Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-08, 15:15   #2641
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Pigmentus Pokaż wiadomość
skóra się w miarę przyzwyczaiła. Juz nie piecze, łuszczy się prawie na całej twarzy. Niestety nie tam gdzie mam największe przebarwienia. A krem trzymam prawie całą noc i smaruję sie też w dzień. Co sie dzieje??
Znaczy działa tak jak powinien. Z niektórych partii twarzy skóra się nie złuszcza taj widocznie jak z innych. Mi dookoła ust wiecznie schodzi, a na czole wcale. Mimo to czoło mam obecnie jednolite a miałam plamy a dookoła ust nadal mam przebarwienia
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:28   #2642
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny kupie z kims na spółkę krem a nawet maske
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 23:18   #2643
AnnoDomini1991
Zadomowienie
 
Avatar AnnoDomini1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 152
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których kupujecie cosmelan/dermamelan? czaję się na zakup, tylko nie mam pojęcia gdzie..
no chyba, że któraś z Was poszukuje kogoś do zakupu na spółkę, chętnie się dołączę
AnnoDomini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:42   #2644
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Oczywiście jest jeden taki na 100% pewny sklep...ma motto przeżyją najpiękniejsi poszukaj
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 10:34   #2645
joanna88pz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie Kobietki
Kiedyś podpytywałam Was o Cosmelan. W końcu wybrałam się do pani dermatolog. Na moje ohydne plamy/piegi posłoneczne na dekolcie zaproponowała mi kilka zabiegów kwasem TCA, a potem dobicie resztek samym Cosmelanem 2. Jestem już po zabiegach kwasem i mam zamiar zdecydować się na Cosm.2, bo co nieco jeszcze zostało. Zapytałam o cenę Cosm. u pani doktor i kiedy usłyszałam, że za samą 2 mam zapłacić tysiąc złotych włosy stanęły mi dęba. Dlatego chyba skorzystam z Estetyki. Faktycznie można temu sklepowi zaufać i nie dostanę jakiegoś szajsu?
Anno Domini, a może kupimy kremik wspólnie?
joanna88pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 11:20   #2646
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez joanna88pz Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Kiedyś podpytywałam Was o Cosmelan. W końcu wybrałam się do pani dermatolog. Na moje ohydne plamy/piegi posłoneczne na dekolcie zaproponowała mi kilka zabiegów kwasem TCA, a potem dobicie resztek samym Cosmelanem 2. Jestem już po zabiegach kwasem i mam zamiar zdecydować się na Cosm.2, bo co nieco jeszcze zostało. Zapytałam o cenę Cosm. u pani doktor i kiedy usłyszałam, że za samą 2 mam zapłacić tysiąc złotych włosy stanęły mi dęba. Dlatego chyba skorzystam z Estetyki. Faktycznie można temu sklepowi zaufać i nie dostanę jakiegoś szajsu?
Anno Domini, a może kupimy kremik wspólnie?
Trzy razy u nich kupowałam i nigdy nie dostałam szajsu. Wg mnie sprzedają oryginalny i w dobrej cenie. Czasem z jakimś bonusem.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:18   #2647
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Gdzie najlepiej kupic comelan - caly zestaw?

Zastanawiam sie nad tym produktem....ale jest nieco drogi.

Czy ktos korzystal z ph formula MELA?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 23:27   #2648
Deiv1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

do usunięcia

Edytowane przez Deiv1990
Czas edycji: 2016-05-11 o 12:36
Deiv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:12   #2649
Pena1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa ale od pewnego czasu czytam Wasze forum. Jestem również posiadaczką plam na twarzy a mianowicie na środku czoła, nad brwiami, na policzkach oraz posiadam delikatny wąsik. Po przeczytaniu różnych opinii na forum postanowiłam kupić dermamelan 2 (bez maski) aby pozbyć sie plam (mam nadzieje). Czy mogłybyscie udzielić mi wskazówek jak używać tego kremu. Czy powinnam smarować 3x dziennie a jesli tak to przez jaki okres czasu?? Czy krem dermamelan posiada w sobie filtry?? A moze powinnam nakładać filtr po nałożeniu derm 2?? Nie wiem tez czy miedzy smarowaniami derm 2 używać jakiegoś kremu nawilżającego. Po jakim czasie od nałożenie derm 2?? I czy jak nałożę filtr lub krem nawilżający bezpośrednio na dermamelan 2 nie zmniejszy to jego działania??Dziewczyny prosze Was o wskazówki. Pomóżcie!!
Pena1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 20:45   #2650
Maciejka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam Panie,

Jestem nowa na wizażu i dzięki Wam dowiedziałam się o Dermamelanie Treatment. Zakupiłam go w sklepie Lenis (w Poznaniu mają również klinikę urody). Niestety, przebarwienia po laserze mam pod oczami i nie mogę używać tam kremu, ponieważ za bardzo mnie podrażnia. Efekt nieszczęsnej próby usunięcia przebarwień laserem CO2... jest gorzej...
Krem odebrałam w 08.04.16r. ze sklepu. Smarowałam się nim jedynie pod oczami 4 i na czole 4 razy (plama). Ubytek baaaardzo niewielki. Obecnie, krem siedzi w lodówce. Odsprzedam za 450 zł. Koszty przesyłki pokrywam ja - chyba najsensowniej za pobraniem. Jeśli mieszkacie w Poznaniu - możliwy odbiór osobisty. Dołączam potwierdzenie wykonania przelewu na konto Lenis (dystrybutora) oraz zdjęcia kremu. Mogę również załączyć screen zamówienia i zdjęcia partii mojej facjaty gdzie smarowałam kem - na dowód, że naprawdę niewiele go ubyło a na twarzy "burak", więc macie potwierdzenie ile kremu zostało przeze mnie naniesione na buźkę. Myślę, że wspomniany "burak" jest wzmożony, ponieważ miesiąc temu miałam ten durny CO2. Nie polecam! Coś rozjaśnił, ale wyszły nowe przebarwienia, więc bez sensu taka robota

Ja niestety nie dam rady.. wybieram się na laser Q-Switch. jeśli macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie to piszcie! Słyszałam, że TEN laser nadaje się na przebarwienia. Jak okres rekonwalescencji? ja po CO2 wyglądałam przez 5 dni koszmarnie a do dziś mam czerwoną twarz... dodatkowo, robiłam go już 2 razy: raz za słabo, a drugi chyba za mocno.

Proszę o kontakt na maila: xxmacio@wp.pl Dam znać jak odsprzedam już produkt. Jeśli się nie uda, wystawiam na allegro.
Maciejka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:59   #2651
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej kobietki

zakupiłam dermamelan z tej apteki internetowej, co tylko najpiękniejsi przetrwają, jeszcze nie otwarty, bo jadę na końcówce starego, chętnie odsprzedam połówkę. Cena 280,00 zł + przesyłka, kontakt sulekkarolina@gmail.com
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 07:40   #2652
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Już nie aktualne jakby ktoś był zainteresowany.
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 18:55   #2653
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam! Przymierzam się do Dermamelanu a konkretnie do samego kremu, bez maski. Zastanawiam się, czy Dermamelan trzeba zmywać po kilku godzinach, czy można go stosować np. rano i dopiero umyć twarz przy wieczornym myciu ? Zmywać go (jeśli tak to po ilu godzinach?) czy używać jak normalnego kremu rano i wieczorem ? Pozdrawiam
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:14   #2654
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Wszystko było już tu napisane...ale powtórzę w skrócie-stosujesz przez pierwsze 3 tygodnie 3xdziennie...nakladasz i idziesz gdzie masz iść, potem przed kolejną aplikacją zmywasz poprzedni krem i brud, nakladasz krem na SUCHĄ skórę i w NIE WILGOTNYM miejscu czyli np.poza łazienką (inaczej koszmarnie pali skóra), wieczorem znów nakladasz. Śpisz z nim całą noc. Między smarowaniami możesz sie nawilżac jesli jest potrzeba
No i FILTRY FILTRY FILTRY

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2016-08-18 o 19:15
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 15:52   #2655
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziękuję za odpowiedź Kiedyś miałam przygodę z Cosmelanem więc ogólnie wiem czego się spodziewać w trakcie. Ale przeczytałam niedawno, że ktoś zmywał Dermamelan i zwątpiłam. Teraz już wiem, że nie trzeba zmywać

Dermamelan właśnie zakupiłam i czeka na otwarcie. Najchętniej już bym zaczęła smarowanie, ale poczekam do końca lata, bo się boję tego słońca... Dwa lata temu smarowałam się Cosmelanem, zaczęłam późną jesienią. Miałam ogromne plamy po ciąży. Pomogło. Niestety plamy wróciły i teraz powalczę Dermamelanem. Gdy stosowałam Cosmelan to nie używałam filtrów (bo robiłam późną jesienią). Potem jak przyszło lato to filtrowałam twarz a plamy i tak wróciły. Kolejnego lata zrezygnowałam z filtrów całkowicie bo skoro i tak plamy wróciły... nie miałam motywacji. Po dwóch latach mam znowu plamiska i znowu zaczynam walkę.

Jeśli chodzi o filtr, to stosować go na Dermamelan ?

Edytowane przez latawce
Czas edycji: 2016-08-19 o 17:49
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 15:32   #2656
vendea
Przyczajenie
 
Avatar vendea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

witam,

jestem "nowa" - przebrnęłam przez wiele waszych wpisów. mam 38 lat i od 3 lat plamy na obu policzkach spowodowane niefrasobliwym używaniem spirytusu salicylowego w okresie karmienia piersią. oczywiście filtrów też wtedy nie stosowałam. generalnie nie miałam nigdy z plamami problemów, liczę więc, że teraz jak pożegnałam spirytus w roli mleczka do twarzy to plamy po wyłuszczeniu nie wrócą...

czy mogłybyście podzielić się informacją, ile z was borykających się z plamami przyjmuje jakąkolwiek formę leków lub antykoncepcji hormonalnej - pigułkę, plaster, spiralę, lek na tarczycę? bo mam podejrzenie, że to właśnie powoduje stałe uwrażliwienie skóry na promieniowanie.

byłoby mi łatwiej walczyć z cosmelanem wiedząc, że mam dużą szansę, że się pozbędę problemu na stałe
vendea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 21:22   #2657
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam
Jestem w trakcie stosowania Dermamelanu - piąty dzień. Również zastanawiam się czy antykoncepcja nie utrudni drogi do jednolitego oblicza... Biorę Diane i Euthyrox. Diane - nie ze względów antykoncepcyjnych. Lekarz przepisał mi Diane ze względu na łzs skóry głowy, łojotok na twarzy i wypadające włosy. Najchętniej odstawiłabym te tabsy ale boję się jak organizm zareaguje (najbardziej boję się o włosy...). Euthyrox - również biorę ze względu na stan włosów i ciągłe uczucie zimna - endokrynolog stwierdził, że wynik pow. 2 to widocznie dla mnie za dużo... Kiedyś robiłam Cosmelan. Pomogło (do czasu, bo plamy wróciły...) z tym, że nie brałam wtedy żadnych tabsów anty. Też się zastanawiam czy nie wyrzucam kasy w błoto szprycując się od środka powyższymi tabletkami...
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny czym smarujecie twarz, żeby natłuścić/nawilżyć. Cokolwiek nie nałożę, to mnie pali żywym ogniem. Nawet Bepanthen mnie szczypie i Cetaphil PS... Szukałam w pamiętniku ale jest tak mega długi, że nie udało mi się znaleźć odpowiedzi. Kiedyś robiłam Cosmelan, teraz Dermamelan - bez maski. I za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć czego wtedy używałam do ukojenia... Twarz mnie pali żywym ogniem!!!! Pomocy
Nie mówiąc już o tym, że filtr też mnie szczypie okropnie, a miał być taki och i ach (Obagi Sun Shield 50). Czym się filtrować bez uczucia ognia na twarzy ?

Edytowane przez latawce
Czas edycji: 2016-10-04 o 21:27
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:26   #2658
eEWUTEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam ponownie,
W listopadzie planuję wykonać po raz drugi zabieg Cosmelanem. Tym razem sama kupiłam zestaw w sprawdzonej hurtowni - nie na allegro z niewiadomego źródła!
Chętnie odsprzedam maskę i płyn do zastosowania przed położeniem maski. Zdecydowanie osobom, które mają już doświadczenie z Cosmelanem.
Maskę i płyn podzielę na 3 równe części - wiem, że spokojnie starczy na zabieg. W gabinecie kosmetycznym z jednego zestawu wykonują 4-5 zabiegów. Dołączę również ksero ulotki w języku Polskim.
Odsprzedam 1/3 za 300 zł.
To uczciwa cena, biorąc pod uwagę cenę jaką za zestaw zapłaciłam - 1599zł. Zestaw posiada hologram jedynego dystrybutora Mesoestetic w Polsce.
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać. Może być na priv: ewa@forweb.pl
Pozdrawiam
Ewa

Edytowane przez eEWUTEK
Czas edycji: 2016-10-13 o 18:30
eEWUTEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 21:35   #2659
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez latawce Pokaż wiadomość
Witam
Jestem w trakcie stosowania Dermamelanu - piąty dzień. Również zastanawiam się czy antykoncepcja nie utrudni drogi do jednolitego oblicza... Biorę Diane i Euthyrox. Diane - nie ze względów antykoncepcyjnych. Lekarz przepisał mi Diane ze względu na łzs skóry głowy, łojotok na twarzy i wypadające włosy. Najchętniej odstawiłabym te tabsy ale boję się jak organizm zareaguje (najbardziej boję się o włosy...). Euthyrox - również biorę ze względu na stan włosów i ciągłe uczucie zimna - endokrynolog stwierdził, że wynik pow. 2 to widocznie dla mnie za dużo... Kiedyś robiłam Cosmelan. Pomogło (do czasu, bo plamy wróciły...) z tym, że nie brałam wtedy żadnych tabsów anty. Też się zastanawiam czy nie wyrzucam kasy w błoto szprycując się od środka powyższymi tabletkami...
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny czym smarujecie twarz, żeby natłuścić/nawilżyć. Cokolwiek nie nałożę, to mnie pali żywym ogniem. Nawet Bepanthen mnie szczypie i Cetaphil PS... Szukałam w pamiętniku ale jest tak mega długi, że nie udało mi się znaleźć odpowiedzi. Kiedyś robiłam Cosmelan, teraz Dermamelan - bez maski. I za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć czego wtedy używałam do ukojenia... Twarz mnie pali żywym ogniem!!!! Pomocy
Nie mówiąc już o tym, że filtr też mnie szczypie okropnie, a miał być taki och i ach (Obagi Sun Shield 50). Czym się filtrować bez uczucia ognia na twarzy ?
Co do tabsów-Przemyśl tego lekarza bo Diane to lek bardzo stary i już prawie wcale nie przepisywany. Są lepiej działające i nie niszczące wątroby aż tak. Jaka dawkę euthyroxu bierzesz? Poczytaj o diecie przy ŁZS. Może eliminacja niektórych produktów byłaby skuteczniejsza niż leki?!
Co do nawilzania/natluszczania jeśli masz kasę to dobrze sobie radzi Hydra Vita Faktor K. Jak nie masz kasy to polecam oleje (ja mogę używać kokosowego Ale nie wiem czy Tobie nie zapcha porów )
Żel hialuronowy do kupienia na stronach zrób sobie krem, biochemia urody i podobnych (żele ha zawsze stosuje sie na wilgotną skórę). Żeby nie paliło przy nakładaniu dermamelanu rób to zawsze na suchą skórę i w NIE zaparowanym pomieszczeniu (wiem jak głupio to brzmi ale naprawdę ma znaczenie). Na mnie dobrze działał jesZcze krem cicaplast.
Filtra podczas stosowania cosmelanu/dermamelanu nie musisz używać-jest już w kremie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 09:17   #2660
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziękuję za odpowiedź Biorę Euthyrox według schematu : jeden dzień 25, a potem przez dwa dni połowę 75. Pozdrawiam.
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 20:21   #2661
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie,
Parę lat temu stosowałam cosmelan 2, bardzo mi pomógł. Obecnie słyszałam że lepszy jest dermamelan, jak Wy uważacie? Przymierzam się do zakupu, widzę że w sklepie internetowym jeden i drugi jest w tej samej cenie. Wy macie więdzę i doświadczenie, podpowiedzcie dobry sklep internetowy abym bubla nie kupiła, pleassss
__________________
I wyciągnęło do mnie malutką rączkę
I siłę mi dało niespotykaną
I miłość największą
bezinteresowną...
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 13:04   #2662
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Kupie z kims cosmelan/dermamelan
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 12:25   #2663
Pigmentus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Halo halo!!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? mam nadzieję, że tak... Juz kiedyś tu pisałam. Wtedy zaczynałam przygodę z samym kremem cosmelan 2. Jednak zaszłam w ciążę i odstawiłam. Po prawie dwóch latach zaczynam walkę z przebarwieniami na nowo. Potrzebuję rady i wsparcia... może któraś pomoże??? w poniedziałek będę miała robiony zabieg. Lekarz zdecyduje czy cosmelan czy dermamelan. Bardzo się boję tego czy moja skóra to wytrzyma. Jak długo po masce utrzymuje się taki mega burak, że nie można się ludziom na oczy pokazać? I kiedy po masce zaczyna się łuszczyć skóra? Lekarz mówi, że dermamelan jest silniejszy niż cosmelan. To prawda?? Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi. Serdeczności
Pigmentus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 21:59   #2664
sotto voce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Wymysliłam i stosuję całkiem inny sposób na głębokie ciemne duże plamy, które są moją zmorą już od 12 lat. A że cera jest naczynkowa, buraczasta, więc nie chcę jej katować kolejnymi zaczerwienieniami. Dodam jeszcze, że filtry to wyjątkowy szit, trucizna i takie tam. Plamy są mniejsze i jaśniejsze, czekam jeszcze na wiosenne słońce, czy nie wrócą. W pakiecie mam spłycenie zmarszczek, a młódka nie jestem.
sotto voce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 08:42   #2665
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez sotto voce Pokaż wiadomość
Wymysliłam i stosuję całkiem inny sposób na głębokie ciemne duże plamy, które są moją zmorą już od 12 lat. A że cera jest naczynkowa, buraczasta, więc nie chcę jej katować kolejnymi zaczerwienieniami. Dodam jeszcze, że filtry to wyjątkowy szit, trucizna i takie tam. Plamy są mniejsze i jaśniejsze, czekam jeszcze na wiosenne słońce, czy nie wrócą. W pakiecie mam spłycenie zmarszczek, a młódka nie jestem.
A.co to za patent ze splyceniem zmarszczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 09:09   #2666
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

heja kobiety!

kupię z kimś na pół albo po 1/3 dermamelanu, koszt 280 lub 187 w zależności od opcji + koszty wysyłki. Ze sprawdzonej apteki internetowej, skąd już nie raz brałam, zainteresowane proszę o kontakt: sulekkarolina@gmail.com

Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:23   #2667
Sylwinka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam, jestem nowa, witam wszystkich
W zeszły czwartek rozpoczęłam smarowanko Dermamelanem 2. Na początku wszystko szło dobrze, małe zaczerwienienie, po 2 dniach zaczęłam się łuszczycy. Stosowałam wg wskazówek na ulotce - 3 razy dziennie. Jednak po 3 dniach coś było nie tak, strasznie piekło, nic nie pomagało i straszliwie miałam wysuszoną skórę. - najbardziej policzki i broda. Od soboty zaprzestałam stosować Dermamelan - zakupiłam krem nawilzajacy Avene Cicalfate. Pomaga ale jak zmyję krem to skóra natychmiast robi się przesuszona, łuszczyca i boląca.
Juz sama nie wiem co mam zrobić.
Czy ktoś miał taką przygodę z Dermamelanem?
Do końca tygodnia siedzę w domu, jednak od poniedziałku do pracy. Musze poleć żyć skórę. Pomocy
Sylwinka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 09:31   #2668
Sylwinka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam ponownie, jestem całkiem nową i nikt nie chce pomóc. Chyba wybiorę się do dermatologa, kolejna 100 😑
Mam jeszcze pytanie - czy ktoś jest zainteresowany odkupienie odemnie Dermamelan?
Sylwinka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 07:31   #2669
Pigmentus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Droga Sylwinko,
nie mam zbyt dużego doświadczenia z cosmelanem/dermamelanem w porównaniu z innymi dziewczynami z tego wątku. Jednak w tym roku zdecydowałam się na pełen zabieg Cosmelan i skóra rzeczywiście była taka jak opisujesz. To dobry znak, bo to oznacza, że krem działa. Trzeba to przetrwać. Jak będziesz smarować już tylko dwa czy raz dziennie, to skóra będzie mniej piekła i szybciej się będzie regenerować. Dziewczyny na tym wątku opisywały różne zasady stosowania kremu, poszukaj, poczytaj. Być może robisz coś nie tak.... Póki co zaopatrz się w dobry fluid. Ja np. dostałam od swojego dermatologa po cosmelanie fluid maskujący Cell Fusion C Derma Blemish Balm. Świetnie kryje buraka na twarzy. Niestety nawet jeśli zdecydujesz się odstawić dermamelan, to skóra będzie zaogniona jeszcze przez jakiś czas. Wiec nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj. Cicalfate od Avene jest w tym chyba najlepszy. Powodzenia
Pigmentus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 12:07   #2670
Sylwinka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

A jednak ktoś 😀 dziękuję za odezwę.
Może faktycznie te wszystkie efekty są normalne, jednak w ulotce powinni ostrzegać, że potrzebę ze 2 tygodnie urlopu 😒
Ja musiałem kuracje przerwać, w poniedziałek do pracy a twarz i tak nie jest w dobrym stanie choć nawilżam cały czas. Po umyciu twarzy tak mi się skóra ciągnie strasznie, że boje się ze tak mi zostanie.

No ale nic, jakoś to będzie.

Zostało mi 2 nowe i 1 używany kilkakrotnie Dermamelan, czy ktoś były zainteresowany zakupem?
Sylwinka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.