Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 15:23   #541
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hurra! Niech żyje nasz Szpieg! Dawaj ceny quadów Ja poczekam jeszcze, bo nie mogę się doczekać podwójnych pudrów Sculpt & Shape z którejś kolekcji (Dsquared2), a muszę mieć oba
Z tego co pamiętam to 150zł, jutro sprawdzę dokładnie bo już wyszłam z biura.
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Estello, a mogłabym liczyć na materiały prasowe na maila? bardzo przydałyby mi się na blogu
Jestem też ciekawa cen
Mam identyczne zdjęcia jak te z Temptalii - to są PRowe zdjęcia, więc bez problemu można je wykorzystać
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Estello, najlepiej służ datami proszę, żeby sobie móc budżet lepiej rozplanować
A fioletowy quad to też mój faworyt z tej kolekcji.
A ceny pigmentów poszły w górę?
Dat niestety nie ma określonych dokładnie - tylko miesiąc, ale najczęściej kolekcja pojawia się na samym początku miesiąca.
Jutro Wam posprawdzam ceny; róże na pewno 87zł, a pojedyncze cienie 66
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:23   #542
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Estello, a mogłabym liczyć na materiały prasowe na maila? bardzo przydałyby mi się na blogu
Jestem też ciekawa cen
Nevado, dziwię się, że sami nie wysyłają ci takich informacji. W ogóle w Polsce to PRowcy i marketingowcy kompletnie nie doceniają blogów.
W byłej pracy długo musiałam namawiać do pomysłu kontaktu z blogami modowymi akurat. Opór szefostwa był duży, ale ostatecznie sukces
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:27   #543
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
popieram! nie ma co kupować quada dla dwóch fajnych cieni... mi sie rzadko zdarza z jakiejkolwiek palety używać wszystkich kolorów... Lepiej złożyć własną


Tak tak!!!
Plotkowy o MACu!!!!
P.S. też kocham OPI!!!! ale to osobny temat!
Co prawda to prawda.


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to 150zł, jutro sprawdzę dokładnie bo już wyszłam z biura.

Dat niestety nie ma określonych dokładnie - tylko miesiąc, ale najczęściej kolekcja pojawia się na samym początku miesiąca.
Jutro Wam posprawdzam ceny; róże na pewno 87zł, a pojedyncze cienie 66
Spoko, nie spieszy się aż tak bardzo ale cienie za 66 zł to przegięcie, zdecydowanie, masakra jakaś...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:31   #544
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przepraszam, jeśli miałaś na mysli coś innego - tak to po prostu zabrzmiało i tak to odebrałam. zwada to ostatnie czego szukam na tym wątku po prostu niemało było tu już ludzi którzy wchodzili tylko po to, żeby siać propagandę skierowaną przeciwko użytkowniczkom-allegrowiczkom. Dlatego chciałam żeby nie pozostało żadnych wątpliwości... źle Cię zrozumiałam ale w sumie bardzo się z tego cieszę - mam nadzieję że wybaczysz, poza tym, moja odpowiedź nie była jakimś atakiem personalnym. A cieszę się bo ufam, że zostaniesz kolejną MACową panienką



popieram! nie ma co kupować quada dla dwóch fajnych cieni... mi sie rzadko zdarza z jakiejkolwiek palety używać wszystkich kolorów... Lepiej złożyć własną


Tak tak!!!
Plotkowy o MACu!!!!
P.S. też kocham OPI!!!! ale to osobny temat!
Widzę, że nie tylko ja podchodzę jak do jeża do forumowych wichrzycieli Pewnie, że nie mam za złe! Rozumiem że czasami można coś źle odczytać, tylko Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i szybko się zapalam.
Właśnie zamierzam zostać , nigdy się specjalnie nie malowałam ale ostatnio stwierdziłam, że może czas zacząć i zmarchy ukryć !!
Niestety internetowa noga ze mnie i mam problemy z obsługiwaniem wyszukiwarek, youtubów itp. więc z góry przepraszam za ewentualne głupie pytania.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:33   #545
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
MAC owe pole
MACowe panienki i.....pan

Nie mam dzis weny, w każdym razie na pewno powinna być nazwa MAC
No no, dobre i nie mów ,że nie masz weny

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odpowiedź

219 również mam i bardzo go lubię

a wspomniane 272 ma właśnie mniej zwarte włosie.. a mi chodzi o coś o podobnym włosiu jak 239.. nie mocno długie, sztywnawe, zwarte i precyzyjne.. jest coś takiego w MACu? czy tylko 239 spełnia takie warunki
Hmm tak jak napisałam nie jestem ekspertem, w sklepie MAC w Warszawie byłam 2-3 razy osobiście i skupiałam się głównie na kolorówce.
Nie mogę Ci wiele doradzić jak wrócę do domu jeszcze przejrzę pędzle i może coś napiszę

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Przepraszam ale jak to znalazłaś? Bo ja w panelu bocznym widzę tylko dwa linki, nazwę piosenki i trzy kropki
Czy trzeba być zalogowanym by zobaczyć całość?
Dzięki wielkie
Będę starała się dopasować kolorystycznie pigmenty ponieważ z cieniami muszę się na razie wstrzymać.
Ploty MACowej wspólnoty niestety copywriterem nigdy nie zostanę
Po prawej pod nickiem, masz napis ''więcej informacji'' klikasz na to i otwiera Ci się cały panel boczny
Fajny tytuł wymyśliłaś

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
MACowiec kulturalny



I jeszcze pytanie mam - jaka jest średnica dziury w palecie na róże? Coś w okolicach średnicy cienia Inglotowego?
Widzę ,że idziemy w tematy słodkości
Wydaje mi się choć nie mam palety przed sobą ,że ''dziury'' są większe jak cienie Inglot.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
"Plotkowy" to dobry pomysł
bo rzeczywiście czasem się rozgadujemy no i sama się niekiedy nie dziwię, że "nowi" wciąż pytają o to samo
mimo, że wątek jest bardzo sympatyczny i inspirujący, to chyba rzeczywiście brak mu przejrzystości.

A mnie też kusi taka dyskusja o porównywaniu MACa z innymi markami (ostatnio wymalowałam sobie oczy moimi niegdyś ulubionymi Bourjois... Straszne mi się wydały te cienie, a MACa (i tylko MACa) używam dopiero od roku )
Zgadzam się z Tobą, taki wątek byłby pewnym rozwiązaniem dla co raz to nowych, tych samych pytań o sprzedawców i pisaniu ,że trzeba się przekopywać przez 100stronnicowy wątek...
W MACu ciągle wychodzą nowe kolekcje, więc ten wątek musiał być z zasady obszerniejszy, inne firmy wysokopółkowe wydają kolekcje sezonowo, MAC co 8 tygodni i to często dwie na raz...jest o czym rozmawiać.




Teraz pozostaje tylko temat tytułu, warto podkreślić MACową indywidualność... ja niestety mam pomroczność jasną i jedyne co wymyśliłam to ''wyMACani'' - oczywiście nie traktujcie tego serio, moje poczucie humoru często pozostawia wiele do życzenia

Może do wieczora spróbujemy naszych sił i podamy propozycje jakie przyjdą nam do głowy, a potem wybierzemy z tego co mamy?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:39   #546
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Widzę ,że idziemy w tematy słodkości
Wydaje mi się choć nie mam palety przed sobą ,że ''dziury'' są większe jak cienie Inglot.


Może do wieczora spróbujemy naszych sił i podamy propozycje jakie przyjdą nam do głowy, a potem wybierzemy z tego co mamy?
Słodkości i MAC to to, co tygryski lubią najbardziej
I tak właśnie myślałam z tymi różami. No nic. Dzięki za odpowiedź.

wyMACani - to brzmi dumnie

Myślimy
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:42   #547
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to 150zł, jutro sprawdzę dokładnie bo już wyszłam z biura.

Mam identyczne zdjęcia jak te z Temptalii - to są PRowe zdjęcia, więc bez problemu można je wykorzystać

Dat niestety nie ma określonych dokładnie - tylko miesiąc, ale najczęściej kolekcja pojawia się na samym początku miesiąca.
Jutro Wam posprawdzam ceny; róże na pewno 87zł, a pojedyncze cienie 66
Ja wiem jak wyglądają te materiały, bo już takie dostałam od dobrej duszy tylko inne kolekcje, tam są też opisy kolorów i ceny, wszystko czarno na białym, ale oczywiście jeżeli to jest trudność poproszę moją dobrą duszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Nevado, dziwię się, że sami nie wysyłają ci takich informacji. W ogóle w Polsce to PRowcy i marketingowcy kompletnie nie doceniają blogów.
W byłej pracy długo musiałam namawiać do pomysłu kontaktu z blogami modowymi akurat. Opór szefostwa był duży, ale ostatecznie sukces
Myślę ,że nie jest aż tak źle, po prostu ja nie napisałam jeszcze do tych firm, czekam na nową wersję bloga, abym mogła coś sobą zaprezentować. Na razie utrzymuje współpracę z firmą Chanel, ale to też nie jest moja zasługa, tylko zasługa mojego ''anioła stróża'' którego stąd pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 15:47   #548
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Po prawej pod nickiem, masz napis ''więcej informacji'' klikasz na to i otwiera Ci się cały panel boczny
Fajny tytuł wymyśliłaś
Co głupiemu po rozumie Jakie to proste.
Dzięki
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:11   #549
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co prawda to prawda.

Spoko, nie spieszy się aż tak bardzo ale cienie za 66 zł to przegięcie, zdecydowanie, masakra jakaś...
a ile było wcześniej za pojedyncze? 60? :/ lipaaaaaa!!! czemuuuu wszystko drożeje???

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja podchodzę jak do jeża do forumowych wichrzycieli Pewnie, że nie mam za złe! Rozumiem że czasami można coś źle odczytać, tylko Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i szybko się zapalam.

ja źle odczytałam, Ty źle odczytałaś i tak się zdarza wyjaśnione - zapomniane

Cytat:
Właśnie zamierzam zostać , nigdy się specjalnie nie malowałam ale ostatnio stwierdziłam, że może czas zacząć i zmarchy ukryć !!
witamy nową MACowiankę w takim razie
Ja makijaż uwielbiałam w Liceum, na studiach nie bardzo miałam czas, nie bardzo mi się chciało, aż nie odkryłam wizażu, a w szczególności MACa w zeszłym roku. Gdzieś około tego czasu... Mija niejako rocznica uwielbiam kosmetyki wszelakie, ale MACa zdecydowanie najbardziej!


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Teraz pozostaje tylko temat tytułu, warto podkreślić MACową indywidualność... ja niestety mam pomroczność jasną i jedyne co wymyśliłam to ''wyMACani'' - oczywiście nie traktujcie tego serio, moje poczucie humoru często pozostawia wiele do życzenia

Może do wieczora spróbujemy naszych sił i podamy propozycje jakie przyjdą nam do głowy, a potem wybierzemy z tego co mamy?
Świetne!!!!
zaMACowani
albo "Ploteczki MACówek i MACowców" hihi albo "MAColandia" eee kiedyś miewałam lepsze pomysły stara już jestem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:30   #550
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Hmm tak jak napisałam nie jestem ekspertem, w sklepie MAC w Warszawie byłam 2-3 razy osobiście i skupiałam się głównie na kolorówce.
Nie mogę Ci wiele doradzić jak wrócę do domu jeszcze przejrzę pędzle i może coś napiszę
dziękuję.. jakbyś coś nowego odkryła poproszę o informację

a ja na pewno przy najbliższej okazji poMACam je w MACu i może znajdę coś podobnego a jak nie, to kupię drugi 239

pytanko z innej beczki.. gdzie trzymacie swoje odsypki pigmentów? chciałam poprzesypywać je do zakręcanych pojemniczków, bo z tych fiolek, to trochę ciężko i nie chcę niszczyć pędzelka.. ale pojawia się mały problem.. przesypałam jeden pigment, zakręciłam pojemniczek, wrzuciłam do kosmetyczki, za chwilę wyjęłam i odkręciłam... i pigment powchodził w te szczelinki zakręcające trochę się osypało.. szkoda mi tak tych pigmentów tracić.. macie jakiś inny pomysł? musiałby być pojemniczek zamykany, a nie zakręcany może ale gdzie taki znaleźć.. na allegro same zakręcane..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:33   #551
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Słuchajcie a co powiecie na dwa wątki - w jednym dyskusje i luźne tematy, a w drugim przede wszystkim zdjęcia, swatche i ceny?
Przydałoby się zrobić pierwszy post z informacjami - mogę w tym pomóc; można by jakoś podzielić informacje i każdy by napisał swoją część; co Wy na to? Plus linki do postów z różnymi zdjęciami cieni, pędzli itp.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 16:50   #552
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

pytanko z innej beczki.. gdzie trzymacie swoje odsypki pigmentów? chciałam poprzesypywać je do zakręcanych pojemniczków, bo z tych fiolek, to trochę ciężko i nie chcę niszczyć pędzelka.. ale pojawia się mały problem.. przesypałam jeden pigment, zakręciłam pojemniczek, wrzuciłam do kosmetyczki, za chwilę wyjęłam i odkręciłam... i pigment powchodził w te szczelinki zakręcające trochę się osypało.. szkoda mi tak tych pigmentów tracić.. macie jakiś inny pomysł? musiałby być pojemniczek zamykany, a nie zakręcany może ale gdzie taki znaleźć.. na allegro same zakręcane..
ojj wiem, że właśnie ciężko się je przetrzymuje... Jednakowoż mi te zakręcane słoiczki odpowiadają... zawsze delikatnie odkręcam i zbieram po prostu pigment z tych szczelinek... Obawiam się że słoiczki zamykane a nie zakręcane mogłyby się w transporcie np otworzyć. Moje pigmenty jak nie muszą być nigdzie transportowane to stoją na półce jeden obok drugiego... Jak je transportuję to biorę i tak zawsze kilka, mam takie opakowania serduszka po pudełkach Lindta i wkładam je tam. Mieści się około 6 odsypkowych słoiczków. W ten sposób jeden mały słoiczek nie "lata" po całej kosmetyczce. Oczywiście nie jest to najlepszy sposób i też z chęcią poznam inne

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Słuchajcie a co powiecie na dwa wątki - w jednym dyskusje i luźne tematy, a w drugim przede wszystkim zdjęcia, swatche i ceny?
Przydałoby się zrobić pierwszy post z informacjami - mogę w tym pomóc; można by jakoś podzielić informacje i każdy by napisał swoją część; co Wy na to? Plus linki do postów z różnymi zdjęciami cieni, pędzli itp.
jestem za!
Ja póki co jednak nie deklaruję pomocy... za duzo mam ostatnio na głowie i boję się że mogłabym sie nie wywiązać :/ chyba że znajdę chwilę. Na pewno jak przybędę z podróży poślubnej to będę miala sporo czasu, ale to dopiero 20 sierpnia będę w domku...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:51   #553
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jestem za!
Ja póki co jednak nie deklaruję pomocy... za duzo mam ostatnio na głowie i boję się że mogłabym sie nie wywiązać :/ chyba że znajdę chwilę. Na pewno jak przybędę z podróży poślubnej to będę miala sporo czasu, ale to dopiero 20 sierpnia będę w domku...
jesteś usprawiedliwiona! mogę spytać gdzie się wybieracie?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:56   #554
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jesteś usprawiedliwiona! mogę spytać gdzie się wybieracie?
Lecimy do Tunezji już się z jednej strony nie mogę doczekać, bo tam jest tak pięknie i pewnie cieplutko będzie... a z drugiej to straszliwie się boję tego samolotu... Chociaż już 4 razy leciałam w życiu ale to jednak dla mnie ogromny stres.
A teraz to nawet nie myślę, mooooże w przyszłym tyg na początku będę miała chwilę, ale to musiałabyś mi coś przydzielić. Teraz w tym całym przedślubnym zamieszaniu to cud jak dorwę kompa na chwilę, bo zaraz mnie Mama goni do wszelakich zadań specjalnych... hehe ślubu mi się zachciało to mam...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:01   #555
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Słuchajcie a co powiecie na dwa wątki - w jednym dyskusje i luźne tematy, a w drugim przede wszystkim zdjęcia, swatche i ceny?
Przydałoby się zrobić pierwszy post z informacjami - mogę w tym pomóc; można by jakoś podzielić informacje i każdy by napisał swoją część; co Wy na to? Plus linki do postów z różnymi zdjęciami cieni, pędzli itp.
Jestem bardzo za! Brakuje mi właśnie tego na wizażu, osobnego tematu na "swatche", ciężko jest szukać w tych kilkuset stronach wrzuconych swatchy a tak wszystko mogłoby być w jednym miejscu. Sama jestem chętna do zrobienia zdjęć swatchy na dłoniach z mojej kolekcji. Bierzmy przykład ze specktry

W ogóle polskie realia są strasznie irytujące raz, że nie mamy możliwości zamawiania ze strony MAC, dwa wiemy mniej więcej kiedy będzie kolekcja - ale tak naprawdę nigdy nie ma dokładnych dat, trzeba się dowiadywać z forum - bo co z tego, że na zeberka.pl czy luxlux.pl umieszczą informację o tym, że kolekcja jest dostępna na tydzień po jej premierze, gdy już część rzeczy jest wykupiona? O ilości sklepów MAC lepiej w ogóle nie pisać, ilość egzemplarzy danego limitowanego kosmetyku też lepiej przemilczeć... i gdzie tu sprawiedliwość.
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:05   #556
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Jestem bardzo za! Brakuje mi właśnie tego na wizażu, osobnego tematu na "swatche", ciężko jest szukać w tych kilkuset stronach wrzuconych swatchy a tak wszystko mogłoby być w jednym miejscu. Sama jestem chętna do zrobienia zdjęć swatchy na dłoniach z mojej kolekcji. Bierzmy przykład ze specktry

W ogóle polskie realia są strasznie irytujące raz, że nie mamy możliwości zamawiania ze strony MAC, dwa wiemy mniej więcej kiedy będzie kolekcja - ale tak naprawdę nigdy nie ma dokładnych dat, trzeba się dowiadywać z forum - bo co z tego, że na zeberka.pl czy luxlux.pl umieszczą informację o tym, że kolekcja jest dostępna na tydzień po jej premierze, gdy już część rzeczy jest wykupiona? O ilości sklepów MAC lepiej w ogóle nie pisać, ilość egzemplarzy danego limitowanego kosmetyku też lepiej przemilczeć... i gdzie tu sprawiedliwość.
Echh masz całkowitą rację!!!Jesteśmy przez MACa ignorowani. szkoda. Ale i tak go kochamy, miejmy nadzieję że MACowi PRowcy czytają nasze wypociny i wyciągają wnioski...
Ja też mogę obfocić i "obswatchować" moje cienie... Mam póki co 8 sztuk, ale niedługo się obłowię a w sumie, im więcej różnych swatchy od różnych osób tym lepiej, może da się jakoś wypośrodkować efekt...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:17   #557
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Słuchajcie a co powiecie na dwa wątki - w jednym dyskusje i luźne tematy, a w drugim przede wszystkim zdjęcia, swatche i ceny?
Przydałoby się zrobić pierwszy post z informacjami - mogę w tym pomóc; można by jakoś podzielić informacje i każdy by napisał swoją część; co Wy na to? Plus linki do postów z różnymi zdjęciami cieni, pędzli itp.
za!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Lecimy do Tunezji już się z jednej strony nie mogę doczekać, bo tam jest tak pięknie i pewnie cieplutko będzie... a z drugiej to straszliwie się boję tego samolotu... Chociaż już 4 razy leciałam w życiu ale to jednak dla mnie ogromny stres.
A teraz to nawet nie myślę, mooooże w przyszłym tyg na początku będę miała chwilę, ale to musiałabyś mi coś przydzielić. Teraz w tym całym przedślubnym zamieszaniu to cud jak dorwę kompa na chwilę, bo zaraz mnie Mama goni do wszelakich zadań specjalnych... hehe ślubu mi się zachciało to mam...
Rozglądaj się na lotniskach Może trafisz na jakieś MACowitości...

sMACowitości? Czemu ja ciągle o jedzeniu?

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Jestem bardzo za! Brakuje mi właśnie tego na wizażu, osobnego tematu na "swatche", ciężko jest szukać w tych kilkuset stronach wrzuconych swatchy a tak wszystko mogłoby być w jednym miejscu. Sama jestem chętna do zrobienia zdjęć swatchy na dłoniach z mojej kolekcji. Bierzmy przykład ze specktry

W ogóle polskie realia są strasznie irytujące raz, że nie mamy możliwości zamawiania ze strony MAC, dwa wiemy mniej więcej kiedy będzie kolekcja - ale tak naprawdę nigdy nie ma dokładnych dat, trzeba się dowiadywać z forum - bo co z tego, że na zeberka.pl czy luxlux.pl umieszczą informację o tym, że kolekcja jest dostępna na tydzień po jej premierze, gdy już część rzeczy jest wykupiona? O ilości sklepów MAC lepiej w ogóle nie pisać, ilość egzemplarzy danego limitowanego kosmetyku też lepiej przemilczeć... i gdzie tu sprawiedliwość.
Potrzykroć tak! Ja też chętnie coś zrobię, swatchować mogę, porównawcze swatche robić, co tylko chcecie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Echh masz całkowitą rację!!!Jesteśmy przez MACa ignorowani. szkoda. Ale i tak go kochamy, miejmy nadzieję że MACowi PRowcy czytają nasze wypociny i wyciągają wnioski...
Ja też mogę obfocić i "obswatchować" moje cienie... Mam póki co 8 sztuk, ale niedługo się obłowię a w sumie, im więcej różnych swatchy od różnych osób tym lepiej, może da się jakoś wypośrodkować efekt...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:28   #558
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość


Rozglądaj się na lotniskach Może trafisz na jakieś MACowitości...

sMACowitości? Czemu ja ciągle o jedzeniu?
oooo mówisz, że na lotnisku może coś być? ja już się zastanawiam czy w Tunezji będzie MAC... ?
"sMACowitości" hahaha albo "sMACzki"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:37   #559
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Polecam stronę specktra.net, tam są już plotki o kolekcjach świątecznych A na jesień jest ich już tyle, że w głowie się wszystko pięknie miesza
Dlatego tam nie zaglądam - za dużo kusi

Ja trzymam odsypki w malych pojemniczkach w plastikowym pojemniczku po Ferrero Rocher.

Też mi się podoba pomysł 2 wątków (po takiej przerwie w jednym się nie mogę odnaleźć ale mniejsza o to )
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-07-21 o 17:39
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 17:52   #560
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja quadów nie kupuję, mamy umowę z Tanyią, bo za dużo w nich dziwnych cieni

Ja się nawet nie opalam, bo i tak mnie nie łapie słońce i tylko się frustruję, bo mi gorąco

Robimy plotkowy Będę się rozwodzić o nowej miłości (OPI), bo szukam odpowiednika szarego lakieru do paznokci z Hello Kitty i chyba znalazłam

Tak, quadom mówimy nie z dwóch które miałam mam 1 ukochany cień-restles, piekny satynowy brudasek, reszta była nietrafiona dużo kaski poszło i mało pozytku, lepiej sobie samemu kompletowac paletki

Miałam kilka dni lakier OPI Martuchy w domu - taki ładny różo-mleczak, naprawde fajny Będziecie mogły obgadac Waszą nowa miłosc A kto ze mna będzie plotkował o mojej nowej mani?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

popieram! nie ma co kupować quada dla dwóch fajnych cieni... mi sie rzadko zdarza z jakiejkolwiek palety używać wszystkich kolorów... Lepiej złożyć własną


Tak tak!!!
Plotkowy o MACu!!!!
P.S. też kocham OPI!!!! ale to osobny temat!
Jak zaczynam wzdychac do paletek to od razu moje sumienie - Marta wybija mi ja z głowy Jedyna fajną paletkę, która mam i używam wszystkich cieni są miśki Klinikowe

zOPIowało Was


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Dat niestety nie ma określonych dokładnie - tylko miesiąc, ale najczęściej kolekcja pojawia się na samym początku miesiąca.
Jutro Wam posprawdzam ceny; róże na pewno 87zł, a pojedyncze cienie 66
Oj zaboli Chyba z powodu tego wszystkiego skusze się tylko na smoka i style snob, chciałam ego, ale mam za dużo wydatków Tylko kiedy ta kolekcja wejdzie do sklepów


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słodkości i MAC to to, co tygryski lubią najbardziej

wyMACani - to brzmi dumnie

wyMACani głosuje na ten tytuł fajny i z jajem

Tygryski kochają jeszcze nowe pachnące flaszeczki, nie zapominaj Martuś
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ile było wcześniej za pojedyncze? 60? :/ lipaaaaaa!!! czemuuuu wszystko drożeje???
Kasiu jest 1 dobra strona tego, teraz juz naprawde trzeba bardzo przemyslec zakupy, zeby pozniej nie załowac Dobrze, że mam za soba juz eksperymenty kosmetyczne i swoje KWC, nie musze biegac i szukac,tylko kupuje co sprawdzone
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:25   #561
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ile było wcześniej za pojedyncze? 60? :/ lipaaaaaa!!! czemuuuu wszystko drożeje???
niestety dlatego narazie szlaban, choć z chęcią podłączyłabym się pod jakieś zamówienie zagraniczne, zawsze taniej!

Cytat:

ja źle odczytałam, Ty źle odczytałaś i tak się zdarza wyjaśnione - zapomniane
Amen

Cytat:
witamy nową MACowiankę w takim razie
Ja makijaż uwielbiałam w Liceum, na studiach nie bardzo miałam czas, nie bardzo mi się chciało, aż nie odkryłam wizażu, a w szczególności MACa w zeszłym roku. Gdzieś około tego czasu... Mija niejako rocznica uwielbiam kosmetyki wszelakie, ale MACa zdecydowanie najbardziej!
W liceum i na studiach malowałam się sporadycznie potem wcale ale okrągłe urodziny mnie jakoś zmobilizowały
a dziękuje bardzo

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-07-21 o 18:37
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:36   #562
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja również jako zaawansowana MAcomaniaczka jestem za plotkowym wątkiem i swatchowym też, chętnie powrzucam swatche swoich produktów.
Co prawda ostatnio gównie podczytuję, ale jak się w końcu obronię będę miała dla was więcej czasu
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:40   #563
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
swatche swoich produktów.
Z serii głupich pytań? co to jest? Zdjęcia produktów z opisem co zacz?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:44   #564
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oooo mówisz, że na lotnisku może coś być? ja już się zastanawiam czy w Tunezji będzie MAC... ?
"sMACowitości" hahaha albo "sMACzki"
Nie mogę znaleźć, więc chyba nie ma w Tunezji MACa

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jak zaczynam wzdychac do paletek to od razu moje sumienie - Marta wybija mi ja z głowy Jedyna fajną paletkę, która mam i używam wszystkich cieni są miśki Klinikowe

zOPIowało Was
Nie zwalaj na mnie! Jak chcesz to kup, a ja skorzystam

hehehe

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
W liceum i na studiach malowałam się sporadycznie potem wcale ale okrągłe urodziny mnie jakoś zmobilizowały
Że piętnaste urodziny? Ja zaczęłam na studiach i pewnie już nie skończę...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:50   #565
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Że piętnaste urodziny? Ja zaczęłam na studiach i pewnie już nie skończę...
O piękny wiek ale nie chciałabym wrócić
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:53   #566
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja również jako zaawansowana MAcomaniaczka jestem za plotkowym wątkiem i swatchowym też, chętnie powrzucam swatche swoich produktów.
Co prawda ostatnio gównie podczytuję, ale jak się w końcu obronię będę miała dla was więcej czasu


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Z serii głupich pytań? co to jest? Zdjęcia produktów z opisem co zacz?
Pięknie!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
O piękny wiek ale nie chciałabym wrócić
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:55   #567
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość




Pięknie!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



Już Cię kocham Marto
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:57   #568
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Już Cię kocham Marto

O matko, mam cichego (?) wielbiciela, a imię jej Eustachy Wzajemnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:59   #569
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Z serii głupich pytań? co to jest? Zdjęcia produktów z opisem co zacz?
Tak, to zdjęcia na skórze które przedstawiają dokładny kolor produktu

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
O matko, mam cichego (?) wielbiciela, a imię jej Eustachy Wzajemnie
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 19:04   #570
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Tak, to zdjęcia na skórze które przedstawiają dokładny kolor produktu
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez martaboy
O matko, mam cichego (?) wielbiciela, a imię jej Eustachy Wzajemnie

I od razu wieczór jest milszy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.