Guerlain - kolorówka, część V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 19:53   #1471
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii, ja też różnicy nie widzę, absolutnie wdg mnie jest super! Powiedz co to za tusz do rzęs
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:00   #1472
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii brak słów, cudnaś
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:02   #1473
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Corii, ja też różnicy nie widzę, absolutnie wdg mnie jest super! Powiedz co to za tusz do rzęs
Monia - dziekuję za opinię Bo według mnie Guerlain stworzył zarabisty podkład w postacie tego Lumiere Tylko moze ktos by ich tam uświadomił, aby zrobić kolor z domieszka żółci?
Na rzęsach Armani Eyes To Kill, ale wiesz, powiem Ci, że od paru dni jestem nim zdegustowana wielce - po 4 miesiacach używania nadaje sie do wywalenia, bo przysechł i tylko połowe tego efektu robi z rzęsami, co wcześniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:02   #1474
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za jasny jest - wygladam nienaturalnie blado, musiałabym chyba puder o 2 tony ciemniejszy dać
Ja sie czepiłam Lumiere, bo jest swietny własnie, a przerabiałam już chyba większość podkładów swego czasu
Własnie z Guerlainowymi sie lubię, dlatego w niego celuję, ale oni tam nie wiedza co to żółty pigment, kurka wodna
Z drugiej strony ten 03 to wg meza jest idealny, sek w tym, ze facetom nei ufam w opiniach w tej kwestii, no chyba, ze sa wizazystami
Zreszta wstawiam połowe ryjka - kontrast szyja - twarz to sama oceń
Wg mnie wygląda dobrze

p.s. masz bardzo ładną twarz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:05   #1475
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii brak słów, cudnaś
Pinguś, bardzo dziękuję ale czuję się znowu skonsternowana, bo - bez cienia skromności - naprawę nie wiem czym sie tak zachwycata

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wg mnie wygląda dobrze

p.s. masz bardzo ładną twarz
Dziękuję Pinezko
No i powoli dzieki Wam coś czuje ze Lumiere 03 będzie mój
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:11   #1476
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
James, problem w tym, ze szyi prawie nic sobie ni opaliłam, bo nie lezałam na wakacjach plackiem Wyglada to tak, ze twarz i tors mam tego samego koloru, a szyję jasniejsza o ton i dobierz tu cokolwiek
Ja Cię proszę, nie czuję się ładna więc jestem skonsternowana Twoim komplementem Ale dziękuję

O jezu, i jak ja teraz mam się Kochana przyznać, ze to na ustach to jest macowy bezbarwny lip balm nałożony byle jak na dodatek?


He he, w tym sęk, ze zdjęcie robione przy sztucznym świetle i jestem tak ustawiona, ze włosy wyszły na ciemnobrazowe Poza tym czerwieni jest na razie jakies 10 cm wiec wszystko zalezy jak sie stanie, jak ustawie sie jak na tym zdjęciu i skieruję kadr w wiekszosci na stare odrosty to bedzie wygladało, jakbym miała bardzo ciemne
Calosc wyglada mniej wiecej tak jak na tym zdjeciu
dobilas mnie ale i tak Cie uwielbiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:13   #1477
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
dobilas mnie ale i tak Cie uwielbiam
A wcale nie chciałam dobijac, ale skłamać tec nie chciałam
Ja Ciebie tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 20:26   #1478
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii, rzęsy fantastyczne! zresztą nie tylko rzęsy Przypominasz mi jakąś aktorkę ale nie mogę sobie przypomnieć jaką

Jakie róże Guerlain polecacie?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:32   #1479
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii

Pięknie wyglądasz, rzęsy rewelacja
Musze dorwać ten tusz Armani, muszę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:45   #1480
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37793227]Dodałam na blogu notkę z makijażem paletką 04 Les Bois de Rose Guerlain, może się komuś przyda (klik). Jakość cieni jest świetna![/QUOTE]


Piekne te cienie i ladnie pasuja Ci do teczowki, taki swiezutki i rzeski nudizak na mocno
Narobilas mi apetytu, bo ostatnio patrze, ze ograniczam sie do khaki i jasnego kremu, a tu taka sliczna pokusa

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuję już 5 dzień Guerlain Lumeire ten z pompką mniej kryjący i mam zmiennie odczucia. Znaczy tego jak sie zachowuje w ciagu dnia i jak wygląda na buzi, oraz jak ryjek ładnie wygląda pokryty nim - nie kwestionuję, bo same superlatywy widze, ale gorzej z kolorem. 02 jest za jasny i za beżowy, testowany obecnie 03 niby ok, ale za brązowy i zero żółtego barwnika w nim, który ma moja skóra. Chociaż na buzi tego nei widać i wygląda całość ładnie. Ale w 100% nie jest to jednak moja kolorystka. Powiedzmy, ze w 80%.
I nie wiem czy brać, czy olać, a jakiś podkład kupić musze, bo aktualny jest na wykończeniu Ewentualnie mogę wrócic do MAC-owego

Corii, Ty masz pewnie absolutna zgodnosc z amerykanskimi podkladami . Na mnie europejskie marki wygladaja albo brudno, albo rozowo, a MAC i Bobbi Brown jak ulal . Sprobuj Bobka, jak masz NC 20 to Sand 2 oze Ci podpasic. Ja mam Bobka z serii nawilzajacej, taki w buteleczce bez pompki.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A swoja droga, Corii, masz ladna buzie i wlasnie taka amerykanska filmowa urode
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:56   #1481
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Corii, rzęsy fantastyczne! zresztą nie tylko rzęsy Przypominasz mi jakąś aktorkę ale nie mogę sobie przypomnieć jaką

Jakie róże Guerlain polecacie?

A ja bym rózy Guerlain nie polecała, miałam kiedyś jeden niby fajny, ale jak przeszłam na maca, to dopiero się okazało jakie oni maja róze fajowe
Ale moze ja sie nie powinnam wypowiadać jako zatwardziała Macoholiczka

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Corii

Pięknie wyglądasz, rzęsy rewelacja
Musze dorwać ten tusz Armani, muszę
Dziękuję Kochana
No wiesz, jak Ci nie żal kasy, ze tusz tylko na 3-4 miesiące będzie, to polecam

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Corii, Ty masz pewnie absolutna zgodnosc z amerykanskimi podkladami . Na mnie europejskie marki wygladaja albo brudno, albo rozowo, a MAC i Bobbi Brown jak ulal . Sprobuj Bobka, jak masz NC 20 to Sand 2 oze Ci podpasic. Ja mam Bobka z serii nawilzajacej, taki w buteleczce bez pompki.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A swoja droga, Corii, masz ladna buzie i wlasnie taka amerykanska filmowa urode
Guacamole, no jesli idzie o MAC-a to owszem, z resztą to róznie bywa Chociaz przyznam, ze wolałabym miec bardziej bezową niźli żóltawą cerę, ale tego się nie wybiera niestety
A włąsnie niedawno wywaliłam próbke podkłądu BB w kolorze o którym piszesz Niestety, aktualnie Sand za jasny jest, a podkłąd tak zalatywał jakimś tanim mydłem, ze nie mogłam tego znieść, zreszta na buzi źle mi leżał Nazywał sie chyba Extra Repair czy coś w ten deseń, ale okropny. Drugi jaki testowałam to chyba zwykły, ale też nie podeszedł mi tym, jak sie zachował na buzi.
Moisture nie testowałam, moze przy okazji jak będę w Dougim to capnę probkę A przypomnij mi Kochana, jaką masz cerę? Mieszaną?
I dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 21:01   #1482
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Guacamole, no jesli idzie o MAC-a to owszem, z resztą to róznie bywa Chociaz przyznam, ze wolałabym miec bardziej bezową niźli żóltawą cerę, ale tego się nie wybiera niestety
A włąsnie niedawno wywaliłam próbke podkłądu BB w kolorze o którym piszesz Niestety, aktualnie Sand za jasny jest, a podkłąd tak zalatywał jakimś tanim mydłem, ze nie mogłam tego znieść, zreszta na buzi źle mi leżał Nazywał sie chyba Extra Repair czy coś w ten deseń, ale okropny. Drugi jaki testowałam to chyba zwykły, ale też nie podeszedł mi tym, jak sie zachował na buzi.
Moisture nie testowałam, moze przy okazji jak będę w Dougim to capnę probkę A przypomnij mi Kochana, jaką masz cerę? Mieszaną?
I dziękuję
Ano, tak bywa, ze jedna marka, a roznica miedzy podkladami wielka.
Ten Moisture jest ogolnie neutralny zapachowo. Cos pachnie, ale nie wali jak E Lauder (ostatnio mialam probke). Podklad ladnie nawilza i napina, nie podkresla skorek.
Cere mam.... mmieszana: policzki suche (ale ostatnio zaczely misie pojawiac suche zaskorniki - testosteron..), nos, czolo i broda - tlustawe, ale nie ocieka olejem ani nie mam wielkich rozszerzonych porow. Zwykle nie daje podkladu na czolo, ono jest takie kolorystycznie jednolite, ze wystarczy puder sypki. Nos i broda to inna sprawa . Ten podklad jest dobry na zime, gdy jest cieplo i sucho w mieszkaniach. Poza tym, ja mam 32 latka i powolutku sie wycofuje z podkladow beztluszczowych i matujacych na rzecz bogatszych i odzywczych. Najwyzej bibulki i puder sypki leca w ruch
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:07   #1483
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ano, tak bywa, ze jedna marka, a roznica miedzy podkladami wielka.
Ten Moisture jest ogolnie neutralny zapachowo. Cos pachnie, ale nie wali jak E Lauder (ostatnio mialam probke). Podklad ladnie nawilza i napina, nie podkresla skorek.
Cere mam.... mmieszana: policzki suche (ale ostatnio zaczely misie pojawiac suche zaskorniki - testosteron..), nos, czolo i broda - tlustawe, ale nie ocieka olejem ani nie mam wielkich rozszerzonych porow. Zwykle nie daje podkladu na czolo, ono jest takie kolorystycznie jednolite, ze wystarczy puder sypki. Nos i broda to inna sprawa . Ten podklad jest dobry na zime, gdy jest cieplo i sucho w mieszkaniach. Poza tym, ja mam 32 latka i powolutku sie wycofuje z podkladow beztluszczowych i matujacych na rzecz bogatszych i odzywczych. Najwyzej bibulki i puder sypki leca w ruch
No to tym bardziej jestem chętna na wypróbowanie Moisture, tylko chyba coś wyzej niz dwójki natenczas, aby nie wygladać, jak gejsza Btw. Pro Long NC20 chwilowo jest dla mnie za jasny za to matchmaster 2.0 idealny.
32 lata to niewiele, masz jeszcze dużo czasu na zmiany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:59   #1484
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Corii, rzęsy fantastyczne! zresztą nie tylko rzęsy Przypominasz mi jakąś aktorkę ale nie mogę sobie przypomnieć jaką
Przecież Corii to nasza wizazowa Salma Hayek A przynajmniej w moim odczuciu


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Piekne te cienie i ladnie pasuja Ci do teczowki, taki swiezutki i rzeski nudizak na mocno
Narobilas mi apetytu, bo ostatnio patrze, ze ograniczam sie do khaki i jasnego kremu, a tu taka sliczna pokusa

Te cienasy Guerlaina są świetne, drogie, ale faktycznie porządne
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:03   #1485
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37798988]Przecież Corii to nasza wizazowa Salma Hayek A przynajmniej w moim odczuciu [/QUOTE]

Też tak uważam
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2012-11-24 o 22:05
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:10   #1486
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37798988]Przecież Corii to nasza wizazowa Salma Hayek A przynajmniej w moim odczuciu




Te cienasy Guerlaina są świetne, drogie, ale faktycznie porządne[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Też tak uważam
Dzięki Dziewczyny ale nie komentuję tego, bo zwyczajnie nie wiem co powiedzieć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:13   #1487
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Nie pozostaje Ci nic innego tylko się cieszyć
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:27   #1488
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Nie pozostaje Ci nic innego tylko się cieszyć
No w sumie, tylko wytłumacz to mojemu mózgowi, który widzi i myśli inaczej

Well, koniec OT, bo mnie rozniosą do tego jest inny wątek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 06:24   #1489
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii, macowe róże najlepsze powiadasz? Nigdy nie miałam i jak tylko nadarzy się okazja to zakupię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 08:06   #1490
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Corii, macowe róże najlepsze powiadasz? Nigdy nie miałam i jak tylko nadarzy się okazja to zakupię
Monika - zdecydowanie. A miałam i Guerlain i Dior i Chanel. Macowe naprawdę polecam - najlepiej limitowanki, bo są niektóre wyjątkowe. Np. Te z ostatniej kolekcji maja fenomenalna pigmentacje, wystarczy odrobine na końcu pedzelka rozetrzec na polikach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:16   #1491
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za jasny jest - wygladam nienaturalnie blado, musiałabym chyba puder o 2 tony ciemniejszy dać
Ja sie czepiłam Lumiere, bo jest swietny własnie, a przerabiałam już chyba większość podkładów swego czasu
Własnie z Guerlainowymi sie lubię, dlatego w niego celuję, ale oni tam nie wiedza co to żółty pigment, kurka wodna
Z drugiej strony ten 03 to wg meza jest idealny, sek w tym, ze facetom nei ufam w opiniach w tej kwestii, no chyba, ze sa wizazystami
Zreszta wstawiam połowe ryjka - kontrast szyja - twarz to sama oceń
: love: klask i:

TYLE MOGE POWIEDZIEĆ

co takiego masz na ustach?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:04   #1492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
: love: klask i:

TYLE MOGE POWIEDZIEĆ

co takiego masz na ustach?
Holuś, dziękuję slicznie
Na ustach bezbarwny balsam MAC-owy - lip conditioner
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 15:24   #1493
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Corii i ja się przyłącze do klubu zachwyconych makijażem. Śliczny.

A jakie macie zdanie na temat wersji travel przy meteorkach. Warto kupić jako pierwsze, na próbę > Czy to marnowanie pieniędzy> .

Które są mniej nabłyszczające i bardziej nadające taki efekt ładnego wykończenia makijażu --Voyage/ 03/ teint beige? dragon? Już się sama skołowałam i nie wiem które kupić . Jestem brunetką o jasnej ale nie porcelanowej cerze . Lubie rozświetlenie ale mam cerę mieszaną . Sama już nie wiem które dla mnie...........: mur:
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:19   #1494
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Przyłączam się do zachwytów Corii, faktycznie wyglądasz jak Salma Hayek, a koloru ust po prostu Ci zazdroszczę. Byłam przekonana, że to jakiś błyszczyk lub szminka

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
A jakie macie zdanie na temat wersji travel przy meteorkach. Warto kupić jako pierwsze, na próbę > Czy to marnowanie pieniędzy> .

Które są mniej nabłyszczające i bardziej nadające taki efekt ładnego wykończenia makijażu --Voyage/ 03/ teint beige? dragon? Już się sama skołowałam i nie wiem które kupić . Jestem brunetką o jasnej ale nie porcelanowej cerze . Lubie rozświetlenie ale mam cerę mieszaną . Sama już nie wiem które dla mnie...........: mur:
Wersje będące w regularnej sprzedaży błyszczą mniej niż limitowanki. Wiele osób poleca 02 teint beige jako najbardziej uniwersalne. Myślę, że 01 teint rose też spełniają ten warunek, bo mimo sporej liczby różowych kulek, mają też trochę zielonych - więc nie dają "świnkowego" efektu.
Wersje compact są praktyczniejsze od kulkowych o tyle, że można je nosić w torebce, ale za to samego pudru jest tylko 7g. Z kolei voyage jest koszmarnie droga, głównie za sprawą puderniczki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2012-11-25 o 16:27
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:47   #1495
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Corii i ja się przyłącze do klubu zachwyconych makijażem. Śliczny.

A jakie macie zdanie na temat wersji travel przy meteorkach. Warto kupić jako pierwsze, na próbę > Czy to marnowanie pieniędzy> .

Które są mniej nabłyszczające i bardziej nadające taki efekt ładnego wykończenia makijażu --Voyage/ 03/ teint beige? dragon? Już się sama skołowałam i nie wiem które kupić . Jestem brunetką o jasnej ale nie porcelanowej cerze . Lubie rozświetlenie ale mam cerę mieszaną . Sama już nie wiem które dla mnie...........: mur:
Dziękuję Kochana

A w sprawie meteorków powiem tyle, ze ja swego czasu tez nie mogłam sie zdecydować, czy 01, 02 czy też 03, w końcu kupiłam wszystkie po kolei
A potem po kolei sprzedawałam na allegro, bo jakoś zachwytów nie było na dłuższą metę
Teraz mam tylko Nuitsy i mi wystarczają. Uważam ze są najlepsze. No, chciałam Dragony, ale niestety nigdzie na nie nie trafiłam
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przyłączam się do zachwytów Corii, faktycznie wyglądasz jak Salma Hayek, a koloru ust po prostu Ci zazdroszczę. Byłam przekonana, że to jakiś błyszczyk lub szminka
Dziękuję za komplement
Może swiatło z flesza odbiło sie od balsamu na ustach i wyszedł tak apetycznie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:58   #1496
czarne slonca
Raczkowanie
 
Avatar czarne slonca
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 65
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Haj,

Wybaczcie ze sie tak wam tutaj w watek pakuje, ale mam male pytanie.

Kiedy Guerlain zmienil wzorek na prasowanych meteorytach Voyage Mythic? Chce kupic refill i jeden sklep oferuje te z wiekszymi "plackami" a jeden ten z mniejszymi. Czy dobrze kojarze ze te mniejsze to nowsza wersja?
czarne slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:15   #1497
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za jasny jest - wygladam nienaturalnie blado, musiałabym chyba puder o 2 tony ciemniejszy dać
Ja sie czepiłam Lumiere, bo jest swietny własnie, a przerabiałam już chyba większość podkładów swego czasu
Własnie z Guerlainowymi sie lubię, dlatego w niego celuję, ale oni tam nie wiedza co to żółty pigment, kurka wodna
Z drugiej strony ten 03 to wg meza jest idealny, sek w tym, ze facetom nei ufam w opiniach w tej kwestii, no chyba, ze sa wizazystami
Zreszta wstawiam połowe ryjka - kontrast szyja - twarz to sama oceń
Moim zdaniem tez pasuje

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A swoja droga, Corii, masz ladna buzie i wlasnie taka amerykanska filmowa urode
tak! dokładnie

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37798988]Przecież Corii to nasza wizazowa Salma Hayek A przynajmniej w moim odczuciu[/QUOTE]
idealne skojarzenie

A więc dołączam do zachwytów nad Twoja urodą Corii. Piękna twarz, regularne rysy, idealna do zdjęć Brązowe włosy piękne (wiem, że w rzeczywistości czerwone, ale te brązowe mi bardziej sie podobają )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:30   #1498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tez pasuje


tak! dokładnie


idealne skojarzenie

A więc dołączam do zachwytów nad Twoja urodą Corii. Piękna twarz, regularne rysy, idealna do zdjęć Brązowe włosy piękne (wiem, że w rzeczywistości czerwone, ale te brązowe mi bardziej sie podobają )
Miłko, dziękuję

Co do włosów - przyznam, że powoli czuję przesyt czerwienią, mimo, ze całości nie mam jeszcze jednolitych kolorystycznie. Jednak to dosyć przytłaczający i ciepły kolor
Własnie coraz bardziej mnie kusi aby zrobić zimny brąz, już nawet znalazłam taką farbę, to feria preference w kolorze Brasilia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-11-25 o 22:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:44   #1499
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Wg mnie w ciepłym brązie tez byś bardzo dobrze wyglądała. Ale zimne brązy tez lubię Zdecydowanie jestem za brązem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:50   #1500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wg mnie w ciepłym brązie tez byś bardzo dobrze wyglądała. Ale zimne brązy tez lubię Zdecydowanie jestem za brązem

Wiesz, ciepłego na razie dosc po czerwieni, zawsze wolałam zimne tony włosów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.