Dzieciaczki lutowo-marcowe 06 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 21:09   #31
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

meme najczęściej nosidełka są dla dzieci od 3 miesiąca, wcześniej raczej sie nie nosi w takiej pozycji dziecka ze wzgledu na kręgosłup. A i lepiej dla mamy, aby miało to nosidełko szelki skrzyżowane na plecach, bo jak ma takie jak zwyczajne plecaki, to ramiona pod wpływem ciężaru strasznie zaczynaja boleć
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 09:46   #32
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Witam!

Pogoda u nas fatalna więc siedze w domu Julka odkryła wczoraj że ma coś takiego jak "kończyny górne" i z pasja je oglada ze wszystkich stron z wyrazem twarzy eeee to chyba naprawde moje!!!!
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 09:50   #33
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez Meme
Qrna chata, znowu nie mogę zmienić Wam karmy! Udalo mi sie tylko jeden raz, a potem juz cały czas jedno i to samo "musisz poczekać"! Ciekawe na co?! CZy może mi ktos wytłumaczyć ten chory system? Macam jak powalona wszystkich wokól i nic z tego nie wychodzi...nie bede wiecej nikogo tykać...bu
Meme żeby ponownie zmienić komuś karme musisz albo dotknąć 10 innych osób albo ty musisz być "macnięta" przez 10 osób.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 13:09   #34
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Witajcie!

Uskow nie chodzi mi o chustę tylko nosidełko (choć wiem, że chusta też jest git ). Tak wygląda to nosidełko, jest identyczne jak miała ta mama.
http://www.allegro.pl/item104433626_...a_spacery.html
kupuję je .

A u nas dziś świeci ładnie słoneczko tylko jest przeraźliwy wiatr.
Kasiulko właśnie słucham tych ślicznych pioseneczek (Raimonda Lapa znalazłam tylko trzy) i kołysankę Brahmsa (w kilku wersjach). Miałaś rację, jest śliczna .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:36   #35
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Fajne, że dalej piszecie dziewczyny, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak fajnie się to czyta wszystko Powinni waś wziać do telenoweli dokumentalnej Idę was zmacać
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 15:15   #36
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Chyba dzisiaj wykituje z nudów. Julka zajęta oglądaniem swoich rąk, TŻ w pracy, obiad zrobiony...
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 15:17   #37
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez kostka.kr
Witajcie!

Uskow nie chodzi mi o chustę tylko nosidełko (choć wiem, że chusta też jest git ). Tak wygląda to nosidełko, jest identyczne jak miała ta mama.
http://www.allegro.pl/item104433626_...a_spacery.html
kupuję je .

A u nas dziś świeci ładnie słoneczko tylko jest przeraźliwy wiatr.
Kasiulko właśnie słucham tych ślicznych pioseneczek (Raimonda Lapa znalazłam tylko trzy) i kołysankę Brahmsa (w kilku wersjach). Miałaś rację, jest śliczna .
Kostko jak już wcześniej pisałam dla mamy o wiele jest lepiej, jak nosidełko nie ma takich typowych szelek tylko takie jak tu: http://www.allegro.pl/item104169966_...rn_klipsy.html (to akurat jest drogie) My najpierw mieliśmy takie na szelkach, ale po 20 min noszenia odpadały mi ramiona i dostaliśmy w spadku takie ze skrzyżowanymi na plecach szelkami po siostrzenicy męża i to dla mnie jest zdecydowanie lepsze. Tego pierwszego praktycznie nie używaliśmy. W tym drugim ciężar rozkłada sie po całych plecach, a nie tylko skupia sie na ramionach.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:14   #38
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

czesc dziewczyny.

dzisiaj u nas glopia pogoda jak nie wiem co. rano bylo cieplo jesli chodzi o temperature, alre wial zimny wiatr. nie wiadomo jak sie ubrac. w otwartej przestrzeni zimno a jak sie schowac to cieplo. dlatego nie wychodzilismy nigdzie z Wikulka. poszlam rano na bazarki by sobie spodnie na spacerki zakupic. zakupilam tez Wikuni taki komplecik z bawelny trzyczesciowy. bardzo fajna bawelna grubsza. i za koszulke na ramiaczkach, narzutke z krotkimi rekawkami zapinana na guziczki z przodu oraz spodenki rybaczki zaplacilam 20 zeta . wiele zeczy bylo ciekawych ale nie bylam finansowo przygotowana. nic nie szkodzi wybrac sie jeszcze raz .

potem padal deszcz a teraz swieci slonce ale znowu zimny wiatr.

co do nosidelek to dostalam takie zwykle na chrzciny Wiktorii. i jedynie nadawaly sie na krotkie zakupy. tak jak mowi Uskow odpadaja ramiona po dlozszym noszeniu. ale niezapomniany jest to widok szczegolnie kiedy TZ poszedl z mala do sklepu po drobne zakupy. Wiktoria przodem do swiata, idzie z tatusiem. kitka jej sie buja na czubku glowy a w raczce majdaja sie chrupki paprykowe. wzbudzali ogolny zachwyt i pisk wsrod dziewczat ktore wypoczete marza o dzieciach. marzycielki mysla ze to wszystko takie latwe.

__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:27   #39
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

O właśnie!!! Nosidełko najlepsze jest dla tatusiów Mój mąż bierze Małą na "wyprawy" jak on to określa i chodzą na 2 godziny spacerować po lesie Mała to uwielbia!!! I jest bardzo spokojna na tych "wyprawach" Chyba do tych nosidełek to wiecej siły trzeba mieć, bo Tż-ta plecy nie bolą po nosidełku. Ale na to normalne też narzekał
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:34   #40
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Witajcie dziewczynki w tym pięknym słonecznym dzionku

U mnie za oknem prawie 30 st. Słonko grzeje, ptaszki śpiewają, nic tylko wziąść małą i jazda na spacer.
Uskow dziękuję za radę , masz rację . Poszukam takiego ze skrzyżowanymi szelkami bo ogólnie straśnie się napaliłam na nosidełko, choćby miało mi służyć tylko kilka miesięcy....

ANKO cieszymy się, że podoba Ci się nasz wątek . Buziaczki dla Ciebie .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:36   #41
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

U nas też nareszcie ładnie więc zmykam do parku. Napisze później.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 11:44   #42
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

wlasnie wrocilam ze spacerku. trzeba by sie zabrac za obiadek ale szczerze nie za bardzo mi sie chce. zachcialo mi sie pulpecikow w sosie pomidorowym. ale widzac jak mi sie chce cos czuje ze bedzie tylko zupka a pulpeciki na jutro sobie odloze.
moje dziecko jest zdolniejsze niz sadzilam. przedwczoraj schowala gdzies dwa smoczki. na szczescie mialam jeszcze trzeci ale juz taki nieciekawy wiec zakupilam nowy. ale wiezcie mi ze przedwczoraj przez poltorej godziny szukalm ich. jako ze Wiki porusza sie w obrebie jednego pokoju ( w innych jest za duzo zeczy ktore budza w niej chec niszczenia czytaj szklo ) wiec caly pokoj do gory nogami przezucilam. i nic . dzisiaj tez szukalam. az mnie mdli tylko czemu. i ciagle nie moge z podziwu wyjsc.

zmykam moze sie zbiore w sobie.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 13:04   #43
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

hehe, my wiecznie smoczków szukamy, dzis w nocy latalam po całej chałupie i nie mogłam znaleźć a Oliwka darła sie w niebogłosy ... powinni wymyslec smoczki z GPS-em czy cós zeby było łatwo namierzyć
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 14:16   #44
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

wiem ze sa gdzies w pokoju. po raz pierwszy mam taka sytuacje. no po prostu nigdzie nie ma. rozstap sie ziemia. wcielo je. na pewno sie znajda ale az mysle gdzie Wiki mogla je wsadzic . glowka non stop pracuje.

Kasiulka a nie mozesz kupic jednego takiego swiecacego w ciemnosci. latwiej go znalesc nie zapalajac swiatla i nie rozbudzajac malenstwa.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:12   #45
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Tiaaro, nawet nie wiedzialam ze są takie smoczki , czego te ludziska nie wymyslą , jak bedę w sklepie to poszukam
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:22   #46
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

sa sa w dzien sie naswietlaja a w nocy deikatnie swieca. albo cale albo koleczko na srodku. widzialam jeden bajer ze w dzien bylo na srodku sloneczko a w nocy pojawial sie swiecacy ksiezyc a sloneczko zniknelo.
http://www.allegro.pl/item104474892_..._cy_nowe_.html
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 16:22   #47
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Jestem po długaśnym, maratońskim spacerze. Tak grzeje że aż się przypiekłam. Ja to się powinnam urodzić w innej strefie klimatycznej bo nie cierpie zimy Julka rośnie mi w zastraszającym tempie i prawie wszystkie ubranka są na nią za małe. Trzeba zmienić garderobe. Nie bedzie mnie prawie cały weekend w domu. Chyba umre z tęsknoty za moją Juleczką-Kuleczką i jak tu iść do pracy??? Przynajmniej dogadałam się z moją mama że w razie czego to zostanie z małą.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:29   #48
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiu a jaki rozmiar Julka nosi? Bo Oliwka 68 , wszystkie 62 sa juz dawno za małe, ona jest strasznie długaśna ma juz dobrze ponad 60 cm wzrostu.
Dziewczyny mam pytanko - czy doszłyscie juz do siebie po porodzie? Nie chodzi mi o wagę tylko o samopoczucie - ogolnie. Bo ja czuje sie zle zle zle ... wstaje rano taka obolala, w ogole sie nie regeneruje w nocy (mimo ze Oliwka ostatnio przesypia mi prawie całą noc), strasznie mnie bolą ręce, nogi, stopy, nie umiem prawie chodzic, codziennie mocze giry w soli leczniczej ale nic nie pomaga . Pół godziny spacerku a ja juz ledwo sie wloke i boli mnie doł brzucha cały czas.... stary wrak ze mnie
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:42   #49
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka a może zacznij brać jakieś witaminy?? Ja tak co prawda nie miałam, ale sądząc po objawach chyba czegoś jest brak w organiźmie. Mi 7 miesiecy po poroszie po każdej nocy odczuwałam takie dziwny bół w podbrzuszu, jakby miednica wracała na swoje miejsce, bolały mnie chyba kości, takie przynamniej było moje odczucie. Teraz już tak nie mam.
Całusy!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 20:00   #50
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Uskow biorę magnez i Prenatal , może faktycznie wszystko mi sie poprzestawiało i bebechy potrzebuja czasu zeby wrócic na miejsce. Najgorszy jest ból stóp bo prawie nie umiem przez to chodzic, mam nadzieje ze w koncu przejdzie a nie przerodzi sie w reumatyzm, artretyzm i uwiąd starczy
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 07:30   #51
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko, ja po prawie 3 latach po porodzie czuję się jak połamana kołem, zauważyłam, ze jak dłuzej stoję to odczuwam to zaraz w okolicy lędźwiowej, jednak w ciąży kręgosłup musiał być znacznie obciążony.
Dziewczyny mam wózek graco mirage, spacerówka, granatowa z żółto-brązową kratką. Chętnie oddam za darmochę którejś z Was jakby co, proszę o PW
edit, wózek pojedzie do Uskow
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu

Edytowane przez Mariqa
Czas edycji: 2006-05-23 o 08:47
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 19:25   #52
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Dziewczyny gdzie Was tak wywiało??? Czy to przez tą piękną pogodę???
Kasiulka Julka też nosi rozmiar 68. Ostatnio sporo urosła. Ide 7 czerwca na szczepienie więc wtedy dowiem się ile ma wzrostu. Szczerze to nie wiem co robić z tymi ubrankami co są na nią już za małe. Nie mam tego gdzie trzymać, wsród znajomych wszyscy mają większe dzieci. Może dam do domu dziecka bo szkoda tego wyrzucać niech ktoś z tego przynajmniej skorzysta.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 20:00   #53
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasia, trzymać dla drugiego (hyhyhy)

Mariqo, ja Ty to wytrzymujesz? Ja od dwóch miesiecy powłócze nogami i juz mam dość. Poszłabym na basen troche poćwiczyc miesnie zastane, ale sie boje ze cała woda sie wyleje jak taki wieloryb do niej wskoczy
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 20:45   #54
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka drugie to tak za 10 lat
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 07:28   #55
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cześć dziewczyny jesteśmy już w domu . Mateuszek ochrzczony, a mama zadowolona, że ma to już z głowy . Mały naszczęście był spokojny w kościele, prawie przespał całą msze, obudził się tylko jak wszyscy zaczeli klaskać, ale spojrzał na mame i kima . Chrzciny wyprawiałam w lokalu i jestem bardzo zadowolona z tego powodu zwłaszcza, że nic nie musiałam robić i wszystko się nam wróciło. Oczywiście dla Mateuszka .

Piszecie o nosidełkach ja też słyszłam, że są od trzeciego miesiąca mój TŻ jest strasznie na nie napalony. Chętnie mu kupie oby tylko chciał nosić małego w nim, ostatnio coś nie ma za dużo czasu dla dziecka i mamy .

Joasiu mi też nie spieszno, aby mieć drugie dziecko
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 07:42   #56
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Płatku może pokażesz jak Mateuszek na chrzcie wyglądał?
My chrzcimy w 1 niedziele czerwca, tez bym chciała robic w lokalu ale nam takie ceny zaśpiewali ze dalismy spokój. Zrobię obiad z pomocą rodziców, ciasto i tort zamówione (w życiu tak nie wybrzydzałam przy zamawianiu tortu, pani w cukierni omal nie osiwiała ), a potem jakas zimna płytka i wystarczy. Niuńka będzie miała kreacje na drutach robioną wiec zaklinam pogode coby upału nie bylo.
A kolejne dziecko to sie u nas pojawi za jakies 20 lat najwczesniej, jak babcią zostane
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 07:49   #57
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ha, ha dobre Kasiulko z tą babcią . Wkleje coś później bo teraz maruda mi wrzeszczy .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 08:02   #58
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

z tym drugim dzieckiem to kazda sie zarzeka a kiedy malenstwo ma dwa latka i juz jest w miare spokojne to zaczynaja sie mysli o nastepnym. bratowa meza w cztery miesiace po pierwszym porodzie znowy zaszla. mowi ze nie zaluje. rok w rok do szkoly, razem sie bawia i spokoj. jak to moze byc spokoj przy dwoj chlopakach. a teraz po siedmiu latach urodzila kolejne dziecko. marzyli ze bedzie to dziewczynka, zeby chociaz w przyszlosci troche mamie pomagala. a tu po porodzie lekarz mowi - gratuluje chlopak. normalnie zalamka. ale co tam. najwazniejsze ze zdrowy jest.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 09:20   #59
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Nie wiem czy czytałyście już te opisy, ale i tak wkleje

osoby urodzonej w dniu 15 LUTEGO:

"... Lubi wszystko, co niecodzienne t niezwykłe ..."

Trzeba dodać, że typ rozwinięty dąży do harmonii i jedności, a w jego duszy i umyśle nie ma konfliktów lub dysonansów. W sprawach religijnych okazuje dużo tolerancji i chociaż jest religijny - dobrze rozumie, że religia niema wiele wspólnego z atawizmem, przesądami i bigoterią. Fanatycy budzą w nim uczucie politowania. Dziecko tak urodzone - chętnie czyta i rozumie książki przeznaczone dla dzieci o wiele starszych. To też zwyczajne zabawki dziecinne mało je interesują, a rodzice powinni przede wszystkim zwracać uwagę na warunki fizyczne rozwoju tego dziecka, troszcząc się o jego przebywanie na świeżym powietrzu i ruchliwość fizyczną. Jego instynkty miłosierne znajdują swe ujście w opiekowaniu się zwierzętami - i nic posiada się z radości, gdy może troszczyć się o małego kotka lub pieska. Jego rówieśnicy natomiast mało je interesują - gdyż takie dziecko jest od nich znacznie inteligentniejsze i woli towarzystwo starszych ludzi.

osoby urodzonej w dniu 12 MARCA:

"... Podlega silnym wzruszeniom, jest epikurejczykiem ..."

Jego sfera zainteresowań i sympatii jest bardzo szeroka. Patriotycznie usposobiony - przejmuje się ideałami społecznymi. Okazuje też duże przywiązanie do najbliższej rodziny. Chociaż nie umie być władczy - umie wywierać wpływ na ludzi i nimi rządzić - czyni to jednak bez surowości.

osoby urodzonej w dniu 2 KWIETNIA:

"... Dzięki własnym zasługom - może się wybić, a nawet uzyskać sławę. ..."

Urodziny dzisiejsze ozanczają możliwości pomyślne w kierunku osiągnięcia kariery, a nawet wyniesienia do godności i sławy - co będzie jednak nagrodą długotrwałych wysiłków całego życia. Jest to bowiem urodzenie pomyślne. Prawda, że człowiek tak urodzony przechodzi doświadczenia najrozmaitrze już od najwcześniejszych lat życia.

osoby urodzonej w dniu 19 MARCA:

"... Energiczny, aktywny - ma upodobania demokratyczne. Lubi wszystko co nowe i postępowe ..."

Pragnie prowadzić innych i stać na czele nie okazując upodobania do zajmowania stanowisk podrzędnych i służenia innym. Chętnie układa różne plany i projekty, ale nie lubi słuchać rad innych ludzi i pragnie zawsze chodzić własnymi drogami. Namiętny, odważny, przedsiębiorczy - okazuje nieraz dużo uporu. Lubi wszystko co nowe i postępowe, a do każdego zadania jakie mu życie nasuwa - zabiera się z energią i zdecydowaniem. Ambitny, pragnie się wybić i osiągnąć uznanie. Lubi zmieniać otoczenie, nie wykazując zbyt silnych instynktów rodzinnych. W każdej sytuacji życiowej potrafi dać sobie radę, a specjalnie nadaje się do wszelkiej pracy umysłowej, polityki i przemysłu. Okazuje nieraz dużo niepokoju i działa bez zastanowienia, zbyt pośpiesznie i gwałtownie. Są to najczęstsze przyczyny jego niepowodzeń życiowych. Przy tym wszystkim jest bardzo wrażliwy, przejmujący się i posiada zdolność łączenia się myślami i uczuciami z innymi. W głębi duszy życzy wszystkim jak najlepiej. Chętnie przebacza ludziom ich błędy i pomyłki - i dzięki temu może być dobrym wychowawcą w najwyższym znaczeniu tego słowa. Natura takiego człowieka jest jednak dość dziwaczna. Z jednej bowiem strony pragnie okazać swą serdeczność i poświęcenie, a z drogiej znowu - odczuwa zbyt mało zaufania do innych, o ile chodzi o sprawy życiowe.

osoby urodzonej w dniu 28 LUTEGO:

"... Interesuje się wszystkim co niezwykłe, romantyczne, niecodzienne ..."

Jego charakter jest całkiem specjalny, a wykazuje przytem duże zdolności w pewnym określonym kierunku. Może prowadzić studia poważne, dzięki wysiłkom wytrwałym zgłębiając tajniki przyrody. Widok nieba usianego gwiazdami i morze wywiera nań wpływ fascynujący. Jego najbliższe otoczenie najczęściej nie potrafi go należycie ocenić, ponieważ go nie rozumie. Wielka wytrwałość łączy się w nim z naturalnym poczuciem lojalności. Nawet mając jakieś wątpliwości - nie odstępuje od swych zasad i trzyma się wiernie swego wyznania. Wrażliwy, obrotny, czuły - ma nieraz dwa mieszkania, dwa ogniska rodzinne lub dwa zawody. W jego życiu podwójność występuje dość często. Kobiety urodzone w tym dniu nieraz zawierają dwa małżeństwa. Losy tego człowieka nieraz są dość niezwykłe; czeka go wiele przygód. W życiu szuka zazwyczaj wyższych ideałów. Można na nim polegać i powierzać mu stanowiska wymagające dużego zaufania.

cechy osoby urodzonej w dniu 7 LUTEGO:

"... Utalentowany, wrażliwy wierny jest w przyjaźni. Można na nim polegać ..."

Umie być szczery, nie zdradzając jednak tajemnic. Prosty w zachowaniu -- jest pilny, sympatyczny, ale w sposobie wyrażania się niezbyt czuły. Ambitny, wrażliwy - ma szlachetne tendencje i naogół zachowuje się dość spokojnie, okazując nierzadko skłonność do małomówności. Ceni sobie wielce samodzielność i niezależność, a w jego sercu zamieszkuje silne dążenie do wolności. Wszechstronne uzdolnienie łączy się u niego z subtelnym poczuciem humoru, co wzrasta z wiekiem. Umysł jego jest niezwykle ruchliwy i obrotny, obdarzony świetnym darem obserwacji i subtelnym smakiem. Ma dużo poczucia artyzmu, jest uzdolniony w kierunku sztuki stosowanej, muzyki, obcych języków. Doskonała pamięć łączy się z sądem trafnym i bezstronnym. Jego wady - to skłonność do szyderstwa i niezdecydowanie. Dzięki temu człowiek urodzony dzisiaj marnuje nieraz okazje życiowe niewykorzystane. Długo trzeba go namawiać, aby się czegoś posłuchał.

Szkoda tylko że opisy dla kasiulki i kostki są tak krótkie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:12   #60
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez tiaara
z tym drugim dzieckiem to kazda sie zarzeka a kiedy malenstwo ma dwa latka i juz jest w miare spokojne to zaczynaja sie mysli o nastepnym. bratowa meza w cztery miesiace po pierwszym porodzie znowy zaszla. mowi ze nie zaluje. rok w rok do szkoly, razem sie bawia i spokoj. jak to moze byc spokoj przy dwoj chlopakach. a teraz po siedmiu latach urodzila kolejne dziecko. marzyli ze bedzie to dziewczynka, zeby chociaz w przyszlosci troche mamie pomagala. a tu po porodzie lekarz mowi - gratuluje chlopak. normalnie zalamka. ale co tam. najwazniejsze ze zdrowy jest.
Tiaaro moja sąsiadka urodziła 5 synów a bardzo pragnęła córki Dała sobie spokój.
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.