Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 18:39   #3301
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - fajne nabytki. Wprawdzie to zasadniczo nie moje odcienie, zwłaszcza szminek, ale Tobie w nich bardzo ładnie, wg mnie to wybitnie Twoja kolorystyka (w każdym razie o wiele bardziej wolę Cię w takich odcieniach niż chłodnych fioletach czy różach typu Outrageously Fun, ale to tylko moje skromne zdanie ).
Superb na ręce za ciemny i za ciepły, na twarzy o wiele ładniej się prezentuje i nawet dla mnie (unikającej typowo ciepłych odcieni) wydaje się być ok. Dalej nie wiem czy go chcę . W sumie to kiedyś go macałam, ale już nic nie pamiętam, no i na buzi nie testowałam, więc tym bardziej nic mi to nie da.
Olu, dziękuję Chociaz prawde mówiąc ja sama średnio się widze w tych szminkach. Dużo lepiej sie czuje choćby w nudkowej Bad Girl RiRi Ale moze to kwestia tego, ze ja ostatnio jakies rewolucje szminkowe przezywam i mało co mi się na mnie podoba
Ale co do Outrageously to masz racje, sama ją jakis czas temu wygnałam na wymiankowy nawet
Ale na ryjku Superb jest chłodny. No przynajmniej tak ja to widzę
Macówka szczerze polecała Superb.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:02   #3302
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, dziękuję Chociaz prawde mówiąc ja sama średnio się widze w tych szminkach. Dużo lepiej sie czuje choćby w nudkowej Bad Girl RiRi Ale moze to kwestia tego, ze ja ostatnio jakies rewolucje szminkowe przezywam i mało co mi się na mnie podoba
Ale co do Outrageously to masz racje, sama ją jakis czas temu wygnałam na wymiankowy nawet
Ale na ryjku Superb jest chłodny. No przynajmniej tak ja to widzę
Macówka szczerze polecała Superb.
A fakt, w nudkach typu Bad Girl też Ci ładnie .

Ja szminkowo ostatnio też jakoś odbiegam od normy, swojej . Zamiast zimnych różowych tonów i fioletów typu Snob, Violetta, OF itp. itd., wybieram bardziej neutralne i troszkę cieplejsze róże np. Chanelową Radieuse zmieszaną z macową Flair For Finery czy Bobbikową Bikini Pink. Intensywne fuksje zastąpiłam z kolei czerwieniami. Nawet cieni używam ostatnio w innej kolorystyce (fiolety poszły trochę w odstawkę). Jedyne czego używam nadal z taką samą czestotliwością to Rebel i Dish It Up.

Na Superb się w takim razie chyba skuszę. Jak się załapię .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:34   #3303
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A fakt, w nudkach typu Bad Girl też Ci ładnie .

Ja szminkowo ostatnio też jakoś odbiegam od normy, swojej . Zamiast zimnych różowych tonów i fioletów typu Snob, Violetta, OF itp. itd., wybieram bardziej neutralne i troszkę cieplejsze róże np. Chanelową Radieuse zmieszaną z macową Flair For Finery czy Bobbikową Bikini Pink. Intensywne fuksje zastąpiłam z kolei czerwieniami. Nawet cieni używam ostatnio w innej kolorystyce (fiolety poszły trochę w odstawkę). Jedyne czego używam nadal z taką samą czestotliwością to Rebel i Dish It Up.

Na Superb się w takim razie chyba skuszę. Jak się załapię .
No czasami tak bywa
U mnie to się własnie zaczeło od innego koloru włosów. Ciekawe co będzie, jak go zmienie, przejdzie mi miłość do czerwieni, pomarańczy, rudości, a wróci do rózowych kolorów, czy niekoniecznie

Jak nie stacjonarnie to online na pewno dorwiesz go, jak się zdecydujesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:47   #3304
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki wyjątkowo tutaj.
1. swatche różu Pleasure Model i Superb MSF (od lewej)
2. swatche szminek Mornig Rose (top) i Carnal Instict
3. Morning Rose na ustach
4. Carnal Instict na ustach
5. Pleasure Model i Superb na ryjku
Ten superb wpadł mi w oko. Wybacz mi moją MACową ignorancję, ale czy to jest limitowanka?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:07   #3305
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ten superb wpadł mi w oko. Wybacz mi moją MACową ignorancję, ale czy to jest limitowanka?
Tak. Aczkolwiek pojawia się już któryś raz. Ostatnio był ok. rok temu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:08   #3306
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ten superb wpadł mi w oko. Wybacz mi moją MACową ignorancję, ale czy to jest limitowanka?
Tak, własnie wchodzi do sklepów i lada chwila na stronie powinien być, wieć masz szansę go kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:24   #3307
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, a ma któraś z Was Perpetual Flame albo Overtime? Zastanawiam się nad którąś z nich (pod kątem dorzucenia online do
Superb ), ale nie wiem, na ile warto i czy są bardziej unikatowe czy dupowalne (wiem, słoczy w necie mnóstwo, ale chciałam poznać Wasze zdanie ).

Myślę jeszcze nad Speed Dial, bo szukam jakiegoś cieplejszego różu (a mam pudełka w ramach b2m), a Chaterrbox na razie w ogóle mi nie odpowiada .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 20:55   #3308
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, własnie wchodzi do sklepów i lada chwila na stronie powinien być, wieć masz szansę go kupić
No właśnie przejrzałam stronę i nie znalazłam go .
A w ogóle paint pot normalnie kosztuje 80 zł (taką cenę na stronie widziałam)? Wydaje mi się, że jak byłam w mac w douglasie to pani mi podała cenę 96 zł... Specjalnie posprawdzałam ceny w jakich kupiłam swoje kosmetyki w douglasie z tymi ze strony i wszystkie są takie same tylko ten paint pot ma inną cenę.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:57   #3309
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja chyba skuszę się na Superb jedynie... W ogóle dzis przechodziłam obok MACa w Arkadii i w ogóle mi z głowy wyleciało, że ma wejść nowa kolekcja i nawet nie zaszłam

Dziewczyny, mam głupie pytanie - jak używacie brush cleansera? Cały czas używałam go na zasadzie moczę nim włosie, 'piorę' i wycieram w ręcznik papierowy dopóki pędzel nie jest czysty, ale dziś doczytałam instrukcję, że powinno się go spłukać potem... przyznam szczerze, że kiedyś na youtubie nawet natknęłam się na jakiś filmik, gdzie dziewczyna używała go w ten sam sposób co ja, bez spłukiwania potem i dziś zgłupłam totalnie...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:05   #3310
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No właśnie przejrzałam stronę i nie znalazłam go .
A w ogóle paint pot normalnie kosztuje 80 zł (taką cenę na stronie widziałam)? Wydaje mi się, że jak byłam w mac w douglasie to pani mi podała cenę 96 zł... Specjalnie posprawdzałam ceny w jakich kupiłam swoje kosmetyki w douglasie z tymi ze strony i wszystkie są takie same tylko ten paint pot ma inną cenę.
Bo jeszcze nie pojawiła się, chociaż online powinna być koleklcja od 26.12. Ale nie pierwszy raz maja obsuwy tam

PP po 80 na 100%.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja chyba skuszę się na Superb jedynie... W ogóle dzis przechodziłam obok MACa w Arkadii i w ogóle mi z głowy wyleciało, że ma wejść nowa kolekcja i nawet nie zaszłam

Dziewczyny, mam głupie pytanie - jak używacie brush cleansera? Cały czas używałam go na zasadzie moczę nim włosie, 'piorę' i wycieram w ręcznik papierowy dopóki pędzel nie jest czysty, ale dziś doczytałam instrukcję, że powinno się go spłukać potem... przyznam szczerze, że kiedyś na youtubie nawet natknęłam się na jakiś filmik, gdzie dziewczyna używała go w ten sam sposób co ja, bez spłukiwania potem i dziś zgłupłam totalnie...
Ja mocze pędzel, wyciskam z nadmiaru wody, nalewam na niego nieco płynu i zataczam kólka nim na otwartej dłoni az bedzie czysty. Potem płukam , odsaczam recznikiem i zostawiam do wyschniecia. To sie tyczy duzych pedzli. Małe tak samo, tylko leje wode do małego słoiczka i zanurzam je.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:24   #3311
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja swoje pędzle czyszczę MACowym płynem w ten sposób, że nasączam nim duży płatek kosmetyczny i wycieram w niego pędzel albo najpierw nalewam odrobinę płynu w dłoń, kolistymi ruchami maczam i pocieram pędzel w płynie i potem dopiero doczyszczam na płatku kosmetycznym albo nad płatkiem polewam pędzel płynem i potem wycieram w płatek. Pierwsza metoda gdy pędzel jest lekko zabrudzony, pozostałe gdy potrzeba bardziej doczyścić. Generalnie nie spłukuję potem pędzli wodą, tylko samym płynem czyszczę tak długo, aż wszystko się idealnie doczyści. Niestety dużo płynu mi schodzi przy ww. metodach. Wody zasadniczo nie używam dlatego, że mam bardzo miękką i po niej z pędzli robią mi sie miotełki . Jednak raz na jakiś czas piorę pędzle w szamponie, ale jak podeschną muszę wsadzić do foliowych opakowań, w których są sprzedawane, żeby zachowały jako taki kształt.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 22:51   #3312
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

no wlaśnie, ja tak śledzę i śledzę naszą stronę i nic ;/

ja piorę pędzle... ale ponieważ u mnie woda jedna z twardszych w PL, to nie robią sie na szczęście puchate. Ale piorę je bardzo rzadko (za rzadko, wiem, nie bijcie) - głównie przed i po makijażach "na kimś". najczęściej zaś po prostu oczyszczam je płynem, wylewam na miękki papier toaletowy lub chusteczkę odrobinę płynu, wcieram w to pędzel i potem obok wycieram go o suchą chusteczkę/papier. Nie używam płatków bo płatki sie rozwarstwiają i zostawiają te niteczki. Papier ma bardziej zbitą strukturę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 23:03   #3313
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja też początkowo używałam papieru czy chusteczek, ale się przerzuciłam na płatki (ale takie bardziej zbite, co kłaczków nie zostawiają), bo wydawało mi się, że z papieru płyn szybciej wyparowuje i że taki płatek delikatniejszy dla włosia? Czasem też jednak chusteczek używam, zwłaszcza do dużych pędzli.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:16   #3314
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Uff, no to dobrze, że nie jestem jakimś freakiem, że używam niezgodnie z przeznaczeniem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no wlaśnie, ja tak śledzę i śledzę naszą stronę i nic ;/

ja piorę pędzle... ale ponieważ u mnie woda jedna z twardszych w PL, to nie robią sie na szczęście puchate. Ale piorę je bardzo rzadko (za rzadko, wiem, nie bijcie) - głównie przed i po makijażach "na kimś". najczęściej zaś po prostu oczyszczam je płynem, wylewam na miękki papier toaletowy lub chusteczkę odrobinę płynu, wcieram w to pędzel i potem obok wycieram go o suchą chusteczkę/papier. Nie używam płatków bo płatki sie rozwarstwiają i zostawiają te niteczki. Papier ma bardziej zbitą strukturę
mogłabym się podpisać dosłownie pod każdym słowem ja piorę w mydle i potem dezynfekuję wszystkie pędzle tak raz na miesiąc, czasem dwa - tak to jedynie czyszczę cleanserem i dezynfekuję. Regularnie piorę tylko pędzle do podkładu i pudru, bo ich nie jestem w stanie doczyścić tylko płynem, a zauważyłam, że jeśli piorę je porządnie rzadziej niż raz na dwa tygodnie to potem mam jakieś nieprzyjemności na twarzy...

A produkty kremowe (eyelinery, cienie w kremie itp.) schodzą Wam bez problemów płynem? Bo ja zawsze mam problem, żeby dobrze rozpuścić ten produkt na włosiu i doczyścić te pędzle... Najszybciej mi to schodzi płynem do naczyń () ale czyszczę nim rzadko, bo jednak szkoda mi włosia
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:25   #3315
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, a czy moze gdzies juz wspominano kiedy dokladnie styczniowa kolekcja Rihanny wchodzi do sklepow? Bo tak szukam i nigdzie nie widze
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:02   #3316
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Uff, no to dobrze, że nie jestem jakimś freakiem, że używam niezgodnie z przeznaczeniem



mogłabym się podpisać dosłownie pod każdym słowem ja piorę w mydle i potem dezynfekuję wszystkie pędzle tak raz na miesiąc, czasem dwa - tak to jedynie czyszczę cleanserem i dezynfekuję. Regularnie piorę tylko pędzle do podkładu i pudru, bo ich nie jestem w stanie doczyścić tylko płynem, a zauważyłam, że jeśli piorę je porządnie rzadziej niż raz na dwa tygodnie to potem mam jakieś nieprzyjemności na twarzy...

A produkty kremowe (eyelinery, cienie w kremie itp.) schodzą Wam bez problemów płynem? Bo ja zawsze mam problem, żeby dobrze rozpuścić ten produkt na włosiu i doczyścić te pędzle... Najszybciej mi to schodzi płynem do naczyń () ale czyszczę nim rzadko, bo jednak szkoda mi włosia
Ja pędzle do podkładu staram się myć częściej niż np. dooczne i do tego sprawdza mi się najlepiej olejek do częstego mycia rąk Iwostin, seria Sensitia. Ten olejek dobrze rozpuszcza też tłuste produkty. Jednak eyelinery i kremowe produkty domywam tylko cleasnerem.

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy moze gdzies juz wspominano kiedy dokladnie styczniowa kolekcja Rihanny wchodzi do sklepow? Bo tak szukam i nigdzie nie widze
Przykro mi, nie wiem .

Edit - z drugiej strony każda limitka wchodzi zwykle na początku miesiąca, więc powinna być 2 stycznia.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-12-29 o 11:03
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:36   #3317
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
mogłabym się podpisać dosłownie pod każdym słowem ja piorę w mydle i potem dezynfekuję wszystkie pędzle tak raz na miesiąc, czasem dwa - tak to jedynie czyszczę cleanserem i dezynfekuję. Regularnie piorę tylko pędzle do podkładu i pudru, bo ich nie jestem w stanie doczyścić tylko płynem, a zauważyłam, że jeśli piorę je porządnie rzadziej niż raz na dwa tygodnie to potem mam jakieś nieprzyjemności na twarzy...

A produkty kremowe (eyelinery, cienie w kremie itp.) schodzą Wam bez problemów płynem? Bo ja zawsze mam problem, żeby dobrze rozpuścić ten produkt na włosiu i doczyścić te pędzle... Najszybciej mi to schodzi płynem do naczyń () ale czyszczę nim rzadko, bo jednak szkoda mi włosia
nie no, oczywiście, pędzle do podkładu piorę praktycznie po każdej klientce, podobnie jak jajo. Zawsze staram się je mieć czyste. Ale na przykład mam problem z domyciem podkładu z jaja..? Ja myję żelem do demakijażu lub mydłem w płynie... może jest coś co lepiej domywa?
po kremowych linerach/cieniach raz na jakiś czas myję pędzle w olejku do mycia z Isany. najczęściej po użyciu wycieram je w chusteczkę.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja pędzle do podkładu staram się myć częściej niż np. dooczne i do tego sprawdza mi się najlepiej olejek do częstego mycia rąk Iwostin, seria Sensitia. Ten olejek dobrze rozpuszcza też tłuste produkty. Jednak eyelinery i kremowe produkty domywam tylko cleasnerem.
muszę zobaczyć ten olejek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:58   #3318
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy moze gdzies juz wspominano kiedy dokladnie styczniowa kolekcja Rihanny wchodzi do sklepow? Bo tak szukam i nigdzie nie widze
Nie słyszałam o żadnej styczniowej kolekcji RiRi. LE Riahnny były w tym roku chyba 3: w maju, na jesieni i w grudniu i o więcej nic mi nie wiadomo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:37   #3319
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o żadnej styczniowej kolekcji RiRi. LE Riahnny były w tym roku chyba 3: w maju, na jesieni i w grudniu i o więcej nic mi nie wiadomo.
W styczniu powinna być limitowana kolekcja Mac Rihanna Viva Glam (błyszczyk i szminka)
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 12:42   #3320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
W styczniu powinna być limitowana kolekcja Mac Rihanna Viva Glam (błyszczyk i szminka)
Aaaa, o ta chodzi Zupełnie o niej zapomniałam
To fakt, powinna w styczniu być
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:53   #3321
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa, o ta chodzi Zupełnie o niej zapomniałam
To fakt, powinna w styczniu być
Nie wiesz może kiedy konkretnie?? Bo się na nią czaję
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:58   #3322
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Nie wiesz może kiedy konkretnie?? Bo się na nią czaję
No nie, zapomniałam kurcze spytać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:03   #3323
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

według info, które nam rozesłano VG ma być na początku lutego, a nie stycznia
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:07   #3324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
według info, które nam rozesłano VG ma być na początku lutego, a nie stycznia
Czyli dopiero za miesiac
Kasiaj, a macie jakieś info o dalszych LE, tych po nowym roku juz? Co będzie u nas, prócz Punk Couture i Magnetic Nude?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:13   #3325
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

cześć Dziewczyny, przyszłam po pomoc
moja Mama kończy właśnie swój ulubiony cień i mnie zwerbowała do znalezienia czegoś podobnego.
Czy znacie jakiś MACowy (albo nie MACowy ) cień, który może być zastępstwem dla środkowego koloru z palety Ombres Perlees de Chanel?
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
klik1
klik2

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2013-12-29 o 14:17
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:13   #3326
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli dopiero za miesiac
Kasiaj, a macie jakieś info o dalszych LE, tych po nowym roku juz? Co będzie u nas, prócz Punk Couture i Magnetic Nude?
To moze I lepiej,ze za miesiac, wiecej kasy teraz w portfelu zostanie


Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 15:55   #3327
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli dopiero za miesiac
Kasiaj, a macie jakieś info o dalszych LE, tych po nowym roku juz? Co będzie u nas, prócz Punk Couture i Magnetic Nude?
Huggable będą no i ta VG z RiRi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 16:32   #3328
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
muszę zobaczyć ten olejek
Kasia mogę Ci odlać mojego olejku Isany bo tez go sobie chwalę a mam sporo.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 16:38   #3329
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kasia mogę Ci odlać mojego olejku Isany bo tez go sobie chwalę a mam sporo.
ten z Isany mam - dzięki )

Olka mówila o jakimś z Iwostinu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:12   #3330
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, mam pytanie, zastanawiam się czym się różnią pomadki Riri Woo z Holiday i serii Fall
Pewno odpowiedź jest banalna, ale jak dla mnie są takie same?
Ps ja dopiero zaczynam
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.