Wielki strzelający balon na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 16:29   #31
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: strzelający balon

są też balony "z wyższej półki" za 200 zł, częściowo napompowane, zastanawiam się czy to oby nie ułatwienie??
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 19:03   #32
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: strzelający balon

Dziewczyny, ja byłam niedawno na ślubie, na którym pod sufitem było zamontowane urządzonko, które robiło bąbelki mydlane i w czasie pierwszego tańca, jak i podziękowania dla rodziców na młodych spadał śliczniusi deszcz baniek mydlanych.....a dzieci jaką miały zabawe sama się zastanawiam nad bąbelkami, bo wcześniej myślałam albo o balonikach albo konfetti
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:54   #33
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: strzelający balon

stanowczo bardziej podobają się nam balony jednak zastanawiamy się jak to z nimi jest naprawdę
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 18:03   #34
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: strzelający balon

sama sie nad tym balonem zastanawiam, ale bańki mydlane również super pomysł hmm...
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 20:52   #35
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: strzelający balon

a nie lepiej taki balon zamówić w jakiejś firmie dekoratorskiej, która go wykona w całości a potem jeszcze zawiesi na sali? zawsze to problem z głowy ( z tym pompowaniem) i pewność że wszystko się uda bo ja bym jakoś nie ufała tym zestawom z allegro, ale co kto woli
__________________
Ola
12.03.2011

Edytowane przez miamore999
Czas edycji: 2008-10-03 o 20:53 Powód: lit
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:01   #36
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: strzelający balon

no właśnie ja też coś za bardzo nie ufam tym z allegro ale nie w każdym mieście jest firma zajmująca się dekorowaniem
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:06   #37
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: strzelający balon

Baniek nie polecam, bo jesli na sali są kafelki, to się robi ślizgawica. Byłam na jednym weselu, gdzie dzieci dostały bańki i sobie dmuchały na sali.
I kelner się przejechał przez pół sali z gorącym daniem na ręku. O mały włos a wylądowałby na tyłku.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 12:24   #38
mysiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: strzelający balon

co do tego duzego balonu wiem ze one nie zawsze wystrzelaja, tzn. u przyjaciolki na weselu mial on wystrzelic w trakcie pierwszego tanca i lipa...dopiero pozniej udalo sie komus to cudo wystrzelic....fakt ladnie to wygladalo jak z gory lecialy male baloniki, ale ja nie chce miec takich niespodzianek na swoim slubie...do tego dzien wczesniej jak zawieszali ten duzy balon to im wystzrelil nie wiedziec czemu i dobrze ze mieli kolezanke ktora zajmuje sie dekorowaniem sal, wiec im szybko dostarczyla drugi zestaw. a zeby bylo smieszniej ta sama przyjaciolka byla tydzien wczesniej na weselu i opowiadala mi ze tam wlasnie en balon nie wystrzelil i modlila sie zeby u niej wszystko poszlo po jej mysli, ale niestety nie udalo sie...
na koniec powiem tak: fajnie to wyglada jak wystrzeli sie ten duzy balon ale jesli ktos lubi miec wszystko zaplanowane i nie lubi niespodzianek to nie polecam...
__________________

mysiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:07   #39
Mania653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: strzelający balon

Witam!
Ja w zeszłym roku na ślub syna zamówiłam z allegro taki balon za prawie 100 zl.Podczas pompowania balonu on po prostu pękł...tak ten duży pękł po włożeniu kilkunastu baloników,więc zastanowcie sie dziewczyny zanim kupicie cos takiego.Wszystko robione było zgodnie z instrukcją.Nie wiem może te droższe spelnią tę funkcję,pozdrawiam
Mania653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:28   #40
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: strzelający balon

no właśnie. czy te droższe spełniają tę funkcje??na to chyba nie ma regułya szkoda bo ułatwiło by nam sprawę
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:25   #41
bellissima7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
GG do bellissima7
Dot.: strzelający balon

Chyba przekonałyście mnie że ten balon to zły pomysł. Najpierw zastanawiałam sie czy sufit nie jest na naszej sali zbyt nisko, żeby wyglądało to efektownie, ale jak ma nie wystrzelić to chyba nie będę zawracała sobie głowy. Inaczej będę sie martwiła czy wszystko bedzie dobrze.
bellissima7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 06:32   #42
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: strzelający balon

bardzo bym chciala miec strzelajacy balon. Jestem za
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 06:35   #43
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Tez chce miec taki blon dorzadzcie
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:28   #44
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Odkopałaś "prehistoryczny wątek", nei zadałaś pytania i co? Chodzi ci gdzie kupić? A moze jak zamontować? Jak napompować? Co do środka? Kiedy podłączyć? Chcesz fotki? Jak to wygląd a"po" zużyciu? W czym niby mamy doradzić?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 06:50   #45
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Odkopałaś "prehistoryczny wątek", nei zadałaś pytania i co? Chodzi ci gdzie kupić? A moze jak zamontować? Jak napompować? Co do środka? Kiedy podłączyć? Chcesz fotki? Jak to wygląd a"po" zużyciu? W czym niby mamy doradzić?
Watek jest archiwalny ale problematyka wciaz aktual;na. bardzo chiałabym miec taki balon, ale po przecytaniu opinii mamm pyatnie gdzie mozna nabyc taka pomke porzadna do tego balonu?????Czy ktos z ostatnio wychodzacych panien mlodych miał balon i czy cos w formach z allegro sie poprawiło?
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:40   #46
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Watek jest archiwalny ale problematyka wciaz aktual;na. bardzo chiałabym miec taki balon, ale po przecytaniu opinii mamm pyatnie gdzie mozna nabyc taka pomke porzadna do tego balonu?????Czy ktos z ostatnio wychodzacych panien mlodych miał balon i czy cos w formach z allegro sie poprawiło?
ja tez chce taki balon, ale nie z balonikami tylko raczej z konfetti ale jak sie ostatecznie na niego zdecyduje to chyba zamowie w profesjonalnej firmie, ktora przyjedzie i mi go zamontuje, bo o tych balonach z all nie ma dobrych opinii, i nie wiem czy damy rade z montazem sami ..... z reszta bedzie tyyyyle innych spraw
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:40   #47
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

odkopuje stary wątek bo moi rodzice wymyslili taki balon jako niespodzianke dla młodych po pierwszym tancu.
i lezy taki zestaw nienapompowany i nie bardzo wiem, jak sie za to zabrac. jak duze mają byc te male baloniki? jakies tricki ktos moze zna?
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:20   #48
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
odkopuje stary wątek bo moi rodzice wymyslili taki balon jako niespodzianke dla młodych po pierwszym tancu.
i lezy taki zestaw nienapompowany i nie bardzo wiem, jak sie za to zabrac. jak duze mają byc te male baloniki? jakies tricki ktos moze zna?

dali jakąś instrukcję do tego? czy tylko poszczególne elementy i każą sobie samemu złożyć do kupy jakoś? bo to raczej proste nie jest
kiedyś na weselu u koleżanki był taki balon, ale firma go zrobiła.
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:53   #49
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Najpierw trzeba pod pompować ten duży balon, a potem wkładać nienapompowany mały - pompować-zawiązywać i do środka i tak z każdym po kolei, od czasu do czasu należy pod pompować ten duży, żeby się te małe mieściły.
Nie jest to proste i zajmuje trochę czasu, a więcej niż jedna osoba nie może tego robić ... my daliśmy sobie spokój :P i częściowo napompowane baloniki zostały na sali skąd zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 12:08   #50
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

w instrukcji jest, ze nalezy nienapompowany maly balon wlozyc do duzego, następnie napompowac w srodku duzego. i tak kolejne sto
zaczelismy walczyc dzis, do soboty jest troche czasu, mam nadzieje tylko ze duzy nie peknie wczesniej.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:46   #51
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Ja na studniówce miałam taki balon Suuuuper efekt był hihi
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:05   #52
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
w instrukcji jest, ze nalezy nienapompowany maly balon wlozyc do duzego, następnie napompowac w srodku duzego. i tak kolejne sto
zaczelismy walczyc dzis, do soboty jest troche czasu, mam nadzieje tylko ze duzy nie peknie wczesniej.
No i jak udało się?
Daj znać, bo to cenna informacja dla dziewczyn, które też myślą o tym balonie. Czy udało wam się go napompować i czy nie zeszło Wam powietrze z balonów do dnia imprezy.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:45   #53
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Juz opowiadam.

Generalnie roboty jest mnóstwo, pompuje się cięzko, nam pękł przy końcówce w którą się dmucha a potem zawiązuje, ale udało się ją skleic. Niestety weszlo nam tylko ok 80 baloników, bo nadmuchalismy je za duze (wcisniecie ostatnich 20 bylo dosc ciezkie), ale dokupilismy platków róż, włozylismy, napompowalismy duzy balon dosc mocno i zawiesilismy w sali.
Następnego dnia bylo ok, powietrze nie zeszlo, zapalnik zadzialał, balon ładnie strzelił, wyszło fajnie.

my to w ogole zawiesilismy na bambusowej tyczce, wiec po wszystkim sie tą tyczkę z resztką balonu zabrało i nie bylo widac smętnych zwłok dyndających z sufitu.
szczerze mówiąc jakbym miala to robic jeszcze raz kupilabym taki droższy, profesjonalnie nadmuchany niz do samodzielnego montazu. za duzy stres ze pęknie, ze nie odpali, poza tym duzo roboty.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:55   #54
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Ja zastanawiam się nad strzelającym balonem z konfetti... PM-ki (te które z Was miały taki balon na swoim weselu) mogłybyście mi doradzić, gdzie go kupić, żeby nie był too bubel i spełnił swoją funkcję.
__________________
Jestem żoną!
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:02   #55
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Moi znajomi mieli na swoim weselu taki balon i niestety wygladał niezbyt elegancko. Kupili na allegro za ok 50 zł o powiem szczerze, że wcale powalająco to nie wygladało. Nie chciał wystrzelic podczas pierwszego tańca kelner musiał podskoczyc i przebic balon. Zleciały sie dzieciaki. U nas na pewno nie bedzie takiej atrakcji.
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:44   #56
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja byłam niedawno na ślubie, na którym pod sufitem było zamontowane urządzonko, które robiło bąbelki mydlane i w czasie pierwszego tańca, jak i podziękowania dla rodziców na młodych spadał śliczniusi deszcz baniek mydlanych.....a dzieci jaką miały zabawe sama się zastanawiam nad bąbelkami, bo wcześniej myślałam albo o balonikach albo konfetti
bardzo fajna sprawa z tymi bańkami ładnie musiało to wyglądać
uważam, że ten balon to fajna sprawa, pod warunkiem, że spełni swoje zadanie i pęknie w odpowiednim czasie
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:17   #57
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
bardzo fajna sprawa z tymi bańkami ładnie musiało to wyglądać
uważam, że ten balon to fajna sprawa, pod warunkiem, że spełni swoje zadanie i pęknie w odpowiednim czasie
Bańki mydlane to fajna sprawa
Ale uwaga, na ciemnym garniturze mogą zostać ślady od mydliny! Tak też się stało z garniturem PM na ostatnim weselu. Bańki puszczone w nadmiarze zamoczą też podłogę. Więc radzę się zastanowić
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 07:20   #58
Incomprehensible
Rozeznanie
 
Avatar Incomprehensible
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 959
GG do Incomprehensible
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Nam Pani odradzała taki balon, właśnie głównie dlatego że może nie strzelić.. i że bardzo często się to zdarza, ale się uparłam i miałam zapłaciliśmy 130 zł.

U kuzynki nie wystrzelił i go podpalali, osobiscie nie wyobrażam sobie żeby przy pierwszym tańcu ktoś paradował z zapalniczką koło nas. wolałabym żeby już sobie wisiał a później go czymś przebić, co by dzieciaki miały radochę


Co do samego balonu to nam się udało i strzelił
Tyle że my mieliśmy go na małego pilota, którego Tż trzymał w ręce,
no a jak miał strzelać to dał znać kamerzyście... żeby było w całości widać wszystko.
__________________



"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz

....i o rzeczy, które z nimi tworzysz."


Incomprehensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 21:46   #59
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

Dziewczyny, odkopuje temat - co nowego w świecie balonów gigant? Może teraz robią je trochę lepiej?? Ja myślałam, aby nam taki sprawić, ale nie na pierwszy taniec, tylko na oczepiny (chodzi o te balony, które będą w środku), także nie ma aż takiego znaczenia, że musi wystrzelić w jakiejś konkretnej sekundzie

Jakie macie najświeże opinie o tym pomyśle?
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 09:14   #60
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Wielki strzelający balon na wesele

ja w tym roku byłam dwa razy na weselu gdzie taki balon.... nie eksplodował :/ Niby nic wielkiego, a ajedna zawód pary młodej ogromny. Postaw lepiej na jakies bardziej sprawdzone efekty
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-10 20:45:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.