Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Leczyłaś kiedykolwiek paznokcie? Były jakieś efekty?
Nie, ale chciałabym zacząć 27 27,00%
Nie, bo moje paznokcie wyszły na prostą 12 12,00%
Tak, ale bez efektu 19 19,00%
Tak i udało się! 42 42,00%
Głosujący: 100. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 22:07   #901
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Odp: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Mi się połamały jak myłam okno :P Ale odrosną
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 17:08   #902
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

hej, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, mam bardzo łamliwe paznokcie, a właściwie rozdwajające przede wszystkim. zapuszczam je przez notoryczne malowanie, ponieważ mam bardzo krótką płytkę przez to, że kiedyś obgryzałam. i moje pytanie brzmi - czy kiedy złamie mi się jeden paznokieć powinnam spiłować resztę? mam naprawdę krótką płytkę, więc wygląda to straaasznie, ale takie nierównie też.
i jeszcze czy macie jakieś sposoby na przedłużenie tej różowej części paznokcia? tylko nie żelowe ani nic.
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 22:28   #903
AnnClaiir
Raczkowanie
 
Avatar AnnClaiir
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 474
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
hej, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, mam bardzo łamliwe paznokcie, a właściwie rozdwajające przede wszystkim. zapuszczam je przez notoryczne malowanie, ponieważ mam bardzo krótką płytkę przez to, że kiedyś obgryzałam. i moje pytanie brzmi - czy kiedy złamie mi się jeden paznokieć powinnam spiłować resztę? mam naprawdę krótką płytkę, więc wygląda to straaasznie, ale takie nierównie też.
i jeszcze czy macie jakieś sposoby na przedłużenie tej różowej części paznokcia? tylko nie żelowe ani nic.
Ja co prawda paznokciowo niedoświadczona jestem, ale ja bym podeszła do tego tak: zwrócenie uwagi na piłowanie paznokci (NIEmetalowym pilniczkiem i w jedną stronę), dobra odżywka, suplementacja (ja piję herbatki ze skrzypu i pokrzywy, ale jeśli nie lubisz to można dostać te zioła w kapsułkach), widziałam tu wątek o olejowaniu paznokci i tego też bym spróbowała. Ja stosuję to wszystko, ale od niedawna (poza herbatkami), więc tak ogólnie mówię. A co do przedłużenia różowej części to chyba jedynym sposobem jest niegrzebanie tam. Ale niech wypowiedzą się Ekspertki
__________________
Wiecznie szukam motywacji do nauki
AnnClaiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 10:16   #904
poziomkowa truskawka
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa truskawka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

dziewczyny , ale załatwiłam się tą eveline 8w1 :/ używałam jej niecałe 2 tyg , paznokcie zaczęły boleć , zmyłam ją a tu na 2 palcach małe ciemno różowe plamki . mimo zmycia paznokcie nadal bolą przy dotyku . co robić ?

w 1 tyg użytkowania byłam bardzo zadowolona , paznokcie bardzo ładnie wyglądały i podrosły . ehhh.
__________________



poziomkowa truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 20:40   #905
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez poziomkowa truskawka Pokaż wiadomość
dziewczyny , ale załatwiłam się tą eveline 8w1 :/ używałam jej niecałe 2 tyg , paznokcie zaczęły boleć , zmyłam ją a tu na 2 palcach małe ciemno różowe plamki . mimo zmycia paznokcie nadal bolą przy dotyku . co robić ?

w 1 tyg użytkowania byłam bardzo zadowolona , paznokcie bardzo ładnie wyglądały i podrosły . ehhh.
Ja już nigdy nie tknę tej odżywki. Stosowałam ją przez ponad rok regularnie... A gdy odstawiłam z moich paznokci zrobił się dosłownie wiór (dodatkowo zaczęłam znowu obgryzać, katastrofa...) Moje skórki były po tej odżywce nie do odratowania. Ona jest fajna, ale gdy stosujesz ją non stop
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 23:53   #906
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

U mnie też się nie sprawdza, za to złota sally hansen - zawsze na plus.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 07:41   #907
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Dawno tu nie pisałam
Myślę, że moje pazury już jako tako się wzmocniły, ale oczywiście zadziory się nadal pojawiają i tym sposobem zapuszczam od nowa
oczywiście płytka jak była mikroskopijna, tak jest.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 14:11   #908
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Dawno tu nie pisałam
Myślę, że moje pazury już jako tako się wzmocniły, ale oczywiście zadziory się nadal pojawiają i tym sposobem zapuszczam od nowa
oczywiście płytka jak była mikroskopijna, tak jest.
Nie martw się małą płytką, według mnie bardzo o nie dbasz i na pewno kiedyś doczekasz się większych pazurków


Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
hej, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, mam bardzo łamliwe paznokcie, a właściwie rozdwajające przede wszystkim. zapuszczam je przez notoryczne malowanie, ponieważ mam bardzo krótką płytkę przez to, że kiedyś obgryzałam. i moje pytanie brzmi - czy kiedy złamie mi się jeden paznokieć powinnam spiłować resztę? mam naprawdę krótką płytkę, więc wygląda to straaasznie, ale takie nierównie też.
i jeszcze czy macie jakieś sposoby na przedłużenie tej różowej części paznokcia? tylko nie żelowe ani nic.
Ja nosze paznokcie spiłowane równo, jak jeden mi się złamię to piłuję i resztę, bo nie lubię mieć pazurów różnej długości.
Krótkie płytki nie są złe. Odpowiednio zadbane są równie ładne co większe płytki. Ja na przykład dbam o paznokcie jeden z moich sióstr, która ma malutką płytkę, ale wygląda ona nieźle
Kiedyś miałam krótką, poobgryzaną płytkę, wtedy zostawiłam moje paznokcie w spokoju i w dwa lata urosła mi ona do większego rozmiaru. Po prostu przestań gmerać pod pazurkami, dbaj o nie i bądź cierpliwa
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:47   #909
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Hey .

Ja też jestem w trakcie zapuszczania, zapuszczam już jakiś czas.. (przypuszczalnie miesiąc, zaczynałam od zera, wszystkie paznokcie spiłowałam do minimum) A paznokcie mam ogólnie brzydkie,strasznie cienkie jak papier (mogę wyginać w każdą strone ) Krótką płytke ( kilkuletnie obgryzanie zrobiło swoje)

Zainspirowałam się wątkiem o olejowaniu paznokci i postanowiłam zrobić sobie własny olejek

Znalazłam jakiś stary bezbarwny lakier którego było malutko i pływał na dnie, wyczyściłam pojemniczek zmywaczem.. wlałam do środka troche alterry migdał i papaja , dodałam troche olejku rycynowego, kilka kapsułek A + E , kilkanaście kropel olejku z drzewa herbacianego, kilka kropel gliceryny, D-pantenolu, i tym smaruje paznokcie, skórki ,oraz pod paznokciami co jest bardzo wygodne gdy robi się to pędzielkiem

Raz na 2-3 dni (w zależności od czasu) mocze w podgrzanej oliwie.

Kupiłam też Eveline 8w1 ale stosuje bardzo ostrożnie. 1 warstwa na 2-3 dni, zmywam od nowa nakładam 1 warstwe. Czasami robie przerwe na 3-4 dni podczas których morduje pazurki moczeniem w oliwie..

I muszę przyznać że paznokcie bardzo mi stwardniały (jak na moje - są wręcz nie do poznania)
Denerwuje mnie jednak wieczny brud pod paznokciami.. wrr
Chociaż jak się dobrze przyjrzeć, to nie brud tylko sklejanie się płytki (tak mi się wydaje) ale nie wygląda to zbyt ładnie ale się zawziełam i ni cholery nie grzebie pod paznokciami .. Walcze jeszcze z rozdwającymi się pazurami .. Powoli walkę wygrywam ale bywa niestety różnie..

A jak wam idzie.???. Przyglądam się temu wątkowi już od dawna (połowe starego też przeczytałam przez ten czas)
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:41   #910
easynails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Witam
Moim problemem jest okropny nawyk zgryzania lakieru z pomalowanych paznokci (najczęściej gdy są krótkie, gdy dopiero przymierzam się by je zapuścić) Przez to płytka na paznokciach jest bardzo zniszczona i nie tylko brzydko wygląda gdy nie ma na nich lakieru ale również są bardzo łamliwe. Dodam, że by zapuścić paznokcie muszę mieć je ciągle pomalowane. Więc wygląda to mniej więcej: pomalowane-zgryzanie lakieru-pomalowanie i tak w kółko. Nie mam pojęcia jak się tego oduczyć
easynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:42   #911
Dagusia18
Raczkowanie
 
Avatar Dagusia18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 366
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Hej dziewczyny, ja nigdy nie miałam problemu z paznokciami, są tak grube, że nigdy w życiu się nie wygięły. Obecnie zapuszczam od jakiś 2 miesięcy i urosły już 8mm.
Wstawiam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1223.jpg (63,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1222.jpg (67,3 KB, 71 załadowań)
Dagusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 15:30   #912
zmisia
Raczkowanie
 
Avatar zmisia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: A czy to ważne? gdzieś na dolnym śląsku ;0
Wiadomości: 193
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Dagusia18 - dlaczego bóg nie obdarzył mnie takimi pazurkami ? ? ?

Piękne !!
__________________
Walka o czarną czerwień na głowie - 24.08
Wierzbownica drobnokwiatowa - 01.08
44/52
BooBoo z nami od 10.07.2014
Kocham żyć ..!
zmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 15:10   #913
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Bardzo ładne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:01   #914
Brash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Chyba niecały miesiąc temu pozbyłam się okropnego nałogu obgryzania paznokci, aktualnie urosły mi już 3mm. Przez te kilka tygodni nie ruszałam paznokci, ale dopiero teraz wpadła mi myśl żeby bardziej o nie dbać mam nadzieję że efekt będzie godny podziwu. Nie używam żadnych odżywek ale często robię "kąpiele" moim paznokciom w zwykłej ciepłej wodzie, a by się nie niszczyły nakładam tylko jedną warstwę lakieru z Golden Rose kolor nr 330 na moich paznokciach wygląda bardzo dobrze, a beżowa lekka warstwa nadaje paznokciom trochę błysku, że aż szkoda mi je obgryzać. Cieniutka warstwa lakieru jest bardzo trwała, wzmacnia płytkę paznokcia i prawie niewidoczna jest to plus dla osób chodzących do szkoły sama je noszę, a nauczyciele nie zauważają. Znacie jakiś domowy sposób na zrobienie odżywki dzięki której będą jeszcze szybciej rosły?
Brash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:14   #915
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Odp: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

hej

od kiedy pamietam obryzalam paznokcie...:/ jakis czas temu zrobilam tipsy aby w koncu sie przemoc i skonczyc z tym... tak wiec kiedy moje paznokietki juz odrosly,pare dni temu zdjelam tipsy i cieszylam sie swoimi dlugimi pazurkami.... ale tylko przez chwile:/ sa strasznie zniszczone, rozdwojone i slabe- jak to po tipsach... caly czas je malowalam ale to nic nie pomoglo, zaczely sie lamac jeden po drugim i koniec koncow musialam wszytkie skrocic i z powrotem sa krociutkie...:/ chcialabym je jakos wzmocnic i wkoncu zapuscic... walke z checia obgryzania wygralam... tylko teraz jak pozwolic im zdrowo rosnac...:/ nie moge sie juz doczekac kiedy beda zdrowe, dlugie i piekne masakra

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:18   #916
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja nigdy nie miałam problemu z paznokciami, są tak grube, że nigdy w życiu się nie wygięły. Obecnie zapuszczam od jakiś 2 miesięcy i urosły już 8mm.
Wstawiam zdjęcia
Cudowniaste! Jakie piękne I długie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 18:00   #917
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Już kiedyś tu pisałam dokładnie 2 lata temu po latach obgryzania wzięłam się za moje paznokcie.Pomimo tego złego nawyku nigdy się nie rozdwajały ani nie łamały.Używałam eveline odżywki(trupi kolor+okropne skórki) ale krótko,kremów i prawie rok olejku rycynowego.I muszę przyznać,że nareszcie mogę je malować zwęziły się i wydłużyły.Dzisiaj mam nałożony cudny lakier maybeline nr.150
Mam nadzieję,że kiedyś będą super,chociaż już wyglądają bardzo dobrze i wcale nie widać,że były obgryzane
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 23:46   #918
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Odp: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

no mam nadzieje, ze z moimi bedzie tak samo... narazie stosuje odzywki i maluje bezbarwnym lakierem.. nie moge sie doczekac kiedy beda w koncu w normalnym stanie
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 18:08   #919
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

ehhh, złamał mi się środkowy paznokieć i znów wszystkie nierówne;//
ale muszę powiedzieć, że jest coraz lepiej
stosuje od jakiegoś czasu utwardzacz z essence xxl nail thickener albo pod lakier, albo 2 warstwy samodzielnie i chyba rzeczywiście mniej się rozdwajają
jeszcze troszkę i będą równiutkie, a postanowiłam, że dopiero, gdy będę naprawdę zadowolona ze stanu pazurków, kupie sobie kilka nowych lakierów
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 19:00   #920
Misiaczek727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Wygrałam z nałogiem nie obgryzam już 3 tygodnie, to wszystko dzięki akrylom, oto metamorfoza moich paznokci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030867.jpg (27,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130527_190047.jpg (30,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130618_193543.jpg (29,1 KB, 79 załadowań)
Misiaczek727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:00   #921
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez Misiaczek727 Pokaż wiadomość
Wygrałam z nałogiem nie obgryzam już 3 tygodnie, to wszystko dzięki akrylom, oto metamorfoza moich paznokci
Ładne Sama płytka bez akrylu tez jest fajna Bardzo zgrabna. Ja musiałam ostatnio swoje obciąć, połamały mi się przy robocie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 14:18   #922
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez Misiaczek727 Pokaż wiadomość
Wygrałam z nałogiem nie obgryzam już 3 tygodnie, to wszystko dzięki akrylom, oto metamorfoza moich paznokci
Nie wiem co na tym drugim zdjęciu (francuski manicure miał być w zamyśle?) jest ale pozbądź się tego bo wygląda strasznie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:15   #923
Misiaczek727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie wiem co na tym drugim zdjęciu (francuski manicure miał być w zamyśle?) jest ale pozbądź się tego bo wygląda strasznie
Tak wyglądaly 3 tygodnie temu, bo tak mi doradziła babka z salonu :P Ale teraz już zapuszczam swoje i pielęgnuję
Misiaczek727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:30   #924
poziomkowa truskawka
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa truskawka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Hej zapuszczalskie pisałam wcześniej , że eveline 8 w 1 porobiła u mnie brzydkie plamy jednak sytuacja na szczęście już opanowana
paznokietki rosną i mają się dobrze . Są grube i nierozdwojone ( mój ogromny sukces )
Jednak chyba muszę niedługo je spiłować na krótko , bo w przyszłym tyg zaczynam praktyki a opiekunki czepiają się o dłuższe pazury , zresztą niewygodnie jest z nimi . Tylko szkoda troszkę noo .
__________________



poziomkowa truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:59   #925
Misiaczek727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Na chwilę obecną wygląda to tak i jestem bardzo dumna, że udało mi się takie paznokcie osiągnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130701_184257.jpg (31,0 KB, 36 załadowań)
Misiaczek727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 14:12   #926
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja nigdy nie miałam problemu z paznokciami, są tak grube, że nigdy w życiu się nie wygięły. Obecnie zapuszczam od jakiś 2 miesięcy i urosły już 8mm.
Wstawiam zdjęcia


OJEEEEEJ
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 09:29   #927
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Dziewczyny! Paznokcie mi pękają na środku!. Tzn jak już zapuszczę te 2 mm, to przy krawędzi (z prawej lub lewej) paznokieć pęka i się zaczyna odrywać co mam zrobić? Mam tak od zawsze, moja mama też, robi mi się to tylko na lewym kciuku. Piję skrzypokrzywę, siemię lniane, używam odżywek eveline (8 w 1 i maksymalny wzrost paznokcia)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:55   #928
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Dziewczyny do zapuszczania paznokci polecam odżywkę Sally Hansen niebieską! mi cały czas sie lamały i nie moglam zapuścić a teraz nie mam juz takiego problemu. spróbujcie
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:52   #929
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Tinkerbell, próbowałaś wcierać oliwkę?

Ja teraz używam maści ochronnej z witaminą A, Regenerum oraz multiodżywczą oliwkę z Eveline i wydaje mi się, że paznokcie mają się lepiej. Są gładsze w dotyku, nie mają już takich wyraźnych bruzd.
Ale wciąż się rozdwajają :/
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:03   #930
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zapuszczanie paznokci - grupa wsparcia - część II

Dziewczyny, dlaczego zawsze jak już nam się uda okiełznac te pazurki coś musi się stać? Zaczęłam stosować regenerum, rosły w zastraszającym tempie, ściełam je trochę i rosły daje. Ostatnio zmieniłam sposób odzywiania na odżywke w lakierze (Eveline diamentowa na zmiane z killysem diamentowym) po to aby móc jakiś kolor położyć i... klops... po dwóch malowaniach znów złamanie...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-09 09:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.