Belissa ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 18:36   #121
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Belissa ?

jak tylko skonczy mi sie silica ktora jakis spektakularnych efektow nie dala...w sumie zadnych...to zakupie belise,zobaczymy jak dziala na mnie

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-07 o 21:55
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:27   #122
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Belissa ?

Też zakupiłam Belissę. Mam grube, długie i gęste włosy, ale po urodzeniu synka zaczęły się troszkę kruszyć i bardziej wypadać.
Zjadłam już 12tabletek i na razie nic nie widzę ale chyba za wcześnie...
Jak to w końcu jest z tym braniem Belissy i przerwami?
Mam opakowanie 50szt. Mogę je wziąć na raz? czy muszę przerwy robić? Jak powinien wyglądać rok z Belissą? 3m-ce brać, 2m-ce nie brać?
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:19   #123
Karolkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karolkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 19
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Też zakupiłam Belissę. Mam grube, długie i gęste włosy, ale po urodzeniu synka zaczęły się troszkę kruszyć i bardziej wypadać.
Zjadłam już 12tabletek i na razie nic nie widzę ale chyba za wcześnie...
Jak to w końcu jest z tym braniem Belissy i przerwami?
Mam opakowanie 50szt. Mogę je wziąć na raz? czy muszę przerwy robić? Jak powinien wyglądać rok z Belissą? 3m-ce brać, 2m-ce nie brać?
Ja zawsze biorę te 50 tabletek i na tym kończe. Nastepne kupuje dopiero wtedy kiedy mi się przypomni a to już różnie bywa.
__________________
Pozdrawiam
Karolkaaaaa
Karolkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:19   #124
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Belissa ?

Ja zużyłam 2 opakowania belissy czyli tak trochę ponad 3 miesiące używania. No i efektów nie zauważyłam...najbardziej widać po paznokciach.
Teraz zmieniłam dietę i staram się jeść więcej warzyw, bo kiedyś to...no cóż. Na razie jednak też nie widzę jeszcze efektów, ale wiadomo, nie można się ich tak szybko spodziewać.
Na razie sobie daruję suplementy, bo spróbuję może zrobić badania hormonalne...
ale tak na potem, to jakie możecie inne suplementy polecić? skoro ani skrzypovita ani belissa mi nie pomogły?
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:41   #125
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Belissa ?

A mi pewna dermatolog powiedziała, że te wszystkie preparaty to czysty marketing i nic więcej. Nie zaszkodzi, ale też raczej nie pomoże.

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2009-05-20 o 15:42
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:52   #126
zabka1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: Belissa ?

Ostrzegam dziewczyny ze skłonnością do trądziku-mi cera zrobiła się po niej tak okropna, że teraz leczę się od dwóch miesięcy doustnymi antybiotykami a blizny po wielkich gulach zostaną chyba na zawsze.
Nie zmieniłam nic w swojej diecie i pielęgnacji poza belissą i pojawiły się najpierw małe krostki na czole-pomyślałam, że skóra się oczyszcza i takie tam. Nie odstawiałam. Wyłykałam do końca opakowanie, a z każdym dniem było coraz gorzej. Pytałam się dermatolog czy to przez skrzyp, powiedziała, że nie, ale, że przez wit. z grupy B, które też są w tym preparacie. Pytała się czemu nie odstawiłam jak mnie wysypało-to jak jej powiedziałam, że myślałam, że się oczyszcza itd. to mnie wyśmiała.
Radzę wam ostrożność dziewczyny nie tylko z belissą, ale ogólnie suplementami z wit. z gr. B.
zabka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:16   #127
karolinawiesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Belissa ?

Witam!
Trzy dni temu rozpoczęłam kurację z tabletkami BELISSA - zdecydowałam się na ową kurację gdyż mam straszny problem z moimi włosami a mianowicie mój problem polega na licznym wypadaniu włosów dodam iż 2 lata temu miałam baaaardzo dużo włosów moje włosy były mocne silne i wcześniej nie miałam z nimi żadnych problemów... Przez ostanie 2 lata straciłam ich z połowę w tej chwili są cienkie, słabe przyklapnięte... Myślę że każda kobieta marzy o pięknych włosach przyciągających swym wyglądem oczy np. najbliższej sercu osoby... Każda z nas pragnie się podobać... Dodam również iż bardzobym chciała odzyskać wygląd moich włosów ponieważ w październiku mam ślub... Jak narazie jestem zadowolona z efektów... mam nadzieję że kolejnę dni przyniosą lepsze efekty... Może któraś z was zna jakieś dodatkowe sposoby zahamowania procesu wypadania włosów... Serdecznie dziękuję za odpowiedzi...

Karolina
karolinawiesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 20:59   #128
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Belissa ?

Poczytaj sobie na forum o maseczkach ja do każdej dodaje olejek rycynowy, tylko trzeba go bardzo dobrze zmyć żeby włosy nie pozostały tłuste. Włosy odzyskują blask i rosną jak szalone
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:52   #129
karolinawiesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Belissa ?

Świetnie ale powiedz mi jakich maseczek Ty używasz?
karolinawiesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:54   #130
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Belissa ?

W ubiegłym roku brałam Belissę (pamiętam, że 100 tabletek wtedy wciągnęłam, było to również w okresie wakacji) i szalenie dobrze to na mnie działało Teraz biorę Solarin max, ale już kończę (wzięłam 50 tabletek, zostało mi jeszcze 10) i zastanawiam się nad Belisą sun. Czy to dobry pomysł?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:00   #131
Karolkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karolkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 19
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku brałam Belissę (pamiętam, że 100 tabletek wtedy wciągnęłam, było to również w okresie wakacji) i szalenie dobrze to na mnie działało Teraz biorę Solarin max, ale już kończę (wzięłam 50 tabletek, zostało mi jeszcze 10) i zastanawiam się nad Belisą sun. Czy to dobry pomysł?
No ja musze przyznac ze kiedys stosowalam belisse i bylo widac efekty. teraz powrocilam do tego ale po 50 tabletkach nic. tez myslalam o belissie sun. mimo tego,ze teraz mnie zawiodla to jakos nie stracilam uznania dla belissy.
__________________
Pozdrawiam
Karolkaaaaa
Karolkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 22:49   #132
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Belissa ?

No ja teraz właśnie nie wiem, na co ten Solarin zmienić.
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:04   #133
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Belissa ?

Witam, czy moge stosować Lineę, Belisse oraz belisse hydro łącznie? Czy to przesada?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:09   #134
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
Witam, czy moge stosować Lineę, Belisse oraz belisse hydro łącznie? Czy to przesada?
No trochę sporo. Ja bym zrezygnowała z jednej belissy, ale w sumie do fachowców w tej dziedzinie nie należę. Może poradź się farmaceuty w aptece?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:09   #135
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Belissa ?

używam odzywki Kallos, jest ich chyba 5 do wyboru, mi najbardziej odpowiada z proteinami mleko ale wiadomo ze to zależy od włosów. Na początku miałam z łożysk zwierzęcych- dla mnie była okropna ale za to moja kolezanka jest nia zachwycona. Fajna była też żółta (chyba z miodem) ale nie podobał mi sie zapach. Jak mialam wiecej czasu to dodawalam żółtko, olejek rycynowy, nafte kosmetyczna, miód, cytryne. Efekty naprawde warte poświęcenia niestety teraz czasu brak. Poszukaj sobie w archiwum na temat domowych odżywek
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:41   #136
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Belissa ?

Kończe pierwsze opakowanie Belissy własnie. Paznokcie mam super. Zawsze się rozdwajały i szybko łamały. Teraz są twarde i mocne, szybciej rosną. Cera też sie poprawiła, chociaz na poczatku był koszmar, obsypało mnie strasznie. Teraz jest ok.
Co do włosow nie widze zadnych zmian na razie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:55   #137
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Belissa ?

Ja biorę belissę od dłuższego czasu i zastanawiam się czy organizm mi się do niej nie przyzywczaił Nigdy nie miałam problemu z paznokciami, zawsze były wyjatkowo twarde i zdrowe ( posądzano mnie o to ,ze są sztuczne!!!) A teraz rozdwajają mi się.....Belissę brałam tylko ze względu na włosy bo gubię je w zastraszającym tempie, nie wiem juz czy pomaga czy nie, bo moze gdybym nie łykała tych tableteczek to byłoby gorzej, wydaje mi się, ze cos tam pomaga, tzn struktura włosa jest grubsza.
Nie wiem czy nie zmienić specyfiku na jakiś inny, zeby skład troszkę sie róznił....
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:53   #138
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Belissa ?

Zjadłam 3 opak. Belissy, dopiero od 3 miesiąca było widać efekty, więcej nowych włosów, stały się grubsze i bardziej nawilżone. Nawet moja fryzjerka zwróciła uwagę, że włosków mam więcej i są w lepszej kondycji, a farbuję je średnio raz na 2 miesiące. Teraz zrobiłam sobie przerwę, ale za jakiś miesiąc znowu powtórzę kurację. To dla mnie najlepsze kapsułki
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:09   #139
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Thumbs down Dot.: Belissa ?

Mam problem ze skórą głowy, która jest czerwona, piekąca, swędzi mnie, włosy przez to stały się słabsze i suche na końcach, chwila moment i zaczną się rozdwajać Dermatolog zapisała mi płyn na sterydach i alkoholu, szampon apteczny i zaleciła rezygnację z innych kosmetyków. Postanowiłam wspomóc moje biedne włosy przynajmniej czymś "od środka" a pani w aptece bardzo zachwalała ten produkt, plus na opakowaniu jest napisane o właściwościach regeneracyjnych preparatu, co mam nadzieje pomoże mojej podrażnionej skórze głowy. Nie wspominając o tym, że mam problematyczną cerę i miękkie paznokcie, i łudzę się że w tym względzie również zauważę efekty. Jak na razie wzięłam 3 tabletki, zobaczymy jak będzie za 3 miesiące

Cena też nie powala - 16,27 zł, ale wśród tego typu preparatów ten był najbardziej wydajny i najtańszy.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 13:19   #140
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Belissa ?

Witam również zamierzam rozpocząć kuracje belissą jak zobacze efekty to dam zanć
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:48   #141
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Belissa ?

Zjadłam 1,5 opakowania Bellisy i niestety zczęły wypadac mi znów wlosy i w dodatku widzę niedobory objawiające się zadziorami przy paznokciach. Wcześniej przez wiele msc brałam Silice, potem Merz Special i włoski były super. W zasadzie Silica powstrzymała masowe wypadanie włosów po ciąży. Wracam do Merz Special jednak a Bellisse odstawiam
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:05   #142
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Belissa ?

Czy to możliwe aby przez Belisse wypadały włosy? Przed kuracją Belissą miałam długie, mocne włosy wgl nie wypadały a kupiłam ją z powodu łamliwych paznokci ... jednak od ok 2 tygodniu wypadają strasznie O.o straciłam już sporo włosów, przerzedziły się... koszmar... dlatego kilka dni temu odstawiłam Belisse (mimo, iz zostało mi tylko 6 tabletek do zakończenia kuracji)
Ratuje się teraz sokiem z czarnej rzepy i szamponem z vichy... coś strasznego..
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2009-07-27 o 13:15
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:13   #143
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Belissa ?

Hej ja zjadłam całe opak. co do paznokci nie zauważyłam zmian, wygląd skóry poprawił się, za to włosy rosną jak szalone!!! Nigdy nie miałam problemu z włosami, szybko odrastały ale co się dzieje teraz to szaleństwo!! Są poprostu super. To moje spostrzeżenie, na inną osobe może podziałać zupełnie inaczej.
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:59   #144
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez malinkowo88 Pokaż wiadomość
Hej ja zjadłam całe opak. co do paznokci nie zauważyłam zmian, wygląd skóry poprawił się, za to włosy rosną jak szalone!!! Nigdy nie miałam problemu z włosami, szybko odrastały ale co się dzieje teraz to szaleństwo!! Są poprostu super. To moje spostrzeżenie, na inną osobe może podziałać zupełnie inaczej.
Ja jem belissę na zmianę z vitapilem od jakiegoś czasu (chyba ze 3-4 miesiące), mam piękne, mocne paznokcie, skórę.. ładną, ale to raczej nie belissa, a włosy rosną jak szalone - nawet 4cm miesięcznie Co mnie bardzo cieszy, bo mam krótkie i zapuszczam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:00   #145
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Belissa ?

Skoro organizm dostaje tyle witamin. Chociaż szczerze - 4 cm wydają mi się nieco przesadzone Gratuluje jednak gęstych, zdrowych włosów.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:06   #146
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Skoro organizm dostaje tyle witamin. Chociaż szczerze - 4 cm wydają mi się nieco przesadzone Gratuluje jednak gęstych, zdrowych włosów.
Możesz zapytac mojej fryzjerki, jeśli uważasz, że przesadzam, ale chyba ja wiem lepiej ile mi rosną włosy i w jakim czasie.

Napisałam NAWET, czyli nie zawsze właśnie tyle, ale mniej więcej. Do tego dodałabym pore roku, która też ma wpływ na wygląd skóry włosów i paznokci oraz ogólna kondcyje organizmu, a także osobnicze tempo wzrostu włosów i paznokci (jednej kobiecie rosną 0,5mm tygodniowo, inne 2mm tygodniowo, czyli 4 razy szybciej), co wszystko razem może mieć wpływ na taki, a nie inny stan.

Nie ma to jak przyjść i się przyczepić.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:41   #147
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Możesz zapytac mojej fryzjerki, jeśli uważasz, że przesadzam, ale chyba ja wiem lepiej ile mi rosną włosy i w jakim czasie.

Napisałam NAWET, czyli nie zawsze właśnie tyle, ale mniej więcej. Do tego dodałabym pore roku, która też ma wpływ na wygląd skóry włosów i paznokci oraz ogólna kondcyje organizmu, a także osobnicze tempo wzrostu włosów i paznokci (jednej kobiecie rosną 0,5mm tygodniowo, inne 2mm tygodniowo, czyli 4 razy szybciej), co wszystko razem może mieć wpływ na taki, a nie inny stan.

Nie ma to jak przyjść i się przyczepić.
Ja tam wierzę, że tyle mogły rosnąć, bo mi rosły ok. 3 cm miesięcznie po Belissie. Teraz znowu zaczęłam brać i kupiłam od razu 2 opakowania, bo akurat promocja była w Aptece i za dwa zapłaciłam 19,98 zł

hihi - ja gratuluję takiego porostu, zaintrygowałaś mnie tym vitapilem, bo ja mam słabe paznokcie a Belissa tak sobie na nie działa. Jeśli mogę zapytać to jak bierzesz te tabletki? Jednego dnia Belisse drugiego Vitapil czy może miesiąc to i w następnym drugie?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:54   #148
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Ja tam wierzę, że tyle mogły rosnąć, bo mi rosły ok. 3 cm miesięcznie po Belissie. Teraz znowu zaczęłam brać i kupiłam od razu 2 opakowania, bo akurat promocja była w Aptece i za dwa zapłaciłam 19,98 zł

hihi - ja gratuluję takiego porostu, zaintrygowałaś mnie tym vitapilem, bo ja mam słabe paznokcie a Belissa tak sobie na nie działa. Jeśli mogę zapytać to jak bierzesz te tabletki? Jednego dnia Belisse drugiego Vitapil czy może miesiąc to i w następnym drugie?
Właśnie tak biorę, jak napisalaś - jednego dnia belissę, drugiego dnia vitapil, staram się mniej więcej na zmiane, ale bywa, że przez 2-3dni nie wezmę wcale, bo wyjechałam na weekend albo czasmai kilka dni pod rząd belissę, a później vitapil
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:39   #149
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Belissa ?

ja tez wracam do brania belissy,bo wlasnie mi sie silica skonczyla.
a juz jakis czas temu bralam belisse i bylam zadowolona.
jak dla mnie za belissa najbardziej przemawia cena i ilosc tabletek,50tabletek za niecale 20zl to chyba najtaniej z tych wszystkich tabletek na wlosy/paznokcie dostepnych na rynku.

no i po belissie widac efekty, a po niektorych, np sprzypovicie nie widzialam wogole nic.

tylko ze mi zalezy najbardziej na tym zeby wloski szybko rosly, ale niestety moje wlosy sa chyba wyjatkowo odporne na takie tableteczki i wogole na wszystko co ma wspomoc wzrost...
no ale bede probowac...

a jeszcze co do tego co ktos napisal u gory ze dermatolog podszedl srednio do belissy, to wiadomo przeciez ze lekarz specjalista zna napewno inne bardziej profesjonalne tabletki, jesli klopoty z wlosami sa spowodowane jakas choroba np, wiec w sumie to sie nie dziwie...

jeszcze dodam jedna rzecz, bo przejrzalam szybko temat i nie widze zeby ktos wczesniej o tym wspominal.
takie tabletki daja najlepsze efekty jezeli bierze sie je ok3 miesiecy - wiec nie spodziewajcie sie cudow dziewczyny po tygodniu;]
no i po tych ok 3 miesiacach OBOWIAZKOWO trzeba zrobic przerwe od tabletek, bo moze to przyniesc odwrotny skutek w sensie ze wlosy zaczna na nowo wypadac. taka mala rada;] bo ja kiedys nie zrobilam przerwy i widzialam niestety ze to sie moze zle skonczyc...
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:46
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:47   #150
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie tak biorę, jak napisalaś - jednego dnia belissę, drugiego dnia vitapil, staram się mniej więcej na zmiane, ale bywa, że przez 2-3dni nie wezmę wcale, bo wyjechałam na weekend albo czasmai kilka dni pod rząd belissę, a później vitapil
Może spróbuję Twojego sposobu, chociaż na porost włosków nie narzekam, a czasami wręcz wkurza mnie, że tak szybko widać mi odrosty

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
jeszcze dodam jedna rzecz, bo przejrzalam szybko temat i nie widze zeby ktos wczesniej o tym wspominal.
takie tabletki daja najlepsze efekty jezeli bierze sie je ok3 miesiecy - wiec nie spodziewajcie sie cudow dziewczyny po tygodniu;]
no i po tych ok 3 miesiacach OBOWIAZKOWO trzeba zrobic przerwe od tabletek, bo moze to przyniesc odwrotny skutek w sensie ze wlosy zaczna na nowo wypadac. taka mala rada;] bo ja kiedys nie zrobilam przerwy i widzialam niestety ze to sie moze zle skonczyc...
Zgadzam się z tym w 100% Nawet pani z apteki powiedziała, że 2 pudełka to jest takie minimum żeby cokolwiek to zadziałało. Ja po pół roku brania Belissy zrobiłam chyba 4 miesięczną przerwę.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.