Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 17:59   #3301
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ekhm ekhm otóż ogłaszam wszem i wobec że po wielu staraniach po rudzielcu nie ma śladu jestem myszką znowu chyba nawet ten miodowy puściło
wklejam foto ( zaznaczyłam zdjęcie kolorku który jest zblizony do prawdziwego ręsztę zamazałam bo sfałszowało kolor)
normalnie jest nieco ciemniejszy (jasność to wina flesza)
jutro fotki w dziennym świetle bo na pewno będzie inaczej niż teraz
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:16   #3302
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ekhm ekhm otóż ogłaszam wszem i wobec że po wielu staraniach po rudzielcu nie ma śladu jestem myszką znowu chyba nawet ten miodowy puściło
wklejam foto ( zaznaczyłam zdjęcie kolorku który jest zblizony do prawdziwego ręsztę zamazałam bo sfałszowało kolor)
normalnie jest nieco ciemniejszy (jasność to wina flesza)
jutro fotki w dziennym świetle bo na pewno będzie inaczej niż teraz
noo super gratulacje!!
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:25   #3303
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny odpowiedzcie proszę
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:29   #3304
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
oj ile to ja już razy od fryzjera wyszłam niezadowolona, te fryzjerki albo daltonistki, albo już sama nie wiem. Kiedyś poprosiłam o baleyage blond plus czekolada, a zrobiła rudy plus żółty - masakra!!! a ostatnio poszłam do innego na podcięcie i wiecie co mi zrobiła? z tyłu obcięła 8 cm, to ma być podcięcie???????????:pala :
Ja kiedyś prosiłam o nieznaczne podcięcie mojej długiej grzywki i jak pani fryzjerka zaczęła cieniować to skończyło się na 5 cm postrzępionym tworze bliżej nieokreślonym, co skwitowała słowami: chyba się za bardzo przyssałam do tej grzywki

Do Ewcia, nie wiem czy jakaś farba odrazu da Ci taki efekt jak byś chciała...moim zdaniem jest wporządku i teraz powinnaś odżywić i trochę podciąć włoski. Zobaczysz jeszcze 2-3 razy i ten kolor się zrówna. Chociaż te najciemniejsze pasma i tak nigdy się nie rozjaśnią tak jak reszta farbami, dopóki ich nie zetniesz będą się odznaczać. Nawet jeśli dasz na nie rozjaśniacz to moim zdaniem prędzej się wykrusza niż rozjaśnią do b.jasnego blondu.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:37   #3305
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka super! Czekam na fotki całości jutro!

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ewcia000 płukanka teraz wydaje mi się dała by ładny chłodny efekt a z farbą poczekaj bo naprawdę widać, że Twoje włosy dużo już przeszły.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewnie macie większe doświadczenie w dochodzeniu do blondu niż ja i może któraś z Was będzie mi w stanie odpowiedz na pytanie jaką farbą w kolorze blond zniweluje rudawy odcień który mam tylko na odrostach jakieś 10 cm. Jest to bardziej jasny mahoń niż rudy ale w ogóle nie mogę sie go pozbyć, reszta włosów ma odcien karmelowego blondu o te odrosty w ogóle nei chce sie zmyć
Wydaje mi sie, że wystarczy położyć jakąś popielatą farbę jak palette c10, c12 czy wellaton 12/1. Przytrzymaj tylko na odrostach i obserwuj. Zobacz jak tu dziewczynom rude ładnie niwelują te farbki
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:40   #3306
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ekhm ekhm otóż ogłaszam wszem i wobec że po wielu staraniach po rudzielcu nie ma śladu jestem myszką znowu chyba nawet ten miodowy puściło
wklejam foto ( zaznaczyłam zdjęcie kolorku który jest zblizony do prawdziwego ręsztę zamazałam bo sfałszowało kolor)
normalnie jest nieco ciemniejszy (jasność to wina flesza)
jutro fotki w dziennym świetle bo na pewno będzie inaczej niż teraz
ale ładne odrost złapało A jak kondycja włosów?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:45   #3307
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny odpowiedzcie proszę
Ewciu daj sobie na luz troszkę teraz...masz ładnej długości włoski szkoda byłoby je później mocno ścinać, nawet kosztem blondu.
idź do drogerii lub apteki, poproś o dobrze nawilżające maski i odżywki i daj włoskom wytchnienia... potem najwyzej rożjasniaczem ale nie mocnym bo popali końcówki (może dziewczyny coś doradza konkretniejszego w tym temacie bo ja na rozjaśniaczach sie nie znam) potraktujesz te rude pasma. Nie jest już tak źle...wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano... ja trzymam kciuki, tylko nie szalej
tak na marginesie to nie zastanawiałaś sie nad podcięciem ich u dołu (ok 4cm)? wiem że pewnie wolałabyś o tym nie słyszeć, ale pewnie bedzie ciężko je rozjaśnić równocześnie bez zniszczenia... obawiam się, że jeśli potraktujesz je dodatkowo mocno rozjaśniającą farbą lub co gorsza rozjaśniaczem to mogą się wykruszyć i będziesz miała blond siano i tak czy siak będziesz musiała ściąć...
skrócone od razu odżyją ich kondycja sie poprawi potem łatwiej zapobiegać łamaniu niż "leczyć"

to moje zdanie, ale może dziewczyny mają lepsze


Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
ale ładne odrost złapało A jak kondycja włosów?

kondycja oki, odrost miałam może z 1 cm także żadnej różnicy nie widać
troszkę przy spłukawaniu farby sie wystraszyłam bo wyłapałam kilka pokruszonych włosów i miałam wrażenie że się ciągną..ale potem masa odzywki i jest ok
przy rozczesywaniu trochę końcówki się plątały ale najważniejszę że nie było już efektu ciągnięcia się włosów (myślę że to wina braku odżywki w opakowaniu
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-28 o 18:48
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 19:05   #3308
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny już jestem spokojna rzeczywiście może ta farba też za każdym razem inaczej wygląda.Zdjęcia zrobię jutro w dzień. Moje rudzielce nadal nie są idealne naprawdę nie wiele moim zdaniem rozjaśniło
Nie jestem za bardzo zadowolona Zobaczę też jak to będzie wyglądać jutro. Ale może następnym razem kupię już coś innego
Puki co to dopiero za półtora może nawet dwa miesiące teraz muszę zafundowć włoską odpowiednie odżywianie bo bardzo mi zależy by były zdrowę w miarę możliwości A nie chcę ich tak katować
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:11   #3309
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Jowitka061987;17525 097]Ewciu daj sobie na luz troszkę teraz...masz ładnej długości włoski szkoda byłoby je później mocno ścinać, nawet kosztem blondu.
idź do drogerii lub apteki, poproś o dobrze nawilżające maski i odżywki i daj włoskom wytchnienia... potem najwyzej rożjasniaczem ale nie mocnym bo popali końcówki (może dziewczyny coś doradza konkretniejszego w tym temacie bo ja na rozjaśniaczach sie nie znam) potraktujesz te rude pasma. Nie jest już tak źle...wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano... ja trzymam kciuki, tylko nie szalej
tak na marginesie to nie zastanawiałaś sie nad podcięciem ich u dołu (ok 4cm)? wiem że pewnie wolałabyś o tym nie słyszeć, ale pewnie bedzie ciężko je rozjaśnić równocześnie bez zniszczenia... obawiam się, że jeśli potraktujesz je dodatkowo mocno rozjaśniającą farbą lub co gorsza rozjaśniaczem to mogą się wykruszyć i będziesz miała blond siano i tak czy siak będziesz musiała ściąć...
skrócone od razu odżyją ich kondycja sie poprawi potem łatwiej zapobiegać łamaniu niż "leczyć"

to moje zdanie, ale może dziewczyny mają lepsze


dziękuję Ci bardzo za radę
chyba zrobię tak, poczekam do następnego farbowania i potem zetnę końcówki tak jak mówisz, a teraz będę je odżywiać odżywiać i jeszcze raz odżywiać
a czy mogłabyś mi doradzić jaką dobrą maskę do włosów, jedwab i jakieś balsamy wygładzające?? proszę odpowiedzcie bo ja sie na tym praktycznie nie znam;*

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Ewcia000 płukanka teraz wydaje mi się dała by ładny chłodny efekt a z farbą poczekaj bo naprawdę widać, że Twoje włosy dużo już przeszły.

używam szamponu z joanny także jest ok
raz na tydzień żeby nie wysuszyło za bardzo włosków...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:14   #3310
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A są jakieś szampony z Garniera albo Lorel które zniwelują żółć???
Bo tu gdzie jestem nie ma joanny.A może jakieś inne znacie???
aiwlys i jowitka świetnie wam wyszły te włoski tylko ja jakaś oferma z tymi włosami
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-28 o 19:20
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:17   #3311
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ekhm ekhm otóż ogłaszam wszem i wobec że po wielu staraniach po rudzielcu nie ma śladu jestem myszką znowu chyba nawet ten miodowy puściło
wklejam foto ( zaznaczyłam zdjęcie kolorku który jest zblizony do prawdziwego ręsztę zamazałam bo sfałszowało kolor)
normalnie jest nieco ciemniejszy (jasność to wina flesza)
jutro fotki w dziennym świetle bo na pewno będzie inaczej niż teraz
Cud, miód i orzeszki Teraz już jestem przekonana-jutro gnam po Palette C12 Pewnie nie wytrzymam i odrazu zafarbuję
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 19:45   #3312
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny od piątku promocja w rossmanie L'oreal excellence 24,99zł i palette natural colors 6,99zł, szukałam czystego blondu ale niestety nie mogę na niego trafić...
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:51   #3313
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dzieki dziewczyny za dobre słowa to jeszcze nie to co chcę, ale najważniejsze, że rudy ( po garnierze w zasadzie miodowy) puścił jeszcze żeby były troszkę jasniejsze to bym sie nie pogniewała

Ewcia000 mi bardzo pomogła seria pantene pro v złota z 3X więcej aminokwasami (foto 1.) szczególnie najbardziej ta maska trzecia od końca (odwrócona wieczkiem (okrągłym) do dołu) jest wręcz genialna powinna Ci pomóc..włosy nawet przesuszone są po niej sypkie (mi pomogła na rozdwojone końcówki), od czasu do czasu zmieniam by włoski sie nie przyzwyczaiły odżywkami z serii elseve (fot. 2 i 3) też są dobre.
ostatnio używam też wax (z apteki) ale troszkę obciąża włosy.. musze nauczyć się jej używać, ale jest dobrze
trzymam kciuki

Kate12345 będzie dobrze, ja mam jeszcze zbyt ciemne żeby coś zepsuć, gdybym walnęła rozjaśniaczem to założe się ze nie dość że wyglądała bym jak kurczak to jeszcze bym miała białe u góry a rude końcówki ( z tego względu że były farbowane)
nie martw się i dzielnie walcz wierzę że kolejne farbowanie będzie już zadowalające dla Ciebie ja trzymam kciuki
co do szamponów to jesli masz dostęp do rossmana to jest tam ich firmowy (kwadratowa bezbarwna butelka z fioletowa zawartością (fot. 4) tyle że ma srebrną etykietę (na zdjęciu to chyba stara wersja)
troszkę przesusza włosy ale przecież są odżywki...wypróbuj i sprawdz czy Ci będzie pasowała, ja byłam zadowolona
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-28 o 19:54
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:17   #3314
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już jestem spokojna rzeczywiście może ta farba też za każdym razem inaczej wygląda.Zdjęcia zrobię jutro w dzień. Moje rudzielce nadal nie są idealne naprawdę nie wiele moim zdaniem rozjaśniło
Nie jestem za bardzo zadowolona Zobaczę też jak to będzie wyglądać jutro. Ale może następnym razem kupię już coś innego
Puki co to dopiero za półtora może nawet dwa miesiące teraz muszę zafundowć włoską odpowiednie odżywianie bo bardzo mi zależy by były zdrowę w miarę możliwości A nie chcę ich tak katować

Ja mam właśnie farbę na łbie (znaczy ten Loreal 01) no i ta mieszanka była koloru takiego jakiegoś...szarawego no nic zobaczymy co z tego wyjdzie... hi hi
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:19   #3315
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
aiwlys i jowitka świetnie wam wyszły te włoski tylko ja jakaś oferma z tymi włosami
Dziękuje rewelacyjne nie są, ale jak dla mnie ten wellaton zdziałał cuda mam nadzieje że się nie będzie szybko zmywał.. a na Ty na swoje pewnie też znajdziesz w końcu sposób

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego jakich używacie szamponów? Specjalnych do blondów czy może coś innego? Domyślam się, że te przeciwłupieżowe odpadają, co polecacie?
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:21   #3316
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a czy mogłabyś mi doradzić jaką dobrą maskę do włosów, jedwab i jakieś balsamy wygładzające?? proszę odpowiedzcie bo ja sie na tym praktycznie nie znam;*

używam szamponu z joanny także jest ok
raz na tydzień żeby nie wysuszyło za bardzo włosków...
Jeśli chodzi o szampon Joanny to jedno ale ja chyba zostanę już wierna płukance raz na tydzień. Efekty są o niebo lepsze! Ja mam Delię srebrną i nawet rudy mi ochładzała
Jeśli chodzi o odżywki czy maski to wszystkie do włosów przesuszonych i nawilżające. Możesz na zmianę z odżywkami do włosów łamiących się czy innych jakie tam włoski masz. Jedwab kup sobie nawilżający ja mam tylko do stylizacji bo nie zwróciłam uwagi gdy kupowałam ale za to super nabłyszcza i wspomaga rozczesywanie. Jedna kropla i włoski takie miękkie i błyszczące. Ale nie przesadź bo będziesz miała przetłuszczone.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:25   #3317
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuje Jowitka niestety do rossman nie mam teraz dostępu.Ale rozejrzę się tu może coś znajdę może na ebay coś będzie
Jutro wstawię fotki to mi doradzicie czy powinnam taki szampon używać czy też nie koniecznie.Teraz w domu mówią do mnie lisica

Chocolate ciekawa jestem Twojego efektu Kolor farby miałaś szarawy to tak jak ja w tej farbie dwa dni temu dziś bardziej miałam kolor czekolady wymieszanej z różem taki dziwny .A taka byłam zła że już pytałam czy paragon jest w domu bo już myślałam że będę się tu kłócić .I jak już je płukałam to woda była różowa a poprzednio nie.Nerwy miałam straszne bylam pewna że będe bardziej ruda niż na początku Trzymam kciuki by Ci wyszło dobrze.
Ja tak naprawdę to jutro będę widzieć wyrazniej swój kolor
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:37
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:27   #3318
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate12345 moja siostra siedzi w UK i powiedziała że można dostać tam fioletowe szampony i nawet płukankę gdzieś dorwała. Popytaj w drogeriach i sklepach. Jeśli chodzi o płukankę to podobno słabsze niż u nas ale są.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:41   #3319
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kate12345 moja siostra siedzi w UK i powiedziała że można dostać tam fioletowe szampony i nawet płukankę gdzieś dorwała. Popytaj w drogeriach i sklepach. Jeśli chodzi o płukankę to podobno słabsze niż u nas ale są.
O to dobrze
Jest tu sklep typowo fryzjerski tam się muszę rozejrzeć na pewno coś znajdę.Ale to jak będę na zakupach.Bo specjalnie nie będę jechać.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 21:00   #3320
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja juz po farbowaniu wellaton12/1, przepraszam że nie wstawiłam wczoraj fotek ale zaraz po farbowaniu jechałam na zakupy
hmmmm...czy jestem zadowolona?? w sumie to tak, bo wiedziałam ze tych rudych za duzo mi nie ruszy, ale teraz zamiast rude bardziej wpadają w żółty, a uważam że to lepiej jak dla mnie bo na moje włosy dość dobrze działa szampon z joanny i łatwiej zniwelować żółty niż rudy
a za to od góry, tam gdzie miałam jasne pasemka wyszło naprawdę ładnie
włosy mi się trochę pokruszyły, ale maskę odżywki używam więc będzie ok. odrost na zdjęciu wyszedł w sumie dobrze ale w rzeczywistości jest bardziej żółty, więc nie wiem czy drugi raz użyję tej farbki...muszę następnym razem znaleść taką, która lepiej pokryje mój odrost a o to zdjęcia:
od głowy naprawdę masz już jasne jeszcze ten dół nie?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Superedzia ja też widziałam się w jaśniejszych ale cóż nie jak widać nie można mieć wszystkiego od razu

Dziś robię poprawkę i zobaczymy jak wyjdzie. Zdjęcia jak mi się uda to dziś wstawię jeśli nie to na pewno jutro
czekam kochana

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewnie macie większe doświadczenie w dochodzeniu do blondu niż ja i może któraś z Was będzie mi w stanie odpowiedz na pytanie jaką farbą w kolorze blond zniweluje rudawy odcień który mam tylko na odrostach jakieś 10 cm. Jest to bardziej jasny mahoń niż rudy ale w ogóle nie mogę sie go pozbyć, reszta włosów ma odcien karmelowego blondu o te odrosty w ogóle nei chce sie zmyć
rozjaśniacz mocniejszy do 6 tonów+ farba na to np. 111 lub welaton potem na jakieś 20 min

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu Wellatonem 12/1 rudości nie zakryło całkiem ale na pewno jest ich już dużo mniej odrost rozjaśnił się super, włosy chyba nawet nie uległy żadnemu większemu uszkodzeniu, fotki zrobiłam zaraz po wysuszeniu włosów więc są trochę puszyste hehe Pierwsze dwie fotki przed reszta po
masz super naturalny kolor bardzo mi się podoba i kondycja włosów widzę super a ta popiel (nazywam ją szadź zejdzie po 4 myciach)

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam stracha nałożyłam dzisiaj tą samą farbę co poprzednio i ona wygląda zupełnie inaczej jest ciemniejsza takie jasna czekolada a ostatnio jak farbowałam był szary kolor. Boję się że wyjdzie mi coś innego niż powinno. Nie wiem czy ktoś pomylił i inną frbę włożył do tego pudełka
Chocolate jaki kolor Twoja farba miała jak nałożyłaś na włosy i ogólnie w butelce???
Jeśli mi wyjdzie coś innego to chyba się załamie
bez strach to farba wybiła barwnik fryzjerki nazywają to oksydowaniem

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny od piątku promocja w rossmanie L'oreal excellence 24,99zł i palette natural colors 6,99zł, szukałam czystego blondu ale niestety nie mogę na niego trafić...
a te osły mi jeszcze nie odpisały co z tą farba na rynku.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:27   #3321
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No, już po farbowaniu Więc wstępnie, z tego co widzę (bo jeszcze włosy nie są całkiem suche no i jutro tak naprawdę będzie wszystko dobrze widać, w świetle dziennym) to mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona!! Odrost (ten ciemno -sraczkowaty, po Stockholmie) mi się ładnie rozjaśnił do takiego baaaaardzo jasnego blondziku naturalno - słonecznego, ciemniejsze pasemka tak samo, no a te białe pozostały białe, do licha czyli, chyba nie nabrały cieplejszego odcienia... ale to nic, razem to nie wygląda nawet źle.
Aaaa i jestem w szoku bo moje włosy wydają się być w lepszej kondycji niż po Stockholmie??!! hmmm może inne składniki czy jak... oj chyba polubię tą farbkę, zobaczę jeszcze jutro jak to wygląda, jak będzie ok to chyba pozostanę przy tym Lorealu 01.
Aha!! Miałam też minimalny (1 cm) odrost w naturalnym bardzo ciemnym mysim kolorze i rozjaśniło go na maksa!! Do jaśniutkiego blondu!! Tylko - na odroście trzymałam dłuuugo, bo mniej więcej godzinę i pięć -dziesięć minut
Jutro wstawię fotki
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:36   #3322
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate77 ten kolor ktory opisywalas powyzej to Récital Préférence 01 Lightest Natural Blonde ? To ile czasu trzymalas na odrostach? Moze ja ja wyprobuje Zastanawiam sie jeszcze nad Garnierem 111 tylko powiedzcie mi ile czasu mam trzymac, zeby nie wyszlo mi zoltko na glowie?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:29   #3323
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Chocolate77 ten kolor ktory opisywalas powyzej to Récital Préférence 01 Lightest Natural Blonde ? To ile czasu trzymalas na odrostach? Moze ja ja wyprobuje Zastanawiam sie jeszcze nad Garnierem 111 tylko powiedzcie mi ile czasu mam trzymac, zeby nie wyszlo mi zoltko na glowie?

Tak, dokładnie ten - Loreal Recital Preference 01 Ale na odrostach trzymałam naprawdę długo, ponad godzinę... tj. godzinę i 10 minut tak mniej więcej
Garnier 111 na pewno ci ładnie wyjdzie, tylko też musisz długo trzymać... koniecznie bo jak się za szybko zmyje farbę to pomarańcza lub żółtko murowane
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:33   #3324
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Co do Garniera to mniej wiecej ile trzymac? A i jeszcze tylko powiedz mi ktory to Nutrisse czy Garnier Belle Color ? Ten mi sie podoba http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^B ELLE_COLOR^BELLE_COLOR_DI SCOVER&prdcode=P54001&var code=3600540319593&back=1
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 22:52   #3325
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate nie mogę się doczekać Twoich fotek Jestem bardzo ciekawa jaki Ci wyszły.A jak moje w świetle dziennym.Ja też trzymałam na tym rudawym 55 min w tym 10 min po całości ale jak na razie to żółto to wygląda
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 23:07   #3326
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Chocolate nie mogę się doczekać Twoich fotek Jestem bardzo ciekawa jaki Ci wyszły.A jak moje w świetle dziennym.Ja też trzymałam na tym rudawym 55 min w tym 10 min po całości ale jak na razie to żółto to wygląda
A czym malowals?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 23:33   #3327
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

milka ja właśnie farbowałam loreal preference 01 ten sam co chocolate
ale ja nie jestem tak zadowolona jak chocolate
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 09:51   #3328
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
milka ja właśnie farbowałam loreal preference 01 ten sam co chocolate
ale ja nie jestem tak zadowolona jak chocolate

Hmmm dziś w świetle dziennym widzę, że moje zachwyty były nieco przedwczesne, bo nadal widać "sraczkę", z tym że jest to o wiele jaśniejsza sraczka no, ale w sumie nie jest źle i całość o dziwo jest nadal dość chłodna... trochę jestem zła że nic a nic nie ociepliło mi końcówek, w związku z czym góra jest jaśniutka i raczej ciepła a dół zimny bleeee....

Jestem teraz w pracy ale po 17-stej postaram się wkleić jakieś fotki

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Co do Garniera to mniej wiecej ile trzymac? A i jeszcze tylko powiedz mi ktory to Nutrisse czy Garnier Belle Color ? Ten mi sie podoba http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^B ELLE_COLOR^BELLE_COLOR_DI SCOVER&prdcode=P54001&var code=3600540319593&back=1

Garnier Nutrisse 111 = Garnier Belle Color 111 = Garnier Color Naturals 111, czyli obojętnie którym zrobisz... chociaż z tego co dziewczyny pisały najjaśniej chyba wychodzi Belle Color A trzymaj jak najdłużej, godzinkę a nawet więcej Oczywiście sprawdzając co chwilę stan włosów...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:05   #3329
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witajcie,
jak obiecałam wklejam foto w dziennym swietle .

fot. 1. przy oknie bez flesza ( przekłamane- kolor jest bardziej taki jak na tych pasemkach jaśniejszych) - przepraszam że nie ułożone, ale robione rano chwilę później gdy wstałam

fot. 2 i 3 robione z fleszem w pokoju ( też niestety nieco przekłamane)

fot. 4 i 5 robione przy oknie z fleszem ( w sumie najbardziej realistyczne)

zauwazyłam że włosy zrobiły się szare i gdzieniegdzie coś mi fioletem zalatuje

jesli chodzi o te rudawe przebłyski, to chyba efekt tego, że w barwniku włosa jest jeszcze ten kolor. W rzeczywistości tego nie widać i efekt jest taki jak na 2 ost. fotkach...wczoraj wieczorem nawet przy żółtym świetle żarówki włosy wydawały się bardzo szare

to nie koniec mojej walki z nimi, nastepne farbowanie za 2 tygodnie teraz odzywiam
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:28   #3330
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka na ostatnich fotach elegancko! I nie martw się, mnie też denerwuje przekłamanie w aparacie. Człowiek chce się pochwalić a tu wychodzi gorzej niż było.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.