Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 15:41   #3991
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Jak wszędzie będzie BD, to się pochlastam. Niespecjalna ta limitka. To wolałabym tę sweterkową, na odczepnego coś bym z niej kupiła, a z wampirzej nic.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:47   #3992
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Soemi Pokaż wiadomość
Szkoda, bo miałam ochotę na pomadkę z nutą czerwieni, któryś z róży i tą śmieszną saszetkę... a tu takie informacje a tak liczyłam na Firlit. No nic trudno.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------


Z tego co kojarzę, to Natura ją przewiduje na początku listopada.
Znając Naturę to pewnie będzie w połowie listopada albo pod koniec...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:48   #3993
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Podejrzewam, że BD jednak zawita wszędzie, bo jednak od zmierzchowych fanek w Polszy aż się roi, więc żadna sieć nie pozwoliłaby sobie raczej przepuścić takiej okazji

Osobiście interesuje mnie jeden lakier i to chyba eot...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:54   #3994
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

I w niesieciowych, Hebe, Douglasach od 29.10 czyli pewnie się pokryją jakoś z Naturą mniej więcej
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:02   #3995
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że BD jednak zawita wszędzie, bo jednak od zmierzchowych fanek w Polszy aż się roi, więc żadna sieć nie pozwoliłaby sobie raczej przepuścić takiej okazji

Osobiście interesuje mnie jeden lakier i to chyba eot...
Ja to już chyba z przyzwyczajenia wyczekuję tych zmierzchowych limitek, żeby je obejrzeć bo mam wrażenie, że się powielają i jakieś takie nudnawe się robią...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:08   #3996
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja to już chyba z przyzwyczajenia wyczekuję tych zmierzchowych limitek, żeby je obejrzeć bo mam wrażenie, że się powielają i jakieś takie nudnawe się robią...
Ja wręcz nie wyczekuję. Może przez to że nie oglądałam zmierzchu i wampirem się nie czuję
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:13   #3997
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość



Ok, światło słabe i w ogóle, ale coś tam widać. Widoczne drobinki nie pochodzą z rzeczonego rozświetlacza- to resztki pudru z VL, który dziś zastosowałam jako róż
pokaż oko
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 16:16   #3998
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

w koncu i u mnie w N jest WC
zakupiłam sobie rozswietlacz (przez Was), jasny i zielony cień i kredkę pod brew z Catrice . Jakie tomiłe uczucie zobaczyc oba standy nienaruszone jakby któraś coś chciała to u mnie jest wszystko jeszcze
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:16   #3999
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja wręcz nie wyczekuję. Może przez to że nie oglądałam zmierzchu i wampirem się nie czuję
Ja jestem antyfanką wręcz, ale na limitkę czekam Miałam nadzieję na lakiery takie, jak w zeszłym roku, bo ten czerwonawy zbiłam (i chyba nie tylko ja, badziewne miały te fiolki ), a złotawy sprzedałam (razem z odpowiednikiem czerwonego) (na wiosnę myślałam, że a tam, takie jesienne kolory, na co to komu ).

Ale widzę, że niestety lakiery są chyba brzydsze niż w zeszłym roku Zobaczymy na żywo, może akurat coś mnie zachwyci.

Do tego rozświetlacz wydaje się taki, jak w VL, a on moim zdaniem był dość słaby (chociaż pewnie ładnie wyglądał na oliwkowej skórze).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:24   #4000
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Z moich doświadceń wynika, że czerwone produkty do ust z limitek były fajne. Ale czerwieni mi dość (ba, ten z eclipse lubiłam wtedy na tyle, ze jeszcze jeden mam w zapasie...)

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
pokaż oko
Podpisuję się
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:38   #4001
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja wręcz nie wyczekuję. Może przez to że nie oglądałam zmierzchu i wampirem się nie czuję
Ja oglądałam ale wampirem też się nie czuję O ile pierwsza część bardzo mi się spodobała tak im dalej w las tym ciemniej a mina wiecznie cierpiącego Edwarda i nie do końca rozgarnięta Bella mnie zaczynają doprowadzać do szału...
Ale abstrahując od tego w wampirzych limitkach zdarzają się bardzo przyjemne kosmetyki więc może coś wyhaczę jak się jej bliżej przyjrzę...


Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja jestem antyfanką wręcz, ale na limitkę czekam Miałam nadzieję na lakiery takie, jak w zeszłym roku, bo ten czerwonawy zbiłam (i chyba nie tylko ja, badziewne miały te fiolki ), a złotawy sprzedałam (razem z odpowiednikiem czerwonego) (na wiosnę myślałam, że a tam, takie jesienne kolory, na co to komu ).

Ale widzę, że niestety lakiery są chyba brzydsze niż w zeszłym roku Zobaczymy na żywo, może akurat coś mnie zachwyci.

Do tego rozświetlacz wydaje się taki, jak w VL, a on moim zdaniem był dość słaby (chociaż pewnie ładnie wyglądał na oliwkowej skórze).
Mnie rozświetlacz w ogóle nie interesuje. Za to przyjrzę się eyelinerom, czerwonemu błyszczykowi i pigmentom. Na róż może też rzucę okiem ale jakoś nie specjalnie do mnie przemawia.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Z moich doświadceń wynika, że czerwone produkty do ust z limitek były fajne. Ale czerwieni mi dość (ba, ten z eclipse lubiłam wtedy na tyle, ze jeszcze jeden mam w zapasie...)

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


Podpisuję się
Też je uwielbiam a ja nigdy nie mam dość czerwieni
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 17:02   #4002
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
pokaż oko
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość


Podpisuję się

Dziś już chyba nic z tego bo światła brak, ale jutro bardzo chętnie coś cyknę, tym bardziej, że dużo essence miało w tym swój udział
A tak w ogóle to oko ściągnęłam od innej wizażanki, o tu jej make up- fantastyczny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639586


Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja oglądałam ale wampirem też się nie czuję O ile pierwsza część bardzo mi się spodobała tak im dalej w las tym ciemniej a mina wiecznie cierpiącego Edwarda i nie do końca rozgarnięta Bella mnie zaczynają doprowadzać do szału...



Mnie rozświetlacz w ogóle nie interesuje. Za to przyjrzę się eyelinerom, czerwonemu błyszczykowi i pigmentom. Na róż może też rzucę okiem ale jakoś nie specjalnie do mnie przemawia.

Mam to samo, część pierwsza, jeszcze jeszcze, ale kolejne to dno totalne, jak i wersja papierowa

Na swatchach te linery wydają się być samym brokatem
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:15   #4003
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziś już chyba nic z tego bo światła brak, ale jutro bardzo chętnie coś cyknę, tym bardziej, że dużo essence miało w tym swój udział
A tak w ogóle to oko ściągnęłam od innej wizażanki, o tu jej make up- fantastyczny https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639586


Mam to samo, część pierwsza, jeszcze jeszcze, ale kolejne to dno totalne, jak i wersja papierowa

Na swatchach te linery wydają się być samym brokatem
Twórcom się chyba pomyliło z Matrixem bo zdecydowanie przesadzają z efektami specjalnymi i makijażami
Wersja papierowa jest na zakres wieku 12-16lat a I część filmu jest dużo lepsza niż książka...

Ja nie mam żadnego brokatowego eyelinera ani kredki z brokatem więc jak kolory będą ładne to może się skuszę...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:19   #4004
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Twórcom się chyba pomyliło z Matrixem bo zdecydowanie przesadzają z efektami specjalnymi i makijażami
Wersja papierowa jest na zakres wieku 12-16lat a I część filmu jest dużo lepsza niż książka...

Ja nie mam żadnego brokatowego eyelinera ani kredki z brokatem więc jak kolory będą ładne to może się skuszę...


Dobry brokatowy liner nie jest zły Ja mam te z MS i niebieski nałożony na czarny z essence wymiata
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:22   #4005
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja wręcz nie wyczekuję. Może przez to że nie oglądałam zmierzchu i wampirem się nie czuję
A czy to, że komuś te kosmetyki się po prostu podobają musi od razu znaczyć że jest mega fanem sagi? chyba nie

mi po zapowiedziach się podoba, a swatchy jeszcze za mało
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:25   #4006
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dobry brokatowy liner nie jest zły Ja mam te z MS i niebieski nałożony na czarny z essence wymiata
No sama widzisz, że taka rzecz jest niezbędna
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:31   #4007
guuucha
Raczkowanie
 
Avatar guuucha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

http://www.parokeets.com/en/2012/10/...twilight-saga/
swatche lakierów
guuucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:31   #4008
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Ok, światło słabe i w ogóle, ale coś tam widać. Widoczne drobinki nie pochodzą z rzeczonego rozświetlacza- to resztki pudru z VL, który dziś zastosowałam jako róż
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
pokaż oko
To sama miałam napisać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:49   #4009
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość

tutaj:
http://www.beautyjoint.com/index.php...product_id=110
śliczne i tanie są te lakiery, oszałamiająco wyglądają na pazurkach, ale Chunky Holo okropnie długo schną, nawet z wysuszaczem, więc ich nie polecam
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 18:00   #4010
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez guuucha Pokaż wiadomość
Lakiery mnie nie interesują.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:17   #4011
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No sama widzisz, że taka rzecz jest niezbędna

Tak, z tym, że po wstępnych swatchach akurat te nie zachwyciły mnie, wręcz przeciwnie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:21   #4012
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, z tym, że po wstępnych swatchach akurat te nie zachwyciły mnie, wręcz przeciwnie
Właśnie czekam aż mi się filmik załaduje to zobaczę jakie na mnie zrobią wrażenie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:48   #4013
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
u mnie tez lata
No faktycznie, po głównej lata Na innych nie, widać wczoraj nie zajrzałam na główną
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:49   #4014
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Znalazłam idealny taupe lakier - essence c&g what's my name. Butelka wydaje się nude w kierunku różu, ale jak nałożyłam na paznokcie - a jakże, ciemniejszy! - idealne taupe! Pasuje świetnie do różowego nudziala z hollywood catrice i do mystic lilac - będzie śliczne ombre CUDOWNY!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:29   #4015
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

adal nie wiem.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, z tym, że po wstępnych swatchach akurat te nie zachwyciły mnie, wręcz przeciwnie
Obejrzałam i hmmm... Nadal nie wiem... Pupy nie urywają ale złe też nie są
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:19   #4016
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Nic o wampirach nie oglądałam i nie czytałam. Nie wiem dlaczego, ale na sama myśl mam awersję do tej serii. Tylko nie linczujcie.

Jedyna w moim życiu książka mająca z wampirami coś w spólnego to Historyk E. Kosnowy, ale to nawet ciekawe było. Zmierzchu nie oglądałam i nie zamierzam. Limitka vampirza też mi się nie podoba. Na szczęście.

Chyba mam uraz po pudrze z wampirzej, za którego podwójnie zapłaciłam i którego użyłam zaledwie raz i o na dłoni :mur
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:26   #4017
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Nic o wampirach nie oglądałam i nie czytałam. Nie wiem dlaczego, ale na sama myśl mam awersję do tej serii. Tylko nie linczujcie.

Jedyna w moim życiu książka mająca z wampirami coś w spólnego to Historyk E. Kosnowy, ale to nawet ciekawe było. Zmierzchu nie oglądałam i nie zamierzam. Limitka vampirza też mi się nie podoba. Na szczęście.

Chyba mam uraz po pudrze z wampirzej, za którego podwójnie zapłaciłam i którego użyłam zaledwie raz i o na dłoni :mur
Ja też go tylko raz użyłam i to w ten sam sposób ale bardzo szybko udało mi się go wymienić na coś po co częściej sięgam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:53   #4018
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Co do czerwonych mazideł do ust ja mam z eclipse czerwony błyszczyk (czarny też kupiłam i cały zużyłam ) a czerwony leży miałam 2 podejścia-wyglądam jak prawdziwy wampir
to samo z lip tint z new league - jak ktoś jest zainteresowany -zapraszam, ja chyba wolę czerwone szminki, te wszystkie wynalazki (typu tinty itp) jakoś nie umiem ogarnąć.

Co do WC- jestem z siebie dumna , byłam w naturze -widziałam i nic nie kupiłam,chociaż nie powiem,kusi mnie rozświetlacz- szczególnie po tych zdjęciach co tu wrzucają co niektóre wredne kusicielki może jeszcze po niego wrócę.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:00   #4019
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Co do czerwonych mazideł do ust ja mam z eclipse czerwony błyszczyk (czarny też kupiłam i cały zużyłam ) a czerwony leży miałam 2 podejścia-wyglądam jak prawdziwy wampir
to samo z lip tint z new league - jak ktoś jest zainteresowany -zapraszam, ja chyba wolę czerwone szminki, te wszystkie wynalazki (typu tinty itp) jakoś nie umiem ogarnąć.

Co do WC- jestem z siebie dumna , byłam w naturze -widziałam i nic nie kupiłam,chociaż nie powiem,kusi mnie rozświetlacz- szczególnie po tych zdjęciach co tu wrzucają co niektóre wredne kusicielki może jeszcze po niego wrócę.
jak będzie jutro ładna pogoda to i ja wrzucę :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:01   #4020
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Co do WC- jestem z siebie dumna , byłam w naturze -widziałam i nic nie kupiłam,chociaż nie powiem,kusi mnie rozświetlacz- szczególnie po tych zdjęciach co tu wrzucają co niektóre wredne kusicielki może jeszcze po niego wrócę.

Do mnie pijesz siostro? Bo jeśli tak to na dobicie pragnę rzec, że aparat zjadł oczywiście połowę błysku, który jest bardziej widoczny, aczkolwiek nie bazarowy I co? zwodzona na pokuszenie?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.