Kilka pytan odnosnie prostowania :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 21:15   #1
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434

Kilka pytan odnosnie prostowania :)


Czesc dziewczynki,
tak, wiem co to wyszukiwarka.. jednak gdy zobaczylam ilosc watkow nt. prostowania, to troche sie przerazilam, a chcialabym uzyskac pare konkretnych odpowiedzi na pytan

Z natury mam blond krecone wlosy, dosyc przesuszone na koncach, ale da sie przezyc. Ostatnio wyprostowalam je i wygladam o niebo lepiej! [mam okragla twarz, proste wlosy nieco ja wyciagaja]. Tak wiec zastanawiam sie nad zakupem prostownicy

1. Cz prostownica Tandeo bedzie odpowiednia do codziennego prostowania [a moze znajdzie sie jakas tansza,ale rownie skuteczna]? Bardzo niszczy wlosy ? Czy odczuwacie jakas roznice w ich wygladzie i w obrebie jakiego czasu ?

2. Ile czasu mniej wiecej zabiera Wam prostowanie wlosow takich do lopatek ? Raz wyprostowane trzymaja sie w miare dobzre caly dzien ?

Najbardziej chodzi mi o proces niszczenia wlosow, czy dobra prostownica rzeczywiscie ogranicza to do minimum...?

Pozdrawiam
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:21   #2
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Kilka pytan odnosnie prostowania :)

Jeżeli masz kręcone włoski to trochę może ci zabrać czasu całkowite wyprostowanie... Ja sama mam gęste, trochę kręcone włosy i całkowite prostowanie to 30 minut minimum.
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:02   #3
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 243
Dot.: Kilka pytan odnosnie prostowania :)

1. Nie wiem bo prostuje ok 1 raz w miesiacu gora 2. Ale gdy czasem zdarzy mi sie prostowac tydzien po tygodniu to zuwazam suchosc i szytwnosc wlosow dlatego znowu robie ok miesieczna przerwe bo szkoda mi wloskow(posiadam ta prostownice o ktora pytasz)
2. Na poczatku prostowalam nawet 45 min. a teraz zajmuje mi to ok 20 -30 minut. Moje wlosy sa mocno krecone do lopatek a moze troche za
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:51   #4
Karo-Lina
Przyczajenie
 
Avatar Karo-Lina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kilka pytan odnosnie prostowania :)

miss_holland ja prostuje włosy codziennie, mam specjalny płyn do włosów wygładzająco nawilżający bardzo mi się nie niszczą może ciut na końcówkach ale co 3 tygodnie chodzę ścinać wysuszone koniuszki. Gdy miałam jeszcze długie włosy do łopatek całkowiete wyprostowanie zajmowało mi 20 -25 min teraz to zaledwie 7- 10. Moja prostownica nie była z wyższej półki kosztowała jedyna 19,90 a prostuje rewelacyjnie jestem z niej bardzo zadowolona firma to MPM Product.
Karo-Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.