Filtry UV a makijaż - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 20:21   #2971
poonia
Raczkowanie
 
Avatar poonia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
GG do poonia
Dot.: Filtry UV a makijaż

to nie samej maki się boję, tylko ogólnie całej przygody z filtrami, doborem właściwego, nabyciem wprawy w nakładaniu przepisowej ilości kosmetyku, niwelowaniem błysku itp itd
poonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 23:11   #2972
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Rice Powder, Palladio.
Madziorka, w chwili obecnej ten puder jest niedostępny na Allegro .
Podaję link do zakończonej aukcji -> http://www.allegro.pl/item155660886_...zy_z_usa_.html
dzieki
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 14:46   #2973
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
hehe, korzystając z zamawiania dla rodzicielki redermiców dwóch i dla siebie szamponu (mam nadzieję, że BHA w dercosie załatwi moje problemy...) kliknęłam też ten podkład, więc niedługo relacja
agniesko doszedł już podkład? Jak kolor i ogólne wrażenia??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 21:05   #2974
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

doszedł, ale na pocztę - od dwóch dni nie wyrabiam żeby odebrać przesyłkę pewnie jutro będę go mieć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 00:04   #2975
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

musze się z wami podzielić testem jedwabego H, no więc tak, baaardzo dobrze matowi skórę nie muszę się przypudrowywać w czasie dnia, LU tez jest fajny ale jezeli chodzi o matowienie to jedwabnej H nie dorasta do pięt także LU nakładam na H i jest bardzo fajny efekt. A jak tam u was spisują się LU i H?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 08:51   #2976
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny nie bijcie! Mam małe pytanko - wybaczcie skacze po tych prawie 100 stronach, z 50 na pewno przeczytałam ale być może umkneło mi gdzieś to o co chcę zapytac: otóż zamierzam kupić sobie filtr LRP (dotąd były avenki) i oczywiście w zwiazku z powyzszym czeka mnie zmiana podkładu. I tu prosze o pomoc: czy w składach podkładów mam unikac tylko talcu i miki, czy równiez innych składników (wiem że toczyła sie tu dyskusja nt. m.in. titanium dioxide). Na razie uzywam Revlona z Soft Lex - tu jego skład: Składnik aktywny : Titanium Dioxide 7,3%
Skład: aqua((water)eau), cyclomet hicone, trimethylsiloxysil icate, butylene glycol, boron nitride, dimethicone, alcohol denat., peg/ppg-18/18 dimethicone, nylon-12,tribehenin, isododecane, polyisobutene, sodium chloride, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, bisabolol, serica((silk powder) poudre de soie), tocopheryl acetate,retinyl palmitate, malwa sylvestris(mallow)extract , lilium candidum (lily)bulb extract, lactobacillus/eriodictyon californicum ferment extract, cymbidium grandflorum flower extract, serica((silk)soie), alumina,polydimethylsil oxane/polymethylsilesquioxane copolymer, ethylene brassylate, methicone, trisiloxane, sorbitan sesquioleate, tetrasodium edta, methylparaben, propylparaben.
[+-]:mica,(ci 77019), titanium dioxide(ci 77891), iron oxides(ci 77491,ci 77492,ci 77499)


Interesuje mnie tez np. Ideal Balance Loreala (skład: aqua/water, cyclopentasiloxane, phenyl trimethicone, dimethicone copolyol, polymethyl methacrylate, titanium dioxide, polyglyceryl-4 isostearate, propylene glycol, peg-8, cetyl dimethicone copolyol, hexyl laurate, isostearyl diglyceryl succinate, polyglycerin-6, peg-20, magnesium sulfate, nylon-12, glycerin, hamamelis virginiana/hamamelis virginiana extract, nelumbo nucifera/nelumbium speciosum flower extract, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, acetylated glycol stearate, diazolidinyl urea, parfum/fragrance, methylparaben, butylparaben, isopropyl titanium triisostearae, alumina, triethanolamine, silica [+/- may contain: CI 77891/titanium dioxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499/iron oxides]. (F.I.L. B6065/1) )
Z podanych w innym poscie podkładów, które moga współgrac z filtrami są przeważanie takie które stosowałam kiedyś i nie bardzo mi pasowały (m.in. przez zapychanie, małe krycie, itp.)

Poza tym zauważylam cos jeszcze - kładąc podkład na avenke zawsze otrzymuje tapete - z daleka widać, że jestem pomalowana, nawet niewielka ilośc podkładu wygląda jakbym nałozyla tonę... co w ogóle nie zdarzało się przy nakładaniu podkładu na sam krem - wtedy nieraz nakładałam kilka warstw, żeby zakryć to i owo. Tak więc szukam podkładu w miare lekkiego ale kryjącego.

Znalazłam wiele propozycji bez talku i miki, ale czy mam jednak zwracać uwagę na inne jakies składniki?? Dziekuję za każde info.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:41   #2977
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

podkład nakładany na filtry sam w sobie już nie powinien zawierać filtrów - no chyba, że jest tej samej firmy, co krem z filtrami. poza talkiem i miką dobrze unikać titanium dioxide, zinc oxides i iron oxides. ew. przymykamy oko, jeśli są one tylko jako "may contain"
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 19:29   #2978
gosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam małe pytanko, czy używając mleczko AVENE:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7319
mogę stosować podkład który zawiera talk i mikę?
__________________
Pozdrawiam Gosia
gosia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 20:29   #2979
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez gosia28 Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko, czy używając mleczko AVENE:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7319
mogę stosować podkład który zawiera talk i mikę?
w avenkach parsolu niet
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 21:06   #2980
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
podkład nakładany na filtry sam w sobie już nie powinien zawierać filtrów - no chyba, że jest tej samej firmy, co krem z filtrami. poza talkiem i miką dobrze unikać titanium dioxide, zinc oxides i iron oxides. ew. przymykamy oko, jeśli są one tylko jako "may contain"
Wydaje mi się, że przede wszystkim powinno unikać się tlenków cynku i tytanu. Jeśli talk czy mika są na dalszym miejscu - można przymknąć chyba oko. Ważne, żeby nie stały na pocz. składu. No i racja - powinno się unikać wszelkich podkładów z filtrami.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 17:20   #2981
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja juz nic nie rozumiem, spedziłam mnóstwo czasu na wizazu w poszukiwaniu podkładu i znalazłam że właśnie Revlon Color Stay z Soft Lex jest jednym z najlepszych podkładów do cery tłustej. Nakładam go albo na serum Flavo-C i Anthelios LRP na to jeszcze podkład w kamieniu Manhattan ktory mi niezwykle odpowiada. Ale widzę, że chyba cos żle robię. Więc szczerze mówiąc sama juz nie wiem co z czym się gryzie a co nie i jak to wszystko pogodzić. Jest to dla mnie zbyt skomplikowane
merra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 14:07   #2982
gosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Filtry UV a makijaż

Podpowiedzcie proszę, bo miotam się między półkami w aptece i nie wiem co wybrać:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11117
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7319

Wiem, ze Avenka nie ma parasola i mogę na nią puder z talkiem, a co w takim przypadku z LRP ( ma parasol czy nie)?
__________________
Pozdrawiam Gosia
gosia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:25   #2983
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Gosia parsol nie parasol
Filtry LRP zawieraja parsol.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:56   #2984
gosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Gosia parsol nie parasol
Filtry LRP zawieraja parsol.

znowu czytam tylko pierwszą i ostatnią literę wyrazu, muszę iść do specjalisty
A poza tym bardzo dziękuję za odpowiedź.
__________________
Pozdrawiam Gosia
gosia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 18:21   #2985
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
musze się z wami podzielić testem jedwabego H, no więc tak, baaardzo dobrze matowi skórę nie muszę się przypudrowywać w czasie dnia, LU tez jest fajny ale jezeli chodzi o matowienie to jedwabnej H nie dorasta do pięt także LU nakładam na H i jest bardzo fajny efekt. A jak tam u was spisują się LU i H?
ja dosypuję Hauschkę do każdego pudru, którego używam (teraz akurat Lucidity) i jest to zestaw zasługujący na Nobla Mat jest idealny, nawet po paru godzinach wystarczy lekko przyłożyć do twarzy chusteczkę czy absorbentkę i dalej jest świeżo.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 07:55   #2986
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Jaki podkład na Avene +50?

Jaki jak dla Was najlepiej się sprawuje? Wiem, że w zasadzie można każdy, ale nie chciałabym kupować znów w ciemno. Co myślicie o City mat? Jest teraz naprawde za grosze w Rossmanie...
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 08:42   #2987
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Gęste fluidy odpadaja ( w tym city mat), wybieraj rzadkie , aby mozna bylo łatwo rozsmarowac i nie zmazac filtra .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:26   #2988
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

U mnie najlepiej sprawdził się podkład Avene Couvance.
Miałam też MaxFactor Lasting Performance, Vichy i któryś Astor ale zdecydowanie najlepszy jest Avene. Ona daje wspaniały efekt...tak że niby nic nie masz na twarzy.. taki naturalny, nie tworzy maski, nie włazi w pory, nie spływa z twarzy. Ja miałam odcień 02, początkowo myślałam, ze jest dla mnie za ciemny (bo np. MaxFactor używałam odcień 100), ale okazła się stzreałem w 10!!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:40   #2989
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Jaki jak dla Was najlepiej się sprawuje? Wiem, że w zasadzie można każdy, ale nie chciałabym kupować znów w ciemno. Co myślicie o City mat? Jest teraz naprawde za grosze w Rossmanie...
City Matt jest OK, z tym że zależy na jakim filtrze - na antkach sprawuje się świetnie, na Biodermach robił mi okropne kluchy jakieś. Ale ogólnie lubię go, naprawdę dobra rzecz za te "grosze" I wcale nie uważam, żeby był za gęsty na filtr, to tylko kwestia odpowoedniego nałozenia. Jak sie go zetrze w dłoniach i nałoży delikatnie wklepując, to wszystko jest OK.
Z innych typów - Wonder Finish Maybelline, Sheer to Cover Isadora, Dermablend Vichy. Z drogich dziewczyny chwaliły Lancome Color Id i Estee Lauder Double Wear (osobiście nie przypadły mi do gustu).
Toleriane LRP niestety wygląda ładnie jakieś... pół godziny Potem się warzy, włazi w pory, porażka.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 10:48   #2990
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, co sądzicie o nakładaniu podkładu gąbką? Chciałabym nakładać podkład gąbką delikatnie go wklepując. Czy dozwolone jest użycie gąbki w przypadku nakładania podkładu na filtr?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 11:00   #2991
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri gabka moze zetrzec filtr. Lepsza jest metoda wklepania palcami.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 11:21   #2992
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri gabka moze zetrzec filtr. Lepsza jest metoda wklepania palcami.
Też tak właśnie myślałam .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:23   #2993
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej sprawdził się podkład Avene Couvance.
Miałam też MaxFactor Lasting Performance, Vichy i któryś Astor ale zdecydowanie najlepszy jest Avene. Ona daje wspaniały efekt...tak że niby nic nie masz na twarzy.. taki naturalny, nie tworzy maski, nie włazi w pory, nie spływa z twarzy. Ja miałam odcień 02, początkowo myślałam, ze jest dla mnie za ciemny (bo np. MaxFactor używałam odcień 100), ale okazła się stzreałem w 10!!!
Asiu czy ten podkład ma dobry skład na filtry z parsolem (bez talcu, miki, titanium dioxide) ? Czy dobrze kryje? Pytam bo te jestem nim zainteresowana. Dalej szukam podkładu który nie będzie sie gryzł z filtrami innymi niz avenki..bezskutecznie
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:34   #2994
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Może wypróbuj podklady Isadora, ten w piance ponoć rewelacja.
W wątku "Podkłady i pudry niegryzące się z filtrami" masz więcej szczegółów.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:51   #2995
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Asiu czy ten podkład ma dobry skład na filtry z parsolem (bez talcu, miki, titanium dioxide) ? Czy dobrze kryje? Pytam bo te jestem nim zainteresowana. Dalej szukam podkładu który nie będzie sie gryzł z filtrami innymi niz avenki..bezskutecznie
Nie mogłam się doszukać składu tego podkładu, niestety opakowanie wyrzuciłam, a na KWC nie ma danych.
Tylko on ma SPF 15 - czyli zawiera filtry, więc nie wiem czy można bezkarnie łączyć go z filtrami innych firm. Podejrzewam, że najbezpieczniej nakładać go na Avenki.
W tej kwestii lepiej poczekać na wypowiedź Erato lub LV albo innych naszych forumowych "mędrców"

Co do krycia - kryje umiarkowanie, ładnie kryje przebarwienia, gorzej czerwone plamy po świeżych wypryskach i rozszerzone naczynka. Since pod oczami tez kryje "tak sobie", mi wystarcza, ale koleżanka pod czy kładzie jakiś korektor.
Urzekł mnie końcowy efekt jaki daje - taki naturalny. I do końca dnia wyglądam w miarę ładnie - nie włazi w pory i nie zjeżdża z twarzy (przynajmniej u mnie )
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 12:55   #2996
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

z tego co pamietam to dziewczyny swego czasu wzięły ten podkład pod lupę i uzyskał on pozytywną ocene kompatybilności z filtrami i zyskał miano "przyjaznego filtrom"

ja też należe do fanklubu tego podkładu => dla mnie idealny
( i jeszcze vichy aera jedwabisty lubię)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 13:35   #2997
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Jaki podkład na Avene +50?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to dziewczyny swego czasu wzięły ten podkład pod lupę i uzyskał on pozytywną ocene kompatybilności z filtrami i zyskał miano "przyjaznego filtrom"
Avene Couvrance? chyba tylko dla filtrów Avene, bo ten w kompakcie zawiera titanium dioxide i octyl methoxycinnamate wysoko w składzie (iron oxides i talk pod koniec składu). zaś fluid zawiera: octyl methoxycinnamate, zinc oxide i titanium dioxides. tak więc oba destabilizują Parsol. puder z tej serii również (2 pierwsze składniki to talk i mika). te podkłady mają pigmenty w otoczkach, ale to będzie titanium dioxides i zinc oxide, więc one nie będą stanowiły problemu, ale octylu methoxycinnamate nie zamykają chyba w otoczkach?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 11:08   #2998
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny jak wy sobie radzicie z podkładami? wklepujecie je? Ja to w ogole pierwszy raz mam na twarzy podkład nałozony na filtr! Pytam bo ja w tych sprawach kompletny laik jestemNiby podkład wklepałam na filtr ale mam uczucie że i tak zeszedł mi cały filtr! Nałożyłam ten Lirene City Matt na to skrobie dry flo i jeszcze Palladio i wszystko ładnie wyglada tylko czuje sie jak marchewka bo taki niezbyt ładny kolor wyszedł. Jaki jest najasniejszy odcień tego City Matt?
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 18:45   #2999
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Coco trini Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy sobie radzicie z podkładami? wklepujecie je? Ja to w ogole pierwszy raz mam na twarzy podkład nałozony na filtr! Pytam bo ja w tych sprawach kompletny laik jestemNiby podkład wklepałam na filtr ale mam uczucie że i tak zeszedł mi cały filtr! Nałożyłam ten Lirene City Matt na to skrobie dry flo i jeszcze Palladio i wszystko ładnie wyglada tylko czuje sie jak marchewka bo taki niezbyt ładny kolor wyszedł. Jaki jest najasniejszy odcień tego City Matt?
teoretycznie "naturalny" - ale on właśnie wydawał mi się taki pomarańczowy Lepszy jest beż, nr 207, nie jest moim zdaniem ciemniejszy, tylko inny odcień, nie marchewkowy Jeżeli potrzebujesz jaśniejszego odcienia, to poszukaj też Lirene, ale "Nature Matte", kolor jasny naturalny. Podkład jest podobny do City Matta.
A co do samego nakładania, to wklepujemy Oczywiście optymalnie byłoby nie nakładać nic, no ale ostatecznie filtry sa dla nas, a nie my dla nich
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 21:27   #3000
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
... no ale ostatecznie filtry sa dla nas, a nie my dla nich

Święte słowa
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.