Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-02, 19:42   #2881
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Rey Pokaż wiadomość
HELP ME! Jestem po korekcji 17 dni i mam do WAS WSZYSKICH "POOPERACYJNYCH" dziewczyn pytania:

Czy któraś z Was miała zadarty nos ala świński? Czy opadł?

I najgorsza rzecz, mam dwie inne dziurki w nosie. Jedna miala w srodku duzego.strupa i jak odpadł do została wyrwa...

ZAŁAMKA ogólnie mówiąc
U mnie wszystko było ładnie. U kogo robiłaś? Idź do swojego lekarza na konsultację. przez internet ciężko coś doradzić.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 20:08   #2882
Rey
Przyczajenie
 
Avatar Rey
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie chcę podawać nazwiska, bo na razie jestem przestraszona efektem, nie ma we mnie póki co złości "co ona mi zrobiła???". Nawet ci super chirurdzy z tv mają złe oceny,dlatego nie chcę oczerniać nikogo, ale szukam podobnego przypadku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C360_2017-11-02-21-06-34-114.jpg (22,0 KB, 321 załadowań)
Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 20:29   #2883
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Rey Pokaż wiadomość
Nie chcę podawać nazwiska, bo na razie jestem przestraszona efektem, nie ma we mnie póki co złości "co ona mi zrobiła???". Nawet ci super chirurdzy z tv mają złe oceny,dlatego nie chcę oczerniać nikogo, ale szukam podobnego przypadku.
Nie wygląda to dobrze. Ja bym poszła do tego chirurga, co robił i się zapytała. Obawiam się ,że będziesz musiała mieć poprawkę

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 20:39   #2884
Rey
Przyczajenie
 
Avatar Rey
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Miałam nadzieje, że to jeszcze za wcześnie żeby coś wyrokować, bo tydzień temu miałam ściągane szwy. Zadzwonię jutro. Dziękuję za odpowiedz
Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 09:31   #2885
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Rey Pokaż wiadomość
Miałam nadzieje, że to jeszcze za wcześnie żeby coś wyrokować, bo tydzień temu miałam ściągane szwy. Zadzwonię jutro. Dziękuję za odpowiedz
Możesz jednak powiedzieć u kogo miałaś operację?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 11:32   #2886
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Powiesz coś więcej o Twoich wątpliwościach?
Moje wątpliwości dotyczą bardziej długotrwałych efektów. Np po roku coś zaczęło się dziać z nosem, jakieś zgrubienia, opadł itd. Zrodziły się one z tego, że widziałam kilka negatywnych opinii na znanym portalu do oceny lekarzy oraz na forum operacji plastycznych
Na Wizażu też się coś znajdzie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130187&page=18

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2017-11-03 o 11:34
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 20:15   #2887
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Rey Pokaż wiadomość
Nie chcę podawać nazwiska, bo na razie jestem przestraszona efektem, nie ma we mnie póki co złości "co ona mi zrobiła???". Nawet ci super chirurdzy z tv mają złe oceny,dlatego nie chcę oczerniać nikogo, ale szukam podobnego przypadku.
jak mozesz nie podawac nazwiska powinnas oznajmic kiedy gdzie i kto robil operacje, trzeba sobie pomagac, a udzielenie takich informacji jest jak pomoc
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 17:52   #2888
Rey
Przyczajenie
 
Avatar Rey
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Oczywiście, ze napisze jak tylko zniknie opuchlizna i zagoja sie wszystkie rany w srodku. Niedlugo mam konsultacje o dowiem sie wszystkiego. Poki co rozmawialam z lekarzem przez tel i zostalam uspokojona, przy przeszczepie swinski ryjek z czasem opadnie. O wiele wiecej informacji znalazlam po rosyjsku, gdzie sa opisy z foto "2 tyg po operacji" 2 m-ce, pol roku, rok, poltora. I byly tam przypadki jak moj, np. nozdrza wyrownaly sie po pol roku.
Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 15:33   #2889
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czesc, dolaczam do watku, poniewaz w koncu zdecydowalam ze zrobie operacje!
Niestety dzwonilam dzisiaj o konsultacje u dr. Skupina i terminy po 11 pazdziernika 2018 a pozniej czekanie do 10 miesiecy na operacje. Nie spodziewalam sie ze az tak dlugo sie czeka
Próbowalam sie równiez skontaktowac z dr. Zachara i spytac o termiy konsultacji, ale nie moglam sie dodzwonic Moze ktos umawial sie na wizyte u dr. Zachary i moze sie podzielic informacja ile sie czeka?
Chcialam sie umówic na dwie konsultacje, poniewaz nie wiem którego lekarza bym wolala. Poza tym na stronie Zachary nie ma cennika i nie wiem nawet ile ta operacja kosztuje dokladnie - again, moze ktos sie dowiadywal/operowal?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 18:36   #2890
Kalaaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny,czy któraś miała poprawke czesci chrzestnej w znieczuleniu miejscowym ? da sie przezyc ? Ja bym chciała zwęzić czubek i zrobić resekcje,drobne poprawki
Kalaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 21:13   #2891
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Czesc, dolaczam do watku, poniewaz w koncu zdecydowalam ze zrobie operacje!
Niestety dzwonilam dzisiaj o konsultacje u dr. Skupina i terminy po 11 pazdziernika 2018 a pozniej czekanie do 10 miesiecy na operacje. Nie spodziewalam sie ze az tak dlugo sie czeka
Próbowalam sie równiez skontaktowac z dr. Zachara i spytac o termiy konsultacji, ale nie moglam sie dodzwonic Moze ktos umawial sie na wizyte u dr. Zachary i moze sie podzielic informacja ile sie czeka?
Chcialam sie umówic na dwie konsultacje, poniewaz nie wiem którego lekarza bym wolala. Poza tym na stronie Zachary nie ma cennika i nie wiem nawet ile ta operacja kosztuje dokladnie - again, moze ktos sie dowiadywal/operowal?
Na konsulatcje do dr Zachary czeka się ok 3msc. Koszt całkowitej korekty nosa to 12tys.
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 17:22   #2892
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez muminek93 Pokaż wiadomość
Na konsulatcje do dr Zachary czeka się ok 3msc. Koszt całkowitej korekty nosa to 12tys.
Dziekuje
W miedzyczasie dostalam odpowiedz na maila, takze cene juz znalam, ale co mnie zdziwilo troche to to ze na konsultacje podal mi numer zeby sie umawiac do Wroclawia - nie wiedzialam ze tam tez przyjmuje.

Tak czy inaczej, ja najpierw postaram sie skonsultowac przez maile, wysle mu zdjecia itp i zobaczymy co powie - pozniej ewentualnie pojade na konsultacje

Tyle tych lekarzy, ze juz mam metlik w glowie to strasznie ciezka decyzja


muminek93 a Ty robilas nos u Zachary? Czy jestes moze przed operacja...?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą

Edytowane przez nusia114
Czas edycji: 2017-11-10 o 17:25
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 11:56   #2893
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nusia114 niestety wybór lekarza jest niesamowicie ciężki. Cały czas się zastanawiam pomiędzy dr Skupinem a dr Zachara. Jestem umówiona na konsultację do obu. Niestety mój nos jest bardzo ciężkim materiałem do operacji i nie wiem, który z lekarzy poradziłby sobie z nim lepiej.
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 20:13   #2894
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Miminek na kiedy jestes umówiona ze Skupinem? Ja ostatnio dzwonilam i wolne terminy na konsultacje sa od pazdziernika 2018
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 12:00   #2895
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

nusia termin konsultacji mam w marcu. Terminy do dr Skupina są niestety przerażająco odległe .
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 23:20   #2896
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

EDIT: nieaktualne

Dziewczyny, ja mam termin operacji u doktora Skupina na styczeń 2018. Niestety nosek przekładam bo wcześniej muszę mieć inny, pilniejszy dla mojego zdrowia zabieg Jeśli któraś z Was ma termin po wakacjach 2018 i chciałaby się zamienić to ja chętnie
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2017-11-29 o 23:37
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 17:00   #2897
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam termin operacji u doktora Skupina na styczeń 2018. Niestety nosek przekładam bo wcześniej muszę mieć inny, pilniejszy dla mojego zdrowia zabieg Jeśli któraś z Was ma termin po wakacjach 2018 i chciałaby się zamienić to ja chętnie
A który dokładnie?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 22:19   #2898
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

NowaaJaa, 11 styczeń
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 12:37   #2899
ninakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej! Czy któraś z Was miała robioną korektę nosa w Warszawskim Lux Medzie na Puławskiej? Robię rozeznanie dla siostry i o Lux Medzie słyszałam bardzo dużo dobrych opinii ale może pojawi się coś z pierwszej ręki
ninakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 16:32   #2900
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ninakow Pokaż wiadomość
Hej! Czy któraś z Was miała robioną korektę nosa w Warszawskim Lux Medzie na Puławskiej? Robię rozeznanie dla siostry i o Lux Medzie słyszałam bardzo dużo dobrych opinii ale może pojawi się coś z pierwszej ręki
A kto tam przyjmuje?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:25   #2901
Alicja_ala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

witam. chcę sobie zrobić korekcje nosa i jestem juz po konsultacji z dr Joanną Kurmanow z Poznania ,ale ciężko jest coś znaleźć na jej temat .
Czy ktoś miał u niej robiony nos ,a może coś słyszał czy jest dobra ?
Alicja_ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 08:11   #2902
Alicja_ala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3


Edytowane przez Alicja_ala
Czas edycji: 2017-12-01 o 08:24
Alicja_ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:22   #2903
Piotr321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny. Założyłem tutaj konto ponieważ mam do was pytanie. 20 dni temu miałem wykonaną powtórną operacje przegrody(lekarze twierdzą, że mój nos jest prosty i nie potrzeba plastyki). Problem jest taki że oddycham praktycznie tylko jedną dziurką, prawa jest niedrożna i scieka mi katar do gardła. Po pierwszej operacji po wyjęciu płytek oddychałem obiema dziurkami, niestety wtedy miałem niewykryte polipy, więc oprócz sciekającego kataru sciekała jeszcze ropna wydzielina. Teraz miałem powtórną septoplastykę+endoskopową operację zatok, tyle, że mam problem z tą prawą dziurką. Jest taki efekt jakby przegroda opadła w prawą stronę, dziurka jest zwężona i słabą przepustowość powietrza. Lekarz operujący wspominał, że na przegrodzie jest rana i muszę psikać na nią sól morską. Tyle, że ja w lustrze widzę, że ta przegroda opadła i przez to występuje niedrożność. Czasami jak machne głową to czuję, że cos tam się dzieje z prawą stroną i czasami czuję lekkie pulsowanie. I teraz mam do was pytanie. Miałyście taki efekt, że przegroda wam opadła a potem jak zanikła opuchlizna to się wyprostowała ? Pytam bo pamiętam efekt po pierwszej operacji, po wyjęciu płytek oddychałem od razu obiema dziurkami, teraz niestety jest ta niedrożność. Lekarz operujący przyjmuje tylko w piątki a koszt wizyty to 200zł także nie chcę lecieć na darmo i usłyszeć, że rana musi się zagoić. I mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwa korekta całego nosa na nfz ? Mam pisemne potwierdzenie, ze szpitala, że 7 lat temu zostałem napadnięty i uderzony w ten nos przez co został złamany a nie nastawiono mi go ponieważ miałem zbyt dużą opuchliznę. Przez to mam teraz lekki garb i chrząstka jest delikatnie przesunięta. Niestety alergik potrzebuje 100%drożności nosa dlatego pytam bo jest masakra z tą sciekającą wydzieliną w gardle. Z góry dziękuję za odpowiedz i nie patrzcie na mój wiek w profilu, mam 23lata
Piotr321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 03:15   #2904
Marlewgold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam, niecały rok temu miałem robiona całkowita korekcje nosa za 13tys zł i jestem do teraz załamany wynikiem. Nos wygląda dosyć karykaturalnie i ogromny kompleks nosa przed się nie zmienił. Pisze, ponieważ chciałbym abyście przeszły/li konsultacje, dokładnie wiedziały/li jak chcecie, aby was nos wygląda po zabiegu i czy jest to możliwe do osiągniecia, weźcie ze sobą jakieś zdjęcia itp. Ja chciałem tylko, aby nos wyglądał normalnie, nie odstraszał innych. Nie miałem konsultacji, ponieważ doktor po otrzymaniu zdjęć, powiedział, ze kwalifikuje nos do całkowitej korekcji i nie jest wymagana dodatkowa wizyta. Godzine przybycia do kliniki(nie zabiegu) miałem ustalona na bodajże 11: 30 i już 30 minut wcześniej dzwonili do nas abyśmy się pospieszyli. W środku zostałem potraktowany jak smiec, od momentu wejścia do budynku wszystko trwało dosłownie kilkanaście minut. Podpisanie dokumentu, krótka rozmowa z doktorem jak to ma wyglądać i tyle. Nie chce się dalej rozpisywać, jak macie pytania to piszcie na priv Pozdrawiam

Edytowane przez Marlewgold
Czas edycji: 2018-01-22 o 23:09
Marlewgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 07:40   #2905
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

I dlatego konsultacja przed operacją nosa to nie jest coś, co się załatwia przez email.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Marlewgold Pokaż wiadomość
Nie chciałbym się dalej rozpisywać, ale doktor jest strasznym chamem i tylko z tego względu na starcie już bym go odrzucił.
To czemu go nie odrzuciłeś?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2017-12-12 o 09:14
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 12:21   #2906
Marlewgold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Emocje które mi wtedy towarzyszyły i chęć przeprowadzenia zabiegu były tak duże, że ciężko było się już wycofać. Długą drogę przejechaliśmy, pieniądze wcześniej już przelałem, byłem wtedy mega zestresowany, że nie ogarniałem co się dzieje. Jak już wcześniej pisałem wszystko przebiegało bardzo szybko, że nie było nawet czasu aby się zastanowić.
Marlewgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 19:18   #2907
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marlewgold Pokaż wiadomość
Emocje które mi wtedy towarzyszyły i chęć przeprowadzenia zabiegu były tak duże, że ciężko było się już wycofać. Długą drogę przejechaliśmy, pieniądze wcześniej już przelałem, byłem wtedy mega zestresowany, że nie ogarniałem co się dzieje. Jak już wcześniej pisałem wszystko przebiegało bardzo szybko, że nie było nawet czasu aby się zastanowić.
Marlewgold czytając Twoje dwa posty jestem w szoku, zwłaszcza po tym jak napisałeś, że jedyna "konsultacja" była w formie maila, jakim cudem to nie było dla Ciebie podejrzane? Nawet jak już zajechałeś z rodzicami do kliniki, to jest rozmowa z anestezjologiem +badania. Operacja jest na drugi dzień. Napisałeś, że wszystko było w pośpiechu, nie było czasu na zastanowienie się, kiedy nie miałeś czasu się zastanowić?? Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, powinieneś od razu po przejściu rekonwalescencji żądać poprawki. Co do korekty na na nfz, to muisz mieć dokument od laryngologa, że potrzebna Ci korekta nosa. Potem szukasz kliniki/szpitalu, w którym robią to na nfz, będzie baardzo ciężko ponieważ ja od dłuższego czasu szukałam dla siebie na nfz. Spróbuj na Czerniakowskiej w Warszawie, w szpitalu Orłowskiego (szerzej znany jako szpital czerniakowski) tam operują dorosłych na nfz.
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 20:08   #2908
Marlewgold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

rozmowa z anestezjologiem odbyla sie przez telefon dzien przed zabiegiem, oraz podczas pobytu w klinice gdzie anestezjolog wyjasnil kilka spraw na temat narkozy itp. Badania robilem duzo wczesniej i wyslalem wyniki mailowo. Kilka dni temu opisalem sytuacje Doktorowi wysylajac mu wiadomosc email jednak dalej nie odpisuje.

Edytowane przez Marlewgold
Czas edycji: 2017-12-12 o 20:13
Marlewgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 10:24   #2909
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja się tu już praktycznie wcale nie udzielam, ale:

Cytat:
Napisane przez Marlewgold Pokaż wiadomość
Emocje które mi wtedy towarzyszyły i chęć przeprowadzenia zabiegu były tak duże, że ciężko było się już wycofać. Długą drogę przejechaliśmy, pieniądze wcześniej już przelałem, byłem wtedy mega zestresowany, że nie ogarniałem co się dzieje. Jak już wcześniej pisałem wszystko przebiegało bardzo szybko, że nie było nawet czasu aby się zastanowić.
Przed taką operacją trzeba się zastanowić MILION razy i mieć milion wątpliwości zanim podejmie się decyzję, chyba że Ci nos odpada i pierwszy lepszy lekarz zabiera się za jego ratowanie. Przez ile lat nie było czasu, żeby się zastanowić? Żeby się raz wybrać na konsultację albo przekopać przez stos postów w internecie? Bardzo współczuję Ci tego, że jesteś niezadowolony z operacji, ale w imię bogów - niech to będzie dla Ciebie lekcja na całe życie. I dla każdej osoby, która przeczyta ten post.

Serio nie można tu zwalać winy tylko na lekarza - on ma galerię, pacjenci wstawiają zdjęcia po operacjach i widać doskonale, w jakich nosach się dr. specjalizuje. Nie ma szans, że wykroi Ci coś innego, jak z plasteliny.
Inna sprawa jego zachowanie - tutaj musimy wierzyć Ci na słowo.
Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
Marlewgold czytając Twoje dwa posty jestem w szoku, zwłaszcza po tym jak napisałeś, że jedyna "konsultacja" była w formie maila, jakim cudem to nie było dla Ciebie podejrzane? Nawet jak już zajechałeś z rodzicami do kliniki, to jest rozmowa z anestezjologiem +badania. Operacja jest na drugi dzień.
Dlaczego podejrzane? Konsultacja tylko przez maila ma sens, jeśli pacjent widział i ocenił dokładnie nosy, jakie wychodzą spod ręki lekarza i jest pewien, że to właśnie taki efekt chce osiągnąć. Tak samo, jeśli lekarz żyje w innym kraju, ale znowu - patrz pierwszy argument. Ale konsultacja przez maila to nie są dwa maile na krzyż. Jak komuś nie wystarcza taka forma komunikacji (a naprawdę nie powinna), to umawia się na rozmowę w cztery oczy - jeśli lekarz odmówi "bo po co", to wtedy jest coś nie halo i powinno się zastanowić kolejny milion razy, czy to na pewno to. Inna sprawa to badanie nosa i ocena, jak na nim pracować - ale zakłada się, że tak samo jak pacjent, tak i lekarz nie jest głupi i nie trzeba go uczyć jego zawodu. A przynajmniej tak powinno być.

I niekoniecznie. Wywiad z anestezjologiem często odbywa się zaraz przed operacją. O jakich badaniach mówisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 17:33   #2910
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Marlewgold Twój post bylby bardziej wiarygodny gdybys wstawil zdjecia tego nosa

Co do konsultacji przez emaile - ja sie tak wlasnie konsultuje z lekarzami, poniewaz nie mieszkam w Polsce i ciezko byloby mi latac na konsultacje, zwlaszcza ze lekarze którymi bylam zainteresowana sa mega daleko od miejsca zamieszkania w Polsce. Ostatecznie jestem umówiona na konsultacje na dzien przed operacja, zeby wszystko dokladnie omówic, podpisac papiery itp. - tak jest mi najwygodniej. Aczkolwiek ja tez nie wybralam sobie lekarza pierwszego lepszego, wertowalam fora, przegladalam zdjecia gdzie sie dalo i podjelam wybór. Co moim zdaniem jest ok, bo mówicie tutaj troche o tym braku jezdzenia na konsultacje po doktorach jakby to, ze pojedziecie i zobaczycie sie z róznymi lekarzami bylo gwarancja zadowolenia z zabiegu - a przeciez nie jest. Ktos tez wspomnial ze trzeba bylo pokazac zdjecia jakiego efektu sie oczekuje (czy cos w ten desen) - no super, tylko kojarze tez na 100% historie, ze ktos pokazywal, czy mial robiona symulacje i co? I dalej jest niezadowolony, bo efekt inny niz na obrazku... Tak na prawde mozesz jezdzic na milion konsultacji i sie zastanawiac i wertowac fora i nie wiem co jeszcze, ale to nie jest gwarancja zadowolenia z efektu operacji - poza tym lekarze sami czesto mówia, ze co sie da zrobic z nosem widza dopiero na stole.
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.