Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 14:49   #361
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

a ja zaglosowalam na 4 prace (jak sie okazuje w efekcie na 3 bo jak widze wlasnie jedna prace wycofano) ale ciesze sie ze moze wygra moj faworyt
ach jestem ciekawa kto jest autorem prac, mam nadzieje, ze po konkursie prace przestana byc anonimowe

a co do spekulacji w tym watku i roznych zarzutow, to kazdy mial prawo wziac udzial w konkursie...a wiekszosc z nas przyzwyczajona dosc wysokim poziomem na MM byla przygotowana na zwalenie z nog..wezmy pod uwage to ze w konkursie na pewno wziely udzial osoby ktore na codzien nie pokazuja sie na MM, oczywiscie nic im nie zarzucam i nie ujmuje w umiejetnosciach
a osobiscie chce powiedziec tak troche odbiegajac od tematu konkursu, ze dobrze ze jest MM bo dzieki niemu zauwazylam jak jestem do tylu z technika makijazu (oczywiscie wczesniej uwazalam ze maluje sie rewelacyjnie, super i w ogole the best) i rowniez dzieki MM rozwijam sie pod tym wzgledem i bardziej eksperymentuje no to taki maly offtopic na czesc MM
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:05   #362
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ja jestem w szoku

Ale uważam ,że AgaZ podjęła słuszna decyzję Mam nadzieje ,że poznamy kiedyś tą zdolną osobę
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:12   #363
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Szkoda tylko że prace nie są podpisane przez kogo były robione, bo bardzo ciekawi mnie, która to praca Karo-li np .?? Hmm ja swojej nie wysłałam bo spoźniłam się, ale może zrobie wątek aby pokazać już tylko do opinii ???
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:20   #364
anna kołyga
Raczkowanie
 
Avatar anna kołyga
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

witam serdecznie
jestem autorką makijazu nr 9
poczytałam sobie wasze uwagi
otóz jesli serio traktuje sie swój zawód to nalezy współpracowac z fotografami
Ja maluje głównie na sesjach ostatnio,
przez rok zasuwałam za darmo żeby zrobic sobie folio
moge teraz korzystać ze swojego fotografa kiedy potrzebuje - patrz sesja beauty. usunieto mnie z konkursu gdyż praca ta nie była robiona pod konkurs. Ot wynalazłam sobie modelke, zrobiłam na niej 3 makijaze.Dla siebie, w lutym. Nie wiedziałam, ze makijaz musi byc zrobiony akurat na ten konkurs, nie moze byc troche wcześniej, znajduje sie w moim profilu wizazyści.
Wszyscy poświęcilismy na to ok 9 godzin (za darmo).
myslę, że to krzywdzące oceniac ze to zasługa PS uja a nie make upisty i modelki bo jest sliczna i fotografa.
kazdy mógł sie przygotować, poziom jest bardzo zróżnicowany
nie trzeba wysyłac zdjęć z aparatu telefonicznego
mozna pójsc do fotografa typu zdjecia paszportowe i poprosić o zrobienie zblizeń twarzy , pokombinować.
pozdrawiam i trzymam kciuki za najlepszych
Anna Kołyga
anna kołyga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:22   #365
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez cattt
ps2.Od razu poznałam,w którym makijażu Femme maczała palce (ale ciiiii )

Kobiety i AgoZ!
Kurcze, glupio sie z tym czuje, ze niektore kobitki rozpoznaly moja modelke.
Wiec prosilabym aby usunac tez ten moj makijaz z konkursu, mysle, ze tak bedzie sprawiedliwiej.
Tym bardziej, ze zostaly usuniete dwa makijaze startujace - a juz w necie widziane. Moze moj makijaz nie byl nigdzie dotad prezentowany, zrobiony specjalnie na konkurs, ale... modelka przez niektore z Was zostala rozpoznana.
No nic, jakos mi z tym dziwnie i glupio.
Nastepnym razem - przy konkursie - postaram sie o inna modelke. Co prawda mialam ja miec i do tego konkursu, ale niestety nie wyrobila sie z terminami.
Licze na nastepny konkurs, moze pod tytulem "Lato"????

Pozdrowionka!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:27   #366
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez anna kołyga
witam serdecznie
jestem autorką makijazu nr 9
poczytałam sobie wasze uwagi
otóz jesli serio traktuje sie swój zawód to nalezy współpracowac z fotografami
Ja maluje głównie na sesjach ostatnio,
przez rok zasuwałam za darmo żeby zrobic sobie folio
moge teraz korzystać ze swojego fotografa kiedy potrzebuje - patrz sesja beauty. usunieto mnie z konkursu gdyż praca ta nie była robiona pod konkurs. Ot wynalazłam sobie modelke, zrobiłam na niej 3 makijaze.Dla siebie, w lutym. Nie wiedziałam, ze makijaz musi byc zrobiony akurat na ten konkurs, nie moze byc troche wcześniej, znajduje sie w moim profilu wizazyści.
Wszyscy poświęcilismy na to ok 9 godzin (za darmo).
myslę, że to krzywdzące oceniac ze to zasługa PS uja a nie make upisty i modelki bo jest sliczna i fotografa.
kazdy mógł sie przygotować, poziom jest bardzo zróżnicowany
nie trzeba wysyłac zdjęć z aparatu telefonicznego
mozna pójsc do fotografa typu zdjecia paszportowe i poprosić o zrobienie zblizeń twarzy , pokombinować.
pozdrawiam i trzymam kciuki za najlepszych
Anna Kołyga
Ja mysle, ze usuniecie Twojego makijazu, moglo miec tez inny powod - taki mianowicie, ze Twoje makijaze, a tez TEN konkretnie mozna znalezc w necie, na Wizazu. I sa podpisane, czyli NIE JESTES JUZ ANONIMOWA, a anonimowosc byla jednym z zalozen regulaminu tego konkursu.
Z tego samego powodu (braku ANONIMOWOSCI) prosze tez o usuniecie mojego makijazu z konkursu. Bowiem niektore dziewczyny rozpoznaly moja modelke.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:27   #367
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez maszka4
Szkoda tylko że prace nie są podpisane przez kogo były robione, bo bardzo ciekawi mnie, która to praca Karo-li np .?? Hmm ja swojej nie wysłałam bo spoźniłam się, ale może zrobie wątek aby pokazać już tylko do opinii ???
zrób, koniecznie czekamy

Szkoda, że taka fajna praca sie zmarnowała.
EDIT: Ups, przeczytałam poprzednie posty, przepraszam za krzywdzący osąd anno k.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 15:36   #368
zuz_anna
Raczkowanie
 
Avatar zuz_anna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 103
Lightbulb Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Nie sledzilam az tak Wizazu ale jest to chyba pierwszy konkurs tego typu. Niedawno bralam udzial w konkursie na fotke na forum terrarystycznym i przy pierwszej edycji tez pojawily sie rozne dylematy podobnie jak tutaj.

Jesli bedzie kiedys kolejny konkurs tego typu na Wizazu nalezy bardzo dokladnie okreslic wszystko w regulaminie:

* czy oba zdjecia maja obejmowac caly owal twarzy czy moze jedno pokazywac tylko oczy badz usta
* czy zdjecia musza byc przygotowane tylko na konkurs i nie mogly byc wczesniej publikowane
* czy modelka ma byc nieznana osobom glosujacym [nie moze sie pojawic we wczesniejszych pracach]
* czy ingerencja programu graficznego jest w ogole dozwolona, jesli tak to na ile? Np. "ingerencja może dotyczyć kadrowania, ostrzenia, zmiany w poziomach kolorów, jasności i kontraście. Usuwanie elementów zdjęcia (poza paprochami), usuwanie określonych kolorów i innego rodzaju "głębsza interwencja" może zdyskwalifikować zdjęcie o czym decyduje redakcja"

Te i inne podpunkty musza byc dokladnie rozpisane bo potem wychodza nieporozumienia, ale najczesciej po pierwszej edycji regulamin konkursu wyglada juz klarownie.

Ale jest duza roznica - tam byl konkurs na FOTOGRAFIE a tutaj na MAKIJAZ.

Co do glosowania to jest jeszcze opcja anulowania wszystkich glosow i ponowne glosowanie - ale wtedy robi sie troche balagan, ze ciagle sie cos zmienia.
__________________
Sprawdź czy nosisz dobry biustonosz -> http://www.biusciaste.prv.pl
zuz_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:05   #369
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez maszka4
Szkoda tylko że prace nie są podpisane przez kogo były robione, bo bardzo ciekawi mnie, która to praca Karo-li np .?? Hmm ja swojej nie wysłałam bo spoźniłam się, ale może zrobie wątek aby pokazać już tylko do opinii ???
Cały widz polega na tym, aby praca - jej autor i modelka były anonimowe. BO w przeciwnym wypadku istnieję szansa, że zamiast głosować na makijaż głosowałabyś na Karolę, np.



Jeśli masz makijaż który chciałaś zgłosić, a nie zdążyłaś, to pokaż nam go na MM.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:10   #370
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Uuu szkoda ze 9 wycofana,no ale mam nadzieje ze wygra 18-makijaz sliczny 100% zwiazany z tematem konkursu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:19   #371
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ja podejżewam, który, to makijaż Karo-li... Ale mogę się mylić, a zresztą nieważne.
Ja głosowałam na 6 jest świeży, wiosenny i dopracowany. Podoba mi się.
Podobały mi się też inne, ale chciałam oddać tylko 1 głos.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 16:24   #372
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

A ja do Ani - widziałam już Twoje prace - chylę czoła Oczywiście czółko dla fotografa też

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:27   #373
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ya się już pogubiłam... Czy głos oddany na 9 będzie ważny?
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:30   #374
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Moja praca jak narazie marno stoi hyh, ale to nic, może się jeszcze rozkręci. Głosować głosować dziewczyny! Na nr... ha! Nie powiem!

Małe niewinne pytanko do szefowej:
Będą może jakieś drodne nagrody pocieszenia?
Właściwie szkoda, że jest tylko pierwsze miejsce, jedna nagroda a nie ma 2-go i 3-go miejsca
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.

Edytowane przez Kamikitten
Czas edycji: 2006-04-11 o 17:23
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:30   #375
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Nie nie będzie :
Cytat:
Cytat:
Napisane przez oshinek


Aga a czy osoby, które zagłosowały na którąś z tych prac będą miały możliwość przekazania głosu na inny makijaż ?
(w sumie ja nie głosowałam na żaden z podanych przez ciebie, ale wiem że bardzoooo dużo osób głosowało na tą 9)
AGA Z :
Przykro mi, ale to chyba nie jest do zrobienia. Muszę pogadać ze Zło, ale obawiam się, że takie ponowne uwolnienie głosów może zachwiać rzetelnością wyników.
Poza tym była możliwość oddania głosu na kilka prac i jeśli komuś podobała się również inna, to pewnie to uczynił.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:33   #376
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Nie nie będzie :


Danke
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:37   #377
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)


Ale jak do tej pory prace nie zostały usunięte No i właśnie mam takie pytanie - skoro będą usunięte to znaczy,że numeracja prac się zmieni/przesunie ? czy jak to będzie? Ja już zagłosowałam (politycznie ) i widzę tylko statystyki I nie wem czy się coś zmieniło czy nie ?
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:42   #378
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ufff... ciężka praca, takie głosowanie
Dylematy wielkie Niestety, ale jestem kompletnym laikiem w sprawdach makijażu, dlatego dokładnie obejrzałam każdą pracę ( no prawie każdą Wybrałam 4 prace Muszę przyznać, że poziom bardzo zróżnicowany. Ale niech wygra najlepszy
Życzę powodzenia dziewczyny
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:05   #379
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE

Kobiety i AgoZ!
Kurcze, glupio sie z tym czuje, ze niektore kobitki rozpoznaly moja modelke.
Wiec prosilabym aby usunac tez ten moj makijaz z konkursu, mysle, ze tak bedzie sprawiedliwiej.
Tym bardziej, ze zostaly usuniete dwa makijaze startujace - a juz w necie widziane. Moze moj makijaz nie byl nigdzie dotad prezentowany, zrobiony specjalnie na konkurs, ale... modelka przez niektore z Was zostala rozpoznana.
No nic, jakos mi z tym dziwnie i glupio.
Nastepnym razem - przy konkursie - postaram sie o inna modelke. Co prawda mialam ja miec i do tego konkursu, ale niestety nie wyrobila sie z terminami.
Licze na nastepny konkurs, moze pod tytulem "Lato"????

Pozdrowionka!
Droga Femme,jestem za tym aby makijaz pozostał
Niewiele z nas rozpoznało modelkę,zresztą nie ujawiniłysmy nr.makijażu.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 17:18   #380
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Zagłosowałam na 3 prace ale wcale nie jestem do nich tak mocno przekonana
Dziewczyny o wiele ładniejsze makijaże prezentowały na codzień
Patrząc na niektóre prace myślałam że się pomyliłam że to nie jest konkurs... nie chcę być niemiła... ale patrząc na niektóre prace odnoszę wrażenie że te osoby robiły to pierwszy raz ( i szczerze powiedziawszy przemknęło mi przez myśl że tez mogłam się pomalować i wysłać pracę- a w życiu się nie malowałam )

Niech wygra najlepszy zyczę wszystkim powodzenia

I niezręcznie się czyta informacje że ktoś założył 8 kont żeby oddać głos na siebie
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:19   #381
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez cattt
Droga Femme,jestem za tym aby makijaz pozostał
Niewiele z nas rozpoznało modelkę,zresztą nie ujawiniłysmy nr.makijażu.
Popieram , a poza tym wizażanki ,które rozpoznały ( no większosć ) to i owo zagłosowały już , więc szkoda byłoby usuwać , głosy się stracą - nie wycofuj się ! Pamiętasz jak namawiałaś do wzięcia udziału w konkursie ? Moim zdaniem zrobiłaś wszystko zgodnie z regulaminem No przeciez specjalnie nie wybrałaś tej modelki Zostaw pracę
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:53   #382
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Femme, myślę, że nie masz się czym martwić - sądzę, że makijaż skojarzyło tylko kilka osób, a udział w głosowaniu wzięło dotychczas dobre kilkaset... Dotychczas nie oglądałam Twoich makijaży - chyba nic nie pokazywałaś na MM od czasu, gdy ja tam zaczęłam na dłużej zaglądać, a w archiwum dotychczas nie szperałam, nie było czasu. Teraz mnie trochę zaciekawiło to, muszę przyznać , ale z premedytacją poczekam do końca konkursu i dopiero wtedy przejrzę Twoje prace

Pozdrawiam!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:18   #383
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Lo matko...
Ale mi jakos dziwnie tak.
No i do konca nie bylam pewna czy zglaszac sie z tym makijazem, zrobilam go tak raczej na "lapu-capu", bo wczesniej przygotowana modelka (nawiasem mowiac calkiem inny typ, karnacja, wlosy) nawalila, i na tej tu modelce nie moglam sobie pozwolic na makijaz wczesniej wymyslony...
I tak zrobilam go na szybcika, a jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy. Nie powiem, zebym byla z niego dumna...

No nic. Robta co chceta.

mona - no pamietam ze namawialam do udzialu w konkursie i nadal to bede robic, jesli w przyszlosci pojawia sie podobne konkursy, bo to w koncu zabawa - mniej czy bardziej udana, ale zawsze zabawa.
Jednak nawet kazda zabawa ma swoje reguly, bez przestrzegania ktorych przestaje byc juz tak wesolo.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:21   #384
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

łeee...chciałam napisac cos co wydało mi sie niezwykle ważne, ale.... zapomniałam <pukam sie w łeb>
ja rozpoznaje tylko jedna prace, mam lekkie podejzenia co do drugiej. tak wiec Femme mimo tego ze jestem stało bywalczynia MM nadal nie wiem która to twoja praca i nawet sie nie domyslam...to ze kilka osob rozpoznalo to nie powod zeby od razu wycofywac.
na slynna prace nr 9 nie głosowalam tylko z tego powodu ze nie uwazam ze to makijaz wiosenny (bo makijaz jest przepiekny, a to ze zrobiony full profesjonalnie nie uwazam za dyskwalifikujący fakt)...dla mnie poprostu z wiosna nie ma nic wspolnego...raczej z sierpniowym wieczorem...a jak juz wczesniej napisalam zaglosowalam na mejkapy ktore wg mnie sa na temat... czyli wiosenne.
(biedronka tez mnie użekła)

mam nadzieje ze zaraz sobie przyponę ta mega ważna rzecz
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 12:36
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:30   #385
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ja zagłosowałam na 3 makijaże, te które spodobały mi się jak tylko zobaczyłam i z mojego punktu widzenia są ładne, schludne, dziewczęce oraz mają w sobie "to coś"
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:34   #386
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Ja zagłosowałam na nr 31, jakoś tak mi wpadł w oko no i modelka słodka

AgoZ, mam pytanie co do zdjęcia na którym jest podpis fotografa, czy podpis nie powinien zostać usunięty?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:37   #387
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

juz sobie przypomnialam...no moze nie bylo to tak super wazne jak mi sie wydawalo wtedy kiedy zapomnialam

Cytat:
Napisane przez satine
Ja zagłosowałam na 3 prace. Moim zdaniem najbardziej zgodne z tematem i takie w których można wyjść na ulice bo chyba o to tu chodzi że to ma być MAKIJAŻ,a nie CHARAKTERYZACJA.

Jak większość wizażanek mam zdanie,że prace bardzo średnie O wiele lepsze widuje na forum MM...
po pierwsze makijaz to TEŻ charakteryzacja po drugie nie bylo nigdzie okreslone ze musi to byc dzienny lekki makijaz do wyjscia na ulice, a nawet bylo powiedziane przez szefostwo ze to ma byc nasze luźne wyobrazenie o wiosennym makijazu..czyli zarówno dzienne delikatne makijaze jak i makijaze fashion.
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:40   #388
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez weronika nadara
po pierwsze makijaz to TEŻ charakteryzacja po drugie nie bylo nigdzie okreslone ze musi to byc dzienny lekki makijaz do wyjscia na ulice, a nawet bylo powiedziane przez szefostwo ze to ma byc nasze luźne wyobrazenie o wiosennym makijazu..czyli zarówno dzienne delikatne makijaze jak i makijaze fashion.
prawda
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:05   #389
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Femme mam nadzieję, że do następnego konkursu modelka nie nawali
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:59   #390
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

dziewczyny gdzie moge zobaczyć wszystkie makijaze??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.