Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 19:12   #4231
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja sądzę że ta platyna będzie jeszce za ciemna dla ciebie, bo wydaje mi się, że ty masz takie bardziej białe włoski.
#60 kolor wśród włosów przedłużanych to właśnie najjaśniejszy, biały odcień. Będzie pasował bo jaśniejszych już się nie da. A znam się bo sama oferuję usługi przedłużania włosów i wiem jak taki kolor wygląda

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

ja sobię kupię te http://www.headkandy.com/documents/6...2&cat=4&page=1 jak wyjade i zarobie troche :P:
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:24   #4232
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiec najlepszy jest len mielony,ale ja kupuje w ziarenkach i miele go(W starym młynku komunistycznym do kawy)może kojarzysz a jak nie blender tez może być.To ważne aby mielić samemu z ziarenek ,bo len szybko wietrzeje a co za tym idzie traci swoje wartości odżywcze.I na szklane wsypuje dwie czubate łyżeczki(do herbaty) i zalewam to wrzątkiem nie cala szklankę od czasu do czasu mieszając aby się ujednolicił.Czekam aż będzie letnie i pije.Jeśli nie będzie Ci odpowiadał smak to dolej do końca szklanki mleka,to poprawi jego smak i będzie smakował coś ala kaszka manna.Pije raz dziennie.Ostrzegam ze zaparzony len ma postać glutka.Ale ja to wypijam na dwa razy.Z reszta mi to nie przeszkadza.Dziewczyny na innym wątku robią również z tego glutka maskę na włosy i dodaje to puszystości włosom.Za bardzo jak to działa akurat na ta chorobę to nie wiem ale oczyszcza organizm od wewnątrz.Zawiera dużo białka i magnezu.Dobra informacja dla palaczy i pijących dożo kawy.Bo jak wiadomo to bardzo szybko ucieka z naszego organizmu.Ale przy tym trzeba być wytrwałym bo jednym ustępuje w miarę szybko a u innych niestety trwa trochę dłużej.Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona z lnu i na pewno nigdy z niego nie zrezygnuje.Choć teraz miałam dwu miesięczną przerwę ale wracam do niego szybciutko.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Wielkie dzieki za informacje - brzmi naprawde ciekawie i bardzo chcialabym juz dzis zmielic troche na sprobowanie, ale nie mam mlynka. Mam blender, ale taki bardziej do zup, i srednio sobie radzi wiec z lnem nie ma szans. Sprobuje sie najpierw rozejrzec za ziarenkami, a potem dopoki nie wymodze mlynka bede pic napar z nasionek chyba (i nasiona tez - bedzie dietetycznie ), myslisz ze w takiej formie bedzie dzialac duzo gorzej? Przydaloby mi sie porzadne oczyszczenie. Nie wiem czy mi sie uda z regularnoscia. Zaczynalam kiedys pic pokrzywe i jakos szybko to poszlo w niepamiec. . Chociaz wlasciwie z braku lnu moze sobie zrobie pokrzywki.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:24   #4233
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
na duuuuużo :P alergig ze mnie straszny, pyłki chwasty drzewa, masakra! narazie na to mialam testy a zPUVA nie korzystam tylko ze standardowych solarek
Ja choruję na łuszczycę. Mam 23 lata a zachorowałam mając 11 i już wszystko przechodziłam poprzez sterydy itp. W końcu doszło PUVA i jest świetne. Ja mam zakaz chodzenia do zwykłego solarium. No ale PUVA jest lepsze. Szybszy efekt opalania i w dodatku zmiany skórne ustępują Tyle że na PUVA musisz miec skierowanie od lekarza i on dostosowuje pod Ciebie częstotliwosc naświetlań. Aha i z reguły musisz brac trabletki godzinę przed naświetlaniem, które przyspieszają proces wnikania promieniowania w ciało i są wydalane z moczem w całości.

Ah dziewczynki, cóż ja narobiłam. malowałam tą londą, było ok. oczywiście kolorek schodził, ale na to byłam przygotowana. Niestety po drugim myciu włosków strasznie mi się skołtuniły. Nigdy nie miałam tak zniszczonych włosów, a nie suszyłam ani suszarką ani nie prostowałam . Winię za to farbę. Dzisiaj byłam u fryzjera ściąc włosy. nawet grzebienia (z szerokimi zębami) nie mogłam wbic we włsyżeby rozczesac po najgorszym rozjaśniaczu nie ma się takich włosów jak mi londa zrobiła... fuck Dziś fryzjerce powiedziałam "Tnie Pani ile trzeba" byłam tak zdesperowana. Całe szczęście ona powiedziała, że wystarczą 3 cm od dołu i pocieniowac. Tak też zrobiła. gdy jej opowiedziałam całą historię to powiedziała, że to od rozjaśniania, ale ja jej na to, że rozjaśniałam intensywnie od pół roku i włoski miałam ładne, aż tu nagle pomalowałam ciemną londą i klops. Wtedy zaproponowała mi koloryzację u niej w salonie. Pokazała paletkę MATRIXA i mówiła o koloryzacji odżywczej ton w ton. wiem co to, bo dużo na ten temat czytałam i chyba się zdecyduję. Masakra, już nigdy nie sięgnę po londę color blend...zraziłam się

A powiedzcie co sądzicie o tym szamponie i balsamie do włosów (foto)? pamiętam, że któreś dziewczyny stosowały z tej seri chyba maseczkę czy odżywkę. Ja kupiłam ten zestaw dzisiaj i jeszcze nie uzywałam. Nie wiem czego się spodziewac. Bunny może TY się wypowiesz? Nasza znawczyni

Aha no a włoski po podcięciu jak nowe i lejące. Ale było krucho oj krucho....

poniżej foto zestawu, który kupiłam. Nie wiem czy zda relację
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:29   #4234
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Ja choruję na łuszczycę. Mam 23 lata a zachorowałam mając 11 i już wszystko przechodziłam poprzez sterydy itp. W końcu doszło PUVA i jest świetne. Ja mam zakaz chodzenia do zwykłego solarium. No ale PUVA jest lepsze. Szybszy efekt opalania i w dodatku zmiany skórne ustępują Tyle że na PUVA musisz miec skierowanie od lekarza i on dostosowuje pod Ciebie częstotliwosc naświetlań. Aha i z reguły musisz brac trabletki godzinę przed naświetlaniem, które przyspieszają proces wnikania promieniowania w ciało i są wydalane z moczem w całości.

Ah dziewczynki, cóż ja narobiłam. malowałam tą londą, było ok. oczywiście kolorek schodził, ale na to byłam przygotowana. Niestety po drugim myciu włosków strasznie mi się skołtuniły. Nigdy nie miałam tak zniszczonych włosów, a nie suszyłam ani suszarką ani nie prostowałam . Winię za to farbę. Dzisiaj byłam u fryzjera ściąc włosy. nawet grzebienia (z szerokimi zębami) nie mogłam wbic we włsyżeby rozczesac po najgorszym rozjaśniaczu nie ma się takich włosów jak mi londa zrobiła... fuck Dziś fryzjerce powiedziałam "Tnie Pani ile trzeba" byłam tak zdesperowana. Całe szczęście ona powiedziała, że wystarczą 3 cm od dołu i pocieniowac. Tak też zrobiła. gdy jej opowiedziałam całą historię to powiedziała, że to od rozjaśniania, ale ja jej na to, że rozjaśniałam intensywnie od pół roku i włoski miałam ładne, aż tu nagle pomalowałam ciemną londą i klops. Wtedy zaproponowała mi koloryzację u niej w salonie. Pokazała paletkę MATRIXA i mówiła o koloryzacji odżywczej ton w ton. wiem co to, bo dużo na ten temat czytałam i chyba się zdecyduję. Masakra, już nigdy nie sięgnę po londę color blend...zraziłam się

A powiedzcie co sądzicie o tym szamponie i balsamie do włosów (foto)? pamiętam, że któreś dziewczyny stosowały z tej seri chyba maseczkę czy odżywkę. Ja kupiłam ten zestaw dzisiaj i jeszcze nie uzywałam. Nie wiem czego się spodziewac. Bunny może TY się wypowiesz? Nasza znawczyni

Aha no a włoski po podcięciu jak nowe i lejące. Ale było krucho oj krucho....

poniżej foto zestawu, który kupiłam. Nie wiem czy zda relację
ja miałam ten szampon ale dla mnie przeciętny.
a co to łuszczycy to w mojej rodzinie moja babcia i jej syn, brat ojca maja łuszczyce, na mnie trafiło tylko azs...

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-03 o 19:31
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:38   #4235
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ja miałam ten szampon ale dla mnie przeciętny.
a co to łuszczycy to w mojej rodzinie moja babcia i jej syn, brat ojca maja łuszczyce, na mnie trafiło tylko azs...

no bo to Gó*no genetyczne jest . AZS też nie fajne. I po tym i po tym ślady zostają...eh życie.

Mówisz szampon przeciętny, czyli nie zaszkodził, ale też poprawy większej nie było?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:45   #4236
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka komplecik ok tylko jak ty masz taki problem z włosami to z tym dużo łatwiej ci nie będzie.
Bo to jest zdrowe dla wlosów ale czesać się będzie ciężko...
Jak włosy się kołtunią to od przesuszenia i zniszczenia i złego sposobu mycia. Staraj się rozprowadzić szampon po skórze w różnych miejscach- ja sobie kładę na punkty- czoło, boki i tył głowy więcej- i tylko tam masować. Włosów nie masuj bo skołtunisz! Po włosach ma tylko spłynąć piana i tyle.
Na koniec płukanie zimną wodą to też pomaga się rozczesać.
No i dobra maska żeby włosy były śliskie i powinno być ok.
Ja kiedyś miałam takiego kołtuna z tyłu na górnej warstwie przez to że zmechaciłam włosy przy myciu i potem nie mogłam rozczesać.
Wściekła z płaczem go wyrwałam dumna z siebie i do tej pory mam włosy tam krótsze od pozostałych o jakieś 15 cm Taka 5cm szerokości dziura mi została. Ale za głupotę i pośpiech się płaci

Co do londy... ja nigdy własnych włosów nią nie farbowałam ale moja siostra tak. I nie lubię tej farby bo skandynawski żółkł po tygodniu codziennego mycia do koloru słomy, a jak moja siorka poszła do salonu londy to z ciepłego jasnego blondu fryzjerka zrobiła jej seledynowo-zielono-khaki i powiedziała że tak ma być. Nie wiem na ile to była wina fryzjerki a na ile farby ale miesiąc zajęło mi potem wyprowadzenie jej włosów z tego koloru. I to nie była poświata tylko regularny kolor...
No i moja mama chodzi do frycki co pracuje na londzie. Całe życie jej wmawiano że ma trudne szkliste włosy i siedziała z czarną farbą po 3 godz. pod promiennikiem...no comments. Ja ostatnio zrobiłam jej czarnym syossem i siwe włosy wzięło w 30 minut. Magia? Czy włosy jej się zmieniły? jak mówię była to wina ich fryzjerek ale myślę że farb też bo włosy były matowe i zwyczajnie brzydkie.
Nie przekonam się do londy i już.
Matrix...super-hiper amerykańskie farby mam swoje zdanie ale nie będę pisać. Dla mnie to troszkę ulepszony loreal ale nic specjalnego.
A ceny zabójcze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:52   #4237
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiec najlepszy jest len mielony,ale ja kupuje w ziarenkach i miele go(W starym młynku komunistycznym do kawy)może kojarzysz a jak nie blender tez może być.To ważne aby mielić samemu z ziarenek ,bo len szybko wietrzeje a co za tym idzie traci swoje wartości odżywcze.I na szklane wsypuje dwie czubate łyżeczki(do herbaty) i zalewam to wrzątkiem nie cala szklankę od czasu do czasu mieszając aby się ujednolicił.Czekam aż będzie letnie i pije.Jeśli nie będzie Ci odpowiadał smak to dolej do końca szklanki mleka,to poprawi jego smak i będzie smakował coś ala kaszka manna.Pije raz dziennie.Ostrzegam ze zaparzony len ma postać glutka.Ale ja to wypijam na dwa razy.Z reszta mi to nie przeszkadza.Dziewczyny na innym wątku robią również z tego glutka maskę na włosy i dodaje to puszystości włosom.Za bardzo jak to działa akurat na ta chorobę to nie wiem ale oczyszcza organizm od wewnątrz.Zawiera dużo białka i magnezu.Dobra informacja dla palaczy i pijących dożo kawy.Bo jak wiadomo to bardzo szybko ucieka z naszego organizmu.Ale przy tym trzeba być wytrwałym bo jednym ustępuje w miarę szybko a u innych niestety trwa trochę dłużej.Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona z lnu i na pewno nigdy z niego nie zrezygnuje.Choć teraz miałam dwu miesięczną przerwę ale wracam do niego szybciutko.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Bardzo interesujace Chyba sama sie skusze, poza tym polece tacie tz-ta bo biedny zmaga sie z luszczyca, a teraz mial sporo nerwow i juz w ogole go wysypalo

Jak juz tak mowicie o tych ziolowych szamponach to teraz w naturze jest promocja tej farmony, szampony po niecale 6zl. Ja dzis zakupilam szampon joanny z mlekiem i miodem (do kompletu z serum) i ta mgielke wzmacniajaca radicala o ktorej mysia pisala. Mam nadzieje, ze bede zadowolona No i wrzucam fotki po stockholmie, choc nadal zla na niego jestem, ze mi stresu wczoraj przysworzyl
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 20:16   #4238
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bardzo interesujace Chyba sama sie skusze, poza tym polece tacie tz-ta bo biedny zmaga sie z luszczyca, a teraz mial sporo nerwow i juz w ogole go wysypalo

Jak juz tak mowicie o tych ziolowych szamponach to teraz w naturze jest promocja tej farmony, szampony po niecale 6zl. Ja dzis zakupilam szampon joanny z mlekiem i miodem (do kompletu z serum) i ta mgielke wzmacniajaca radicala o ktorej mysia pisala. Mam nadzieje, ze bede zadowolona No i wrzucam fotki po stockholmie, choc nadal zla na niego jestem, ze mi stresu wczoraj przysworzyl
Pięknie Ci wyszło
Ach nie mogę doczekać się farbowania

Jak poużywasz radicala to napisz jak Ci się sprawuje, bo ja też stosuje ale nie widzę efektów.


A co do matrixa to mnie właśnie nim fryzjerka robiła jak byłam ściąć włosy - zrównała mi te rudości co na końcówkach pozostawały i ten kolor z farby którą robiłam odrosty. Bunny dlaczego nie chcesz skomentować ? Taka zła?
Jak Ci się będzie chciało to napisz swoje spostrzeżenia na jej temat
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:23   #4239
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatta nie zła nie jest...raczej przereklamowana swojego czasu a teraz już ta polityka firmy minęła. No i ceny nie za bardzo. Moim zdaniem bez rewelacji po prostu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:25   #4240
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
no bo to Gó*no genetyczne jest . AZS też nie fajne. I po tym i po tym ślady zostają...eh życie.

Mówisz szampon przeciętny, czyli nie zaszkodził, ale też poprawy większej nie było?
ani w jedna a ni w druga, niby sklad krotki i w miare fajny ale jednak mi nie przypasowal
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:36   #4241
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pięknie Ci wyszło
Ach nie mogę doczekać się farbowania

Jak poużywasz radicala to napisz jak Ci się sprawuje, bo ja też stosuje ale nie widzę efektów.


A co do matrixa to mnie właśnie nim fryzjerka robiła jak byłam ściąć włosy - zrównała mi te rudości co na końcówkach pozostawały i ten kolor z farby którą robiłam odrosty. Bunny dlaczego nie chcesz skomentować ? Taka zła?
Jak Ci się będzie chciało to napisz swoje spostrzeżenia na jej temat
Dzieki jasne dam znac jak troche pouzywam, mam nadzieje ze nie bedzie robil sztywnych wlosow. Ten moj spray syossa termoochronny takie robi przez co sie zniechecilam troche do niego Ewcia a ten Twoj dove tez robi sztywne wlosy?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 20:50   #4242
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzięki Bunny za wyjaśnienia zrobię jak mówisz.
Kupiłam też dzisiaj gliss kura serum na zniszczone końcówki. do tej pory pomagało. zobaczymy jak będzie się sprawdzało teraz
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:54   #4243
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DOBRANOC KOBITKI
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:01   #4244
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wasienka już zamówiłam włoski, ten 60-platynowy blond zobaczymy jak przyjdą

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ewcia a ten Twoj dove tez robi sztywne wlosy?
wiesz co ja mam ogólnie sztywne włosy, więc jak nim spryskam przed prostowaniem to nie widzę za bardzo różnicy, ale mi sie lepiej po nim prostuje, prostownica fajnie się ślizga po włosach i nie szarpie ani nie hamuje, ale Bunny też go polecała

Jak zawsze śliczny kolorek Ci wyszedł
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:09   #4245
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Wasienka już zamówiłam włoski, ten 60-platynowy blond zobaczymy jak przyjdą


wiesz co ja mam ogólnie sztywne włosy, więc jak nim spryskam przed prostowaniem to nie widzę za bardzo różnicy, ale mi sie lepiej po nim prostuje, prostownica fajnie się ślizga po włosach i nie szarpie ani nie hamuje, ale Bunny też go polecała

Jak zawsze śliczny kolorek Ci wyszedł
dzieki no wlasnie ja nie mam problemu ze sztywnoscia dlatego ten syoss tak mnie teraz razi. Bez niczego tez lipa prostowac bo robie to w koncu dosyc czesto.

A sa moze jakies mleczka/balsamy termoochronne? Po tym pewnie nie mialabym takich problemow
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:14   #4246
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bardzo interesujace Chyba sama sie skusze, poza tym polece tacie tz-ta bo biedny zmaga sie z luszczyca, a teraz mial sporo nerwow i juz w ogole go wysypalo

Jak juz tak mowicie o tych ziolowych szamponach to teraz w naturze jest promocja tej farmony, szampony po niecale 6zl. Ja dzis zakupilam szampon joanny z mlekiem i miodem (do kompletu z serum) i ta mgielke wzmacniajaca radicala o ktorej mysia pisala. Mam nadzieje, ze bede zadowolona No i wrzucam fotki po stockholmie, choc nadal zla na niego jestem, ze mi stresu wczoraj przysworzyl
jednak znowu stockholm pięknie wyszedł w sumie to się nie dziwię, nie ma co eksperymentować z innymi farbami, jeśli ta jest dobra
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:17   #4247
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzieki no wlasnie ja nie mam problemu ze sztywnoscia dlatego ten syoss tak mnie teraz razi. Bez niczego tez lipa prostowac bo robie to w koncu dosyc czesto.

A sa moze jakies mleczka/balsamy termoochronne? Po tym pewnie nie mialabym takich problemow
do mleczka/balsamów mam niestety takie same podejście jak Bunny, nie zawsze docierają wszędzie przez co nie wszystkie włosy są chronione przed gorącem, dlatego wolę spray'e
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:18   #4248
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

czesc dziewczyny mam problem, moje wlosy sa za jasne, nie pasuja mi i zle sie w nich czuje. chcialabym dojsc do koloru takiego jak na zdj 4, myslicie ze wellaton 8/0 (jasny blond) bedzie odpowiedni? przyzwyczailam sie ze farba zawsze wychodzi ciemniej niz planuje, a nie chce zeby wyszlo za ciemno.

tu ten wellaton http://wellaton.pl/produkty/8_0.jpg
a moze jakis inny? http://wellaton.pl/produkty.php
albo w ogole inna farba? chociaz powiem ze lubie te farby, nigdy nie mialam po nich masakry ( uzywalam 8/1 i 9/0 )
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:19   #4249
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej blondyneczki
jeszcze wam troszke poprzeszkadzam wstawiam foty z dzisiaj aktualne z blond włoskami.
Wyglądam w nich tak tragicznie?
już sama nie wiem, chłopak mówi,że mam zostawić,a ja już sama nie wiem czego chcę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 21:27   #4250
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jednak znowu stockholm pięknie wyszedł w sumie to się nie dziwię, nie ma co eksperymentować z innymi farbami, jeśli ta jest dobra
a no stockholm bo za tydzien ide na wesele i nie chcialam kombinowac ale londe juz mam zakupiona, czeka na nastepne farbowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
do mleczka/balsamów mam niestety takie same podejście jak Bunny, nie zawsze docierają wszędzie przez co nie wszystkie włosy są chronione przed gorącem, dlatego wolę spray'e
dzieki, poczytam i poszukam jeszcze czegos

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam problem, moje wlosy sa za jasne, nie pasuja mi i zle sie w nich czuje. chcialabym dojsc do koloru takiego jak na zdj 4, myslicie ze wellaton 8/0 (jasny blond) bedzie odpowiedni? przyzwyczailam sie ze farba zawsze wychodzi ciemniej niz planuje, a nie chce zeby wyszlo za ciemno.

tu ten wellaton http://wellaton.pl/produkty/8_0.jpg
a moze jakis inny? http://wellaton.pl/produkty.php
albo w ogole inna farba? chociaz powiem ze lubie te farby, nigdy nie mialam po nich masakry ( uzywalam 8/1 i 9/0 )
a czym farbowalas wloski na 2 i 3 zdj? tym wellatonem 8/1 z 9/0? bo sliczny kolor

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej blondyneczki
jeszcze wam troszke poprzeszkadzam wstawiam foty z dzisiaj aktualne z blond włoskami.
Wyglądam w nich tak tragicznie?
już sama nie wiem, chłopak mówi,że mam zostawić,a ja już sama nie wiem czego chcę
tez wygladasz ladnie ale mi akurat bardziej pasujesz w ciemnych ale skoro tz chce Cie w blond to moze tak zostan
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-03 o 21:29
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:33   #4251
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej blondyneczki
jeszcze wam troszke poprzeszkadzam wstawiam foty z dzisiaj aktualne z blond włoskami.
Wyglądam w nich tak tragicznie?
już sama nie wiem, chłopak mówi,że mam zostawić,a ja już sama nie wiem czego chcę
no moim zdaniem ładnie Ci w blondzie
a no rzeczywiście masz podobną długośc włosków do moich

a Ty na swoim avatarze masz swoje takie długie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-03 o 21:35
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:34   #4252
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bardzo interesujace Chyba sama sie skusze, poza tym polece tacie tz-ta bo biedny zmaga sie z luszczyca, a teraz mial sporo nerwow i juz w ogole go wysypalo

Jak juz tak mowicie o tych ziolowych szamponach to teraz w naturze jest promocja tej farmony, szampony po niecale 6zl. Ja dzis zakupilam szampon joanny z mlekiem i miodem (do kompletu z serum) i ta mgielke wzmacniajaca radicala o ktorej mysia pisala. Mam nadzieje, ze bede zadowolona No i wrzucam fotki po stockholmie, choc nadal zla na niego jestem, ze mi stresu wczoraj przysworzyl
Ja tez zakupiłam ten zestaw z Joanny wiedz będę odżywiać mam nadzieje ze się sprawdzi.No i oczywiście nie mogę nic nie wspomnieć o Twoich włoskach.Boskie są ah boskie

TLU Wiesz,mama mojej przyjaciółki kiedyś zalewała wieczorem te ziarenka a rano na czczo wypijała.Wiedz nie ma problemu.Spróbuj tez takim sposobem z całymi ziarenkami.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:35   #4253
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a no stockholm bo za tydzien ide na wesele i nie chcialam kombinowac ale londe juz mam zakupiona, czeka na nastepne farbowanie
mam nadzieję, że będziesz zadowolona, bo MADZIK nie była

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA
hej blondyneczki
jeszcze wam troszke poprzeszkadzam wstawiam foty z dzisiaj aktualne z blond włoskami.
Wyglądam w nich tak tragicznie?
już sama nie wiem, chłopak mówi,że mam zostawić,a ja już sama nie wiem czego chcę
rany! jakie Ty masz wielkie piękne oczyska!
a co do koloru to mnie również bardziej podobało się w troszkę ciemniejszych
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:39   #4254
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej blondyneczki
jeszcze wam troszke poprzeszkadzam wstawiam foty z dzisiaj aktualne z blond włoskami.
Wyglądam w nich tak tragicznie?
już sama nie wiem, chłopak mówi,że mam zostawić,a ja już sama nie wiem czego chcę
Stawiam na blond.Bardzo ładnie Ci w nim.Ale namieszałaś.
P.S.A oczy masz bajkowe.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-03 o 21:40
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:41   #4255
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tez zakupiłam ten zestaw z Joanny wiedz będę odżywiać mam nadzieje ze się sprawdzi.No i oczywiście nie mogę nic nie wspomnieć o Twoich włoskach.Boskie są ah boskie

TLU Wiesz,mama mojej przyjaciółki kiedyś zalewała wieczorem te ziarenka a rano na czczo wypijała.Wiedz nie ma problemu.Spróbuj tez takim sposobem z całymi ziarenkami.
dziekuje no ja zaraz lece przetestowac zestawik to jutro napisze opinie po pierwszym uzyciu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że będziesz zadowolona, bo MADZIK nie była


rany! jakie Ty masz wielkie piękne oczyska!
a co do koloru to mnie również bardziej podobało się w troszkę ciemniejszych
ja najpierw sprobuje na kilku pasemkach, boje sie na calosc od razu zebym siwulka nie byla najbardziej obawiam sie o jasniejsze pasemka zeby niebieskie nie wyszly, to tez sprawdze.

Tymczasem dobranoc dziewczynki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:53   #4256
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a czym farbowalas wloski na 2 i 3 zdj? tym wellatonem 8/1 z 9/0? bo sliczny kolor
nie, tu akurat połozyłam srebrny pył na włosy umalowane wellatonem 9/0.
dziekuje, kolor moze i ładny ale zdecydowanie mi nie pasuje.

nie wierze, ze nikt nie farbuje wlosow na ciemniejszy blond. pomóżcie drogie wizazanki
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:07   #4257
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no moim zdaniem ładnie Ci w blondzie
a no rzeczywiście masz podobną długośc włosków do moich

a Ty na swoim avatarze masz swoje takie długie??
Te wszystkie zdjęcia co wstawiałam wcześniej i te w avatarze są w przedłużanych włoskach

muszę je trochę rozjaśnić i doprowadzić do jednolitego kolorku i wtedy znów przedłuże

Korcicie tymi clipami

Ewcia jak przyjdzie twój zestaw to koniecznie zdaj relacje i zrób fotki jak to wygląda od tyłu, bo masz podobną długość
jak nie będzie różnicy i będą fajne to też je zamówie

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

dziękuję wam dziewczyny

mam jeszcze takie pytanie... Myłam włosy tym szamponem z joanny (tym fioletowym ) i nałożyłam z tej samej serii odżywkę i już nie mam takich rudych pasemek.
Dziś kupiłam srebrną płukankę. Myślicie,że ona coś pomoże ??? Tzn chciałabym,żeby ten mój odcień nie był taki żółty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:09   #4258
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Te wszystkie zdjęcia co wstawiałam wcześniej i te w avatarze są w przedłużanych włoskach

muszę je trochę rozjaśnić i doprowadzić do jednolitego kolorku i wtedy znów przedłuże

Korcicie tymi clipami

Ewcia jak przyjdzie twój zestaw to koniecznie zdaj relacje i zrób fotki jak to wygląda od tyłu, bo masz podobną długość
jak nie będzie różnicy i będą fajne to też je zamówie
no ja właśnie zobaczę czy będę musiała te clipy farbowac czy nie
oczywiście jak przyjdą to zdam relacje o ile uda mi się je założyc

a jaką metodą miałaś przedłużane??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:10   #4259
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie... Myłam włosy tym szamponem z joanny (tym fioletowym ) i nałożyłam z tej samej serii odżywkę i już nie mam takich rudych pasemek.
Dziś kupiłam srebrną płukankę. Myślicie,że ona coś pomoże ??? Tzn chciałabym,żeby ten mój odcień nie był taki żółty
pomoze napewno. tylko odpowiednio dozuj ilosc
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:19   #4260
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ja właśnie zobaczę czy będę musiała te clipy farbowac czy nie
oczywiście jak przyjdą to zdam relacje o ile uda mi się je założyc

a jaką metodą miałaś przedłużane??
miałam na ringi albo na zgrzewy, clipów nigdy nie miałam, bo zawsze jakoś się bałam,że mi te spinki spadną/zsuną się

untouchable na pewno się zastosuje dzięki
czyli tak jak pisze na opakowaniu, tak?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.