Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 20:13   #571
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No i dostałam batyA powaznie, nie brałam Clarinsa bo jakoś mi się nagromadziło innych sypkich i dopiero teraz poczułam chęc na nowości. Nie wykluczam jednak romansu z nim w przyszłości
Buffa jest ciut różowy w puderniczce ale na skórze ten różowawy odcień ginie, już pod palcami na skórze wygląda zupełnie inaczej niz w kamieniu. Do poprawek do torebki to naprawdę wymarzona sprawa.
no to się cieszę ze go kliknełam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:22   #572
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no to się cieszę ze go kliknełam
no ba, za 20 zł i do tego jest całkiem spory
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:27   #573
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

eszton to jest krem dla kobiet ok 50 ,wiec nie wiem co dalej..moze zrobie sobie kuracje a potem na jakis bardziej lekki sie przerzuce

fakt jest taki ze bylam baardzo zadowlona rano.. zawsze po nocy mam taka "pognieciona skore",tutaj po raz pierwszy tego nie bylo no i super miekkosc
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:43   #574
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no to szkoda, bo jest cudny
mi też jest smutno bo jestem sroka na takie błyskotki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:45   #575
Mityczna Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mityczna Jane
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś z Europy
Wiadomości: 169
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Już naklikałyście, wy truskawkoholiczki jedne?

Ja na razie podziwiam łupy, dziś przyszły śliczne 3 lakierki YSL (ooooch, chcę jeszcze!),
Lip Twins & jakiś Lancome puder dla koleżanki, i eyeliner Anny Sui (cholerka, nie
o taki kolor mi chodziło ) - w małych paczkach przeszły i nikt mi wstążeczek nie ukradł

Oraz powinszowanie zakupu od UC, szkoda tylko, że nie mogę się połapać, co to było... Bo dużo było, co tu kryć.

Raz im przez pomyłkę wysłałam tylko xero paszportu i oclili mnie wg kwoty z paczki, może teraz też tak zrobię, już z wyrachowania?

Edytowane przez Mityczna Jane
Czas edycji: 2008-08-27 o 20:47 Powód: bom głupio napicała i nie po polskiemu ;)
Mityczna Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:56   #576
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla mnie obecnośc trójglicerydów skreśla go niestety choc kusi przez Wasze opisy ale nie potrzebuję kolejnego kosmetyku który mnie zapcha i wysypie (tak jak szachownica Clinique)

Agabil, moglabys mi pomoc? Cos mnie ostatnio zapchalo i to strasznie, zastanawiam sie czy to nie puder o skladzie ponizej, a niestety kompletnie sie na tym nie znam. Widzisz tam cos co ewentualnie zapycha?

Skład: water (aqua purificata) purified, polyethylene, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, titanium dioxide, silica silylate, sodium hyaluronate, alumina, sodium polyacrylate, c8-18 fluoroalcohol phosphate, potassium sorbate, sodium dehydroacetate, benzyl alcohol, phenoxyethanol, metylparaben [+/- (may contain) mica, iron oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499)]
Active ingredient: titanium dioxide.


A co do Diora i zapychania, to ktoras wizazanka pisala, ze wlasnie Cliniqi ja wysypuja a Dior dziwnym trafem jakos nie choc costam ma w skladzie...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:02   #577
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

silikon moze
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 22:21   #578
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny jest coś nowego na tru, że tak kupujecie ? Pytam bo ja nie zaglądam na tru, żeby mnie nic nie kusiło, bo trzymam kaskę na inne błyskotki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:55   #579
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Jest nienaturalny i raczej nie jestem zadowolona. Mam ten zestaw mini. Błyszczyki są ogólnie mocno napigmentowane więc to, co widać w opakowaniu widać i na ustach. Nie mam aparatu, może uda mi się pstryknąć fotkę wieczorkiem aparatem to wstawię.
to niebieski sobie podaruje mam nadzieje tylko ze te duze maja normalni sciety aplikatorek bo nie nadaje sie do nakladania blyszczydel palcami
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Wybacz..........

dobra wybacze przyjechalam do domu i czekaly na mnie 3 paczuszki z tru

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Z JT mam cherie kolor miss rose i jestem naprawdę zadowolona .
A z shimmerkiem to się przestraszyłam, bo myślałam, że faktycznie to będzie widmo, dlatego że dodałam do koszyka ale jak chciałam zrealizować zamówienie to pokazało info, że niestety ale już ich nie ma /a obrazek był/. Więc wyszłam stamtąd i wróciłam po 5 minutach - i poszło już gładko. Musieli coś dorzucić, albo ktoś na drugim końcu świata zrezygnował bo widocznie nie tylko ja się załapałam
to ten chyba tez mam JT z purchawy ale le rose cheri chociaz z JT uwielbiam te z serii plump kokosowy i puckered pink a z kolei 33 nie wiem czy sie nie pozbede
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
dłużej listy nie miałaś

ja też mam dłuuuugaśną

Obczajałam te róże właśnie co mi pokazałaś

Tylko co to za firma

hym dobrze ze przyszedl tusz ysl dla mojej siostry to sobie go pouzywam zanim przyjedzie chyba klikne tego rozowego blyszczola z biotherm a z niektorych zrezygnuje )na rzecz rozy

w moich paczuszkach truskawkowych byl krem clinique i tusz ysl faux cils (obie rzeczy dla siostry) i moje pryzmy krejzole opakowaie piekne szkoda tylko ze takie male i straszna szkoda ze ta zlota warstwa schodzi bo jest piekna!! cudo! no ale juz ja zmizialam ogolnie kolorki dosc widoczne, ale musze sprawdzic jutro czy bedzie je widac na podkladzie no i lekko nie podoba mi sie zapach poki co jestem zadowolona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:08   #580
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest coś nowego na tru, że tak kupujecie ? Pytam bo ja nie zaglądam na tru, żeby mnie nic nie kusiło, bo trzymam kaskę na inne błyskotki
eee tam, mnie jakoś nic nie kusi.
Wczoraj to może i bym się zdecydowała jeszcze na kilka rzeczy a tak dzisiaj ceny podnieśli

Może to i lepiej

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to niebieski sobie podaruje mam nadzieje tylko ze te duze maja normalni sciety aplikatorek bo nie nadaje sie do nakladania blyszczydel palcami
dobra wybacze przyjechalam do domu i czekaly na mnie 3 paczuszki z tru


to ten chyba tez mam JT z purchawy ale le rose cheri chociaz z JT uwielbiam te z serii plump kokosowy i puckered pink a z kolei 33 nie wiem czy sie nie pozbede
hym dobrze ze przyszedl tusz ysl dla mojej siostry to sobie go pouzywam zanim przyjedzie chyba klikne tego rozowego blyszczola z biotherm a z niektorych zrezygnuje )na rzecz rozy

w moich paczuszkach truskawkowych byl krem clinique i tusz ysl faux cils (obie rzeczy dla siostry) i moje pryzmy krejzole opakowaie piekne szkoda tylko ze takie male i straszna szkoda ze ta zlota warstwa schodzi bo jest piekna!! cudo! no ale juz ja zmizialam ogolnie kolorki dosc widoczne, ale musze sprawdzic jutro czy bedzie je widac na podkladzie no i lekko nie podoba mi sie zapach poki co jestem zadowolona
kiedy do domu wracasz To wrzucisz fotki mi tych krejzoli chyba zaczynam żałować że ich nie kliknęłam

jaki błyszczyk jaki
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:13   #581
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
eee tam, mnie jakoś nic nie kusi.
Wczoraj to może i bym się zdecydowała jeszcze na kilka rzeczy a tak dzisiaj ceny podnieśli

Może to i lepiej



kiedy do domu wracasz To wrzucisz fotki mi tych krejzoli chyba zaczynam żałować że ich nie kliknęłam

jaki błyszczyk jaki
jak bedzie czas to zrobie zdjecie krejzoli wlasnie do domu wrocilam jakies 30 min temu
http://www.strawberrynet.com/product...81581&goChar=B
ladny ma kolorek a i cena nie zwala z nog
bede jeszcze musiala zrobic fotki rozu sypanego cliique
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 23:20   #582
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie jest zle poki co rozyku posy nie ma wiec troche wiecej w kieszeni ja mam w planach kupienie rozu chanelka tylko nie wiem ktory kolor bo podoba mi sie na zdjeciu ktore wkleila jedna wizazanka poesia ale go nie ma, dwukolorowy roz diora, ysl faux cils tusz, blyszczyk ysl blady roz, chanelek bonbon (ale podobno koloru nie daje tylko tafle wody wiec chyba sobie daruje poki co ) , blyszczyki givenchy i te z biothermu do ktorych przed chwila byl link no i amberek
ooo dimiti, przypomnialas mi ze na mojej liscie tez jest rozyk chanela, ale jeszcze nie wiem ktory trzeba zmacac i wybrac
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:23   #583
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ooo dimiti, przypomnialas mi ze na mojej liscie tez jest rozyk chanela, ale jeszcze nie wiem ktory trzeba zmacac i wybrac
mi sie 4 podobaja z tym ze najbardziej 44,45 i 99 ale jeden moze byc za jasny a drugiego nie ma wiec zostaje tylko 99 ale ten poesia taki piekny! a to podwojnego rozyczka z diora nikt nie chce:?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:31   #584
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak bedzie czas to zrobie zdjecie krejzoli wlasnie do domu wrocilam jakies 30 min temu
http://www.strawberrynet.com/product...81581&goChar=B
ladny ma kolorek a i cena nie zwala z nog
bede jeszcze musiala zrobic fotki rozu sypanego cliique
poesie ładny ale mi się najbardziej podoba 44

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ooo dimiti, przypomnialas mi ze na mojej liscie tez jest rozyk chanela, ale jeszcze nie wiem ktory trzeba zmacac i wybrac
kusicielka z tej naszej dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie 4 podobaja z tym ze najbardziej 44,45 i 99 ale jeden moze byc za jasny a drugiego nie ma wiec zostaje tylko 99 ale ten poesia taki piekny! a to podwojnego rozyczka z diora nikt nie chce:?
jak tak bardzo chcesz mi go kupić to nie ma sprawy, podsyłam adres na PW
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:34   #585
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
poesie ładny ale mi się najbardziej podoba 44


kusicielka z tej naszej dimiti



jak tak bardzo chcesz mi go kupić to nie ma sprawy, podsyłam adres na PW
no 44 jest piekny jak uda mi sie go zmacac i nie bedzie za jasny to klikam! i czekam na poesie i na amberka i podwojnego diora klikam dla Ciebie na swoj adres
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:37   #586
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no 44 jest piekny jak uda mi sie go zmacac i nie bedzie za jasny to klikam! i czekam na poesie i na amberka i podwojnego diora klikam dla Ciebie na swoj adres
ja poesie w ogóle nie widziałam na tru

A ja chyba sobie kliknę to błyszczydło mac'a Ale to jutro, może trochę cena spanie

Będę miała na bułkę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:39   #587
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
ja poesie w ogóle nie widziałam na tru

A ja chyba sobie kliknę to błyszczydło mac'a Ale to jutro, może trochę cena spanie

Będę miała na bułkę
od rana podrozaly roznosci o 50gr:/ no ale jak spadna to na bulke bedziesz miala a masz moze jakis rozyk bourjois?? nie bylo poesi na tru??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:44   #588
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Agabil, moglabys mi pomoc? Cos mnie ostatnio zapchalo i to strasznie, zastanawiam sie czy to nie puder o skladzie ponizej, a niestety kompletnie sie na tym nie znam. Widzisz tam cos co ewentualnie zapycha?

Skład: water (aqua purificata) purified, polyethylene, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, titanium dioxide, silica silylate, sodium hyaluronate, alumina, sodium polyacrylate, c8-18 fluoroalcohol phosphate, potassium sorbate, sodium dehydroacetate, benzyl alcohol, phenoxyethanol, metylparaben [+/- (may contain) mica, iron oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499)]
Active ingredient: titanium dioxide.

A co do Diora i zapychania, to ktoras wizazanka pisala, ze wlasnie Cliniqi ja wysypuja a Dior dziwnym trafem jakos nie choc costam ma w skladzie...
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
silikon moze
mi też się wydaje, że silikon

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie 4 podobaja z tym ze najbardziej 44,45 i 99 ale jeden moze byc za jasny a drugiego nie ma wiec zostaje tylko 99 ale ten poesia taki piekny! a to podwojnego rozyczka z diora nikt nie chce:?
diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:47   #589
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi też się wydaje, że silikon



diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?
ale nie ma tego chanelka poesia! a z reszty musze spr kolorki a mialas podwojnego diorka?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 00:11   #590
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
od rana podrozaly roznosci o 50gr:/ no ale jak spadna to na bulke bedziesz miala a masz moze jakis rozyk bourjois?? nie bylo poesi na tru??
Niektóre rzeczy podrożały nawet o 2 zł

Bourjois nie miałam, ale podobają mi się kolory 33 i 35 tylko na tru ich nie ma. Kupię chyba w rossmanie jak kiedyś do niego dotrę

Z tego co ja oglądam te chanele ( a robię to przynajmniej raz dziennie) to poesi nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi też się wydaje, że silikon



diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?

chyba Ranka ma tego chanela ale ręki nie dam uciąc

A próbowałaś DW? Udało się mi upolować mój kolor na tru i jestem nim jak narazie zachwycona bardzo długo się utrzymuje, matuje no i świetnie kryje. Kolor też idealny, chociaż kupowałam w ciemno bo w Polsce nie ma tego odcienia

co do vichy to się zgodzę długo używałam dermablendu, ale z czasem zaczęło mi przeszkadzać to że jednak nie matuje. Ale kolorek 15 jest po prostu bosski
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 00:18   #591
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nie ma tego chanelka poesia! a z reszty musze spr kolorki a mialas podwojnego diorka?
nie miałam podwójnego, ale miałam masę innych diorków, co się pałętają jeszcze po łazience i mówię Ci jakość pudrowych rzeczy diorkowych nie umywa się do jakości pudrowych rzeczy chanelkowych. diorek to ciężki puder w każdym produkcie, a chanelek to lekka mgiełka pudrowa też wszędzie. poza tym róże i brązery chanelkowe trzymają się na mieszanej cerze cały dzień, a te cięzkie pudrowe diorkowe potrafią spływać. ja lubię mgiełki koloru i delikatne pudry, dlatego jestem maniakiem chanela. poza tym róże chanel dają takie satynowe wykończenie, taki lekki błysk, szlif, a dior tylko kolor w istocie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:00   #592
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ja mam podwójny róż dior, niestety przy chanelkach stanąć nie może, nie daje w połowie tak ładnego efektu, z tego prostego powodu, że nie wygładza policzków, jest zbyt błyszczący i za delikatny - to nie to
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:30   #593
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Czy używałyści podkładu Diora w sprayu??? Znalazłam go wczoraj w dziale perfumy . Nie wiem czy aplikacja nie powoduje malownaia wszystkiego dookoła?

W Rossmanie zaczyna się promocja, jak komuś się podoba Moschino I love jest 30 za 60 zł.

NULKO będę dziś dopołudnia w mieście w razie problemów z kolorówką Givenchy mogę spr. kolor błyszczyka. Na moim monitorze jest SUUUUUUUUper pomarańczowy
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:46   #594
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja mam podwójny róż dior, niestety przy chanelkach stanąć nie może, nie daje w połowie tak ładnego efektu, z tego prostego powodu, że nie wygładza policzków, jest zbyt błyszczący i za delikatny - to nie to
no to diorki juz na minusiku sa
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Niektóre rzeczy podrożały nawet o 2 zł

Bourjois nie miałam, ale podobają mi się kolory 33 i 35 tylko na tru ich nie ma. Kupię chyba w rossmanie jak kiedyś do niego dotrę

Z tego co ja oglądam te chanele ( a robię to przynajmniej raz dziennie) to poesi nie widziałam

moze trzeba bedzie napisac do kitajcow czy jest taka mozliwosc ze wogole beda go mieli? dolar oszalal!
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie miałam podwójnego, ale miałam masę innych diorków, co się pałętają jeszcze po łazience i mówię Ci jakość pudrowych rzeczy diorkowych nie umywa się do jakości pudrowych rzeczy chanelkowych. diorek to ciężki puder w każdym produkcie, a chanelek to lekka mgiełka pudrowa też wszędzie. poza tym róże i brązery chanelkowe trzymają się na mieszanej cerze cały dzień, a te cięzkie pudrowe diorkowe potrafią spływać. ja lubię mgiełki koloru i delikatne pudry, dlatego jestem maniakiem chanela. poza tym róże chanel dają takie satynowe wykończenie, taki lekki błysk, szlif, a dior tylko kolor w istocie.
to omacam je w marrionaud moze akurat okaze sie jakis kolorek oprocz poesi dla mnei odpowiedni a bedzie na tru
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:48   #595
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Czy używałyści podkładu Diora w sprayu??? Znalazłam go wczoraj w dziale perfumy . Nie wiem czy aplikacja nie powoduje malownaia wszystkiego dookoła?

W Rossmanie zaczyna się promocja, jak komuś się podoba Moschino I love jest 30 za 60 zł.

NULKO będę dziś dopołudnia w mieście w razie problemów z kolorówką Givenchy mogę spr. kolor błyszczyka. Na moim monitorze jest SUUUUUUUUper pomarańczowy

Podkład Diora jest świetny )Nie brudzi dookola bo przeciez możesz też na dłoń najpierw prysnąć
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:01   #596
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny pomóżcie z tym Borghese http://pl.strawberrynet.com/productD...6827&CatgId=19
tzn. przy wyborze koloru...
chcę go wypróbowac, zwlaszcza że jest za 20 pln ;-) ale nie wiem czy brać Buffa czy Sienna. Z tego co czytałam u Was to Buffa jest jasny i na twarzy nie zostawia różu a ten Sienna? jest taki ciemny jak na fotce truskawy? z góry dziękuję
Altualnie używam Parure Compact Foundation with Crystal Pearls 03 Beige Parfait , pasuje mi też Dior Forever 020 light beige...
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:10   #597
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie z tym Borghese http://pl.strawberrynet.com/productD...6827&CatgId=19
tzn. przy wyborze koloru...
chcę go wypróbowac, zwlaszcza że jest za 20 pln ;-) ale nie wiem czy brać Buffa czy Sienna. Z tego co czytałam u Was to Buffa jest jasny i na twarzy nie zostawia różu a ten Sienna? jest taki ciemny jak na fotce truskawy? z góry dziękuję
Altualnie używam Parure Compact Foundation with Crystal Pearls 03 Beige Parfait , pasuje mi też Dior Forever 020 light beige...
sienna jest cieniejszy i np na real fotkach na ebayu wyglada na ciemny ale chyba nadaje sie do lekko opalonej skory, ja go kliklam ale jeszcze nie przelalam pieniedzy bo ciagle sie zastanawiam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:17   #598
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?
Mat Lumiere w podkładzie niefajny Nie trzyma się buzi i efekt też mi sie nie podoba. Dla mnie nie ma podkładu wśród wysokopółkowców dlatego cały czas trzymam sie Revlona

Co do Givenchy to się zgadzam, jestem na nich obrazona i nic więcej nie kupię

Natomiast z tuszami to nie taka prosta sprawa, najlepszy jak dotąd to Max Factor
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:56   #599
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość

NULKO będę dziś dopołudnia w mieście w razie problemów z kolorówką Givenchy mogę spr. kolor błyszczyka. Na moim monitorze jest SUUUUUUUUper pomarańczowy
bmoniq, bardzo bym byla wdzieczna gdybys mi sprawdzila kolorek tego pomaranczowego na zywo chodzi mi o to czy da jakis kolor na ustach i czy blyszczy ladnie dziekuje z gory

dimiti, a Ty jak bedziesz w marrionaud to pamietaj o Helence Wanted

aaale nuda na tej Tru, zupelnie nic sie nie dzieje! zadnych nowosci, zadnych nowych purchawek...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:12   #600
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
bmoniq, bardzo bym byla wdzieczna gdybys mi sprawdzila kolorek tego pomaranczowego na zywo chodzi mi o to czy da jakis kolor na ustach i czy blyszczy ladnie dziekuje z gory

dimiti, a Ty jak bedziesz w marrionaud to pamietaj o Helence Wanted

aaale nuda na tej Tru, zupelnie nic sie nie dzieje! zadnych nowosci, zadnych nowych purchawek...
wyjęłaś mi to z ust
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.