Filtry UV a makijaż - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 08:47   #2911
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy ten mozna używać. To Loreal infiliable. Do tej pory go stosowałam(od niedawna się filtruję). Widać że nie ma talku ani miki, ale czy ma inne "ZŁE" składniki.
Na stronie Loreala pisze też że zawiera filtr 15
Skład: Active Ingredients: Octinoxate 1%, Titanium Dioxide 1.9%
Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon 12, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl - 3 Diisostearate, Acrylatescopolymer, Acetylated Glycol Stearate, PEG/PPG - 18/18 Dimethicone, Parfum / Fragrance, Methylparaben, Magnesium Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Tristearin, Butylparaben, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, [+/- May Contain: Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77491 Iron Oxides
Proszę o pomoc
Aliś, myślę, że możesz - ale na filtry Avene albo L'oreal. Z zasady nie miesza się filtrów różnych firm - wyjątkiem jest tu avene, która wytrzyma wszystko. No i l'oreal - bo to ten sam producent.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-22 o 01:42
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:28   #2912
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dlatego Dziewczyny nieraz pisałam, żeby nie kupować kolorówki pod wpływem jedenej pozytywnej opinii i takich też pochopnie nie wystawiać po jednej, czy dwóch apliakcjach. Nie kupować w ciemno, tylko uprzednio przetestować gruntownie na własnej skórze. Nie każdemu to samo odpowiada, każda z nas ma inne wymagania co do kosmetyków. Poza tym nie każdą osobę stać na takie nietrafione zakupy. Trochę to zabrzmiało moralizatosko, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.

Mądrze mówisz
Tak jak napisała Uskow: "Najgorzej niestety jak ktoś nie wie czego oczekuje od kosmetyku i od każdego wymaga nie-wiadomo-czego" - w końcu to tylko kosmetyk i nie wymagajmy cudów.
Czasami widze na KWC, że ludzie wystawiają opinie po jednym użyciu kosmetyku, najczęsciej wtedy jak użyją raz i okazuje się, że im nie odpowiada, bo "w reklamie mówili inaczej".
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:42   #2913
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Uskow, Margaretka dziękuje za wsparcie

Ja też kiedyś myślałam, że jak kupię kosmetyk selektywny to od razu będę wygładała piękniej. A tu guzik. Jak nie trafisz z kosmetykiem w swoją kolorystykę, oczekiwania to wygląda się kiepsko, jak nie gorzej.
Dlatego mierzi mnie jak czytam zachwyty na czymś użytym tylko raz. Nie ma takiej osoby której wszystko by pasowało i wszystko wyglądało na niej dobrze. No chyba, że jest ślepa, albo widzi to co chce, albo che zrobić wrażenie na innych, jaka jest doskonała.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:01   #2914
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Uskow, Margaretka dziękuje za wsparcie

Ja też kiedyś myślałam, że jak kupię kosmetyk selektywny to od razu będę wygładała piękniej. A tu guzik. Jak nie trafisz z kosmetykiem w swoją kolorystykę, oczekiwania to wygląda się kiepsko, jak nie gorzej.
Dlatego mierzi mnie jak czytam zachwyty na czymś użytym tylko raz. Nie ma takiej osoby której wszystko by pasowało i wszystko wyglądało na niej dobrze. No chyba, że jest ślepa, albo widzi to co chce, albo che zrobić wrażenie na innych, jaka jest doskonała.
Podpisuję się pod tym

Dostalam puder palladio, czas na testy!
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:05   #2915
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dlatego Dziewczyny nieraz pisałam, żeby nie kupować kolorówki pod wpływem jedenej pozytywnej opinii i takich też pochopnie nie wystawiać po jednej, czy dwóch apliakcjach. Nie kupować w ciemno, tylko uprzednio przetestować gruntownie na własnej skórze. Nie każdemu to samo odpowiada, każda z nas ma inne wymagania co do kosmetyków. Poza tym nie każdą osobę stać na takie nietrafione zakupy. Trochę to zabrzmiało moralizatosko, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.
Głos rozsądku w ogólnym entuzjazmie pudrowym
Ja grzecznie czekam. Lucidity dostanie swoją opinię po dłuższym czasie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:11   #2916
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Zgadzam sie z wami dziewczyny, to jest strasznie wkurzajace jak ktos po jednym zastosowaniu wystawia recenzje w KWC, obojetnie czy pozytywna, czy negatywna. To przeciez nie jest zaden sposob miarodajne i tak naprawde nie daje pelnego obrazu o produkcie.
Ja wczoraj bylam zachwycona meteorkami, ale uzyje ich napewno jeszcze wiele razy zanim im wystawie recenzje w KWC, w roznym swietle, z podkladem, bez, itd, mysle, ze dopiero wtedy moja opinia bedzie miala jakis sens, bo bede znala ten produkt.
Nie wiem, czy jak uzyje meteorow jeszcze kilka razy, moj poczatkowy zachwyt nie zmaleje. Bo gdybym miala im wystawic opinie wczoraj to pewnie byloby to 5*, a po przetestowaniu w roznych warunkach bede mogla powiedziec duzo wiecej i uczciwie o nich. Moze sie okazac, ze w swietle dziennym efekt na mojej buzi bedzie zupelnie inny a ja na KWC bym piala z zachwytu, czego to ten puder nie robi i ktos by mogl sie po mojej recenzji srogo rozczarowac.

Niemniej jednak dzisiaj testy w swietle dziennym.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:33   #2917
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hehe, dlatego ciężko mi wyrażać opinie np. na zbiorach makijażowych, bo często kupuję dany kosmetyk na jakąś okazję, nie mam czasu na co dzień go używać czy testować - więc padają takie wymijające odpowiedzi że pewnie wychodzę na kolekcjonerkę opakowań ze znaczkami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 10:36   #2918
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Filtry UV a makijaż

"Gora" powinna podwiesic linka do tej strony przy wejsciu do KWC
Podpisuje sie obiema rekami.
Ja z kolorowki nie wystawilam zadnej oceny na KWC, z prostej przyczyny - nie maluje sie regularnie i nie wiem jak te kosmetyki wplywaja na moja cere, itd. Moge sie tylko wypowiedziec o ich walorach wizualnych, a nie chce. Sama lubie czytac konkretne i rzeczowe recenzje, wiec nie bede lala wody tylko po to zeby sobie norme w pisaniu wyrobic.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:54   #2919
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dlatego Dziewczyny nieraz pisałam, żeby nie kupować kolorówki pod wpływem jedenej pozytywnej opinii i takich też pochopnie nie wystawiać po jednej, czy dwóch apliakcjach. Nie kupować w ciemno, tylko uprzednio przetestować gruntownie na własnej skórze. Nie każdemu to samo odpowiada, każda z nas ma inne wymagania co do kosmetyków. Poza tym nie każdą osobę stać na takie nietrafione zakupy. Trochę to zabrzmiało moralizatosko, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.
Zgadzam się .

Co do pudru LU nie mogę powiedzieć, że był to nie trafiony zakup . LU jest dobrym pudrem, ale nie zachwycił mnie, tak jak inne Wizażanki . Długo się wahałam zanim napisałam o nim post w tym wątku , ponieważ moje spostrzeżenia co do LU były trochę odmienne od Waszych dziewczyny. Przed napisaniem postu używałam pudru przez ok. 2 tygodnie w różnych kombinacjach , więc moja ocena wydaje mi się obiektywna . Cały czas mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś taki dzień, że i ja znajdę się w grupie zagorzałych fanek LU . Recenzje na KWC piszę najczęściej po skończeniu pełnowymiarowego opakowania kosmetyku .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 11:21   #2920
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry UV a makijaż

No, jak ktos oczekuje od kosmetykow tego co widzi w reklamie to potem niestety musi byc bardzo rozczarowany. A swoja droga to nieuczciwe wobec nas np. reklama tuszu, w ktorej sa dluuuugasne sztuczne rzesy, albo podklady i pudry na poprawianych komputerowo buziach. A w prawdziwym swiecie nic juz nie jest tak piekne...

Ja niestety jestem rozczarowana troche zachwalanym podkladem Lancome Teint Idole Ultra, ale glownie dlatego, ze nie posluchalam swojej intuicji i kupilam odcien 03 i niestety na mojej filtrowanej i kwaszonej od roku buzi jest za ciemny, no i na Avence swieci sie niesamowicie, ale tez nie mam teraz czasu, zeby czekac az ta sie calkowicie wchlonie. Ale podklad sam w sobie jest fajniutki, wiec pewnie pomysle o jasniejszym odcieniu Nastepne na liscie moich zakupow sa meteorki
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 11:58   #2921
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem rozczarowana troche zachwalanym podkladem Lancome Teint Idole Ultra, ale glownie dlatego, ze nie posluchalam swojej intuicji i kupilam odcien 03 i niestety na mojej filtrowanej i kwaszonej od roku buzi jest za ciemny, no i na Avence swieci sie niesamowicie, ale tez nie mam teraz czasu, zeby czekac az ta sie calkowicie wchlonie. Ale podklad sam w sobie jest fajniutki, wiec pewnie pomysle o jasniejszym odcieniu Nastepne na liscie moich zakupow sa meteorki
Na Avenkach to chyba wszysko bez wyjątku się świeci
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 12:16   #2922
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem rozczarowana troche zachwalanym podkladem Lancome Teint Idole Ultra, ale glownie dlatego, ze nie posluchalam swojej intuicji i kupilam odcien 03 i niestety na mojej filtrowanej i kwaszonej od roku buzi jest za ciemny, no i na Avence swieci sie niesamowicie, ale tez nie mam teraz czasu, zeby czekac az ta sie calkowicie wchlonie. Ale podklad sam w sobie jest fajniutki, wiec pewnie pomysle o jasniejszym odcieniu Nastepne na liscie moich zakupow sa meteorki
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Na Avenkach to chyba wszysko bez wyjątku się świeci
Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Teint Idole Ultra . Podkład ma płynną konsystencję - taką jak lubię , ma dobre krycie , jest bardzo trwały i co najważniejsze - bardzo ładnie wygląda na Emulsji Avene . U mnie Teint Idole Ultra nie świeci się na Avence - wręcz przeciwnie - podkład ładnie matuje filtr . Ja mam kolor 01, który bardzo ładnie stapia się ze skórą .

BTW: Jakiś czas temu pisałam w tym wątku o mich problemach z łuszczącą się skórą (podład i korektor jeszcze bardziej to podkreślały ). Od kilku dni jest lepiej, ponieważ pod filtr stosuję HOL Avene (grubą warstwę) . Byłam przekonana, że filtr się nie wchłonie, a tu niespodzianka - filtr nałożony w przepisowej ilości, wchłonął się tak jak zazwyczaj .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 12:22   #2923
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Teint Idole Ultra . Podkład ma płynną konsystencję - taką jak lubię , ma dobre krycie , jest bardzo trwały i co najważniejsze - bardzo ładnie wygląda na Emulsji Avene . U mnie Teint Idole Ultra nie świeci się na Avence - wręcz przeciwnie - podkład ładnie matuje filtr . Ja mam kolor 01, który bardzo ładnie stapia się ze skórą .
Ja już dawno zarzuciałam pomysł stosowania podkładu na filtry, po wcześniejszych niezbyt udanych próbach. Poza tym i trochę z lenistwa Rano filtr, Hauschka + puder dla koloru i do pracy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 12:44   #2924
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Na Avenkach to chyba wszysko bez wyjątku się świeci
Świeci jak świeci, ale klei Jeśli chcę doprowadzić paszczę z emulsją Avene do stanu jako takiej matowości (czytaj: braku klejenia ), to muszę użyć dwa razy więcej pudru i skrobii, niż na Antku. Dziś położyłam emulsję i podkład, bo wczoraj walnęłam sobie dość mocny peeling migdalowy i wyglądam, no, jak poparzona kwasem (co jest zgodne z prawdą, no ale nie będę nikomu tłumaczyć "co mi się stało w buzię" ), na to wszystko Lu + Hauschka, wizualnie jest nieźle, ale mam uczucie, że po prostu mam tonę tynku na gębie Tyle się tego przylepiło do filtra...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:04   #2925
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, co Waszym zdaniem lepiej rozświetli twarz: Meteoryty czy Pryzmy Sypkie (pastelowe)?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:05   #2926
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja już dawno zarzuciałam pomysł stosowania podkładu na filtry, po wcześniejszych niezbyt udanych próbach.
ja mam odwrotnie - sam filtr i skrobia daje beznadziejny efekt, niezależnie od filtra - biały, odchodzący miejscami tynk. dopiero podkład nadaje całości jakiś sens.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:19   #2927
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Świeci jak świeci, ale klei Jeśli chcę doprowadzić paszczę z emulsją Avene do stanu jako takiej matowości (czytaj: braku klejenia ), to muszę użyć dwa razy więcej pudru i skrobii, niż na Antku. Dziś położyłam emulsję i podkład, bo wczoraj walnęłam sobie dość mocny peeling migdalowy i wyglądam, no, jak poparzona kwasem (co jest zgodne z prawdą, no ale nie będę nikomu tłumaczyć "co mi się stało w buzię" ), na to wszystko Lu + Hauschka, wizualnie jest nieźle, ale mam uczucie, że po prostu mam tonę tynku na gębie Tyle się tego przylepiło do filtra...
No fakt, zapomniałam o lepieniu
Ja nie nadaję się do ludzi na drugi dzień po peelingu. Raz niestety byłam zmyszona iść do pracy i zrobiłam sobie taką tapetę, że hej. Nie muszę mówić jak wyglądałam. Ale rzeczywiście wszystkie bez wyjątku avenki i AL La Roche - Posay łapią więcej skrobi/pudru.

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
ja mam odwrotnie - sam filtr i skrobia daje beznadziejny efekt, niezależnie od filtra - biały, odchodzący miejscami tynk. dopiero podkład nadaje całości jakiś sens.
Mnie jakoś nie pobielają filtry Avene, może to zasługa serum, które daję pod filtr. I jeszcze dla koloru rozsmarowuję ociupinę tonującej avenki. I szafa gra.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:47   #2928
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mnie jakoś nie pobielają filtry Avene, może to zasługa serum, które daję pod filtr. I jeszcze dla koloru rozsmarowuję ociupinę tonującej avenki. I szafa gra.
zamiast podkładu używam czasami łososia Avene i wtedy też jest OK (tonujące są dla mnie za ciemne). a filtry to mnie pobielają prawie wszystkie, z wyjątkiem fluidów LRP i Vichy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:08   #2929
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Bardzo spodobały mi się Meteoryty White Pearls . Wiem, że jest to wersja limitowana . Dziewczyny, czy White Pearls są dostępne w polskich perfumeriach?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 14:10   #2930
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri niestety nie, jest tylko czasami na allegro.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:15   #2931
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri niestety nie, jest tylko czasami na allegro.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:15   #2932
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Suri na allegro są duże szanse, bo to limitowanka z zeszłego lata.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:19   #2933
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja właśnie przeglądałam allegro i wiecie co zauważyłam, że kosmetyki zamiast tanieć drożeją Klasyczne meteorki po 160 zł chodzą . Dziwne.

Do mnie też doszedł palladio! Śliczny ma kolor Jest całkiem, całkiem, ale nałozyłam go dopiero dzisiaj wiec nie popełnie tego błędu co z LU i potestuję dłużej
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:24   #2934
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
I trzeba na nie ostro polować, pojawiają się rzadko, a chętnych sporo

Kiedyś wystawiała je regularnie jedna osoba, ale wygląda na to, że się jej skończyły. Napisałam z pytaniem, czy jeszcze będą, ale nie odpisała.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:30   #2935
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja właśnie przeglądałam allegro i wiecie co zauważyłam, że kosmetyki zamiast tanieć drożeją Klasyczne meteorki po 160 zł chodzą . Dziwne.

Do mnie też doszedł palladio! Śliczny ma kolor Jest całkiem, całkiem, ale nałozyłam go dopiero dzisiaj wiec nie popełnie tego błędu co z LU i potestuję dłużej

No pewnie że drożeja, bo ludzie wyczuli dobry interes: przed Świętami bardzo dużo tego poszło, więc teraz podnieśli ceny, z nuż się sprzeda drożej.

Do mnie też: kolor ma śliczny, zapach okropny. Przetestowałam pierwszy raz i nie wypadł dobrze: po kilku godzinach mocno się świecę, a nałożyłam go na Hauschkę. Potestuję jeszcze, ale pierwsze wrażenie jest negatywne (tylko kolor mnie zachwycił, mój ci on! )
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 15:59   #2936
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry UV a makijaż

No wlasnie nie wiem dlaczego tak jest, ale w Hiszpanii kosmetyki z tzw wyzszej polki sa o ok 30% tansze niz w Polsce, wiec ceny na allegro mnie akurat nie powalaja. Za Teint Idole Ultra dalam 32 euro a w Sephorze widzialam chyba po 170zl. Wiec meteorki kupie juz u siebie

A jak nalozylam podklad na mleczko Avene to siostra stwierdzila, ze wygladam jak "stara pudernica"
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 22:08   #2937
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, któraś miała do czynienia z podkładem Vichy Normateint? W KWC jest opis, niestety bez składu
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=17341
Na parsole sie pewnie nie nada (20 spf to pewnie będzie titanium dioxide albo ethylhexyl methoxycinnamate), ale ciekawie wygląda
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 06:33   #2938
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato - na wizażystce jest już wątek o tym podkładzie, myślę że tam najszybciej dostaniesz skład
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:19   #2939
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Erato - na wizażystce jest już wątek o tym podkładzie, myślę że tam najszybciej dostaniesz skład
dzięks - ja się na wizażystce nie udzielam, to taka nie zorientowana jestem
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:42   #2940
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

hehe, korzystając z zamawiania dla rodzicielki redermiców dwóch i dla siebie szamponu (mam nadzieję, że BHA w dercosie załatwi moje problemy...) kliknęłam też ten podkład, więc niedługo relacja
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.