Odchudzanie z Dopalaczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 15:54   #1
alacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1

Odchudzanie z Dopalaczami


Witam,

Moja znajoma powiedziała że używa dopalaczy do zrzucania wagi, i faktycznie widać po niej że przez 2 tygodnie zeszła z wagi trochę , i widać to gołym okiem

Znajoma polecila strone rozbawiacze.com i kilka innych i prosze mi powiedziec czy ktoras z Was tego probowala? Czy sa jakies efekty uboczne? Jak stosowac i ktory produkt? Moja znajoma bierze produkt drefedron i mowi ze oprocz problemow ze snem nie ma jakis efektow ubocznych i dziala to podobnie do lekow adipex czy meridii (oba na odchudzanie) tylko ze efektywniej. Prosze o odpowiedz czy ktoś próbował i czy są zagrożenia
alacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 08:39   #2
karolinadobra
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinadobra
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 040
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Alacja to że po 2 tygodniach znojoma nie ma efektów ubocznych stosowania jakiś specyfików to żadna rewelacja ... nie lepeij ograniczyć spozywanie kalorii i zacząc ćwiczyc?? konsekwencja, samozaparcie, to chyba lepsze dla zdrowia niz jakaś chemia która na pewno ma skutki uboczne ...gdyż nie ma cudownych tabletek na odchudzanie...no chyba że portfela.
powodzenia w gubieniu kilogramów...rozsadnym gubieniu
__________________
karolinadobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:54   #3
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Cytat:
Napisane przez alacia Pokaż wiadomość
Witam,

Moja znajoma powiedziała że używa dopalaczy do zrzucania wagi, i faktycznie widać po niej że przez 2 tygodnie zeszła z wagi trochę , i widać to gołym okiem

Znajoma polecila strone rozbawiacze.com i kilka innych i prosze mi powiedziec czy ktoras z Was tego probowala? Czy sa jakies efekty uboczne? Jak stosowac i ktory produkt? Moja znajoma bierze produkt drefedron i mowi ze oprocz problemow ze snem nie ma jakis efektow ubocznych i dziala to podobnie do lekow adipex czy meridii (oba na odchudzanie) tylko ze efektywniej. Prosze o odpowiedz czy ktoś próbował i czy są zagrożenia
pomyliłaś fora, tu sa diety oparte jedynie na zasadach zdrowego odżywiania .Zgłoszono już.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-12-12 o 10:57
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:04   #4
loud
Raczkowanie
 
Avatar loud
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: EP
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Nigdy nie pojmę po co ryzykować i rozważać sprawdzanie na sobie czy coś jest bezpieczne czy nie
Dziewczyno jeżeli jesteś gruba (czy uważasz ze jesteś gruba) to rusz tyłek, jedz mniej (i zdrowiej) a spokojnie wypracujesz śliczną sylwetkę.

Co, ładne sukienki są przed sylwestrem i zmieścić się nie można?

Nie licz na to,że cieżko pracując x lat na kilogramy nadprogramowe, zgubisz je teraz w kilka tygodni.

Martwi mnie,że teraz każdy szuka drogi na skróty, tabletka na sen, tabletka na smutek, tabletka na odchudzanie...
A wystarczy wpisać nazwe w google i pierwszy wynik:

Dzień dobry wszystkim.Chciałam sie podzielic spostrzeżeniami na temat działania Meridii 15.Ważę 94 kg,po tygodniu stosowania Meridii żadnego efektu jeśli chodzi o spadek wagi za to same defekty-palpitacja serca,w trzeci dzień dostałam napadu płaczu i myśli samobójczych,stałam się strasznie agresywna na czym cierpi moja rodzina,czuję się jakbym była na haju -oddalona od wszystkiego,kręci się w głowie za to więcej sił.Lek mam przepisany przez lekarza rodzinnego,boję się o wątrobę i nerki ale będę brała do konca opakowania bo taka nadwaga też jest niebezpieczna dla zdrowia a niczym innym nie mogę się jej pozbyć.To grożny lek,boję się go dlatego jeśli efekty będą znikome już więcej do ust nie wezmę.

sprawia,że odechwieca się zakładać tego wątku, gdyż wniosek jest oczywisty.
__________________
I tura ----> do 65 kg MISSION COMPLETED
II tura ----> 65-64-63-62-61--59-58-57-56-55

Edytowane przez loud
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:05
loud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:34   #5
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

A dla mnie to jest zwykła reklama
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 13:45   #6
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Od dopalaczy lepsza amfetamina. Wypróbowana przynajmniej przez pokolenia nieodpowiedzialnych ludzi. A w dopalaczach nigdy nie wiesz, co siedzi i jaki wpływ ma ta substancja długofalowo.
Żartowałam.


A tak na serio.
Próbowałam diety Mniej Żreć i planu treningowego Więcej Ruchu, jestem bardzo zadowolona z efektów i nie zamienię na nic innego. A dodam, że mam problemy zdrowotne, przez które mój metabolizm jest znacznie wolniejszy. Ale da się.

Skąd się biorą ludzie, którym się wydaje, że jak przyćpają, to schudną?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:56   #7
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Meridia, Zelixa i inne tabl z sibutraminą zostały wycofane z rynku ze względu na szkodliwy wpływ na układ nerwowy...warto tak ryzykować?
Dla mnie tego typu wspomagacze są tak samo chore jak popularna dieta tasiemcowa...głupota ludzka nie zna granic
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:58   #8
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Jeszcze tabletki z tasiemcem podobno niezłe. Jedyny skutek, że się w mózgu zalęgnie. Ale co tam, chcę być piękna
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:23   #9
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Jeszcze tabletki z tasiemcem podobno niezłe. Jedyny skutek, że się w mózgu zalęgnie.
Mniam mniam mniam.
W mozgu?
Ej, nie, chyba w mozgu to nie tasiemiec...chyba problem polega na tych jego toksynach szalonych i na tym, ze wcale nie jest tak latwo drania ukatrupic, jak juz sie szczesliwie zadomowi. Ale ja się nie znam na tasiemcach, tylko ta mózgowa perspektywa mnie poruszyła.

A. Kiedyś też ktoś wpadł na super pomysł i w tabletkach był tasiemiec uzbrojony.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:04   #10
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Od dopalaczy lepsza amfetamina. Wypróbowana przynajmniej przez pokolenia nieodpowiedzialnych ludzi. A w dopalaczach nigdy nie wiesz, co siedzi i jaki wpływ ma ta substancja długofalowo.
Żartowałam.


A tak na serio.
Próbowałam diety Mniej Żreć i planu treningowego Więcej Ruchu, jestem bardzo zadowolona z efektów i nie zamienię na nic innego. A dodam, że mam problemy zdrowotne, przez które mój metabolizm jest znacznie wolniejszy. Ale da się.

Skąd się biorą ludzie, którym się wydaje, że jak przyćpają, to schudną?
lepsi są ludzie co wszczepiają sobie tasiemca

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

ojj sorry zajrzałam tylko na pierwsze posty, nie widzialam ze ktos juz o nim napisał :P tasiemiec to raczej w jelitach :P a wyciągają go operacyjnie
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:26   #11
Inflow
Raczkowanie
 
Avatar Inflow
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 40
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Cytat:
Napisane przez alacia Pokaż wiadomość
Witam,

Moja znajoma powiedziała że używa dopalaczy do zrzucania wagi, i faktycznie widać po niej że przez 2 tygodnie zeszła z wagi trochę , i widać to gołym okiem

Znajoma polecila strone rozbawiacze.com i kilka innych i prosze mi powiedziec czy ktoras z Was tego probowala? Czy sa jakies efekty uboczne? Jak stosowac i ktory produkt? Moja znajoma bierze produkt drefedron i mowi ze oprocz problemow ze snem nie ma jakis efektow ubocznych i dziala to podobnie do lekow adipex czy meridii (oba na odchudzanie) tylko ze efektywniej. Prosze o odpowiedz czy ktoś próbował i czy są zagrożenia
To jest głupota!!! Sama wiem po sobie... i od tego czasu mam problemy z sercem... To największe świństwo... I nikomu nie życzę! Powiedz znajomej, aby jak najszybciej zaprzestała zażywania! Zdorwie jest najważniejsze!
__________________

Nie płacz w liście
nie pisz że los ciebie kopnął
nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia...
Inflow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 18:48   #12
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Cytat:
Napisane przez loud Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.Chciałam sie podzielic spostrzeżeniami na temat działania Meridii 15.Ważę 94 kg,po tygodniu stosowania Meridii żadnego efektu jeśli chodzi o spadek wagi za to same defekty-palpitacja serca,w trzeci dzień dostałam napadu płaczu i myśli samobójczych,stałam się strasznie agresywna na czym cierpi moja rodzina,czuję się jakbym była na haju -oddalona od wszystkiego,kręci się w głowie za to więcej sił.Lek mam przepisany przez lekarza rodzinnego,boję się o wątrobę i nerki ale będę brała do konca opakowania bo taka nadwaga też jest niebezpieczna dla zdrowia a niczym innym nie mogę się jej pozbyć.To grożny lek,boję się go dlatego jeśli efekty będą znikome już więcej do ust nie wezmę.
to ja chyba wyjątek jestem, bo stosowałam pod okiem mojej lekarki i działało na mnie dobrze.
wycofali, cóż... dietka i siłka... do wiosny efekt będzie

a co do dopalaczy, był kiedyś program o tym co w nich się znajduje...
m.in. trutka na szczury
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:54   #13
kamilakamila200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Moim dopalaczem jest Cidrex Plus - takie małe kapsułki, kosztują 14 zł i nie jest się po nich głodnym.. W dodatku są legalne, a w składzie ocet jabłkowy i zielona herbata.
kamilakamila200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:23   #14
kamilakamila200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

I przez miesiąc waga spadła mi o 4,5kg
kamilakamila200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:40   #15
daisuki
Zadomowienie
 
Avatar daisuki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 030
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Myslalam, ze to jest forum wsparcia, zeby razem wyjsc z choroby...a zamiast dopalaczy proponuje swieze powietrze i ruch ..
__________________
;(
daisuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 18:49   #16
mamapopsychologii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Odchudzanie z Dopalaczami

Drogie i Drodzy!
Uważajcie na siebie, odhudzanie tylko dla zdrowia! Trzeba być czujnym, można spaść w kłopoty.
Podrzucam filmik
https://www.youtube.com/watch?v=C_2UGbIOD0c
mamapopsychologii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 19:49:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.