Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 21:17   #2191
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kurcze mi to lubi kurczak wyjść choć tu laska pokazuje to fajnie jej wychodzi i ma gdzieś takie naturale jak ja http://chillinstyles.blogspot.com/2012/09/my-hair.html dalej na blogu widziałam odrost kurcze no troche sie boje ale może poprostu na małym odroscie spróbuje taki gdzieś 3tygodniowym zeby jakby co tak nie było widać fest
probuj w razie co kolejne farbowanie wyrowna jakby zolto bylo, a moze znajdziesz idealna farbe dla siebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:34   #2192
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć
Od dawna chciałam tutaj napisać ale jakoś tak mi głupio Wam się tutaj w ten Wasz team wciskać. Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu czytam ten temat. Tak, cichaczem podglądam Was z boku Szkoda, że nie zajrzałam tutaj rok temu, jak sobie niszczyłam włosy rozjaśniaczem i farbami rozjaśniającymi, do tej pory dochodzą do siebie i pewnie jeszcze długo potrwa zanim będą normalne. Przez swoją własną głupotę byłam zmuszona je dużo ściąć i ufarbować znowu na ciemniejszy kolor (oczywiście gdzieś po drodze były też zielone). Tak to jest jak się w ciągu dwóch miesięcy traktuje włosy kilka razy rozjaśniaczem i do tego z sześć razy farbą superrozjaśniającą. Chciałam być blondynką, dobrze, że nie zostałam łysa. No cóż, mądry Polak po szkodzie, ehh...

Podczytuję też Wasze blogi, zwłaszcza Blond Bunny i Kitkulki, świetne są Dzięki reszcie dziewczyn też dowiedziałam się dużo innych ciekawych rzeczy, jesteście świetne dziewczyny Byłam zielona w rozjaśnianiu, dzięki Wam jestem zielona o wiele mniej (ale nie glonowata)

A tak ogólnie to chciałam napisać, że świetny wątek tworzycie

No, to chyba tyle, nie zawracam głowy. Uff, w końcu odważyłam się tutaj napisać Dziękuję za uwagę
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:44   #2193
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć
Od dawna chciałam tutaj napisać ale jakoś tak mi głupio Wam się tutaj w ten Wasz team wciskać. Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu czytam ten temat. Tak, cichaczem podglądam Was z boku Szkoda, że nie zajrzałam tutaj rok temu, jak sobie niszczyłam włosy rozjaśniaczem i farbami rozjaśniającymi, do tej pory dochodzą do siebie i pewnie jeszcze długo potrwa zanim będą normalne. Przez swoją własną głupotę byłam zmuszona je dużo ściąć i ufarbować znowu na ciemniejszy kolor (oczywiście gdzieś po drodze były też zielone). Tak to jest jak się w ciągu dwóch miesięcy traktuje włosy kilka razy rozjaśniaczem i do tego z sześć razy farbą superrozjaśniającą. Chciałam być blondynką, dobrze, że nie zostałam łysa. No cóż, mądry Polak po szkodzie, ehh...

Podczytuję też Wasze blogi, zwłaszcza Blond Bunny i Kitkulki, świetne są Dzięki reszcie dziewczyn też dowiedziałam się dużo innych ciekawych rzeczy, jesteście świetne dziewczyny Byłam zielona w rozjaśnianiu, dzięki Wam jestem zielona o wiele mniej (ale nie glonowata)

A tak ogólnie to chciałam napisać, że świetny wątek tworzycie

No, to chyba tyle, nie zawracam głowy. Uff, w końcu odważyłam się tutaj napisać Dziękuję za uwagę
milka ale nie uciekaj nam
skoro juz przelamalas lody to jesli tylko masz ochote to mozesz z nami popisac, chetnie widzimy nowe wizazanki, na watku, niekoniecznie musza byc blond
po prostu blond niejako nas zrzeszyl, ale to nie znaczy ze jak ktoras przestanie byc blond to wypada czy cos, takze jak tylko masz ochote to milego klikania
no i dzieki za uznanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:51   #2194
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć
Od dawna chciałam tutaj napisać ale jakoś tak mi głupio Wam się tutaj w ten Wasz team wciskać. Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu czytam ten temat. Tak, cichaczem podglądam Was z boku Szkoda, że nie zajrzałam tutaj rok temu, jak sobie niszczyłam włosy rozjaśniaczem i farbami rozjaśniającymi, do tej pory dochodzą do siebie i pewnie jeszcze długo potrwa zanim będą normalne. Przez swoją własną głupotę byłam zmuszona je dużo ściąć i ufarbować znowu na ciemniejszy kolor (oczywiście gdzieś po drodze były też zielone). Tak to jest jak się w ciągu dwóch miesięcy traktuje włosy kilka razy rozjaśniaczem i do tego z sześć razy farbą superrozjaśniającą. Chciałam być blondynką, dobrze, że nie zostałam łysa. No cóż, mądry Polak po szkodzie, ehh...

Podczytuję też Wasze blogi, zwłaszcza Blond Bunny i Kitkulki, świetne są Dzięki reszcie dziewczyn też dowiedziałam się dużo innych ciekawych rzeczy, jesteście świetne dziewczyny Byłam zielona w rozjaśnianiu, dzięki Wam jestem zielona o wiele mniej (ale nie glonowata)

A tak ogólnie to chciałam napisać, że świetny wątek tworzycie

No, to chyba tyle, nie zawracam głowy. Uff, w końcu odważyłam się tutaj napisać Dziękuję za uwagę

Witaj z nazymi specjalistkami od składów i farbowania to na pewno niedługo będziesz cieszyć sie wspaniałym blondem i pięknymi włosami

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
probuj w razie co kolejne farbowanie wyrowna jakby zolto bylo, a moze znajdziesz idealna farbe dla siebie
już sie boje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:03   #2195
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
milka ale nie uciekaj nam
skoro juz przelamalas lody to jesli tylko masz ochote to mozesz z nami popisac, chetnie widzimy nowe wizazanki, na watku, niekoniecznie musza byc blond
po prostu blond niejako nas zrzeszyl, ale to nie znaczy ze jak ktoras przestanie byc blond to wypada czy cos, takze jak tylko masz ochote to milego klikania
no i dzieki za uznanie
Dzięki specjalistko Bunny (i to nie jest podlizywanie tylko szczera prawda) ale jakoś tak nie umiem się wpychać.

Chciałam być blondynką, dalej chciałabym, tylko teraz to myślę raczej o średnim/ciemnym blondzie na poziomie 7.
Z dziesięć lat farbowałam włosy ciemnym brązem, ale zawsze kusił mnie blond, no i w końcu zaczęłam rozjaśniać i rozjaśniać, i rozjaśniać bo ciągle wydawało mi się za ciemno aż włosy zaczęły mi się łamać, kruszyć, rozdwajać i teraz mam siano na głowie, więc muszę czekać aż odrosną i dopiero wtedy próbować a takie były kiedyś ładne...

Kotka tego jestem pewna, tylko najpierw muszę je doprowadzić do ładu i składu

Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2012-11-13 o 22:06
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:09   #2196
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witaj z nazymi specjalistkami od składów i farbowania to na pewno niedługo będziesz cieszyć sie wspaniałym blondem i pięknymi włosami

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------



już sie boje
kazda z nas sie boi a odpukac wiekszych wpadek zawsze unikamy blond moc jest z nami

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzięki specjalistko Bunny (i to nie jest podlizywanie tylko szczera prawda) ale jakoś tak nie umiem się wpychać.

Chciałam być blondynką, dalej chciałabym, tylko teraz to myślę raczej o średnim/ciemnym blondzie na poziomie 7.
Z dziesięć lat farbowałam włosy ciemnym brązem, ale zawsze kusił mnie blond, no i w końcu zaczęłam rozjaśniać i rozjaśniać, i rozjaśniać bo ciągle wydawało mi się za ciemno aż włosy zaczęły mi się łamać, kruszyć, rozdwajać i teraz mam siano na głowie, więc muszę czekać aż odrosną i dopiero wtedy próbować a takie były kiedyś ładne...

Kotka tego jestem pewna, tylko najpierw muszę je doprowadzić do ładu i składu
a czym farbowalas ost kilka razy gdy przyciemnilas je?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:25   #2197
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a czym farbowalas ost kilka razy gdy przyciemnilas je?
Po tym całym rozjaśnianiu i farbach rozjaśniających to nałożyłam o ile dobrze pamiętam garnier nutrisse 80 (jasny naturalny blond), żeby było trochę ciemniej, no i wyszło zielono. Stwierdziłam wtedy, że mam już dość tych eksperymentów i farbuję na ciemno. Kupiłam wellaton 6.73 mleczną czekoladę i wyszło rzeczywiście ciemniej ale po kilku myciach kolor zaczął się wypłukiwać i znowu zaczęło wychodzić zielone, więc zrobiłam powtórkę wellatonem. Już było trochę lepiej ale oliwkowa poświata dalej była. Po kilku miesiącach pofarbowałam castingiem 535 czekolada. Ładny kolor ale wysuszył mi włosy niesamowicie no i w zasadzie prawie się wypłukał.
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 22:27   #2198
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć
Od dawna chciałam tutaj napisać ale jakoś tak mi głupio Wam się tutaj w ten Wasz team wciskać. Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu czytam ten temat. Tak, cichaczem podglądam Was z boku Szkoda, że nie zajrzałam tutaj rok temu, jak sobie niszczyłam włosy rozjaśniaczem i farbami rozjaśniającymi, do tej pory dochodzą do siebie i pewnie jeszcze długo potrwa zanim będą normalne. Przez swoją własną głupotę byłam zmuszona je dużo ściąć i ufarbować znowu na ciemniejszy kolor (oczywiście gdzieś po drodze były też zielone). Tak to jest jak się w ciągu dwóch miesięcy traktuje włosy kilka razy rozjaśniaczem i do tego z sześć razy farbą superrozjaśniającą. Chciałam być blondynką, dobrze, że nie zostałam łysa. No cóż, mądry Polak po szkodzie, ehh...

Podczytuję też Wasze blogi, zwłaszcza Blond Bunny i Kitkulki, świetne są Dzięki reszcie dziewczyn też dowiedziałam się dużo innych ciekawych rzeczy, jesteście świetne dziewczyny Byłam zielona w rozjaśnianiu, dzięki Wam jestem zielona o wiele mniej (ale nie glonowata)

A tak ogólnie to chciałam napisać, że świetny wątek tworzycie

No, to chyba tyle, nie zawracam głowy. Uff, w końcu odważyłam się tutaj napisać Dziękuję za uwagę
heeeeej
bardzo nam miło zostań z nami na dłużej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
milka ale nie uciekaj nam
skoro juz przelamalas lody to jesli tylko masz ochote to mozesz z nami popisac, chetnie widzimy nowe wizazanki, na watku, niekoniecznie musza byc blond
po prostu blond niejako nas zrzeszyl, ale to nie znaczy ze jak ktoras przestanie byc blond to wypada czy cos, takze jak tylko masz ochote to milego klikania
no i dzieki za uznanie
no właśnie, nie uciekaj, zostań będzie fajnie



Dziewczyny ja się nadal biedzę z tym Azawadem masakra, ale muszę skończyć, bo jutro koniecznie muszę to zaprezentować oczywiście miałam na to miesiąc a zabrałam się dzisiaj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:32   #2199
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Po tym całym rozjaśnianiu i farbach rozjaśniających to nałożyłam o ile dobrze pamiętam garnier nutrisse 80 (jasny naturalny blond), żeby było trochę ciemniej, no i wyszło zielono. Stwierdziłam wtedy, że mam już dość tych eksperymentów i farbuję na ciemno. Kupiłam wellaton 6.73 mleczną czekoladę i wyszło rzeczywiście ciemniej ale po kilku myciach kolor zaczął się wypłukiwać i znowu zaczęło wychodzić zielone, więc zrobiłam powtórkę wellatonem. Już było trochę lepiej ale oliwkowa poświata dalej była. Po kilku miesiącach pofarbowałam castingiem 535 czekolada. Ładny kolor ale wysuszył mi włosy niesamowicie no i w zasadzie prawie się wypłukał.
jesli teraz bedziesz farbowac poziomem 6 to pozniej dosyc plynnie wejdziesz na 7 i stad do blondu juz blisko.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
heeeeej
bardzo nam miło zostań z nami na dłużej

no właśnie, nie uciekaj, zostań będzie fajnie



Dziewczyny ja się nadal biedzę z tym Azawadem masakra, ale muszę skończyć, bo jutro koniecznie muszę to zaprezentować oczywiście miałam na to miesiąc a zabrałam się dzisiaj
oj kitka to powodzenia
ja juz uciekam, od 7 rano na nogach mi juz starczy na dzis, ide z lolka na spacer, myc sie i lulu do jutra sliczne!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:32   #2200
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
heeeeej
bardzo nam miło zostań z nami na dłużej

no właśnie, nie uciekaj, zostań będzie fajnie
Jak mnie tylko będziecie chciały
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:34   #2201
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kitka to powodzenia
ja juz uciekam, od 7 rano na nogach mi juz starczy na dzis, ide z lolka na spacer, myc sie i lulu do jutra sliczne!
dobranoc
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Jak mnie tylko będziecie chciały
jasne, że tak tylko nie każdy z nami wytrzymuje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 22:36   #2202
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli teraz bedziesz farbowac poziomem 6 to pozniej dosyc plynnie wejdziesz na 7 i stad do blondu juz blisko.
No właśnie tak się zastanawiam nad tą 6, tylko nie wiem czy 6.0 czy z czymś po przecinku, hmm zresztą najlepiej będzie jak zrobię fotki włosów i wrzucę, żeby było wiadomo co mam na głowie. Postaram się w tym tygodniu jakieś cyknąć
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:38   #2203
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
No właśnie tak się zastanawiam nad tą 6, tylko nie wiem czy 6.0 czy z czymś po przecinku, hmm zresztą najlepiej będzie jak zrobię fotki włosów i wrzucę, żeby było wiadomo co mam na głowie. Postaram się w tym tygodniu jakieś cyknąć
Bunny mówiła, że lepiej same 6, nawet bez zera po przecinku, bo to ma oliwkowy poblask
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:41   #2204
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dobranoc

jasne, że tak tylko nie każdy z nami wytrzymuje
to może jednak spróbuję, może dam radę

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny mówiła, że lepiej same 6, nawet bez zera po przecinku, bo to ma oliwkowy poblask
Aha, dzięki Kitka to mam trochę czasu na poszukanie odpowiedniej farby

Powodzenia przy prezentacji
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:51   #2205
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no taaak tak, idealna, właśnie na taką jestem skazana przez moją odrastającą grzywkę bosssssssssska znowu mnie na nią nakręciłaś, a przez chwilę miałam spokój


chociaż może mi być trochę szkoda tych moich kłaków nie wiem co począć, przed @ jestem niezdecydowana, dlatego czekam aż przyjdzie i pójdzie i wtedy podejmę ostateczną decyzję ale fotkę zapisuję
A mi moich też było szkoda I obcięłam:d Miałam do połowy pleców a mam za ramiona teraz. Grzywke opitoliłam też I nie żałuje ani ciutke

Najśmieszniejsze ze jak ktos mnie widzi to sie pyta czy farbowałam włosy a nie czy obciełam


Czasu nie mam na nic przez tą prace, stres non stop, powoli dość mam serio, rzygam już tym Nawet wam nie moge odpisywać porządnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:52   #2206
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
to może jednak spróbuję, może dam radę

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------


Aha, dzięki Kitka to mam trochę czasu na poszukanie odpowiedniej farby

Powodzenia przy prezentacji
dzięki, przyda się, bo już wymiękam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 23:24   #2207
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzięki, przyda się, bo już wymiękam

No fajny pomysł Kitka z tymi kartkami świątecznymi.Ale ja tu jestem nowa więc nie wiem czy to mnie też dotyczy bo wy tu już się wszystkie znacieA tak wogóle to jak Ci idzie ta prezentacja.?

A tak wogóle to fajnie dziewczyny że dzielicie się swoimi doświadczeniami z farbowaniem itp.Napewno wielu osobom już pomogłyscie a szczególnie Blond Bunny .Nasza specjalistka i profesjonalistka
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:53   #2208
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć, Blond Bunny! Czy mogę stosować Joannę Ultra Color System do włosów blond z fioletem na włosy jasny brąz? W poniedziałek zafarbowałam nieszczęsne pasemka i szampon został. Może nada mi zimnego koloru a brązu nie schrzani? Mam jeszcze WAX do włosów blond na cytrynie w składzie. Mogę to stosować?
Dodaję zdjęcie obecnych włosów. Ten nowy kolor świetnie podkreśla moją cerę, jestem pod wrażeniem. A było ryzyko, bo nie znam oznaczenia farby E, przywykłam do numerków. Ale uznajmy, że to może coś koło 6.0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6681.jpg (122,8 KB, 13 załadowań)
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:29   #2209
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No fajny pomysł Kitka z tymi kartkami świątecznymi.Ale ja tu jestem nowa więc nie wiem czy to mnie też dotyczy bo wy tu już się wszystkie znacieA tak wogóle to jak Ci idzie ta prezentacja.?
prezentację skończyłam właśnie przed sekundą poszłam spać wczoraj

pakuję się teraz i jadę ją przedstawić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 09:40   #2210
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
prezentację skończyłam właśnie przed sekundą poszłam spać wczoraj

pakuję się teraz i jadę ją przedstawić
to powodzenia
Ja wkońcu postanowiłam się zabrać za pisanie pracy mgr, wkońcu dużo czasu nie mam Ale idzie mi to jak krew z nosa ;/ Nie potrafię się zmobilizować.
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 11:18   #2211
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kazda z nas sie boi a odpukac wiekszych wpadek zawsze unikamy blond moc jest z nami
z włosami to trzeba mega uważać ani sie nie obejrzałam a miałam smerfa, wyobraź sobie ze spłukał sie dopiero po 5-6 myciu przeciwłupieżowym po dwa razy!!!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 11:56   #2212
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Ależ jestem niewyspana, a do tego głowa mnie napierdziela jak nie wiem Dzisiaj w końcu u mnie słoneczko, więc idziemy po obiedzie z małym na spacer, no i do tż Odrosty już widoczne, ale coś nie mogę się zabrać do farbowania.. Zaraz usiądę przy kawce i Was pondarabiam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:08   #2213
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


witam się w ten piękny słoneczny dzień
ja niestety siedze w domciu nadal chora cały czas mam stan podgorączkowy i zatoki mi żyć nie dają głowa mi pęka z bólu ....biore leki ,ale jakoś nie widać zabardzo poprawy... jak jutro nadal będzie podwyższona temperatura to zapisze się do lekarza

wczoraj nie miałam siły nawet, żeby wam odpisać ,ale śledze wątek na bierząco
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:25   #2214
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej ja juz po pracy


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


witam się w ten piękny słoneczny dzień
ja niestety siedze w domciu nadal chora cały czas mam stan podgorączkowy i zatoki mi żyć nie dają głowa mi pęka z bólu ....biore leki ,ale jakoś nie widać zabardzo poprawy... jak jutro nadal będzie podwyższona temperatura to zapisze się do lekarza

wczoraj nie miałam siły nawet, żeby wam odpisać ,ale śledze wątek na bierząco
zdrowiej nam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ja wam sie pochwale a co
dostalam dzis od agatki naszej paczuszke, mialy byc farby i kilka kosmetykow ktore chciala oddac w dobre rece, a tam szminki rimmela kate, dior, lancome blyszczyki i mnostwo pieknych rzeczy z kolorowki
agatko- jeszcze raz tym razem publicznie dziekuje, kocham cie i mam cudownego przedwczesnego mikolaja na ten rok, ktorego sie nie spodziewalam
i teraz sie nie wywiniesz- musisz ze mna pojsc na kawe/piwko albo spotkac sie na farbowanko

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


kiteczko tylko nie mow straczkuje nienawidze tego slowa ono nic nie znaczy tak jak olejowanie zreszta...
mow ze ci sie wloski zbijaja w pasma
i fakt- po co ci suchotki jak moga byc piekne, krotsze ale mega sexi
agatka super dziewczyna jeszcze sie dziwie ,ze z jednego miasta jestescie i nie bylo spotkania na browara
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dobrze nie będę mówić

Agatka mikołaj powiem Wam szczerze, że już dawno chciałam Was poprosić o adresy, żeby chociaż kartki na święta wysłać, ale się wstydziłam ze Snow tylko sobie w zeszłym roku wysłałyśmy
zglaszam sie blizej swiat chetnie oddam swoja adres w zamian za wasze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:46   #2215
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dzień dobry u mnie też dziś ładna pogoda mimo że dzień zaczął mi się średnio bo pospałam za długo i nie umiałam się z niczym wyrobić to pogoda poprawiła mi humor specjalnie wydłużyłam spacer z sunią i od razu się lepiej poczułam! Dziś farbowańsko
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:48   #2216
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czytałam że pisałyście że nie ma u Was maski Alterry z granatem, u mnie tez nie ma i myślałam, że to tylko u mnie może mają jakis problem z produkcją
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:48   #2217
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

no i po prezentacji, poszło mi dobrze, mam z głowy przedmiot
napiszę sobie jeszcze referat na jutrzejszy wykład to może też mi się uda uzyskać spokój z tego przedmiotu do końca semestru


Caskada - oki, odezwę się na pewno


a u mnie w Rossmannie nie było dzisiaj ani Alterry, ani odżywek Herbala, ani chociaż odżywki Isany

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:52
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:50   #2218
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej nie poszlam na wyklad bo Siostre boli ucho i bylam z nia u laryngologa...ale zaraz ide na cwiczenia.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatka super dziewczyna jeszcze sie dziwie ,ze z jednego miasta jestescie i nie bylo spotkania na browara

zglaszam sie blizej swiat chetnie oddam swoja adres w zamian za wasze
Dziekuje, kochana jestes
Sama przyjemnosc dla mnie dać coś komus miłe uczucie i jak ktos sie cieszy jest super

Ja jestem tez za adresami i listami, suuuuper
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:50   #2219
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
prezentację skończyłam właśnie przed sekundą poszłam spać wczoraj

pakuję się teraz i jadę ją przedstawić
Hej dziewczyny


Kitkulka to trzymam kciuki za twój referat

Asiu miło z twojej strony że potrafisz się dzielić

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2012-11-14 o 12:56
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:53   #2220
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czytałam że pisałyście że nie ma u Was maski Alterry z granatem, u mnie tez nie ma i myślałam, że to tylko u mnie może mają jakis problem z produkcją
Tak ja pisałam że byłam w trzech Rosskach i nigdzie jej nie było nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Czyżby aż taka rozdrapywana była?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no i po prezentacji, poszło mi dobrze, mam z głowy przedmiot
napiszę sobie jeszcze referat na jutrzejszy wykład to może też mi się uda uzyskać spokój z tego przedmiotu do końca semestru
Gratulacje
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.