Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 01:47   #3421
aniaem55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mialam robiona dekoloryzace (schodzilam z ciemnego brazu i mam cienkie, delikatne wlosy):
1. wlosy nie sa w oplakanym stanie jezeli robisz ten zabieg w dobrym salonie
2. kolor zawsze wychodzi z rudawym polyskiem -zmora dla wielu polek bo wiekszosc z nas to PANIE LATO wiec nie do twarzy nam w rudosciach
3. zlote i rudawe refleksy mozna zamaskowac popielatymi odcieniami i wszystko byloby cudowne gdyby nie to ze kolor nowej farby szybko wyplukuje sie po zabiegu dekoloryzacji, tak wiec po dwoch myciach wlosow znow jestesmy rude bleeeeee (mam na mysli oczywiscie brzydki sprany kolor pomaranczowo zolty ktory wyglada jak ...[cenzura]...)
4. po kilku przeplakanych nocach stwierdzisz ze i tak trzeba obciac te wlosy i cierpliwie czekac az odrosna naturalne i postanawiasz juz nigdy ich nie farbowac
5. jak nie wiesz co jest gorsze -byc lysa czy rudowlosa dziewczyna o naczynkowej cerze ktora zlewa sie z kolorem twoich wlosow sprawiajac ze wygladasz jak swinka pigi - zastanawiasz sie co tu zrobic aby jakos z tej sytuacji wybrnac i oto moje odkrycie( w tym miejscu powinna zabrzmiec jakas melodyjka w stylu taraaaam) : jest na rynku dostepna pianka koloryzujaca do wlosow ktora nadaje polielate refleksy az do pierwszego mycia. Nie torturujesz w ten sposob juz swoich wlsow roznymi chemikaliamy a rudosci zostaja ujazmione. kolor oczywiscie nie jest w 100% idealny ale efekt i tak dla mnie jest zadawalajacy. zamierzam uzywac tej pianki az do momentu w ktorym bede miala juz odrosty na tyle dlugie zeby moc sciac wlosy i zrobic jakas ladna fryzurke
JEzeli ktos ma jakies pytania to chetnie odp. Pozdrawiam.
aniaem55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:26   #3422
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzięki Miriam za opowiedź. Chętnie wypróbuje Twoje sposoby nawilżania. Trzeba sie ratować czym się da

Ja wciąż przypominam o swej wielokolorowej(odcienie rudego)tęczy na mej głowie. Jak macie pomysł co z tym zrobić to piszcie
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:05   #3423
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pomoże mi ktoś i podpowie jaką farbą uzyskam odcień jak na fotce która wcześniej wkleiłam?? prosze..

jajun w jakim czasie po rozjaśnianiu farbowałaś ? w jakim stanie były twoje włosy przed rozjaśnianiem ? czy rozjaśniacz trzymałaś tyle czasy co na instrukcji ?
przepraszam,za ilość pytań
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:10   #3424
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez aniaem55 Pokaż wiadomość
5. jak nie wiesz co jest gorsze -byc lysa czy rudowlosa dziewczyna o naczynkowej cerze ktora zlewa sie z kolorem twoich wlosow sprawiajac ze wygladasz jak swinka pigi - zastanawiasz sie co tu zrobic aby jakos z tej sytuacji wybrnac i oto moje odkrycie( w tym miejscu powinna zabrzmiec jakas melodyjka w stylu taraaaam) : jest na rynku dostepna pianka koloryzujaca do wlosow ktora nadaje polielate refleksy az do pierwszego mycia. Nie torturujesz w ten sposob juz swoich wlsow roznymi chemikaliamy a rudosci zostaja ujazmione. kolor oczywiscie nie jest w 100% idealny ale efekt i tak dla mnie jest zadawalajacy. zamierzam uzywac tej pianki az do momentu w ktorym bede miala juz odrosty na tyle dlugie zeby moc sciac wlosy i zrobic jakas ladna fryzurke
JEzeli ktos ma jakies pytania to chetnie odp. Pozdrawiam.
no to ja mam pytanie;p
co to za odkrycie? jakiej firmy to pianka? bo też jestem na etapie poskramiania rudości i chętnie wypróbuję czegoś nowego
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:38   #3425
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

w sobote (20.06) malowalam miedzianym mahoniem z palette i wyszedl mi strasznie ciemny no to wczoraj (czwartek) polozylam na to rozjasniacz zjoanny i trzymalam 10min na calych wlosach, po 10 min nalozylam na odrosty,czyli 20 min razem mialam rozjasniacz na glowie. odrazu po tym kladlam farbe . a wlosy mam cienkie i odkąd pamietam farbowane ale i tak sie odwazylam. teraz w dotyku nie sa sianowate (sama w to nie wierze)moze dlatego ze codziennie jedwabiem robie.nie mam mocno zniszczonych,jedynie sie trudno rozczesuja po myciu ale jak sie duzo odżywki nalozy to gladko idzie
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:12   #3426
Kalina:D
Raczkowanie
 
Avatar Kalina:D
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
GG do Kalina:D
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja niestety nie mam za dobrych doświadczeń jeśli chodzi o dekoloryzację, więc wolę póki co nie próbować;p kolor ściągałam rok temu w dobrym salonie i do teraz mam sianko na głowie póki co chyba stawiam na odżywianie, a potem się zobaczy
__________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości,
nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi."
Kalina:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:57   #3427
gr8guy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Czarny -> blond.

Witam.
W sprawach dot. farbowania włosów jestem kompletnie zielony. Więc jestem osobnikiem płci męskiej (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale co tam). Moje włosy mają kolor czarny (czy może też taki fest ciemnobrązowy, że aż prawie czarny - nie jestem pewien), a chciałbym je sobie tymczasowo przekoloryzować na bardzo jasny blond. Teraz tak:

1. Włosy mam krótkie (nie dłuższe niż ok. 3cm - tak 'na oko').
2. Czym je mogę zafarbować?
3. Chciałbym, aby w przypadku pomyłki móc powrócić szybko i sprawnie do naturalnego koloru (czy jest to w ogóle możliwe?).

Z góry dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc.

Pozdrawiam,
gr8guy.
gr8guy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:09   #3428
Nina436
Przyczajenie
 
Avatar Nina436
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Czarny -> blond.

chyba najlepszym pomysłem jest farba koloryzująca (polecam z Garnier Nutrisse) farba ta schodzi po kilku myciach i kolory są naprawdę jest ładny, ale musisz używac też dobrej odżywki aby nie zniszczyc włosów dobrze, że wybrałeś Wakacje na takie ,,przemiany'', jeżeli blond nie będzie Ci pasował zawsze możesz nie wychodzic z domu
__________________
Uwierz w Anioły
Nawet jeśli ich skrzydłą są czarne
Uwierz w diabła
Choćby na jego rogach spoczywała
Płonąca aureola

Uwierz oczom i spragnionym dłoniom
Uwierz w dotyk i głos
W muzykę i w ciszę
Uwierz w tysiące codziennych spraw
Któregoś dnia uwierz
We mnie
Nina436 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:27   #3429
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Czarny -> blond.

Taki blond po jednej farbie moze nie wyjsc.. mysle, ze rozjasniacz najpierw by sie przydal, a na to dopiero farba.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:32   #3430
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jajun teraz masz bardzo ładny kolorek podziwiam.. ja bym się nie zdecydowała zrobić dekoloryzacji w domu
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:43   #3431
Nina436
Przyczajenie
 
Avatar Nina436
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Czarny -> blond.

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Taki blond po jednej farbie moze nie wyjsc.. mysle, ze rozjasniacz najpierw by sie przydal, a na to dopiero farba.
ale to jest równoznaczne z dosyc mocnym zniszczeniu włosów:/ bynajmniej mi się tak zdaje
__________________
Uwierz w Anioły
Nawet jeśli ich skrzydłą są czarne
Uwierz w diabła
Choćby na jego rogach spoczywała
Płonąca aureola

Uwierz oczom i spragnionym dłoniom
Uwierz w dotyk i głos
W muzykę i w ciszę
Uwierz w tysiące codziennych spraw
Któregoś dnia uwierz
We mnie
Nina436 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 14:28   #3432
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czarny -> blond.

Cytat:
Napisane przez gr8guy Pokaż wiadomość
Witam.
W sprawach dot. farbowania włosów jestem kompletnie zielony. Więc jestem osobnikiem płci męskiej (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale co tam). Moje włosy mają kolor czarny (czy może też taki fest ciemnobrązowy, że aż prawie czarny - nie jestem pewien), a chciałbym je sobie tymczasowo przekoloryzować na bardzo jasny blond. Teraz tak:

1. Włosy mam krótkie (nie dłuższe niż ok. 3cm - tak 'na oko').
2. Czym je mogę zafarbować?
3. Chciałbym, aby w przypadku pomyłki móc powrócić szybko i sprawnie do naturalnego koloru (czy jest to w ogóle możliwe?).

Z góry dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc.

Pozdrawiam,
gr8guy.
.....
jeśli wcześniej nie koloryzowałeś nigdy włosów,to da radę mocny rozjasniacz<profesjonalny ..np z LEO do ''wybielania włosów'' jesli po rozjaśniaczku kolor wyjdzie żółtawy możesz położyc na to farbę w takim odcieniu blondu jaki potrzebujesz.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:11   #3433
NiczyjaPeggyBrown
Raczkowanie
 
Avatar NiczyjaPeggyBrown
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czarny -> blond.

ja właśnie jestem po rozjaśnianiu i makabra
z wieszchu mam brązowo rudawe,a od spodu kilka placków jasno rudych i nie wiem co nałożyć na to by kolor wyrównał się ale i pozostał rudy.
poradźcie coś proszę..
NiczyjaPeggyBrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:09   #3434
karr654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Rozjasnianie ciemnych wlosow...

Przez ponad 2 lata farbowalam wlosy farba pallete ciemny braz Naszlo lato znudzily mi sie czarne wlosy i chcialam jakies odmiany miesiac temu zrobilam baleyage z 2 kolorow: blondu i brazu . Jeednak tak jak myslalam na odrostach bardzo ladnie wyszedl lecz na reszcie wlosow paskudnie... Czy w tym momencie jak bym uzyla rozjasniacza na cale wlosy a potem farby jasnego brazu wyszedl by mi ten kolor... ? Narazie chcialabym zrobic to domowym sposobem poniewaz juz miesiac temu wydalam 200 zl na baleyage
karr654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:58   #3435
gr8guy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Czarny -> blond.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
jeśli wcześniej nie koloryzowałeś nigdy włosów,to da radę mocny rozjasniacz<profesjonalny ..np z LEO do ''wybielania włosów'' jesli po rozjaśniaczku kolor wyjdzie żółtawy możesz położyc na to farbę w takim odcieniu blondu jaki potrzebujesz.

Kupiłem sobie Garniera farbę za 14zł (:P), kolor nr 100 / 'Ultrajasny Blond'. Oto efekt po:
http://img514.imageshack.us/gal.php?g=95210765.jpg


A tak włosy wyglądały przed:
http://img19.imageshack.us/gal.php?g=zdjcia0010aqj.jpg

Kijowy aparat, to za dobrze nie widać, ale coś tam idzie poznać.

Pytanie mam kolejne jeśli można - Czy gdybym jutro kupił tą samą farbę i jeszcze raz je spróbował rozjaśnić dałoby to jakiś duży efekt, czy to pieniądze w błoto?
gr8guy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 00:42   #3436
aniaem55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Droga Miriam19 ta pianka to AVIVA COLOR. Nie wiem czy jest dostepna na polskim rynku. Ja ja kupilam za 6 euro w sklepie fryzjerskim. Mysle ze jesli i Ty wybierzesz sie do pierwszego lepszego sklepu fryzjerskiego znajdziesz conajmniej odpowiednik tej pianki. Pamietaj zeby nadawala ona odcien popielaty (w trakcie uzywania zobaczysz ze ma niebieskawo fioletowa barwe co wlasnie zabija rude refleksy).
aniaem55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:44   #3437
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

zniszczysz włosy, bedą jak guma ktora sie bedzie ciągła
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:09   #3438
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

ja rowniez nie polecam samodzielnych ekdsperymentow z rozjasniaczem.jak nie chcesz isc do fryzjera to moze poczekaj az ten balejaz troche wyblaknie i wtedy nalozysz sama farbe ,taka jaka chcesz
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:45   #3439
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez aniaem55 Pokaż wiadomość
Droga Miriam19 ta pianka to AVIVA COLOR. Nie wiem czy jest dostepna na polskim rynku. Ja ja kupilam za 6 euro w sklepie fryzjerskim. Mysle ze jesli i Ty wybierzesz sie do pierwszego lepszego sklepu fryzjerskiego znajdziesz conajmniej odpowiednik tej pianki. Pamietaj zeby nadawala ona odcien popielaty (w trakcie uzywania zobaczysz ze ma niebieskawo fioletowa barwe co wlasnie zabija rude refleksy).
dziękuję Ci bardzo za odpowiedz mam niedaleko kilka sklepów fryzjerskich, będę musiała je odwiedzić
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 10:17   #3440
oxxoox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
GG do oxxoox
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

Ja mam włosy brązowe, oczy również brązowe, brwi bardzo ciemne, czarne..
Od ZAWSZE marzę, by być blondynką..
nie wiem czy ryzykować, czy będzie to w ogóle pasowało do mojego typu urody.. wiele o tym czytałam, a nic nie wywnioskowałam ;p
Koleżance bardzo ładnie wyszedł blond na ciemnych włoskach.. wiem, ze to bardzo niszczy włosy, poza tym na wakacje lepiej nie ingerować w naturalny kolor włosów, gdyż i tak sa osłabione przez słońce..
..choć przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy jest to możliwe, słońce mało się stara ;d
__________________
mówią, że wredna jestem.
nie zaprzeczam
oxxoox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:59   #3441
gr8guy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

O kurczę. :d Dziś kupiłem 2gą tą samą farbę Garniera, a włosy z brązowawego zrobiły się ciemnoblondawo-rude. Czym je mogę potraktować, żeby były miały kolor baaaaaaardzo jasnego blondu?

Słyszałem, że coś można wodą utlenioną się pobawić, da to efekt prawie 'białych' włosów?
gr8guy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:02   #3442
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez gr8guy Pokaż wiadomość
O kurczę. :d Dziś kupiłem 2gą tą samą farbę Garniera, a włosy z brązowawego zrobiły się ciemnoblondawo-rude. Czym je mogę potraktować, żeby były miały kolor baaaaaaardzo jasnego blondu?

Słyszałem, że coś można wodą utlenioną się pobawić, da to efekt prawie 'białych' włosów?
...
jejku..czytaj ze zrozumieniem...mówione juz było,ze jesli chcesz rozjasnic włosy do bardzo jasnego blondu to najpierw stosujesz rozjasniacz,potem ewentualnie na to farbę...sama farba nie rozjasni ci włosów więcej niz o 2-3 tony...a pootrzebujesz conajmniej rozjasnienia o 6 tonów...nakładając po raz kolejny blond farbe spowodujesz,ze włosy będą jasniejszo-rude a nie blond! iiii sam nie eksperymentuj z wodą utlenioną bo tylko zniszczysz włosy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:43   #3443
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

Cytat:
Napisane przez oxxoox Pokaż wiadomość
Ja mam włosy brązowe, oczy również brązowe, brwi bardzo ciemne, czarne..
Od ZAWSZE marzę, by być blondynką..
nie wiem czy ryzykować, czy będzie to w ogóle pasowało do mojego typu urody.. wiele o tym czytałam, a nic nie wywnioskowałam ;p
Koleżance bardzo ładnie wyszedł blond na ciemnych włoskach.. wiem, ze to bardzo niszczy włosy, poza tym na wakacje lepiej nie ingerować w naturalny kolor włosów, gdyż i tak sa osłabione przez słońce..
..choć przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy jest to możliwe, słońce mało się stara ;d

nie będzie pasowało - moim zdaniem, będziesz wyglądać sztucznie... blondynki mają to do siebie ze posiadają delikatną urodę, jasne brwi, oczy itp. ale jak to mówią... do odważnych świat należy
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:57   #3444
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

Cytat:
Napisane przez oxxoox Pokaż wiadomość
Ja mam włosy brązowe, oczy również brązowe, brwi bardzo ciemne, czarne..
Od ZAWSZE marzę, by być blondynką..
nie wiem czy ryzykować, czy będzie to w ogóle pasowało do mojego typu urody.. wiele o tym czytałam, a nic nie wywnioskowałam ;p
Koleżance bardzo ładnie wyszedł blond na ciemnych włoskach.. wiem, ze to bardzo niszczy włosy, poza tym na wakacje lepiej nie ingerować w naturalny kolor włosów, gdyż i tak sa osłabione przez słońce..
..choć przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy jest to możliwe, słońce mało się stara ;d
...
hmm....z Twojego opisu wynika,ze jesteś typem urody,który nazywamy ,,południową zimą,, to dobra wiadomość natomiast ta gorsza jest taka,ze przy Twoim typie urody można zastosować jedynie bardzo jasny i zimny platynowy blond,w ciepłych -słonecznych odcieniach zimy wyglądają fatalnie....a wszyscy wiemy jak ciężko uzyskac i utrzymać taki blond..więc przemyśl to jeszcze...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:06   #3445
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

najgorsze to będą odrosty... a chodzić co miesiąc do frzyjera to też będzie ciężko
po co być sztuczną platynową blondi jak wyglądasz zapewne bardzo ładnie i naturalnie
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 00:11   #3446
emalia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Perę miesięcy temu zafarbowałam moje blond włosy na brąz czuje się w nich strasznie co chwile słyszę że wyglądam w nich "dojrzale" tzn. delikatna wersja słowa staro Mam tego dość zdecydowałam się na domową dekoloryzację, poradźcie co ..... Znalazłam na allegro coś takiego czy ktoś http://www.allegro.pl/item663402929_..._promocja.html to używał ?
emalia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 08:52   #3447
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez emalia78 Pokaż wiadomość
Perę miesięcy temu zafarbowałam moje blond włosy na brąz czuje się w nich strasznie co chwile słyszę że wyglądam w nich "dojrzale" tzn. delikatna wersja słowa staro Mam tego dość zdecydowałam się na domową dekoloryzację, poradźcie co ..... Znalazłam na allegro coś takiego czy ktoś http://www.allegro.pl/item663402929_..._promocja.html to używał ?
..........
lepiej udaj się do fryzjera,dekoloryzacja to poważny zabieg...fryzjer naprawdę nie gryzie ! finansowo tez nie wychodzi nakdrożej,jesli brać pod uwagę co potem musisz kombinowac po nieudanej domowej dekoloryzacji...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:04   #3448
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Rozjasnianie ciemnych wlosow...

Cytat:
Napisane przez oxxoox Pokaż wiadomość
Ja mam włosy brązowe, oczy również brązowe, brwi bardzo ciemne, czarne..
Od ZAWSZE marzę, by być blondynką..
nie wiem czy ryzykować, czy będzie to w ogóle pasowało do mojego typu urody.. wiele o tym czytałam, a nic nie wywnioskowałam ;p
Koleżance bardzo ładnie wyszedł blond na ciemnych włoskach.. wiem, ze to bardzo niszczy włosy, poza tym na wakacje lepiej nie ingerować w naturalny kolor włosów, gdyż i tak sa osłabione przez słońce..
..choć przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy jest to możliwe, słońce mało się stara ;d
Moim zdaniem będziesz wyglądać świetnie. Blond będzie się super komponować z Twoją "ciemną" urodą.
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:29   #3449
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziewczyny, a jak pozbyć się tego rudego odcienia?
Ja dekoloryzowałam włosy 2 razy bo mam długie, grube i mocne i za pierwszym razem coś nie bardzo to wyszło Teraz mam owszem-brąz i jasny nawet ale ta rudość mnie dobija Nie cierpię ciepłych odcieni na swojej głowie :| Wieczorem nie jest źle ale w sztucznym świetle i w dzień jestem brązowo-ruda :|
Da radę coś z tym w ogóle zrobić?Ktoś próbował? Będę wdzięczna jak się ktoś podzieli sposobami
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 11:18   #3450
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Też mam problem z tą rudością, tylko u mnie jest to rudo-blond.
Wczoraj spróbowałam płukankę srebrną i sama nie wiem czy jest efekt. Może delokatny, choć nie wiem czy to nie siła autosugestii Ale fakt, że roztwór zrobiłam mniejszy niż jest napisane na etykiecie, bo bałam się żeby nie wyszły mi fioletowe włosy (ostrzegano mnie przed tym). Fioletowe się nie zrobiły, więc dzisiaj spróbuję zwiększyć roztwór i zobaczymy co z tego wyjdzie o efektach napiszę, ale nie wiem czy na jasnym brązie taka płukanka coś wogóle da, ale spróbować zawsze można
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.