POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 16:48   #1
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93

POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)


nie wiem Kiedy tak mi się przytylo... zawsze bylam szczupła, zgrabna, w sumie teraz tez tak jest,ale Kiedy dzisiaj się zwazylam to przeżyłam szok! przecież jeszcze niedawno wazylam 53 kg, co jest? Dziewczyny, zwracam się z prosba, znacie jakies SKUTECZNE ćwiczenia na płaski brzuch, boczki, nogi i zgraby tylek? i polecacie jakas dietę czy cos? kompletnie nie znam się na tym wszystkim, chciałabym jak najszybciej zrzucić z 3 kg i sobie wyrobić mega świetną figure aaa, i mam nadzieję ze piersi mi nie zmaleją, haha, juz są i tak za malutkie xd i przepraszam za nowy wątek liczę na wasza pomoc, Dzieki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:12   #2
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
nie wiem Kiedy tak mi się przytylo... zawsze bylam szczupła, zgrabna, w sumie teraz tez tak jest,ale Kiedy dzisiaj się zwazylam to przeżyłam szok! przecież jeszcze niedawno wazylam 53 kg, co jest? Dziewczyny, zwracam się z prosba, znacie jakies SKUTECZNE ćwiczenia na płaski brzuch, boczki, nogi i zgraby tylek? i polecacie jakas dietę czy cos? kompletnie nie znam się na tym wszystkim, chciałabym jak najszybciej zrzucić z 3 kg i sobie wyrobić mega świetną figure aaa, i mam nadzieję ze piersi mi nie zmaleją, haha, juz są i tak za malutkie xd i przepraszam za nowy wątek liczę na wasza pomoc, Dzieki
jedyny skuteczny sposób to ... dieta+treningi

Czemu właśnie 3 kg ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:15   #3
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Jak najszybciej to się nie da Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta. Na YT masz multum programów ogólnotreningowych albo na wybrane partie ciała - poszukaj Mel B, Tiffany Rothe, Jilian, Ewka chodakowska oczywiście. Do tego 8min abs, abrippers itp.
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:22   #4
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
poszukaj Mel B, Tiffany Rothe, Jilian, Ewka chodakowska oczywiście. Do tego 8min abs, abrippers itp.
Z tego zestawu mogą być treningi Jillian. Ewki nie polecamy, ponieważ wykonuje błędnie ćwiczenia, zatem nie jest żadnym wzorem do naśladowania w tej kwestii. Te 8 minutówki też większego sensu nie mają.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:13   #5
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
jedyny skuteczny sposób to ... dieta+treningi

Czemu właśnie 3 kg ?
Jakos tak 3kg by mi odpowiadały a ile, wedlug Ciebie powinnam schudnac? najbardziej mi zależy żeby te boczki,bo one mnie tak poszerzaja... jakie ćwiczenia polecasz? na pośladki czytałam ze BBL dobre
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:59   #6
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
Jakos tak 3kg by mi odpowiadały a ile, wedlug Ciebie powinnam schudnac? najbardziej mi zależy żeby te boczki,bo one mnie tak poszerzaja... jakie ćwiczenia polecasz? na pośladki czytałam ze BBL dobre
Powiem Ci, że ja też zawsze byłam szczupła i zawsze(od dobrych paru lat) ważyłam 52 kg aż któregoś dnia się przeraziłam, że wyglądam jak wyglądam.
Zaczęłam biegać, zrobiłam BBL później insanity i jest ok. Choć teraz mam chrapkę na to aby wyglądać lepiej niż przed ćwiczeniami hehe i sobie dalej ćwiczę, lubię to BBL mi pomogło, mam zdjęcia w galerii jak chcesz zerknąć.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:01   #7
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też zawsze byłam szczupła i zawsze(od dobrych paru lat) ważyłam 52 kg aż któregoś dnia się przeraziłam, że wyglądam jak wyglądam.
Zaczęłam biegać, zrobiłam BBL później insanity i jest ok. Choć teraz mam chrapkę na to aby wyglądać lepiej niż przed ćwiczeniami hehe i sobie dalej ćwiczę, lubię to BBL mi pomogło, mam zdjęcia w galerii jak chcesz zerknąć.
Oooo zachęciłas mnie max! przez jaki czas ćwiczyłas do takiego efektu?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 19:10   #8
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
Oooo zachęciłas mnie max! przez jaki czas ćwiczyłas do takiego efektu?
BBL trwa miesiąc i już była różnica i później przez m-c robiłam jakieś tam cwiczenia typu tamilee webb i bieganie czy orbitrek i później insanity które trwa 9 tygodni
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:19   #9
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
BBL trwa miesiąc i już była różnica i później przez m-c robiłam jakieś tam cwiczenia typu tamilee webb i bieganie czy orbitrek i później insanity które trwa 9 tygodni
uu to czeka mnie długa praca, no coz ale dzieki wielkie za odpowiedź
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:49   #10
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Z tego zestawu mogą być treningi Jillian. Ewki nie polecamy, ponieważ wykonuje błędnie ćwiczenia, zatem nie jest żadnym wzorem do naśladowania w tej kwestii. Te 8 minutówki też większego sensu nie mają.
Poważnie? pierwsze słyszę, że nie "polecamy" Ewki i
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 23:54   #11
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Przytyłam po operacji i leżeniu po niej oraz po ciężkiej diecie regeneracyjnej (na odnowę tkanki tłuszczowej na brzuchu). Przed operacją ważyłam ok 50 kg. Po operacji doszłam do 58 kg. I co zrobiłam? Zaczęłam chodzić na siłownię. 3 razy w tygodniu, po 2 godziny
1 godzina - trening kardio, 1 godzina- trening siłowy, obwodowy, z 1 minutowymi odpoczynkami między serami ćwiczeń. Po 3 miesiącach schudłam 8 kilo. Obecnie znów ważę 48 kg, nadal regularnie trenuję. Nie stosowałam żadnej diety. Jadłam po prostu zdrowe rzeczy- warzywa, ryby, jeśli słodycze to raczej z dobrej cukierni i wersje zdrowsze np. kruche babeczki z owocami a nie tłuste kremówki czy sklepowe batony z tłuszczy utwardzanych. Także- wystarczy siłownia. Byle regularnie. I odrobina cierpliwości. Daj sobie czas.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 12:06   #12
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

osoby cwiczace waga sie nie powinny sugerowac. Przy treningach mozna wazyc nawet wiecej niz przed a wygladac lepiej i szczuplej.

Nie waze sie od poczatku grudnia i powiem szczerze ze mi tego nie brakuje, bo widze po ubraniach, ze wszystko ladnie schodzi

co do zrzucenia tych 3 kilo to oczywiscie ruch jak najbardziej wskazany, wyrzucenie niezdrowej zywnosci, picie wiekszej ilosci wody.

Czasem gdy sie pije zbyt malo woda zatrzymuje sie w organizmie i czlowiek "puchnie" (jak przed okresem )
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:38   #13
helloiwantyou
Raczkowanie
 
Avatar helloiwantyou
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 93
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Przytyłam po operacji i leżeniu po niej oraz po ciężkiej diecie regeneracyjnej (na odnowę tkanki tłuszczowej na brzuchu). Przed operacją ważyłam ok 50 kg. Po operacji doszłam do 58 kg. I co zrobiłam? Zaczęłam chodzić na siłownię. 3 razy w tygodniu, po 2 godziny
1 godzina - trening kardio, 1 godzina- trening siłowy, obwodowy, z 1 minutowymi odpoczynkami między serami ćwiczeń. Po 3 miesiącach schudłam 8 kilo. Obecnie znów ważę 48 kg, nadal regularnie trenuję. Nie stosowałam żadnej diety. Jadłam po prostu zdrowe rzeczy- warzywa, ryby, jeśli słodycze to raczej z dobrej cukierni i wersje zdrowsze np. kruche babeczki z owocami a nie tłuste kremówki czy sklepowe batony z tłuszczy utwardzanych. Także- wystarczy siłownia. Byle regularnie. I odrobina cierpliwości. Daj sobie czas.
zazdroszczę Tobie wagi u mnie niestety siłownia odpada... jak cos to na wakacje, ale do wakacji jeszcze hohoho czasu niestety :/ teraz jakies ćwiczenia w domu i to mnie usatysfakcjonuje

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
osoby cwiczace waga sie nie powinny sugerowac. Przy treningach mozna wazyc nawet wiecej niz przed a wygladac lepiej i szczuplej.

Nie waze sie od poczatku grudnia i powiem szczerze ze mi tego nie brakuje, bo widze po ubraniach, ze wszystko ladnie schodzi

co do zrzucenia tych 3 kilo to oczywiscie ruch jak najbardziej wskazany, wyrzucenie niezdrowej zywnosci, picie wiekszej ilosci wody.

Czasem gdy sie pije zbyt malo woda zatrzymuje sie w organizmie i czlowiek "puchnie" (jak przed okresem )

o przydatna informacja tylko kurcze jakie te ćwiczenia? to najgorsze. najpierw chce wymodelowac pośladki, na koniec zostawię brzuch
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=751979 moje rzeczy na wymianę/xxxxx &wish lista!

rozpoczynam dietkę
-5kg do końca kwietnia!
start 30.03: 63 kg
Mel B
helloiwantyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:47   #14
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
u mnie niestety siłownia odpada... jak cos to na wakacje, ale do wakacji jeszcze hohoho czasu niestety :/ teraz jakies ćwiczenia w domu i to mnie usatysfakcjonuje
Możesz ćwiczyć siłowo w domu Jeżeli do tej pory zbyt dużo nie ćwiczyłaś to możesz wykorzystać nawet butelki z wodą, z piaskiem, itp. Czyli w zasadzie to co znajdziesz w domu. Jakbyś miała jakieś obciążenie i piłkę gimnastyczną to już możesz całkiem fajnie szaleć

Cytat:
Napisane przez helloiwantyou Pokaż wiadomość
Jakos tak 3kg by mi odpowiadały a ile, wedlug Ciebie powinnam schudnac? najbardziej mi zależy żeby te boczki,bo one mnie tak poszerzaja... jakie ćwiczenia polecasz? na pośladki czytałam ze BBL dobre
Widzisz, to nie waga jest istotna Tak, jak ktoś wyżej napisał, można ważyć nawet więcej, a wyglądać o wiele lepiej. Liczy się przede wszystkim jakość ciała.
Polecam zdrowe odżywianie + trening.
Trening na początek w zależności od tego co bardziej Tobie odpowiada np. Jillian, Zuzka Light. Lub tak, jak pisałam wyżej może to być też domowy trening siłowy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:14   #15
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Mnie bardzo pomógł stepper z linkami. Co prawda nie miałam nadwagi, ale efekty są bardzo widoczne. Pojawił mi się delikatny zarys mięśni na ramionach. Uniosła się pupa. Brzuch po napięciu jest twardy jak skała (nie mam kaloryfera). Z tym, że na efekty trzeba trochę poczekać.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:22   #16
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: POMOCY. Cwiczenia brzuch,posladki. 167cm i 57 kg...help! :)

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Mnie bardzo pomógł stepper z linkami. Co prawda nie miałam nadwagi, ale efekty są bardzo widoczne. Pojawił mi się delikatny zarys mięśni na ramionach. Uniosła się pupa. Brzuch po napięciu jest twardy jak skała (nie mam kaloryfera). Z tym, że na efekty trzeba trochę poczekać.
ile czekałaś na efekty? ile razy w tygodniu ćwiczysz i jaki tryb życia prowadzisz?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.