Fryzjer-PŁOCK - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 17:39   #121
ania5825
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Hej, bardzo proszę o poradę... muszę iść do fryzjera w Płocku na podcięcie włosków i grzywki... ale jest problem... STRASZNIE SIĘ BOJĘ FRYZJERÓW! I dlatego też chciałabym mieć pewność, że mnie nie "zepsują" błagam, polećcie mi coś. Niby jestem zapisana na jutro do salonu DANA na Rembielińskiego do jakiegoś Roberta, ale nie wiem, czy mam iść :P Pomóżcie
ania5825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 13:32   #122
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Płock/Nicea
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Hej Dziewczyny, proszę o radę, który fryzjer w Płocku zrobi mi bez problemów i cudowania prostą fryzurkę, taką jak ma obecnie Agnieszka Szulim lub Weronika Książkiewicz gdy grała w "Rezydencji" ( serialu nie oglądałam, tylko przeszukując net trafiłam na jej fryzurkę z czasu tego serialu ) . Niedawno właśnie tak chciałam być obcięta ale "degażowanie tylko końcówek" skończyło się krótszym, za bardzo zdegażowanym tyłem, który wygląda jak wygryziony i jakbym miałam bardzo cienkie i zniszczone włosy, z planu zapuszczania nici, bo teraz muszę wyrównywać przód do za krótkiego tyłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43747a7c5d6dac2863a82abbed5321cc083b302b.jpg (71,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7edf43f18481e355d3db28bd8b374390f7ec3bcf.jpg (46,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c762b360020503a4e6802c5.jpg (81,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87728.jpg (46,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edeaca4063a363f5f27670421b37e43a.jpg (43,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bg90441.jpg (20,4 KB, 8 załadowań)
JoannaJ78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 17:53   #123
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Płock/Nicea
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Byłam u Pani Agnieszki na ul. Pasaż 4 i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze z 2 cięcia i doprowadzi moje podegażowane włosy do takich, jakie chcę mieć. Włosy są o niebo lepsze i nie ma już smętnych, postrzępionych strączków. Polecam bardzo ten salon, wiedzą tam jak nie szkodzić wyglądowi włosów a to dla mnie ważne, no i jest tam przesympatycznie
JoannaJ78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:56   #124
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez Honeypot Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, jakiś czas temu sprowadziłam się do Płocka i potrzebny mi fryzjer... Podpytywałam się znajomych ale one same nie wiedzą gdzie mnie wysłać... Polecają salony zasłyszane od innych, do których same nigdy nie poszły
Potrzebny mi fryzjer co sam mi dobierze fryzure i zetnie tak, żeby nie wymagała układania, no i w której bym fajnie wyglądała oczywiście.
Cena - oby jak najtaniej, ale jak nie będzie wyjścia to i do droższego pójdę, bylebym wyglądała jak kobieta i nie musiała układać włosów dłużej niż pare minut zwykłego rozczesywania.
Ktoś pomoże?
Aż musiałam założyć konto, żeby odpowiedzieć na Twój post W Płocku jest tylko jeden fryzjer, który w 100% potrafi dobrać fryzurę i świetnie ją 'stworzyć'. Zbadałam zdolności bardzo wielu płockich fryzjerów i mogę zagwarantować, że nie ma lepszego od Michała, który obecnie przyjmuje w salonie "Rudzielec", nigdy w życiu nie pójdę do innego :P Z tego co wiem to jedynie w weekendy bywa w Płocku, bo przeniósł się do Warszawy. Moje znajome również chwalą jego umiejętności. Z czystym sumieniem polecam (a jestem bardzo wyczulona na punkcie fryzjerów).
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 23:31   #125
Gummibaerchen
Przyczajenie
 
Avatar Gummibaerchen
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

ja z kolei aż się zalogowałam, żeby odpowiedzieć na ten post xD i choć ostatnia, ważna według mnie odpowiedź jest sprzed roku, to właśnie ten wątek pojawia się w wyszukiwarce jako jeden z pierwszych gdy zapytamy google o fryzjera w mieście Płock i myślę, że "moje trzy grosze" coś zmienią ;p
choć wciąż testuję fryzjerów, mam za sobą starcia z wyżej wspomnianym, wychwalanym panem Michałem. za pierwszym razem sama skusiłam się jego dobrą renomą wśród moich znajomych. efekt? szału nie było. moje włosy wyglądały tak jak przed cięciem, a stylizacja utrzymała się króciutko. tak było rok czy dwa temu. w tym miesiącu odwiedziłam właścicielkę salonu Rudzielec. nie polecam. po pierwsze, ta nie wysłuchała mnie, ścięła włosy inaczej niż mówiłam, a w zamierzeniu naturalne blond refleksy były (i są) plamami jajecznicy na mojej głowie, i to nałożonymi tak, że mam odrosty na starcie. ponadto, owa właścicielka salonu umówiła sobie kilka osób na ten sam czas - przyszła inna klientka, a mnie rzucono maskę na włosy :P przy zlewie wisiałam tak długo, aż pan Michał (co z natury ma klientów w poważaniu) zainteresował się mną. pan opłukał mi włosy i posadził obok, ale nie polepszył sprawy. siedziałam z mokrymi długimi włosami czekając aż pani ruda obetnie i wymodeluje włosy innej klientce. w tym czasie ja, wycierając czoło z wody, na chusteczce wyraźnie widziałam grubo odznaczającą się niespłukaną, za to ściekającą maskę :P po wyjściu z salonu boli cię głowa.
pan Michał to fleja. nie szanuje klientów, a objawia się to na przykład jego spóźnialstwem. nie dziesięciominutowym - godzinnym. kolejna rzecz - pan Michał znajduje rozkosz w opowiadaniu wszystkim wokół jak to na przykład porzygał się na imprezie, jak to Warszawa jest światem wielkim a Płock śmierdzi, o jego dzieciństwie, o fejsbuku, o weselach, o jego problemach... O WSZYSTKIM. za wszystko co złe obwinia ludzi (w tym klientów) wokół niego. bardzo nieprofesjonalny i irytujący koleś
podsumowując - szczerze tę dwójkę odradzam.

Edytowane przez Gummibaerchen
Czas edycji: 2014-12-23 o 14:28
Gummibaerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 17:19   #126
ruda1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

bylam w tym momencie w salonie jak p. michal sie spoznil,przepraszal bardzo,chyba jestes zbyt nie zadowolana z zycia wyrafinowana panienka ktora by chciala zeby skakac przy tobie.jestem ich klientka od lat i zawsze jezeli mi sie cos nie podoba bez problemu ide i poprawiaja.brzydze sie takimi ludzimi jak ty ktora oczekuje cudu na glowie, bo przyjdzie z gazeta i chce wygladac jak gwiazda filmowa. kiedys tez sie upieralam przy pasemkach ale na szczescie mi odradzano, podrali mi kolor na poczatku bylo ciezko ale dalam rade, teraz mam rudy i jestem zadowolona. jezeli cos ci sie niepodobalo moglas isc i powiedziec. Ja polecam ich oboje
ruda1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:45   #127
Gummibaerchen
Przyczajenie
 
Avatar Gummibaerchen
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

proszę pani, ja również żałuję, że taka sytuacja miała miejsce. wiadomo, że każdy chciałby wyjść z salonu fryzjerskiego zadowolony, ja niestety byłam zadowolona dlatego, że już z niego wychodzę. swoją wiadomością chciałabym jedynie uprzedzić forumowiczki/forumowiczów, że ten salon nie jest miejscem cudów, wbrew internetowej opinii.
pozdrawiam
Gummibaerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 10:40   #128
szatyna176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Forum jest od tego aby wyrazić swoją opinię czy to negatywną czy to pozytywną. Jeżeli słynny Pan Michał postępuje nieprofesjonalnie to już nie można nic powiedzieć?
szatyna176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:06   #129
akitutuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Kogo możecie polecić do fryzury ślubnej? Mam krótsze włosy...
Jakieś opinie o p. Beacie Balcerzak?
akitutuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:51   #130
agapi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Od niedawna pojawila sie u nas w Plocku fryzjerka ,ktora czesze swietnie na sluby i inne okolicznosci.Czesalam sie u niej ostatnio,chociaz musze przyznac,ze miala juz wtedy sporo zapisow.Moge tylko polecic ,niesamowita wyobraznia,jesli chodzi o uczesania.Juz sie umowilam na farbowanieJesli jest ktos zainteresowany ,chetnie podam nr. tel.Widzialam jej kilka slubnych uczesan...sa po prostu cudne!!
agapi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 00:51   #131
asiagom91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam, mogę prosić o kontakt do tej fryzjerki ? Pozdrawiam
asiagom91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 17:52   #132
agapi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam.Podam Ci chetnie...732 737 226.Mam nadzieje,ze bedziesz tak samo zachwycona jak jaPozdrawiam
agapi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 18:18   #133
kaska19791102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Dziewczyny, może któraś wie gdzie Irek który pracował u Magdy Motyki otworzył swój salon ?
kaska19791102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 17:48   #134
Carin33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Aż musiałam się zalogować.Witam.Ja również byłam u tej fryzjerki i popieram ,ona jest świetna!!!!!Polecam dziewczyny!!
Carin33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 18:48:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.