Efekty olejowania paznokci - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 23:41   #3691
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czesc dziewczyny,

Ja tez zaczynam olejowanie paznokci.
Zalaczma zdjecia moich dloni,na ktorych widac ich slaba kondycje, najgorsze jest to ze jak tylko podrosna to sie rozdwajaja
Ja bede olejowac olejkiem tamanu, ponoc ma podobne wlasciwosci jak olejek herbaciany. Zobaczymy za dwa tygodnie czy bedzie jakis postep.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki.jpg (96,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazurki1.jpg (117,9 KB, 117 załadowań)
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 11:16   #3692
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Ja tez zaczynam olejowanie paznokci.
Zalaczma zdjecia moich dloni,na ktorych widac ich slaba kondycje, najgorsze jest to ze jak tylko podrosna to sie rozdwajaja
Ja bede olejowac olejkiem tamanu, ponoc ma podobne wlasciwosci jak olejek herbaciany. Zobaczymy za dwa tygodnie czy bedzie jakis postep.
Witamy Mi olejowanie bardzo pomogło na rozdwajanie paznokci, jeszcze czasem zdarza się jakieś rozdwojenie, ale kiedyś to dosłownie mogłam zrywać warstwy paznokcia. Daj znać jak się sprawuje olejek, będziesz używać jeszcze czegoś?

Wstawię Wam swoje paznokcie po 2 miesiącach olejowania. 1 zdjęcie z 5 grudnia, pozostałe zrobione dziś. Przyrost pojawia się, ale dość nieregularnie, głównie na wskazującym i środkowym palcu. Staram się zmienić kształt na okrągły, ale muszę go jeszcze dopracować. Macie jakieś wskazówki? Niestety nadal mam problem z suchymi skórkami, nie wiem co z nimi robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (77,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz_2.jpg (97,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (103,2 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2014-02-15 o 11:42
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 12:45   #3693
mmonyka1
Raczkowanie
 
Avatar mmonyka1
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 44
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Za mną już 25 dni olejowania Używam na razie tylko serum "Regenerum" oraz
olejku z Alterry "Migdał i papaja" - uwielbiam zapach i szybkość wchłaniania.
Widzę poprawę kondycji, jeśli chodzi o rozdwajanie i powstawanie zadziorów z boku płytki. Niestety paznokcie i skórki są jeszcze dość suche. Muszę chyba wprowadzić jakiś dodatkowy preparat, który by popracował nad jeszcze lepszym ich nawilżeniem?

Także staram się wypracować okrągły kształt płytki - migdałek. Mam nadzieję, że im paznokcie będą dłuższe będzie wyglądał ładniej. Zawsze piłowałam płytkę w kształt kwadrata, dlatego teraz muszę nabrać nowej wprawy
Również chętnie wysłucham jakiś rad dotyczących tego kształtu? Podobno przy nim paznokcie są mniej podatne na rozdwajanie?

Poniżej załączam zdjęcia z wczoraj - przed :/ i po olejowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09 25 dzień lewa ręka przed olejowaniem.jpg (161,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 25 dzień kuracji prawa ręka przed olejowaniem.jpg (132,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 25 dzień lewa ręka po olejowaniu.jpg (126,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 25 dzień prawa ręka po olejowaniu.jpg (139,3 KB, 107 załadowań)
__________________
www.meafterhoursblog.blog spot.com

w którym znajdziecie porady, DIY, kulinaria, modę i wiele innych

Najnowsze posty:
Ulubieńcy - krem brzozowy i nagietkowy.
Cukier wanilinowy, czyli co tak naprawdę jemy?
Mydło z Aleppo - naturalna i ekologiczna pielęgnacja skóry.


mmonyka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 13:01   #3694
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Skórki faktycznie bardzo potrzebują nawilżenia, używasz kremów do rąk? Może spróbuj maści z wit. A np. Retimax 1500, mi generalnie pomaga, ale potrzeba systematyczności i dość częstego stosowania, dlatego szukam czegoś, co mogłabym używać np. w pracy, a jednocześnie nie zatłuścić laptopa i dokumentów Przyrost masz za to nienaganny, bardzo bym taki chciała
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 13:04   #3695
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Efekty olejowania paznokci

poison.iv okolo miesiaca bede uzywac olejku tamanua pozniej pewnie serum "regenerum" mam tez "Life Jacket" z Jessica, ktory nakladam na paznokcie, kiedy siedze w domu i sprzatam, gdyz nie znosze myc naczy w rekawiczkach.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 20:23   #3696
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Zaraz strzeli mi 5 miesięcy olejowania i już taka cała happy byłam, że moje pazurki są "gniotsia nie łamiotsia" i wczoraj posypała mi się przwie cała prawa reka Nie wiem, może walnęłam w coś ręką i nie zwróciłam uwagi, w każdym razie poodłupywały mi się brzegi paznokci od strony kciuka na 3 palcach... Choliba jasna... Nic to - zmywam lakier, opiłowuję ładnie, pomoczę w olejkach i będę sobie chlipać cichutko w kąciku
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 21:31   #3697
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Teraz czas na moje zdjęcia Przepraszam Was za jakość, ale nie jestem w posiadaniu lepszego aparatu. Zdjęcia robione przed chwilą, paznokcie olejowane dwa razy na noc, więc zdjęcia traktuje jako wyjściowe jeśli chodzi o olejowanie Jak widać paznokcie nierówne, zwłaszcza na lewej ręce... Paznokieć na palcu serdecznym lewej ręki miał dziś sparing szafką, wynikiem 1:0 dla szafki, więc skrócony (martwi mnie jego wygląd z boku...). Wyglądają dziwnie, chyba je wszystkie skrócę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01775.jpg (70,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01776.jpg (74,2 KB, 107 załadowań)
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 08:49   #3698
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Za mną 11 dni olejowania Na razie nie ma takich efektów, żeby się chwalić na zdjęciach, ale na pewno paznokcie wyglądają na zdrowsze, gładsze, skórki są w lepszym stanie. Wydaje mi się też, że na dwóch czy trzech pazurkach pojawiły się zaczątki przyrostu
Zdecydowanie jestem zmotywowana, by olejować dalej
Przy okazji olejowania zmieniam też pozostałe nawyki związane z pielęgnacją paznokci - zaopatrzyłam się w drewniane patyczki do skórek, szklany i papierowy pilniczek (wcześniej często używałam metalowego ) Widzę, że to wszystko przynosi dobre rezultaty
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:21   #3699
Katrin0
Raczkowanie
 
Avatar Katrin0
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej wszystkim! Kurcze, nie potrafię się za nic w świecie zmotywować do olejowania paznokci. Robię to kilka dni pod rząd, a później nagle: "nie chce mi się!" i tak ciągle. Dzisiaj zacznę jeszcze raz całe te moje zadanie. Głównie też uciekam od tego przez rękawiczki na zimę, które zakładam przed spaniem jak kremuję grubą warstwą ręce albo olejuję - nienawidzę ich, bo okropnie drapią, a innych nie mam lepszych :c. Jeszcze nie kupiłam sobie żadnych specjalnych (takich na noc), a widziałam z for your beauty za 10 zł Dla mnie troszkę drogo, no ale jak mam do wyboru używać tych starych rękawiczek albo te z FYB, to już wolę wydać te 10 zł i nie marudzić Co do olejków: mam tamanu, migdały i papaja z alterry, rycynowy, ze słodkich migdałów, oliwkę z Hippa, babydream fur mama i olejek kokosowy.
__________________
Medytuję
Ćwiczę na pupę
Uczę się języka angielskiego
Staram się nie obgryzać paznokci
Uczę się samodyscypliny
Dieta Paleo

Edytowane przez Katrin0
Czas edycji: 2014-02-16 o 10:23
Katrin0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 10:33   #3700
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Katrin0 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Kurcze, nie potrafię się za nic w świecie zmotywować do olejowania paznokci. Robię to kilka dni pod rząd, a później nagle: "nie chce mi się!" i tak ciągle. Dzisiaj zacznę jeszcze raz całe te moje zadanie. Głównie też uciekam od tego przez rękawiczki na zimę, które zakładam przed spaniem jak kremuję grubą warstwą ręce albo olejuję - nienawidzę ich, bo okropnie drapią, a innych nie mam lepszych :c. Jeszcze nie kupiłam sobie żadnych specjalnych (takich na noc), a widziałam z for your beauty za 10 zł Dla mnie troszkę drogo, no ale jak mam do wyboru używać tych starych rękawiczek albo te z FYB, to już wolę wydać te 10 zł i nie marudzić Co do olejków: mam tamanu, migdały i papaja z alterry, rycynowy, ze słodkich migdałów, oliwkę z Hippa, babydream fur mama i olejek kokosowy.
Brak rękawiczek nie jest żadną wymówką Możesz np olejować dłonie oglądając jakiś film, czy serial, a po umyć ręce, jeśli nie lubisz mieć ich tłustych. Na noc olejuję, a rękawiczek nie używam. Nie wyobrażam sobie spania w rękawiczkach, albo skarpetkach. Wsmarowuje olejek w paznokcie, dłonie, ręce i co tam się jeszcze nawinie i normalnie kładę się spać, przecież nie chodzi o to żeby ręce ociekały olejem. Rękawiczki zakładam, tylko jak po olejowaniu chcę skorzystać z laptopa (tak jak w tej chwili)

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Teraz czas na moje zdjęcia Przepraszam Was za jakość, ale nie jestem w posiadaniu lepszego aparatu. Zdjęcia robione przed chwilą, paznokcie olejowane dwa razy na noc, więc zdjęcia traktuje jako wyjściowe jeśli chodzi o olejowanie Jak widać paznokcie nierówne, zwłaszcza na lewej ręce... Paznokieć na palcu serdecznym lewej ręki miał dziś sparing szafką, wynikiem 1:0 dla szafki, więc skrócony (martwi mnie jego wygląd z boku...). Wyglądają dziwnie, chyba je wszystkie skrócę...
Bardzo ładne paznokcie, do podobnego kształtu dążę. Szkoda tego serdecznego, widać, że mocno ucierpiał. Zboku, tam gdzie się odłączył od ciała zakraplaj olejek z drzewa herbacianego, działa antyseptycznie i bakteriobójczo, więc nie wda się żadne paskudztwo i szybciej się zagoi.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 11:44   #3701
Katrin0
Raczkowanie
 
Avatar Katrin0
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Brak rękawiczek nie jest żadną wymówką Możesz np olejować dłonie oglądając jakiś film, czy serial, a po umyć ręce, jeśli nie lubisz mieć ich tłustych. Na noc olejuję, a rękawiczek nie używam. Nie wyobrażam sobie spania w rękawiczkach, albo skarpetkach. Wsmarowuje olejek w paznokcie, dłonie, ręce i co tam się jeszcze nawinie i normalnie kładę się spać, przecież nie chodzi o to żeby ręce ociekały olejem. Rękawiczki zakładam, tylko jak po olejowaniu chcę skorzystać z laptopa (tak jak w tej chwili)

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Ja właśnie nienawidzę mieć coś na dłoniach, np. krem. Jestem osobą, która ciągle musi coś dotykać rękami. A jak pomyślę sobie, że nie nakładając rękawiczek na noc po nałożeniu kremu czy olejku rano wstaję, patrzę na swoje włosy a one całe obklejone i tłuste to blee . Już tak raz miałam Zazwyczaj własnie w ciągu dnia nic nie nakładam na dłonie, bo co chwilę albo coś piszę ręcznie, albo na kompie. Przyrządzam coś do jedzenia i tak jakby mało czasu mam żeby zwyczajnie nic nie robić nawet przy moim ulubionym serialu. Dlatego też wole nałożyć jakiś produkt do rąk grubszą warstwą na noc, żeby następnego dnia rano były miękkie i bez skórek wokół paznokci - a wiadomo, wtedy wolę mieć jakieś rękawiczki.
__________________
Medytuję
Ćwiczę na pupę
Uczę się języka angielskiego
Staram się nie obgryzać paznokci
Uczę się samodyscypliny
Dieta Paleo

Edytowane przez Katrin0
Czas edycji: 2014-02-16 o 11:45
Katrin0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 13:34   #3702
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Bardzo ładne paznokcie, do podobnego kształtu dążę. Szkoda tego serdecznego, widać, że mocno ucierpiał. Zboku, tam gdzie się odłączył od ciała zakraplaj olejek z drzewa herbacianego, działa antyseptycznie i bakteriobójczo, więc nie wda się żadne paskudztwo i szybciej się zagoi.
Dziękuję Ale przede mną jeszcze długa droga... Ja taki kształt mam w zasadzie pierszy raz, zwykle moje paznokcie są kwadratowe, ale często wtedy cierpią po bokach, więc postanowiłam je teraz spiłować, zobaczymy Muszę zakupić właśnie ten olejek, słyszałam o nim dużo pozytywnych rzeczy. Kupię go w drogerii, w sklepie zielarskim? Bo z tego co wiem, do niektórych producenci dodają coś jeszcze i wtedy nie są to 100% olejki z drzewa herbacianego...

Cytat:
Napisane przez Katrin0 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nienawidzę mieć coś na dłoniach, np. krem. Jestem osobą, która ciągle musi coś dotykać rękami. A jak pomyślę sobie, że nie nakładając rękawiczek na noc po nałożeniu kremu czy olejku rano wstaję, patrzę na swoje włosy a one całe obklejone i tłuste to blee . Już tak raz miałam Zazwyczaj własnie w ciągu dnia nic nie nakładam na dłonie, bo co chwilę albo coś piszę ręcznie, albo na kompie. Przyrządzam coś do jedzenia i tak jakby mało czasu mam żeby zwyczajnie nic nie robić nawet przy moim ulubionym serialu. Dlatego też wole nałożyć jakiś produkt do rąk grubszą warstwą na noc, żeby następnego dnia rano były miękkie i bez skórek wokół paznokci - a wiadomo, wtedy wolę mieć jakieś rękawiczki.
A może miałaś do tej pory krem do rąk, któy nie do końca się wchłaniał? Też nie lubię mieć tłustych rąk, ale mam krem który doskonale się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze (kiedyś miałam krem, po którym nie mogłam utrzymać długopisu podczas pisania... )
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 14:59   #3703
Katrin0
Raczkowanie
 
Avatar Katrin0
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:

A może miałaś do tej pory krem do rąk, któy nie do końca się wchłaniał? Też nie lubię mieć tłustych rąk, ale mam krem który doskonale się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze (kiedyś miałam krem, po którym nie mogłam utrzymać długopisu podczas pisania... )
Jaki to krem? W sumie to ja już wiele kremów stosowałam od tych tańszych do droższych. Jak na razie oszczędzam na dłoniach i mam krem z Neutrogeny w niebieskiej tubce, z Isany z mocznikiem i z Anidy z woskiem pszczelim. Z Isany najszybciej się wchłania i to jest taki kremik codzienny. Z Anidy stosuję jak mam lekko wysuszone dłonie, a z Neutrogeny jak już na poważnie mam całe czerwone i popękane. Tak czy tak muszę kupić te rękawiczki z For Your Beauty za 10zł, chyba, że znacie jakieś tańsze i które są w sklepach drogeryjnych?
__________________
Medytuję
Ćwiczę na pupę
Uczę się języka angielskiego
Staram się nie obgryzać paznokci
Uczę się samodyscypliny
Dieta Paleo
Katrin0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:18   #3704
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Ja tez zaczynam olejowanie paznokci.
Zalaczma zdjecia moich dloni,na ktorych widac ich slaba kondycje, najgorsze jest to ze jak tylko podrosna to sie rozdwajaja
Ja bede olejowac olejkiem tamanu, ponoc ma podobne wlasciwosci jak olejek herbaciany. Zobaczymy za dwa tygodnie czy bedzie jakis postep.
dokładnie taki jak twój mały palce wyglądają u mnie środkowe i wskazujące 3 tydzień olejuję, wcieram keratynę, biorę biotynę.....niby są jakieś ładniejsze te paznokcie ale ciągle czekam aż przestaną się rozdwajac
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 15:31   #3705
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Dziękuję Ale przede mną jeszcze długa droga... Ja taki kształt mam w zasadzie pierszy raz, zwykle moje paznokcie są kwadratowe, ale często wtedy cierpią po bokach, więc postanowiłam je teraz spiłować, zobaczymy Muszę zakupić właśnie ten olejek, słyszałam o nim dużo pozytywnych rzeczy. Kupię go w drogerii, w sklepie zielarskim? Bo z tego co wiem, do niektórych producenci dodają coś jeszcze i wtedy nie są to 100% olejki z drzewa herbacianego...
Na pewno kupisz w aptece, w zielarskim też raczej powinien być.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 18:56   #3706
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Katrin0 Pokaż wiadomość
Jaki to krem? W sumie to ja już wiele kremów stosowałam od tych tańszych do droższych. Jak na razie oszczędzam na dłoniach i mam krem z Neutrogeny w niebieskiej tubce, z Isany z mocznikiem i z Anidy z woskiem pszczelim. Z Isany najszybciej się wchłania i to jest taki kremik codzienny. Z Anidy stosuję jak mam lekko wysuszone dłonie, a z Neutrogeny jak już na poważnie mam całe czerwone i popękane. Tak czy tak muszę kupić te rękawiczki z For Your Beauty za 10zł, chyba, że znacie jakieś tańsze i które są w sklepach drogeryjnych?
To krem z Lirene, a dokładnie taki jak tutaj (ten niebieski) http://2.bp.blogspot.com/-DX4wecgp-M...109_PANA20.jpg Dla mnie jest doskonały Niedawno zakupiłam też taki: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...97_46_7173.jpg Też jest niezły, ale troszeczkę bardziej tłustszy.

Poison.iv, dziękuję za informacje
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 21:06   #3707
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Spiłowałam pazury do zera, bo czuję, że jeszcze nie są gotowe (ja też nie ) na hodowanie Może ja nigdy nie będę gotowa, bo jak mi zaczynają wolne brzegi wychodzić nawet minimalnie poza opuszek to zaczynają mi przeszkadzać
Ale po tym spiłowaniu czuję lekkie ciągnięcie/rozpieranie pod paznokciami środkowych palców i trochę wskazujących Przyrościk?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:43   #3708
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ach! Miałam tak ślicznie opiłowane pazurki, a dziś rano o coś zahaczyłam i mi się zrobił zadziorek na środkowym palcu prawej ręki. Malutki, ale wystarczający, żeby zaciągać rajstopy I musiałam jeszcze bardziej spiłować. Już były na "zero", a ten środkowy jest teraz na -1
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:54   #3709
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Talking Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam was kochane[/LIST]. Chciałabym dołączyć do waszego grona . Tydzień czytałam wątek ale wyniosĺam z niego mam nadzieje wiele dobrego. Moim odwiecznym problemem są słabe, łamliwe i lekko rozdwajające pazurki, a że nie przepadam za odżywkami i gołymia pazurkami to pomysł olejowaniem pomalowanych bardzo z mi się spobał. Jakby tak jeszcze oduczyć się dłubania zębami przy pazurkach to pozostałości po wieloletnim obgryzaniu czego pewnie taż efektem jest krutsza płytka. Narazie kupiłam olejek BDFM , w domu mam oliwę z oliwek i maść z wit A. Olejuje juź kilka dni, wykorzystałam patent z buteleczką po lakierze, zabrałam ją napłnioną do pracy. U większości z was efekty wprost powalają coś nie moge wkleić golaskòw , może potem się uda
P.S. Planuję dokupić Alterrę m&p, rybki keratynowe i olejek z drzewa herb. Z tym że altere dopiero w marcu , cienko w portfelu
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia
waid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 12:08   #3710
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hejka dziewczyny. Dodałam ostatnio do mieszanki olejów olejek z drzewa herbacianego, ale ten zapach bardzo przeszkadza mi i mojemu mężowi. W ziwązku z tym mam pytanko czy nie zaszkodzi jak dodam jeszcze olejek Olbas oil do inhalacji (Preparat zawiera: olejek kajuputowy - 18,5%; olejek goździkowy - 0,1%; olejek eukaliptusowy - 35,45%; olejek jałowcowy 49 - 2,7%; mentol - 4,1%; olejek miętowy - 35,45%; olejek brzozowy 49 - 3,7%). Olbas zniweluje zapach olejku herbacianego, ale zastanawiam się czy nie zaszkodzi pazurkom. Bardzo proszę bardziej obeznane dziewczyny o pomoc.
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:43   #3711
Katrin0
Raczkowanie
 
Avatar Katrin0
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
To krem z Lirene, a dokładnie taki jak tutaj (ten niebieski) http://2.bp.blogspot.com/-DX4wecgp-M...109_PANA20.jpg Dla mnie jest doskonały Niedawno zakupiłam też taki: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...97_46_7173.jpg Też jest niezły, ale troszeczkę bardziej tłustszy.

Może zastanowię się nad tym z Lirene, bo wydaje się być ok + dobre opinie na kwc, ale nie wiem czy to coś da i czy będę chciała nakładać krem - jeszcze się zobaczy ^^
__________________
Medytuję
Ćwiczę na pupę
Uczę się języka angielskiego
Staram się nie obgryzać paznokci
Uczę się samodyscypliny
Dieta Paleo
Katrin0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:49   #3712
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny. Dodałam ostatnio do mieszanki olejów olejek z drzewa herbacianego, ale ten zapach bardzo przeszkadza mi i mojemu mężowi. W ziwązku z tym mam pytanko czy nie zaszkodzi jak dodam jeszcze olejek Olbas oil do inhalacji (Preparat zawiera: olejek kajuputowy - 18,5%; olejek goździkowy - 0,1%; olejek eukaliptusowy - 35,45%; olejek jałowcowy 49 - 2,7%; mentol - 4,1%; olejek miętowy - 35,45%; olejek brzozowy 49 - 3,7%). Olbas zniweluje zapach olejku herbacianego, ale zastanawiam się czy nie zaszkodzi pazurkom. Bardzo proszę bardziej obeznane dziewczyny o pomoc.
Ja mam wlany do pojemniczka olejek z drzewa her., pomieszany z innym olejkiem i siedzi otwarty i zapach wywietrzał. Po ponad tygodniu już go tak nie czuć (mi to akurat obojętne) ale można spróbować tak.


Zastanawiam się jaki olejek kupić do paznokci bo wszystkie mi się skończyły, jeden na wyczerpaniu mam
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 21:27   #3713
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja od jakiegoś czasu trzymam praktycznie stałą długość, trochę krótsze niż zwykle, ale to plus regularne podpiłowywanie i olejowanie to jest chyba droga do sukcesu, bo już się prawie wcale nie rozdwajają. Do tego maluję odżywką, bo gołych mieć nie umiem, a chcę obserwować co się dzieje. Teraz czekam już tylko na przyrost, ale jakoś opornie to idzie.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 08:27   #3714
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dawno mnie nie było, kilka stron było do nadrobienia. Kusicie tym herbacianym... Czy on naprawdę ma taki nieprzyjemny zapach?

Byłam przez tydzień na wyjeździe i jak zawsze olejowanie poszło w odstawkę. Jakoś nie potrafię być systematyczna na wyjazdach
I efekty są - dłonie suche jak papier ścierny, zadziorki na skórkach. Ruszam z kopyta i zaraz postaram się to naprawić.

Kupiłam sobie masło shea i olej z pestek arbuza Ten arbuz to bardziej do buźki, ale paznokciom też się dostanie.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:09   #3715
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, kilka stron było do nadrobienia. Kusicie tym herbacianym... Czy on naprawdę ma taki nieprzyjemny zapach?.
Co kto lubi, dla mnie to bardzo ładny zapach, taki żywiczny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:30   #3716
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, kilka stron było do nadrobienia. Kusicie tym herbacianym... Czy on naprawdę ma taki nieprzyjemny zapach?

Byłam przez tydzień na wyjeździe i jak zawsze olejowanie poszło w odstawkę. Jakoś nie potrafię być systematyczna na wyjazdach
I efekty są - dłonie suche jak papier ścierny, zadziorki na skórkach. Ruszam z kopyta i zaraz postaram się to naprawić.

Kupiłam sobie masło shea i olej z pestek arbuza Ten arbuz to bardziej do buźki, ale paznokciom też się dostanie.
Też się naczytałam, że ten olejek ma nieprzyjemny zapach, a jak dla mnie jest taki mocny, trochę przyjemny trochę nię, intrygujący :P i przypomina mi pastę do butów


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:14   #3717
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No to nie pozostaje nic innego jak sprawdzić osobiście

Wiecie co jeszcze szkodzi na przyrost? Wydłubywanie palcami lekko twardej pasty cukrowej... Następnym razem muszę pilnować kiedy będzie bardziej rozgrzana.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:45   #3718
Justyna0827
Raczkowanie
 
Avatar Justyna0827
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 153
GG do Justyna0827
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

1017464_742850055739047_1591805884_n.jpg

1920209_742850519072334_1423180537_n.jpg
__________________
Mam ciało osiemnastolatki.
Ukryłam je w szafie


9/40

Edytowane przez Justyna0827
Czas edycji: 2014-02-18 o 12:47
Justyna0827 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:55   #3719
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Justyna0827 Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
łooooo kobieto, ogromna zmiana! gratulacje
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:08   #3720
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Justyna0827 Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
Rewelacja! Brawo
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.