Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-13, 21:58   #4771
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Irmina super zakupy
Jakie kolory szminek G i MJ wzięłaś?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:00   #4772
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czytałam wczoraj o tej ferrytynie i tych LH i FSH, że przy wypadaniu włosów warto zbadać.
W piątek mama ma mi pobrać krew i oddać do badania, żeby posprawdzali mi pod kątem hormonów właśnie.
A no i z okolic Rzeszowa jestem
Dziękuję Wam Dziewczyny, że tak doradzacie co do tych badań

Ja jakieś pół godziny temu wróciłam od dentysty, na fotelu spędziłam 2 h 40 min Padam... Okropnie mnie łaskotało w gardle, bo coś mama przywlekła do domu jakąś zarazę, więc siedzieć tyle z rozdziawioną buzią było nieprzyjemnie. Obiad w ogóle jadłam o 15.30
No i na zdjęciu wyszło, że w zębie, który kiedyś miałam leczony kanałowo został kawałek pilnika

Współczuję przeżyć z włosami, hormonami, ogólnie ze zdrowiem i trzymam żeby się wszystko poprawiło szybko
A co do dentysty i pilnika (?!)to
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:00   #4773
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:02   #4774
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyć z włosami, hormonami, ogólnie ze zdrowiem i trzymam żeby się wszystko poprawiło szybko
A co do dentysty i pilnika (?!)to
Na szczęście nie zrobił się od tego pilnika stan zapalny, ale jak kiedyś się zrobi
Ja tego zęba leczyłam kilka lat temu u innej dentystki...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:06   #4775
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Idę spać bo już nie ogarniam. Zastanawiałam się co to są łajciki - dopóki nie doczytałam komentarza niżej o dokupowaniu na zniżkę Irminy byłam pewna, że chcesz sobie kupić waciki na promocji
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:10   #4776
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Idę spać bo już nie ogarniam. Zastanawiałam się co to są łajciki - dopóki nie doczytałam komentarza niżej o dokupowaniu na zniżkę Irminy byłam pewna, że chcesz sobie kupić waciki na promocji
Oj... no bo ja białasek jestem. Przy was, goldach i innych, zadomowionych w S. to czasem zastanawiam się, co ja tu robię...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:11   #4777
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Od jutra -50% na wszystkie kosmetyki do makijazu w Super Pharm, rowniez na lakiery do paznokci. Rabat naliczany od cen regularnych. Nie wiem, czy ktos pisal - ale jakby co informuje
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 22:12   #4778
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oj... no bo ja białasek jestem. Przy was, goldach i innych, zadomowionych w S. to czasem zastanawiam się, co ja tu robię...
A gdzie kupujesz kosmetyki? W D? W Macu? EL? C? Clarinsie? Białaskiem jest się tylko przez 4 transakcje w S
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:12   #4779
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Wracam z Deadpoola mega mega
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:13   #4780
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Od jutra -50% na wszystkie kosmetyki do makijazu w Super Pharm, rowniez na lakiery do paznokci. Rabat naliczany od cen regularnych. Nie wiem, czy ktos pisal - ale jakby co informuje
Pisałam dawno temu

Za to może napiszesz co warto kupić? Średnio się orientuje w drogeryjnych kosmetykach, Gold już nabity, więc w sumie mogę kupować gdziekolwiek teraz Tylko co brać?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:14   #4781
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Właśnie mi przypomniałaś, że musze kupić tą żelową kredkę, kończę teraz drugą mini z rzodkiewy i jest niezawodna .
Czy tylko ja jej nie umiem używać? Kilka razy próbowałam i za każdym razem wyglądałam jak panda

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czytałam wczoraj o tej ferrytynie i tych LH i FSH, że przy wypadaniu włosów warto zbadać.
W piątek mama ma mi pobrać krew i oddać do badania, żeby posprawdzali mi pod kątem hormonów właśnie.
A no i z okolic Rzeszowa jestem
Dziękuję Wam Dziewczyny, że tak doradzacie co do tych badań

Ja jakieś pół godziny temu wróciłam od dentysty, na fotelu spędziłam 2 h 40 min Padam... Okropnie mnie łaskotało w gardle, bo coś mama przywlekła do domu jakąś zarazę, więc siedzieć tyle z rozdziawioną buzią było nieprzyjemnie. Obiad w ogóle jadłam o 15.30
No i na zdjęciu wyszło, że w zębie, który kiedyś miałam leczony kanałowo został kawałek pilnika
Dużo hormonów powinno się robić w odpowiednim dniu cyklu (najczęściej najlepiej między 3 a 5), ale i tak wstępnie coś powinnaś wiedzieć.

P.S. Napisałam pw

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:21
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 22:15   #4782
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czytałam wczoraj o tej ferrytynie i tych LH i FSH, że przy wypadaniu włosów warto zbadać.
W piątek mama ma mi pobrać krew i oddać do badania, żeby posprawdzali mi pod kątem hormonów właśnie.
A no i z okolic Rzeszowa jestem
Dziękuję Wam Dziewczyny, że tak doradzacie co do tych badań

Ja jakieś pół godziny temu wróciłam od dentysty, na fotelu spędziłam 2 h 40 min Padam... Okropnie mnie łaskotało w gardle, bo coś mama przywlekła do domu jakąś zarazę, więc siedzieć tyle z rozdziawioną buzią było nieprzyjemnie. Obiad w ogóle jadłam o 15.30
No i na zdjęciu wyszło, że w zębie, który kiedyś miałam leczony kanałowo został kawałek pilnika
Tylko wtracę, że hormony płciowe najlepiej oznaczać w konkretnych dniach cyklu. Trzeba wiedzieć kiedy który. Najlepiej będzie wiedział ginekolog endokrynolog.
Na tym kończe swoje mundrości

Pilnik w zębie, nieźle.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:17
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:16   #4783
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:24   #4784
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz kosmetyki? W D? W Macu? EL? C? Clarinsie? Białaskiem jest się tylko przez 4 transakcje w S
Jakoś s. Mi nie leży, wolę D. A kupuje różnie. Mam subskrypcje shinyboxa, więc zawsze coś wpadnie, ale głównie używam naturalnych, a jeśli już to SP. A w ogóle to patrząc na wasze kolekcje, to u mnie bida. Nie wydaje pieniędzy na coś, co np. Ma ładne tłoczenie, albo opakowanie. Ok, to zawsze podnosi komfort użytkowania, ale jednak dla mnie liczy się bardziej skład i efekt. A testując 'markowe' kosmetyki w większości nie zrobiły na mnie wrażenia, które skłoniło by mnie do zakupu...
Wiem, że wystarcza 4 transakcje, ale ja mam chyba 2
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:30   #4785
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pisałam dawno temu

Za to może napiszesz co warto kupić? Średnio się orientuje w drogeryjnych kosmetykach, Gold już nabity, więc w sumie mogę kupować gdziekolwiek teraz Tylko co brać?
Ja dzis opozniona .
Maskara L'oreal Volume Million Lashes So Couture, kredka Max Factor 090 Natural Glaze, wysuwane zelowe kredki Essence (ale one i bez promocji kosztuja smiesznie malo), korektor Astor Perfect Stay. Duzo osob kupuje na takich promocjach pudry Max Factor Creme Puff i Rimmel Stay Matte, ale moim zdaniem oba sa bardzo przecietne, a nawet ponizej przecietnej...

Jesli chodzi o ceny regularne w Super Pharm to nigdy nie sa one podnoszone do gory na czas takich promocji. Regularnie sa tez sprawdzane kody kosmetykow, tak zeby nie byly sprzedawane przeterminowane produkty (to moim zdaniem duzy plus dla nich).
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:44   #4786
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wracam z Deadpoola mega mega
fajnie, że Ci się podobało

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58907111]Treść usunięta[/QUOTE]

ja też

Kilaneczka ja też wajcik
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:44   #4787
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja dzis opozniona .
Maskara L'oreal Volume Million Lashes So Couture, kredka Max Factor 090 Natural Glaze, wysuwane zelowe kredki Essence (ale one i bez promocji kosztuja smiesznie malo), korektor Astor Perfect Stay. Duzo osob kupuje na takich promocjach pudry Max Factor Creme Puff i Rimmel Stay Matte, ale moim zdaniem oba sa bardzo przecietne, a nawet ponizej przecietnej...

Jesli chodzi o ceny regularne w Super Pharm to nigdy nie sa one podnoszone do gory na czas takich promocji. Regularnie sa tez sprawdzane kody kosmetykow, tak zeby nie byly sprzedawane przeterminowane produkty (to moim zdaniem duzy plus dla nich).
Maskar niestety mam dużo - najlepsze promo na maskary ma Hebe. Pamiętam, że w listopadzie można było kupić tam te tusze L'Oreal za 15zł

Ten Creme Puff to jest ciągle na promo za 19,90 Mnie na szczęście nie kusi.

Mam pytanie co do tych kredek Essence - kupiłam taką czarną dla siostry w SP, bo ponoć właśnie fajne są, a ona narzeka, że nie da się malować, bo strasznie się kruszy...? To normalne? Jest na to jakiś sposób? Czy może akurat trafiłam na jakąś otwartą? W sumie na początku chyba była okay, ale bardzo szybko zaczęła się kruszyć...?

Chyba jednak bardziej mnie kusi -40% w S - z poduszkowych pomadek kuszą mnie 4 pierwsze kolory
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:51   #4788
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To poczekaj
A na co ? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:57   #4789
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Maskar niestety mam dużo - najlepsze promo na maskary ma Hebe. Pamiętam, że w listopadzie można było kupić tam te tusze L'Oreal za 15zł

Ten Creme Puff to jest ciągle na promo za 19,90 Mnie na szczęście nie kusi.

Mam pytanie co do tych kredek Essence - kupiłam taką czarną dla siostry w SP, bo ponoć właśnie fajne są, a ona narzeka, że nie da się malować, bo strasznie się kruszy...? To normalne? Jest na to jakiś sposób? Czy może akurat trafiłam na jakąś otwartą? W sumie na początku chyba była okay, ale bardzo szybko zaczęła się kruszyć...?

Chyba jednak bardziej mnie kusi -40% w S - z poduszkowych pomadek kuszą mnie 4 pierwsze kolory
Nie powinna się kruszyć
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 23:02   #4790
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A na co ? .
Może znowu będzie w rzodkiewie

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie powinna się kruszyć
Hmm To chyba musiałam wziąć jakiś felerny egzemplarz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 23:17   #4791
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5888704 6]
Margo25, powiedz proszę, czy drewno może być ?[/QUOTE]

Powinno być dobrze A najlepiej jeszcze włóż do organzy

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dokładnie, w kontakcie ze skórą proces oksydacji srebra jest wolniejszy .

Ja nie Margo, ale najlepiej zabezpiecza brak kontaktu z tlenem, czy szczelne zamknięcie w woreczku strunowym.
Zgadza się

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5888902 6]O, to szczelnie zamykane jest to pudełko. Po czekoladkach z Chocolissimo [/QUOTE]

Żeby nie było za dużo w nim przestrzeni

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobra widzę że się jakoś poważnie zrobiło w związku z teleekspresami a właściwie ich brakiem otóż ich brak ostatnimi czasy wynika z kilku powodów:
a) nie nadążam za wątkiem jak mam dużo pracy
b) nie nadążam za wątkiem po pracy
c) nie nadążam za wątkiem tak ogólnie : hahaha:

a do tego miałam ostatnio trochę problemów i jakoś weny brak (niektóre wiedzą i dzieki za wsparcie )

ale nie bójcie żaby Dziewczęta - teleekspres kiedyś wróci zatem czekajcie i bądźcie gotowe bo nie znacie dnia ani godziny (znaczy godzinę znacie - ok 18 somdej )

no a tak z innej beczki: poczłapałam do S z okazji Vipów ale nie było mojej ulubionej konsultantki, trafiłam na jakąś niedociumaną która nie wiedziała nic na temat tego Helenkowego kremu który Aniyam zachwalała (czytała co pisze na etykiecie żeby się dowiedzieć dla kogo ten krem - tyle to i ja potrafię uczynić samodzielnie ) no ale próbki nie dostałam bo nie było testera ale mam drugą próbkę Diorskina podkładu i będę testować. Ten jakoś lepiej wygląda - może tym razem tester nie jest purchawą

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Pingwinku gratuluję golda

mąż mi oświadczył że w samochodzie czeka na mnie prezent z okazji 1 rocznicy ślubu poleciałam patrzeć i co to było?????...........





komplet opon letnich :tor ba:

mówił mi co prawda tydzień temu że to mi podaruje ale pewna byłam że sobie jaja robi ze mnie ale mi się romantyk trafił c'nie

Super
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 23:24   #4792
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale oni mają Narsa I kilka innych fajnych marek, które będą u nas za 100 lat albo i nie :mur.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Od jutra jest też promo w Hebe -40% na L'Oreal, Garnier, Maybelline i Mixa.

W naturze od jutra -50% na kolorówkę ponoć.

za Golda

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58902911]Treść usunięta[/QUOTE]
Piękne
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 03:42   #4793
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Borze zielony, nadrobiłam wątek od godz 9.30 rano jestem nienormalna gratuluję zakupów, a naszej Szanelowej Madżestii życzę zdrówka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Aniyam - oby w nocy w magicznych okolicznościach choróbsko sobie poszło! W końcu jutro wielki dzień
Dzięki Tylko jak widać po godzinie tego posta paskudztwo wróciło ze zdwojoną siłą Duszę się, nos zapchany, oddychać nie idzie, buzią też nie mogę, bo gardło ściśnięte, suche i boli, łeb naparza, spać nie idzie to wstałam i prasuję żeby się nie nudzić. Pora idealna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-04-14 o 03:59
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 05:14   #4794
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja dzis opozniona .
Maskara L'oreal Volume Million Lashes So Couture, kredka Max Factor 090 Natural Glaze, wysuwane zelowe kredki Essence (ale one i bez promocji kosztuja smiesznie malo), korektor Astor Perfect Stay. Duzo osob kupuje na takich promocjach pudry Max Factor Creme Puff i Rimmel Stay Matte, ale moim zdaniem oba sa bardzo przecietne, a nawet ponizej przecietnej...

Jesli chodzi o ceny regularne w Super Pharm to nigdy nie sa one podnoszone do gory na czas takich promocji. Regularnie sa tez sprawdzane kody kosmetykow, tak zeby nie byly sprzedawane przeterminowane produkty (to moim zdaniem duzy plus dla nich).
Czyli z pudrów i szpachli nic a nic?

Dzień dobry
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 05:24   #4795
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dzięki Tylko jak widać po godzinie tego posta paskudztwo wróciło ze zdwojoną siłą Duszę się, nos zapchany, oddychać nie idzie, buzią też nie mogę, bo gardło ściśnięte, suche i boli, łeb naparza, spać nie idzie to wstałam i prasuję żeby się nie nudzić. Pora idealna


P.S. Zdrówka
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 05:50   #4796
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

hello
nabylam przedwczoraj w Sephorze Hydra Beauty lotion Chanel - mialyscie? myslalam ze to tonik bo tak jest napisane na opakowaniu a tu.. zel. Ale to nawet lepiej
dodaje sobie do niego wit C i git
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 06:17   #4797
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam z rana

Miłego dnia

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dzięki Tylko jak widać po godzinie tego posta paskudztwo wróciło ze zdwojoną siłą Duszę się, nos zapchany, oddychać nie idzie, buzią też nie mogę, bo gardło ściśnięte, suche i boli, łeb naparza, spać nie idzie to wstałam i prasuję żeby się nie nudzić. Pora idealna
Oj biedactwo
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 06:19   #4798
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

witam z rana

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58902911]Treść usunięta[/QUOTE]

ja go mam ale jeszcze nie używałam kupiłam go w ciemno i dobrze wiedzieć ze produkt się sprawdza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 06:20   #4799
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

amyz, gratuluję rocznicy i wymarzonego prezentu
Irmina, mega zakupy


A tak w ogóle to: cześć, czołem, kluski z rosołem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 06:21   #4800
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dzięki Tylko jak widać po godzinie tego posta paskudztwo wróciło ze zdwojoną siłą Duszę się, nos zapchany, oddychać nie idzie, buzią też nie mogę, bo gardło ściśnięte, suche i boli, łeb naparza, spać nie idzie to wstałam i prasuję żeby się nie nudzić. Pora idealna
oj biedna mam nadzieję że dzisiaj jak wstaniesz to będzie już lepiej

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
amyz, gratuluję rocznicy i wymarzonego prezentu
Irmina, mega zakupy


A tak w ogóle to: cześć, czołem, kluski z rosołem
dziękuję

Marto klikamy coś dziś gdzieś? myślisz że D zarzuci takim prezenciorem tygodnia że nam majty pospadają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.