Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 11:35   #2011
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A może warto by robić update'y tego zestawienia?
Ja podpowiadam błyszczyk Hean 16 coffee. Kto ma coś innego sprawdzonego a niewymienionego w zestawieniu, też mógłby napisać.
Gosik planuje wlasnie uaktualnić ta liste. Zrobię to dzis lub jutro. Co do Heana - mam i uwielbiam. Swietny kolorek...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 12:25   #2012
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ma któraś z Was błyszczyk z Sally Hansen 18 hour lip treatment?

Zainteresował mnie odcień Nude i Optimistic Opal. Nigdy nie miałam błyszczyków z tej firmy, dlatego zastanawiam się, czy są coś warte? .
wlasnie tez ostatnio na nie patrzylam bo mnie interesuja a mam 4 z sally i uwazam ze sa calkiem fajne niestety tego jeszcze nie mam i caly czas sie zastanawiam nad nim faktycznie jezeli chodzi o kolorki to na ustach sa o wiele jasniejsze niz w samym opakowaniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 13:50   #2013
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

Kupiłam dzisiaj pomadkę Vollare - baardzo jasna, ładna ale szybko schodzi
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 14:09   #2014
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Oto uaktualnione zestawienie od strony 26 tego wątku( wcześniej od 1- 26 zestawienie zrobiła inna Wizażanka). Przy niektórych pozycjach podałam nr postów gdzie jest zdjęcie ust pomalowanych szminką/błyszczykiem. Pierwsze, wytłuszczone pozycje to najczęsciej proponwane a zarazem "sprawdzone", reszta pojawiała się w pojedyńczych postach.
Zaznaczam, że jest to lista wypróbowanych mazideł. Nie ma na niej pozycji, które okazywały się czymś innym niż to czego szukamy - czyli Cielaczków



BŁYSZCZYKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Sephora nr 14 (zdjęcie błyszczyka i ust nim pomalowanych : post nr 763 oraz http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1345)
- ART Deco - seria Nude - kolor 27 (post: 895, 1210. Mam ten błyszczyk. Jest kryjący, dobry do ciemnoczerwonych ust) ale też nr 22 (najbardziej cielisty "podkładowy") i kolor 26 (wpada w róż) Wszystkie bez drobinek i brokatu.
- Wibo - Water Sheen with Maxi Lips - nr 7 (post: 853, 931, 938, 1516) nr 5 , nr 6 ( post 886)
- L'oreal Glam Shine - nr 400 (wg mnie nie nadaje sie do ciemoczerwonych ust. Jest mało kryjący)
- Bourjois - seria Les Nudes - kolor 33
- Infinity nr 107 (post: 1128) Mam i polecam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Hean - Pearly Shine błyszczyk nr 16 Coffee (wg mnie rewelacyjny, jasny, kryjący)

- Avon - Natural Flux , Sand Shine (post 1229)
- Avon - mini Błyszczyk do ust - "Warm Cinnamon" (beżowy, kryjący)
- Maybelline - Watershine nr 504 Baby Pink
- Pierre Rene Dream Shine nr 05 (post 796) - krytykowany przez niektórych
- Eveline - 3D Juicy Shine nr 37
- Rossman - Lovely nr 4 (post 963)
- Paloma błyszczyk nr 3 (jasno-mleczno-beżowy)
- Isa Dora - Mega Wet Gloss - 25 mocca Cream (post 1212) Wg mnie wygląda bardzo zachęcająco [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Sensique - Trendy Colour 111
- L'oreal - Glam Shine nr 04, 06
- Paloma - nr 3 Moisturising effect (Wizażanka pisała że jest cielisty i mocno kryjący)
- L'oreal Glam Shine MoonLight 99 "Beige Moon" - perłowy jasnobeżowy
- Diadem - nr 17 (odcień beżowy, błyszczący)
- Astor - Prismatic 07 Crystal Coral (błyszczący beż)
- Golden rose - Lip Gloss with Vitamins nr 02 (kolor i krycie porównywalne do Art Deco 27)
- H&M - kolor SWEET CHUTNEY (cielisty z drobinkami ale nie kryjący)
- Dior ultra gloss kolor 213 (a munch of peanuts) - efekt bardzo bladych ust
- Givenchy pop gloss 451 fizz peach (kryjący, cielisty)
- Sally Hansen - diamond treatment "baguette beige"


POMADKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Isa Dora - Glossy Nude nr 117 (wielu Wizażankom się podoba, wg mnie nie jest cielista)
- Bourjois - Comme Par Maggie nr 13 , rownież nr 21 (post 1057)
- Bourjois - Docteur Glamour nr 10 - kolor rzeczywiście cielisy ale bardzo bardzo perłowy (żałuję że ją kupiłam...teraz stoi na półce nieużywana :-( )
- Inglot - nr 112
- Gosh - Velvet Touch nr 134 (wg mnie zbyt różowa i perłowa, niemniej jednak przez wielu polecana) (post 1666,1904)
- Vipera - AQUA COLOR - odcienie 511 (cielisty, perłowy) i 514 (neutralny cielisty), 512 (wpada w brzoskwinię), 513 (cielisty, perłowy)


- Inglot - nowa seria cielistych pomadek, m.in. kolor 262 (post http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1798)
- Vollare nr 44 i z serii "Butterfly" nr 43
- Lemax - colour nr 141
- L'oreal - nr 910 (właściwie niedostępna)
- Inglot - seria No Limits nr 133
- Miss Sporty - 020 Streep Tease
- L'oreal Color Riche Star Secrets nr 708 (przez kogoś została jednak skrytykowana)
- Faberlic kolor "lekki beż" (post 956 zdjęcie pomadki i ust nią pomalowanych)
- Sephora - nr 15 (nie perłowy - delikatny beż)
- Mac Satin - kolor Myth
- Avon pomadki w kolorach "Champagne" , "Latte Cream" (właściwie jasnobrązowy, mocno kryjący), " Sheer Naturale" (mleczny)
- Vipera - Vipera Cream Color nr 105 Romance
- Diadem Lady - pomaka nabłyszczająca 15 - jasny beż
- Maybelline Water Shine Elixir 560 Ivory Star - lekki beż(Jednak nie wiem czy jest to pomadka czy błyszczyk. Napisała o nim anula)
- Maybelline - Hydra Extreme - odcien 417 - ponoć idealna cielistość
-Vipera pomadka nr 016 (cielista, matowa)
Wysoka półka:
- Guerlain - kolor Envie de Beige
- Estee Lauder - nr 1A0 Vanilla truffle (polecana już przez kilka osób, jest bardzo jasna)
- Guerlain - Divinora Intensive mat nr 480 (matowa, 100 %cielista)
- Chanel - Hydrabas-nr 87 (zgaszony jasny beżo-róż)
- Dior Addict Ultra shine nr 222 (100 %cielista)
- Lancome - Color fever nr'200 ''Beige I hate her'' (żółtawo-beżowa, dość kryjąca)
- Calvin Klein - kolor SANDSTONE (nie wpada w róż) (post 1577 strona 53) Wygląda ciekawie
- Lavertu Nature Colours -41 Honeyed - jasna, cielista barwa
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:57   #2015
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ma któraś z Was błyszczyk z Sally Hansen 18 hour lip treatment?
na fotkach wygladaja cudownie a odnosnie tej firmy gdzie mozna dostac ich kosmetyki poza allegro?Wprawdzie widzialam ta marke w Super Pharmie, ale tylko lakiery do paznokci, oraz mazidla do stop i dloni.

Jula,brawo
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:02   #2016
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pomadkę Vollare - baardzo jasna, ładna ale szybko schodzi
wlasnie szukalam tych kosmetykow Vollare i nigdzie ich znalezc nie moge! a jeszcze mi sie tak kuleczki podobaly
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
na fotkach wygladaja cudownie a odnosnie tej firmy gdzie mozna dostac ich kosmetyki poza allegro?Wprawdzie widzialam ta marke w Super Pharmie, ale tylko lakiery do paznokci, oraz mazidla do stop i dloni.

Jula,brawo
hym wlasnie lakiery itp widzialam dosc czesto ale blyszczykow nigdy wiec nie wiem czy jakies sklepy maja je w stalej ofercie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:13   #2017
andzia122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: ..Cieliste usta..

a ja mam takie pytanie... bardzo podobaja mi sie te cieliste pomadki..jestem brunetka, ale z dosc jasna cera i nie wiem czy w ogole mi bedzie taki kolor pasowal??? :P
andzia122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 17:34   #2018
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez andzia122 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie... bardzo podobaja mi sie te cieliste pomadki..jestem brunetka, ale z dosc jasna cera i nie wiem czy w ogole mi bedzie taki kolor pasowal??? :P
niektorym pasuje niektorym nie wiec trzeba sprawdzic np jakis tester ale taka lekko cielista chyba nie zaszkodzi?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:49   #2019
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Bylam w 2 Biedronkach- u mnie nie ma ani jednego blyszzyka (zapewne nawet ich nie bylo, jak z reszta zwykle tej serii Wibo) ;(. Wkurza mnie to, ze zawsze w Warszawie Biedronki sa 10 razy gorzej zaopatrzone niz w malych miejscowosciach :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:15   #2020
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Bylam w 2 Biedronkach- u mnie nie ma ani jednego blyszzyka (zapewne nawet ich nie bylo, jak z reszta zwykle tej serii Wibo) ;(. Wkurza mnie to, ze zawsze w Warszawie Biedronki sa 10 razy gorzej zaopatrzone niz w malych miejscowosciach :/.


Ja wczoraj kupiłam u siebie w Biedronce 2 błyszczyki,było ich strasznie duużo, wziełam 1 błyszczyk z kolagenem morskim i 2 z formułą maxi lip
później wkleje zdjęcia
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:43   #2021
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
na fotkach wygladaja cudownie a odnosnie tej firmy gdzie mozna dostac ich kosmetyki poza allegro?Wprawdzie widzialam ta marke w Super Pharmie, ale tylko lakiery do paznokci, oraz mazidla do stop i dloni.

Jula,brawo
W Galerii Centrum
Ja sobie kupiłam tydzien u Nocanki ten błyszczyk wraz z rajstopkami w sprayu, bardzo ładny kolorek, postaram sie zrobic zdjecie i wkleic
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 14:45   #2022
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: ..Cieliste usta..

dziewcyzny wy tez tak macie ze po cielistych pomadkach za jakis czas pomadka sie brzydko zbiera, powstaje i kreska a przy jasnych kolorach bardzo rzuca sie to w oczy ;/, ja juz nie mam sily do tego.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:55   #2023
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny a znacie może tą pomadkę? Koloren na zdjęciu ciekawy a ja poszukuję (jak narazie) czego lekkiego, jasnego w kolorze brzoskwini...

http://www.allegro.pl/item341563817_...johansson.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 714.jpg (48,6 KB, 66 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:57   #2024
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
W Galerii Centrum
to i tak poza moim zasiegiem jestem z Poznania

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie może tą pomadkę?

http://www.allegro.pl/item341563817_...johansson.html
nie znam,ale wyglada slicznie, jutro zajrze do rossmana
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 16:59   #2025
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

W nowym katalogu Avony są błyszczyki i jest niby sporo cielistych odcieni... niby bo błyszczyk ma drobinki a na fotkach ust kolor jest bez drobinek...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:33   #2026
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość

nie znam,ale wyglada slicznie, jutro zajrze do rossmana
Jak uda Ci się ją namierzyć i wypróbować to błagam daj znac

Muszę przyznać, że szukam teraz właśnie czegoś takiego błyszczącego (ale bez brokatu w przypadku szminki,w przypadku błyszczyku może byc) cielisto- brzoskwiniowego, bo to bardzo naturalny kolor.

Efekt matowych jasnych, pudrowych ust już mam czym uzyskać, idealną celistość błyszczykowa też już znalazłam.

(nie interesują mnie takie efekty jakie daje Gosh 134- czyli różowo - białe usta - bleee. Niestety zupełnie czego innego szukam).
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:36   #2027
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jak uda Ci się ją namierzyć i wypróbować to błagam daj znac

Muszę przyznać, że szukam teraz właśnie czegoś takiego błyszczącego (ale bez brokatu w przypadku szminki,w przypadku błyszczyku może byc) cielisto- brzoskwiniowego, bo to bardzo naturalny kolor.

Efekt matowych jasnych, pudrowych ust już mam czym uzyskać, idealną celistość błyszczykowa też już znalazłam.

(nie interesują mnie takie efekty jakie daje Gosh 134- czyli różowo - białe usta - bleee. Niestety zupełnie czego innego szukam).
Oo też bym coś takiego chciała , ta pomadka Vollare dale u mnie właśnie podobny efekt jak Gosh. Niestety nie wyglądam w takim kolorze za dobrze i szukam czegoś bardziej naturalnego.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:43   #2028
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Oo też bym coś takiego chciała , ta pomadka Vollare dale u mnie właśnie podobny efekt jak Gosh. Niestety nie wyglądam w takim kolorze za dobrze i szukam czegoś bardziej naturalnego.
Moim typem nr jeden jest Infinity 107... prześliczny, prawdziwie cielisty błyszczący kolor bez drobinek...
Mam też Art Deco Color Gloss odcien 27 (kolor piękny ale troche zbiera się przy zamknięciu ust...robi się krecha)
Bardzo lubię też błyszczyk Hean - Coffee.
Może wypróbuj któryś z nich...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:45   #2029
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oto uaktualnione zestawienie od strony 26 tego wątku( wcześniej od 1- 26 zestawienie zrobiła inna Wizażanka). Przy niektórych pozycjach podałam nr postów gdzie jest zdjęcie ust pomalowanych szminką/błyszczykiem. Pierwsze, wytłuszczone pozycje to najczęsciej proponwane a zarazem "sprawdzone", reszta pojawiała się w pojedyńczych postach.
Zaznaczam, że jest to lista wypróbowanych mazideł. Nie ma na niej pozycji, które okazywały się czymś innym niż to czego szukamy - czyli Cielaczków



BŁYSZCZYKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Sephora nr 14 (zdjęcie błyszczyka i ust nim pomalowanych : post nr 763 oraz http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1345)
- ART Deco - seria Nude - kolor 27 (post: 895, 1210. Mam ten błyszczyk. Jest kryjący, dobry do ciemnoczerwonych ust) ale też nr 22 (najbardziej cielisty "podkładowy") i kolor 26 (wpada w róż) Wszystkie bez drobinek i brokatu.
- Wibo - Water Sheen with Maxi Lips - nr 7 (post: 853, 931, 938, 1516) nr 5 , nr 6 ( post 886)
- L'oreal Glam Shine - nr 400 (wg mnie nie nadaje sie do ciemoczerwonych ust. Jest mało kryjący)
- Bourjois - seria Les Nudes - kolor 33
- Infinity nr 107 (post: 1128) Mam i polecam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Hean - Pearly Shine błyszczyk nr 16 Coffee (wg mnie rewelacyjny, jasny, kryjący)

- Avon - Natural Flux , Sand Shine (post 1229)
- Avon - mini Błyszczyk do ust - "Warm Cinnamon" (beżowy, kryjący)
- Maybelline - Watershine nr 504 Baby Pink
- Pierre Rene Dream Shine nr 05 (post 796) - krytykowany przez niektórych
- Eveline - 3D Juicy Shine nr 37
- Rossman - Lovely nr 4 (post 963)
- Paloma błyszczyk nr 3 (jasno-mleczno-beżowy)
- Isa Dora - Mega Wet Gloss - 25 mocca Cream (post 1212) Wg mnie wygląda bardzo zachęcająco [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Sensique - Trendy Colour 111
- L'oreal - Glam Shine nr 04, 06
- Paloma - nr 3 Moisturising effect (Wizażanka pisała że jest cielisty i mocno kryjący)
- L'oreal Glam Shine MoonLight 99 "Beige Moon" - perłowy jasnobeżowy
- Diadem - nr 17 (odcień beżowy, błyszczący)
- Astor - Prismatic 07 Crystal Coral (błyszczący beż)
- Golden rose - Lip Gloss with Vitamins nr 02 (kolor i krycie porównywalne do Art Deco 27)
- H&M - kolor SWEET CHUTNEY (cielisty z drobinkami ale nie kryjący)
- Dior ultra gloss kolor 213 (a munch of peanuts) - efekt bardzo bladych ust
- Givenchy pop gloss 451 fizz peach (kryjący, cielisty)
- Sally Hansen - diamond treatment "baguette beige"


POMADKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Isa Dora - Glossy Nude nr 117 (wielu Wizażankom się podoba, wg mnie nie jest cielista)
- Bourjois - Comme Par Maggie nr 13 , rownież nr 21 (post 1057)
- Bourjois - Docteur Glamour nr 10 - kolor rzeczywiście cielisy ale bardzo bardzo perłowy (żałuję że ją kupiłam...teraz stoi na półce nieużywana :-( )
- Inglot - nr 112
- Gosh - Velvet Touch nr 134 (wg mnie zbyt różowa i perłowa, niemniej jednak przez wielu polecana) (post 1666,1904)
- Vipera - AQUA COLOR - odcienie 511 (cielisty, perłowy) i 514 (neutralny cielisty), 512 (wpada w brzoskwinię), 513 (cielisty, perłowy)


- Inglot - nowa seria cielistych pomadek, m.in. kolor 262 (post http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1798)
- Vollare nr 44 i z serii "Butterfly" nr 43
- Lemax - colour nr 141
- L'oreal - nr 910 (właściwie niedostępna)
- Inglot - seria No Limits nr 133
- Miss Sporty - 020 Streep Tease
- L'oreal Color Riche Star Secrets nr 708 (przez kogoś została jednak skrytykowana)
- Faberlic kolor "lekki beż" (post 956 zdjęcie pomadki i ust nią pomalowanych)
- Sephora - nr 15 (nie perłowy - delikatny beż)
- Mac Satin - kolor Myth
- Avon pomadki w kolorach "Champagne" , "Latte Cream" (właściwie jasnobrązowy, mocno kryjący), " Sheer Naturale" (mleczny)
- Vipera - Vipera Cream Color nr 105 Romance
- Diadem Lady - pomaka nabłyszczająca 15 - jasny beż
- Maybelline Water Shine Elixir 560 Ivory Star - lekki beż(Jednak nie wiem czy jest to pomadka czy błyszczyk. Napisała o nim anula)
- Maybelline - Hydra Extreme - odcien 417 - ponoć idealna cielistość
-Vipera pomadka nr 016 (cielista, matowa)
Wysoka półka:
- Guerlain - kolor Envie de Beige
- Estee Lauder - nr 1A0 Vanilla truffle (polecana już przez kilka osób, jest bardzo jasna)
- Guerlain - Divinora Intensive mat nr 480 (matowa, 100 %cielista)
- Chanel - Hydrabas-nr 87 (zgaszony jasny beżo-róż)
- Dior Addict Ultra shine nr 222 (100 %cielista)
- Lancome - Color fever nr'200 ''Beige I hate her'' (żółtawo-beżowa, dość kryjąca)
- Calvin Klein - kolor SANDSTONE (nie wpada w róż) (post 1577 strona 53) Wygląda ciekawie
- Lavertu Nature Colours -41 Honeyed - jasna, cielista barwa


Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie może tą pomadkę? Koloren na zdjęciu ciekawy a ja poszukuję (jak narazie) czego lekkiego, jasnego w kolorze brzoskwini...

http://www.allegro.pl/item341563817_...johansson.html
Zdaje się, że się nią maziałam w Superpharmie (na 100% pewna nie jestem, że to był ten numer, ale na jakieś 99 W każdym razie kolor wyglądał identycznie). Kolor bardzo ładny, ale jest dość transparentna.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:01   #2030
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Moim typem nr jeden jest Infinity 107... prześliczny, prawdziwie cielisty błyszczący kolor bez drobinek...
Mam też Art Deco Color Gloss odcien 27 (kolor piękny ale troche zbiera się przy zamknięciu ust...robi się krecha)
Bardzo lubię też błyszczyk Hean - Coffee.
Może wypróbuj któryś z nich...
Bardzo chętnie wypróbowałabym ten Hean ale zupełnie nie wiem gdzie można go dostac, wiesz może ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:14   #2031
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny, a gdzie w Krakowie można kupić błyszczyk Infinity? Przyznam, że nie znam tej firmy .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:30   #2032
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Krakowie można kupić błyszczyk Infinity? Przyznam, że nie znam tej firmy .
Ja też się podłączam pod pytanie, ale jeśli chodzi o Wrocław
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:32   #2033
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Infinity jest tylko w Drogerii Natura
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:40   #2034
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Krakowie można kupić błyszczyk Infinity? Przyznam, że nie znam tej firmy .
w Naturze a co masz ochotę na 107? właśnie go kończę
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:48   #2035
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
w Naturze a co masz ochotę na 107? właśnie go kończę
I warty zachodu? W Chrzanowie mam Naturę, to może jutro się przejdę.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 20:53   #2036
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
I warty zachodu? W Chrzanowie mam Naturę, to może jutro się przejdę.
kolor ma fajny, ale trwałość marna. Poza tym ta gąbka na początku w ogóle nie chłonęła pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło...po 4-5 użyciach zaczęła normalnie funkcjonować.

Aga, działa Ci gg? ...:\
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 06:22   #2037
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie wypróbowałabym ten Hean ale zupełnie nie wiem gdzie można go dostac, wiesz może ?
Ja kupiłam go przez przypadek w jakiejś zwykłej drogerii. Po prostu musisz chodzic i pytać

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Krakowie można kupić błyszczyk Infinity? Przyznam, że nie znam tej firmy .
W Krakowie tylko w SOLVAY w Naturze. Jest jeszcze tylko jedna Natra na Długiej ale tam nie mają (a przynajmniej jeszcze do niedawna nie mieli) kolorówki Infinity...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 11:10   #2038
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
kolor ma fajny, ale trwałość marna. Poza tym ta gąbka na początku w ogóle nie chłonęła pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło...po 4-5 użyciach zaczęła normalnie funkcjonować.
Dla mnie też największym minusem jest w nim aplikator. Nie cierpię aplikatorów nabierających śladowe ilości błyszczyka, bo przy moich ustnych gabarytach nieźle się muszę namachać, żeby je umalować.
Zazwyczaj jak mi się taki błyszczyk trafia, to wymieniam nakrętkę, o ile pasuje.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 13:03   #2039
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ..Cieliste usta..

Dorzucam swoje cielaki - niektóre lekko różowe inne beżowe. W powiększeniu usta nie wyglądają najlepiej, a buzia jest bez tapetki więc wybaczcie. No więc najpierw ogólne zdjęcia, a potem test cielaków patrząc od końca czyli
1. cielaki
2. Maybelline Hydra Extreme nr 403 Porcelaine Rose - śliczny kolor i zapach, nie wysusza ale niestety perłowa.2zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0001.JPG (75,1 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0005.JPG (76,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0006.JPG (76,8 KB, 51 załadowań)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 13:12   #2040
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ..Cieliste usta..

3.Cantare colour nr 4 - mega blade matowe usta w kierunku różu,sucha.2 zdj.
4.Cantare colour nr 3 - bardziej naturalne na ustach niż 4 i podobnie jak ona sucha, podobna trochę do gosha darling
5. Rival de Loop nr 02 - w sztyfcie lekko perłowa, na ustach satynowa, piękny cielisty złoto-beżowy kolor, już trudno dostępna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0009.JPG (75,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0011.JPG (69,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0013.JPG (70,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0014.JPG (70,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0019.JPG (70,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0020.JPG (70,2 KB, 33 załadowań)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.