Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 16:38   #601
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Ja mam paletę Helsinki. Jest OK: tylko zwracam uwagę, że większość cieni jest w wersji lekko perłowej lub półprzejrzystej i chyba jeden- dwa maty. Z cieni Kryolana uważam, że najlepsze do profesjonalnego użytku są właśnie maty - rewelacyjnie napigmentowane. Myślę, że te paletki są skierowane bardziej do masowego klienta, bo nawet w opisie producent sugeruje, że można budować nasycenie przez dokładanie kolejnych warstw. Ogólnie jednak polecam - cena jest zachęcająca.
w jednej palecie są maty i perły?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:37   #602
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
hej wszystkim ja zakupilam sobie kamuflaż firmy kryolan z odcieniami: zielony, fioletowy i żóltym...jest rewelacyjny!! bardzo wydajny..koszt drogi bo 80zl..ale oplaca się zamierzam jeszcze kupić paletę pomadek tej firmy za ponad 125zl i do tego jeszcze chcę kupić utrwalacze bo to jedyne kosmetyki, które są naprawdę profesjonalne i używane w TV
są uzywane w TV bo są stosunkowo tanie, więc jak jest duży przerób twarzy to nie rujnują portfela. i chyba tylko w TVP pozostał kult tej mark w reszcie stacji podchodzi się do niej z wiekszym dystansem
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:40
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:56   #603
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
hej wszystkim ja zakupilam sobie kamuflaż firmy kryolan z odcieniami: zielony, fioletowy i żóltym...jest rewelacyjny!! bardzo wydajny..koszt drogi bo 80zl..ale oplaca się zamierzam jeszcze kupić paletę pomadek tej firmy za ponad 125zl i do tego jeszcze chcę kupić utrwalacze bo to jedyne kosmetyki, które są naprawdę profesjonalne i używane w TV
Co do pomadek - mam tą paletkę i nie jestem zachwycona, kolory średnie, dziwacznie dobrane. Zweryfikowałam mój pogląd na nią bardzo szybko, mam wrażenie, że większość kolorów jest bazarkowa...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 22:30   #604
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co do pomadek - mam tą paletkę i nie jestem zachwycona, kolory średnie, dziwacznie dobrane. Zweryfikowałam mój pogląd na nią bardzo szybko, mam wrażenie, że większość kolorów jest bazarkowa...
Marta ale palety sa rózne, kolorów chyba mają około 300, i fakt niektóre są bazarkowe, ale niektóre to poezja, i mają czarna i białą matową
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 22:38   #605
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Marta ale palety sa rózne, kolorów chyba mają około 300, i fakt niektóre są bazarkowe, ale niektóre to poezja, i mają czarna i białą matową
Ja trafiłam tragicznie, mam w zestawie m.in. siną perłę, pomarańcz kremowy, kremową fuksję, parę cegieł w różnym finishu i ze trzy bardzo podobne burgundy. Niestety kolory nie wyglądają nałożone tak samo jak w opakowaniu. Fakt, że za pomocą kremowych pomadek można zrobić z bezbarwnego błyszczyka prawie takie cudo jak MACowy Cremegloss (chyba tak to się nazywa), ale na pewno nie kupię już gotowego zestawu
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 23:07   #606
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja trafiłam tragicznie, mam w zestawie m.in. siną perłę, pomarańcz kremowy, kremową fuksję, parę cegieł w różnym finishu i ze trzy bardzo podobne burgundy. Niestety kolory nie wyglądają nałożone tak samo jak w opakowaniu. Fakt, że za pomocą kremowych pomadek można zrobić z bezbarwnego błyszczyka prawie takie cudo jak MACowy Cremegloss (chyba tak to się nazywa), ale na pewno nie kupię już gotowego zestawu
w wawie za nieco wyzszą opłata mozna samemu ułozyć na zamówienie, tylko to dość długo trwa, 12stka kosztuje wtedy około 145pln, ale w sumie to i tak tanio jak na 12 kolorów
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 23:15   #607
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

KNK ja znam w zasadzie tylko pudry sypie (są dla mojej mieszanej cery bardzo OK) i stick, którym modeluję twarz. Pozostała kosmetyki mi absolutnie nie podeszły (za ciężkie korektory)
A pędzle???? szukam czegoś płaskiego do podkładu?!

znajoma wizażystka kupiła paletę cieni KRYOLANA z bardzo, barrrdzo jaskrawymi kolorami - była zachwycona aż ich nie użyła
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 00:15   #608
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

palet po pomadkami również nie polecam - w imprearcie mają 3 zestawy tych miniaturkowych i takową nabyłam - kupiłam ten który wydawał się najsensowniejszy a i tak leży na dnie kufra - kolory w palecie wyglądają kompletnie inaczej niż na ustach; nie rozprowadzają się rewelacyjnie, wcale nie są bardzo trwałe a do tego niesmaczne
jestem fanką wielu rzeczy kryolana ale te pomadki to niewypał

co do paletek piątek - bardzo na tak jeśli chodzi o te z przewagą matów ( np. abu dhabi mam i jestem ZACHWYCONA) ale już perły ( MEXICO) kiepsko bardzo... napigmentowanie biedniutkie;
jeśli cienie kryolana to tylko maty - te są naprawdę rewelacyjne i w sumie stosunkowo niedrogie
no i zestawienia kolorystyczne przepiekne!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:56   #609
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
palet po pomadkami również nie polecam - w imprearcie mają 3 zestawy tych miniaturkowych i takową nabyłam - kupiłam ten który wydawał się najsensowniejszy a i tak leży na dnie kufra - kolory w palecie wyglądają kompletnie inaczej niż na ustach; nie rozprowadzają się rewelacyjnie, wcale nie są bardzo trwałe a do tego niesmaczne
jestem fanką wielu rzeczy kryolana ale te pomadki to niewypał

co do paletek piątek - bardzo na tak jeśli chodzi o te z przewagą matów ( np. abu dhabi mam i jestem ZACHWYCONA) ale już perły ( MEXICO) kiepsko bardzo... napigmentowanie biedniutkie;
jeśli cienie kryolana to tylko maty - te są naprawdę rewelacyjne i w sumie stosunkowo niedrogie
no i zestawienia kolorystyczne przepiekne!
a wiesz, ktore to sa maty?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:08   #610
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a co powiecie o tej bazie pod makijaz? warto ja kupic ?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=779380691

ponawiam pytanie
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 23:45   #611
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
palet po pomadkami również nie polecam - w imprearcie mają 3 zestawy tych miniaturkowych i takową nabyłam - kupiłam ten który wydawał się najsensowniejszy a i tak leży na dnie kufra - kolory w palecie wyglądają kompletnie inaczej niż na ustach; nie rozprowadzają się rewelacyjnie, wcale nie są bardzo trwałe a do tego niesmaczne
jestem fanką wielu rzeczy kryolana ale te pomadki to niewypał
!
kiedys tez miałem taka małą paletkę 5 kolorów i nie wspominam jej zbyt dobrze kolory średnie a perła jak z lat 80tych, nie wiem czy oni jakis czas temu nie zmienili troche formuł bo chyba dwa latra temu pojawiły sie w warszawskim kryolanie nowe testery, perłowych dalej nie lubię, ale kolory matowe i opalizujące bardzo mi przypadły do gustu, dobrze kryją, i długo sie trzymają

wkleje fotke swojej 12stki, tylko proszę się nie sugerować numerami kolorów w niej, bo są połowa sie zgadza a połowa pogineła i poprzekładałem z innej palety, nawet jakis jeden podkład ultrafoundation sie zabłakał
w górnym rzędzie:
1. czerwony błyszczyk kolor zgodny z podpisem
2. pomadka przełożona z innej palety numer koloru nieznany
3. podkład ultrafoundation kolor chyba OB ale nie jestem pewien
4. 5. 6. błyszczyki zgodnie z podpisem
w dolnym rzędzie:
od 1 do 5 pomadki zgodnie z podpisem
6. pomadka przełozona z innej palety, numer koloru nieznany

zdjęcie autorstwa Queen
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-11-06 o 23:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 10:19   #612
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Widzę, że wątek się fajnie rozwinął Mam w związku z tym pytanie.
Chciałabym zakupić cienie matowe w kolorach: jasny róż i różne odcienie fioletu + jasna szarość i odcienie dla typu jesiennego. Co polecicie?
Mejkapownia, a może mogłabyś wkleić zdjęcia swoich cieni Kryolan i napisać, które Ci się sprawdziły w pracy?
KNK - wiesz, już od jakiegoś czasu miałam zadać Ci pytanie Gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonanych przez Ciebie makijaży?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com

Edytowane przez szyna
Czas edycji: 2009-11-07 o 10:22
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:35   #613
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek się fajnie rozwinął Mam w związku z tym pytanie.
Chciałabym zakupić cienie matowe w kolorach: jasny róż i różne odcienie fioletu + jasna szarość i odcienie dla typu jesiennego. Co polecicie?
Mejkapownia, a może mogłabyś wkleić zdjęcia swoich cieni Kryolan i napisać, które Ci się sprawdziły w pracy?
KNK - wiesz, już od jakiegoś czasu miałam zadać Ci pytanie Gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonanych przez Ciebie makijaży?
w tym momencie nigdzie wiekszości mojego folio nie moge i w sumie nie chce udostępniać publicznie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-11-07 o 19:37
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:33   #614
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Rozumiem Zwyczajna, branżowa ciekawość
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:35   #615
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
a wiesz, ktore to sa maty?
abu dhabi to 4 matowe i jeden beznadziejny perłowy ( rozświetlacz - do niczego sie nie nadaje
mexico to właściwie prawie same perły - leży i sie kurzy
więcej paletek nie mam bo miałam już kilka pojedynczych cieni w kolorach takich jak w paletkach więc nie kupowałam;
palet z szarościami i czernią ( z tego co pamietam berlin) - perłowa;


Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
kiedys tez miałem taka małą paletkę 5 kolorów i nie wspominam jej zbyt dobrze kolory średnie a perła jak z lat 80tych, nie wiem czy oni jakis czas temu nie zmienili troche formuł bo chyba dwa latra temu pojawiły sie w warszawskim kryolanie nowe testery, perłowych dalej nie lubię, ale kolory matowe i opalizujące bardzo mi przypadły do gustu, dobrze kryją, i długo sie trzymają

no perła ani się nie trzyma ani koloru nie daje - nakłada się i nakłada i gorzej niż z bazarowymi

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek się fajnie rozwinął Mam w związku z tym pytanie.
Chciałabym zakupić cienie matowe w kolorach: jasny róż i różne odcienie fioletu + jasna szarość i odcienie dla typu jesiennego. Co polecicie?
Mejkapownia, a może mogłabyś wkleić zdjęcia swoich cieni Kryolan i napisać, które Ci się sprawdziły w pracy?
KNK - wiesz, już od jakiegoś czasu miałam zadać Ci pytanie Gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonanych przez Ciebie makijaży?
postaram się w tygodniu ogarnąć - i wkleić foty albo chociaż dokładny opis zrobić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 22:05   #616
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

postaram się w tygodniu ogarnąć - i wkleić foty albo chociaż dokładny opis zrobić
Dzięki
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 23:35   #617
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
w jednej palecie są maty i perły?
Tak, z tymże nie jest to bardzo błyszcząca i kryjąca perła natomiast maty są dokładnie takie jak cieniach pojedynczych.
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:32   #618
buellista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: KRYOLAN - katalog?

witam mieszkam w grecji i uczeszczam na studia make up artist
moja uczelnia wspolpracuje z marka kryolan niestety produkty sa bardzo drogie np.jeden podklad cream makeup foundation kosztuje kolo 30 euro byla bym bardzo wdzieczna za cennik polski z gory dziekuje
moj e mila to buellista@vp.pl
buellista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:02   #619
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Mariola13
Mogłabym prosić o przysłanie mi cennika ewa307@buziaczek.pl z góry dziękuję
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 12:59   #620
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek się fajnie rozwinął Mam w związku z tym pytanie.
Chciałabym zakupić cienie matowe w kolorach: jasny róż i różne odcienie fioletu + jasna szarość i odcienie dla typu jesiennego. Co polecicie?
Mejkapownia, a może mogłabyś wkleić zdjęcia swoich cieni Kryolan i napisać, które Ci się sprawdziły w pracy?
KNK - wiesz, już od jakiegoś czasu miałam zadać Ci pytanie Gdzie można obejrzeć zdjęcia wykonanych przez Ciebie makijaży?
nie mam dużo kryolana bo lubię mieć cienie różnych firm a nie monopol w kufrze ale z tego co mam jestem zadowolona ( w większości w kryolanie kupuję odważne mocne kolory bo pięknie wyglądają na oczach, są cudnie matowe i mają naprawde mocne wybarwienie;
wklejam fotki które kiedyś robiłam w innym celu ale mam nadzieje że się połapiesz

na zdjęciu z paletkami - 2 piątki kryolana - róże abu dhabi - rewelka moim zdaniem ( 4 cudowne maty + rozświetlacz który jest kompletnie do niczego
drugas paletka - mexico city - i tu niestety wtopa - wszystkie są perłowe, kiepsko sięrozprowadzają, słabo kryją - drugio raz na pewno bym nie kupiła!
dodatkowo 2 pojedyncze cienie które wkleiłam do paletki inglota bo miałam same wkłady - brązowy ( bij zabij nie podam numeru bo cień jest wklejony, i oberżyna - dla mnie absolutny hit - cudownie przygaszony, dający kolor dojrzałego bakłażana - cudo!!!

jeśli chodzi o pojedyncze to:
czarny - matt black - uwielbiam i nie ma chyba żadnego makijażu w którym bym go choć odrobiny nie użyła - wydajny tak że używając go od roku nadal ubytek jest minimalny;

żółty - nie mam na nim nazwy
czerwony - jugenrot - świetna czerwień - doskonale komponuje się z czernią
turkus - light blue
gratan ab6 ( też nie ma nazwy) - mocny głęboki kolor

na fotce z pojedynczymi widać również 2 pudry satynowe - bardzo polecam biały / w sumie to on jest przejrzysty - sp114 - jeśli zrobić makijaż matowy i przejechać tą satynką jest cudnie wieczorowo rozświetlony;
ale do samodzielnego nałożenia się nie nadają bo koloru nie uraczysz - dlatego też kupno różowego był niestety stratą 30 zł

to tyle jeśli idzie o cienie
teraz więcej mam inglota bo jakością matów nie odbiegająmoim zdaniem zbyt mocno a ceną i owszem - szczególnie w dużych paletach;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:59   #621
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Bardzo dziękuję Z tego co pokazałaś zaopatrzę się w paletkę różowych i cień pojedynczy oberżyna
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:21   #622
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witajcie
Mam pytanie odnośnie kamuflaży Kryolan. Czy któraś z Was ich używała? Chodzi mi o taki, który nadawałby się do maskowania małych przebarwień/plamek potrądzikowych i wyprysków. Miałam kamuflaż ArtDeco i fajnie krył, ale wydaje mi się, że szybko się ściera :/

Teraz wacham się między kamuflażem w krążku http://allegro.pl/item808383267_kamu...lan_71306.html oraz tym profesjonalnym http://allegro.pl/item810982955_prof...lan_75000.html
Możecie coś o nich powiedzieć?

OFT:
A może któraś z Was używała kamuflażu Janssen? Ma mało opinii na KWC, ale raczej pochlebne http://allegro.pl/item790434231_jans...nd_kolory.html
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:34   #623
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanie odnośnie kamuflaży Kryolan. Czy któraś z Was ich używała? Chodzi mi o taki, który nadawałby się do maskowania małych przebarwień/plamek potrądzikowych i wyprysków. Miałam kamuflaż ArtDeco i fajnie krył, ale wydaje mi się, że szybko się ściera :/

Teraz wacham się między kamuflażem w krążku http://allegro.pl/item808383267_kamu...lan_71306.html oraz tym profesjonalnym http://allegro.pl/item810982955_prof...lan_75000.html
Możecie coś o nich powiedzieć?

OFT:
A może któraś z Was używała kamuflażu Janssen? Ma mało opinii na KWC, ale raczej pochlebne http://allegro.pl/item790434231_jans...nd_kolory.html

ja mam ten kamuflaż w krążku - nr 1 i z czystym sercem mogę go polecić. Jest naprawdę dobry, dobrze kryje, nie widać go na skórze, nie włazi w pory, super. Kupiłam go zresztą za namową którejś z wizażanek. Na pewno kupię go jeszcze, może tym razem trójkę, bo ta 1 dla strasznych bladziochów jest.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:02   #624
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

potrzebuje pomocy w doborze pudru transparentnego z Kryolanu - chodzi mi o kolor. Wiem że on się stapia z cerą ale w tej chwili mam kolor TL11 i jest on z odcieniem rózowym i mnie to denerwuje a ja potrzebuje koloru beżowego z odcieniem żółci. Który nr polecacie?
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:37   #625
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Właśnie dostałam dziś zamówiony puder transparentny i kilka innych rzeczy, więc może pomogę Puder beżowy z odcieniem żółci, to TL4
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:58   #626
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam dziś zamówiony puder transparentny i kilka innych rzeczy, więc może pomogę Puder beżowy z odcieniem żółci, to TL4
a moge prosić zdjęcie
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:44   #627
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Jak znajdę jutro wolną chwilkę
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 03:19   #628
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy w doborze pudru transparentnego z Kryolanu - chodzi mi o kolor. Wiem że on się stapia z cerą ale w tej chwili mam kolor TL11 i jest on z odcieniem rózowym i mnie to denerwuje a ja potrzebuje koloru beżowego z odcieniem żółci. Który nr polecacie?
TL11 jest paskudnie różowy , szybko się go pozbyłam i wymieniłam na TL2 - jasny żółty odcień. To chyba najjaśniejszy odcień tego pudru, nie licząc tego białego (nie pamiętam jego numerka).
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:05   #629
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
TL11 jest paskudnie różowy , szybko się go pozbyłam i wymieniłam na TL2 - jasny żółty odcień. To chyba najjaśniejszy odcień tego pudru, nie licząc tego białego (nie pamiętam jego numerka).
a ciemniejszy kolor od TL4 ale tż beżowo-żólty to jaki numerek?
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:03   #630
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanie odnośnie kamuflaży Kryolan. Czy któraś z Was ich używała? Chodzi mi o taki, który nadawałby się do maskowania małych przebarwień/plamek potrądzikowych i wyprysków. Miałam kamuflaż ArtDeco i fajnie krył, ale wydaje mi się, że szybko się ściera :/

Teraz wacham się między kamuflażem w krążku http://allegro.pl/item808383267_kamu...lan_71306.html oraz tym profesjonalnym http://allegro.pl/item810982955_prof...lan_75000.html
Możecie coś o nich powiedzieć?

OFT:
A może któraś z Was używała kamuflażu Janssen? Ma mało opinii na KWC, ale raczej pochlebne http://allegro.pl/item790434231_jans...nd_kolory.html
mam kółko i mam też jakiś jeden testowy z dermacolor i zdecydowanie kółko - ten drugi strasznie suchy, widać go było na twarzy; kółko natomiast idealnie się wtapia, doskonale kryje - nie wyobrażam już sobie makijazu bez niego
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.