Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 11:17   #4771
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44714985]Próbowałaś już podkładu- bo mój pure beige niby przy rozsmarowywaniu nie odróżnia się od koloru skóry, a w efekcie wypada zbyt żółto; chyba będzie dobry na lato dopiero
A ten płyn do demakijażu niezbyt fajnie pachnie- jeszcze go nie próbowałam [/QUOTE]
jeszcze zupełnie nic nie testowałam, byłam w domu tylko parę godzin i nie zabrałam nic z LN ze sobą

wypróbkowałam ostatnio dwa toniki: regulujący hauszki i mgiełke do twarzy put&rub - oba bardzo przyjemne, ładnie pachną, nawilżają i nie obklejają czyli to co lubię
otworzyłam serum rozświetlające pukka (niestety już się wyprzedało na naturisimo) i wcale nie jest jakieś super duper, przede wszystkim zaraz po nałożeniu robi ten efekt liftingu / napięcia twarzy, podobnie jak kolagen, ja to nazywam ściągnięciem (dużo żeli nawilżających ma ten defekt), po nałożeniu kremu ściągniecie znika, samo w sobie kiepsko też nawilża, moim potrzebom nie odpowiada, daleko mu do ulubionego santa, gdybym kupiła go w cenie regularnej to załamka, zużyję na noc łącząc z olejami
dostałam też próbeczkę mydła mango south of france (iherb) i muszę przyznać, że jest bardzo przyjemne, używam do rąk od kilku dni, miętole je namiętnie a jego w ogóle nie ubywa, ślicznie pachnie, daje kremową piankę, wszystko w nim na plus
olejek różany pai też fajny, może nie wchłania się we mnie jakoś szczególnie dobrze, ale najważniejsze, że nie zaszkodził, jego opis jakoś dziwnie na mnie działa (a generalnie ich w ogóle nie czytam) i zachęca do używania
zużyłam też próbeczki kremu na dzień i na noc z przecenionej na minejo oceanwell basic i oba są poprawne - dobrze nawilżają, szybko się wchłaniają, są praktycznie bezzapachowe, ale jakoś tak bez szału, jak dla mnie nie wyróżniają się niczym szczególnym
pianka alverde do mycia twarzy jabłko - limonka nieźle mnie wysuszyła, na początku zwalałam na pogodę, ale później spojrzałam na skład i się wyjaśniło - ma detergent scs, a takie są dla mnie za mocne (podobnie jak als, mls)
no i chyba najważniejsze odkrycie - puder lauress ultimate finish idealnie wpasowuje się w potrzeby mojej tłustej skóry i jestem pewna, że to również jego zasługa tego wielogodzinnego trzymania się makijażu na twarzy

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-21 o 11:24
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:09   #4772
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mimo że nie mam suchej skóry to ich kremy też mi odpowiadały (miałam tylko próbki), a brak zapachu jednak lepszy od zapachu "nieudanego".
Zgadzam się, a w przypadku bioturm brak substancji zapachowych nie oznacza, że śmierdzą, jak dla mnie zupełnie znośne, nieintensywne, takie zapachy trochę... medyczne
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Niezle Co bylo a nie jest nie liczy sie w rejestr
Widzę, że nadajemy na tych samych falach
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wklejam też swoje nabytki

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
i na końcu taka pomarańczowa plama to podkład 100% pure white peach
Wygląda na ekstremalną żarówkę
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
otworzyłam serum rozświetlające pukka (niestety już się wyprzedało na naturisimo) i wcale nie jest jakieś super duper, przede wszystkim zaraz po nałożeniu robi ten efekt liftingu / napięcia twarzy, podobnie jak kolagen, ja to nazywam ściągnięciem (dużo żeli nawilżających ma ten defekt), po nałożeniu kremu ściągniecie znika, samo w sobie kiepsko też nawilża, moim potrzebom nie odpowiada, daleko mu do ulubionego santa, gdybym kupiła go w cenie regularnej to załamka, zużyję na noc łącząc z olejami
A tak fajnie wyglądał skład. A może to nie jest nawilżające serum, jak tam na nim jest napisane, bo nie pamiętam?
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ja jestem konsultantką z konkurencyjnej firmy. W zasadzie to ograniczam się tylko do złożenia zamówienia dla koleżanek z mamy pracy. No dobra, ostatnio kupiłam sobie torebkę i pachnące psikadełko
Ja czasem coś zamówię z kolorówki, albo lakiery do paznokci

Przyszedł mój Mythos. Wklejam tylko to, co naturalne (maska zawiera jeden peg, a mydełko edtę).

Maska i odżywka, ręczniczek (taki malutki ok.30x30cm, akurat się nada do mycia twarzy), mydełko z czerwonym winem (tak naprawdę to tylko z pestkami i sokiem z winogron), ale winem trochę pachnie, przyjemnie. Próbki kremów do twarzy, bardzo naturalne składy, nie widzę w nich nic szkodliwego, jak i w odżywce.

Kupiłam też szampon ( ma sls i jeszcze inne niefajne rzeczy) i krem do rąk (ma glikole i inne), ale to na prezent. Dostałam masę próbek i tylko te dwa kremiki do twarzy są ok, reszta to taka średniawka składowo, mają naturalne wyciągi, ale i dużo chemii. Na plus, że na flaxie nie ukrywają składów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040404.jpg (112,5 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-21 o 12:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:23   #4773
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jeszcze zupełnie nic nie testowałam, byłam w domu tylko parę godzin i nie zabrałam nic z LN ze sobą

wypróbkowałam ostatnio dwa toniki: regulujący hauszki i mgiełke do twarzy put&rub - oba bardzo przyjemne, ładnie pachną, nawilżają i nie obklejają czyli to co lubię
otworzyłam serum rozświetlające pukka (niestety już się wyprzedało na naturisimo) i wcale nie jest jakieś super duper, przede wszystkim zaraz po nałożeniu robi ten efekt liftingu / napięcia twarzy, podobnie jak kolagen, ja to nazywam ściągnięciem (dużo żeli nawilżających ma ten defekt), po nałożeniu kremu ściągniecie znika, samo w sobie kiepsko też nawilża, moim potrzebom nie odpowiada, daleko mu do ulubionego santa, gdybym kupiła go w cenie regularnej to załamka, zużyję na noc łącząc z olejami
dostałam też próbeczkę mydła mango south of france (iherb) i muszę przyznać, że jest bardzo przyjemne, używam do rąk od kilku dni, miętole je namiętnie a jego w ogóle nie ubywa, ślicznie pachnie, daje kremową piankę, wszystko w nim na plus
olejek różany pai też fajny, może nie wchłania się we mnie jakoś szczególnie dobrze, ale najważniejsze, że nie zaszkodził, jego opis jakoś dziwnie na mnie działa (a generalnie ich w ogóle nie czytam) i zachęca do używania
zużyłam też próbeczki kremu na dzień i na noc z przecenionej na minejo oceanwell basic i oba są poprawne - dobrze nawilżają, szybko się wchłaniają, są praktycznie bezzapachowe, ale jakoś tak bez szału, jak dla mnie nie wyróżniają się niczym szczególnym
pianka alverde do mycia twarzy jabłko - limonka nieźle mnie wysuszyła, na początku zwalałam na pogodę, ale później spojrzałam na skład i się wyjaśniło - ma detergent scs, a takie są dla mnie za mocne (podobnie jak als, mls)
no i chyba najważniejsze odkrycie - puder lauress ultimate finish idealnie wpasowuje się w potrzeby mojej tłustej skóry i jestem pewna, że to również jego zasługa tego wielogodzinnego trzymania się makijażu na twarzy
Super, ze większość próbeczek Ci pasuje, ale z tą pianką to rzeczywiście kicha- a mnie z kolei tak fajnie oczyszcza skórę i nie zauważyłam, żeby wysuszała; ma nawet taką zaletę, że zmywa mój tusz nienaturalny, czym zaskarbiła sobie moją wdzięczność, bo wreszcie mogę zrobić szybki demakijaż wodą i jednym preparatem, do czego dążyłam bezskutecznie od jakiegoś czasu
Niezmiernie mnie cieszy, że lauress wreszcie trafił w odpowiednie ręce, a raczej na właściwą twarz , bo u mnie by się niechybnie zmarnował- i nie o działanie tu chodzi a o kolor, bo po prostu za bardzo odznaczał się na twarzy tzn. miał za żółty odcień i mieszałam go z innymi pudrami rozcieńczając jego niezwykłe, jak widać właściwości...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-21 o 12:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:30   #4774
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

obstawiam, że róża będzie w sam raz
co za ślicznoty??
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
kogo przygarnęłaś?? pochwal się !!!
różany może się nadać, nie jest jakimś strasznym tłuściochem choć dla siebie bym go nie kupiła.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co to za królewny???
To w lutym kupuję różę Muszę poczekać do lutego, bo póki co zapasy pieniężne poszły na wyprawkę dla dwóch ślicznych kotek :3 http://miastokotow.pl/strazaczki-florki/ Mają 6-7 miesięcy, nazywają się Ej i Bis (z zamglonym oczkiem), póki co się przyzwyczajają do mieszkania, bo 3 miesiące mieszkały w DT i trochę przeżyły przeprowadzkę. Na szczęście DT jest na naszym osiedlu (tak się miło złożyło), więc Opiekunowie wpadli do nas odstresować koty, fajni ludzie. Bis już jest ochoczo nastawiona do zabawy, jest jest dobrze, odpoczywa sobie w łazienkowej umywalce, ale Ej leży pod łóżkiem i tylko w nocy wychodzi.



Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Aleee nabytki!
Używałaś już może Super Fruits?


I ja wklejam swoje ostatnie niezbędniki:
- Bioturm - krem do rąk na zimę - działa super na suche dłonie i nie jest tłusty,
- Farfalla - deo dla tż - powiedział, że zapach odświeżający,
- Bioturm - deo - kolejne opakowanie,
- Martina Gebhardt - tonik różany - ładnie pachnie różami, dobrze nawilża,
- Eco Cosmetics - samoopalacz - wzięłam ten, bo nie było Lavery, pojemność tylko 75ml,
- Bioturm - płyn do hig. intymnej dla mężczyzn - to drugie opakowanie dla kolegi, powiedział, że bardzo fajny (nie wypytywałam o szczegóły ). Zadowolony jest też z miodowego kremu do rąk Sanoflore. Kupowałby częściej naturalne kosmetyki, ale gdyby były dostępne w każdym sklepie,
- Bioturm - płyn do hig. - kolejne opakowanie, miałam też ich piankę - wydajniejsza, ale nie odświeżała tak jak płyn.
Dobry jest? Kurcze, kusi mnie żeby spróbować, bo jego jeszcze nie miałam, no ostatni raz chociaż...
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-01-21 o 12:31
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:55   #4775
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To w lutym kupuję różę Muszę poczekać do lutego, bo póki co zapasy pieniężne poszły na wyprawkę dla dwóch ślicznych kotek :3 http://miastokotow.pl/strazaczki-florki/ Mają 6-7 miesięcy, nazywają się Ej i Bis (z zamglonym oczkiem), póki co się przyzwyczajają do mieszkania, bo 3 miesiące mieszkały w DT i trochę przeżyły przeprowadzkę. Na szczęście DT jest na naszym osiedlu (tak się miło złożyło), więc Opiekunowie wpadli do nas odstresować koty, fajni ludzie. Bis już jest ochoczo nastawiona do zabawy, jest jest dobrze, odpoczywa sobie w łazienkowej umywalce, ale Ej leży pod łóżkiem i tylko w nocy wychodzi.

matko jakie przesłodkie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:13   #4776
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluję pięknych nabytków


też się czaję na te ich serum


no to teraz muszę przejrzeć te cyferki nadrukowane na próbkach bo mam ich całkiem sporo...
serum z zieloną herbatą naprawdę nie pachnie przyjemnie, Emilia zaproponowała, że to może być wina oleju z wiesiołka...ja nie wiem co o tym myśleć bo łykam sobie właśnie wiesiołka, już nie raz smarowałam nim twarz i on jak dla mnie w ogóle nie pachnie, ale wiadomo...są oleje i oleje...nie dowiem się już czy był przeterminowany bo akurat tego miałam tylko jedną saszetkę, którą już wyrzuciłam

wklejam też swoje nabytki
O matko
Jestem ciekawa Twojej opinii korektora,napisz czy nada sie pod oczka i czy zakryje duże siniaki
Miałam kiedyś olejek z wiesiołka w buteleczce i właśnie tak śmierdolił mokrym brudnym pieskiem nie byłam w stanie pić nawet smarować nie dałam rady.

Matko wchite peach na Twojej skórze to marchewka a dla mnie jest ciut za jasny i za mało żółty a ja słowienka czystej krwi
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:16   #4777
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To w lutym kupuję różę Muszę poczekać do lutego, bo póki co zapasy pieniężne poszły na wyprawkę dla dwóch ślicznych kotek :3 http://miastokotow.pl/strazaczki-florki/ Mają 6-7 miesięcy, nazywają się Ej i Bis (z zamglonym oczkiem), póki co się przyzwyczajają do mieszkania, bo 3 miesiące mieszkały w DT i trochę przeżyły przeprowadzkę. Na szczęście DT jest na naszym osiedlu (tak się miło złożyło), więc Opiekunowie wpadli do nas odstresować koty, fajni ludzie. Bis już jest ochoczo nastawiona do zabawy, jest jest dobrze, odpoczywa sobie w łazienkowej umywalce, ale Ej leży pod łóżkiem i tylko w nocy wychodzi.
Ale cudne . No to teraz będziesz mieć z nimi utrapienie Swoją drogą podziwiam ludzi, że tak bezinteresownie dają zwierzętom schronienie i szukają domku.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 13:30   #4778
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
otworzyłam serum rozświetlające pukka (niestety już się wyprzedało na naturisimo) i wcale nie jest jakieś super duper, przede wszystkim zaraz po nałożeniu robi ten efekt liftingu / napięcia twarzy, podobnie jak kolagen, ja to nazywam ściągnięciem (dużo żeli nawilżających ma ten defekt), po nałożeniu kremu ściągniecie znika, samo w sobie kiepsko też nawilża, moim potrzebom nie odpowiada, daleko mu do ulubionego santa, gdybym kupiła go w cenie regularnej to załamka, zużyję na noc łącząc z olejami
Promolcia a jaki ma zapach to serum? Wyobraz sobie, ze wkoncu je sobie kupilam kilka dni temu kiedy przyszla mi wyplata. Okazalo sie ze ostala sie ostatnie opakowanie tego serum, byly jeszcze dwa kremy z Pukka i olejek o fajnym skladzie. Kusil mnie olejek ale nastawilam sie tylko na to serum i spiruline. Na szczescie spirulina tez byla jeszcze w tkmaxx. Zachecona efektami po zelu aloesowym dr organic pomyslalam, ze to serum bedzie idealne bo nie ma w sobie alkoholu, a jedynie aloes i wyciagi ziolowe. O ile dr Organic szczypie mnie w oczy przez jakas minute po nalozeniu, to po chwilowym sciagnieciu skora jest wspaniale nawilzona. Serum z Pukka natomiast wali kiszonym ogorkiem (serio!) i masakrycznie sciaga gebe po nalozeniu. Faktycznie tak jak po kolagenie. O ile mi to teraz srednio przeszkadza (bo chce zwezic rozszerzone pory) to jest to jakis minus. Wierze jednak w dobroczynne dzialanie tych wszystkich ziol. Zuzyje pod ranny makijaz albo pod krem. Czy twoje serum tez zalatuje ogorkiem kiszonym?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajne sklady

Wkleje Wam jakie firmy mam na tapecie:

http://www.mineralfusion.com
Jest u mnie w sklepie,sklady nawet nawet,od jakiegos czasu rozwazam kupno podkladu prasowanego
https://www.gabrielcosmeticsinc.com
Ciekawa seria organiczna i ciekawa kolorowka
http://www.naturallymediterranean.com
http://store.eveorganicsbeauty.com/default.asp
http://navitasnaturals.com

Ciekawe. Nie wiedzialam ze to Gabriel produkuje Zuzu Luxe. Duzo youtuberek-naturalek lubi ta firme. Ja swego czasu napalilam sie na ta firme:
http://www.rawskinceuticals.com/mobi....aspx?id=37751
Chcialam strasznie ten podklad, ale boje sie ze mi nie przypasi. Nie jest bardzo drogi, mozesz sie skusic. U mnie przesylka bedzie droga. Firma wyglada sensownie
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:57   #4779
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Cloche starałam się obfocić co nieco dla Ciebie, ale pochmurna pogoda plus kiepski aparat szału nie zrobiły

1 i 2 od góry
podkład LN pure fawn
podkład 100% pure white peach
korektor LN medium

3 i 4 od lewego dolnego rogu (razem 5 plam)
podkład LN pure fawn
podkład 100% pure white peach
korektor LN medium
roztarty podkład LN pure fawn (prawie zupełnie zlał się z ręką)
i na końcu taka pomarańczowa plama to podkład 100% pure white peach

5 od prawej - ta sama kolejność co przy 3 i 4
o dzieki ci dobra kobieto! ozloce cie! wychodzi na to, ze ten podklad bedzie dla mnie za ciemny... musialabym celowac w ten najjasniejszy chyba... ma ktoras???

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
matko jakie przesłodkie
bo sie florki nazywaja a wszystkie florki to slodziaki!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:59   #4780
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bo sie florki nazywaja a wszystkie florki to slodziaki!
nie śmiem nawet z tym dyskutować święta prawda!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:03   #4781
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
bo sie florki nazywaja a wszystkie florki to slodziaki!
No przecież!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 14:27   #4782
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To w lutym kupuję różę Muszę poczekać do lutego, bo póki co zapasy pieniężne poszły na wyprawkę dla dwóch ślicznych kotek :3 http://miastokotow.pl/strazaczki-florki/ Mają 6-7 miesięcy, nazywają się Ej i Bis (z zamglonym oczkiem), póki co się przyzwyczajają do mieszkania, bo 3 miesiące mieszkały w DT i trochę przeżyły przeprowadzkę. Na szczęście DT jest na naszym osiedlu (tak się miło złożyło), więc Opiekunowie wpadli do nas odstresować koty, fajni ludzie. Bis już jest ochoczo nastawiona do zabawy, jest jest dobrze, odpoczywa sobie w łazienkowej umywalce, ale Ej leży pod łóżkiem i tylko w nocy wychodzi.
Podobno ludzie dzielą się, mówiąc brzydko na "psiarzy" i "kociarzy"; ja co prawda należę do tych pierwszych, ale one są niesamowicie śliczne i słodkie ; a co to znaczy "dom niewychodzący"?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:52   #4783
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44723443]Podobno ludzie dzielą się, mówiąc brzydko na "psiarzy" i "kociarzy"; ja co prawda należę do tych pierwszych, ale one są niesamowicie śliczne i słodkie ; a co to znaczy "dom niewychodzący"?[/QUOTE]

Też lubię psy, duże psy, najbardziej husky!, ale bardziej u kogoś, nie u mnie w bloku
Niewychodzący czyli koty siedzą w domu, nie przechadzają się samotnie na spacerki. Spacerki tylko na smyczy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:12   #4784
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też lubię psy, duże psy, najbardziej husky!, ale bardziej u kogoś, nie u mnie w bloku
Niewychodzący czyli koty siedzą w domu, nie przechadzają się samotnie na spacerki. Spacerki tylko na smyczy
Aaaa..., to o to chodzi...
A dzisiaj znów o "olejku z kupy osiołka"http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=50677
Nikomu się nie chce tego doprecyzować, ale trudno się dziwić, skoro sama bohaterka tego newsa użyła takiego sformułowania...I nie ma w takim razie co się dziwić ludziom, którzy, karmieni takimi właśnie newsami, patrzą z obrzydzeniem na ekomaniaków
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:42   #4785
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Dobry jest? Kurcze, kusi mnie żeby spróbować, bo jego jeszcze nie miałam, no ostatni raz chociaż...
Mi pasuje, ale nie pocę się jakoś wybitnie. Tż też kilka razy użył i nie narzekał na działanie.

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Matko wchite peach na Twojej skórze to marchewka a dla mnie jest ciut za jasny i za mało żółty a ja słowienka czystej krwi
Mam podobne wrażenia. I na twarzy wygląda naturalnie, nie daje po oczach


Susabee
Samoopalacz Eco Cosmetics czuć już z opakowania. Kolor opalenizny delikatny, bez smug. Nie użyłam balsamu przed aplikacją i dzisiaj czułam, że skóra jest trochę sucha.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:46   #4786
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Ciekawe. Nie wiedzialam ze to Gabriel produkuje Zuzu Luxe. Duzo youtuberek-naturalek lubi ta firme. Ja swego czasu napalilam sie na ta firme:
http://www.rawskinceuticals.com/mobi....aspx?id=37751
Chcialam strasznie ten podklad, ale boje sie ze mi nie przypasi. Nie jest bardzo drogi, mozesz sie skusic. U mnie przesylka bedzie droga. Firma wyglada sensownie
Ciekawa jestem jak oceniasz sklad podkladu w kompakcie mineralfusion?
http://mineralfusion.com/index.php/s...der-foundation

Bo on jest w kolejce jak mi sie Lumiere skonczai gdyby my chelle mi nie przypasowal
Co do zuzuluxe to mam roz i jest fajnyMialam chyba tez maskare ale nie pamietam czy byla dobra.
Oj oj nastepna kuszaca firmaTyle rzeczy kusiten podklad fajnie wyglada tylko zastanawiam sie nad dwoma skladnikami ktorych moja skora moze nie polubic-orange peel i avocado oil.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-01-21 o 15:50
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:21   #4787
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mi pasuje, ale nie pocę się jakoś wybitnie. Tż też kilka razy użył i nie narzekał na działanie.



Mam podobne wrażenia. I na twarzy wygląda naturalnie, nie daje po oczach


Susabee
Samoopalacz Eco Cosmetics czuć już z opakowania. Kolor opalenizny delikatny, bez smug. Nie użyłam balsamu przed aplikacją i dzisiaj czułam, że skóra jest trochę sucha.
W takim razie nie biorę go pod uwagę , dzięki
Z Eco Cosmetics uwielbiam trzy rzeczy, które mają już u mnie ugruntowaną pozycję i zawsze muszę je mieć w łazience- pianka i lakier do włosów oraz pasta do zębów; jeszcze ich kremy podobają się tż

Czarny Elfie oraz La songerie- od wczoraj mam ślinotok od Waszego kuszenia (zapewne nie tylko ja ) i jak tak dalej pójdzie, to poprosimy Was o zorganizowanie zbiorowego zamówienia

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-21 o 16:27
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:17   #4788
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mi pasuje, ale nie pocę się jakoś wybitnie. Tż też kilka razy użył i nie narzekał na działanie.
Ja praktycznie w ogóle się nie pocę, u mnie to coś innego przeszkadza w używaniu naturalnych deo - uczulenie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:19   #4789
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44725108]W takim razie nie biorę go pod uwagę , dzięki
Z Eco Cosmetics uwielbiam trzy rzeczy, które mają już u mnie ugruntowaną pozycję i zawsze muszę je mieć w łazience- pianka i lakier do włosów oraz pasta do zębów; jeszcze ich kremy podobają się tż

Czarny Elfie oraz La songerie- od wczoraj mam ślinotok od Waszego kuszenia (zapewne nie tylko ja ) i jak tak dalej pójdzie, to poprosimy Was o zorganizowanie zbiorowego zamówienia[/QUOTE]

Nie przepadam za Laverą ale ich samoopalacz naprawdę polubiłam ,uwielbiam też ten od Phytemy(teraz w promo).
Obecnie mam na stanie samoopalacz Green People i Lavery ,podesłać Tobie próbeczki?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 17:31   #4790
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Laverą ale ich samoopalacz naprawdę polubiłam ,uwielbiam też ten od Phytemy(teraz w promo).
Obecnie mam na stanie samoopalacz Green People i Lavery ,podesłać Tobie próbeczki?
Dzięki wielkie, ale oba zawierają DHA i nie mam złudzeń co do zapachu -; a miałaś kiedyś ten z brązerem od Pata? On jest jeszcze w miarę do zniesienia , ale teraz to będę celować w te na erytrulozie, bo zapach prawie niewyczuwalny mają
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:51   #4791
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja praktycznie w ogóle się nie pocę, u mnie to coś innego przeszkadza w używaniu naturalnych deo - uczulenie
To może lepiej nie ryzykuj.
Kiedy używałam drogeryjnych to skóra pod pachami wyglądała tragicznie i ciągle była podrażniona, a użycie świeżo po goleniu było niezłym wyzwaniem. Na szczęście nie mam już takich problemów.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 18:35   #4792
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jeszcze zupełnie nic nie testowałam, byłam w domu tylko parę godzin i nie zabrałam nic z LN ze sobą

wypróbkowałam ostatnio dwa toniki: regulujący hauszki i mgiełke do twarzy put&rub - oba bardzo przyjemne, ładnie pachną, nawilżają i nie obklejają czyli to co lubię
otworzyłam serum rozświetlające pukka (niestety już się wyprzedało na naturisimo) i wcale nie jest jakieś super duper, przede wszystkim zaraz po nałożeniu robi ten efekt liftingu / napięcia twarzy, podobnie jak kolagen, ja to nazywam ściągnięciem (dużo żeli nawilżających ma ten defekt), po nałożeniu kremu ściągniecie znika, samo w sobie kiepsko też nawilża, moim potrzebom nie odpowiada, daleko mu do ulubionego santa, gdybym kupiła go w cenie regularnej to załamka, zużyję na noc łącząc z olejami
dostałam też próbeczkę mydła mango south of france (iherb) i muszę przyznać, że jest bardzo przyjemne, używam do rąk od kilku dni, miętole je namiętnie a jego w ogóle nie ubywa, ślicznie pachnie, daje kremową piankę, wszystko w nim na plus
olejek różany pai też fajny, może nie wchłania się we mnie jakoś szczególnie dobrze, ale najważniejsze, że nie zaszkodził, jego opis jakoś dziwnie na mnie działa (a generalnie ich w ogóle nie czytam) i zachęca do używania
zużyłam też próbeczki kremu na dzień i na noc z przecenionej na minejo oceanwell basic i oba są poprawne - dobrze nawilżają, szybko się wchłaniają, są praktycznie bezzapachowe, ale jakoś tak bez szału, jak dla mnie nie wyróżniają się niczym szczególnym
pianka alverde do mycia twarzy jabłko - limonka nieźle mnie wysuszyła, na początku zwalałam na pogodę, ale później spojrzałam na skład i się wyjaśniło - ma detergent scs, a takie są dla mnie za mocne (podobnie jak als, mls)
no i chyba najważniejsze odkrycie - puder lauress ultimate finish idealnie wpasowuje się w potrzeby mojej tłustej skóry i jestem pewna, że to również jego zasługa tego wielogodzinnego trzymania się makijażu na twarzy
Zawsze możesz się pozbyć - sprzedać serum... Coś mi się wydaję, że mi by się spodobało...
Kojarzysz może co jest przecenione o 40% z Phenome?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:03   #4793
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To może lepiej nie ryzykuj.
Kiedy używałam drogeryjnych to skóra pod pachami wyglądała tragicznie i ciągle była podrażniona, a użycie świeżo po goleniu było niezłym wyzwaniem. Na szczęście nie mam już takich problemów.
To mam tak samo z naturalnymi. Za to Adidasy i inne Rexony przyjmuje z uśmiechem Cóż, nie można mieć wszystkiego. Moje pachy i zęby są zbyt wybredne. Na szczęście już opanowałam twarz, co było dotychczas największym wyzwaniem i tylko aptekę przyjmowała, kilka prób zmiany było i wszystkie kończyły się wysypką. Teraz nie grymasi na naturalki

Czym różnią się lakiery do paznokci naturalne od nienaturalnych? Jest jakaś różnica w trwałości czy coś? Używacie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 20:19   #4794
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Promolcia

Znalazłam serum z zieloną herbatą JMO i pachnie całkiem przyjemnie...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:10   #4795
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To mam tak samo z naturalnymi. Za to Adidasy i inne Rexony przyjmuje z uśmiechem Cóż, nie można mieć wszystkiego. Moje pachy i zęby są zbyt wybredne. Na szczęście już opanowałam twarz, co było dotychczas największym wyzwaniem i tylko aptekę przyjmowała, kilka prób zmiany było i wszystkie kończyły się wysypką. Teraz nie grymasi na naturalki

Czym różnią się lakiery do paznokci naturalne od nienaturalnych? Jest jakaś różnica w trwałości czy coś? Używacie?
To super, że znalazłaś to, co służy Twojej twarzy. Może i deo naturalne z czasem znajdziesz .

Ja używam lakierów Benecos, nie mają formaldehydu, toluenu i ftalanów. Z trwałością różnie, gdy siedzę w domu to i z pięć dni lakier wytrzymuje. Najbardziej jednak lubię bezbarwne, nie ma kłopotu
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:44   #4796
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To super, że znalazłaś to, co służy Twojej twarzy. Może i deo naturalne z czasem znajdziesz .

Ja używam lakierów Benecos, nie mają formaldehydu, toluenu i ftalanów. Z trwałością różnie, gdy siedzę w domu to i z pięć dni lakier wytrzymuje. Najbardziej jednak lubię bezbarwne, nie ma kłopotu
A widziałyście wątek o olejowaniu paznokci ?? Podobno znacznie wydłuża trwałość lakieru, wzmacnia paznokcie i poprawia kondycję skórek; może też wpłynąć na zmianę kształtu paznokcia poprzez wydłużenie płytki na skutek przyrostu różowej części do opuszka, ale ten przyrost jest bardzo wrażliwy na wszelkie urazy, głównie na grzebanie pod paznokciem Dziewczyny wklejają zdjęcia sprzed olejowania oraz po jakimś czasie i naprawdę różnica jest ogromna, a olejują większością dostępnych olejków (głównie z Rossa)

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-21 o 21:48
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:49   #4797
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
...
A tak fajnie wyglądał skład. A może to nie jest nawilżające serum, jak tam na nim jest napisane, bo nie pamiętam?
...
gratuluję nowych nabytków
serum ma w nazwie radiance...no ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak piękny skład za taką cenę nawilżał też przyzwoicie
czepiam się, wiem...
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To w lutym kupuję różę Muszę poczekać do lutego, bo póki co zapasy pieniężne poszły na wyprawkę dla dwóch ślicznych kotek :3 http://miastokotow.pl/strazaczki-florki/ Mają 6-7 miesięcy, nazywają się Ej i Bis (z zamglonym oczkiem), póki co się przyzwyczajają do mieszkania, bo 3 miesiące mieszkały w DT i trochę przeżyły przeprowadzkę. Na szczęście DT jest na naszym osiedlu (tak się miło złożyło), więc Opiekunowie wpadli do nas odstresować koty, fajni ludzie. Bis już jest ochoczo nastawiona do zabawy, jest jest dobrze, odpoczywa sobie w łazienkowej umywalce, ale Ej leży pod łóżkiem i tylko w nocy wychodzi.

Dobry jest? Kurcze, kusi mnie żeby spróbować, bo jego jeszcze nie miałam, no ostatni raz chociaż...
kociaczki są boskie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
O matko
Jestem ciekawa Twojej opinii korektora,napisz czy nada sie pod oczka i czy zakryje duże siniaki
Miałam kiedyś olejek z wiesiołka w buteleczce i właśnie tak śmierdolił mokrym brudnym pieskiem nie byłam w stanie pić nawet smarować nie dałam rady.

Matko wchite peach na Twojej skórze to marchewka a dla mnie jest ciut za jasny i za mało żółty a ja słowienka czystej krwi
o LN napisze cokolwiek w przyszłym tygodniu bo nie mam ich z sobą
łykam teraz takiego wiesiołka i on ani trochę nie śmierdoli
http://www.aboca.com/pl/produkty/olej-z-wiesiolka
white peach jest faktycznie dla mnie za ciemny, ale na tych zdjęciach wygląda dość drastycznie, w rzeczywistości dobrze rozsmarowana, mała ilość jest ładnym, ciepłym kolorkiem, tylko że mój aparat raczej tego nie zdoła uchwycić

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Promolcia a jaki ma zapach to serum? Wyobraz sobie, ze wkoncu je sobie kupilam kilka dni temu kiedy przyszla mi wyplata. Okazalo sie ze ostala sie ostatnie opakowanie tego serum, byly jeszcze dwa kremy z Pukka i olejek o fajnym skladzie. Kusil mnie olejek ale nastawilam sie tylko na to serum i spiruline. Na szczescie spirulina tez byla jeszcze w tkmaxx. Zachecona efektami po zelu aloesowym dr organic pomyslalam, ze to serum bedzie idealne bo nie ma w sobie alkoholu, a jedynie aloes i wyciagi ziolowe. O ile dr Organic szczypie mnie w oczy przez jakas minute po nalozeniu, to po chwilowym sciagnieciu skora jest wspaniale nawilzona. Serum z Pukka natomiast wali kiszonym ogorkiem (serio!) i masakrycznie sciaga gebe po nalozeniu. Faktycznie tak jak po kolagenie. O ile mi to teraz srednio przeszkadza (bo chce zwezic rozszerzone pory) to jest to jakis minus. Wierze jednak w dobroczynne dzialanie tych wszystkich ziol. Zuzyje pod ranny makijaz albo pod krem. Czy twoje serum tez zalatuje ogorkiem kiszonym?
właśnie nałożyłam solo serum pukka, dzięki Twojej sugestii faktycznie wyczuwam zapach kiszonych ogórków choć wcześniej zupełnie o tym nie pomyślałam, generalnie nie przeszkadza mi ten zapach (ale przyznaję, że mojej powonienie jest przytępione), twarz była ściągnięta prze ok 20 min, teraz już odzyskuję mimikę, nawilżenie nadal uważam za kiepskie, ale podobnie jak Ty mam nadzieję, że twarz na swój sposób wykorzysta te dobrocie, które w nim siedzą

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o dzieki ci dobra kobieto! ozloce cie! wychodzi na to, ze ten podklad bedzie dla mnie za ciemny... musialabym celowac w ten najjasniejszy chyba... ma ktoras???

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


bo sie florki nazywaja a wszystkie florki to slodziaki!
czy pure fawn jest kolorem idealnie dopasowanym do Twojej skóry? bo na mnie (a ja jestem bardzo blada, ale typowo żółta) wybija się z niego lekki róż. też myślałam, że jeśli kiedyś zdecyduję się na podkład 100% pure to zamówiłabym właśnie najjaściejszy creme bo ze zdjęć, które oglądałam wydaje mi się on typowym żółtkiem i jeśli Ty masz w sobie coś z różu to nie do końca mógłby Ci pasować...ale to są tylko moje przypuszczenia, na żywo creme nie widziałam

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz się pozbyć - sprzedać serum... Coś mi się wydaję, że mi by się spodobało...
Kojarzysz może co jest przecenione o 40% z Phenome?
byłam dziś w phenome, zupełnie zapomniałam, że sklep internetowy żyje swoim życiem a sklepy stacjonarne swoim, szłam tam z myślą, że kupię ten lotion po goleniu ale on akurat nie był przeceniony, w poznaniu -40% było dosłownie na trzy rzeczy - jakiś żel pod prysznic, męski krem do golenia i chyba olejek do ciała, maseczka, którą chciała jadzia w ogóle nie jest przeceniona
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:02   #4798
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44732161]A widziałyście wątek o olejowaniu paznokci ?? Podobno znacznie wydłuża trwałość lakieru, wzmacnia paznokcie i poprawia kondycję skórek; może też wpłynąć na zmianę kształtu paznokcia poprzez wydłużenie płytki na skutek przyrostu różowej części do opuszka, ale ten przyrost jest bardzo wrażliwy na wszelkie urazy, głównie na grzebanie pod paznokciem Dziewczyny wklejają zdjęcia sprzed olejowania oraz po jakimś czasie i naprawdę różnica jest ogromna, a olejują większością dostępnych olejków (głównie z Rossa) [/QUOTE]

O kurcze, to bym chciała - bo te moje odstające skórki są niemożliwe. Czasem mieszam krem do rąk z olejem i na to rękawiczki, ale pewnie za rzadko...
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:05   #4799
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44726109]Dzięki wielkie, ale oba zawierają DHA i nie mam złudzeń co do zapachu -; a miałaś kiedyś ten z brązerem od Pata? On jest jeszcze w miarę do zniesienia , ale teraz to będę celować w te na erytrulozie, bo zapach prawie niewyczuwalny mają [/QUOTE]

Akurat te 2 pachną naprawdę niezle DHA ledwo wyczuwalny
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:10   #4800
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluję nowych nabytków
serum ma w nazwie radiance...no ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak piękny skład za taką cenę nawilżał też przyzwoicie
czepiam się, wiem...
Nie, nie czepiasz, masz rację, radiance, czyli promienna cera pełna zdrowego blasku jest możliwa raczej tylko wtedy, gdy skóra jest dobrze nawilżona, więc nawilżenie powinno być, a na pewno nie powinno być efektu odwrotnego, czyli wysuszu i ściągnięcia. a może produkt, jeśli ma dużo aloesu, to zadziałał tak tylko za pierwszym razem Tak jak u mnie aloes Equilibry, a potem cud miód, orzeszki coraz lepiej.

Dziękuję

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44732161]A widziałyście wątek o olejowaniu paznokci ?? Podobno znacznie wydłuża trwałość lakieru, wzmacnia paznokcie i poprawia kondycję skórek; może też wpłynąć na zmianę kształtu paznokcia poprzez wydłużenie płytki na skutek przyrostu różowej części do opuszka, ale ten przyrost jest bardzo wrażliwy na wszelkie urazy, głównie na grzebanie pod paznokciem Dziewczyny wklejają zdjęcia sprzed olejowania oraz po jakimś czasie i naprawdę różnica jest ogromna, a olejują większością dostępnych olejków (głównie z Rossa) [/QUOTE]

Niektórzy zalecają odtłuszczanie paznokci przed malowaniem, np alkoholem, zmywaczem, czy specjalnym produktem, bo rzekomo wszelkie tłuste warstwy na paznokciu skracają trwałość lakierów. Wg mnie jest wręcz odwrotnie, trzeba tylko odczekać, aż się olejek czy krem porządnie wchłoną Zgadzam się też z tym przyrostem żywej części płytki i tym, żeby nie ingerować pod paznokciem, no ale u mnie to nie dało rady, bo jednak przy domowych czynnościach, pod paznokcie wchodzą wszelkie niepożądane obiekty, powiedzmy wprost, brudek po prostu, którego samo umycie rąk nie zawsze się pozbędzie i u mnie szczoteczka do czyszczenia paznokci idzie w ruch praktycznie codziennie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.