ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 17:28   #1
faksiak
Przyczajenie
 
Avatar faksiak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Arrow

ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy


Wrocław

Stanowczo odradzam panią doktor Dubiel z pl. Katedralnego - jest bardzo niemiła, wręcz wredna, nie uznaje za stosowne zamykania drzwi do sąsiedniego gabinetu w czasie badania itp.
Polecam za to doktora Filipiuka (Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne).
faksiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:33   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Postanowiłam oddzielić ten post od wątku o dobrych ginekologach i stworzyć osobny, żeby łatwo było odszukać informacje

Pojawia się sporo pytań o ginekologów polecanych przez wizażanki. Do tej pory szły na forum Plotkowe, jednak tam szybko giną i są jednak mocno związane z tematyką tego forum.

Dlatego w drodze wyjątku powstaje ten wątek (mocko spokrew3niony z tym o dobrych ginekologach ) - jedyne (!) miejsce służące do wpisywania ginekologów, których NIE polecamy. Wszelkie osobne wątki na ten temat będą dopinane do tego.

Więc jeśli masz pytanie o ginekologa w Twoim mieście, poszukaj tutaj. Jeśli byłaś u niefajnego lekarza i chcesz o tym napisać (ku przestrodze ) - napisz tutaj.

Żeby wątek był czytelny proszę najpierw wpisać miasto - żeby łatwo było wątek przeszukać pod kątem wypowiedzi o lekarzach w danym mieście. Wg schematu:

Cytat:
warszawa/kraków/łódź/gdańsk itp...

<treść wypowiedzi>
Oczywiście mile widziany komentarz, jakieś charakterystyczne rzeczy, czy wizyta jest droga itp - same wiecie co się przydaje
Oraz to, gdzie lekarz przyjmuje i telefon (w miarę możliwości oczywiście - żeby łatwo było innym sie zorientować o kim mowa )


Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-11-12 o 17:14
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:06   #3
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Żory

Stanowczo odradzam pana ordynatora(tamtejszego szpitala)Moze jesli przychodzi sie do niego na kawe jest mily ale jako pacjentka odradzam poniewaz olewa swoja prace(szczegolnie nie polecam paniom w ciazy jesli chodzi o jej prowadzenie)
__________________


agatka

Edytowane przez malenkaa20
Czas edycji: 2006-08-11 o 21:24
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 16:34   #4
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kielce

Dr. Tomasz Kapturski (przychodnia ul. Żelazna)
nie bada piersi, badania robi (postawowe) po wręcz nakłonieniu go przez pacjentke (twierdzi ze nie chce męczyc Oo) Leki hormonalne wypisal mi bez ZADNYCH badań (na oko chyba...)
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 17:01   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KRAKÓW


dr Waligóra ze ScanMedu na ul. Armii Krajowej. Tragedia. Traumatyczne przeżycie, które się potem baaardzo długo pamięta. Zostałam potraktowana jak małą dziewczynka z fanaberiami. "13, 14, 19 lat przychodzą tu takie i myślą, że tabletki anty to cukierki! One są dla mężatek, które robią to 7 razy dziennie!" Jej badania nie jestem w stanie opisać... a badania hormonalne powiedziała, że jak chcę to niech sobie robię u lekarza rodzinnego.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:18   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bydgoszcz

Lolita Antkowiak, przychodnia w Poliklinice MSWiA

Przez 2 lata leczyla mnie na grzybice, ktorej najprawdopodobniej nigdy nie mialam. Przepisala mi pigulki od reki, jest niemila i niedelikatna podczas badania.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 20:16   #7
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź

dr Zasępa tabletki przepisane od ręki, niezainteresowany pacjętkami i ich stanem zdrowia. Generalnie miły człowiek, ale lekarz kiepski, cytologii nie zrobił ani raz.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 22:23   #8
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

podpisuje się pod negatywną opinią margitty co do pani Waligóry
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:07   #9
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez faksiak
Wrocław

Stanowczo odradzam panią doktor Dubiel z pl. Katedralnego - jest bardzo niemiła, wręcz wredna, nie uznaje za stosowne zamykania drzwi do sąsiedniego gabinetu w czasie badania itp.
Polecam za to doktora Filipiuka (Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne).
To ona jeszcze tam pracuje, nie wyrzucili tej baby???

Jejku podpisuję się pod faksiak - omijajcie ją z daleka

Okropna jest także dr Kulon - głupie komentarze, niedelikatność.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:25   #10
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez fi
Okropna jest także dr Kulon - głupie komentarze, niedelikatność.
Doktor Kulfon?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:06   #11
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez mimbi
Doktor Kulfon?
Niemal
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 22:48   #12
jagoda
Raczkowanie
 
Avatar jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
GG do jagoda
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław

Stanowczo odradzam wizyty u dr Kulon i dr Hapon z przychodni na Katedralnej. Pierwsza z nich jest bardzo niedelikatna przy badaniu i obcesowa przy pytaniach o jakby nie patrzec intymne sprawy. Od drugiej natomiast wyszłam z gabinetu zanim jeszcze zdążyła mnie zbadać, bo była tak niemiła, że ostatnia rzecz na jaką miałam ochotę to kontynuowanie tej wizyty. Aha - jeszcze mała uwaga co do ginekologów z izby przyjęć w szpitalu na pl.1go Maja - są tak niesamowicie kompetentni, że mało brakowało żebym znalazła się na stole operacyjnym, bo pan doktor nie przepisał mi na czas antybiotyku...
jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 01:12   #13
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Odradzam dr Chocielowska-przyjmuje (o rany, gdzie ona nie przyjmuje) glownie w Medica 2000 na Smolnej. Przepisala mi pigulki bez zadnych badan, w zasadzie tylko wyciaga forse na kolejne wizyty. Przyklad: powiedzialam jej podczas wizyty, ze bola mnie jajniki, a ona na to:"prosze poczekac i jesli bole nie mina, zglosic sie za miesiac" juz wiecej sie u niej nie pojawilam!
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 21:24   #14
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

warszawa

Koliński z Warszawy...nie wiem gdzie teraz przyjmuje, ja trafiłam do niego dawno bo 8 lat temu, do przychodni na Radzymińskiej w ciąży (miałam 29 lat pierwsza ciąża) CHAM zapytał mnie "co tak późno? nie było chętnych?"
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 23:57   #15
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

zartujesz?? serio tak powiedzial??? CHAM to zbyt delikatne okreslenie!! ://
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:34   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Białystok

dr Kolada - NIE BADA!! tzn, bada, ale tylko wzrokowo i na tej podstawie wypisuje leki. Wogole nie robi stopnia czystosci ani cytologii. Przez niego po kazdej wizycie musialam 100 zl zostawiac w aptece Przyjmuje w ZOZ MSWiA na ul. Fabrycznej.
dr ... nazwiska niestety nie pamietam Przyjmuje w kazdym badz razie w przychodni na ul. Swobodnej. Jest niedelikatna i wciska hormonalne srodki antykoncepcyjne, nawet gdy wie, ze pacjentka nie moze!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 11:43   #17
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
Byłam kilka lat w Medicoverze i od razu mówię że tam Lubaszewska i Wilczyńska nie robią badań przed dobraniem pigułek.Nie namawiają co prawda na jakieś konkretne ale oni nawet nie pytają o to czy palisz papierosy czy masz nadciśnienie tętnicze...Nic.Tylko się pytają czy już masz jakies pigułki na myśłi.Czyli dobieranie na chybił trafił.Skandal moim znaniem.Moja kumpela w państwowej przychodni miała badania bez żadnego "ale".

Edytowane przez wichura
Czas edycji: 2005-12-22 o 09:33
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:17   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wichuro, dopisz nazwę miejscowości
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:44   #19
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Sandomierz:
w ośrodku Rokitek są dwie lekarki, jedna młoda druga starsza. niestety nazwiska mi wyleciały. fakt że ta młodsza to lekarz ginekolog z wskazaniem na młode dziewczęta. nie polecam z całą świadomością. Na pierwszej wizycie jak zapytałam o metody antykoncepcji /18 lat miałam/ to pani doktor spojrzała na mnie jak na wroga najgorszego, i wręczyła mi książeczkę o metodach naturalnych mówiąc że w moim wieku to tylko takie. dodam że byłam i jestem całkowicie zdrowa i natychmiast zmieniłam lekarza /na tą drugą panią/
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 16:29   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez margitta
KRAKÓW


dr Waligóra ze ScanMedu na ul. Armii Krajowej. Tragedia. Traumatyczne przeżycie, które się potem baaardzo długo pamięta. Zostałam potraktowana jak małą dziewczynka z fanaberiami. "13, 14, 19 lat przychodzą tu takie i myślą, że tabletki anty to cukierki! One są dla mężatek, które robią to 7 razy dziennie!" Jej badania nie jestem w stanie opisać... a badania hormonalne powiedziała, że jak chcę to niech sobie robię u lekarza rodzinnego.
Cytat:
Napisane przez Smerfi
Kraków

podpisuje się pod negatywną opinią margitty co do pani Waligóry
I ja też, niestety, potwierdzę tą opinię. Pani doktor jest niemiła, opryskliwa, niedelikatna przy badaniu, a do tego łaskę robi, że wypisze receptę na pigułki. Nie rozumiem skąd te tłumy u niej pod drzwiami
Co do tych pigułek, to osobiście nie miałam z nią przejść żadnych, bo byłam u niej aż 2 razy (o ten drugi za dużo), ale koleżanka, która przyszła na badanie pierwszy raz akurat do niej od razu została zjechana, i za to że pigułki by chciała (a o niczym takim nawet nie wspomniała) i za to, że przychodzi w nieodpowiednim momencie cyklu. Wg tej pani doktor badać można tylko zaraz po okresie, a koleżanka była jakoś przed. Szczerze mówiąc nigdy się z taką opinią nie spotkałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 11:51   #21
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez MagJa
I ja też, niestety, potwierdzę tą opinię. Pani doktor jest niemiła, opryskliwa, niedelikatna przy badaniu, a do tego łaskę robi, że wypisze receptę na pigułki. Nie rozumiem skąd te tłumy u niej pod drzwiami
Co do tych pigułek, to osobiście nie miałam z nią przejść żadnych, bo byłam u niej aż 2 razy (o ten drugi za dużo), ale koleżanka, która przyszła na badanie pierwszy raz akurat do niej od razu została zjechana, i za to że pigułki by chciała (a o niczym takim nawet nie wspomniała) i za to, że przychodzi w nieodpowiednim momencie cyklu. Wg tej pani doktor badać można tylko zaraz po okresie, a koleżanka była jakoś przed. Szczerze mówiąc nigdy się z taką opinią nie spotkałam

Tłumy są, bo wspaniały ScanMed ma na cały Kraków może 3 ginów. Ją okrzyczała, że pigułki by chciała?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 12:17   #22
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez margitta
Tłumy są, bo wspaniały ScanMed ma na cały Kraków może 3 ginów.
No ma 3 ginów, ale zawsze można wybrać dwóch pozostałych, a nie ją :/ Przynajmniej ja tak robiłam, jak już się na niej poznałam. A drugi raz poszłam tylko dlatego, że już innego wyjścia nie było Ale z drugiej strony zauważyłam, że niektóre babeczki od razu do niej chcą, nie pytają o nikogo innego i to mnie bardzo dziwi
Cytat:
Napisane przez margitta
Ją okrzyczała, że pigułki by chciała?
I to już w progu, dosłownie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 17:07   #23
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dziewczyny niestey nie moge sie zgodzic z waszymi opiniami na temata dr Waligóry. Gwoli ścisłości nie jestem mężatką ,mam 23 lata i też zgłosiłam się do niej w sprawie antykoncepcji. Na pierwszej wizycie nie wypisała mi tablteke tylko zleciła czystość , cytologie i USG przezpochowe , co prawda w tej przychodni trwało to 2-3 tyg nim to wszytsko załatwiłam ale potem bez problemu wypisała mi HArmonet , zreszta jako jeden z nielicznych lekarzy pisze 6 opakowań na jednej recepcie dzieki temu mogę brać na wtórnik. Jestem z niej bradzo zadowolona i uwążam że jest profesjonalna, mimo że juz dość wiekowa i w dodatku miła, choć zwracanie się per lalka czy laeczko może nie wszytskim odpowiadać mnie nie przeszkadza.
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 17:13   #24
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Arrow Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

kraków, bieżanów

Natomiast kogo z całego serca nie polecam to dr Hejnar pracuje w Zeromskim gabinet na w Centrum Huty i gdzieś w Bieżanowie , Po pierwsze na kilku kolejnych wizytach leczyl mi niestniejaca nadżerka ktorej wg najnowszych wytycznych sie nie leczy biorac za kazda wizyte 90 zl, poza tym pobral mi cytologie ale nie wydal wyniku tylko powiedzila ze wszytsko jest ok ( wiec w sumie nie wiem czy tak naprawde wogole byla zrobiona), a doadtkowo nigdy nie wywpisal mi tabletek na dluzej niz jeden miesiac i za kazdym razem musiala zaplacic 60 zl , czasem tez wyobrazcie sobie sprzedawal mi tabletki z probek od firm farmacuetycznych i to nie po znizkowej cenie tylko drozej niz w aptece ( wtedy bralam Mercilon w patece kosztowal 26 zl a on bral ode mnie 30 ). Poniewaz byly to moje pierwsze tabletki i pierwszy ginekolo to dopiero z perspektywy czasu oceniam jak strsznie zrobil nie w konia

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-15 o 17:42
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 23:26   #25
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa oraz Legionowo

dr Katarzyna Stor

babeczka co prawda jest sympatyczna i można czuć się naprawdę swobodnie (o ile jest to możliwe u ginekologa), bada delikatnie itd. jednak jest głownie nastawiona na wyciąganie kasy. Poza tym wątpię w jej kwalifikacje- bo poprostu zaszkodziła mi przez nią czeka mnie dłuższe leczenie u innego lekarza ( ehhh....gdybym od poczatku poszła do innego...). wiem, ze pracowała w różnych miejscach: między innymi w szpitalu na Szaserów, w Legionowie w jakiejś prywatnej klinice oraz w prywatnym gabinecie (w domu). ponadto moją znajomą prawie doprowadziła do bezpłodności (szczegółów nie znam- bo to nie aż tak bliska znajoma). ogólnie- nie polecam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 07:58   #26
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Smerfi
Kraków

podpisuje się pod negatywną opinią margitty co do pani Waligóry

Chryste Panie, chodziłam do niej jako studentka do przychodni studenckiej na Armii Krajowej, rzeczywiście, oblężenia to ona nie miała, wypisywała mi kilka razy recepty w zastępstwie, ale rzeczywiście tak, jakby mi robiła wielką łaskę.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 19:05   #27
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

Dr Marszałek. Przyjmuje w przychodni na os. Dywizjonów, podobno gdzieś też przyjmuje prywatnie (kiedys ode mnie zażądała 60 zł za wizytę, bo zapomniałam legitymacji ubezpieczenia studenta). Jest "specjalistą" ginekologiem seksuologiem. Z racji tego, że to w przychodni postanowiłam do niej chodzić. Badanie jest niedelikatne i na samą myśl, że mam się położyć na fotelu to mi się nogi uginają. Przy cytologii, kiedy powiedziałam jej, że mnie boli jak pobiera próbki stwierdziła, że musi boleć (potem jeszcze przez kilka godzin czułam bóle w podbrzuszu). Jest przeciwna tabletkom anty, twierdziła, że ja jako młoda dziewczyna (21 lat) nie powinnam zażywać i "niech się facet pomęczy". Po w/w badaniu cytologicznym nic mi nie napomknęła o następnej wizycie, a potem jak przyszła za pół roku na wizytę to się na mnie wydarła, że do niej nie przyszłam. A jak jej powiedziałam, że nic mi o tym nie wspomniała, to powiedziała mi, że skoro chodzę do kilku ginekologów (co jest oczywiście nieprawdą, nie wiem czemu sobie to wymyśliła) to mi się ma prawo mylić, kiedy do którego pójść powinnam.

Jedynym plusem jest to, że wyleczyła mnie z nadżerki farmakologicznie. I że po pół roku leczenia mnie wysłała mnie na cytologię, na którą poprzedni lekarz nigdy mnie nie wysłał (a leczył 1,5 roku).

Ogólne wrażenie: nieprzyjemny i niedelikatny babsztyl, który nie potrafi odpowiedź na zadane pytania przez pacjentki.

Teraz jestem na etapie poszukiwania prywatnego lekarza.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 01:58   #28
ania_chetna_13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

nie polecam dr Stefana z Białobrzeży.... jest wyjątkowym chamem... i jeździ rowerem.... burak i tyle.... a wogóle co to za forum.... ******lę to.... idę sie napić... w remizie impreza.... (strażackiej)
ania_chetna_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 10:03   #29
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań

zdecydowanie odradzam dr (chyba nawet doc.) Klejewskiego przyjmuje na kasę chorych na pl. Spiskim, pierwsze moje wrażenie: super! bo miły, wita się od progu gabientu, prawi komplementy itd. chodziłam do niego 2 lata i ciągle leczył mnie na jakieś infekcje i nie mógł sobie z nimi poradzić, po tych 2 latach "nagle" go olśniło, że mam nadżerkę (dodam, że wiedziałam że ją mam, bo mój wcześniejszy lekarz mi o niej powiedział, a on nawet słowem nie wspomniał że mam coś takiego) i trzeba konieczne ją wypalić prądem, bo z tego może być rak i takie tam... powiedział też że bardzo mu przykro, ale leczenia nadżerki nie refunduje kasa chorych i moge ją sobie usunąć u niego prywatnie za 200 czy 300zł(już nie pamiętam). Najpierw się przestraszyałam, ale po chwili stwierdziała, że coś nie gra, skoro miałam nadżerkę, już wcześniej to chyba powiniem mnie o tym poinformować wcześnej, a nie kedy jego zdaniem, to już ostatni dzwonek. Była potem u 3 lekarzy sprawdzić jego diagnozę, okazało się że owszem mam nadżerkę, ale tragedii nie ma i można ją wyleczyć kwasem(koszt 50zł!). Okłamał też mnie mówiśc, że kasa nie refunduje, bo refunduje tylko trzeba dać skierowanie, a wtedy nici z kaski za leczenie prywatnie.
Ale to jeszcze nic, on wykrył nadżerkę u mojej siostry (lat 19) i też starszył rakiem, okazało się że oczywiście ona nie ma żadnej nadżerki i nigdy nie miała!!!!!! co za kawał s....wiela!!!
przy okazji weryfikacji sprawdziałam kilku lekarzy i okazało się że dr Moskalewicz to taki sam gnój jak Klejewski, bo nawet na mnie nakrzyczał że się zapuściłam i jak mogłam do takiego stanu się doprowadzić, a on chętnie pomoże w swoim prywatnym gabinecie, bo kasa nie refunduje!!!!normalnie jakby się umówili....
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 13:48   #30
joanna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

MIKOŁÓW

zdecydowanie odradzam DERESZOWSKIEGO. nie wiem jak ktos taki jeszcze nie ma zakazu wykonywania zawodu.
joanna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.