U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 12:07   #4471
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
jest ekstra przez długi czas utrzymywała mi cerę w ryzach, a gdy mój problem się nasilił, to nadal się nią wspomagałam przy leczeniu antybiotykami i epiduo. na pewno kupię pełny wymiar niektórych rzeczy
stosowałaś 2x dziennie?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:12   #4472
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
stosowałaś 2x dziennie?
Tak, pianką i tonikiem (który skończył się najszybciej, resztę produktów jeszcze mam, mimo że dostałam je na początku lipca) myłam twarz dwa razy dziennie, esencję używałam tylko rano, a produkty punktowe tylko na noc - dla mnie najlepsze efekty przynosiły używane oba jednocześnie, zmieszane na ręce.
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:16   #4473
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ode mnie mam cos w rodzaju sklepiku, hyhyhy...
A roznych rodzajow kaminomotow to jest tutaj w Japonii jak gnoju. I juz pisalam o tym poprzednio, kaminomoty w wersjach eksportowych maja zupelnie inne sklady niz wersje na rynek japonski. Wszystko mozna sobie ladnie porownac na stronie firmy, maja dokladne info po angielsku.

reila, to super szybko szlo!!! Yay!!!
Coooooo?!! Jak to inne sklady, w sensie gorsze? Czy przystosowane do nie-japonskich wlosow? Musze zajrzec na ich strone. To ja bym tez chciala od Ciebie zamowic, jesli tylko masz taniej niz azjatycki cukier :P
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:28   #4474
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ode mnie mam cos w rodzaju sklepiku, hyhyhy...
A roznych rodzajow kaminomotow to jest tutaj w Japonii jak gnoju. I juz pisalam o tym poprzednio, kaminomoty w wersjach eksportowych maja zupelnie inne sklady niz wersje na rynek japonski. Wszystko mozna sobie ladnie porownac na stronie firmy, maja dokladne info po angielsku.

reila, to super szybko szlo!!! Yay!!!
No wiem, ze pisalas ale w koncu nie wiedzialam, ze doszlo do jakiejs sprzedaży a ile by kosztowalo kaminomoto z przesylka do Uk?? jakies dobre bo wiem, ze jest ich dużo.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_19.html#st

http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_22.html#st

http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_20.html#st

wstepnie te trzy mnie zainteresowaly,DwaKoty, jak cos to PW
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:33   #4475
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ode mnie mam cos w rodzaju sklepiku, hyhyhy...
A roznych rodzajow kaminomotow to jest tutaj w Japonii jak gnoju. I juz pisalam o tym poprzednio, kaminomoty w wersjach eksportowych maja zupelnie inne sklady niz wersje na rynek japonski. Wszystko mozna sobie ladnie porownac na stronie firmy, maja dokladne info po angielsku.

reila, to super szybko szlo!!! Yay!!!
A gdzie masz swój sklepik? Kurde, może bym się pokusiła na cos
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:37   #4476
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ode mnie mam cos w rodzaju sklepiku, hyhyhy...
A roznych rodzajow kaminomotow to jest tutaj w Japonii jak gnoju. I juz pisalam o tym poprzednio, kaminomoty w wersjach eksportowych maja zupelnie inne sklady niz wersje na rynek japonski. Wszystko mozna sobie ladnie porownac na stronie firmy, maja dokladne info po angielsku.

reila, to super szybko szlo!!! Yay!!!
Też się zdziwiłam, bo szło 8 dni roboczych! Z Japonii. Szał po prostu. Myślałam, że dobry miesiąc poczekam sobie... a to przecież zwyczajna, nie rejestrowana przesyłka była.

Serdecznie polecam DwaKoty


Ja to będę używać http://www.kaminomoto.co.jp/english/...air_16.html#st

Edytowane przez reila_
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:41
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:39   #4477
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
A gdzie masz swój sklepik? Kurde, może bym się pokusiła na cos
Ja też, ja też!
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 12:51   #4478
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dwakoty, a mozna by Cie poprosic o kupno czegos, co nigdzie nie jest na necie dostepne w sprzedazy (a nawet jak jest to zamawianie jest skomplikowane albo cena przesylki kosmiczna -.-) ? Bo ja sie czaje na to http://www.ratzillacosme.com/2013/pa...are-cleansing/ , to jest aktualny nr 1 na liscie cosme w kategorii oczyszczanie ale ma paraffinum liquidum w skladzie, hmmm.... ale w sumie shu uemura, ktorego teraz uzywam tez ma, a nie zapycha.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:57   #4479
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Na razie nie mam jeszcze strony.

Jak do tej pory, to dziala to tak:
1. mowisz mi co Cie interesuje i w jakim przedziale cenowym - ja podaje mozliwe opcje
2. jesli chodzi o docienie bebikow to mam sporo swatchy - wyjasniasz co chcesz (np cos super jasnego dla cery suchej do tylu i tylu zlotych) - ja wymysle jakies swatche
3. chodza Ci po glowie jakies inne produkty, ale nie wiesz co konkretnie - dajesz mi znac i ja staram sie cos dobrac.

Wszystkie produkty japonskie na rynek japonski.

I poniewaz nie wolno mi tu robic sobie reklamy, bo zostane zbanowana, to wszystkie inne pytania dotycze tego tematu - bardzo prosze na priwa.

Chiao, w sensie, ze po prostu inne. Rozne kraje maja rozne przepisy odnosnie tego co jest "lekiem", a co jest "tonikiem do wlosow". I przepisy dotyczace tego co jest zatwierdzone w danym kraju do uzytku przez FDA (nie wiem jak to po polsku - jakis wydzial jakiegos ministerstwa, ktory reguluje sklady lekow, itp).

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dwakoty, a mozna by Cie poprosic o kupno czegos, co nigdzie nie jest na necie dostepne w sprzedazy (a nawet jak jest to zamawianie jest skomplikowane albo cena przesylki kosmiczna -.-) ? Bo ja sie czaje na to http://www.ratzillacosme.com/2013/pa...are-cleansing/ , to jest aktualny nr 1 na liscie cosme w kategorii oczyszczanie ale ma paraffinum liquidum w skladzie, hmmm.... ale w sumie shu uemura, ktorego teraz uzywam tez ma, a nie zapycha.


Tych Parado tez jest juz kilka. Probowalam, bo dalam sie zalapac na caly ten hype. Ot zwykle mleczko, zadnych bajerow nie doswiadczylam. Przereklamowane, wcale az tak cudownie nie oczyszczalo. Wrocilam do starej, dobrej Bifesty.

Ale jak chcesz, to ogarne w nadchodzacy weekend i dokladnie dam znac ile, co i jak.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-28 o 13:03
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:19   #4480
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny! jaki BB cream bedzie mial odcien podobny/identyczny jak #13 Perfect Cover Misshy? to jedyny odcien odpowiedni dla mojej cery, ale ten konkretny krem mnie nieziemsko zapycha...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:29   #4481
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Tych Parado tez jest juz kilka. Probowalam, bo dalam sie zalapac na caly ten hype. Ot zwykle mleczko, zadnych bajerow nie doswiadczylam. Przereklamowane, wcale az tak cudownie nie oczyszczalo. Wrocilam do starej, dobrej Bifesty.

Ale jak chcesz, to ogarne w nadchodzacy weekend i dokladnie dam znac ile, co i jak.
Aha. A ten probowalas? http://www.ratzillacosme.com/2011/d-...cleansing-oil/
W ogole jaki olej jest wg Ciebie najlepszy? (oprocz bifesty, bo ten mnie nie interesuje :p)

W ogole smieszne to, bo juz znalazlam swoj ideal - fancl - ale ciekawosc pcha mnie do probowania innych :p

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-08-28 o 13:34
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 14:09   #4482
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

d program to fajna seria, ale tyle kasy na olej to bym nie wydala. Bo olej jak olej, w przedziale od tysiaka do dwoch sa dobre opcje. A u mnie olej idzie jak woda. Ja w tej chwili uzywam Sofiny. Zmywa nawet najgorsze swinstwa.
Bifesta to nie olej, ale plyn pseudo-micelarny (tak jak Panna Pompa) i uzywam go do zmycia oleju. Dopiero potem pianki i inne cuda.

A jaki olej jest wg mnie najlepszy? Amerykanska butla plynnej witaminy E. Sprzedawane jako "moisturizer" ale z ciekawosci uzylam do oczyszczania, i o matko!!! Kapalabym sie w tym, gdybym mogla.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:04   #4483
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Pozycję nr dwa to sama zamierzam zamówić na początku września. nie wiem już, jak skórę traktować, nic nie pomaga Używałam acne dermu, effelaru, jakiś krem z ziaji do cery trądzikowej i jego wielkie NIC Pomijając, że ED mnie podrażnił...
Pod koniec września/na początku października zamierzam także sięgnąć po krem Bielendy z kwasami, a teraz spróbuję się poratować normadermem, bo mam całkiem sporo próbek.
A ten Tialo jest tani i ma dobre opinie, wiec zamierzam go wypróbować. Może on coś zadziała...
Zamierzam także zakupić zieloną herbatę w proszku. Część zapewne dodam do podkładu mineralnego, cześć będę mieszała z glinką, a część dosypię do pudru oczyszczającego.
ja bardzo polecam Tialo Nie jest tak inwazyjny w sensie przesuszeń, zaczerwienienia czy większych podrażnień jak AD a jednocześnie jak dla mnie działa lepiej łagodnie i skutecznie i nie wypryszcza. Przy smarowaniu dwa razy dziennie, ale cieniutką warstwą to poprawa jest po tygodniu jak nie wcześniej. Szkoda tylko że nie nawilża wystarczająco i muszę się wspomagać czym innym...

DwaKoty a miałaś do czynienia/używania z filtrami Mentholatum np.
http://www.makeupalley.com/product/s.../itemid=112261

Isehan Sunkiller albo OMI np. ten:
http://mrdizzybubbles.blogspot.com/2...creen-spf.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:38   #4484
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny! jaki BB cream bedzie mial odcien podobny/identyczny jak #13 Perfect Cover Misshy? to jedyny odcien odpowiedni dla mojej cery, ale ten konkretny krem mnie nieziemsko zapycha...
Może źle usuwasz krem?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:42   #4485
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzięki kochane za wszystkie podpowiedzi , przekażę listę kuzynce, a kupkę słowika to i sobie planuję kupić
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:45   #4486
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Może źle usuwasz krem?
Apropos usuwania... Takie głupi pytanie mam. Która używa ściereczek z mikrofibry do twarzy? Bo wiem, że jest jakaś metoda mycia z ich użyciem... ale nie do końca wiem o co chodzi. Póki co ja nimi buźkę po myciu wycieram, piorę ściereczkę, suszę i na rano mam suchutką i czyściutką. I od nowa
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:49   #4487
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Apropos usuwania... Takie głupi pytanie mam. Która używa ściereczek z mikrofibry do twarzy? Bo wiem, że jest jakaś metoda mycia z ich użyciem... ale nie do końca wiem o co chodzi. Póki co ja nimi buźkę po myciu wycieram, piorę ściereczkę, suszę i na rano mam suchutką i czyściutką. I od nowa
pewnie chodzi Ci o ocm
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 16:29   #4488
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
pewnie chodzi Ci o ocm
mikrofibra nie tylko do OCM można jej używać z żelem np. micelarnym z biedrony, z mleczkiem lub nawet z samą wodą. Jak kto woli. Można sobie nią faktycznie masaż/peeling dopiero po umyciu zrobić, a do demakijażu to walnąć żel czy mleczko wmasować w buzię na to zwilżona ściereczka i pięknie wszystko schodzi. Mnie takie tarcie mikrofibra podrażnia i wypryszcza (!) a jestem zawsze delikatna no i ściereczka wyparzona, a jakoś nie służy mi ta metoda
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:28   #4489
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Mi bardzo pomogła cała seria Etude House dla cery trądzikowej (pianka do mycia, tonik, esencja i produkty punktowe), jest nawet sprzedawana w specjalnych zestawach próbek, które wystarczają na 4 tygodnie, i u mnie zdziałała cuda

http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-A...427cf9c&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-House-A...3f6d39b&_uhb=1
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
często myślałam o tej serii, chyba mnie przekonałaś.

Mi to chyba nic nie pomoze. Stara baba jestem a krosty ( takie podskórne) dalej mam

edit: ja nie wiem czy by mi to na 4 tyg starczyło <??>

Edytowane przez An Ka
Czas edycji: 2013-08-28 o 17:30
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 21:05   #4490
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mikrofibra nie tylko do OCM można jej używać z żelem np. micelarnym z biedrony, z mleczkiem lub nawet z samą wodą. Jak kto woli. Można sobie nią faktycznie masaż/peeling dopiero po umyciu zrobić, a do demakijażu to walnąć żel czy mleczko wmasować w buzię na to zwilżona ściereczka i pięknie wszystko schodzi. Mnie takie tarcie mikrofibra podrażnia i wypryszcza (!) a jestem zawsze delikatna no i ściereczka wyparzona, a jakoś nie służy mi ta metoda

a ja ostatnio zaopatrzyłam się w szczoteczkę do mycia twarzy i jest ogromna różnica. Nie myję nią codziennie buzi ale tak 2-3 razy w tygodniu
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:21   #4491
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio zaopatrzyłam się w szczoteczkę do mycia twarzy i jest ogromna różnica. Nie myję nią codziennie buzi ale tak 2-3 razy w tygodniu
którą
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:27   #4492
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja bardzo polecam Tialo Nie jest tak inwazyjny w sensie przesuszeń, zaczerwienienia czy większych podrażnień jak AD a jednocześnie jak dla mnie działa lepiej łagodnie i skutecznie i nie wypryszcza. Przy smarowaniu dwa razy dziennie, ale cieniutką warstwą to poprawa jest po tygodniu jak nie wcześniej. Szkoda tylko że nie nawilża wystarczająco i muszę się wspomagać czym innym...
Czyli kupuję na 100% O nawilżanie zawsze dbam przy okazji Całkiem zadowala mnie efekt różowego ślimaczka. I lubię go mieszać na noc z kroplą, dwoma oleju i serum it's skin. Mam o wiele mniej suchych partii. Choć są nadal Już nie wiem, jak sobie z nimi poradzić. teraz stosuję brzoskwinię Baviphat, ale jakoś nie zauważyłam, by pod względem złuszczenia suchych miejsc działała lepiej niż jabłko TM... Zobaczę, jak sobie skin79 poradzi. Ale chyba potrzebuję czegoś mocniejszego, ale nadal bez drobin.
Co do szmatek, szczoteczek i reszty stuffu, przypomniałyście mi, że muszę kupić gąbkę do twarzy
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 22:18   #4493
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

DwaKoty a miałaś do czynienia/używania z filtrami Mentholatum np.
http://www.makeupalley.com/product/s.../itemid=112261

Isehan Sunkiller albo OMI np. ten:
http://mrdizzybubbles.blogspot.com/2...creen-spf.html
Sa w kazdym supermarkecie, albo nawet 7-11, bo to z tych najtanszych na rynku.
Uzywane sa tutaj raczej jako produkty do smarowania dzieci. Nie znam zadnej osoby doroslej, ktora stosowalaby je na twarz, choc niby wg opisu na opakowaniu mozna.
W porownaniu z innymi filtrami tu dostepnymi, te nawet konsystencje maja raczej malo przyjemna.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:04   #4494
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mikrofibra nie tylko do OCM można jej używać z żelem np. micelarnym z biedrony, z mleczkiem lub nawet z samą wodą. Jak kto woli. Można sobie nią faktycznie masaż/peeling dopiero po umyciu zrobić, a do demakijażu to walnąć żel czy mleczko wmasować w buzię na to zwilżona ściereczka i pięknie wszystko schodzi. Mnie takie tarcie mikrofibra podrażnia i wypryszcza (!) a jestem zawsze delikatna no i ściereczka wyparzona, a jakoś nie służy mi ta metoda
Ah to o to chodzi! To ja zostanę przy mojej metodzie wycierania nią twarzy do sucha po myciu. No i oczywiście ją piorę codziennie. Mam dwie na zmianę to daję radę. I od kiedy tak robię (to odpukać w niemalowane) to mam mniej zanieczyszczoną buźkę. Czyli jednak ręczniki to groźne bestie. Zwłaszcza z moją pamięcią od kiedy ten ręcznik tu wisi ?
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:45   #4495
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Możecie polecić mi coś skutecznego na wągry? Jednak wolałabym nie plastry i te peel offy, bo one to mi bardziej skórki zrywają [a maski to w zasadzie w ogóle nie działają na mnie], niż usuną te małe paskudztwa
Myślę też nad zakupem czegoś w tym stylu http://www.ebay.com/itm/Blackhead-Re...item2563c87d6d albo takiej malutkiej szczoteczki, ale może jest jakieś fajne serum/maseczka, które wspomogą?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 21:30   #4496
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi coś skutecznego na wągry? Jednak wolałabym nie plastry i te peel offy, bo one to mi bardziej skórki zrywają [a maski to w zasadzie w ogóle nie działają na mnie], niż usuną te małe paskudztwa
Myślę też nad zakupem czegoś w tym stylu http://www.ebay.com/itm/Blackhead-Re...item2563c87d6d albo takiej malutkiej szczoteczki, ale może jest jakieś fajne serum/maseczka, które wspomogą?
porządne oczyszczanie twarzy po każdym makijażu (!) - u mnie: olejek, pianka, raz na jakiś czas peeling (dobrze by było raz w tyg, albo i częściej - zależy czy twoja skóra lubi i potrzebuje), maseczka (fajna jest glinka ghassoul, na razie testuję tę z Organique), czasem plastry, wykańczam też The Face Shop Vulcanic Clay - tego akurat nie polecam. słyszałam też o kupce słowiczej, że fajnie oczyszcza, jeśli rozbierze się nareszcie zamówienie na rozbiórkowym, to też będzie moja
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 22:05   #4497
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
porządne oczyszczanie twarzy po każdym makijażu (!) - u mnie: olejek, pianka, raz na jakiś czas peeling (dobrze by było raz w tyg, albo i częściej - zależy czy twoja skóra lubi i potrzebuje), maseczka (fajna jest glinka ghassoul, na razie testuję tę z Organique), czasem plastry, wykańczam też The Face Shop Vulcanic Clay - tego akurat nie polecam. słyszałam też o kupce słowiczej, że fajnie oczyszcza, jeśli rozbierze się nareszcie zamówienie na rozbiórkowym, to też będzie moja
Oczyszczam dobrze [a przynajmniej tak mi się wydaje ] tj najpierw micelar, potem puder oczyszczający i olejek myjący. Średnio dwa razy w tyg peelinguję za pomocą bezdrobiowych preparatów + jak mam mega suche partie, w ruch idzie pył ze sklały wuklanicznej, dwa razy w tyg glinka [od dłuższego czasu zółta i aktualnie maska queen helene]. Chce także wrócić do alg oczyszczających, bo byłam zachwycona efektem. Akurat pod tym względem raczej nie mam nic sobie do zarzucenia, aczkolwiek wystarczy jakiś kosmetyk i oto mam zapalnik, pozapycha, robi spustoszenie i zanieczyści Na efekty oczyszczenia muszę pracować dość długo i sumiennie, a wystarczy chwila, i po zabawie. Niestety, przy tego typu cerze raz a porządnie się nie da
Mam dokładnie te same plasterki i podobne odczucia - są do bani Miałam też herbal conk mask i było jeszcze gorzej...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 23:47   #4498
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Oczyszczam dobrze [a przynajmniej tak mi się wydaje ] tj najpierw micelar, potem puder oczyszczający i olejek myjący. Średnio dwa razy w tyg peelinguję za pomocą bezdrobiowych preparatów + jak mam mega suche partie, w ruch idzie pył ze sklały wuklanicznej, dwa razy w tyg glinka [od dłuższego czasu zółta i aktualnie maska queen helene]. Chce także wrócić do alg oczyszczających, bo byłam zachwycona efektem. Akurat pod tym względem raczej nie mam nic sobie do zarzucenia, aczkolwiek wystarczy jakiś kosmetyk i oto mam zapalnik, pozapycha, robi spustoszenie i zanieczyści Na efekty oczyszczenia muszę pracować dość długo i sumiennie, a wystarczy chwila, i po zabawie. Niestety, przy tego typu cerze raz a porządnie się nie da
Mam dokładnie te same plasterki i podobne odczucia - są do bani Miałam też herbal conk mask i było jeszcze gorzej...
A co po oleju
Moze sie nie znam, ale dla mnie kolejnosc powinna byc - micel, olej, zel/pianka, puder 2-3 razy w tyg (jesli myslimy o tym samym pudrze ) Olej tylko rozpuszcza makijaz, po nim powinno isc cos co dopiero faktycznie zmyje go z twarzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 07:28   #4499
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Może źle usuwasz krem?
stosuje OCM, wiec nie sadze. Poza tym inne kremy ani podklafy mnie nie zapchaly. Macie jakies pomysly na krem w odcieniu tak jasnym jak #13 Misshy? Uwielbiam Skin79 ze slimakiem, ale jego odcien to porazka. "Pomaranczowy" BB ze Skin 79 kolorystycznie juz jest lepszy, ale za mocne krycie mi daje i za malo "glow"
Jak z odcieniami innych BBików ze slimakiem? Z Holiki np. Nadadza sie dla bialej twarzy?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:39   #4500
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
A co po oleju
Moze sie nie znam, ale dla mnie kolejnosc powinna byc - micel, olej, zel/pianka, puder 2-3 razy w tyg (jesli myslimy o tym samym pudrze ) Olej tylko rozpuszcza makijaz, po nim powinno isc cos co dopiero faktycznie zmyje go z twarzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Po oleju krem/serum. Nie używam toników, a micelar tylko przed właściwym oczyszczeniem, bo nienawidzę lepkiej, mokrej pozostałości po tego typu produktach na już umytej facjacie
Ja robie sama olejek z emulgatorem i on tworzy z wodą emulsję, nie jest to sam, czysty olej. Nie zostaje na skórze po zmyciu, twarz jest oczyszczona. A puder do baked powder etude house.
U mnie to polega na tym, ze najpierw micelarem zmywam pierwszy brud/kurz/sebum/makijaż [tusz i te sprawy...], potem tym pudrem oczyszczam/złuszczam lekko przy okazji. Ale używam go tylko w dni, kiedy sie maluje, a nie robię tego codziennie, możne dwa, trzy razy w tyg; myję nim samą twarz, a potem olej, by domyć resztę, lekko natłuścić zbyt mocne oczyszczenie + domyć resztki kosmetyków z oczu. Wcześniej zamiast pudru używałam mydeł naturalnych. Jak się mi skończy EH, to wrócę do czarnego mydła [ale zapewne ukręcę coś sama podobnego do tego pudru, bo fajna to sprawa]. Taka pielęgnacja mi pasuje, domywam makijarz, nie przesuszam przy tym skóry, dlatego po olejek sięgam na końcu, a to ważne przy mojej cerze, bo jest skłonna do przesuszeń i walczę w suchymi partiami, więc jakbym zostawiła ją w spokoju po pudrze to byłoby brzydko
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.