ciezke początki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 21:06   #1
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Question

ciezke początki...


więc jak jest coś o początkach to i ja dodam pierwsze swoje niedopracowane prace akryl na tipsie hm może zaznaczę że zawsze mam problem z polerowaniem, jak już przelecę je blokiem polerskim biorę polerką i chociaż po bloku płytka jest idealnie gładka bez żanej ryski to po wypolerowaniu widzę gdzie niegdzie te ryski nie wiadomo skąd nie wiem już o co chodzi..
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:07   #2
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

dziewczyny proszę o porady wasze cenne
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:33   #3
gosia8039
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 40
Dot.: ciezke początki...

nie jestem fachura ale mysle,ze sa ok.....drobne niedociagniecia mi sie wydaja ale to juz zostawiam naszym ekspertom,pozdrawiam: )....dzieki za slowa otuchy
gosia8039 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:46   #4
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: ciezke początki...

Według mnie pierwszy frencz za szeroko położony, drugi podobnie i do tego krzywy i "szarpany", trzecie wykonanie to kazdy pazurek innej długości i szerokości. Wszyskie są płaskie, w ogóle nie zbudowałać krzywej C. Mam nadzieję, że Cie nie uraziłam, bo w sumie to twoje początki i w miarę czasu wyrobisz w sobie perfekcję, musisz po prostu popracować . Pamiętaj, że przy końcowym polerowaniu nie możesz używać ostrych polerek i nie wkładaj w to siły. Wykończenie robimy delikatnie i nie spiesząc się. Oczywiście to tylko moje uwagi, może inne dziewczyny będą miały inne zdanie na ten temat.
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:12   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ciezke początki...

to frencz na tipsach? jesli tak, wyrzuć je.
kształt do poprawy bo teraz to takie ni migdały ni kwadraty..
są za płaskie, tunel pasowało by ścisnąć trochę..
Na ostatnich nie wiele widać niestety.
na plus działa to że wyglądają na czysto i starannie wykonane.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:03   #6
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
Według mnie pierwszy frencz za szeroko położony, drugi podobnie i do tego krzywy i "szarpany"
oczywiście że mnie nie uraziłaś, jakbym liczyła się tylko z pochwałami to bym nie wklejała tu tych prac powiedz mi kochana jak ty widzisz to ze french jest 'szarpany' bo moje oczy jeszcze tego nie wyłapuja

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
to frencz na tipsach? jesli tak, wyrzuć je.
kształt do poprawy bo teraz to takie ni migdały ni kwadraty..
są za płaskie, tunel pasowało by ścisnąć trochę..
Na ostatnich nie wiele widać niestety.
na plus działa to że wyglądają na czysto i starannie wykonane.

dziękuję, staram się tak, to jest tips french,a korzystam z nich ponieważ zrobienie białej końcówki zbytnio mi nie wychodzi a co dopiero jakbym miała sobie je zrobić lewą ręką na prawej dziękuję dziewczyny za rady
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:07   #7
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: ciezke początki...

najbardziej widać na palcu serdecznym i małym, możliwe, że po prostu tak wyszło zdjęcie.
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 20:28   #8
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

dzięki z biegiem czasu postaram się wklejać dalsze prace pozdrawiam
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:39   #9
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: ciezke początki...

czekamy
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 21:07   #10
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: ciezke początki...

Podpisuję się pod dziewczynami
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 10:57   #11
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

hej dziewczyny, ostatnio jestem zapracowana i jak wracam padam, nie myśląc nawet o pazurkach. mam jeszcze zdjęcie pazurków które całkiem niedawno robiłam także nie są idealne ale ciągle nad tym pracuje, komentujcie dziewczyny dzięki wam wiecej się ucze
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 10:59   #12
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

jeszcze dodam że skorki się świecą od oliwki a nie zaschniętym wypolerowanym akrylem
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 13:22   #13
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: ciezke początki...

brzydkie, grube, plaskie ogolnie paskudne.. :| szkolenie--->cwiczenia---->cwiczenia---->.....----> wtedy klientki..
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:12   #14
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: ciezke początki...

Ogólnie Szerokie przez mega S i trochę ciężkie na wolnym brzegu. Pracuj nad zwężaniem!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:34   #15
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez bradshow Pokaż wiadomość
brzydkie, grube, plaskie ogolnie paskudne.. :| szkolenie--->cwiczenia---->cwiczenia---->.....----> wtedy klientki..
brzydka to ty chyba jestes, kazdy ma inny gust Ty mozesz pajace sobie malować na paznokciach, a ja robie takie jakie sie komu podobają.

smieszy mnie to ze napisałas ze grube, bo grubych nigdy nie robiłam. a Twoje stwierdzenie 'grube i płaskie' nie wiem do czego przypiac bo albo są grube albo płaskie, proponuje kobieto troche wiecej czytać a nie się głupio wypowiadac. jestem po szkoleniu jakbys nie wiedziała.
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:51   #16
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: ciezke początki...

A ja proponuję autorce postu trochę kultury i pokory :/
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:12   #17
fondue
Raczkowanie
 
Avatar fondue
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: ciezke początki...

Do tej pory siedziałam cichutko, ale "chamstwa nie zniesę".
Koleżanko bradshow, zastanów się W JAKI SPOSÓB wyrażasz swoją opinię. Dziewczyna pisała, że zaczyna dopiero. Wiesz, że takimi wyrzutami (może masz zły dzień), możesz ją zniechęcić do dalszej pracy? Ja też jestem po kursie, a moje paznokcie nie są jeszcze idealne. A kto powiedział, że ona ma klientki?? Po prostu potrzebuje rąk do ćwiczeń, więc ćwiczy i ćwiczy... ja tam nie będę nic się już wtrącać, ale przejrzałam Twój pazurkowy wątek i te - jak to określiłaś - grube, płaskie, za SZEROKIE paznokcie i oto jakie perełki znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1251388481
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1248002074
nie chce mi się szukać dalej, ale jak to się mówi "nie pamięta wół, jak cielęciem był" - sama od czegoś zaczynałaś!! Przepraszam, że krzycze, ale aż mną nerwy zatrzęsły jak przeczytałam Twoją wypowiedź...
i tak czytam komentarze pod Twoimi pazurkami - Twoje własne i w wiekszości jest to "oj, nei dało się zwęzić", "tutaj za płasko wyszedł kciuk" tutaj coś tam, tam coś tam.... a jednak widzisz, nikt Ciebie w TAKI SPOSÓB jak Ty autorkę tego wątku nie krytykuje!

Z umiarem proszę, bo to po prostu jest mega niemiłe.....
__________________
Rzuciłam palenie.... 2 września...
fondue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:53   #18
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

dzieki fondue to samo ja się wkurzyłam, widziałam pazurki tej osoby i nie są wspaniałe nawet w 10%
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 23:05   #19
fondue
Raczkowanie
 
Avatar fondue
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: ciezke początki...

agusiakostusia tak też nie można mówić...
nie odpieraj jej ataku jej metodą

pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
Rzuciłam palenie.... 2 września...
fondue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 23:19   #20
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

też prawda, nie ma się co zniżać do tego poziomu
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:17   #21
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: ciezke początki...

Dziewczyny nie ma co przesadzać. Wątpię żeby bradshow miała pobudki kogoś zniechęcić. Wyraziła swoje zdanie krótko i na temat. Zakładając tu wątek trzeba być przygotowanym przede wszystkim na krytykę bo dzięki niej się rozwijamy poprawiając nasze błędy.
agusiakostussia zobaczysz, że jak się już trochę wdrążysz w temat choć samej nie będą wychodzić Ci idealne pazurki też będziesz komuś radzić, ponieważ będziesz znała zasady prawidłowego wyglądu pazurka przedłużonego.
Nie ma co się wkurzać. Każda opinia powinna się liczyć nawet ta nieprzyjemna

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A fotki proponuję robić nieco mniejsze a pazurki fotografować z większej odległości
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 14:05   #22
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

no wyraziła swoje zdanie ale albo są grube albo płaskie a widocznie nie wiedziała jak ma sie wyrazic. grube nie sa bo nigdy grubych nie robie , za płaskich tez nie robie ;] na zdjeciu wszystkiego nie widac wiec nie ma co sie do tego akurat prypier dzielac
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:37   #23
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez bradshow Pokaż wiadomość
brzydkie, grube, plaskie ogolnie paskudne.. :| szkolenie--->cwiczenia---->cwiczenia---->.....----> wtedy klientki..
Chyba mi się wydaję, że troszkę przesadziłaś z tym komenatrzem..
wiadomo że początki są trudne.. a i Ty do teraz nie robisz pazurków które mogłyby się równać pazurkom m.in Byli.. więc taka krytyka z Twojej strony jest raczej troszkę nie na miejscu..
nie mówię że nie masz racji w tym co napisałaś, bo zupełnie nie znam się na budowie przedłużanych pazurów, ale mogłabyś to zrobić troszkę subtelniej..

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
A ja proponuję autorce postu trochę kultury i pokory :/
Ciekawe czy Ty byś się nie wnerwiła jakbyś zobaczyła u siebie taki komentarz o swoich pazurkach.. mogę się założyć, że dziewczyna sporo pracy włożyła w stworzenie tego co nam tu pokazała.. i tak jak napisałam wyżej nie mówię, że bradshow nie miała racji w tym co napisała.. ale ciekawi mnie jak ona by zareagowała na taką opinię o swoich pazurach.. napewno by w niej krew zawrzała..
z tego co zauważyłam to lubi krytykować prace innych, a ze swoich błędów jakoś głupio i bezsensownie się tłumaczy.. :/

Cytat:
Napisane przez fondue Pokaż wiadomość
Do tej pory siedziałam cichutko, ale "chamstwa nie zniesę".
Koleżanko bradshow, zastanów się W JAKI SPOSÓB wyrażasz swoją opinię. Dziewczyna pisała, że zaczyna dopiero. Wiesz, że takimi wyrzutami (może masz zły dzień), możesz ją zniechęcić do dalszej pracy? Ja też jestem po kursie, a moje paznokcie nie są jeszcze idealne. A kto powiedział, że ona ma klientki?? Po prostu potrzebuje rąk do ćwiczeń, więc ćwiczy i ćwiczy... ja tam nie będę nic się już wtrącać, ale przejrzałam Twój pazurkowy wątek i te - jak to określiłaś - grube, płaskie, za SZEROKIE paznokcie i oto jakie perełki znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1251388481
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1248002074
nie chce mi się szukać dalej, ale jak to się mówi "nie pamięta wół, jak cielęciem był" - sama od czegoś zaczynałaś!! Przepraszam, że krzycze, ale aż mną nerwy zatrzęsły jak przeczytałam Twoją wypowiedź...
i tak czytam komentarze pod Twoimi pazurkami - Twoje własne i w wiekszości jest to "oj, nei dało się zwęzić", "tutaj za płasko wyszedł kciuk" tutaj coś tam, tam coś tam.... a jednak widzisz, nikt Ciebie w TAKI SPOSÓB jak Ty autorkę tego wątku nie krytykuje!

Z umiarem proszę, bo to po prostu jest mega niemiłe.....
Zgadzam się w 1oo%!

Aaa co do pazurków ogólnie to ja się nie znam na budowie itd rzeczach ale trochę już widziałam naprawdę porządnie wykonanych na Wizażu...
Ale jak dla mnie to zwróciłabym na Twoim miejscu uwagę na opiłowanie boczków, bo faktycznie są troszkę za szerokie..
Co do zdobień - narazie na kolana nie powalają, ale z czasem napewno będą lepsze i ciekawsze
Także mi nie pozostaje nic innego jak życzyć wytrwałości i samozaparcia w dążeniu do tworzenia idealnych pazurów
i czekam na kolejne

Oooo zapomniałabym.. A najbardziej spodobały mi się te -> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1259183146
delikatne i całkiem przyzwoicie wykonane

Ahaa i jeszcze co do zdjęc.. Porób fotki pazurkom z boku to dziewczynom będzie łatwiej pewnie ocenić ich budowę

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2009-12-01 o 15:40
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:51   #24
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość



Ciekawe czy Ty byś się nie wnerwiła jakbyś zobaczyła u siebie taki komentarz o swoich pazurkach.. mogę się założyć, że dziewczyna sporo pracy włożyła w stworzenie tego co nam tu pokazała.. i tak jak napisałam wyżej nie mówię, że bradshow nie miała racji w tym co napisała.. ale ciekawi mnie jak ona by zareagowała na taką opinię o swoich pazurach.. napewno by w niej krew zawrzała..
z tego co zauważyłam to lubi krytykować prace innych, a ze swoich błędów jakoś głupio i bezsensownie się tłumaczy.. :/


Wiesz, pewnie nie było by mi przyjemnie. Ale moim zdaniem po to się zakłada galerię, żeby ktoś się m,gł n a temat naszych prac wypowiedzieć. Jeśli chce się samych pochwał to radzę założyć galerię na fotce, albo nk, gdzie można usuwać komenty.
A teksty autorki "sama jesteś brzydka", "pazurki tej osoby nie są wspaniałe nawet w 10%", czy wpis w galerii bradshadow i tekst w stylu "sama robisz brzydactwa, mam nadzieję, że nie bierzesz za to kasy" nie czynią jej wcale lepszą osobą czy tym bardziej stylistką. Ekstrahując od paznokci jakie agakotusia wykonuje to uważam, że jej zachowanie niczym nie różni się od tego jakie możemy zobaczyć w większości galerii pseudo (tak, wiem, że masz kurs). Na pozytywne komentarze reaguje miłymi odpowiedziami, a gdy ją ktoś skrytykuje to lecą w ruch wyzwiska i niezbyt miłe słowa, generalnie wtedy jest wielkie foch.

Jeśli chodzi o paznokcie to myślę, że idziesz w dobrym kierunku i trochę ćwiczeń, a będzie gites. Jak dla mnie to frenche troszkę zbyt szerokie, ale to kwestia gustu. No i trochę poszarpane.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:14   #25
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Wiesz, pewnie nie było by mi przyjemnie. Ale moim zdaniem po to się zakłada galerię, żeby ktoś się m,gł n a temat naszych prac wypowiedzieć. Jeśli chce się samych pochwał to radzę założyć galerię na fotce, albo nk, gdzie można usuwać komenty.
A teksty autorki "sama jesteś brzydka", "pazurki tej osoby nie są wspaniałe nawet w 10%", czy wpis w galerii bradshadow i tekst w stylu "sama robisz brzydactwa, mam nadzieję, że nie bierzesz za to kasy" nie czynią jej wcale lepszą osobą czy tym bardziej stylistką. Ekstrahując od paznokci jakie agakotusia wykonuje to uważam, że jej zachowanie niczym nie różni się od tego jakie możemy zobaczyć w większości galerii pseudo (tak, wiem, że masz kurs). Na pozytywne komentarze reaguje miłymi odpowiedziami, a gdy ją ktoś skrytykuje to lecą w ruch wyzwiska i niezbyt miłe słowa, generalnie wtedy jest wielkie foch.
Owszem, zakładając galerię na wizażu trzeba liczyć się z krytyką, z tym się zgadzam.. Różni ludzie różnie ją przyjmują - jedni się złoszczą a po drugich to spływa (wiem po sobie) - to po pierwsze.
A po drugie to nie spotkałam się jeszcze w żadnej galerii, żeby któraś z Wizażanek napisała tak bezczelny komentarz o czyjejś ciężkiej pracy. Chyba, że jakiś przeoczyłam
Nie chcę się kłócić, bo po części bradshow miała rację - ale tak jak napisałam wcześniej - mogła to napisać w bardziej subtelny sposób.
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:21   #26
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: ciezke początki...

Tu się z Tobą zgodzę. Mogła zrobić to delikatniej, ale moim zdaniem czasem takie mocne słowa działają bardziej motywująco niż największa pochwała. Weźmy tu galerię Potty, gdzie po pierwszych wstawionych pazurkach byliczka ją zjechała z góry na dół. A Potty zamiast strzelać fochem i byliczke wyzwać od brzydkich wzięła się do roboty i zobacz jakie ładne pazury strzela Tutaj niestety reakcja była odwrotna...
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 09:14   #27
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Tu się z Tobą zgodzę. Mogła zrobić to delikatniej, ale moim zdaniem czasem takie mocne słowa działają bardziej motywująco niż największa pochwała. Weźmy tu galerię Potty, gdzie po pierwszych wstawionych pazurkach byliczka ją zjechała z góry na dół. A Potty zamiast strzelać fochem i byliczke wyzwać od brzydkich wzięła się do roboty i zobacz jakie ładne pazury strzela Tutaj niestety reakcja była odwrotna...
Tak to prawda
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:05   #28
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: ciezke początki...

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Tu się z Tobą zgodzę. Mogła zrobić to delikatniej, ale moim zdaniem czasem takie mocne słowa działają bardziej motywująco niż największa pochwała. Weźmy tu galerię Potty, gdzie po pierwszych wstawionych pazurkach byliczka ją zjechała z góry na dół. A Potty zamiast strzelać fochem i byliczke wyzwać od brzydkich wzięła się do roboty i zobacz jakie ładne pazury strzela Tutaj niestety reakcja była odwrotna...
No zobaczymy może agusiakotusia też weźmie się teraz do pracy! a wyzwała bradshow bo to była taka jej pierwsza reakcja jak przeczytała komentarz a teraz sobie to przemyśli i będzie śmigać piękne pazury
Ale tak myślę że możemy już zakończyć tę debatę bo zaśmiecamy wątek
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:43   #29
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: ciezke początki...

oj dziewczyny widze głosne rozmowy trwały powiem wam jedno, mam to gdzieś co ona o tym myśli, teraz to juz to po mnie spływa, na początku sie wkurzyłam nie powiem, i jeszcze jedno bo ktoras napisała ze tu sie nie liczy na pochwały- ja na nie nie licze ale tez nie dodałam tu zdjec zeby po kims tak pojechac, tym bardziej ze teraz coraz wiecej jest kursow gdzie po nich trzeba po prostu sie samemu dokształcac. dziewczyny, robiłam ostatnio pazurki i tak jak mowiłyscie zrobiłam takie wąziutkie az ładne były ale fotke mam z tel wiec słabej jakosci, ale na dniach bede sobie robic wiec dodam pozdrawiam wszystkie
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:22   #30
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: ciezke początki...

No dyskusja wyszła nie zła nie ma co.

Ale wracając do pazurków i do tego co napisała bradshow to chciałam tylko wyjaśnić, że płaskie są dlatego ponieważ o punkcie stresu nigdy nie słyszały, a grube na szerokość i na wolnym brzegu tudzież po bokach, co nadaje pazurkom bułkowaty kształt.

Kurs kursem, ale paznokcie nie wyglądają najlepiej i szczerze powiedziawszy to radzę jeszcze poćwiczyć na sobie, rodzinie i na najbliższych przyjaciółkach, a dopiero później oglądać się za klientkami
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.