Dzieciaczki lutowo-marcowe 06 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 21:43   #1
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa

Dzieciaczki lutowo-marcowe 06


Niniejszym dokonuję inauguracji wątku mam które wydały swego potomka w lutym-marcu 2006. oczywiście zapraszamy tych wszystkich którzy gościli w naszych skromnych progach w poprzednim wątku.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 07:28   #2
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiu bidulko tak to jest z facetami, a i teściowe bywają upierdliwe. Znam to. W szkole myślą, że studenci mają tyle czasu, aby co chwile latać do nich, moja koleżanka miała też takiego promotora do którego co chwile musiała z pracą jeździć .

Wiecie troche mi szkoda opuszczać nasz wątek, tyle naszych doświadczeń, zmartwień i radości tam zapisałyśmy, ale Mariqa ma rację trzeba ustąpić kolejnym przyszłym mamą . Napewno Malina nas znajdzie, albo lepiej napisze do niej, aby wiedziała . Swoją drogą ciekawe jak sobie sama radzi mam nadzieje, że dobrze jej i Tomciowi się mieszka w nowym mieszkanku.
Ja jestem już u rodzinki, wczoraj wyjechaliśmy wieczorem z Bydgoszczy. Mamy w niedzielę chrzciny, mały zrobił się takim płaczkiem, że już się boję co będzie w kościele. Niestety, ale wczoraj znowu był tak niespokojny i płaczliwy. Cały dzień na rękach, szału dostawałam . Jeszcze przyszedł TŻ i zaczełam się z nim kłócić w jego urodziny , pierwsze co jak wrócił to komputer , ja rozumiem, że praca jest ważna ,ale jak dziecko wydziera sie w niebogłosy i nie mam jak zrobić mu plantexu to nie dziwne, że nerwy mi puszczają jak nie chce mi pomóc. Życie
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:05   #3
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiaa nie jestes sama. Własnie sie z TZ pokłocilam. i to przez telefon. wczoraj siadlam wieczorem do kompa i nie dzialal dzwiek. kiedy mu o tym powiedzialam on od razu na mnie z paszcza ze wiecej nie dotkne sie do komputera bo on nie ma 220 zł na nowa plyte. i dalej na mnie najezdzal. nie dosc ze sie okazalo ze nic sie nie stalo to jeszcze haslo zalozyl i dalej sie darl. Wiktoria spi a jego to nie rusza. dzisiaj chcialam cos sprawdzic na necie i dzwonie po haslo a on do mnie ze jak ladnie go poprosze to moze dostane. powiedzialam zeby sie wypchal i laski nie chce,. potem on dzwoni i mowi mi ze on ma dosc, ze ktos mnie chyba przeciwstawia, itd. nie pomysli ze ja sie czuje zmeczona. on sobie chodzi gdzie chce i tak na prawde nie wiem gdzie dokladnie jest. nie chodzii o to ze go o zdrade podejrzewam. szczerze w to watpie. ale kiedy Wiki ma zly dzien to ja sie z tym mecze. on wraca kiedy tak na prawde Wiki przygotowuje sie do kapieli, potem jest juz odprezona albo juz spi. jak to pisze to az sie wyc mi chce i mam lzy w oczach.
ide. przytule Wikusie to zrobi mi sie troche cieplej na serduchu.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:29   #4
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Mnie mój dzisiaj bardzo przeprasza. Prezenciki, wspólne zakupy. Tylko ja bym wolała żeby mnie nie wkurzał a nie takie spóźnione zapędy miłosne. Ja wiem że on sie stara ale moje życie też nie jest usłane różami.

Tiaaro, Płatku doskonale was rozumiem
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:59   #5
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ach dziewczyny taka nasza rola, ciekawa jestem jak by oni się zachowywali, gdyby całymi dniami siedzieli z dzieckiem sami. Nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak dziecko potrafi wymęczyć, zwłaszcza jak ma zły dzień .
Ciekawe gdzie reszta mamuś, chyba spacerują z dzieciaczkami. U nas bardzo brzydka i deszczowa pogoda .
Co stało się z naszą karmą?
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 16:01   #6
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Byłam niezalogowana i dlatego jej nie widziałam .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:56   #7
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cześć dziewczyny!
Ja chyba szału dostanę , od kilku ładnych dni Natalka miała już cudną pupkę. Rano patrzę a tu pupa pawiana, już nie wiem co jest. Mimo, że codziennie w nocy zmieniam jej praktycznie dwa razy, znowu jej się odparzyła . Ma chyba strasznie wrażliwą skórę.

Macie rację, że Ci nasi mężczyźni lubią się migać od obowiązków związanych z dzieciaczkami . Jak już są w domu to zaraz sobie czegoś szukają, zaraz znajdą jakąś wymówkę żeby tylko dać im spokój. Zabawią dzidzię 5 minut i tyle z ich pomocy .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 19:25   #8
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostka może spróbu w nocy pieluchę tetrową? Może to przez pampersy. Ja się zabardzo nie znam, ale próbować trzeba bo szkoda malutkiej...
Co do tych chłopów to szkoda gadać!!! Ja mam na wtorek oddać dokończoną pracę magisterską, a mój Luby wraca o 20, lub 19... no w sumie mam do pisania całą noc, ale ja jestem wtedy zmęczona, a nie zdolna do myślenia. Pomijam fakt, że własnymi palcami wklepałam mu całą jego pracę, napisałam wstęp, zaniosłam do oprawy i oddałam promotorowi, a także byłam na obronie razem z nim, ale wątpię żeby Marcin pofatygował sie na moją...przeciez pracuje Mam trochę żalu do niego za to że ja tyle mu 2 lata temu pomogłam, a on nie może wrócić o 16 do domu, żebym chociaż mogła troszke popisać.
Dobra nie nudzę ide pisać...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 19:45   #9
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Uskow ja konczyłam pisać prace jak juz bylam mamusia. na szczescie Wiktoria nie byla poczatkowo marudnym dzieckiem. kiedy oddalam prace do dziekanatu okazalo sie ze promotor mial wypadek i nie wiadomo kiedy bedzie obrona. w efekcie czekalam pol roku na obrone. a o dacie dowiedzialam sie na dwa dni przed. wiec z dzieckiem uczylam sie. wwalalam ja do wozka na tarasie usypialam i czytalam. a TŻ zapowiedzialam ze na dzien obrony ma siedziec w domu. nie bylo odmowy dla mnie. i siedzial. jakos to poszlo.

Joasiaa ty to chociaz o tyle masz dobrze ze cie przeprasza bo moj to jeszcze drazyl temat po powrocie. a mowy nie ma o prezentach.

jakos to bedzie nie ma innego wyjscia.

pa patki dziewczyny.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:42   #10
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez kostka.kr
Cześć dziewczyny!
Ja chyba szału dostanę , od kilku ładnych dni Natalka miała już cudną pupkę. Rano patrzę a tu pupa pawiana, już nie wiem co jest. Mimo, że codziennie w nocy zmieniam jej praktycznie dwa razy, znowu jej się odparzyła . Ma chyba strasznie wrażliwą skórę.

Macie rację, że Ci nasi mężczyźni lubią się migać od obowiązków związanych z dzieciaczkami . Jak już są w domu to zaraz sobie czegoś szukają, zaraz znajdą jakąś wymówkę żeby tylko dać im spokój. Zabawią dzidzię 5 minut i tyle z ich pomocy .
Kostko, tez mi przyszło do głowy ze o może byc uczulenie na pampersy albo mokre chusteczki, może wypróbuj jakies inne? Ja Oliwce juz nie zmieniam pieluchy w nocy bo kupek nocnych juz nie robi, a siuśki sie wchłaniają w pieluche .... jak ją przewijałam to ją strasznie rozbudzało i potem nie mogła zasnąć.
Babeczki ponawiam pytanie - czy Wasze dzieci tez juz sie tak podnoszą na rękach ? Ja po prostu mam wrażenie ze Oliwka zaraz wstanie i zejdzie z łózeczka tudziez kanapy. I w ogole czy to mozliwe ze juz jej zęby wychodzą? Ostatnio spędza całe dnie z piąstką w buzi, tak jakby ją dziąsła swędziały i marudniejsza sie zrobiła... ale ona ma dopiero 2 miesiace
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:50   #11
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko, moja Tośka zaczęła tak śmiesznie sie podnosić jak miała miesiąc. Moja mama mówiła że jest silna i zacznie wcześnie chodzić, a guzik prawda, bo mała już skończyła 9 miesiecy i ledwo co raczkuje, o chodzeniu mowy nie ma. Ja też zastanawiałam sie czy wychodzą już małej ząbki jak pchała raczki do buzi, ale jak już pisałam ma 9 miesiecy i ani jednego ząbka!! Chyba późne chodzenie i ząbki odziedziczyła po mnie. Ja po roku zaczęłam chodzić i żąbkować!!! Wyobrażacie sobie roczne dziecko bez ani jednego ząbka w buzi!!!
Lekarz mi powiedział jak na szczepieniu zapytałam o ząbki, że zęby sie nie pojawia na pewno dopóki dziecko ma taki wrębek na dziąsłach. Dziąsła nie są płaskie tylko mają taki wrąbek. A poza tym przy zębach dziecko strasznie sie ślini i ma czerwone obrzmiałe dziąsełka w miejscach gdzie one rosną - no a moja Tośka ma piękne bladoróżowe dziasełka- brak jakichkolwiek zwiastunów ząbków!!!
Pozdrawiam Dziewczyny!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 22:00   #12
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

O no to w takim razie to nie będą ząbki bo Oliwka wrębek ma . Dzieki Uskow za wyjasnienie, znowu wiem cos więcej
Ja tez późno ząbkowałam wiec może Oliwka bedzie miała po mnie - już wolę późno niz za wczesnie.
Uskow co to za ptaszka masz w avatarze?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 07:33   #13
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko mi moja dentystka mówiła, że lepiej jak ząbki późno wychodzą (nie tylko dla piersi matki ), bo większe prawdopodobieństwo, że będą mocniejsze. Tylko, że tak jak moje mogą nie być śnieżnobiałe, tylko ciemniejsze. To znaczy że jest w zębach więcej mocznika (chyba ). I mocne, nie znaczy wcale, że sie nie robia ubytki. Poprostu wieksze prawdopodobieństwo, że nie wypadna na starość i zaoszczedzimy na sztucznych szczękach
W avatarze mam Skowronka, tak miałam wcześniej na nazwisko
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:44   #14
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko moja Julka też podnosi sie na rączkach. Mnie się wydaje że jeśli dziecko samo coś robi bez naszej pomocy to jest na to już fizycznie gotowe więc nic mu się nie stanie. Podnoszenie głowy z pozycji na brzuchu jest chyba w tabelach rozwojowych w 2 miesiącu a na przedramionach w trzecim, więc znaczy to że Oliwka bardzo dobrze się rozwija. Ja mam takie tabele łącznie z siatkami centylowymi w książeczce zdrowia, sprawdź może też masz. Julka jak ją nosze opartą o mój brzuch to wygina sie do przodu i podziwia podłoge. Tak sie zapiera że nie moge jej wyprostować. Do tego jak siedze i mam ją na kolanach to pcha się do przodu jakby chciała siedzieć. Oczywiście za wcześnie na to ale coś tam kombinuje.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:46   #15
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

A moja Oliwka dzis sie przewróciła samodzielnie z brzuszka na plecy .... leżała na brzuszku a jak sie jej juz znudziło to sie tak jakos silnie wygieła i sru.... juz byla na plecach
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:52   #16
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka to Ty masz super rozwinięte dziecko normalnie super-woman. Moja nawet jeszcze nie próbuje.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 11:40   #17
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

moja lekarka zauwazyla ze dzieci ktore sie rodza teraz szybciej sie rozwijaja. Wiktoria jak miala dwa miesiace to nie bylo dla niej innej pozycji jak siedzaca. a majac trzy mieisace to juz sztywno sama siedziala. ja bylam przerazona bo balam sie o kregoslup. dokladnie nie pamietam w ktorym miesiacu ale tez wczesnie zaczela sie majdac na wszystkie strony. no i jeszcze szok w jaki wpadla lekarka na bilansie rocznego dziecka jak zobaczyla u Wiki dwanascie zabkow. na szczescie z zabkami mamy na razie spokoj. Kasiulko z tym slinieniem to zapowiedz bo dzieci na jakies 3-4 miesiace przed podobno zaczynaja sie slinic. wszystko przed wami dziewczyny. ale pamietajcie co nas nie zabije to nas wzmocni. a potem to tylko bic sie na gole klaty.

__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:05   #18
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Witajcie!

Kasiulko chusteczek nie używam od paru dni, przemywam jej pupę przegotowaną letnią wodą potem kali i maść. Dziś już ma ładniejszą tą pupkę.
Wiecie, ja podejrzewam, że zjadłam coś co później spowodowało, że jej kupka i siuśki były bardziej "żrące" . Bo teraz już jest o wiele lepiej. Tak żeby jej się odparzyła pupa w jedną noc jeszcze nie miała. Zawsze zaczynało się od lekkiego zaczerwienienia.

Moja Natalka na razie sama unosi główkę i obraca nią na wszystkie strony, a jak leży to potrafi przekręcić się z boku na plecki , ale odwrotnie jeszcze nie potrafi . A jak gada z tatą:" Uuuuu.....gege......grrrr (gardłowe)......leeeee... .iiiiiiiiiiiaaaaaaaa..... .....i uśmiecha się przy tym , jest po prostu słodka. Jak tak pięknie się uśmiecha to mam ochotę ją normalnie zacałować i tak mocno przytulić, że mogłabym ją zgnieść.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:30   #19
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko ja mam to samo - moglabym Oliwke zjeść i pomyslec ze kiedys śednio za dziecmi przepadałam , zawsze sie trzymałam od nich na bezpieczną odległosc .
Tiaaro to Twoja Wikusia to dopiero jest wymiataczka
A powiedzcie babeczki co robią Wasze dzieci jak nie spia i nie jedzą? Lubią sie nosic? Bo moja Oliwka za bardzo nie lubi, nie lubi też lulania wiec głównie leżymy na brzuszku lub plecach, oglądamy karuzelke i matę (ma takiego ulubionego lewka i caly czas sie w niego wpatruje), czasem sie wozimy w wózku no i gugamy . Nie wiem co jeszcze można z takim malenstwem robic, czasem wyraznie widze ze jej sie nudzi i żadne zabawianie nie pomaga.

Aha, uskow, pokażesz nam swoją niunie?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 13:42   #20
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

No pewnie, zę pokaże, tylko znajdę zdjecie w mniejszej rozdzielczosci bo wiekszość ma pi 1 Mega.
Tiaaro faktycznie Twoja Wikunia szybko sie rozwija. Moja Antosia nie chodzi, tylko raczkuje, nie ma ani jednego ząbka, dobrze że chociaż mówić zaczyna, bo juz bym pomyślała ze coś jest nie tak. Moja mama sie ze mnie śmieje i mówi, że sie do mnie przydała i jak jest opuźniona to też ma to po mnie
__________________


Edytowane przez uskow
Czas edycji: 2007-03-19 o 20:35
uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:56   #21
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Udało sie To zdjecie z Kwietnia- aktualniejszego nie mam!
Pozdrawiam!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 16:04   #22
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Uskow - śliczna ! , rozkosznie sie smieje i czy ja dobrze widze cień Burżuja? Czyżby mała puderniczka rosła?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 16:42   #23
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ale Kasiulko masz oko Nawet go nie zauważyłam Faktycznie cień No musiałam ja czymś zabawić, by mama w tym czasie spokojnie mogła wizażować
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:40   #24
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Uskow masz śliczną córcię , a jaki zniewalający uśmiech . Mama musi być bardzo dumna z tak fajnej i dużej panny . Dziewczyny kiedy nasze dzieciaczki będą takie duże .
Słyszałam, że dziewczynki szybciej się rozwijają od chłopców. Mój Mati podnosi główkę, ale po chwili kładzie z powrotem, nie trzyma tak długo ja Oliwcia. Może jest leniwy, albo nie ma tyle siły. Przekręca się jedynie z boku na plecki. Kasiulko zazdroszcze Ci, mój mały nie lubi za długo leżeć, chce być ciągle noszony i to najlepiej w pionie , wszyscy go rozpieszczają, nawet my .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:44   #25
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Płatku a ja słyszałam że chłopcy szybciej niż dziewczynki zaczynaja chodzić. Z resztą przypadki moich znajomych po wiekszej części to potwierdzają. A co do rośnięcia, nawet nie zauważycmy jak nasze maluchy pójdą na dyskotekę, wiem, wiem, sama nie wierzę w to co mówie, ale mi sie wydaje, że jeszcze wczoraj sama śmigałam do podstawówki, a teraz sama mam maluszka
amiętajcie też że cudze dzieci szybciej rosną I każdej z nas wydaje sie ze ma mniejsze dziecko, niż inni. Ja patrząc na Wasze śliczne Dziubaski nadziwić sie nie mogę, że dopiero sie urodziły, a już sa takie duże i wydaje mi sie że nie ustępuja mojej Tosi w wadze i wzroście
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 20:59   #26
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Przyłączam się do Kasiulki i Płatka. Śliczna Twoja Antosia. A to prawda, że cudze dzieci wydają się szybciej rosnąć .
Kasiulko nasze chwile aktywności wyglądają w ten sposób: rano po obudzeniu się i najedzeniu, oczywiście zmiana pieluchy, potem co by się uleżało chwilka "rozmowy"na pleckach, potem (jak wyżej wspominałam) domowa dyskoteka (tak około 3 piosenek, z radia) znów spanko. Około południa spacerek, wieczorem kąpiel, a tak to z reguły leży na pleckach i "rozmawiamy" z nią, albo noszę ją twarzą do przodu i ogląda z zaciekawieniem wszystkie kąty w domu albo jeszcze "gada" w łóżeczku z misiem i króliczkiem.
Jestem właśnie na kupnie maty, więc dojdzie kolejna atrakcja .

Dziewczyny będąc wczoraj na spacerku spotkałam mamuśkę, która niosła swoje dwutygodniowe maleństwo w nosidełku na piersiach. Tak mi się ono spodobało to nosidełko.....no i dzidziuś oczywiście też ......że sobie je kupię. Jest bardzo praktyczne ( pamiętacie, kiedyś rozmawiałyśmy na temat chust), wszędzie mogę wejść do sklepu, jechać dalej jak gdzieś potrzebuję, a z wózkiem nie zawsze się da. A bufet przecież mam ze sobą , więc nie ma sprawy .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:16   #27
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko, ale mówisz o chuście? Tak?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:17   #28
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko ja mam chuste - chusta jest git ! Super odciążenie dla kregosłupa, mała szybko w niej zasypia, dzis byli u nas znajomi i władowałam ją do chusty i normalnie karmiłam piersią przy gosciach - nikt nie dojrzał nawet skrawka mojego cycka, super sprawa
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:49   #29
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ja bym bardzo chciała kupić nosidełko, wydawało mi sie ,ze jest dla starszych dzieci, ale skoro kostka widziała w nim nawet 2 tyg. dzidiz, czyli dla filipka będzie juz ok. fifek uwielbia jak sie go nosi w pioniem,jak tylko próbuje go odłożyc, od razu pisk i wrzask! Ostatnio zainteresowała go również Tv, siedzi u mnie na kolanach i wpatruje sie w ekran....tak samo jest z kompem...nie wiem co z tego dziecka wyrosnie...no i bujak u tesciów, to jest najnowszy hicior, na kolanka, przodem do tv i bujamy się Boże padam na pysk...takie kilosy dzis zrobiliśmy, że normalnie ledwo siedzę przed kompem....
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 22:05   #30
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Angry Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Qrna chata, znowu nie mogę zmienić Wam karmy! Udalo mi sie tylko jeden raz, a potem juz cały czas jedno i to samo "musisz poczekać"! Ciekawe na co?! CZy może mi ktos wytłumaczyć ten chory system? Macam jak powalona wszystkich wokól i nic z tego nie wychodzi...nie bede wiecej nikogo tykać...bu
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.