Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 20:40   #151
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Pędzle z Sephory są bardzej miękkie, bardziej pękate, mają delikatniejsze,cieńsze włosie, no i są ładniej przycięte. Kucyk+sobol są bardziej sztywne, szorstkie, płaskie, te o mniejszej szerokości potrafią podrażnić nieco powiekę.
Tych z Sephory używam do nakładania cienia bazowego na całą powiekę lub cieni na większą powierzchnię, tudzież do cieniowania (cudowna 19).
Pędzelków z kompletu (używam najczęściej tych o mniejszej szerokości) do bardziej precyzyjnej aplikacji-do modelowania powieki, do nakładania cieni w załamaniu, do nakładania cieni na dolną powiekę i tutaj sprawdzają się świetnie.
Jeżeli chodzi o pędzle do nakładania pudru to z Sephory (nr 1) jest lepszy niż ten który jest w zestawie, bo po pierwsze jest nieco bardziej miękki, a po drugie jest okrągły natomiast ten z kompletu spłaszczony.
W sumie, to bez jednych i drugich w tej chwili nie wyobrażam sobie malowania, bo mimo, iż sephorowskie są nieco lepszej jakości to jednak nie ma w ich asortymencie wielu modeli, które właśnie znajdują się w owych kompletach.

Dodatkowo, żeby jeszcze bardziej namieszać zaznaczę, że pędzle z kompletu są lepsze od We-My z której mam wszystkie pędzelki do cieni
I tym ostatnim zdaniem ostatecznie przekonałaś mnie do zakupu kompletu pędzelków Tylko teraz pytanie którego
Tego
http://www.allegro.pl/item197215949_...bol_kucyk.html
(i przeżyć brak skośnego pędzelka do różu i sztywnego do brwi
)
czy tego http://www.allegro.pl/item196168579_...ol_gratis.html (ale te sobolowe pędzelki do cieni wydają mi się jednak być za płaskie )
czy może poczekać i spróbować wygrać ten http://www.allegro.pl/item200099225_...ztuki_bcm.html
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 08:36   #152
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I tym ostatnim zdaniem ostatecznie przekonałaś mnie do zakupu kompletu pędzelków Tylko teraz pytanie którego
Tego
http://www.allegro.pl/item197215949_...bol_kucyk.html
(i przeżyć brak skośnego pędzelka do różu i sztywnego do brwi
)
czy tego http://www.allegro.pl/item196168579_...ol_gratis.html (ale te sobolowe pędzelki do cieni wydają mi się jednak być za płaskie )
czy może poczekać i spróbować wygrać ten http://www.allegro.pl/item200099225_...ztuki_bcm.html
Na Twoim miejscu spróbowałabym wygrać ten ostatni zestaw lub wybrała pierwszy, chociaż brak skośnego pędzelka do różu jest dużą wadą tego kompletu. Zastanawiam się też jaki jest ten pędzelek do malowania brwi sobol+skucyk-czy nie jest zbyt wiotki, tym bardziej przy takiej szerokości.
W moim komplecie pędzelek do brwi jest wykonany z włosia borsuka-jest cudowny (jeden z moich ulubionych), drugi zaś z sobola-nadaje się tylko do nakładania wosku z palety do brwi z Sephory
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 09:19   #153
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu spróbowałabym wygrać ten ostatni zestaw lub wybrała pierwszy, chociaż brak skośnego pędzelka do różu jest dużą wadą tego kompletu. Zastanawiam się też jaki jest ten pędzelek do malowania brwi sobol+skucyk-czy nie jest zbyt wiotki, tym bardziej przy takiej szerokości.
W moim komplecie pędzelek do brwi jest wykonany z włosia borsuka-jest cudowny (jeden z moich ulubionych), drugi zaś z sobola-nadaje się tylko do nakładania wosku z palety do brwi z Sephory
I chyba tak zrobię
A co do pędzelka do brwi to właśnie taki sztywny by mi się przydał do nakładania cienia z paletki do brwi, do wosku mieć nie muszę, bo i tak rzadko go używam, sam cień wystarcza. A w sumie ten do brwi i skośny do różu zawsze mogę dokupić w Sephorze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:27   #154
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A w sumie ten do brwi i skośny do różu zawsze mogę dokupić w Sephorze
Zawsze znajdzie się jakiś pretekst, żeby się wybrać na kolejne zakupy
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:25   #155
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

W końcu kupiłam ten tańszy zestaw za 55zł, bo licytacja tego dużego przekroczyła ustaloną wcześniej z samą sobą maksymalną kwotę, jaką postanowiłam przeznaczyć na ten zakup.

Ale jestem bardzo zadowolona Pędzelki przyszły ekspresowo, przy praniu nie straciły włosia, przy malowaniu też nie (póki co przynajmniej - odpukać w niemalowane ). Są miłe i miękkie, faktycznie lepsze od We-My Od Sephory może nie, ale też cena znacznie niższa. Ale znów - skoro mnie, wrażliwca, nie drapią, a wręcz przyjemnie mi się nimi mizia po skórze to chyba są niezłe, nie? Przynajmniej ja tak myślę

Póki co użyłam ich dzisiaj pierwszy raz, więc jeszcze nie wszystkie przetestowałam, ale już mogę powiedzieć, że są fajnie dobrane, nie ma w nich zbyt wielkich pędzelków do cieni (a w wielu zestawach są takie olbrzymy niewiadomo po co ).
W ogóle pędzelki do cieni są super Idealne wielkości i kształty
Pędzel płaski do różu straszny nie jest, myślę, że nauczę się go obsługiwać. Zresztą do burżuja to jest aż za miękki, bo ciężko go nabiera. Będę jeszcze próbować z innymi różami.
Pędzelek do brwi faktycznie tylko do wosku się nada, ale dobre i to.
Pędzelka do ust i do kresek jeszcze nie ruszałam.
Wachlarzyk jest miły, w sam raz do łaskotania
Spiralka, grzebyczek i aplikator póki co bezużyteczne i pewnie prędzej czy później wylecą z zestawu, aby zrobić miejsce dla 19 i 18 z Sephory

No i na koniec torba - w sumie myślałam, że ma dwa sznureczki do zawiązywania, a jest tylko jeden do omotania, ale mimo wszystko dobrze się ten rulonik trzyma. W ogóle do samej torby zastrzeżeń nie mam, bo jest i ładna i funkcjonalna. Podoba mi się

Ogólnie za tą cenę warto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozlozony.jpg (29,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1m.jpg (35,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (47,5 KB, 22 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:48   #156
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

MagJa, cieszę się, że jesteś zadowolona z zakupu
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 20:51   #157
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja odlozylam etui i wstawilam do sloika po wekach pedzle ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 20:59   #158
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
MagJa, cieszę się, że jesteś zadowolona z zakupu
Ja też się cieszę

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja odlozylam etui i wstawilam do sloika po wekach pedzle ;]
A ja właśnie w tym etui zamierzam je trzymać. Wcześniej trzymałam pędzelki w kubku, ale w kubku jednak się kurzą, a w etui nie będą. A nie sądzę, aby ich używanie z etui było bardziej kłopotliwe
W ogóle to mi się jeszcze marzy takie etui, niekoniecznie z pędzelkami http://cgi.ebay.com/12p-Essential-FU...QQcmdZViewItem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:52   #159
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość


A ja właśnie w tym etui zamierzam je trzymać. Wcześniej trzymałam pędzelki w kubku, ale w kubku jednak się kurzą, a w etui nie będą. A nie sądzę, aby ich używanie z etui było bardziej kłopotliwe
W ogóle to mi się jeszcze marzy takie etui, niekoniecznie z pędzelkami http://cgi.ebay.com/12p-Essential-FU...QQcmdZViewItem

Fajne to etui Przydałoby mi się coś takiego.
Ja pędzle, których używam na co dzień trzymam w kubku, natomiast te których rzadziej w etui. I przyznam się, że używanie z etui jest dla mnie wkurzające i kłopotliwe, bo po pierwsze nie mam gdzie rozwinąć tego sporego "wężyka", a po drugie wkurza mnie wpychanie każdego pędzla do oddzielnej przegródki. Obawiam się, że niektórym pędzli używam rzadziej właśnie przez to, że siedzą w tym nieszczęsnym etui Rozważam przystosowanie kolejnego kubka na kolejne pędzelki.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:33   #160
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

mnei wkurza etui ob:

1. jest mechate a mam kota z bialo-szara sierscia z przewaga bieli;]
2. mam ponad 20 pedzelkow i uzywam praktycznie wszystkich i wkladac i odkladac mi sie nie chce
3. i tak czesto piore pedzelki
4. nie mam czasu zwijac etui
5. zajmuje za duzo miejsca
6. kot mi na nim sie kladzie
7. irytuje mnie ze nie mam ich pod reka;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 23:32   #161
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę


A ja właśnie w tym etui zamierzam je trzymać. Wcześniej trzymałam pędzelki w kubku, ale w kubku jednak się kurzą, a w etui nie będą. A nie sądzę, aby ich używanie z etui było bardziej kłopotliwe
W ogóle to mi się jeszcze marzy takie etui, niekoniecznie z pędzelkami http://cgi.ebay.com/12p-Essential-FU...QQcmdZViewItem
w końcu się zdecydowałaś

mnie te etui też wkurza bardzo, ale tam trzymam bo się nie kurzą, a to etui co podałas linka jest świetne, rozmumiem że "to" się zamyka?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 23:38   #162
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Fajne to etui Przydałoby mi się coś takiego.
Ja pędzle, których używam na co dzień trzymam w kubku, natomiast te których rzadziej w etui. I przyznam się, że używanie z etui jest dla mnie wkurzające i kłopotliwe, bo po pierwsze nie mam gdzie rozwinąć tego sporego "wężyka", a po drugie wkurza mnie wpychanie każdego pędzla do oddzielnej przegródki. Obawiam się, że niektórym pędzli używam rzadziej właśnie przez to, że siedzą w tym nieszczęsnym etui Rozważam przystosowanie kolejnego kubka na kolejne pędzelki.
No Twój wężyk jest spory, mój o wiele mniejszy. Dziś co prawda dopiero pierwszy raz używałam moich nowych narzędzi więc jeszcze się może okazać, że koniec końców pędzelki wylądują w kubku, ale póki co nie mam takiego zamiaru.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mnei wkurza etui ob:

1. jest mechate a mam kota z bialo-szara sierscia z przewaga bieli;]
2. mam ponad 20 pedzelkow i uzywam praktycznie wszystkich i wkladac i odkladac mi sie nie chce
3. i tak czesto piore pedzelki
4. nie mam czasu zwijac etui
5. zajmuje za duzo miejsca
6. kot mi na nim sie kladzie
7. irytuje mnie ze nie mam ich pod reka;]
No tak, kot jest argumentem nie do przeforsowania. Moja kota co prawda jest czarna, etui też czarne i w dodatku skórkowe ale wcale się nie zdziwię, jak i na moich pędzelkach sierściuch się rozłoży, bo ona generalnie lubi mnie bacznie obserwować, jak się maluję

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
w końcu się zdecydowałaś
Sukces, nie

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
mnie te etui też wkurza bardzo, ale tam trzymam bo się nie kurzą, a to etui co podałas linka jest świetne, rozmumiem że "to" się zamyka?
Ano zamyka się. Przynajmniej tak mi się zdaje.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:13   #163
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a ja kupilam wlasnie ten zestawik potrzebny mi na studia kosmetyczne

http://allegro.pl/item200923013_natu...la_w_etui.html
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:31   #164
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
a ja kupilam wlasnie ten zestawik potrzebny mi na studia kosmetyczne

http://allegro.pl/item200923013_natu...la_w_etui.html
Jak już go przetestujesz, to daj znać, jak się sprawuje. Mnie najpierw kusiły sobolowe pędzelki, później jakoś mi się odpodobały, ale ten zestaw jest fajnie skomponowany, przynajmniej jeśli, chodzi o rodzaje pędzelków, bo to, co mi się najbardziej nie podoba na aukcjach makona to to, że w ogóle nie podaje wymiarów włosia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:33   #165
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

na pewno dam znac!! za 3 dni powinny byc

opinie mial bardzo pozytywne i to od specjalistow wiec mysle ze bedzie OK

mnie do zakupu przekonalo rowniez to etui ze sznurkami..w mojej przyszlej szkole dziewczyny wlasnie zawiazuja sobie to wokol bioder i maja caly zestaw pedzli pod reka haha.... zestaw jest jak na moje oko identyczny jak ten oferowany przez uczelnie...tylko ze na uczelni kosztuje...UWAGA- 400!! a zrobione sa z identycznych materialow... wiec postanowilam kupic na swoja reke
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 15:06   #166
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja mam od tego pana i nie jestem zadowolona za bardzo, ja mam wiekszy z kucyka i kozy. Same pedzelki by uszly gdyby nie kiepskie wykonanie, dwa mialam uszkodzone (odpadly z raczek) i tak dalej:/ przynajmniej reklamacje szybko zalatwili;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:09   #167
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam od tego pana i nie jestem zadowolona za bardzo, ja mam wiekszy z kucyka i kozy. Same pedzelki by uszly gdyby nie kiepskie wykonanie, dwa mialam uszkodzone (odpadly z raczek) i tak dalej:/ przynajmniej reklamacje szybko zalatwili;]

to bylo do mnie??? a to mozna reklamowac??? i odsylaja wtedy nowy komplet? czy jak ? ...

mial bardzo duzo pozytywow wiec mysle ze nie bedzie zle...normalne ze moze sie zdarzyc gorszy egzemplarz kazdemu sie zdarza
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:56   #168
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

tzn ja zlozylam reklamacje odnosnie 2 pedzelkow i dostalam nowe (z ktorych jeden juz sie popsul znowu (do podkladu niby z lancome... haha dobre sobie:/)) ale wiem ze niektore wizazanki reklamowaly u edyty-ok i chyba u makona tez cale komplety (cos tak kojarze).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:20   #169
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

mhm... no to fajnie jeszcze sie dopytam mam nadzieje, ze moj zestaw nie bedzie wadliwy najwyzej po paru miechach kupie kolejny... i tak mnie to wyjdzie taniej niz jakbym kupowala w szkole
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 09:46   #170
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tzn ja zlozylam reklamacje odnosnie 2 pedzelkow i dostalam nowe (z ktorych jeden juz sie popsul znowu (do podkladu niby z lancome... haha dobre sobie:/)) ale wiem ze niektore wizazanki reklamowaly u edyty-ok i chyba u makona tez cale komplety (cos tak kojarze).
a ten pędzel to nie lankrone, czy coś takiego? bo tak mi się wydaje

ja tez mam od makona, jestem zadowolona

Magju, jak się spisuje zestawik? dopiero teraz jakoś zauważyłam że to sobol-kucyk. Czy rzeczywiście są takie sztywne, jak napisała wizażanka? (wiem że do sobola porównania nie masz ale może do samego kucyka? albo do pędzla do podkładu sephory?)


Wogóle to z przykrością muszę stwierdzić że zestawy pędzli potaniały, w tym sensie że dlaczego nie poczekałam pół roku

np ten:http://www.allegro.pl/item199368311_..._podkladu.html
tylko 99zł i tyle pędzelków slicznych
a ten: http://www.allegro.pl/item200922756_...tis_sobol.html to jest dokładnie taki jaki ja mam i teraz po 99 a wtedy był po 129.

no to jak juz narzekam to jeszcze trochę

uważam że powinny być też zestawy pędzli które by się składały z samych pędzli do cieni, ewentualnie z tymi do pudrów i różu, ale bez tych dwóch: spiralki i grzebyczka; bo jednak te pędzle(jeżeli można je tak nazwać) można dostać wszędzie bez problemu, i podobnie jest z pędzlami do różu i pudru: też dostanę wszędzie. I np ktoś kto chce sobie kupic pędzlelki ale posiada już do pudru i grzebyczki a nie ma możliwości kupienia reszty np w sephorze, to jest zmuszony kupić cały zestaw który się składa z pędzli które już on posiada.
Ja bym chciała sobie kupić jesscze jakiś zetawik pędzli ale nie kupię nie potrzebuję dp pudru itd, tylko paru do cieni.
No

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2007-06-05 o 10:14
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:21   #171
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Magju, jak się spisuje zestawik? dopiero teraz jakoś zauważyłam że to sobol-kucyk. Czy rzeczywiście są takie sztywne, jak napisała wizażanka? (wiem że do sobola porównania nie masz ale może do samego kucyka? albo do pędzla do podkładu sephory?)
Zestawik spisuje się dobrze Włosków nie gubi, nie drapie skóry, a cienie/pudry dobrze się włosia trzymają. Pędzelki są miłe i miękkie. Faktycznie nie mam porównania ani do sobola ani do kucyka, ale na pewno są dużo bardziej miękkie od We-My (a ja mam pędzle cieniowe z wiewiórki) i na pewno dużo mniej sztywne od podkładowego Sephory (w ogóle nie są sztywne ). Raczej bym je porównała z naturalnymi pędzlami Sephory (a tam mają w większości kucyka właśnie), bo je macałam nieraz i wydaje mi się, że te moje są może nieco mniej milusie i bardziej zwarte, bo nie sztywne, a taki zwarte właśnie. Sztywne to mam 2 pędzelki do cieni z Oriflame - ten w starszej wersji przypomina właśnie pędzel podkładowy - włosie sztywne i żółte - i używam go do korektora bo tylko do tego się nadaje, a ten nowszy, wykonany już z czarnego włosia, jest właśnie taki sztywny, ale sprężysty zarazem i ten do cieni już się nadaje. Niemniej jednak teraz wolę moje nowe pędzelki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:33   #172
smilcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Question Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Moje Drogie, a co powiecie o takim zestawie? Czegos brakuje, cos znim nie tak? Poradżcie, proszę
smilcia1
http://www.allegro.pl/item200922756_...tis_sobol.html
smilcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:47   #173
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja kupiłam też podobne pędzle z sobola na allegro. w zasadzie jestem zadowolona ale minimalnie z niektórych pędzelków wychodza mi włoski cena taka sama. nie doczytałam czy w zestawie znajduje sie pędzel to podkladu? teraz sobie myślę że mogłam poczekać parę miesięcy i kupić porządne pędzle np Inglota. ale jesli nie masz więcej kasy to ten zestaw jest ok
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 14:58   #174
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zestawik spisuje się dobrze Włosków nie gubi, nie drapie skóry, a cienie/pudry dobrze się włosia trzymają. Pędzelki są miłe i miękkie. Faktycznie nie mam porównania ani do sobola ani do kucyka, ale na pewno są dużo bardziej miękkie od We-My (a ja mam pędzle cieniowe z wiewiórki) i na pewno dużo mniej sztywne od podkładowego Sephory (w ogóle nie są sztywne ). Raczej bym je porównała z naturalnymi pędzlami Sephory (a tam mają w większości kucyka właśnie), bo je macałam nieraz i wydaje mi się, że te moje są może nieco mniej milusie i bardziej zwarte, bo nie sztywne, a taki zwarte właśnie. Sztywne to mam 2 pędzelki do cieni z Oriflame - ten w starszej wersji przypomina właśnie pędzel podkładowy - włosie sztywne i żółte - i używam go do korektora bo tylko do tego się nadaje, a ten nowszy, wykonany już z czarnego włosia, jest właśnie taki sztywny, ale sprężysty zarazem i ten do cieni już się nadaje. Niemniej jednak teraz wolę moje nowe pędzelki

Oj kusisz, kusiszTym bardziej, że mój sobol-kucyk nijak się ma do naturalnych pędzli Sephory. Jak widać zestaw zestawowi nierówny, stąd zaczynam się zastanawiać nad kolejnym Tylko po jaką cholerę mi tyle pędzli
Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

uważam że powinny być też zestawy pędzli które by się składały z samych pędzli do cieni, ewentualnie z tymi do pudrów i różu, ale bez tych dwóch: spiralki i grzebyczka; bo jednak te pędzle(jeżeli można je tak nazwać) można dostać wszędzie bez problemu, i podobnie jest z pędzlami do różu i pudru: też dostanę wszędzie. I np ktoś kto chce sobie kupic pędzlelki ale posiada już do pudru i grzebyczki a nie ma możliwości kupienia reszty np w sephorze, to jest zmuszony kupić cały zestaw który się składa z pędzli które już on posiada.
Ja bym chciała sobie kupić jesscze jakiś zetawik pędzli ale nie kupię nie potrzebuję dp pudru itd, tylko paru do cieni.
No
Właśnie Czytasz w moich myślach.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:54   #175
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

na moim jest napisane LANCOME (na dodawanym do podkladu);P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:11   #176
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Oj kusisz, kusiszTym bardziej, że mój sobol-kucyk nijak się ma do naturalnych pędzli Sephory. Jak widać zestaw zestawowi nierówny, stąd zaczynam się zastanawiać nad kolejnym Tylko po jaką cholerę mi tyle pędzli
Tylko wiesz, weź poprawkę na to, że piszę na podstawie tylko i wyłącznie macanek pędzli Sephorowych. Swojego jeszcze żadnego nie posiadam.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-06-05 o 21:51
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:29   #177
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zestawik spisuje się dobrze Włosków nie gubi, nie drapie skóry, a cienie/pudry dobrze się włosia trzymają. Pędzelki są miłe i miękkie. Faktycznie nie mam porównania ani do sobola ani do kucyka, ale na pewno są dużo bardziej miękkie od We-My (a ja mam pędzle cieniowe z wiewiórki) i na pewno dużo mniej sztywne od podkładowego Sephory (w ogóle nie są sztywne ). Raczej bym je porównała z naturalnymi pędzlami Sephory (a tam mają w większości kucyka właśnie), bo je macałam nieraz i wydaje mi się, że te moje są może nieco mniej milusie i bardziej zwarte, bo nie sztywne, a taki zwarte właśnie. Sztywne to mam 2 pędzelki do cieni z Oriflame - ten w starszej wersji przypomina właśnie pędzel podkładowy - włosie sztywne i żółte - i używam go do korektora bo tylko do tego się nadaje, a ten nowszy, wykonany już z czarnego włosia, jest właśnie taki sztywny, ale sprężysty zarazem i ten do cieni już się nadaje. Niemniej jednak teraz wolę moje nowe pędzelki
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, weź poprawkę na to, że piszę na podstawie tylko i wyłącznie macanek pędzli. Swojego jeszcze żadnego nie posiadam.
to ty jeszcze ich nie uzywałaś, oj, nieładnie, jak wytrzymałaś?

Cytat:
Napisane przez smilcia1 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, a co powiecie o takim zestawie? Czegos brakuje, cos znim nie tak? Poradżcie, proszę
smilcia1
http://www.allegro.pl/item200922756_...tis_sobol.html
mam chyba identyczny, włosie ok, nie wypada, ale jest parę pedzli których nie używam

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
na moim jest napisane LANCOME (na dodawanym do podkladu);P
aha
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:49   #178
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to ty jeszcze ich nie uzywałaś, oj, nieładnie, jak wytrzymałaś?
Używam odkąd przyszły. To o macankach tyczyło się pędzli Sephorowych
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 22:23   #179
smilcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ktore wybrac :
1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=202948293
2. http://www.allegro.pl/item202948293_...du_gratis.html

Prosze o pomoc.
smilcia1
smilcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 23:22   #180
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez smilcia1 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, a co powiecie o takim zestawie? Czegos brakuje, cos znim nie tak? Poradżcie, proszę
smilcia1
http://www.allegro.pl/item200922756_...tis_sobol.html
Mnie się podoba, ale ja nie kupiłabym żadnego zestawu bez poznania zwymiarowania włosia. I nawet kiedyś wystosowałam do makona taką prośbę, ale odpowiedzi niestety się nie doczekałam Ten zestaw, tak wizualnie, ma fajnie dobrane pędzelki do pudru i różu, ma różniaste pędzelki do cieni, ma do brwi, do korektora i podkładu, co jest rzadko spotykane. Tylko trzeba chyba lubić pędzelki sobolowe, bo one wyglądają tu na dosyć sztywne. No ale jest jeszcze gratis mały zestaw, a o plus, bo nawet jak pędzelki będą w nim kiepskie, to choćby samo etui może służyć w podróżach.
Cytat:
Napisane przez smilcia1 Pokaż wiadomość
Podałaś 2 linki do tego samego kompletu Ale on mi się jakoś nie widzi Fakt, fajnie, że ma tak zróżnicowane typy włosia w pędzelkach do cieni, ale te 3 pierwsze wydają się wielkie, no i wg mnie niepotrzebne 2 podobne pędzelki do różu, 2 do brwi i 2 do ust. Ja bym go nie kupiła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.