I co teraz? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 11:25   #1
kamcia000001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22

I co teraz? POMOCY!


Chciałabym abyście mi pomogli. Mam okragla twarz, niskie czolo itd. Nie wiem co zrobić z moimi włosami. Moje naturalne to kasztanowe. Utleniałam je na blad i farbowalam na sredni braz (taki wlasnie teraz mam). I cos by sie przydalo teraz jakoś je ułożyć, tylko nie wiem jak, i co by mi pasowalo? Mam pomysl zeby zrobic sobie cos takiego:
http://modaiuroda.wordpress.com/2007...kolory-wlosow/
http://fryzury.qever.com/galeria-fry...134%29.jpg.php

cos z tych dwóch, ale nie wiem czy mi bedzie pasowac... mam wlosy do mniej wiecej 3cm pod lopatkami cos okolo tego Jesli zadna z tych fryzur mi nie bedzie pasowac to prosze chociaz podpowiedzcie mi co innego , jaka fryzure bym mogla sobie zrobic (tzn. fryzjer by mogl mi zrobic ;d )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg XL802058.JPG (86,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XL802059.JPG (86,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XL802060.JPG (88,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XL802061.JPG (87,9 KB, 11 załadowań)
kamcia000001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:32   #2
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: I co teraz? POMOCY!

Kto ci powiedział że masz okrągłą twarz????
Bo na tych foto wcale tak nie wygląda.....l
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:38   #3
kamcia000001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: I co teraz? POMOCY!

a jaka mam?
kamcia000001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:31   #4
oleczka220
Raczkowanie
 
Avatar oleczka220
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 320
Dot.: I co teraz? POMOCY!

Hmmm..
Szczerze mówiąc to mi to wygląda na okrągłą..

Znalazłam taki artykuł a necie o okrągłej buzi i fryzurach :
Okrągła:

Charakteryzuje się pełnymi policzkami, zaokrągloną brodą i niskim czołem. Odpowiednie dla tego typu twarzy są proste i wycieniowanie fryzury. Unikaj krótkich włosów, fryzur odsłaniających skronie i uszy oraz gładkich upięć. Zrezygnuj z grzywki. Przedziałek rób raczej z boku. Długie proste włosy ukryją kości policzkowe. Końce powinny być wycieniowanie, podwinięte i swobodnie opadające na ramiona. Dół może być mocno postrzępiony.


Gruszkowy kształt twarzy
Charakteryzuje się wąskim czołem, szeroką szczęką i policzkami. Odpowiednie dla tego typu twarzy są fryzury półdługie i kręcone. Unikaj fryzur rozszerzających się ku dołowi. Powinna rozszerzać optycznie górną część głowy.



sercowy
Charakteryzuje się szerokim czołem, wyraźnymi kośćmi policzkowymi i małą brodą. Odpowiednie dla tego typu twarzy są fryzury z włosów półdługich przedziałkiem na boku. Unikaj natomiast krótkich włosów (np. na jeżyka), odkrytego czoła, wystrzyżonego karku, końskiego ogona. Ładnie będziesz wyglądać z krótką grzywką. Dłuższą grzywkę powinnaś odsuwać na bok tak żeby zasłaniała kości policzkowe. Rób przedziałek z boku, włosy z jednej strony możesz zaczesać za ucho. Końce włosów powinny być puszyste lub kręcone. Same końcówki powinny być mocno wywinięte.


Prostokątny kształt twarzy
Charakteryzuje się wysokim czołem, szczupłymi policzkami i wydłużoną brodą. Odpowiednie dla tego typu twarzy są krótkie fryzury (np. na pazia), pofalowane lub skręcone. Unikaj fryzur bez grzywki, długich prostych włosów i koków na czubku głowy. Czoło powinno by zasłonięte grzywką.


Mam nadzieje że pomogłam.. chociaz troche.
Jak znajde jakies fajne fryzury to wkleje
oleczka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.