Nienawidzę swojego wyglądu :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-28, 20:38   #31
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Napisałaś
<Chociaz pewnie i tak wiekszy problem niz z doborem makijazu itp. mam z akceptacją siebie >
Powiem Ci tak:
Nie tylko ty masz problemy z akceptacją siebie ja od 6 lat notorycznie sie odchudzam mam za sobą tabletki środki przeczyszczające i inne takie tam odpały. Czasami bez powodu zaczynam płakać i wpadać w histerie. Raz już naprawdę o mało nie zrobiłam sobie krzywdy. Na szczęście znalazł się taki co mnie trzyma i pomaga mi wychodzić z tego wszystkiego, ale to i tak jest trudne.
Więc słuchaj najważniejsze, że są ludzie którzy Ci pomogą jak jest źle. Wiem jak trudno jest zaakceptować siebie. Jak chcesz to możemy rozpocząć akcje:
NAUKA AKCEPTACJI SAMEJ SIEBIE
na początek nauczymy patrzeć się we własne odbicie i nie robić bleee, potem bedziemy się cieszyc z tego jak wyglądamy, a potem się jeszcze coś wymyśli. Jestem z tobą i pamiętaj, że te laski tutaj są fantastyczne
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 20:55   #32
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Kokotko zgadzam się z Toba w 100%ach. Wiele osób nie akceptuje siebie. Nalezaloby to w koncu zmienic!!! To naprawde piekne patrzec kazdego ranka w lustro usmiechajac sie do samego siebie. Dzien zaczyna sie wtedy lepiej, mamy dobry humor i latwiej nam przetrwac dlugie godziny w pracy czy w szkole... Wiem ze to wszystko nie jest takie proste, ale wiele daje akceptacja samego siebie. Jeszcze nie tak dawno sama bardzo przejmowalam sie tym co inni mowia o mnie, widzialam siebie wylacznie negatywnie. KTOS jednak otworzyl mi oczy i choc nie jest teraz przy mnie... zmienil mnie i wiele mi dal. Wiem juz jak bardzo wazne jest pokochanie siebie.
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 20:56   #33
gulinetka
Raczkowanie
 
Avatar gulinetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 34
Thumbs up Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Normalnie jak cie ujzalam to po tych slowach co napisalas w tytule jestem wsciekla na ciebie bo tu czlowiek szykuje sie na szara myche na brzydka dziewczyne a widze ze jestes bardzo ladna owal twarzy ladny oczy i cala reszta tez! No wiesz jak mozesz byc z siebie niezadowolona no musze cie opierniczyc bo na serio jestes ladna nie rob sobie zartow oki?
__________________
"Kobieta bez piegow jest jak niebo bez gwiazd"
gulinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:56   #34
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Cytat:
Napisane przez scamp1
A nieee.. pewnie admin mnie zabije jak to powiem,ale nie chciało mi sie wypełniać tych pól, więc wpisywałam byle co [Niedługo skonczę 16.]
a ja sie prawie dalam nabrac wlasnie na 21 to mi nie bardzo wygladasz
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 22:12   #35
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

NIe widze w Tobie brzydoty, ani szpetnej urody, dziewnej twarzy także. Nie jesteś za gruba i za szeroka. NIe wiem skąd w tobie tyle kompleksów w dodatku nie zgodnych z prawdą? Nie wbija sobie takich rzeczy do głowy! NIe wolno.

Rada jest prosta PRZEDE WSZYSTKIM MUSISZ SIĘ SAMA AKCEPTOWAĆ! INNej rady nie ma. Lubisz się uśmiechać, bo załączyłaś kilka takich "usmiechnietych" fotek. Nie pomoze fryzjer, tony kosmetyków itp. No chyba, że na chwilę do momentu znudzenia i wykrycia przez Ciebie samą kolejnej "wady".
Dziewczyny już zaproponowały zmiany "dla oka", a ja proponuję zmianę dla samej siebie dla duszy. Pomyśl o sobie jako ładnej, młodej, zgrabnej dziewczynie!

Absolutnie nie traktuj mojego postu jako "najazdu" na Twoją osobe i dusze.
Głowa do góry i dużo optymizmu i uśmiechu zycze! !
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 22:13   #36
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Haha, a ja trafiłam. Wyglądasz na młodszą ode mnie, więc celowałam w coś ok. 16. Łał.
Kochanie - po pierwsze (już to pewnie każda napisała, ale ja powtórzę ) - brzydka nie jesteś. Pewnie dlatego tak myślisz, bo masz oryginalną twarz i wpatrując się w modelki, które zazwyczaj są na jedno kopyto sama zatraciłaś gdzieś poczucie własnej wartości - niesłusznie!! Jesteś bardzo ładna dziewczyną - oryginalność to jest to!!
Makijaż to nie moja działka, więc wpomnę tylko o włosach - w Twoim wieku nie farbowałabym włosów, bo to kompletnie nie ma sensu. Fryzurka - koniecznie rozpuszczone, długie włosy, jednak wycieniowane przy twarzy (jestem zmęczona - nie czytałam wszystkich wypowiedzi wizażanek, przepraszam, jeśli powielam przyjeś rady ) - masz pełne policzki dlatego ładnie byś wyglądała z kosmykami delikatnie zachodzącymi na twarz.
Co do grzywki - dobrze kombinujesz - właśnie taka niepełna na bok jest dla Ciebie idealna. Długość również jest dobra - jedyne, czego mogłabym się przyczepić, to trochę troszkę ją wycieniuj w ten sposób, by była delikatnie po skosie.
Spróbuję coś wyczarować w PhotoShopie (od razu mówię, że jestem noga w te klocki ), ale niczego nie obiecuję.
Nos do góry - odpowiedni makijaż oczu, wyregulowanie brwi i będziesz bomba.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 22:35   #37
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Od razu się tłumaczę - jestem zmęczona i jutro dostanę okres. Proszę nie wrzeszczeć i wybaczyć niedokładność - głównie chodzi mi o grzywkę - moim zdaniem w takiej wygladałabyś ślicznie. I delikatny róż na policzki - doda uroku, świeżości i moim zdaniem nadaje się dla dziewczyny w Twoim wieku.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-06-30 o 16:27
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-28, 23:41   #38
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

edit

Edytowane przez Eufemia
Czas edycji: 2006-06-22 o 16:24
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 03:34   #39
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

jestes sliczna! mysle, ze masz taki kryzys nie lubienia siebie zwiazany z dorastaniem, ale jestem przekonana ze za kilka lat docenisz swoj wyglad setki dziewczyn by wiele dalo, zeby wygladac tak jak ty
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 03:44   #40
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Jestes sliczna
najladniej Ci we fryzurce nr 1 zaproponowanej przez Eufemia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 07:30   #41
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

tak tak... Eufemia dobrze dobrała Ci włoski zwłaszcza pierwsze foto. Te krótsze chyba troszkę Cię postarzają. Do dzieła więc!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 07:56   #42
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Ja także nastawiłam się na zupełnie inne zdjęcia skoro napisałaś, że taka jesteś brzydka. A tu proszę...niespodzianka - ładna dziewczyna .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:37   #43
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Talking Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Ja niedawno założyłam bardzo podobny post, Koooochane Wizażanki jak zwykle pomogły (Oooooch, jesteście cudowne, wiecie?)
I mimo wielu ciepłych słów też nie od razu się zmienia podejście... Pracuję nad tym. Teraz mimo wszystko się powtórzę:
1) Masz piękną buźkę:
a) cudowna cera, z taką możesz wszystko zrobić,
b) piękny kolor oczu i ładny ich kształt,
c) cudownie równiutkie ząbki i ładne usta,
d) ładny owal twarzy (ja jestem pućka totalna - zazdroszczę Ci)
e) Twoja twarz jest taka pełna ciepła - musi się podobać facetom, bo pewnie miło im się kojarzy - z takim pełnym ciepła wieczorem i pyszniutką herbatą ( to moje skojarzenie ) .
f) mnóstwo kolorów pasuje do Twojej buzi - róż, turkus, beże....
2. Masz cudowne włosy - pięknie błyszczące z moimi nie wiem co się stało, ale teraz są takie tylko czasami.
3. Net mi się zrywa co chwila i nie znalazłam zdjęcia z Twoja sylwetką, wywnioskowałam tylko z postów, że takie było...

A możesz zrobić dla siebie bardzo wiele, nawet jeśli nie chodzi o konkretny maikjaż ( ja np. do teraz do szkoły nie mogę się kompletni ewmalować ) . I z tym, że zrobić możesz bardzo wiele nie chodzi mi o to, że masz wiele do poprawki NIE NIE NIE !! Tylko po prostu jest tak wiele pierdółek które można zrobić na lepszy humor i podejście do siebie... ja zrobiłam tak (przy okazji i Tobie polecam) :
1) kupiłam cudownie i słodko pachnący balsam do ciała,
2) zaopatrzyłam się w pastę wybielająca (przyjaciółka mówiła mi, że niepotrzebnie, ale ja chciałam - wtedy to kosmetyków dla mnie im więcej tym lepiej się czułam),
3) co weszłam do rossmana miałam inny błyszczyk firmy lovely - nawet jeśli mi nie leżał, a co!
4) podregulowałam sobie brwi
5) poszłam do fryzjera i całkowicie się oddałam w ręce fryzjerki ( O! tu proponuję Ci - niezależnie od tego jaką fryzurkę dla siebie wybierzesz, żeby troszeczkę podcieniowała Ci włoski, żeby "odstawały od czachy")
6) kupiłam szalony lakier do paznokci (tak się zaczęła moja miłość do bordo na stopach) ,
7) wybrałam się na zakupki na ciuszki - to prawie zawsze działa
8) zafundowałam sobie kąpiel z pianą, poustawiałam w łazience mnóstwo świeczek, włączyłam nastrojową muzyczkę, potem wysmarowałam się balsamem i powędrowałam do łóżeczka - od razu czułam się świetnie ( nie ma to jak szczypta luksusu )

Powiem Ci teraz szczerze - wymienionych wyżej zmian tak bardzo nie widać, ale jak kobietka COKOLWIEK ze sobą robi, to lepiej się czuje i samoocena jej się podnosi

Uszy do góry
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 11:28   #44
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Zgadzam się z Neitką każdy taki mały drobiazg może poprawić humor i pozwolić poczuć się pewniej
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:47   #45
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Wink Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Niewiem czego ty chcesz od siebie . Masz ładny usmiech i oczy a i figurę nie najgorszą.Spróbuj popatrzeć na siebie nieco łaskawiej,na początek dostrzec w sobie coś ładnego a potem polubić siebie taką jaką się jest(przecież jak będziesz się tak traktować to i tak nic niezmieni). Coś o tym wiem bo kiedyś sama byłam zakompleksiona ale teraz z perspektywy czasu uważam że na kompleksy szkoda czasu. Teraz trochę żal mi tego czasu spędzonego na rozmaitych krępacjach, zamiast sieszyć się życiem .Tak więc głowa do góry!!!
majo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:50   #46
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Kurcze dziewczyny nie macie luster w domu, ze uwazacie sie za brzydkie?
Nie musisz zaslaniac twarzy fryzura, pieknie Ci w spietych wloskach i usmiechem na twarzy .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 13:22   #47
scamp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Dziewczyny, naprawdę nie wiem, co mam Wam odpisac Tyle osób odpowiedziało - nawet nie bede wymieniać z imienia (tzn. z nicka), to co piszę jest do wszystkich-i do tych ktore napisały jedno zdanie i do tych ktore napisały mi tu całą trylogię

To dla mnie bardzo duzo znaczy i bardzo sie ciesze z tego co tu wszystkie napisalyscie. To naprawde sprawilo,ze lepiej sie poczulam. Nie zaluje ze umiescilam te fotki w necie,chociaz troche wciaz sie czuje nieswojo z myślą,ze kazdy moze mnie zobaczyc-w koncu to internet i tak dalej.

DZiewczyny,nawet nie wiecie ile dla mnie zrobilyscie Wielka buzka sszczegolnie dla tych,ktore napisały mi duuuzo- Neitka (pamietam Twój wątek,wiesz? dlatego czuję,ze mnie rozumiesz ), Przezłosliwa (Stokrotnie dziękuje za fotkę z fryzurką, bardzo ładna Niestety-kiedys juz mialam pocieniowane czy postrzępione (nie wiem jak je okreslic) wlosy i niestety nie pasuje mi to- mam zbyt proste, nie ukladają mi sie,wiec nie moge miec takiej fryzury ), Eufemia (równiez dziekuje za fotki! bardzo mi się podobają zaproponowane przez Ciebie fryzury,ale dwa srodkowe uczesania juz mialam i bylam zalamana efektem, nie wygladało to jak na fotce ), Pomadka , Aleksandra , Kokota , Aneciak , Kamolek Oraz dla całej reszty jeden wielki buziak
scamp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 20:09   #48
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Myślę, że byłoby ci ślicznie w ciemnych włoskach, jesteś bardzo ładna i na pewno w wielu fryzurkach i makijażach będzie ci do twarzy, kilka moich propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2282.jpg (74,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2287.jpg (64,9 KB, 27 załadowań)
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 01:06   #49
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

masz przecudna cere...
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-30, 11:46   #50
Kalinka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Scamp1 no co ty mowisz !!?? Przeciez naprawde jestes bardzo ładna Zobacz jaka masz sliczna cere.. no i te ciemne oczy Zawsze chciałam takie miec... Uwazam ze nie powinnas sie czepiac swojego wygladu bo moim zdaniem jest SUPER !!

Eufemia prosze powiedz mi w jaki sposob robiłas fryzurki Scamp1 ???? Ja tez bym chciała sobie tak dorabiac włoski Pozdrawiam
Kalinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 15:20   #51
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Nienawidzę swojego wyglądu :(

Kalinko, zrobilam to przy pomocy photoshopa, powicinalam sobie fryzurki z roznych zdjec, sciagnietych wszesniej z neta i zmontowalam to ze zdjeciem Scamp1
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.