czy isc z tym do lekarza ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 21:37   #1
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158

czy isc z tym do lekarza ??


witam, czytalam ale jakos nie moglam znalesc konketnej odpowiedzi na to pytanie ktore mnie nurtuje.

od juz x czasu dosc dlugo moze ze 4 lata, bardzo sie poce, to nie sa jakies moje fanaberie, tylko poprostu to est do tego stopnia ze po 5 minutach mam caa mokra pache. wszytko byloby ok nawet bym wytrzymala ale zapach jaki temu towarzyszy jest tak intensywny ze sama nie daje rady czasem co chwile mzinima bluzki, najgorsze jest to ze gdy kupie cos zaloze ze 4 razy ( po wypraniu) bluzka jest do kosza bo "przesiaknela " tym. moge powiedziec ze po 15 minutach smierdze jak stary chlop. antidral i vichy i rze testowalam i nic. osoatnio dosc intestywniej sie to objawia, leczylam sie na tarczyce kiedys byc mzoe to miec cos wspolnego, ale co jeszcze mzoe miec wplyw- dodam ze normalnie sie odzywiam , nie robie ekstremalnych wysilkow poprostu normalne sobie zyje

napiszcie czy warto z tym isc do lekarza, jesli tak najlepiej do jakiego
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 21:41   #2
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: czy isc z tym do lekarza ??

Idz do endokrynologa i daj znać. Js tez mam problem z poceniem ale nie tak intensywnym jak Ty opisujesz.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 21:46   #3
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: czy isc z tym do lekarza ??

bylam ostatnio ale nie wspomnialam o tym, skierowal mnie na badania rwi itd jak bede nastepnym razem wspomne


wogole to dla mnie ejst masakra bo cokolwiek robie to mam taka krepacje ze szok az mi glupio czasem przed innymi bo wiem ze sie sama "czuje", to nie kwestia higieny bo ilez mozna sie szorowac razy dziennie, nie mam wplywu na to ale zawsze ktos sobie moze pomyslec cos nie fajnego
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:05   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: czy isc z tym do lekarza ??

Zdecydowanie endokrynolog. Nie wiem co CI zaleci, ale na pewno pomogłoby ostrzykiwanie z botoxu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.