Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 21:54   #2221
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A mnie ostatnio podpasował Clinique City Block z SPF40. Oprócz filtra daje delikatne wyrównanie kolorytu. Trochę się po nim świecę, ale zawsze na koniec stempluję pędzlem z pudrem i świecenie znika. Dodatkowo przed pudrem daję mineralny podkład w niektóre miejsca potrzebujące kamuflażu i jest ok
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:07   #2222
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Reakcja skóry na kosmetyki to rzecz bardzo subiektywna. Mam skórę trądzikową, tłusta, z tendencją do otwartych porów przy cięższych kosmetykach, a tu miałam niezłą niespodziankę. Ja Stargazerem uzyskuje naturalny efekt, dla mnie to puder doskonały (wszystko ma naj... dla mnie oczywiście - kolor, mat, krycie, trwałość, cena, opakowanie, wygoda aplikacji...), chociaz przyznam, że gdy go kupowałam miałam wielkie obawy, że będzie właśnie taki, jakim go opisałaś... U mnie bardzo ładnie zestraja się ze skórą i nic się nie oddziela, ale przy ciemniejszej cerze morze się odznaczać z uwagi na kolor. W końcu, niezależnie od grubości warstwy, jest to puder biały.
Co do podkładów nie wypowiem się, ale stosuje się je raczej dla efektu a'la gejsza.


Stargazer nie jest pudrem transparentnym. To typowy biały puder dla gotów. Ale mogę go polecić wszystkim osobom o BARDZO jasnej skórze, które chcą to jeszcze podkreślić. Skóra nabiera u mnie takiego "głębokiego" zimnego odcienia, aż wieje chłodem
Jak nakładam ten Stargazer w domu na świezo zrobiony makijaż albo czystą twarz, to faktycznie jest całkiem niezły, ale nie na długo matuje a przy poprawkach właśnie potrafi wyjść fatalnie. Co do koloru, to mi się musi na twarzy ułożyć. Najgorsze są te poprawki, co jest irytujące, bo produkt prasowany, w puderniczce z lusterkiem, aż się prosi, żeby sobie poprawić nos, ale nie - najlepiej się sprawdza właśnie jak mówisz muskanie, najlepiej dużym pędzlem. Przy nakładaniu gąbeczką dołączoną do opakowania łatwo nałożyć za dużo i wygląda jak kreda. Ogólnie z braku laku ujdzie, ale bez rewelacji. Bourjuois też nie był transparentny, ale wypadał o wiele lepiej.

Własnie efektu gejszy podkład Stargazer nie robi - za mało kryjący, zbyt nierówny, zbyt spływa. Zamiast wampira robi zombie Mam jeszcze jakiś biały podkład do makijażu korekcyjnego dermacośtam, ten to jest kryjący i trzyma się mocno.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:49   #2223
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

zły wątek
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-08-03 o 08:50
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:16   #2224
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie? Jak rozpoznać typ karnacji? Czy ma różowe podtony, oliwkowe czy brzoskwiniowe? Może to brzmi banalnie albo wręcz śmiesznie, ale ja nie potrafię tego rozpoznać . Właśnie zaczęłam używać minerałki (BareFaced Beauty) i kolor wydaje się byc dobry, ale jak tak zaczęłam czytać wasze poszukiwania minerałków i widziałam "trochę za zielone", "mi pasują tylko z różowymi podtonami" to zaczęłam się zastanawiać jak rozpoznać typ. Ja chyba nie widzę dobrze kolorów bo nie potrafie aż tak dokładnie określić. Tylko to że jestem blada i czy dany podkład nie jest za ciemny . Przy płynnych nie bylo tego problemu albo dobry albo za ciemny O i czasami za różowy . Ale naprawdę, macie jakieś tricki jak rozpoznać? Może mam neutralny że nic nie widzę?
Możesz coś o nich napisać? Jak zachowują się na skórze, czy nie warzą się i ewentualnie porównać do jakichś innych minerałów?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:21   #2225
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

O, będę miała na oku tego skina79 homme Jak mi się Baviphat skończy.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

a czy ten homme kryje rozszerzone pory?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:35   #2226
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nikt mi nie pomoże?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:13   #2227
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nikt mi nie pomoże?
chodzi ci o Illę? chyba Quench jej używała. Jedyne co ze swojej strony mogę doradzić (co gdzieś wyczytałam, pewnie właśnie od Quench) to nakładać na zadbaną skórę. Możesz poszukać na wątku jasnopodkładowym, który (jak sobie ostatnio uświadomiłam) ma 2 części
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 11:26   #2228
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tak i polecam Ski79 homme bb cream, leciutki, dwie warstwy dają całkiem ładne krycie-jest jasny. Skin Lovely Girl też jest dość jasny taki szarawy popielaty beż ale nie tak jasny jak homme Absolute Total też dość jasny z tonem różowym-bardzo tłusty, odżywczy-na zimę super. Klasyczny różowy Hot Pink jest za ciemny ale daje u mnie piekny efekt z jasnym pudrem na lato jak jestem ciemniejsza ujdzie kolorystycznie. Water Drop ciemnawy i różowy ale kompletnie go nie widać na skórze-całkiem nieźle sę wtapia kolorystycznie, matuje, przypudrowany daje mat na długo ma dużo srebrnych drobinek. Orientala nie polecam ciemny i gęsty, widoczny. Scandal Rose jest dość jasny i żółtawy, jeszcze go nie próbowałam ale ponoć bardzo trwały i niewidoczny
O, to skoro masz takie doświadczenie to pociągnę temat już bardziej indywidualnie. Który z tych kremików będzie dobry do cery mieszanej w kierunku suchej (zimą bardziej suchej w kierunku mieszanej ), nieco jaśniejszy niż Bourjois Healthy Mix 51 ale też neutralny i beżowy bez różowych tonów, względnie może mieć żółte tony, dość lekki, nie zapychający (ale się rozmarzyłam )?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:47   #2229
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
chodzi ci o Illę? chyba Quench jej używała. Jedyne co ze swojej strony mogę doradzić (co gdzieś wyczytałam, pewnie właśnie od Quench) to nakładać na zadbaną skórę. Możesz poszukać na wątku jasnopodkładowym, który (jak sobie ostatnio uświadomiłam) ma 2 części
Używała, ale mówiła tylko, że włazi w pory, warzy się... Gdyby się miało bezproblemową skórę, nie trzeba by było używać podkładu...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:17   #2230
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
O, to skoro masz takie doświadczenie to pociągnę temat już bardziej indywidualnie. Który z tych kremików będzie dobry do cery mieszanej w kierunku suchej (zimą bardziej suchej w kierunku mieszanej ), nieco jaśniejszy niż Bourjois Healthy Mix 51 ale też neutralny i beżowy bez różowych tonów, względnie może mieć żółte tony, dość lekki, nie zapychający (ale się rozmarzyłam )?
ciężko te Twoje wymagania pogodzić Suche skórki super zakrywał(nie wiem jak to możliwe ale znikały) męski Skin-ale niestety ma wyraźny różowy ton - taka różowa porcelanka więc odpada. W ogóle Skiny79 poza Orange, Scandal Rose&Vanilla, Dear Rose(dosyć jasne i żółtawe) mają różowe tony. Wyjątkiem jest jeszcze Lovely Girl który jest taki szary ale on może zapychać.
Mam jeszcze resztkę tego Lovely w tubce, jakbyś chciała mogę Ci w tygodniu podesłać, na spróbowanie da się coś wycisnąć lub rozciąć ewentualnie.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:21   #2231
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jak nakładam ten Stargazer w domu na świezo zrobiony makijaż albo czystą twarz, to faktycznie jest całkiem niezły, ale nie na długo matuje a przy poprawkach właśnie potrafi wyjść fatalnie. Co do koloru, to mi się musi na twarzy ułożyć. Najgorsze są te poprawki, co jest irytujące, bo produkt prasowany, w puderniczce z lusterkiem, aż się prosi, żeby sobie poprawić nos, ale nie - najlepiej się sprawdza właśnie jak mówisz muskanie, najlepiej dużym pędzlem. Przy nakładaniu gąbeczką dołączoną do opakowania łatwo nałożyć za dużo i wygląda jak kreda. Ogólnie z braku laku ujdzie, ale bez rewelacji. Bourjuois też nie był transparentny, ale wypadał o wiele lepiej.

Własnie efektu gejszy podkład Stargazer nie robi - za mało kryjący, zbyt nierówny, zbyt spływa. Zamiast wampira robi zombie Mam jeszcze jakiś biały podkład do makijażu korekcyjnego dermacośtam, ten to jest kryjący i trzyma się mocno.
Możemy się tak targować jeszcze kilka stron. Dla mnie jest dobry, dla Ciebie zły. To sprawa subiektywna.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a dlaczego? Lysalpha chyba parsolu nie ma? Mnie piekła po niej skóra tak samo jak po "matującej"ehhhm Biodermie spf30 którą miałam dziś na sobie. Ehh dramat za każdym razem wracam potulnie do Lirenki i Biore
Nie ma.

PS. Czy możliwe aby filtr przyczyniał się do szybszego znikania przebrawień pozapalnych? Wiedziałam, że filtry chronią przed powstawaniem przebarwień, ale czy potrafią przyśpieszyć powrót do normy? Pytam, ponieważ zauważyłam, że przebarwienia z twarzy po drobnych krostkach schodzą mi od niedawna bardzo szybko.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 14:25   #2232
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ciężko te Twoje wymagania pogodzić Suche skórki super zakrywał(nie wiem jak to możliwe ale znikały) męski Skin-ale niestety ma wyraźny różowy ton - taka różowa porcelanka więc odpada. W ogóle Skiny79 poza Orange, Scandal Rose&Vanilla, Dear Rose(dosyć jasne i żółtawe) mają różowe tony. Wyjątkiem jest jeszcze Lovely Girl który jest taki szary ale on może zapychać.
Mam jeszcze resztkę tego Lovely w tubce, jakbyś chciała mogę Ci w tygodniu podesłać, na spróbowanie da się coś wycisnąć lub rozciąć ewentualnie.
Bardzo chętnie

Nie mam suchych skórek a raczej skórę, którą niektóre kosmetyki (pudry głównie) nieprzyjemnie ściągają i bez odpowiedniego nawilżenia i natłuszczenia robi się ogólnie sucha i to widać, ale suchych skórek nie mam, nic się nie łuszczy.
A Orient czy Oriental (takie jekieś fioletowe opakowanie) testowałaś? Wiesz może czy jest różowawy?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:31   #2233
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[QUOTE="niusia";35678511]Możemy się tak targować jeszcze kilka stron. Dla mnie jest dobry, dla Ciebie zły. To sprawa subiektywna.



Nie ma.

PS.[B] Czy możliwe aby filtr przyczyniał się do szybszego znikania przebrawień pozapalnych? [/B]Wiedziałam, że filtry chronią przed powstawaniem przebarwień, ale czy potrafią przyśpieszyć powrót do normy? Pytam, ponieważ zauważyłam, że przebarwienia z twarzy po drobnych krostkach schodzą mi od niedawna bardzo szybko.[/QUOTE]

możliwe jak tam też miałam po mleczku rossmanowskim. A ta Lysalpha jakoś tak fajnie na krostki działa i nie zapycha.[COLOR="Silver"]

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie

Nie mam suchych skórek a raczej skórę, którą niektóre kosmetyki (pudry głównie) nieprzyjemnie ściągają i bez odpowiedniego nawilżenia i natłuszczenia robi się ogólnie sucha i to widać, ale suchych skórek nie mam, nic się nie łuszczy.
A Orient czy Oriental (takie jekieś fioletowe opakowanie) testowałaś? Wiesz może czy jest różowawy?
wyślij adres na PW

Orientala fioletowego próbowałam i dla mnie porażka, ciemny, gęsty widoczny, jakiś taki różowo beżowy. Ale też dziewczyny pisały że niby jasny i żółtawy-ja tam ani jasności ani żółci absolutnie nie widziałam Jest też Oriental Plus-ponoć jaśniejszy ale nie próbowałam

nie pamiętam czy link do bloga tej dziewczyny był wklejany na wątku jaka ona piękna, ta cera i włosy:slina :

http://andyhide.blogspot.com/2012/04/district-13.html

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-08-03 o 15:39
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:03   #2234
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Używała, ale mówiła tylko, że włazi w pory, warzy się... Gdyby się miało bezproblemową skórę, nie trzeba by było używać podkładu...
No niestety. Producenci robią kryjące podkłady które wymagają bezproblemowej cery. Nie rozumiem tej filozofii Spróbuj porządnie nawilżyć cerę, robić delikatne peelingi. Próbowałaś używać pod ten podkład jakiejś bazy? Na czym w ogóle polega problem? Smugi, maska, ciemnieje, włazi w pory?

Iamsolucky, a widziałaś bloga Tahti Syrjala? też ma piękną, alabastrową cerę i rude włosy, mnie w ogóle jej twarz hipnotyzuje
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-08-03 o 18:11
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:13   #2235
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie daje żadnego efektu. Maże się, jest tłusto-glutowaty, klejki, robi plamy, ni cholery nie kryje(mniej niż kremy BB), ciężko go równomiernie rozprowadzić.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:21   #2236
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

jeśli konsystencja nie pasuje, to ciężko zrobić cokolwiek, żeby jednak dobrze wyglądała, w żaden sposób nie sprawisz że będzie mniej tłusta czy dobrze kryjąca. Czym go nakładasz?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:32   #2237
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Palcami. Próbowałam kabuki ale się nie nadaje:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:38   #2238
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Palcami. Próbowałam kabuki ale się nie nadaje:/
próbuj czym masz, może znajdziesz sposób gąbeczką (najpierw zwilżyć i dobrze odcisnąć), może masz jakiś bardziej puchaty pędzel (do pudru czy różu)? Michelle Phan tak czasem nakłada, u mnie też daje fajny efekt. Próbuj, szkoda podkładu, zwłaszcza jak ma fajny kolor
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:48   #2239
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie daje żadnego efektu. Maże się, jest tłusto-glutowaty, klejki, robi plamy, ni cholery nie kryje(mniej niż kremy BB), ciężko go równomiernie rozprowadzić.
Miałam identyczne odczucia. Możesz go spróbować poskromić pudrami, no. bambusowym. Albo czymś z krzemionką.
Ale według mnie ten podkład jest po prostu kiepski jakościowo. Taki bubelek firmowy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 19:00   #2240
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Iamsolucky, a widziałaś bloga Tahti Syrjala? też ma piękną, alabastrową cerę i rude włosy, mnie w ogóle jej twarz hipnotyzuje
też wspaniała-jakie rysy naturalne rudzielce mają tą bladość taką..nieziemską? Taka inna niż np. u osoby ciemno lub blondwłosej właśnie moja kumpela ma taką cerę- jej skóra sprawia wrażenie jakby nie miała pigmentu

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
O, będę miała na oku tego skina79 homme Jak mi się Baviphat skończy.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------
a czy ten homme kryje rozszerzone pory?
wygładzał ładnie buzię, nie pamiętam czy jakoś super pory kamuflował bo akurat z porami nie miałam wtedy problemu dla mnie absolutnym mistrzem z bebików w wygładzaniu i zakrywaniu porów jest męski BRTC. Krycie ma niestety bardzo bardzo znikome-praktycznie zerowe ale on tak wygładza skórę że dał efekt jakby rozmytej buźki Niestety tylko dla niemalże idealnych cer ewentualnie jako baza pod makijaż The Saem Silk Finish też dawał mi piękny efekt
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:01   #2241
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kurrrrrde no, a tak ładnie pachnie szkoda go wywalać, kolor świetny no ale nie wiem co robić, żeby ładnie na twarzy wyglądał:/ gąbki nie mam flat top prawdopodobnie do mnie idzie, więc spróbuję nim. Posprawdzam wszystkim co się da zanim się go pozbędę.
A co do tej rudej, to zazdroszczę jej tylko karnacji, włosów i obwodu w talii:P Jest przeraźliwie chuda
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:14   #2242
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
też wspaniała-jakie rysy naturalne rudzielce mają tą bladość taką..nieziemską? Taka inna niż np. u osoby ciemno lub blondwłosej właśnie moja kumpela ma taką cerę- jej skóra sprawia wrażenie jakby nie miała pigmentu
to też nie wszystkie, widuję czasem rudzielce (naturalne) które mają cerę ciemniejszą od mojej Ale jak już się trafi taki blady rudzielec to jest to takie... kosmicznie piękne

Ingran, mnie też przeraża trochę ich chudość Niektórzy mają takie uwarunkowania genetyczne, wiadomo, ale średnio mi się to podoba (Tahti Syrjala pewnie ma takie uwarunkowania genetyczne, nikt z anoreksją nie gotowałby takich pieknych - i pewnie smacznych -rzeczy)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:27   #2243
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nikt z anoreksją nie gotowałby takich pieknych - i pewnie smacznych -rzeczy)
Kiedyś oglądałam jakiś program o anorektyczkach i jedna z nich opowiadała, że gotowała czy przygotowywała jedzenie dla rodziny (rodziców) ale sama nie jadła. Głód zaspokajała właśnie robiąc jedzenie .
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:31   #2244
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

W sumie racja też chciałabym mieć takie geny i taki alabaster na facjacie

PS Druga sprawa, że ona najprawdopodobniej pali i to też wpływa na szczupłość:P

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam jakiś program o anorektyczkach i jedna z nich opowiadała, że gotowała czy przygotowywała jedzenie dla rodziny (rodziców) ale sama nie jadła. Głód zaspokajała właśnie robiąc jedzenie .
psychiczna
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:37   #2245
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
W sumie racja też chciałabym mieć takie geny i taki alabaster na facjacie

PS Druga sprawa, że ona najprawdopodobniej pali i to też wpływa na szczupłość:P

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


psychiczna
anoreksja to już jest choroba psychiczna
Znam czy znałam mnóstwo osób strasznie chudych które jadły jak normalny człowiek, ba! mam kumpelę która je tylko śmieciowe żarcie (pojęcie "warzywo inne niż ziemniak" jest jej obce) a ma bajeczną figurę, bardzo szczuplutką ale kobiecą
Ja swoją figurę lubię, ale do bycia nawet szczupłą mi brakuje. Nawet nie chcę chudnąć, dwa lata temu się załamałam jak schudłam parę kilo i piersi mi się zmniejszyły o dobre dwa rozmiary
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:56   #2246
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A co ja mam pwoiedzieć? Mój Tż je wszystko, dużo, śmieciowego jedzenia pełno, nei cwiczy, a kto ma więcej tłuszczu na brzuchu? A ćwiczę 6 razy w tygodniu!! Normalnie jak patrze na jego brzuch to mnie skręca
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:04   #2247
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
anoreksja to już jest choroba psychiczna
Znam czy znałam mnóstwo osób strasznie chudych które jadły jak normalny człowiek, ba! mam kumpelę która je tylko śmieciowe żarcie (pojęcie "warzywo inne niż ziemniak" jest jej obce) a ma bajeczną figurę, bardzo szczuplutką ale kobiecą
Ja swoją figurę lubię, ale do bycia nawet szczupłą mi brakuje. Nawet nie chcę chudnąć, dwa lata temu się załamałam jak schudłam parę kilo i piersi mi się zmniejszyły o dobre dwa rozmiary
Ja też opłakuje każdy kilogram. Ważę 45kg przy wzroście 160cm i nie mogę przybrać na wadze pomimo starań
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:10   #2248
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przeraźliwa chudość, taka właśnie jak tej pierwszej dziewczyny, w ogóle nie jest ładna. Sterczące kości policzkowe i zapadnięte policzki, odznaczające się kolana na wychudzonych nogach.... no nikt mnie nie przekona, że to jest estetyczne . A dla niektórych dziewczyn to jest ideał
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:20   #2249
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Możesz coś o nich napisać? Jak zachowują się na skórze, czy nie warzą się i ewentualnie porównać do jakichś innych minerałów?
To są moje pierwsze minerałki, więc nie porównam do żadnych ale wierząc Agnieszce trochę mocniej kryją od Lily Lolo http://agowepetitki.blogspot.com/201...ed-beauty.html. Do nakładania zakupiłam też ich pędzelek Baby Buki. Ogólnie jestem z nich zadowolona, oprócz kilku pierwszych nieudanych prób nakladania. Na początku problemy były z stopniem krycia. Nie warzyły się ani nic tylko czasem nabieralam za dużą ilość i wyglądałam trochę sztucznie. Za innych razem za mało, no i było tak średnio. Ale jak nauczyłam się je nakładać to jestem coraz bardziej zadowolona. Krycie nazwałabym od lekkiego do średniego. Można nakładać zarowno na mokro (większe krycie) jak i na sucho. Na początku byłam trochę zawiedziona kryciem, jednak bez powodu. Po prostu bylam nie przyzwyczajona do takiego efektu końcowego, bardzo naturalnego. Teraz jestem juz przyzwyczajona i widzę rzeczywisty stopień krycia.
Posiadam odcień Serenity, czyli neutralno beżowy dla bardzo jasnej cery. Następny Innocent jest trochę ciemniejszy i cieplejszy.
Odradzam nakladać na tłuste filtry, bo nie zmatuje cery (ale tak chyba jest przy wszystkich minerałkach, czy się mylę?). Dopiero wczoraj doszedł do mnie puder anty-UV BU, więc nie wiem jeszcze jak się podkład sprawuje na takiej bazie. I jeszcze jedno radzę nakładać na suchutką cerę. Krem musi bardzo dobrze wsiąknąć. Wtedy lepiej i efektywniej się nakłada.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:27   #2250
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
To są moje pierwsze minerałki, więc nie porównam do żadnych ale wierząc Agnieszce trochę mocniej kryją od Lily Lolo http://agowepetitki.blogspot.com/201...ed-beauty.html. Do nakładania zakupiłam też ich pędzelek Baby Buki. Ogólnie jestem z nich zadowolona, oprócz kilku pierwszych nieudanych prób nakladania. Na początku problemy były z stopniem krycia. Nie warzyły się ani nic tylko czasem nabieralam za dużą ilość i wyglądałam trochę sztucznie. Za innych razem za mało, no i było tak średnio. Ale jak nauczyłam się je nakładać to jestem coraz bardziej zadowolona. Krycie nazwałabym od lekkiego do średniego. Można nakładać zarowno na mokro (większe krycie) jak i na sucho. Na początku byłam trochę zawiedziona kryciem, jednak bez powodu. Po prostu bylam nie przyzwyczajona do takiego efektu końcowego, bardzo naturalnego. Teraz jestem juz przyzwyczajona i widzę rzeczywisty stopień krycia.
Posiadam odcień Serenity, czyli neutralno beżowy dla bardzo jasnej cery. Następny Innocent jest trochę ciemniejszy i cieplejszy.
Odradzam nakladać na tłuste filtry, bo nie zmatuje cery (ale tak chyba jest przy wszystkich minerałkach, czy się mylę?). Dopiero wczoraj doszedł do mnie puder anty-UV BU, więc nie wiem jeszcze jak się podkład sprawuje na takiej bazie. I jeszcze jedno radzę nakładać na suchutką cerę. Krem musi bardzo dobrze wsiąknąć. Wtedy lepiej i efektywniej się nakłada.
Dzięki ogromne za dokładną recenzję Teraz mam dylemat -EDM z jojobą czy BF
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.