Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 11:13   #61
kruszi91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

bybellaStrasznie mocno trzymam kciuki )

Jej jak dawno mnie tu nie było teraz jak już przygoda z elką się skończyła człowiek inaczej patrzy na życie
kruszi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:15   #62
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:20   #63
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Bybella trzymam kciuki
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:28   #64
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę
Witaj Warunkami się tak mocno nie przejmuj. One naprawdę nie są takie straszne, na jakie mogłoby się wydawać. Ja też zdawałam w śniegu, miejscami na drogach było bardzo ślisko. A przynajmniej możesz jeździć troszkę wolniej (masz jeździć z prędkością dostosowaną do warunków a nie do maksymalnych ograniczeń). Wcześniej zaczynasz hamowanie, żeby nie dopuścić do zablokowania kół. Żadnych gwałtownych ruchów kierownicą itp. Na egzamin jest to naprawdę super pora na to, aby zdać
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:37   #65
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
Witaj Warunkami się tak mocno nie przejmuj. One naprawdę nie są takie straszne, na jakie mogłoby się wydawać. Ja też zdawałam w śniegu, miejscami na drogach było bardzo ślisko. A przynajmniej możesz jeździć troszkę wolniej (masz jeździć z prędkością dostosowaną do warunków a nie do maksymalnych ograniczeń). Wcześniej zaczynasz hamowanie, żeby nie dopuścić do zablokowania kół. Żadnych gwałtownych ruchów kierownicą itp. Na egzamin jest to naprawdę super pora na to, aby zdać
No tak właśnie jazda powoli to jedyny chyba plus tego, bo przynajmniej czas będzie mijał. Ale ostatnio miałam godzinę jazdy dodatkowej i co chwilę samochód mi gasł jak miałam parkować w takich zaśnieżonych miejscach. Z drugiej strony mam nadzieję, że miasto w którym mam zdawać będzie miało drogi w lepszym stanie, przecież musi spełniać jakieś standardy...
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:25   #66
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

bybella
Kciukasy ^^


Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę

O warunkach pisalam kilka postów wyzej, naprawde nie masz sie co nimi przejmowac. Bardziej martwi mnie Twoje podejscie i taka juz wewnetrzna rezygnacja. Pomysl o tym, ze potrafisz jezdzic i zdasz i pokazesz rodzicom i TŻ, na co Cie stac a to, ze jest to 6 egzamin o niczym nie swiadczy Po prostu brakuje Ci szczescia I lepiej zebys jutro goraczki nie miala tylko usmiech od rana
A czy te przerwy sa takie dobre ? Nie wiem mi sie wydaje, ze jak sie zaczelo to warto to skonczyc Choc niektorym pomagaja. Ja bym probowala sie sie nie poddawala na Twoim miejscu
o ktorej masz jutro egzam?
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:45   #67
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
bybella
Kciukasy ^^





O warunkach pisalam kilka postów wyzej, naprawde nie masz sie co nimi przejmowac. Bardziej martwi mnie Twoje podejscie i taka juz wewnetrzna rezygnacja. Pomysl o tym, ze potrafisz jezdzic i zdasz i pokazesz rodzicom i TŻ, na co Cie stac a to, ze jest to 6 egzamin o niczym nie swiadczy Po prostu brakuje Ci szczescia I lepiej zebys jutro goraczki nie miala tylko usmiech od rana
A czy te przerwy sa takie dobre ? Nie wiem mi sie wydaje, ze jak sie zaczelo to warto to skonczyc Choc niektorym pomagaja. Ja bym probowala sie sie nie poddawala na Twoim miejscu
o ktorej masz jutro egzam?
Jeśli chodzi o wewnętrzną rezygnację to masz rację, bo takie parcie ze strony rodziny jeszcze gorzej na mnie wpływa. Mam wrażenie, że dla nich liczy się tylko to, żebym w końcu zdała, a nikt nie patrzy na to, ile nerwów mnie to kosztuje i jak działa mi na psychikę, bo po każdym egzaminie byłam totalnie załamana. Dlatego chciałam sobie odpocząć. Poza tym sesja na karku i dodatkowy stres

Egzamin mam o 14:30

Dziękuję za słowa otuchy
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 13:00   #68
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wewnętrzną rezygnację to masz rację, bo takie parcie ze strony rodziny jeszcze gorzej na mnie wpływa. Mam wrażenie, że dla nich liczy się tylko to, żebym w końcu zdała, a nikt nie patrzy na to, ile nerwów mnie to kosztuje i jak działa mi na psychikę, bo po każdym egzaminie byłam totalnie załamana. Dlatego chciałam sobie odpocząć. Poza tym sesja na karku i dodatkowy stres

Egzamin mam o 14:30

Dziękuję za słowa otuchy
Hmm, musisz jakby ich "olać" wyłączyc sie na ich gadanie i to parcie na prawko. Ciezko mi cos powiedziec bo ja mialam to wsparcie i jak sie nie udalo to zawsze bylo " nic sie nie stalo, sprobujesz jeszcze raz" . Wiem, ile to nerwów,ale sprobuj chociaz na jutro zmienic podejscie i tak jak wyzej pisalam pokazac wszystkim, ze umiesz i potrafisz !
O 14.30 jutro bede mega sciskac kciuki ! do czasu poki nie przeczytam wiesci od Ciebie, ze sie udało ^^
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 13:35   #69
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
Hmm, musisz jakby ich "olać" wyłączyc sie na ich gadanie i to parcie na prawko. Ciezko mi cos powiedziec bo ja mialam to wsparcie i jak sie nie udalo to zawsze bylo " nic sie nie stalo, sprobujesz jeszcze raz" . Wiem, ile to nerwów,ale sprobuj chociaz na jutro zmienic podejscie i tak jak wyzej pisalam pokazac wszystkim, ze umiesz i potrafisz !
O 14.30 jutro bede mega sciskac kciuki ! do czasu poki nie przeczytam wiesci od Ciebie, ze sie udało ^^
Ja też mam wsparcie, może to źle zabrzmiało, ale też mówią, że następnym razem się uda i żeby się nie przejmować i wszystko zwalają na tych "palantów" egzaminatorów mimo, że za każdym razem nie zdawałam z własnej winy
Na szczęście jutro jadę tylko z TŻ na egzamin, a on potrafi mnie uspokoić mimo, że sam sie przejmuje chyba bardziej niż ja
Dam znać jak tylko wrócę, ale może to troche potrwać, bo mam ponad godzinę drogi z wordu do miejscowości, z której jestem
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 13:40   #70
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Ja też mam wsparcie, może to źle zabrzmiało, ale też mówią, że następnym razem się uda i żeby się nie przejmować i wszystko zwalają na tych "palantów" egzaminatorów mimo, że za każdym razem nie zdawałam z własnej winy
Na szczęście jutro jadę tylko z TŻ na egzamin, a on potrafi mnie uspokoić mimo, że sam sie przejmuje chyba bardziej niż ja
Dam znać jak tylko wrócę, ale może to troche potrwać, bo mam ponad godzinę drogi z wordu do miejscowości, z której jestem
Aaa no chyba, ze tak to tymbardziej powinno byc dobrze !
A na relację poczekam Ja mimo, ze word mam w miescie w ktorym mieszkam to jest na takim odludziu, ze szok :P i zawsze sie gdzies zapodzialam po drodze do domu jak stamtad wracalam i dziewczyny czekały
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:11   #71
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Moje prawko jest juz w kieszeni
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 17:06   #72
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

17.02.2010 godz.8:50 - 4 podejście...już na myśl o tym, zwijam się z bólu.


karolag22, owieczkaa, bybella - i jak i jak i jak??


pixelka - trzymam z całych sił

Edytowane przez pavas55
Czas edycji: 2010-02-09 o 17:09
pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:31   #73
bibrzok87
Raczkowanie
 
Avatar bibrzok87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 181
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Zgadzam się z dziewczynami, jeśli chodzi o warunki jazdy. Gdy jest ciężko na drodze trzeba się bardziej skupić i to może pomóc chociaż troszkę zniwelować ten okropny stres.
Chociaż ja w zeszły piątek zdawałam, gdy świeciło słońce to było mi trochę ciężko dlatego, że słońce świeciło mi prosto w lewe oko

Trzymam kciuki za wszystkie zdające!!
__________________
"Ludzie mają skłonności matematyczne i zawsze na coś liczą"
bibrzok87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:53   #74
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

pixelka

Mam dokładnie to samo co ty (parcie rodziny i lekka rezygnacja, mimo że mniej razy zdawałam)! I naprawdę pomyślę o Tobie jutro i prześle ci troche energii mimo, że sama mam jej malutko.. ale i tak się przyda

Nellady
Oj zazdroszcze dobrze plasticzek wykorzystuj
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:17   #75
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

pavas55 - ja też 17.02 o godz. 8.30 i też 4 podejście - mamy "egzamin synchroniczny " hi, hi

pixelka - trzymam jutro mocno kciuki za ciebie, ja też jestem "pod presją" najbardziej samej siebie, podchodzę do całej sprawy zbyt emocjonalnie i ambicjonalnie i po 3 niezdanych też mnie ogarnęła wewnętrzna rezygnacja, zrobiłam sobie 2,5 m-ca przerwy ale to chyba nie był dobry pomysł bo wcale nie nabrałam dystansu... Teraz o moim egzaminie nie wie nikt oprócz wizażanek rzecz jasna - może to mi pomoże, mniejsza presja.
Wierzę że ci się jutro uda, naprawdę będzie dobrze !
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:24   #76
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

nila_razgotta

Kolejna bratnia dusza
U mnie to samo, tez 2 i pół miesiąca przerwy i tez tylko wizażanki poznają mój termin
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:33   #77
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Witam dziewczynki dawno nie udzielałam się w tym wątku, ale dziś nadszedł ten dzień zdałam cieszę się jak nie wiem co
W ogóle to już byłam zrezygnowana bo był to już 6 egzamin i włożyłam w to już tyle kasy że w głowi się nie mieści. Kurs robiłam 2lata temu i kompletnie nic nie umiałam i dopiero w zeszłym roku wzięła się za to znalazłam dobrego instruktora który wszystkiego mnie nauczył nie obyło się na oblaniu na górce czy na łuku. Życzę wam wszystkim takiego uczucia jak ja dziś miałam po egzaminie dosłownie cały dzień wyglądam tak
Trzymam kciuki za wszystkie zdające

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę
Kochana dasz radę mogę od siebie dodac że w trakcie egzaminu nie patrz na czas wtedy szybciej zleci. Ja dziś też byłam zrezygnowana bo też to był 6raz jeszcze z samego rana o 7:30 ale udało się. Nie myśl że nie wyjdzie a wtedy pójdzie jak z płatka.
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:35   #78
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

nila_razgotta - A no rzeczywiście Obawiam się trochę tej wczesnej godziny, zawsze miałam egzamin tak koło 12. Dobra, nie ma co się zamartwiać zawczasu :P

Jutro idę do apteki po jakieś tabletki na stres W piątek mam jazdę to je przetestuję. I jutro także odbieram mocniejsze okulary, ostatnio trochę oślepłam (3 egzamin)


karolcia198506 - Brawo! Gratulacje !
__________________



Edytowane przez pavas55
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:39
pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:40   #79
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyłączam się do wątku Mnie niestety jutro czeka kolejny (6) egzamin aż się boję jazdy w takich warunkach na drodze, bo rok temu zaczynałam kurs i nie było takiej pogody więc nie jestem przyzwyczajona do jazdy w warunkach 'ekstremalnych'. Cały czas mam jednak nadzieje, że jutro obudzę się z gorączką, albo z czymś takim i nie będę musiała jechać na egzamin Chciałam sobie zrobić przerwę w zdawaniu, ale jestem pod presją rodziców i tż, dlatego tak niechętnie do tego podchodzę Trzymajcie kciuki jutro, proszę
Trzymam mocno kciuki,dla mnie ten 6 byl szczesliwy,mam nadzieje,ze dla ciebie tez.I wogole nie chcialam na niego jechac,ale Tz i rodzice nie dali mi szans na sciemnianie,pojechalam i udalo sie.
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 22:10   #80
slavia
Raczkowanie
 
Avatar slavia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

hey dziewczyny do tej pory tylko czytywałam wątek ale teraz, jako, że jutro mój 5 egzamin chciałam się dopisać.. Gratuluję wszystkim tym, które już zdały i życzę powodzenia tym, dla których prawo jazdy jest wciąż (miejmy nadzieję już niedaleką) przyszłością
Ja na chwilę obecną jestem kłębkiem nerwów i boję się, że znów z tego powodu obleję. Nie panuję nad stresem i już teraz widzę siebie jak jutro wychodzę z wynikiem negatywnym
slavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:24   #81
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

kamifoto
pixelka
slavia
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:34   #82
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
kamifoto
pixelka
slavia
Ja też bardzo mocno!

Ps. Dzięki dorciaa_ za wpisanie na liste
__________________


pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:47   #83
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

No ja niestety wczoraj oblałam.... na najbardziej porąbanym skrzyżowaniu w Gdańsku kazał i zawrócić, i akurat nadjechał TIR który koniecznie chciał nie przepuścic (miał pierwszeństwo i we dwójkę byśy się nie zmieścili) i niestety oblałam za wymuszenie pierwszeństwa taka jestem zła....GRRRR. Teraz musze zebrać kasę na kolejne 5 godzin i egzamin...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:55   #84
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

kamifoto

pixelka

slavia

Ja oczywiscie tez trzymam
pozytwne nastawienie i zero przeszkod na drogach

A gdzie wiesci z dzis ??
Halllo, ja tu czekam

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No ja niestety wczoraj oblałam.... na najbardziej porąbanym skrzyżowaniu w Gdańsku kazał i zawrócić, i akurat nadjechał TIR który koniecznie chciał nie przepuścic (miał pierwszeństwo i we dwójkę byśy się nie zmieścili) i niestety oblałam za wymuszenie pierwszeństwa taka jestem zła....GRRRR. Teraz musze zebrać kasę na kolejne 5 godzin i egzamin...
Przykro mi ;(
A nie powiedzialas czegos w stylu "wpuszcza mnie - wiec jade?" Moj instruktor mi tak mowil, zeby mowic i jak mnie ktos puszczal to musialam to glosno powiedziec, zeby sie nagralo na kamere tak jak na egzamie.
Nastepny raz bedzie Twoj ! Glowa do góry !

btw. bylam teraz na wakacjach w Gdańsku i niektóre wasze uliczki to dla mnie hmm skomplikowane były i pełno zakazów wjazdu w jednym miejscu pamietam..do tego takie pozakrzywiane, zeby bylo widac, choc tyle dobrego.
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:55   #85
slavia
Raczkowanie
 
Avatar slavia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

dzięki bardzo za trzymanie kciuków! jako, że oprócz najbliżej rodziny i tżta nikt o egzaminie nie wie, wasze wsparcie jest mi baardzo potrzebne! jutro zdam relację, i trzymam kciuki za resztę dziewczyn też. chociaż zdaje się, że jedna z nich ma egzamin dokładnie o tej godzinei co ja - 14.30 więc może być ciężko
slavia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 23:24   #86
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

och, jakbym chciała być już na liście z wizażankami, które zdały

kamifoto
pixelka
slavia


trzymam za Was kciuki
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:21   #87
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

kamifoto
pixelka
slavia
i ja trzymam za was kciuki

__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:30   #88
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie to już dziś więc później dam znać

A jeśli chodzi o Wasze przerwy między egzaminami to trochę jestem w szoku bo piszecie, że zrobiłyście sobie 2,5 miesiąca przerwy na przykład, a u mnie, w miejscowości w której zdaje, takie czekanie na kolejny termin trwa minimum tyle... Mój ostatni egzamin miałam w listopadzie a kolejny termin dopiero na dzisiaj, więc jest to 3 miesiące czekania i niestety tak jest za każdym razem... Więc ja takie przerwy 3 miesięczne mam po każdym niezdanym egzaminie...


Cytat:
Napisane przez slavia Pokaż wiadomość
dzięki bardzo za trzymanie kciuków! jako, że oprócz najbliżej rodziny i tżta nikt o egzaminie nie wie, wasze wsparcie jest mi baardzo potrzebne! jutro zdam relację, i trzymam kciuki za resztę dziewczyn też. chociaż zdaje się, że jedna z nich ma egzamin dokładnie o tej godzinei co ja - 14.30 więc może być ciężko
Ja mam o tej samej godzinie co Ty ale pomyślę o Tobie przed egzaminem Może nam się uda

kamifoto za Ciebie też trzymam kciuki
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki



Edytowane przez pixelka
Czas edycji: 2010-02-10 o 09:32
pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 10:03   #89
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ale dzisiasiaj dużo zdajacych
dziewczynki życzę szczęścia i czekam na relacje
znowu zaczął padać śnieg nie wiesz czy smiać się czy płakać... w piatek kolejna doszkalająca jazda
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 10:45   #90
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

kamifoto
pixelka
slavia
i ja, i ja z poślizgiem czasowym, ale 3mam mocno!
i czekamy na relację!

Edytowane przez 0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Czas edycji: 2010-02-10 o 10:47
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.