Soczewki kontaktowe a vision expres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 10:27   #1
patidorek
Przyczajenie
 
Avatar patidorek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Smile

Soczewki kontaktowe a vision expres


Witam chciałabym się z wami podzielić moim problemem wczoraj byłam u okulisty bo chciałam dobrać soczewki kontaktowe jednak lekarka stwierdziłam, że nie może mi ich dobrać bo w przychodzni nie ma takiego sprzętu... i doradziła mi żebym poszła do vision expres...tylko że nie wiem ile tam kosztuje dobranie szkieł itp. słyszałam, że to jest drogie... zaznaczam, że miam dalekowzroczność czyli plusy dzieki
patidorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 21:05   #2
ciasteczkowy potwór
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 74
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez patidorek Pokaż wiadomość
Witam chciałabym się z wami podzielić moim problemem wczoraj byłam u okulisty bo chciałam dobrać soczewki kontaktowe jednak lekarka stwierdziłam, że nie może mi ich dobrać bo w przychodzni nie ma takiego sprzętu... i doradziła mi żebym poszła do vision expres...tylko że nie wiem ile tam kosztuje dobranie szkieł itp. słyszałam, że to jest drogie... zaznaczam, że miam dalekowzroczność czyli plusy dzieki
O soczewkach się nie wypowiem bo nie wiem, ale za badanie wzroku musiałabyś zapłacić 49 zł. Przynajmniej tak jest u mnie czyli w 3city.
ciasteczkowy potwór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:16   #3
patidorek
Przyczajenie
 
Avatar patidorek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

dzięki wielkie nie wiem czy tak można ale ja chyba pójdę na badanie wzroku a soczewek tam nie będę kupować tylko na allegro... jakoś nie jestem przekonana... jest tam drogo no chyba, że pierwszą parę będę musiałatam kupić ... to już inna sprawa
__________________
Jakoś tak smutno... KC MISIU
patidorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:59   #4
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Jak ja miałam dobierane soczewki 4 lata temu (w salonie optycznym, ale nie w Vision Expres) to całe badanie kosztowało 50 zł + w tym pierwsze miesięczne soczewki J&J + wiadomo nauka zakładania i zdejmowania soczewek + badanie kontrolne po miesiącu.
Wszystko w cenie 50 zł, jak dla mnie w sam raz.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:26   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

moj TZ dobieral i kupowal soczewki w vision express. mial robione na zamowienie, bo ma astygmatyzm. dali mu treningowe i zwykle. juz przy treningowych stwierdzil, ze soczewki to nie dla niego, nie zaczete opakowanie oddal i mu zwrocili pieniadze
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:02   #6
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez patidorek Pokaż wiadomość
Witam chciałabym się z wami podzielić moim problemem wczoraj byłam u okulisty bo chciałam dobrać soczewki kontaktowe jednak lekarka stwierdziłam, że nie może mi ich dobrać bo w przychodzni nie ma takiego sprzętu... i doradziła mi żebym poszła do vision expres...tylko że nie wiem ile tam kosztuje dobranie szkieł itp. słyszałam, że to jest drogie... zaznaczam, że miam dalekowzroczność czyli plusy dzieki
Jeszcze niedawno w vision express przy zakupie okularów albo soczewek badanie kosztowało bodajże złotówkę... nie sądzę, żeby się coś zmieniło.
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:28   #7
ja_majka007
Raczkowanie
 
Avatar ja_majka007
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 40
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

ja niecaly miesiac temu bylam w Optical center, wizyta+ 5 par jednodniowych soczewek J&J+ nauka nakladania i zdejmowania kosztowala mnie 49zl po tych 5 dniach poszlam znowu i za jedna pare soczewek dwutygodniowych+ plyn 60ml+ badanie znowu wynioslo mnie 49zl. w sumie nie musialam za drugim razem brac soczewek wtedy sama kontrola kosztowalaby mnie 17,50zl ale wzielam na probe. w tamtym tyg zamowilam na allegro soczewki i jestem bardzo zadowolona z ceny
ja_majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 21:27   #8
ciasteczkowy potwór
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 74
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno w vision express przy zakupie okularów albo soczewek badanie kosztowało bodajże złotówkę... nie sądzę, żeby się coś zmieniło.
Tak jest na pewno przy zakupie oprawek ale o soczewkach nie słyszałam.....
ciasteczkowy potwór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 08:22   #9
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowy potwór Pokaż wiadomość
Tak jest na pewno przy zakupie oprawek ale o soczewkach nie słyszałam.....
jeszcze kilka miesięcy temu tak było, bo kupowałam u nich soczewki z tym, że nie wiem, czy to nie zależy np. od ilości kupionych czy ceny, ja kupowałam 2 opakowania, czyli w sumie 30 par, jednodniowych.
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:16   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Ostatnio wyrabialam okulary w Vision, pytalam o soczewki i przy ich zakupie badanie kosztuje 1zl.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:09   #11
patidorek
Przyczajenie
 
Avatar patidorek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

i wybrałam się do vision expres....i jestem starsznie zawiedziona...musiałam starasznie gługo czekać na badanie...do tego jak już weszłam, to zostałam wyproszona bo podobno jakiś facet był wcześniej tylko poszedł na zakupy...gdy już weszłam to lakarz był strasznie nie miły a w gabinecie panowała grobowa atmosfera....dobrali mi soczewki, ale ceny były bardzo wysokie...a pozatym babka przy kasie mnie oszukała, ale się nie dałam gdy chciałam już płacić i zamówić soczewki to powiedziała mi za wydzie to 109 złotych za 3sztunki(na jedno oko) i mi to wystarczy na 3 miesiące... a gdy zrezygnowałam i zapłaciłam 49 złotych za badanie( kupie sobie dużo taniej na allegro)to powiedziała mi, że zrobiłam głudote bo dopłaciłabym jeszcze 6 zł i bym miała soczewki na dwa tygodnie J&J i, że nie da się tego wycofać, bo już mi to nabiła... czyli zrobiła mnie w butelke... tylko, że zrobiłam taką awanture, że praktycznie wszyscy klienci wyszli, a ona i tak nie dała mi tych soczewek masakra...:/ już więcej sie tam nie wybiore... zupełnie nie da się tam z nikim dogadać i ten salon jest w sosnowcu w auchanie... uważajcie tam na nich..
__________________
Jakoś tak smutno... KC MISIU
patidorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 16:26   #12
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

A ja właśnie wróciłam z wizyty w VE. umówiłam się wcześniej telefonicznie, tak więc punkt 13 przyjęła mnie pani doktor. Wcześniej wypełniłam taki mały kwestionariusz i zrobiono mi badanie komputerowe i pomiar ciśnienia - dmuchnięcie w oko z wynikami do okulistki. Była bardzo miła i cierpliwa, a ja zadawałam dużo pytań kolejny okulista, który jest zdania, że Focus visitint to bardzo dobre szkła i nie wie dlaczego je wycofują, a optixy wcale nie są takie super...Oj zbadała mnie konkretnie, nawet zrobiła badanie górnej powieki (trochę nieprzyjemne ale konieczne dla noszących szkła). Wyszło niestety coś co mnie trochę zbiło z tropu. Do tej pory miałam soczewki Focus visitint -3,75 i okulary też -3,75 z tym, że na lewym oku cylinder 0,5. Teraz okazuje się, że optixy potrzebuję -4,0 a w moich okularkach i focusach widzę dobrze - tak mi się przynajmniej wydawało do tej pory.
Nie wiem czy iść do jeszcze jednego okulisty, ale nie chcę ryzykować. A z drugiej strony szkoda mi znowu wydawać kasę na wizytę. nie wiem jak to wszystko zrobić żeby było dobrze.
Co do VE to zapłaciłam 49 zł za badanie dostałam miesięczne RX-y -4,0 bo niestety z optixa nie było. Ale to podobno to samo. Za miesiąc kontrola, a jeśli w ciągu miesiąca zdecyduję się kupić u nich soczewki to 49 zł za wizyte odliczą mi z ceny soczewek. Czyli chyba nie jest źle.
Aha i poleciła mi sztuczne łzy Hyabak zapłaciłam za nie w aptece 29 zł. ale powiedziała że to są łzy bez konserwantów które zna, sama stosowała i uczyła się o nich na studiach. Ja już spróbowałam i mi pasują.
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:43   #13
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Współczuję nieprzyjemnej wizyty. Ja mam dobrą opinię na temat VE. Przy pierwszej wizycie (po soczewki) zajęłam im ponad godzinę (biorąc pod uwagę badanie + naukę zakładania), zapłaciłam 109zł, w czym zawierało się: badanie, nauka, soczewki 2-tygodniowe (3 pary) i płyn do soczewek.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:35   #14
valantiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Ja również, mam podobne zdanie o VE jak Pani. Niemiła lekarka, niekompetentny personel - porażka.
Za badanie wzroku zapłaciłam 59,- i nie skorzystałam z dobierania oprawek, bo nie było w czym wybrać. Już nigdy do tej sieci optyków nie pójdę. Dzisiaj byłam w VE w Caerfur w Borku, we Wrocławiu.
Zdecydowanie nie polecam.
valantiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 22:01   #15
egal91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sklepik z marzeniami
Wiadomości: 29
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez patidorek Pokaż wiadomość
i wybrałam się do vision expres....i jestem starsznie zawiedziona...musiałam starasznie gługo czekać na badanie...do tego jak już weszłam, to zostałam wyproszona bo podobno jakiś facet był wcześniej tylko poszedł na zakupy...gdy już weszłam to lakarz był strasznie nie miły a w gabinecie panowała grobowa atmosfera....dobrali mi soczewki, ale ceny były bardzo wysokie...a pozatym babka przy kasie mnie oszukała, ale się nie dałam gdy chciałam już płacić i zamówić soczewki to powiedziała mi za wydzie to 109 złotych za 3sztunki(na jedno oko) i mi to wystarczy na 3 miesiące... a gdy zrezygnowałam i zapłaciłam 49 złotych za badanie( kupie sobie dużo taniej na allegro)to powiedziała mi, że zrobiłam głudote bo dopłaciłabym jeszcze 6 zł i bym miała soczewki na dwa tygodnie J&J i, że nie da się tego wycofać, bo już mi to nabiła... czyli zrobiła mnie w butelke... tylko, że zrobiłam taką awanture, że praktycznie wszyscy klienci wyszli, a ona i tak nie dała mi tych soczewek masakra...:/ już więcej sie tam nie wybiore... zupełnie nie da się tam z nikim dogadać i ten salon jest w sosnowcu w auchanie... uważajcie tam na nich..
To kiepsko... Ja nie mam takich nie miłych doświadczeń, już wiele razy badałam się w VE. Myślę, że dysponują dobrym sprzętem, nie to co u mnie w przychodni, dlatego tam się badam. Jeżeli chodzi o soczewki to zwyczajnie nie opłaca się ich kupować w VE... Na Allegro jest o wiele taniej.
__________________
"Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce."
_________________________ _____
matura...
i po maturze

Ale za rok poprwiam

egal91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 23:43   #16
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Miałam dobierane soczewki w vision express i wizyte tam oceniam pozytywnie/ Porzadnie zbadali mi wzrok. Nie to co w przychodni, gdzie okulista zerka do oka, prosi o przecztanie literek i dobiera szkła. W vision mialam najpierw badania, potem naukę zakładania soczewek, jedne dostałąm gratis. Za wizytę zapłaciłam 1 zł. Do tego kupiłam za 109 zł 6 szt soczewek i płyn baush w promocji duży + mały gratis.
Po dobraniu szkieł i nauce pochodziłam jeszcze godzinkę po centrum handlowym i wróciłam spowrotem, żeby okulistka jeszcze raz obejrzała oczy w gabinecie i oceniła czy soczewki dobrze leżą.
Byłam w salonie w szczecińskim galaxy. Chodziłam tam też na badania kontrolne. Dostałam list z kuponem promocyjnym i książeczką z promocjami na płyny, okulary i akcesoria.
Rok temu robiłam badania do pracy i okulistka, która badala mi wzrok była zachwycona tym jak świetnie leżą mi soczewki, więc chyba dobrano mi je dobrze. Zresztą sama nosze je często cały dzień i nie odczuwam dyskomfortu.
Ogólnie vision polecam ze względu na częste promocje typu wizyty za 1 zł, ale po zrobieniu wywiadu czy w danym salonie pracuje kompetentny personel, bo jak wszędzie pracują tam lepsi i gorsi specjaliści, zdarzają się też partacze.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 18:41   #17
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Ja również zastanawiam sie nad soczewkami i myślałam, żeby wybrać się do VE bo jest tam profesjonalny sprzęt i uczą zakładać soczewki. Czy ktoś może polecić któryś z VE w Krakowie? Bo nie chciałabym trafić na niemiłą obsługę i od początku zrazić się do soczewek.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 23:43   #18
aucun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Czy macie jakieś opinie na temat któregoś VE w Krakowie? Chcę dobrać soczewki, ile zapłacę za badanie?
aucun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:05   #19
Truskawka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Co do salonów VE w Krakowie to nie pomogę, ale jeśli chodzi o cenę badania to zależy, normalnie kosztuje 79 zł , chyba że od razu zdecydujesz się na zakup soczewek albo okularów to badanie jest za darmo.
Muszę przyznać, że naczytałam się dużo nieciekawych opinii o Vision Express, ale ja akurat trafiłam do salonu gdzie pracownicy byli bardzo mili i pomocni, a co najważniejsze wydawali się całkiem kompetentni
Truskawka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 01:05   #20
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Talking Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Mam takie pytanie (podkreśle w tym kiejscu, że jestem ciemna w tych sprawach pomimo tego, że nosze okulary ;p ale w soczewkach jestem totalnie niezorientowana)
więc... chciałabym sobie sprawić soczewki (z okazji urodzin, prezent dla samej siebie ) i stąd moje pytanie :

Jeśli pójdę do VE, zrobię badanie na soczewki (które nadal jest za złotówkę, przy zakupie soczewek) + kupię jedną parę soczewek (niech już będą nawet jakieś droższe), to czy dostanę jakiś dokument z wynikami badania, żebym mogła następnym razem kupić soczewki w internecie taniej?
Rozumiecie o co mi chodzi? Papierek z wadą, jaką krzywiznę soczewek mam mieć (krzywizna..? spotkałam się z czymś takim w sklepie internetowym więc pytam ;p)


hmm? bo to pytanie z serii, głupio mi iść się zapytać, więc pytam tu
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:26   #21
thesmiths
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 208
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Tak, dostajesz papierek i kupujesz tez potem wdg tego papierka. Tzn zawsze cos sie moze zmienic, ja potem zmienialam soczewki, bo moich juz nie produkowali i wygladalo to mniej wiecej tak, ze okulista mi doradzil bez mierzenia okreslone.
thesmiths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:24   #22
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie (podkreśle w tym kiejscu, że jestem ciemna w tych sprawach pomimo tego, że nosze okulary ;p ale w soczewkach jestem totalnie niezorientowana)
więc... chciałabym sobie sprawić soczewki (z okazji urodzin, prezent dla samej siebie ) i stąd moje pytanie :

Jeśli pójdę do VE, zrobię badanie na soczewki (które nadal jest za złotówkę, przy zakupie soczewek) + kupię jedną parę soczewek (niech już będą nawet jakieś droższe), to czy dostanę jakiś dokument z wynikami badania, żebym mogła następnym razem kupić soczewki w internecie taniej?
Rozumiecie o co mi chodzi? Papierek z wadą, jaką krzywiznę soczewek mam mieć (krzywizna..? spotkałam się z czymś takim w sklepie internetowym więc pytam ;p)


hmm? bo to pytanie z serii, głupio mi iść się zapytać, więc pytam tu
Na opakowaniu tych soczewek, które kupisz, będziesz miała wszystkie potrzebne dane, papierek Ci nie potrzebny
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 12:51   #23
basia19321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Z pewnością odnawiam wątek
Byłam w vision express bo zdecydowałam się na soczewki kontaktowe (w okularach poprostu moja samoocena spada w dół i żle mi się w nich prowadzi samochód). Byłam w Krk w zakopiance- polecam badanie gdyż jest wykjonywano szybko i dokładnie a Pani doktor to przesympatyczna osoba. Cała wizyta trwała 35 min z nauką zakładania i zdejmowania soczewek. Przymierzałam tylko jedną firmę (tą którą z pewnoscią każdemu dają w VE bo dała mi miesięczne iwear xr supreme) jak wyszłam z gabinetu to byłam w szoku jak dobrze widać żałowałam tylko że wczesniej nie przyszłam na takie badanie/ wachając się /ale również i odległosć bo 30 km mam do carefoura. Badanie było za 1 zł, soczewki miesięczne z tym że w opakowaniu 6 szt. oraz płyn 19 zł i soczewki które przymierzałam gratis ( wyszło mnie 175 zł) i mam jeszcze w tej cenie badanie kontrolne po 2-3 tyg od założenia soczewek czy wszystko jest okey. Z badania jestem zadowolona, obsługa też miła-polecam ale wypróbuje inne soczewki za miesiąc dla porównania bo albo jestem jeszcze nie przyzwyczajona do noszenia soczewek i mi się zdaję ale mam uczucie jak bym widziała na jedno oko lekko przez mgłe ale tylko gdy pracuje przy komputerze.
basia19321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:17   #24
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Mgła jest od tego, że wysuszają Ci się oczy - normalne przy pracy z komputerem. Kup sobie takie kropelki nawilżające do soczewek albo chociaż zakrapiaj płynem do soczewek. Rób przerwy od komputera, popatrz w dal, pomrugaj.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:27   #25
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Podnoszę wątek - wybieram się bowiem po soczewki kontaktowe. Doradzi mi ktoś gdzie warto pójśc w Białymstoku? Żeby było kompetentnie przede wszystkim.
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:53   #26
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Gdzie do VE (jak tytuł wątku) czy gdzie ogólnie? Jeśli ogólnie to aktualny soczewkowy wątek jest tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38891969
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 08:39   #27
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Dzięki. Sama nie wiem czy do vision expres, czy gdzieś indziej. Odwiedzę wątek który mi podałaś, może to mi pomoże?
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:43   #28
eeriefemale
Raczkowanie
 
Avatar eeriefemale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 45
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Macie może jakieś doświadczenia z salonami Vision Express w Białymstoku? Chodzi mi o dobranie soczewek kontaktowych. W którym są najlepsi specjaliści, miła obsługa?
eeriefemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 16:22   #29
LubieMuffiny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Wiem, że wątek mało aktualny ale gdzieś się muszę wyżalić. 3 tygodnie temu byłam w Vision Express w celu dobrania soczewek kontaktowych. Byłam w sobotę, soczewki próbne (2 rodzaje) miały się pojawić we wtorek albo środę. Zadzwoniłam w poniedziałek (9 dni później) kiedy mogę się ich spodziewać i bardzo niemiła pani powiedziała, że to nie ich wina i jedne przyszły wiec jak "mam taki problem to mogę sobie przyjść i je wziąć":/ Wybrałam się po nie w piątek bo miałam nadzieję, że do tego czasu będą obie (13 dni po badaniu) i odebrałam. Oprócz standardowego badania wzroku (takiego jak do okularów) nie było robione nic (a i to nie było potrzebne bo tydzień wcześniej robiłam badania pod kontem okularów korekcyjnych więc tylko potwierdziła, że recepta na okulary była dobrze wystawiona). Myślałam, że badanie jest droższe od doboru okularów bo oprócz standardowego badania wzroku jest jeszcze nauka zakładania i zdejmowania soczewek, kontrola czy oko się nadmiernie nie wysusza itd ale nic takiego nie było. Kupiłam tam soczewki tylko dlatego, że samo badanie kosztuje 99zł, ale jeśli kupisz soczewki za 130zł to badanie kosztuje 9zł. za 140 zł kupiłam jedno opakowanie soczewek (mam inne wady na oczach) więc w praktyce mam soczewki na jedno oko. A w ogóle mam to dużo powiedziane, bo miały być we wtorek, dziś jest czwartek a ich dalej nie ma. Nie polecam vision express!!! Równie dobrze mogłam zamówić soczewki z internetu albo iść do rossmanna i mieć je od ręki i się z nimi nie użerać- efekt ten sam a usługa bezpłatna. PS. soczewki wybrane przez panią doktor są niewygodnie (mam na oku te próbne) i czuje je cały dzień!!! Dostaje szału i nie mogę się doczekać, aż wrócę do domu i je zdejmę!
LubieMuffiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 07:19   #30
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Soczewki kontaktowe a vision expres

Myślę, że to tak naprawdę kwestia przyzwyczajenia i upodobań. Ale też bardzo ważne jest to, nawet najważniejsze, żeby były one dobrze dobrane, a chyba nie ma lepszego specjalisty w tym temacie, niż Sylwia Caban, z centre de la vision. Świetne dobiera okulary do potrzeb
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 07:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.