Pochwalmy się swoimi włosami:-) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 07:55   #3961
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Jeanette83
W długich włosach wyglądasz o 180% ładniej...
Krótkie tak kręcone włosy wyglądają nie ciekawie...
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:33   #3962
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hmmm...Wysylam Ci maila na PW, wiec mozesz tam smialo zalaczac
Pytalam o pielegnacje nie po to, zeby sie czegos dowiedziec, tylko zeby cos moc zasugerowac. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy - spray L'oreal. On zawiera alcohol denat i choc moze Ci sie wydawac niezly - odstaw. Wysuszy Ci koszmarnie wlosy i nie wykluczone, ze puszenie jest efektem stosowania tego specyfiku. Ciagle zmiany szamponow i odzywek tez nie sa najlepsza metoda Oczywiscie warto raz na jakis czas wprowadzac zmiany, ale to ze wlosy tak reaguja swiadczy chyba o tym, ze zle dobierasz dla nich kosmetyki.
Sama mam ochote przetestowac szampon Babydream z Rossmana, kosztuje grosze a nie zawiera silikonow ani SLS. Nie polece Ci go jednak, bo jeszcze nie stosowalam, spotkalam sie natomiast z opiniami, ze moze koszmarnie splatac wlosy. z kosmetykow dostepnych w sklepie i dobrych dla lokow polecam szampon Radical Blask Koloru - jest troche niewygodny w stosowaniu, ale nawilza i odzywia wlosy. Dobrze, jesli do niego skompletujesz jakas odzywke. Po kolejnym dniu stosowania maski Gloria moge Ci ja z czystym sumieniem polecic - malo kosztuje, jest wydajna i nawilza (Truskawkowawiosna uspokoila mnie, ze mozna bez ryzyka stosowac ja czesto, bo nie ma skladu, ktory obciazalby wlos...ale Ty i tak myjesz wlosy co pare dni, wiec tym bardziej nie ma przeciwwskazan). Najlepiej zamow na allegro, bo paradoksalnie trudno ja gdziekolwiek znalezc. 1-2 razy w tygodniu nakladalabym WAX Moc Natury - polska wersja tego kosmetyku. Odzywia, nawilza po ostatnim zastosowaniu nie moglam sie napatrzec na swoj skalp. Widze, ze do tego Gliss Kura nie jestes przekonana? Czytalam rozne opinie: lepsze i gorsze. Bezdyskusyjnie jednak moge Ci polecic tonik nawilzajacy matrix biolage - na allegro taniej. Jest b. wydajny, swietnie nawilza, chroni przed UV, przyjemnie pachnie...to inwestycja naprawde warta swojej ceny. Od kilku dni nakladam na noc olejek kokosowy na koncowki - nawilza je i zmiekcza...Dzisiaj zastosowalam go takze jako upiekszacz na napuszone lekko wlosy: roztarlam odrobine w dloniach i wgniotlam w loki(gdzies na wizazu wyczytalam, ze ktoras dziewczyna robi tak z olejkiem rycynowym i postanowilam zaeksperymentowac z kokosem). Efekt bdb, ale trzeba uwazac, zeby nie przesadzic. Mam nadzieje, ze Ci sie przyda to co napisalam
No to jest kopalnia wiedzy Dziekuje Ci bardzo za te porady, zaraz sobie wypisze te wszystkie specyfiki o ktorych pisalas i rzeczywiscie zaczne zmieniac kosmetyki. Widzisz ja nawet nie czytam etykiet na kosmetykach do wlosow, wyprobowuje je bo ktos mi poleci albo chce sprawdzic czy mi odpowiada - ale takie eksperymenty moga sie czasem zle skonczyc
Olejek tez pewnie kupie bo tez mam wieczny problem z suchymi koncowkami.
Przeslalam Ci na maila fotke, moze cos mi znajdziesz Nie wiem tylko czy jest dobra do dobierania fryzury.

beoneself - dziekuje

Ciemnooka Brunetka - mi sie jakos te krotkie podobaja, a jako ze mam male dziecko to na dlugie nie mialabym chyba tyle czasu... No i historia sciecia jest dosc krotka bo to byla dosc impulsywna decyzja, chce zmiany. Choc nie powiem, mysle o zapuszczaniu, szczegolnie ze mnie TŻ namawia
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:43   #3963
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Rozumiem ja przetrwałam w długich do drugich urodzin mojej córeczki a potem ścięłam też potrzebowałam zmiany..więc wiem coś o tym...
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:48   #3964
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Piękne macie włosy!!! Marzę by mieć takie zdrowe i mogące schnąć naturalnie, bo moje wówczas przpominają siano. Co mi tam, odważe się w końcu pokazać swoje. Nie wiem już co z nimi zrobić bo co 1,5 miesiąca podcinamn, nawilżam a końce mam w strzępach. Dosłownie porozdwajane na 3-4 części (na szczęście na zdjęciach tego nie widać)i widoczne białe końce...ehhh. Kolor naturalny wysuszone suszarką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 024.JPG (132,8 KB, 190 załadowań)

Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2008-05-15 o 08:53 Powód: złe zdjęcie
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:03   #3965
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie a jeśli wyglądają jak siano musisz postarać sie je jak najbardziej nawilżyć...polecam jedwab z CHI maseczke kallosa placenta żółtko jajka i olejek jojoba...moje włosy teraz wygladaja super bez prostowania takze bardzo polecam...

aaa i polecam tabletki i szampon revalid super dzialaja...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-15 o 14:24 Powód: post pod postem/przypominam o edycij i multicytowaniu.
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:16   #3966
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie a jeśli wyglądają jak siano musisz postarać sie je jak najbardziej nawilżyć...polecam jedwab z CHI maseczke kallosa placenta żółtko jajka i olejek jojoba...moje włosy teraz wygladaja super bez prostowania takze bardzo polecam...
Placenty używam, po myciu jakąś odżywkę na minutę (teraz pantene restroactive)czasem nafte, ale włosy mi klapcieją przy głowie i muszę myć je codziennie, więc i suszyć. Nie wiem czy nie wrócić do mycia szamponami dla dzieci, coś mi się kojarzy że jak myłam babydreamem to miałam dłużej ładne. Błędne koło...
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:59   #3967
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Tulipanna, chciałam prosić cię o radę. Piszesz o toniku biolage i jego ładnym, przyjemnym zapachu. Mój przyszedł wczoraj i właśnie jedyną rzeczą, która mi w nim nie pasi jest ....zapach. Podobny do zapachu keratyny, zupełnie nieprzyjemny Czy możliwe, że jest przeterminowany? Czy może to właśnie jego zapach? Czy mogłabyć się wypowiedzieć w tej sprawie albo choć wskazać gdzie na butelce wybity jest termin ważności bo nie mogę znaleźć
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 13:22   #3968
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Odnosnie loczkow ktore sa na poprzedniej stronie mi duzo bardziej podobaja sie te krotkie ..moze sa troche za krotkie ale odrobine dluzsze i by byly fajne
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:38   #3969
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

nafta wysusza wlosy lepiej byloby uzyc czegos co podniosloby wlosy u nasady a na konce polecam olej jojoba...
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:06   #3970
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

cześć dziewczyny.
Mam problem ze swoimi włosami. Są strasznie suche, matowe, dziwnie se układaja, trochę wypadają, bardzo rozdwajają się końcówki. Staram się ich nie suszyć ( tylko przy skorze troche ,zeby nie byl oklapniete), kiedys prostowałąm 3 razy w tygodniu, teraz raz na dwa tygodnie

Idę dziś do fryzjera, farbuję włosy na jasniejszy blond i podcinam końcówki.


I teraz moje pytanie: w jakie kosmetyki powinnam się zapatrzeć ,aby poprawić kondycję moich włosów? Obecnie używam szamponu Elseve, szampon nutri odnowa.

Jaka odżywka do spłukiwania? Jaka maseczka? jakiś inny specyfik?
Jestem zupełniee zielona,jesli chodzi o obudowę włosów.... Próbowałam sama rozgryzc co mi pomoże, ale nie znam sie na tych specyfikach, nie wiem zcemu "nie" dla silikonow, po co pokrzywa ,nawet nie wiem co to jest wax,jak to wyglada i gdzie to kupic...


PS. na zdjęciu moje włosy, po myciu, bez zadnego ukladania.
Ehh, pomożecie mi wejsc w siat włosomaniaczek..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5150044.jpg (178,7 KB, 132 załadowań)
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:07   #3971
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Właśnie otrzymałam kolejne opakowania mojej ukochanej jojoby...wchodzę więc do wanienki na relaxik
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 15:20   #3972
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Tulipanna, chciałam prosić cię o radę. Piszesz o toniku biolage i jego ładnym, przyjemnym zapachu. Mój przyszedł wczoraj i właśnie jedyną rzeczą, która mi w nim nie pasi jest ....zapach. Podobny do zapachu keratyny, zupełnie nieprzyjemny Czy możliwe, że jest przeterminowany? Czy może to właśnie jego zapach? Czy mogłabyć się wypowiedzieć w tej sprawie albo choć wskazać gdzie na butelce wybity jest termin ważności bo nie mogę znaleźć
Wlasnie czytalam gdzies Twoja wypowiedz o tym zapachu. Nie mam pojecia jak pachnie keratyna, wiec bez porownania ciezko mi cos stwierdzic. No i wiadomo, kazdy nos reaguje inaczej - ja nie znosze kokosa np Natomiast niczym "z butelki" posluzyc sie nie moge, bo dawno juz oproznilam swoja i pozbylam sie jej.

Ciemnooka - wiem, ze slowa "pochwalmy sie" sklaniaja do roznych zachowan, ale w tym watku chyba rozmawiamy o wlosach

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-05-15 o 15:21 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:29   #3973
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

ja odnoszę wrażenie że moje włosy co tydzień inaczej się skręcają i żyją swoim własnym życiem

Jeanette83 wg mnie Twoje krótsze włoski są o wiele ładniejsze, wyglądają na zdrowsze i ładniej się kręcą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (26,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.JPG (38,4 KB, 141 załadowań)
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:51   #3974
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
Mam problem ze swoimi włosami. Są strasznie suche, matowe, dziwnie se układaja, trochę wypadają, bardzo rozdwajają się końcówki. Staram się ich nie suszyć ( tylko przy skorze troche ,zeby nie byl oklapniete), kiedys prostowałąm 3 razy w tygodniu, teraz raz na dwa tygodnie

Idę dziś do fryzjera, farbuję włosy na jasniejszy blond i podcinam końcówki.


I teraz moje pytanie: w jakie kosmetyki powinnam się zapatrzeć ,aby poprawić kondycję moich włosów? Obecnie używam szamponu Elseve, szampon nutri odnowa.

Jaka odżywka do spłukiwania? Jaka maseczka? jakiś inny specyfik?
Jestem zupełniee zielona,jesli chodzi o obudowę włosów.... Próbowałam sama rozgryzc co mi pomoże, ale nie znam sie na tych specyfikach, nie wiem zcemu "nie" dla silikonow, po co pokrzywa ,nawet nie wiem co to jest wax,jak to wyglada i gdzie to kupic...


PS. na zdjęciu moje włosy, po myciu, bez zadnego ukladania.
Ehh, pomożecie mi wejsc w siat włosomaniaczek..?
wydaje mi sie ze powinnas obciac konce jakies 10 cm bo widac ze sa zniszczone a koncowek skleic ani naprawic sie nie da...tak poza tym masz tu watki "walka o zdrowe i piekne wlosy"poczytaj a znajdziesz odp na swoje pytania.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=238279

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=246757
watk drugi o skladach poczytaj opinie o danych kosmetykach i wy bierz odpowiedni dla ciebie
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:57   #3975
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
ja odnoszę wrażenie że moje włosy co tydzień inaczej się skręcają i żyją swoim własnym życiem

Jeanette83 wg mnie Twoje krótsze włoski są o wiele ładniejsze, wyglądają na zdrowsze i ładniej się kręcą


jakie cudne spręzynki

zachwycilam sie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:13   #3976
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Tulipanna - dzięki za info z tym węchem to faktycznie prawda, każdy czuje inaczej - szkoda tylko, że mój nie wyczuwa jakiejś przyjemnej nutki w tym toniku A daty ważności nie znalazłam również na balsamie
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:17   #3977
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


jakie cudne spręzynki

zachwycilam sie
Dzieki Az mi sie odechciewa je prostowac

Od razu zapytam - czy wiecie gdzie mozna znalezc fryzury z wlosow kreconych na taka dlugosc do ramion? bo te ktore znajduje sa na wlosy krecone, owszem, ale na taki skret z walkow albo trwalej, a nie naturalne...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:47   #3978
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
tulipanna.
A o czym ja rozmawiam bo nie wiem o co Ci chodzi??

tulipanna.
aaa...juz chyba rozumię chodzi Ci o to że mowie ze ide na relaxik do łazienki...heheheh...
Jestes moderatorem tego topiku??...
Chyba nie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-05-15 o 18:00 Powód: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:51   #3979
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
tulipanna.
A o czym ja rozmawiam bo nie wiem o co Ci chodzi??
od dyskusji o pielegnacji wlosow jest inny watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238279

w tym z zasady wklejamy fotki i komentujemy, ew pytamy jakich kosmetykow dana osoba uzywa, skoro osiagnela tak wspanialy efekt
Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
Jestes moderatorem tego topiku??...
Chyba nie
Tulipanna grzecznie Ci zasugerowala, ze piszesz nie na temat
kazda uzytkowniczna ma prawo zwrocic drugiej uwage, ze ta narusza niepisane zasady tego forum, nie lubimy offtopow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 17:51   #3980
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
tulipanna.
A o czym ja rozmawiam bo nie wiem o co Ci chodzi??
ja nie tulipana ale chyba o to ze pisalas o nowym olejku jojoba i kapieli a to watek o wlosach!
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:55   #3981
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
truskawkowawiosna
od pielegnacji wlosow jest inny topik??
To poczytaj sobie ten caly a zobaczysz ze niejednokrotnie ktos pyta o rady i ktos je daje...
naskakujecie na czlowieka z byle powodu...myslalam ze to topik w formie przyjacielskiej...mylilam sie od co teraz juz wiem na czym stoje i błędu nie popelnie...


Koko19
dzieki
Domyśliłam sie właśnie
ale myslalam ze to nikomu nie bedzie przeszkadzalo

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-05-15 o 18:00 Powód: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:58   #3982
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna
od pielegnacji wlosow jest inny topik??
To poczytaj sobie ten caly a zobaczysz ze niejednokrotnie ktos pyta o rady i ktos je daje...
naskakujecie na czlowieka z byle powodu...myslalam ze to topik w formie przyjacielskiej...mylilam sie od co teraz juz wiem na czym stoje i błędu nie popelnie...
nie ma sensu rozwodzic sie w tym watku na temat pielegnacji, skoro jest obszerny watek na ten temat. wiele dziewczyn wchodzi do watku "pochwalmy sie swoimi wlosami" bo chce poogladac sliczne wlosy wizazanek. co innego zapytac o pielegnacje, a przeciagac dyskusje.

nie wiem dlaczego sie unosisz, nikt Cie nie wygania, po prostu uwazam, ze swoimi radami i spostrzezeniami na temat pielegnacji wlosow lepiej dzielic sie w watku, ktory jest do tego przeznaczony

tyle z mojej strony

prosilabym abys nie pisala posta pod postem, jest opcja edycji i multicytowania
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:01   #3983
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

poprzednio bywalam na innym forum i tam piszemy i o wlosach i o tym co robimy witamy sie na dzien dobry zegnamy na dobranoc...trafilam tu przez przypadek spodobalo mi sie forum ale widze ze nie jest u was jednak tak kolorowo wiec ogranicze sie do suchego zdjecia i ooochania i achaania na temat zdjec innych i to wszystko...


Z mojej strony to też wszystko i dzieki za nastepna uwage wlasnie z niej skorzystalam.l...
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:05   #3984
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
poprzednio bywalam na innym forum i tam piszemy i o wlosach i o tym co robimy witamy sie na dzien dobry zegnamy na dobranoc...trafilam tu przez przypadek spodobalo mi sie forum ale widze ze nie jest u was jednak tak kolorowo wiec ogranicze sie do suchego zdjecia i ooochania i achaania na temat zdjec innych i to wszystko...
rob jak uwazasz, szczerze mowiac jest mi to obojetne. nie jestes pierwsza osoba, ktora strzela focha po zwroceniu przeze mnie uwagi w sposob delikatny, przyzwyczailam sie

ale nie ukrywam, ze to zachowanie rodem z piaskownicy: obrazam sie i zabieram swoje zabawki

to nie jest taki wątek jak myslalas, forum fryzjerskie nie ma wlasnego wątku typowo plotkowego. za to jest wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250207
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:09   #3985
Ciemnooka Brunetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

truskawkowawiosna
odpowiedziała bym Ci coś na twoje idiotyczne uwagi ale to nie topik plotkarski takze przestrzegaj zasad stworzonych przez siebie dziecinko...
Ciemnooka Brunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:14   #3986
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Normalnie chyba zaraz zemdleję
To jest naprawdę takie trudno do przyjęcia honorowo, żeby tu nie robić meega bałaganu, i rozpisywać się szeroko na inne tematy w przeznaczonych na nich wątkach?

Zjawisko obrażania się i tupania nogą po zwróceniu uwagi jest po prostu, jak to ująć... niepoważne.


Wybaczcie off topa
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:15   #3987
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna
odpowiedziała bym Ci coś na twoje idiotyczne uwagi ale to nie topik plotkarski takze przestrzegaj zasad stworzonych przez siebie dziecinko...

z przestrzegania zasad pozwol, ze rozliczac mnie moze co najwyzej AgaZ

faktycznie szkoda watku na bezsensowna dyskusje z osoba, ktora nie potrafi pewnych rzeczy przyjac do wiadomosci, przykre

z mojej strony EOT
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:23   #3988
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka Brunetka Pokaż wiadomość
tulipanna.
A o czym ja rozmawiam bo nie wiem o co Ci chodzi??

tulipanna.
aaa...juz chyba rozumię chodzi Ci o to że mowie ze ide na relaxik do łazienki...heheheh...
Jestes moderatorem tego topiku??...
Chyba nie
Nie, ale jestem jego uczestniczka. Podobnie jak pozostale - lubie czytelne watki. Co innego kontynuowac temat biorac czyjąś głowę na warsztat, a co innego wyskakiwac z konopii z olejkiem jojoba i wanną. Szkoda nerwow - stres negatywnie odbija sie na wlosach o czym pewnie wiesz. Na Twoim miejscu potraktowalabym moja wypowiedz z przymruzeniem oka. To tyle z mojej strony.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:23   #3989
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


jakie cudne spręzynki

zachwycilam sie

dziękuje bardzo
kręcone włosy to nie lada wyzwanie :P pomimo to nie chciałabym nigdy zrezygnować z nich na rzecz prostych włosów póki co, zamierzam je skrócić o kilka (5-7) cm
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:45   #3990
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo
kręcone włosy to nie lada wyzwanie :P pomimo to nie chciałabym nigdy zrezygnować z nich na rzecz prostych włosów póki co, zamierzam je skrócić o kilka (5-7) cm
ale robia wrazenie, gdybym Cie dorwala to bym sie nie powstrzymala-musialabym dotknac

rzeczywiscie, pielegnacja kreconych moze byc trudniejsza niz prostych, ale za to krecone bardziej zwracaja uwage.

kiedys ogladalam program o wlosach i rzucona opinia, ze posiadaczki kreconych wlosow sa postrzegane jako bardziej seksowne i zmyslowe

ale moim osobistym zdaniem, kazde wlosy(krotkie, dlugie, rude, czarne, braz, blond, proste, krecone, falujace) moga byc piekne i budzic podziw.

chyba nie mam konkretnego "typu" ale nie ukrywam, ze szaleje na punkcie zdrowo wygladajacych wlosow, bez zadnych pianek, lakierow, ostrych, asymetrycznych cięć.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.