Farby Syoss Pro Nature - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 22:53   #61
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

juz dzis była 2 raz londa numer 18 zobacz w moim albumie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:15   #62
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
juz dzis była 2 raz londa numer 18 zobacz w moim albumie
Już patrzę
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 23:50   #63
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja nie widzę żadnej rudości
Ja również nie widzę ;]
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:10   #64
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
Ja również nie widzę ;]
No ale niestety, jest.... PaulaAra, a jak Twój kolorek?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 00:14   #65
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Z moim wszystko w porządku ale wiesz, farbowane włosy inaczej odbijają światło niż włosy o naturalnym kolorze. Jeśli na przykład będziesz patrzeć na swój kolor w ciepłym świetle, jak np. przy zachodzie słońca to wtedy mogą Ci się wydawać rudawe, bo po prostu tak to światło odbiją. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest farbować włosy w ciągu dnia, gdy jest widno i światło dzienne, nie takie sztuczne z lampy, wtedy najlepiej ocenić, jaki kolor włosów nam wyszedł i czy jesteśmy zadowolone
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:49   #66
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Kupilam dzisiaj naturalny jasny blond Zobaczymy co to wyjdzie...
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:17   #67
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez PaulaAra Pokaż wiadomość
Z moim wszystko w porządku ale wiesz, farbowane włosy inaczej odbijają światło niż włosy o naturalnym kolorze. Jeśli na przykład będziesz patrzeć na swój kolor w ciepłym świetle, jak np. przy zachodzie słońca to wtedy mogą Ci się wydawać rudawe, bo po prostu tak to światło odbiją. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest farbować włosy w ciągu dnia, gdy jest widno i światło dzienne, nie takie sztuczne z lampy, wtedy najlepiej ocenić, jaki kolor włosów nam wyszedł i czy jesteśmy zadowolone
Wiem, wiem, zawsze oceniam kolor w pełni dnia i z syossa nie jestem już pod tym kątem zadowolona - jest widoczny poblask rudości. I to znacząco.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj naturalny jasny blond Zobaczymy co to wyjdzie...
I jak tam kolorek?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 08:40   #68
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, zawsze oceniam kolor w pełni dnia i z syossa nie jestem już pod tym kątem zadowolona - jest widoczny poblask rudości. I to znacząco.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


I jak tam kolorek?
Na początku po nałożeniu farby byłam w szoku.Byla zielona.Pozniej jak splukiwalam to dalej leciala zielona woda. Po wysuszeniu włosy były ciemne,nie moglam sie przyzwyczaic do tego koloru.ale juz sie splukał i mam jasniejsze No i ogolnie to jestem zadowolona.O taki kolor mi chodzilo-naturalny
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:10   #69
Glenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej! Dzisiaj pofarbowałam włosy syossem 8-52 zimny jasny blond i jestem zachwycona! w końcu kolor który nie ma w sobie nic żółtego Niestety przez długi długi czas farbowałam włosy na rudo i teraz jak zaczęłam przechodzić na blond to ten rudy za każdym razem się przebija po jakimś czasie zobaczymy jak będzie tym razem. Mam nadzieję, że dobrze załączyłam zdjęcie. Pozdrawiam!

Edit: tak patrze na to zdjęcie i kurka jakieś za jasne wyszło, ten kolor nie jest aż tak biały :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY.jpg (155,7 KB, 410 załadowań)

Edytowane przez Glenka
Czas edycji: 2012-06-19 o 15:12
Glenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:44   #70
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Fajnie Ci to wyszło, naprawdę, mimo, że kolorek troszkę ciemniejszy na żywo - mój aparat też jakoś tak dziwnie podjaśnia o ton fotki. Ja robiłam tym odcieniem i powiem Ci, że wyszły mi....zielone....a wcześniej robiłam typową naturą (również z syossa pronature) i taki szok .
No ale kondycja włosów "po" farbowaniu była świetna! Kurcze, nie wiem, może znowu zaryzykuję, ale dam swoją wodę 9%, bo sama pamiętam, jakie ciemne mi wyszły, a to mi się akurat nie podobało
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:43   #71
Martynaa_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Ja właśnie zakupiłam sobie tą farbkę w odcieniu naturalnego jasnego blondu , ponieważ chciałam troszkę przyciemnić włosy, żeby nie było bardzo widać odrostów, gdyż swój kolor też mam blond, jednak farbowałam na troszkę jaśniejszy odcień (farbami z loreala). Choć teraz po wstawieniu fotek, zastanawiam się czy jednak nie kupić chłodnego blondu. Bo obawiam się, że włosy wyjdą mi jednak za ciemne..
Martynaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 22:14   #72
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Martynaa_92 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakupiłam sobie tą farbkę w odcieniu naturalnego jasnego blondu , ponieważ chciałam troszkę przyciemnić włosy, żeby nie było bardzo widać odrostów, gdyż swój kolor też mam blond, jednak farbowałam na troszkę jaśniejszy odcień (farbami z loreala). Choć teraz po wstawieniu fotek, zastanawiam się czy jednak nie kupić chłodnego blondu. Bo obawiam się, że włosy wyjdą mi jednak za ciemne..
Ten naturalny 8-1 i ten chłodny 8-52 wyjdą tak samo ciemno, bo są z tego samego poziomu, czyli 8-mego.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:52   #73
Martynaa_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

pofarbowałam włosy tym chłodnym blondem, wyszedł strasznie ciemny. są jakieś domowe sposoby, żeby usunąć ten ciemny kolor?;] widać blond refleksy, ale to przez mój poprzedni kolor.
Martynaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:47   #74
lacerta_
Przyczajenie
 
Avatar lacerta_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Niedawno farbowałam włosy sayossem pro natural i jeżeli chodzi o kolor (wybrałam zimny jasny blond) to rzeczywiście ładnie wygląda i nie jest żółty. Ale zapach farby jest dość mocny, nawet jak na farbę z amoniakiem, nie pokrył mi wcześniejszych odrostów do końca i bardzo lecą mi po nim włosy. Raczej wolę zwykłego sayossa.
lacerta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:15   #75
Allegory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Was farbowała już włoski tymi nowymi Syosskami Pro Nature?
Mnie intryguje odcień 8-52 (chłodny jasny blond), tylko ciekawe, jaką mają wodę: 6% czy raczej 9%?
Załączam fotki kolorów i link z opisem farby ->
http://magazyndrogeria.pl/index.php/...oss-pronature/

Witaj. Naprawde, odradzam ci kupna farb syoss i tej ProNature i tej zwykłej farby ( nie wiem jak jest z Mixami ), ale wczoraj pomalowałem włosy Syoss ProNature Naturalny Jasny Blond 8-1. Masakra ! kolor jaki mi wyszedł to jakiś taki jasny BRĄZ z mocnymi rudymi prześwitami. Rzygam tym kolorem ! Włosy po całym zabiegu śmierdzą tym całym miłorzębiem japońskim który jest w farbie i w odżywce i ponad to włosy na końcach zrobiły się delikatnie przesuszone, ale to dopiero pierwszy dzień po farbowaniu.. Tak samo z normalną farba syoss. Na palecie i na opakowaniu jest np. piękny czekoladowy brąz, a w rzeczywistości wychodzi czarny z brązowymi prześwitami. Naprawde odradzam tą farbę wszystkim. Czekam teraz aż moje włosy odpoczną z jakiś tydzień i zmieniam kolor na blond. Tylko nie wiem, czy teraz nie będzie potrzebne rozjaśnianie, bo ładny blond już raczej z tego brązu nie wyjdzie :/ Dadam jeszcze, że farbowałem włosy z naturalnego średniego blondu, który miałem od urodzenia. A co do stężenia tych oxydantów, to nie mają ani 6%, ani 9%. nie wiem czy w ogóle jakiś mają, skoro brązy wychodzą na naturalnych..
Allegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:07   #76
Martynaa_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

zgadzam się z przedmówcą. również byłam niezadowolona z koloru, którym pomalowałam włosy. a wybrałam chłodny blond, o czym już pisałam. Wyszedł brązowy, z blond prześwitami, choć swoje włosy mam jasny blond. chciałam je troszkę przyciemnić i nadać im blasku, a wyszło to, co wyszło ;/ niestety, musiałam je rozjaśnić żeby wrócić do swojego poprzedniego koloru. Teraz jest ok, ale włosy przez te wszystkie zabiegi są przesuszone i pewnie czeka mnie jeszcze wiele tyg.zanim wrócą do poprzedniego stanu.
Odradzam wszystkim tą farbę.
Martynaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 16:38   #77
scarletsnuff
Przyczajenie
 
Avatar scarletsnuff
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Witam, wczoraj zakupiłam farbę w odcieniu 6-1 naturalny ciemny blond. Myślę, że zbędna będzie historia marzenia o naturalnym kolorze włosów Moje włosy przeszły baaardzo wiele, od blondu poprzez biały, następnie orzechowy brąz, po ponownie blond, acz popielaty tym razem. Byłam bardzo ciekawa efektu koloryzacji i muszę stwierdzić, że się nie rozczarowałam, ba, jestem bardzo zadowolona! ;-) Chciałabym zapytać użytkowniczki, które również użyły owego odcienia, jak długo kolor się utrzymał? Jestem świadoma, że w przypadku moich włosów, kolor niedługo się "wypłucze"/ "zmyje", jednak jestem tak bardzo zakochana w efekcie, iż chciałabym zatrzymać go jak najdłużej. Załączam zdjęcia: przed i po
Ps. Chciałabym wspomnieć, że wyraźniejsze blond pasmo jest celowe a zdjęcia zostały zrobione przy świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00068.jpg (45,4 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00087.jpg (23,6 KB, 254 załadowań)
__________________

DETOKS

Edytowane przez scarletsnuff
Czas edycji: 2012-07-17 o 16:40
scarletsnuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 09:10   #78
mroffka86
Przyczajenie
 
Avatar mroffka86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie ;p
Wiadomości: 21
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

taki jasny kolor Ci wyszedł po zafarbowaniu ta farba, na opakowaniu jest taki ciemny /blond jasny brazik ? jestem w szoku
__________________
mroffka
mroffka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:47   #79
Czarna2405
Przyczajenie
 
Avatar Czarna2405
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Question Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej Dziewczyny

A miała już któraś z Was może do czynienia z czernią 1-1?
Dzisiaj zakupiłam takową w Rossmann i gdzieś za tydz będę farbować
W tej chwili mój farbowany kolor to baaardzo ciemny brąz prawie czarny, ale odrosty to mysi blond i zastanawiam się czy ta farba je pokryje no i czy nie wypłucze się zbyt szybko
__________________
[luksjab]958326[/luksjab]
Czarna2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 12:07   #80
Roksia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Angry Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Miałam kolor - 6.1 - ciemny blond, kolor wyszedł niemal identyczny jak na opakowaniu. Byłam zadowolona, ale co z tego jak bardzo szybko się spłukał Poza tym ta farba bardzo mi zniszczyła włosy, bardzo je wysuszyła i stały się matowe, a przed farbowaniem były lśniące. Długo musiałam czekać i kurować włosy by przywrócić blask! Oprócz tego zaczęły mi wypadać bardziej niż po innych farbach Nie kupię więcej tej farby. Może u kogoś się sprawdzi ale u mnie zdecydowanie nie! Tylko Palette byla od niej gorsza.
Roksia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:07   #81
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

farbowalam ostatnio farba syoss mrozny blond...kolor wyszedl fajny blond troche wpadajacy w popiel ale jasny czyli jak mrozny jak pisalo na opakowaniu. NIESTETY po tygodniu czy dwoch farba sie splukala , a odrost stal sie rudy. Wiecej jej nie kupie, tym bardiej ze jest droga.
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:25   #82
Czarna2405
Przyczajenie
 
Avatar Czarna2405
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Przedwczoraj farbowałam 1-1 czernią Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kolor wyszedł równomierny, błyszczący, głęboki, wielowymiarowy i bardzo naturalny. Nie ma mowy o "płaskiej", sztucznej czerni. Nie zauważyłam też wcale jakiegoś nadmiaru wypadania włosów a są one cienkie i delikatne. Póki co jestem zadowolona. Zobaczę jak będzie z żywotnością koloru i dam znać.
Czarna2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 21:46   #83
felicity00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej dziewczyny, mam teraz platynowy blond, znudził mi sie i denerwuje mnie ciągły mus farbowania ciemnych odrostów które od razu widać (ciemny blond) ostatnio pomyslałam żeby zafarbować się na coś pomiędzy rudym a brązowym, żeby nie był ani mocno rudy ani typowo brązowy, myślałam o syossie "płomienna lawa" na odwrocie widnieją obrazki że z blondu powinien być taki jak na opakowaniu ale boje sie że na moją platyne wyjdzie jakaś marchewka czy coś w tym stylu. Macie jakieś zdanie ? któraś farbowała na blond ?
felicity00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 12:07   #84
ivka86
Przyczajenie
 
Avatar ivka86
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sdz
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Hej dziewczynki, ja mam zamiar wypróbować farbę syoss. Czy któraś z was robiła którąś z tych farb co zamieściłam? Farbuję włosy od dłuższego czasu, miałam typowo rudy kolor, teraz chciałabym zmienić na ciemniejszy i sama nie wiem. Doradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 42_en_05.gif (62,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 529_en_04.gif (57,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif mc_525_en_06.gif (53,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif mc_532_en_06.gif (53,4 KB, 3 załadowań)
ivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:15   #85
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Ja jutro robię mały eksperyment - kupiłam syoss pronature 8-52 - chłodny blond i zamierzam zamienić oryginalną wodę z pudełka na moją 9% - po tej z zestawu uzyskuje się nie blond tylko brąz jakiś - porażka.

Próbkę zrobię na szerokim paśmie, jako, że pamiętam, że po 8-1 wyszły mi zielonkawe włosy. Jeśli efekt będzie ok, machnę całość, jeśli nie - rozważam majirel 9.13

A dlaczego ta farba? Bo po niej miałam duuużo lepszą kondycję włosów (robiłam 8-1) niż przed farbowaniem - włoski były gładkie jak atłas - w życiu takich nie miałam, nawet, gdy w ogóle nie farbowałam. Dlatego ostatnia szansa.

Edit:
Nie wiem, co jest z tą farbą, ale nawet zamiana na oksy 9% i tak na pasemku dała równie ciemny efekt, jak po oryginalnej wodzie z pudełka - i tak wyszedł brąz. Dobrze, że pasmo zrobiłam "głęboko" pod wierzchnimi włosami, bo inaczej byłabym teraz w otchłani rozpaczy.
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-11-24 o 12:40
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:09   #86
Kejtii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Kupiłam tą farbę i będę zaraz farbować
Kejtii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 19:48   #87
assiia
Raczkowanie
 
Avatar assiia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 64
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

A gdzie zdjęcia? Mnie bardzo interesuje kolor 8-52...
assiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:53   #88
xgroszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Malowałam włosy tą farbą na kolor 4.1 średni brąz. Jestem mile zaskoczona bo brązik bardzo ładnie wyszedł, naturalny, w sam raz
xgroszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:44   #89
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Witam. Bardzo mnie interesuje kolor chłodny jasny blond, ponieważ teraz na mojej głowie jest jedno wielkie jajko. Pofarbowałam włosy loreal excellence creme bardzo jasny popielaty blond jakiś miesiąc temu. Ani to popiel ani bardzi jasny blond... Chodzi mi o chłodniejszy, ale nie za jasny odcień blondu. Myślicie, że ta farba da rade? Dodaje aktutalne zdjęcia mojego "jajka".


EDIT:
Jeśli kogoś interesuje jak wyszlo , to wyszło - "chłodno-ciemno-blondowo" Po prostu mój naturalny ciemny blond! byłam w szoku! Niestety... wszystko co piękne szybko się kończy, wystarczyło 3-5 myć i jajko wróciło ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0161.jpg (65,9 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez as_ania
Czas edycji: 2013-04-08 o 20:38
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 14:51   #90
asha300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Syoss Pro Nature

Siemka, jestem tu nowa a więc, właśnie wczoraj wypróbowałam odcień 6.1. Był to ratunek dla moich włosach po 2-krotnym nieudanym malowaniu farbami. Najpierw miałam złoto-pomarańczowe, potem lekko rudy, a teraz wyglądają naprawdę naturalnie. Kolor mnie nie wyszedł jednolity, z czego nawet się cieszę bo wygląda bardziej naturalnie. Mam kasztanowe refleksy w słońcu co myślę dodaje uroku. W świetle dziennym jest to naturalny blond i wcale nie taki ciemny, Nie wiem, jak po czasie, mam nadzieje że nie zostaną rude:/ Bardzo chciałabym, żeby zostało jak jest.
Czy może mi ktoś to podpowiedzieć? Jak po dłuższym czasie, ponieważ nie chcę już farbować włosów, po ostatniej 3-dniowej przygodzie z farbowaniem
asha300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 16:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.