Szampon rozjaśniający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 17:09   #1
Dorotunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11

Szampon rozjaśniający


mam blond włosy, ale raczej są one ciemne. wolałabym mieć jaśniejsze, takie słoneczne. próbowałam już różne takie szamponetki, niby zmywalne po kilku myciach, ale one nie dawały żadnego efektu. byłam nawet u fryzjerki na mocniejszy szampon, ale zeszło po 2 dniach
chodzi o to, że farbować nie chcę, bo nie chcę mieć odrostów, za młoda jestem [17lat] by je ciągle malować ponownie macie może jakieś pomysły? baardzo Was proszę o pomoc, bo mam serdecznie dosyć mojego mysiego koloru, potrzebuję metamorfozy!!
Dorotunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:23   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

z ciemnych jasniejszych szamponem nie zrobisz, nie ma takiej możliwości. Możesz spróbowac może zrobic sonbie trochę takich delikatnych pasemek jesli chcesz sibtelnej zmiany. A może spróbijesz płukanek z rumianku, rumianek ma działanie lekko rozjaśniające.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:06   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Wiesz ja farbuję włosy od 13 roku życia, wprawdzie zaczęłam bardzo wcześnie , ale moje włosy trzymają się świetnie .
Natomiast w żaden sposób szamponetka nie zmieni twoich włosów na jaśniejsze, ponieważ potrzebny tu efekt rozjaśniający. Mogłabys użyć farb Garnier Nutriss natea, one napewno rozjaśnią na długo,nie niszcząc włosów za bardzo , choc farbowanie na jaśniejsze, jest zawsze dla włosów obciązeniem( ale Garnier Natea nie jest tak mocna jak sam rozjaśniacz czy dekoloryzator), ale sama pisałaś , że nie chcesz farbować. Możesz spróbowac nieco naturalnie rozjaśnić włosy skoro masz blond np stosując szampon Regenal ( jest przeznaczony do niwelowania efektu żółci z włosów , pozwala użyskać efekt w kierunku platyny ) kosztuje ok 20 zł, ale wysusza włosy i trzeba tu dobrej odżywki. Możesz spróbowac tez płukanki Celii, albo specjalnego sprayu rozjaśniającego ( bodajże o 2 tony) Londy ( a może Welli nie wiem bo sama nie używam, w każdym razie można go znależć w drogeriach ).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:33   #4
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Masz 17 lat to juz taka młoda nie jestes ja zaczełam farbowac włosy jak skonczyłam szkołe podstawowa..wybierałam sie do liceum do nowej szkoły to chciałam wygladac poprostu fajnie i zafarbowałam sama w domu na blond kolor...po 3 latach kolor mi sie znudził i przefarbowałam sie na czarny...po 2 latach doszłam do wniosku ze źle sie czuje w tym kolorze i postanowiłam wrócic do jasnego blondu ( moj naturalny to ciemny blond).
Po tych wszsytkich zabiegach włosy zaczeły mi wypadac prawie garsciami ale dzis sa miekkie i lśniace i co najwazniejsze nie wypadaja..jedyne co stosuje to szampon i odzywke elseve czerwony do włosów farbowanych...

moze spróbuj szamponu z rumiankiem czy słonecznikiem sunsilk lub pantene pro-v...a moze poprostu zrób sobie balejaz w blond kolorku odrosty po nim nie beda tak widoczne jak po zafarbowaniu calych włosow...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-09 o 17:12 Powód: post pod postem
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:42   #5
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

PODBIJAM!!!
Mam naturalne blond wlosy. w lecie maja one idealny jasny odcien ale zima znow staja sie ciemne, bez wyrazu. myje wlosy szamponem rumiankowym dla dzieci i raz na tydzien plucze je naparen z rumianku... Efektu w sumie nie widzę.. Cos ten rumianek szwankuje :P Znacie jakies jeszcze naturalne sposoby, ale bardziej skuteczne? :P
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:25   #6
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Moze jasniutkie pasemka??? ja mam 16 lat i od roku robie pasemka Odrosty nie wygladaja az tak zle (a pasemka robie co 6 miesiecy )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:24   #7
darusia1
Przyczajenie
 
Avatar darusia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Witam poczytała sobie troszeczkę ufff dużo tego.Niestety na mój problem nie znalazłam odpowiedzi otóż:mam ciemny blond i od przeszło roku zaczęłam robić blond pasemka.Stopniowo było ich coraz wiecej-wiadomo nie zawsze fryzjerka trafiała w pasemka.Byłam coraz jaśniejsza ale niestety pasemka były nierównomiernetzn.częśc jasny blond,część żółte.No i...kupiłam sobie szmpon niwelujący odcień żółty.Umyłam sobie nim włosy i o zgrozo stałam się fioletowo-czarna.U nasady głowy głęboki fiolet przechodzący w fiolecik.Koszmar.Biegiem do fryzjera i jedyna rada to położyć na całość farbę koloru najjaśniejsz blond.Zgodziłam się bez zastanowienia...a teraz wyglądam tak:końcówki intensywny blond,przy skórze głowy pomarańczowe.Doradzcie mi co mam zrobić,czy położyć farbę ,czy jakiś szampon foloryzujący.Zaznaczam,że chciałabym blond w odcieniu platynowym.Z góry dziękuję Pozdrawiam
darusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 20:53   #8
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Smile Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

darusia1 ja na twoim miejscu nie nakładałabym nic na włosy.ani farby ani szamponetek..daj im troche odpoczac...po kazdym myciu kolorek bedzie sie troche spłukiwał..ja kupiłam sobie szampon regenal welli i na wszystkie zółte odcienie blondu pomaga..staja sie bardziej platynowe.odczekaj z 1,5 miesiaca i udaj sie do fryzjera...
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 21:08   #9
darusia1
Przyczajenie
 
Avatar darusia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Cytat:
Napisane przez olokasia
darusia1 ja na twoim miejscu nie nakładałabym nic na włosy.ani farby ani szamponetek..daj im troche odpoczac...po kazdym myciu kolorek bedzie sie troche spłukiwał..ja kupiłam sobie szampon regenal welli i na wszystkie zółte odcienie blondu pomaga..staja sie bardziej platynowe.odczekaj z 1,5 miesiaca i udaj sie do fryzjera...
Dziękuję za radę słyszałam coś o tym szamponie regenal welli.Może właśnie dlatego skusiłam się na podobny(tańszy)którym narobiłam sobie trochę bałaganu.Nasuwa mi się pytanie czy ten szampon,który mi proponujesz czy jego trzeba rozcieńczyc czy normalnie myć włosy.Nie chcę być z powrotem fioletowaNa tym którym ja zastosowałam nie było nic o rozcieńczeniu tylko informacja ,że dla lepszego efektu potrzymać na włosach 7 min.Słyszałam także o płukance typowo platynowej(nie jest ona koloru fioletowego).Nie wiem gdzie ją można kupić ale podobno taka istnieje?Dziękuję i pozdrawiam
darusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:50   #10
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

darusia1 ten szampon regenal welli nie rozciencza sie z woda..nakładasz normalnie na włosy i masujesz do uzyskania piany..odczekasz 2 - 3 minuty i spłuczesz wlosy..Po nim włosy sa strasznie suche i nie chca sie rozczesywac dlatego po kazdym umyciu nakładam jeszcze odzywke.
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:30   #11
PoKeMoNeK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Post szampon rozjasniający

Nie znacie jakiegos dobrego szamponu rozjaśniajacego :P ?? najlepiej do wloskow ciemny blond ...
PoKeMoNeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 19:41   #12
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: szampon rozjasniający

wszystko z rumiankiem na pewno...
albo sproboj wody z cytryna przy plukaniu...tez rozjasnia
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 09:56   #13
Miyaka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 132
Dot.: szampon rozjasniający

Przyłączam sie jestem wlascicielka ciemniejących blond włosow i chce by nadal byly jasne czekam na propozycje dotyczace takich wloskow
Miyaka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 15:41   #14
ladydaisy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

hej dziewczyny jestem niebieskooką blondynką ,tzn nie naturalną, bo z natury mam taki jasny braz, ale od 5 lat chodze do salonu i ROZJASNIAM wlosy (bo po doswiadczeniu z rozjasniaczem joanny juz nigdy nie zdecydowałabym sie na wlasna reke rozjasnic lub pomalowac sobie włosy) no i mam kolor blond, nie jest najgorszy ten kolor bo jest dosc jasny (uzywam szamponu takiego fioletowego z loreala zakupionego w salonie i mi on pomaga sie pozbyc takich zółtawych refleksów typowych dla wszystkich rozjasniaczy) ale od ok 6 miesiecy marzy mi sie blondzik jeszcze jasniejszy -PLATYNA . nie na całej glowie tylko balejaż (pasemka poprostu na tym moim kolorze). i sluchajcie bylam w 3 salonach i w kazdym powiedziano mi ze nie zrobia mi tego ze wzgledu na to ze mam włosy ROZJASNIANE i nie połoza mi na nie platyny bo mi sie wykrusza, w jednym z tych salonów powiedziano ze moga mi to zrobic jesli napisze oswiadczenie ze robie to na własne ryzyko, nie zdecydowałam sie na to bo sie boje. czy przez to ze mam robione włosy ROZJAŚNIACZEM to znaczy ze nie mam juz szans na platynowe włoski? dlaczego na ROZJASNIONE wlosy nie mozna kłasc platyny? czy jest tu jakaś osoba która sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na te pytania i cos doradzic????????????
ladydaisy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 07:49   #15
napiekladnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

dokladnie to samo mnie interesuje
napiekladnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 09:00   #16
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Cytat:
Napisane przez ladydaisy84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem niebieskooką blondynką ,tzn nie naturalną, bo z natury mam taki jasny braz, ale od 5 lat chodze do salonu i ROZJASNIAM wlosy (bo po doswiadczeniu z rozjasniaczem joanny juz nigdy nie zdecydowałabym sie na wlasna reke rozjasnic lub pomalowac sobie włosy) no i mam kolor blond, nie jest najgorszy ten kolor bo jest dosc jasny (uzywam szamponu takiego fioletowego z loreala zakupionego w salonie i mi on pomaga sie pozbyc takich zółtawych refleksów typowych dla wszystkich rozjasniaczy) ale od ok 6 miesiecy marzy mi sie blondzik jeszcze jasniejszy -PLATYNA . nie na całej glowie tylko balejaż (pasemka poprostu na tym moim kolorze). i sluchajcie bylam w 3 salonach i w kazdym powiedziano mi ze nie zrobia mi tego ze wzgledu na to ze mam włosy ROZJASNIANE i nie połoza mi na nie platyny bo mi sie wykrusza, w jednym z tych salonów powiedziano ze moga mi to zrobic jesli napisze oswiadczenie ze robie to na własne ryzyko, nie zdecydowałam sie na to bo sie boje. czy przez to ze mam robione włosy ROZJAŚNIACZEM to znaczy ze nie mam juz szans na platynowe włoski? dlaczego na ROZJASNIONE wlosy nie mozna kłasc platyny? czy jest tu jakaś osoba która sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na te pytania i cos doradzic????????????
a nie mozersz sama sobie kupic farby w jakimś najjasniejszym chłodnym odcieniu i połozyc na pasemka, na powiedzmy 15 minut, ? , chyba że masz włosy w kiepskim stanie to może stac się im ktzywda

byłas np w saonie firmowym loreala ? oni maja tam koloryzacje bez amoniaku, mogłaby ci fryzjerka nalozyc jakiegos platynowego ocienia , tylko że to raczej włosów nie rozjasni, tylko zmieni odcien, ale w sumie oni mają tez tam dobre farby, które praktycznie nie niszczą włosów, a w twoim przypadku nie trzeba trzymac wyznaczonego czasu na włosach, gdyz masz juz włlsy jasne , mysle że może i z 15 minut dało by efekt na tych pasemkach, nastepnie poprosic o kuracje albo ampułke regenerująca, odzywiać włosy w domu
ale jesli masz bardzo zniszczone czy wysuszone włosy to może nie byc najlepszy pomysł
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:20   #17
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

ladydaisy, sama się kiedyś zastanawiałam, dlaczego na już rozjaśnione włosy nie poleca się nakładania farb. Być może niszczy to bardzo włosy.
Nie wiem, jakich kosmetyków używają w salonie, do którego chodzisz, ale ja zawsze rozjaśniam włosy w salonie Goldwell, a następnie fryzjerka nakłada mi Colorance w kolorze platyny. Colorance to tonowanie, z czasem kolor się zmywa i nie niszczy tak włosów jak zwykła farba. Ale z tego, co się orientuję też musi być nakładana tylko przez fryzjera.
W każdym razie mam włosy platynowe, a dzięki temu, że regularnie używam szamponu, który niszczy żółte refleksy, nie widać tak bardzo, że kolor się wypłukuje
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:58   #18
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Licze ze ktos mi odpowie

Mam bląd włosy obecnie, nawet jasny blond pod spodem wlosów blond mam brąz. Takze nie usmiecha mi sie isc do fryzjera i chcialam sie zapytac czy jak kupie sobie w miare identyczna farbe jak ten kolor co mam teraz to ten kolor mi napewno wyjdzie ?
I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P ja zawsze uzywalam szamponu koloryzujacego i bralam go na mokre wlosy i wcieralam jak zwykly szampon i tak tez bym chciala zrobic z farbą, myślicie ze wyjdzie ??? Ps. odrosty mam sredniego blondu moze ciut ciemniejsze :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00790.jpg (42,0 KB, 202 załadowań)
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 01:21   #19
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: rozjaśnianie blond włosów?

Jak ten kolor co masz teraz pod spodem, czy ten kolor co masz teraz na wierzchu?
Edit- farby do wlosow nigdy nie kladzie sie na mokre wlosy, to najprostsza zasada rownego koloru

Edytowane przez moorph
Czas edycji: 2008-12-19 o 01:26 Powód: .
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 22:23   #20
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Szampon rozjaśniający-znacie?

Hej, znacie może jakiś szamopon, który delikatnie rozjaśnia włsoy? Jestem naturalną szatynką, nie chodzi mi o żadne rozjaśniacze tylko szampon, żeby nie niszczył włosów. Istnieje coś takiego?
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:42   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
Hej, znacie może jakiś szamopon, który delikatnie rozjaśnia włsoy? Jestem naturalną szatynką, nie chodzi mi o żadne rozjaśniacze tylko szampon, żeby nie niszczył włosów. Istnieje coś takiego?
może najpierw napisz co Ty chcesz tym rozjśnianiem osiągnać ?! bo ja chcesz mieć blond to nie da rady
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:11   #22
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
Hej, znacie może jakiś szamopon, który delikatnie rozjaśnia włsoy? Jestem naturalną szatynką, nie chodzi mi o żadne rozjaśniacze tylko szampon, żeby nie niszczył włosów. Istnieje coś takiego?
farbę na włosach może troszkę rozjaśnić szampon przeciwłupieżowy ale o szamponie rozjaśniającym włosy naturalne nigdy nie słyszałam...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:48   #23
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

spróbuj szamponów rumiankowych, aby lekko rozjaśnić można stosować lekką odżywkę z miodem, płukanie w rumianku, w soku cytryn, płukankę z rabarbarem. Oczywiście wysuszenie włosów jak najbardziej możliwe ( oprócz miodku) generalnie radzę zapoznać się z wyszukiwarką. dużo było takich wątków.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:13   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
spróbuj szamponów rumiankowych, aby lekko rozjaśnić można stosować lekką odżywkę z miodem, płukanie w rumianku, w soku cytryn, płukankę z rabarbarem. Oczywiście wysuszenie włosów jak najbardziej możliwe ( oprócz miodku) generalnie radzę zapoznać się z wyszukiwarką. dużo było takich wątków.

oj takie metody to by może na blondynke podziałały ale na szatynkę to nie da rady.. za ciemne włosy to są
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 13:15   #25
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

blondynką jasną się nie stanie ale włosy napewno rozjaśni, ja jestem szatynką i mi widocznie takie metody rozjaśniły włosy.Oczywiście naturalne włosy rozjaśni, farbowane wątpie.
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2009-04-18 o 13:17
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:17   #26
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

timotei do refleksów
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:15   #27
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

Wydaje mi się, że niestety będziesz musiała rozjaśnić specjalnym specyfikiem.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:57   #28
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Szampon rozjaśniający-znacie?

mi chodzi o uzyskanie jasnych refleksów po prostu. Włosy mam taki brąz, ale nie ciemny.
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:54   #29
kasiek17b
Raczkowanie
 
Avatar kasiek17b
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wolomin
Wiadomości: 202
GG do kasiek17b
Szampon rozjaśniający włosy

Hej. Jeśli robię ten wątek w złym miejscu, to z góry przepraszam
Jestem naturalną blondynką i ostatnio zakupiłam szampon do włosów zniszczonych, jednak strasznie mi po nim ściemniały włosy ;/ Moja mama usłyszała od jakiejś koleżanki z pracy o szamponie do rozjaśnienia włosów. Poszłam do drogerii, lecz pani ekspedientka zrobiła duże oczy i zapytała, czy nie chodzi mi o taki rozjaśniacz, który miesza się z wodą i nakłada jak farbę. Tzn to podobno jest delikatne, jednak ja wolałabym trochę inną metodę rozjaśnienia, żeby nie zniszczyć włosów
__________________

kasiek17b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:54   #30
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Szampon rozjaśniający

kasiek zajrzyj na ten watek
John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.