Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 20:47   #331
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Wklejam kilka zdjęć Alexis Bledel z "Kochanych Kłopotów"


Dać jeszcze, czy już dość?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0005.jpg (40,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0022.jpg (26,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35.jpg (17,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70.jpg (77,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80.jpg (77,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABsig1copy.jpg (96,4 KB, 169 załadowań)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 20:55   #332
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Kolejna porcja fotek
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 21:04   #333
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 21:06   #334
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 21:09   #335
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 21:41   #336
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

hm.. a macie może jakieś zdjęcia, które ja - jako czerwonowłosa bladolica mogłabym wykorzystać jako inspirację do kreacji i makijażu na wesele...? najchętniej poszłabym na czarno, ale mi nie pozwalają :P to bardzo chętnie pomieszam czarny z czerwonym, albo coś... z resztą, czekam na wasze wizje narazie z całego wątku kojarze piękną czerwoną suknię Nicole Kidman ale ja nie mam takiej figury jak ona ehh...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 22:02   #337
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Boski ten wątek tak samo jak boska jest blada cera przy okazji tez sie usmiałam z wypowiedzi niejakiej FirstLady, chyba komentowac tego nawet nie trzeba:P

a, cytryna też wybiela
dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 22:23   #338
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
hm.. a macie może jakieś zdjęcia, które ja - jako czerwonowłosa bladolica mogłabym wykorzystać jako inspirację do kreacji i makijażu na wesele...? najchętniej poszłabym na czarno, ale mi nie pozwalają :P to bardzo chętnie pomieszam czarny z czerwonym, albo coś... z resztą, czekam na wasze wizje narazie z całego wątku kojarze piękną czerwoną suknię Nicole Kidman ale ja nie mam takiej figury jak ona ehh...
Ja własnie niedługo tez wybieram się na wesele i planuje czarna lub czerwoną suknię [będę szyła u krawcowej], do tego makijaz i fryzura jak u Dity Von Teese, czyli loki stylizowane na lata 30 i makijaż z podkreslonymi na czerwowo ustami
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 22:33   #339
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Ja własnie niedługo tez wybieram się na wesele i planuje czarna lub czerwoną suknię [będę szyła u krawcowej], do tego makijaz i fryzura jak u Dity Von Teese, czyli loki stylizowane na lata 30 i makijaż z podkreslonymi na czerwowo ustami
jestem troche za młoda na czerwoną szminke poza tym zaraz bym ją zjadła, więc będę miała raczej coś beżowego, w miare naturalnego - błyszczyk żeby łatwo było robić poprawki
a włosy niestety mam za krótkie na fryzurę a'la Dita

założyłam w panice wątek - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111099
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 12:50   #340
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia
hm.. a macie może jakieś zdjęcia, które ja - jako czerwonowłosa bladolica mogłabym wykorzystać jako inspirację do kreacji i makijażu na wesele...?
Cmoksia, znasz zespół L'ame Immortelle?
Radzę zajrzeć na google i się pozachwycać

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 16:56   #341
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela
Cmoksia, znasz zespół L'ame Immortelle?
Radzę zajrzeć na google i się pozachwycać

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
rachela świetne! dzięki wielkie mama mnie przechrzci
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 07:48   #342
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

może założyc wątek na kosmetycznym: Jak dbac o jasną cerę ? ( nie chodzi o makijaż jak tu tylko o pielęgnację i takie tam..) jak chcecie... :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 09:47   #343
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

aniad61 jest trochę o pielęgnacji - o chowaniu się przed słońcem, o kremach z filtrem, maseczkach, peelingach, przepisy na papki z ogórka, z ziemniaka o rozjaśniającej cytrynie (osobiście nie wyobrażam sobie nacierania twarzy cytryną ) troche o kąpielach z mlekiem jest w sumie wszystko w jednym jest
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 12:43   #344
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

o rozjaśniającej cytrynie (osobiście nie wyobrażam sobie nacierania twarzy cytryną )

ej ale ta cytryna naprawde działa wystarczy buzie sokiem nasmarowaćno i potem mocno nawilżyć
dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 13:23   #345
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

chyba muszę popracować nad swoją wyobraźnią i wypróbować
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 18:06   #346
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Czemu taka cisza od tygodnia?

Wklejam kilka wyszukanych dzisiaj na wizażu fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b81156f467a1c56c188203d28d67cbb0,14,19,0.jpg (29,4 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 52672235.jpg (36,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dziewczynki.jpg (19,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TZ200126121056165.jpg (79,0 KB, 156 załadowań)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 18:13   #347
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez beoneself
Czemu taka cisza od tygodnia?

Wklejam kilka wyszukanych dzisiaj na wizażu fotek.
Też sie właśnie zastanawiałamładne fotki.
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 09:21   #348
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

to może ja coś dodam...

Shirley, jedna z moich ulubionych bledzioszków chyba jeszcze jej tu nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04212a1.jpg (13,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c756b6fbbb935cd5d0d0cd42d68dce6e-1238_0.preview.jpg (32,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shirley17.jpg (101,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shirley107.jpg (8,0 KB, 72 załadowań)
dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 10:40   #349
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dodajcie mi odwagi!!!!
no i stało się , przyszła wiosna i kilka bardzo ciepłych dni a ja jak zwykle wstydziłam się rozebrać. A jak zaczynałyśmy ten wątek to myślałam ,że już nigdy tak nie będze, a jednak. Bardzo źle się czuję z tym ,że moja skóra pozbawiona jest jakiegokolwiek ciepła i koloru. Jestem przezroczysta. Złamałam swoje przyżeczenie i posmarowałam się samoopalaczem. I spójzmy prawdzie w oczy wyglądam wreszcie jak człowiek, i tak jestem blada w porównaniu do innych ale mam trochę życia w sobie a nie jak wampir.
o właśnie tak wyglądam! .
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 10:44   #350
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Na tych wszystkich załączonych przez was zdjęciach są ładne dziewczyny jasnych cerach a nie trupy takie jak ja.
- to ja


Ja chyba jednak tego w sobie nienawidzę i bardzo ciężko jest mi to zaakceptować!!!
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 11:25   #351
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Na tych wszystkich załączonych przez was zdjęciach są ładne dziewczyny jasnych cerach a nie trupy takie jak ja.
- to ja


Ja chyba jednak tego w sobie nienawidzę i bardzo ciężko jest mi to zaakceptować!!!
trudno stwierdzić bez zobaczenia Cię czy rzeczywiście jest jak mówiszniektórym bladość pasuje innym nie,ale skora natura Cię ta bladością obdarzyła to myśle ze powinna Ci pasowaćMoże spróbuj coś zmienić niewiem w makijarzu,kolorze ubrania aby te bladość lepiej podkreślić.Ja dotad opalałam się na siłe,ale teraz m.in dzięki temu wątkowi postanowiłam być jaka jestem.Choc przyznam trochę sie boje komentarzy
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 12:08   #352
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

to ja chyba jednak odważna jestem :P jestem trupioblada, podkreślam to ciemnymi ubraniami i co jakiś czas płomiennie rudymi (właściwie to czerwonymi) włosami i czuję się fantastycznie wiedząc, że jestem inna niż wszystkie 'modnie opalone' panienki (i nie tylko).
Np. niedługo idę na wesele i jestem bardziej niż pewna, że większość będzie ninaturalnie przypalona, a ja się będę wyróżniać swoją bielą tak, mama już chce mnie udusić i próbuje mnie zmusić żebym się opaliła... ale nie ma nawet co na to liczyć ja chcę się wyróżniać i koniec, bo źle się czuję taka przypalona (szczegolnie jak ten cały 'kolor' skupia się nierównomiernie w pieprzykach i piegach, których do tej pory nie mogę się pozbyć )
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 13:13   #353
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17
trudno stwierdzić bez zobaczenia Cię czy rzeczywiście jest jak mówiszniektórym bladość pasuje innym nie,ale skora natura Cię ta bladością obdarzyła to myśle ze powinna Ci pasowaćMoże spróbuj coś zmienić niewiem w makijarzu,kolorze ubrania aby te bladość lepiej podkreślić.Ja dotad opalałam się na siłe,ale teraz m.in dzięki temu wątkowi postanowiłam być jaka jestem.Choc przyznam trochę sie boje komentarzy
Ja też się boję komentarzy i dodam że już się ich trochę w życiu nasłuchałam.Nie mam też natyle pweności siebie żeby na nie skutecznie odpowiadać i żeby się nimi nie przejmować.
A oto moje zdjęcie.

Edytowane przez 1maria1
Czas edycji: 2006-04-30 o 17:43
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 13:39   #354
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Ja też się boję komentarzy i dodam że już się ich trochę w życiu nasłuchałam.Nie mam też natyle pweności siebie żeby na nie skutecznie odpowiadać i żeby się nimi nie przejmować.
A oto moje zdjęcie.
Ja również sie nasłuchałam,ale na inne tematy niż bladość więc staje przed zupełnie nowym wyzwaniemJa również nie umiem na nie odpowiadać choć staram się nieprzejmowac nimi(nie zawsze wychodzi)Dla mnie krytykowanie czyjegoś wyglądu bądź co gorsza wyśmiewanie się z kogoś jest chamskie i moze być naprawde bollesne,choć wiele osób uważa to poprostu za szczerośc.Twoje zdjęcie już widziałam tylko nieskojarzyłam,że to TyI wcale nie jest tak jak mówisz-nie przypominasz załączonego przez Ciebie obrazkaI kogos mi przypominasz,tylko nieiwem kogoA może cie gdzieś widziałamskąd jesteś??Doradzam tylko więcej intensywnych kolorkówi może spróbuj sie przełamać i znieśc dzielnie komentarze,po jakims czasie ludzie się przyzwyczają i przestaną sie czepiać.Bynajmniej jana to licze
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 14:25   #355
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny ja nie rozumiem czym Wy sie przejmujecie Ja tez sie nasluchalam, ze jestem blada, czemu nie chodze na solarium, czemu z wakacji tez wrocilam nieopalona. No i co z tego? Pomyslalam - ze moze przesadzam z tymi filtrami...Potem zobaczylam na zajeciach z masazu, jak podczas masazu plecow zaczela kolezance schodzic skora, takimi malymi brazowymi farfoclami :/ Wyglodalo to... nieprzyjemnie. Nastepnie zobaczylam jak niektore z nich maja nierowny koloryt skory, tam jasniej tu ciemniej, biale plamy pod pachami... Stwierdzilam wtedy, ze mam sliczny kolor skory Rowny, jasny. Troche mi tylko zal ze opalenizna wyszczupla a ja do chudzinek nie naleze :P Ale co tam. Da sie jakos zniesc
Jest jeszcze jeden fenomen. Kazda dziewczyna na weselu, studniowce imprezie itp, chcialaby sie wyrozniac, w efekcie idzie na solarium ( tak tylko przed impreza), robi dlugasne pazurki ( ktore sciaga za 3 dni bo sa jednak za dlugie ) itp. I wszystkie wygladaja tak samo. Jak powiesz ta opalona, na jasno ubrana to nikt nie bedzie wiedzial o kogo chodzi Dlatego kocham swoja bladosc To chyba jedna z niewielu rzeczy, ktore naprawde u siebie lubie. Polecam sie z nia zaprzyjaznic Ciemna karnacja jest naprawde ladna, jesli jest naturalna. Wtedy wyglada slicznie. Ale solarium nigdy takiego efektu nie da.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 14:32   #356
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez April007
Dziewczyny ja nie rozumiem czym Wy sie przejmujecie Ja tez sie nasluchalam, ze jestem blada, czemu nie chodze na solarium, czemu z wakacji tez wrocilam nieopalona. No i co z tego? Pomyslalam - ze moze przesadzam z tymi filtrami...Potem zobaczylam na zajeciach z masazu, jak podczas masazu plecow zaczela kolezance schodzic skora, takimi malymi brazowymi farfoclami :/ Wyglodalo to... nieprzyjemnie. Nastepnie zobaczylam jak niektore z nich maja nierowny koloryt skory, tam jasniej tu ciemniej, biale plamy pod pachami... Stwierdzilam wtedy, ze mam sliczny kolor skory Rowny, jasny. Troche mi tylko zal ze opalenizna wyszczupla a ja do chudzinek nie naleze :P Ale co tam. Da sie jakos zniesc
Jest jeszcze jeden fenomen. Kazda dziewczyna na weselu, studniowce imprezie itp, chcialaby sie wyrozniac, w efekcie idzie na solarium ( tak tylko przed impreza), robi dlugasne pazurki ( ktore sciaga za 3 dni bo sa jednak za dlugie ) itp. I wszystkie wygladaja tak samo. Jak powiesz ta opalona, na jasno ubrana to nikt nie bedzie wiedzial o kogo chodzi Dlatego kocham swoja bladosc To chyba jedna z niewielu rzeczy, ktore naprawde u siebie lubie. Polecam sie z nia zaprzyjaznic Ciemna karnacja jest naprawde ladna, jesli jest naturalna. Wtedy wyglada slicznie. Ale solarium nigdy takiego efektu nie da.
Pozwól,że się z Tobą zgodze
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 17:42   #357
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Lepiej usunę to zdjęcie bo go nie lubię. Myślę ,że sztuka zakceptowania siebie takim jakim się jest jest bardzo trudna ale jak się już ją posiądzie to jest się szczęśliwym.
Ludzie (beznadziejni ludzie) komentują wygląd wtedy kiedy sami czują się gorsi od tej osoby i szukają czegoś co poprawi im samopoczucie żeby tylko mieć poczucie ,że są lepsi.
Tak sobie myślę że przyjdzie kiedyś taki dzień że opalenizna wyjdzie z mody na dobre a stanie się to już wkrótce jak tym wszystkim użytkownikom solarium pojawią się efekty uboczne. Słyszałam że w Stanach solarium zaczyna być zabronione ze względu na jego szkodliwość. A w Polsce - zacofanej wiosce- nowe gabinety rosną jak grzyby po deszczu a ich właściciele zarabiają na ludzkiej głupocie.
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 21:27   #358
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Lepiej usunę to zdjęcie bo go nie lubię. Myślę ,że sztuka zakceptowania siebie takim jakim się jest jest bardzo trudna ale jak się już ją posiądzie to jest się szczęśliwym.
Ludzie (beznadziejni ludzie) komentują wygląd wtedy kiedy sami czują się gorsi od tej osoby i szukają czegoś co poprawi im samopoczucie żeby tylko mieć poczucie ,że są lepsi.
To prawda. Zauważcie, że jasną cerę ZAZWYCZAJ krytykują fanki solariów. Dziewczyny, które na siłę się opalają/smarują specyfikami brązującymi, bo same mają jasną karnację, której nie potrafią zaakceptować i na punkcie której mają kompleksy.

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Tak sobie myślę że przyjdzie kiedyś taki dzień że opalenizna wyjdzie z mody na dobre a stanie się to już wkrótce jak tym wszystkim użytkownikom solarium pojawią się efekty uboczne. Słyszałam że w Stanach solarium zaczyna być zabronione ze względu na jego szkodliwość. A w Polsce - zacofanej wiosce- nowe gabinety rosną jak grzyby po deszczu a ich właściciele zarabiają na ludzkiej głupocie.
Ech.. i jeszcze te krzyczące napisy przy wejściach do solariów, typu "ekstra, super mocne lampy" Taak, bardzo korzystna oferta
Może i jesteśmy w mniejszości. Ale mi to odpowiada.To faktycznie kwestia samoakceptacji, a tego mi nie brakuje
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 21:36   #359
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewuszki, super wątek . Podoba mi się jasna cera, zamieścilyście mnóstwo świetnych zdjęć!
Mam pytanie (nie przeczytalam calego wątku, postaram się to nadrobić) do Przezlośliwej. Możesz powiedzieć, kim jest dziewczyna z tego linka?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1145127638

Dodalaś jej zdjęcie na którejś ze stron - to ktoś znany, kogo ja po prostu nie kojarzę, czy to jakaś koleżanka? Piękna cera, fryzura, no i dziewczyna ladniutka

A, wiecie co? Ja wiem, że opalanie się jest niezdrowe... ale korzystam z uroków mojego typu kolorystycznego (tzw. poludniowa zima) i tego, że opalam się na bardzo ciemno i bardzo szybko. Jesienią i zimą jestem więc bledziutka i podkreślam to, w cieplejsze pory roku - mam taki italianskij odcień. Ale absolutnie nie robię uwag osobom, które chcą zachować swoją bladość... to jest naprawdę ladne
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 21:41   #360
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No to Ci zazdroszcze bo mi jeszcze tego brakuje. Ale myślę że z biegiem czasu i ja siebie w pełni zaakceptuję łącznie z tym że mam lekką nadwagę he he he

Pozdrawiam
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.