Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 13:00   #1
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260

Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż


Chciałabym kupić sobie korektor pod oczy ( zresztą nie tylko pod oczy ) i nie wiem jaki wybrać. Kilka produktów po długich szukaniach mnie zainteresowało, ale sama nie wiem który wybrać.
Są to:

LOREAL CONCEALER MINERALS Korektor MINERALNY
http://www.allegro.pl/item901495098_...lny_twarz.html

LOREAL TOUCHE MAGIQUE Korektor pod OCZY
http://www.allegro.pl/item901494630_...ozswietla.html

Który z tych kolektorów byłby lepszy, bo cena jest taka sama z tym, że ten pierwszy jest mineralny więc podono wzdrowszy, a ten drugi lepsza aplikacja, ale minus to, że od pierwszego użycia ma trwałość 6 miesięcy ( jak każdy kosmetyk tego typu ).

A jakie mają właściwości to nie wiem. Chciałabym by korektor nie podkreślał zmarszczek i nie zapychał porów to jest dla mnie również ważne. To jaki radzicie?

Również mam zamiar kupić sobie puder brązujący i rozświetlający, ale chyba wolałabym jak by te oba rodzaje znajdowały się w jednym
I znalazłam takie coś
Puder prasowany brązująco-rozświetlający, L'oreal
http://www.kobieta.pl/uroda/makijaz/...ek-slonca/#big
może któraś ten produkt zna i może mi powiedzieć czy warto go kupić. A może ktoś ma jakieś inne propoozycje będę wdzięczna

I jeszcze upatrzyłam sobie Loreal BLUSH MINERALS Róz Mineralny http://www.allegro.pl/item910590686_...oft_mauve.html
ale nie wiem czy jest dobry więc proszę o pomoc.

Oczywiście mam cerę trądzikową pewnie będzie to miało znaczenie przy wyborze danego kosmetyku.


__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:38   #2
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Polecam kosmetyki firmy inglot

mam puder brazujaco - rozswietlajacy i jestem mega zadowolona

cena okolo 30 zl

pozdrawiam
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:51   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:03   #4
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
Polecam kosmetyki firmy inglot

mam puder brazujaco - rozswietlajacy i jestem mega zadowolona

cena okolo 30 zl

pozdrawiam
też się zastanawiałam nad tą firmą tylko nie wiem czy ich kosmetyki byłby dobre i odpowiednie do mojej trądzikowej cery

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16981091]Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w KWC.[/QUOTE]

wiem wiem Zanim zdecydowałam się napisać ten temat przestudiowałam dokładnie każdy z tych kosmetyków na KWC i nie tylko. Ale ciężko mi samej porównać dany kosmetyk z danej kategoii ;/

Liczyłam, że może ktoraś z dziewczyn może uzywa akurat danego kosmetyku i podzieliłaby się opinią ze mną na jego temat
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:40   #5
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Jeśli chodzi o korektory pod oczy (mam ich chyba 10 szt)to sprawa wyglada następująco:
-są rozjaśniające - taki do sinych podkówek i mam Cashmere Dax Cosmetics. Nie użyam go bo: po kilku godzinach wchodzi w drobne zmarszczki i podkreśla je (zaznaczam, że jestem młoda, nie mam zmarszczek a po tym korektorze czuję się jakby dodawał mi kilka lat) Podobnie jest z Revlonem i Maybelline.

Jestem natomiast zadowolona z korektora mineralnego Loreala bo właśnie nie podkreśla zmarszczek i nie robi "tapety pod oczami"

Drugim faworytem jest LOREAL VISIBLE LIFT KOREKTOR POD OCZY ~ LIGHTENER kupiony na all za 15 zł. Jest praktycznie biały ale po nałożeniu pięknie się wtapia i co dla mnie ważne nie robi błyszczącej/tłustej warstwy.

Więc jeśli nie chcesz mieć pokreślonych drobnych zmarszczek a wręcz przeciwnie odwrócić od nich uwagę i dodać oczom blasku to zrób tak jak ja:
rano przemyj twarz tonikiem, wklep krem. Nałóż odrobinę korektora Loreala LOREAL VISIBLE LIFT, zastosuj swój ulubiony podkład a na samym końcu zastosuj pod oczami odrobinę mineralnego korektora Loreal, który ma malutki pędzelek.
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:42   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Miałam oba wymienione przez Ciebie korektory - najpierw Touch Magica (dwa opakowania zużyłam - przy okazji - jest bardzo wydajny,wystarcza na dłużej niż 6 mies. i nic się z nim po tym terminie złego nie działo) ; ładnie krył i rozświetlał Robił to w delikatny sposób (ja mam lekkie opuchnięcia i zaczerwienienie pod oczami). Potem miałam ten mineralny i też był w porządku Krył nienachalnie,nie robił tapety,nie właził w zmarszczki (a mam ich trochę).
Oba są w sumie dość podobne,ten pierwszy może taki bardziej rozświetlający?...
No,ale ja nie mam dużych sińców;teraz zresztą używam zupełnie innego,który jest lepszy na moje podpuchnięte powieki.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2010-02-07 o 10:57
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:53   #7
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Korektor, puder brązujący i rozświetlający, róż

Chyba już się zdecydowałam ( jak na razie tylko na róż ) hehe
Ale może ktoś mi coś powiedzieć kto stosował go czy jest dobry?
Róż Blush Bourjois
http://www.allegro.pl/item898714583_...ryginalne.html
Zaciekawił mnie ten kolor nr. 33 może ktoś go ma ? Nie chce by kolor był za różowy a ten wygląda właśnie na taki zgaszony kolor różu tylko inaczej wygląda tak na zdjęciu, a inaczej na skórze więc tego się boję ;/

A korektor który poleciła mi wizażystka, że wizazyści polecają highlighter beige clair CHANEL, ale mnie na tego nie stać więc zaproponowała inny też polecany
YVES SAINT LAURENT
http://www.allegro.pl/item899384626_...touch_no1.html
I tak się zastanwiam właśnie nad nim bo może go załatwić w atrakcyjnej cenie.
Może ktoś go stosuje lyb stosował i może ktoś cos mi o nim powiedzieć. Czy warty jest swojej ceny i nie podkreśla zmarszczki mimiczne i nie podrażnia skóry ?

A co do brązera to mam mentlik w głowie, bo podobno można wymodelować twarz ciemniejszym fluidem i nie wiem co wybrać i na co się zdecydować ;/
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340

Edytowane przez beatrise
Czas edycji: 2010-02-07 o 11:57
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.