Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 22:06   #1591
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Brązery L"oreal są prawie bezdrobinowe. Wiem, że mają też ciemniejsze kolory, ale nie orientuję się, jak ciemne.
hmm, generalnie to ma być na prezent wiec raczej chodzi mi o coś z wyższej pólki
ale i tak dzięki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:13   #1592
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Nie zauważyłam, że napisałaś, że ma być na prezent

Na pewno ciemne brązery ma też Dior, ale tutaj nie jestem w stanie powiedzieć, czy są bezdrobinowe.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:32   #1593
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja polecam od siebie Estee Lauder "Bronze Goddess",on posiada drobinki,ale sa one calkowicie niewidiczne na twarzy,te drobinki są maluteńkie koloru różowego, na twarzy daje to ciekawy efektNajważniejsze jednak,ze ten puder zawiera składniki matujące skórę,przez to się cera ni błyszczy i nie wygląda się po użyciu bronzera,jakby miało się brudną twarz. Tylko drogie pieroństwo jestbo kosztuje 160zł w Sephorze (ja mam co prawda promocyjne z allegro,ale raczej na prezent sie ni nada)
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:34   #1594
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

W ogóle: dobrze Cię znowu widzieć, już tak dawno na siebie nie wpadłyśmy na forum
Właśnie, właśnie!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:39   #1595
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
hmm, generalnie to ma być na prezent wiec raczej chodzi mi o coś z wyższej pólki
ale i tak dzięki
To Lavertu odpada- jest mało eleganckie Nie jest aż tak tanie ale wygląda jak bazarowy kosmetyk

Zatem kupiłabym coś z Chanel, Diora lub Guerlain
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 05:45   #1596
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, że napisałaś, że ma być na prezent

Na pewno ciemne brązery ma też Dior, ale tutaj nie jestem w stanie powiedzieć, czy są bezdrobinowe.
Nic nie szkodzi, że nie zauważyłaś
A co do Diora, to mam brązer Diora i ma drobinki jak byk, więc ten się nadawać nie będzie. Musiałabym zobaczyć, czy może są inne serie z brązerami.

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
ja polecam od siebie Estee Lauder "Bronze Goddess",on posiada drobinki,ale sa one calkowicie niewidiczne na twarzy,te drobinki są maluteńkie koloru różowego, na twarzy daje to ciekawy efektNajważniejsze jednak,ze ten puder zawiera składniki matujące skórę,przez to się cera ni błyszczy i nie wygląda się po użyciu bronzera,jakby miało się brudną twarz. Tylko drogie pieroństwo jestbo kosztuje 160zł w Sephorze (ja mam co prawda promocyjne z allegro,ale raczej na prezent sie ni nada)
Może być drogie Dzięki za namiar - będę oglądać odcienie. A jak jest matujący to też dobrze

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To Lavertu odpada- jest mało eleganckie Nie jest aż tak tanie ale wygląda jak bazarowy kosmetyk

Zatem kupiłabym coś z Chanel, Diora lub Guerlain
No to szkoda, że Lavertu niedobrze wyglada. No ale trudno.
Te Chanele, Diory i Guerlainy, które widziałam, na pewno mają drobinki. Niestety...
Będę szukać

EDIT:
Zaczynam od truskawy.
Czy któraś z Was widziała na żywo:
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=55491 - tu konkretnie chodzi mi o ten najciemniejszy odcień, bo najjaśniejszy mam i wiem, jak wygląda
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=51628 - wygląda ciemno i matowo, mógłby się nadawać, ale na temat tego pudru nie wiem na razie absolutnie nic.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 08:40   #1597
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Proszę

Kasiu, powiem Ci, ze jestem z niego tak średnio zadowolona. Coś nie bardzo potrafię go nałożyć. Czuję się, jakbym jeździła pędzlem po szybie, tak ciężko mi się go nakłada.
Jestem dużo bardziej zadowolona z innego brązera L'Oreal: tego nr 01 Glam Bronze. Świetny jasny, naturalny jasny beż.

W ogóle: dobrze Cię znowu widzieć, już tak dawno na siebie nie wpadłyśmy na forum

Margaretko,

L'oreal 01 Glam Bronze to taki w kwadratowej puderniczce, takiej samej jak róże Widziałam je na allegro, ale nie kupiłam, bo zapomniałam o nich


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Właśnie, właśnie!



Fakt coś mnie ostatnio tu dawno nie było obiecuję poprawę


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Zaczynam od truskawy.
Czy któraś z Was widziała na żywo:
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=55491 - tu konkretnie chodzi mi o ten najciemniejszy odcień, bo najjaśniejszy mam i wiem, jak wygląda
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=51628 - wygląda ciemno i matowo, mógłby się nadawać, ale na temat tego pudru nie wiem na razie absolutnie nic.

Diory wszystkie na pewno są z mega drobinami

HR też ma drobinki, ale mniejsze, prawie niewidoczne na skórze, takie drobniutkie i 02 jest ciemna

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-12-04 o 10:04
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 08:42   #1598
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja właśnie myślałam o tym brązerze, do którego podałaś link, Dior Bronze Essential Bronzing Powder - # 040 Amber.
Będę dzisiaj po południu w Sephorze, mogę sprawdzić, czy/jakie ma drobinki

EDIT: Contax już napisałą wyżej, że ma drobinki.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 08:48   #1599
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

L'oreal 01 Glam Bronze to taki w kwadratowej puderniczce, takiej samej jak róże Widziałam je na allegro, ale nie kupiłam, bo zapomniałam o nich







Fakt coś mnie ostatnio tu dawno nie było obiecuję poprawę

Tak, to ten. Wypróbowałam wiele brązerów, ale ten jest najlepszy.
Na Allegro były też tegoroczne nowsze wersje, w tej okrągłej puderniczce. Kolor dokładnie ten sam, co w kwadratowej.

To dobrze, bo już się zaczęłam zastanawiać, czy coś się stało, że CIę nie ma. Brakuje tutaj Twoich opinii na temat kosmetyków

Przepraszam za post pod postem, nie wyszła mi opcja multicytowania.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 08:53   #1600
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Diory wszystkie na pewno są z mega drobinami

HR też ma drobinki, ale mniejsze, prawie niewidoczne na skórze, takie drobniutkie i 02 jest ciemna
o, czyli by wyglądało, że ten HR mógłby być.
A nie wiesz, czy jest 03 czy ten 02 jest najciemniejszy?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślałam o tym brązerze, do którego podałaś link, Dior Bronze Essential Bronzing Powder - # 040 Amber.
Będę dzisiaj po południu w Sephorze, mogę sprawdzić, czy/jakie ma drobinki
Byłabym baaaardzo wdzięczna
Jakbyś miała możliwość porównania z odcieniem nr 01 (najjaśniejszym w każdym razie), to byłoby super, bo wtedy mi po prostu powiesz, że np. drobinki są takie same albo mniejsze albo większe
Raz jeszcze dzięki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:21   #1601
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tak, to ten. Wypróbowałam wiele brązerów, ale ten jest najlepszy.
Na Allegro były też tegoroczne nowsze wersje, w tej okrągłej puderniczce. Kolor dokładnie ten sam, co w kwadratowej.

Fajnie, dzięki już wiem, czego szukać


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To dobrze, bo już się zaczęłam zastanawiać, czy coś się stało, że CIę nie ma. Brakuje tutaj Twoich opinii na temat kosmetyków

Miło mi

Wiesz co, ostatnio mało co mnie wzrusza. Większość nowości jest pt. ale to już było, albo różnią się tylko dodatkiem mega – drobin A już największym rozczarowaniem były ostatnie limitowane Meteoryty - Gold Temptation, ze swoim bazarowym efektem

Jedynie z zimowych kolekcji podoba mi się róż Chanel no i testowałam trochę podkładów

Czekam na nowości wiosenne.

A żeby nie było luki to ostatnio zaprzedałam duszę i ciało perfumom co niestety jest dużo droższą zabawą niż kolorówka


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
o, czyli by wyglądało, że ten HR mógłby być.
A nie wiesz, czy jest 03 czy ten 02 jest najciemniejszy?

Też mi się wydaje, ze HR mogłabyś brać pod uwagę
03 też jest i one są naprawdę ciemne i matowe
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 11:39   #1602
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Jakiś czas temu testowałam puder brązujący YSL,co prawda najjaśniejszy odcień,ale były i te ciemne.Pamiętam,że drobinek nie miał,albo je miał,ale bardzo maleńkie i dyskretne.
http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C358
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:31   #1603
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Clinique ma z tego co pamietam ladne, bezdrobinkowe pudry...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 22:17   #1604
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
o, czyli by wyglądało, że ten HR mógłby być.
A nie wiesz, czy jest 03 czy ten 02 jest najciemniejszy?


Byłabym baaaardzo wdzięczna
Jakbyś miała możliwość porównania z odcieniem nr 01 (najjaśniejszym w każdym razie), to byłoby super, bo wtedy mi po prostu powiesz, że np. drobinki są takie same albo mniejsze albo większe
Raz jeszcze dzięki


Byłam i obejrzałam. Powiem tak: w tym # 040 Amber też są złote drobinki. Jest ich trochę mniej niż w 01 i są mniej widoczne, ale wg mnie wynika to z koloru: ciemniejszy je lepiej ukrywa. Jednak nadal są widoczne.


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Wiesz co, ostatnio mało co mnie wzrusza. Większość nowości jest pt. ale to już było, albo różnią się tylko dodatkiem mega – drobin A już największym rozczarowaniem były ostatnie limitowane Meteoryty - Gold Temptation, ze swoim bazarowym efektem

Jedynie z zimowych kolekcji podoba mi się róż Chanel no i testowałam trochę podkładów

Czekam na nowości wiosenne.

A żeby nie było luki to ostatnio zaprzedałam duszę i ciało perfumom co niestety jest dużo droższą zabawą niż kolorówka

Ja kupiłam te Meteoryty, bo chciałam je mieć i teraz nieustannie przekonuję samą siebie, że one mi się podobają To chyba jedyne Meteoryty, które mi nie pasują.

Widzialam ten róż, śliczny. Na razie nie kupuję, bo mam już swój cudny (i tani ) róż.

Znalazłaś jakieś idealne perfumy dla siebie?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 05:52   #1605
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, ze HR mogłabyś brać pod uwagę
03 też jest i one są naprawdę ciemne i matowe
No to muszę się chyba gdzieś wybrać na poszukiwanie 03

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu testowałam puder brązujący YSL,co prawda najjaśniejszy odcień,ale były i te ciemne.Pamiętam,że drobinek nie miał,albo je miał,ale bardzo maleńkie i dyskretne.
http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C358
Na stronie te ciemne odcienie są za jasne niestety
To ma być taki brąz....

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Clinique ma z tego co pamietam ladne, bezdrobinkowe pudry...
Dzięki, poprzeglądam

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Byłam i obejrzałam. Powiem tak: w tym # 040 Amber też są złote drobinki. Jest ich trochę mniej niż w 01 i są mniej widoczne, ale wg mnie wynika to z koloru: ciemniejszy je lepiej ukrywa. Jednak nadal są widoczne.
Dzięki wielkie
No to jednak ten Dior raczej odpada i na razie faworytem jest HR
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 07:26   #1606
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

czy ktos ma skład tego cuda - nigdzie nie mogę dokopać się czy sa tam jakies zapychacze - czy nie
http://www.s☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product.php?group=colour&id=562
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 08:28   #1607
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam te Meteoryty, bo chciałam je mieć i teraz nieustannie przekonuję samą siebie, że one mi się podobają To chyba jedyne Meteoryty, które mi nie pasują.

Fakt, to jedyne Meteoryty, które są mówiąc delikatnie tandetne.
Tonacja jest fajna, ale ten brokat załatwia wszystko
I nawet się zastanawiałam, czy je kupiłaś, bo znając Twoje upodobania byłam prawie pewna, że Ci nie podpasują.


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Widzialam ten róż, śliczny. Na razie nie kupuję, bo mam już swój cudny (i tani ) róż.

Ja też na razie go nie mam Mam zamiar zapolować na Twój róż idalny

Tak przy okazji są te róże u nas w sklepach, czy muszę wypuścić się w poszukiwaniach na bazary co będzie u mnie problematycze, bo tam gdzie mieszkam nic takiego nie ma.


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Znalazłaś jakieś idealne perfumy dla siebie?

Margaretko, ja nawet nie szukam ideału Kręci mnie samo poszukiwanie, poznawanie coraz to nowych zapachów, a jest ich nieprzebrane morze, więc będę miała co robić


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No to muszę się chyba gdzieś wybrać na poszukiwanie 03

Wiem, że duży wybrór HR jest w Douglasach. Zerknij przy okazji na brązery Nouby. Powinni mieć w swojej ofercie coś w ciemnej tonacji.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 12:19   #1608
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam pytanie o ten brązer L'oreala byłam wczoraj w paru sklepach i go nie było, czy tylko mozna kupić na allegro? ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:15   #1609
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Fakt, to jedyne Meteoryty, które są mówiąc delikatnie tandetne.
Tonacja jest fajna, ale ten brokat załatwia wszystko
I nawet się zastanawiałam, czy je kupiłaś, bo znając Twoje upodobania byłam prawie pewna, że Ci nie podpasują.


Ja też na razie go nie mam Mam zamiar zapolować na Twój róż idalny

Tak przy okazji są te róże u nas w sklepach, czy muszę wypuścić się w poszukiwaniach na bazary co będzie u mnie problematycze, bo tam gdzie mieszkam nic takiego nie ma.


Margaretko, ja nawet nie szukam ideału Kręci mnie samo poszukiwanie, poznawanie coraz to nowych zapachów, a jest ich nieprzebrane morze, więc będę miała co robić

.

Masz rację, one mi nie podpasowały, ale żądza posiadania nowych Meteorytów była większa niż rozsądek

Jego nie ma w sklepach , jest tylko na takich bazarach. Szkoda, bo to naprawdę bardzo ładny kolor. Nie wiem czemu L'Oreal wprowadził u nas tylko kilka kolorów różów, zamiast całej gamy.
Postaram się zrobić zdjęcia, ale nie mogę obiecać kiedy, bo na razie nie mam ani aparatu, ani własnego komputera, teraz korzystam z cudzych.

Mam nadzieję, że nie zmienię swojego hobby, bo wtedy już całkiem pójdę z torbami
Powiem Ci, że czasem podczytuję forum Perfumy i zazdroszczę dziewczynom ich wiedzy i nosów.



Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Mam pytanie o ten brązer L'oreala byłam wczoraj w paru sklepach i go nie było, czy tylko mozna kupić na allegro? ?

Tego koloru nie ma w sklepach, można go dostać tylko na Allegro.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 20:44   #1610
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

tego koloru nie ma w sklepach, można go dostać tylko na Allegro.
mogłabym poprosić o jakiś link do Loreala, bo zgłupiałam i nie wiem, czego szukać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 20:54   #1611
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
mogłabym poprosić o jakiś link do Loreala, bo zgłupiałam i nie wiem, czego szukać

Szukam teraz na stronach L'Oreala, ale go nie widzę. Te strony są jakieś dziwne.
Pisałam o brązerze nr 01 Golden Sun, jak wpiszesz na Allegro Glam Bronze, to Ci wyskoczą
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 21:02   #1612
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Margaretko, a co to za tajemniczy bazarowy róż, bo zgłupiałam
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 21:14   #1613
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Margaretko, a co to za tajemniczy bazarowy róż, bo zgłupiałam

U nas na targu są takie stoiska z tanią kolorówką L'Oreal, Bourjois itp.
Spotkałam tam kiedyś róż L'Oreala w kolorze 151 Old Rose, obejrzałam, skusiłam się i okazało się, że to idealny kolor dla mnie: pudrowy róż.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 21:43   #1614
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
U nas na targu są takie stoiska z tanią kolorówką L'Oreal, Bourjois itp.
Spotkałam tam kiedyś róż L'Oreala w kolorze 151 Old Rose, obejrzałam, skusiłam się i okazało się, że to idealny kolor dla mnie: pudrowy róż.
Dzięki, rozejrzę się, chociaż w sumie nie bardzo wiem, gdzie takie coś mogłoby być w Łodzi.

A to pudrowy chłodny czy ciepły róż - pewnie ciepły...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 07:47   #1615
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Masz rację, one mi nie podpasowały, ale żądza posiadania nowych Meteorytów była większa niż rozsądek
No niestety nieraz też tak mam kupuję bez zastanowienia


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jego nie ma w sklepach , jest tylko na takich bazarach. Szkoda, bo to naprawdę bardzo ładny kolor. Nie wiem czemu L'Oreal wprowadził u nas tylko kilka kolorów różów, zamiast całej gamy.
Postaram się zrobić zdjęcia, ale nie mogę obiecać kiedy, bo na razie nie mam ani aparatu, ani własnego komputera, teraz korzystam z cudzych.

W takim razie będę musiała na niego polować na allegro. może się pojawi A fotki bardzo chętnie obejrzę


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie zmienię swojego hobby, bo wtedy już całkiem pójdę z torbami
Powiem Ci, że czasem podczytuję forum Perfumy i zazdroszczę dziewczynom ich wiedzy i nosów.

Margaretko, ale za to z pełnymi
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 08:29   #1616
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

haha, a moja osoba zainteresowana brązerem stwierdziła, że jednak moze być puder brązujący z drobinkami, nie musi być matowy..... ech, to zdecydowanie kobiet
W związku z czym najbardziej mi się podoba najciemniejszy Dior i chyba najłatwiej można go kupić przez net, więc na tym się skończy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 08:37   #1617
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Gothic_Daisy to może i lepiej, będziesz miała mniej problemów
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 08:46   #1618
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Zgadza się
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:00   #1619
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Margaretko, ale za to z pełnymi
Aż się spłakałam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:24   #1620
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aż się spłakałam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.