Pomoc dla początkujących!!! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 01:02   #271
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Pedzelek akrylowy po pracy plusczesz starannie w liquidzie i czekasz az wyschnie- to wszytsko.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:44   #272
KaśkaCzarnula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Czarna
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

hmmm... przeczytalam tu kilka stron...

ja jestem poczatkujaca... 3 lata temu zaczelam sie interesowac pazurkami w tym czasie siedzialam na necie, na forach, blogach, pytalam sie specjalistek o rade
kupilam sprzet do zeli i zaczelam sobie robic paznokcie... potem kolezanki mnie prosily... i tak sie ta wiesc rozniosla po wsi... zakladam zeliki od kwietnia... myslcie sobie co chcecie - nie mam kursu, a robie innym paznokcie... kocham to co robie i wkladam w to cale serce kazdy, kto do mnie przychodzi, wie , ze nie mam kursu pokazuje klientkom moje "prace" i to one decyduja o tym czy chce u mnie zrobic paznokcie czy nie duzo osob nacielo sie w "profesjonanych salonach" i teraz przychodza do mnie...
zdazylo mi sie ze po nicalych 2 tyg dziewczyna "stracila" paznokcie robione przeze mnie, ale raczej sama je oderwala, bo 2 dni wczesniej byly w idealnym stanie... teraz opowiada ze to byla porazka itd i zawsze sie zdarzy ze komus sie nie spodoba nie mam kursu i jak narazie nie stac mnie na niego...
i jestem takiego zdania, ze jak ktos naprawde czegos chce, to dojdzie do tego i sie nauczy

teraz dyskusja na temat produktow... z tego co slysze na roznych forach, z tanszych produktow czasem mozna ulepic wieksze cuda, niz z tych drozszych... ktos tu napisal ze sun flower to niezbyt dobra firma (czy cos takiego) - slyszalam (a raczej czytalam) opinie wieelu dziewczyn, ze to bardzo dobra firma i ze sa zadowolone oczywiscie slyszalam tez opinie zle
ja zamawiam zele z golden-nails, osttatnio zamowilam z sun flowera i z dobrejrady i jestem z nich zadowolona uzywalam jeszcze 2 innych firm i wcale sie nie sprawdzily :|
wiec opinie na temat jakosci sa raczej indywidualne
i niech kazdy uzywa produktow, na ktorych mu sie dobrze pracuje pozdrawiam forumowiczki
KaśkaCzarnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:24   #273
maselcococosowe25
Przyczajenie
 
Avatar maselcococosowe25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Dziekuje za odpowiedz!!!

ahh dzisiaj pierwsze tipsy z koncowka french

szczerze z pedzlem szlo mi jak po grudzie, ale mam nadzieje, ze sie w tym wprawie
mozliwe, ze kiepski akryl - niestety za pozno przeczytalam gdzie moge kupic lepszy, no ale nastepnym razem zakupie markowe

aha mam pytanko..
korzystacie moze z takich ozdob jak 'piasek brokatowy'??
szczerze dostalam go free w paczce, wyglada pieknie ale gorzej z wtapianiem go, a moze poprostu nie mam jeszcze w tym wprawy..?
prosze o odpowiedzi )
bo ja osobiscie wole brokat i to ten najdrobniejszy - reszta nie jest juz taka fajna
maselcococosowe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:49   #274
KaśkaCzarnula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Czarna
Wiadomości: 6
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

dziewczyny nie wiem czy bylo juz to pytanie... alle..
macie taki problem ze wam sie nie chce utwardzac ciemny brokat?? (czarny, czerwony itp) ?????????
KaśkaCzarnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:22   #275
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez KaśkaCzarnula Pokaż wiadomość
macie taki problem ze wam sie nie chce utwardzac ciemny brokat?? (czarny, czerwony itp) ?????????
Zbyt gruba warstwa nie przepuszczająca promieni uv..
Cytat:
Napisane przez maselcococosowe25 Pokaż wiadomość
korzystacie moze z takich ozdob jak 'piasek brokatowy'?? szczerze dostalam go free w paczce, wyglada pieknie ale gorzej z wtapianiem go, a moze poprostu nie mam jeszcze w tym wprawy..?
Chodzi o takie grube, zlotawe grudy o nieregularnym ksztalcie..? Tak średnio wyglądają moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez KaśkaCzarnula Pokaż wiadomość
i jestem takiego zdania, ze jak ktos naprawde czegos chce, to dojdzie do tego i sie nauczy z tego co slysze na roznych forach, z tanszych produktow czasem mozna ulepic wieksze cuda, niz z tych drozszych...
Pierwsze zdanie - absolutnie tak. Drugie...już Cię ponioslo..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:48   #276
maselcococosowe25
Przyczajenie
 
Avatar maselcococosowe25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

hmmm wiecie co?... zmieszalam ten piasek brokatowy ze zwyklym proszkiem akrylowym(niewiele gdzies na boku) i nalozylam na tipsy
i wyszedl naprawde ladnie
uzylam rozowego piasku z przezroczystym proszkiem akrylowym - i wyszly ladne, rozowe, pol-przezroczyste frenche
mysle, ze z bialym akrylem moglby wyjsc piekny pastelowy kolor, ale jeszcze nie probowalam
szczerze mam tyle pomyslow, ale gorzej z realizacja, bo rak mi brak(testuje na sobie)
ale co kilka dni przynajmniej mam inne pazurki

aha co do sporu odnosnie tanich produktow to jestem zdecydowana zwolenniczka tych drozszych!
i ciesze sie bardzo ze istnieja takie stylistki jak Paula!!!
ktore pracuja na drogich produktach i nie maja zamiaru przenosic sie na jakis szajs, bo tansze!
jak sobie pomysle, ze dziewczyny biora kase za to, ze pracuja na jakims gow****** sprzecie i produkatch to az mnie trzesie!
rozumiem, ze ktos kto robi sobie sam tipsy(jak ja) i wie, ze jak mu cos odpadnie to zaraz wroci do domu i sobie machnie nowe, wiec nie ma problemu(chociaz i w tym wypadku wole te drozsze!)

ale jesli mialabym wybierac czy zaplacic lasce, ktora nie ma kursu i pracuje na szajsie... i ktora skonczyla kurs i pracuje na b. dobrych produktach - NIE ZASTANAWIALABYM SIE ANI CHWILI!!!

dziewczyny, ktore staraja sie zarobic jak najwiecej wkladajac najmniej, moze postawcie sie w roli klientki?!

ja wole profesjonalistow nawet jesli mialabym wiecej zaplacic..
maselcococosowe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 19:08   #277
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

a z białym nie mieszaj...
nie będzie nic widać. połóż biały szkielet a na to clear z brokatem.
może być fajnie
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 22:16   #278
maselcococosowe25
Przyczajenie
 
Avatar maselcococosowe25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Red face Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

dziekuje za fajny pomysl

narazie nie probowalam, bo nie moglam sie oprzec koronkom i zrobilam czarne koronki na bialym frenchu
a do tego opalizujace cekiny/piegi
calkiem elegancko wygladaja

mam jeszcze pytanko
french wychodzi mi coraz ladniej, ale zastanawiam sie czy uda mi sie kiedys tak idealnie rowno jak Wam
i zastanawiam sie jak to w ogole mozliwe, ze Wam tak IDEAAAALNIE I ROWNO wychodzi ta linia usmiechu??
naprawde jestem pod wrazeniem Waszych pazurkow Jagodko i Paulo
ze tak sie wyraze.. "czapki z glow"
szczegolnie french z idealna linia usmiechu i migdalkowate ksztaly sa sliiiiiczne

a powiem tylko tyle, ze 5 razy w zyciu mialam przedluzane paznokcie w salonach(za kazdym razem gdzie indziej) i nigdzie nie bylo zrobione profesjonalnie, zawsze lopaty musialam sobie po wyjsciu sama opilowac, bo mnie krew zalewala
a ostatnia laska przeszla siebie - pecherzyki powietrza mialam juz w momencie wyjscia z salonu, nie mowiac o ksztalcie :|
szczerze wychodza mi lepsze jak sama robie
ehh ciezko trafic na profesjonalistki nawet w salonach
maselcococosowe25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:22   #279
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

no nie wiem...
u mnie w salonie o profesjonalistkę nie trudno...
pląta się taka jedna ciągle ze szmatą w garści....
ale nie należy zwracać na nią szczególnej uwagi bo generalnie, nie jest groźna dla otoczenia.
Natomiast linia frenchu to sprawa nad którą pracuje się długo. I jak sadzę jest to najtrudniejszy wygibas w całym tym pazurowym bałaganie.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 05:28   #280
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

U mnie, akurat z linią uśmiechu problemów nigdy nie było - większe miałam z krzywą c i do tej pory mam z tunelem
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 22:16   #281
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

jaki to problem....
sklej formę tak aby przylegała idealnie do wolnego brzegu, otulała opuszek i tak aby hipotetyczna, przyszła linia boczna masy nie wychodziła szerokością poza szerokość płytki... i nakładaj!
nie wiem co w tym trudnego...

wiecie co...?
chyba jednak nakręcę film na dvd i będę puszczać na allegro...
po stówce! Dla odmiany
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 05:30   #282
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Nie no z tym nie mam problemu, ale jak ktoś ma płaskie pazury, to ciężko mi wyłapać odpowiedni moment z zacisnąć tunel. Jeżeli już to robię, to i tak każdy pazurek różni się od poprzedniego
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 08:04   #283
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

No wiadomo...
Jak płaskie a paznokieć ma być krótki to tunel jest delikatniejszy.
Patrz na pazur od strony wolnego brzegu to będziesz widziała dokładnie co robisz, i rzuć okiem na profil paznokcia to skorygujesz od razu C.
może to gupie co powiem, ale jak mam założyć masę na trudny paznokieć to próbuję sobie wyobrazić kształt jaki powinna mieć masa po zastygnięciu ale bez palca klientki pod spodem i wtedy mi łatwiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00127.JPG (49,0 KB, 167 załadowań)
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 12:20   #284
hupfdole
Raczkowanie
 
Avatar hupfdole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Liebenburg/Niemcy
Wiadomości: 57
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

hej dziwczyny
moze i mi pomozecie . otoz moj problem jest taki: u paznokci przedluzanych tipsem po jakims czasie widoczny jest od spodu naturalny paznokiec, ktory odchodzi od tipsa i roluje sie w dol. u mnie jest to minimalnie , ale u znajomej odchodzi tak 1/3od krawedzi (ale to nie moja robota, robila w salonie).
nie wiem co sie z tym robi, bo na kursie sie takie cos nie robilo.
czy pilowac tipsa czy naturalnego paznokcia?
bede wdzieczna za kazda podpowiedz
hupfdole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:18   #285
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

a ja mam pytanie odnośnie zatapiania bulionu czy zatapia sie go w żelu czy daje w wierzch? zatopilam raz w wierzch na glossa to odpadl po paru dniach a znowu w warstwie budującej trudno bylo zalac i takie fale wychodzily na żelu? czy jest jakiś dobry sposób? też cyrkonie nie chcą sie trzymać mi na żelu nablyszczeniowym i nie wiem co moge robić źle?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:34   #286
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Ja zatapiam bulion. Troszke wiecej zelu po prostu daj. A co do cyrkonii, moze sprobuj lakierem bezbarwnym pomalowac jeszcze na warstwe nablyszczeniowa?
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:46   #287
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Cytat:
Napisane przez hupfdole Pokaż wiadomość
hej dziwczyny
moze i mi pomozecie . otoz moj problem jest taki: u paznokci przedluzanych tipsem po jakims czasie widoczny jest od spodu naturalny paznokiec, ktory odchodzi od tipsa i roluje sie w dol. u mnie jest to minimalnie , ale u znajomej odchodzi tak 1/3od krawedzi (ale to nie moja robota, robila w salonie).
nie wiem co sie z tym robi, bo na kursie sie takie cos nie robilo.
czy pilowac tipsa czy naturalnego paznokcia?
bede wdzieczna za kazda podpowiedz
paznokieć rozsechł się i się odkleił.
należy go zabezpieczać oliwką a jak się przybrudzi to ja przeszlifowuję i zabezpieczam klejem do tipsów albo topem.
jeśli już odlazł to należy go delikatnie wypiłować ( jeśli sie da) albo też zdjąć paskudę i od początku cała zabawa....
możliwym jest, że jeśli po krótkim czasie od założenia paznokieć się od tipsa odkleja, jest to wina jakiejś niedokładności przygotowania płytki, ale jednak częściej po prostu kwestia zestarzenia sie i zeschnięcia płytki.
Jak długo koleżanka je nosi?

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnośnie zatapiania bulionu czy zatapia sie go w żelu czy daje w wierzch? zatopilam raz w wierzch na glossa to odpadl po paru dniach a znowu w warstwie budującej trudno bylo zalac i takie fale wychodzily na żelu? czy jest jakiś dobry sposób? też cyrkonie nie chcą sie trzymać mi na żelu nablyszczeniowym i nie wiem co moge robić źle?

Można na wierzch a można w drugą warstwę.
zależy jaki chcesz mieć efekt i zależy jak duży ten bulion.
Niektóre dziewczyny kleją cyrkonie na klej, ja jednak daję w glossa albo pod dwukrotny top albo tez kleję akrylem i daje top. ( raczej utulam niż zasmarowuję żeby nie tracić szlifu)

wspomnę tylko, że tarcie ziemniorów na tarce zawsze!!!!! powoduje zdarcie bulionu i cyrkonii... i mamy wówczas cenniejszy obiad
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 21:11   #288
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

bulion musisz wtapiać w miejscu gdzie jest krzywa C tam jest najwięcej żelu czy akrylu, a cyrkonie na klej do pzanokci i jeszcze mozna owinąć lekko niteczką żelu
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:12   #289
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

dzieki za odpowiedzi.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 17:35   #290
hupfdole
Raczkowanie
 
Avatar hupfdole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Liebenburg/Niemcy
Wiadomości: 57
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

dziekuje jagodeczko za pomoc.

bede grzecznie smarowac pazurki .


a kolezanki pazurki to juz prawie calkiem zrosly, wiec szkoda by bylo nowe tipsy zakladac, bo chce miec swoje naturalki no i oczywiscie jej powiem o smarowaniu oliwka
hupfdole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:59   #291
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Nie umiem za bardzo przedłużać paznokci na formie a ostatnie trafiła mi się pewna klientka gdzie na widok jej paznokcia zamarłam z przerażenia Pani ta miała przykry wypadek w dzieciństwie i paznokieć jej wygląda tak jak na zdjęciu nie jestem zadowolona z tej rekonstrukcji ale nie chciałam wjeżdżać żelem na tą skórką, dlatego mam pytanie czy myślicie, że można na nią położyć żel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000711.jpg (28,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000712.jpg (36,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pr1.jpg (12,8 KB, 150 załadowań)
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:06   #292
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

no ja powiedziałąbym że poradziłaś sobie bardzo dobrze )). Nie wiem czy ja podjęłabym się rekonstrukcji takiego pazurka.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:55   #293
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

podejrzewam,ze zel nie trzymalby sie na tej skorce-super sobie poradzilas.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:13   #294
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Efekt świetny Nie wiem, czy można zrobić coś więcej skoro wszystko dookoła paznokcia boli przy dotykaniu... Ale to nie mój poziom wiedzy, więc tylko wyrażam subiektywną opinię Ale naprawdę podziwiam Bo też wątpię, czy podjęłabym się czegoś takiego...
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:21   #295
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Na to mięsko / skórkę absolutnie bym nie nakładała bo i tak masa uległaby podważeniu.

Ładnie sobie poradziłaś!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:38   #296
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

szczerze to nie spodziewałam się takich opinii, myślałam że coś źle zrobiłam może
i dziękuje za rady w takim razie nie będę próbować nakładać żelu na tą skórkę
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 08:55   #297
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Olencja, super wybrnęłaś z tak trudnej sytuacji. Gratuluje
Zelu na skórę bys nie połozyła, bo by sie natychmiast zapowietrzył.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:58   #298
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

Z nudów dziś poczytałam różne inne tematy o tipsach na tym forum i szczerze mówiąc jestem zniesmaczona. Jest tu wiele wypowiedzi wg których kursy, kursy, certyfikaty i jeszcze raz kusy świadczą o umiejętnościach. A w rzeczywistości ja sama po swoich przygodach z salonami i wieloma wieloma stylistkami wiem, że to bzdura. Niejedna Pani chwaląca się certyfikatami robi paznokcie, które do niczego się nie nadają. Ja i moje koleżanki chodzimy obecnie do dziewczyny, która nie ma kursu, jest samoukiem i robi takie paznokcie, że gdzie nie pójdziemy to wszyscy się zachwycają...Do tego poprostu tzreba mieć talent i odpowiednią praktykę!!!!!!!!!
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 06:51   #299
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

AHA!
no to juz teraz wiem bo poprzednio nie wiedziałam.....
od dziś jeśli ktoś będzie chciał sie nauczyc stylizacji to nie wrzucajmy linków do stron szkół i kursów tylko poradźmy: kup sobie zestaw do stylizacji za 150 zeta i sie naucz!


moje klientki tez sie zachwycały takimi zrobionymi przez sąsiadkę.
ale przestają chodzić po sąsiadkach kiedy trafią do mnie...
nie wiem dlaczego?
wabi je 5-cio krotnie wyższa cena?????
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:52   #300
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Pomoc dla początkujących!!!

owszem jakieś tam kursy nie świadczą o umiejętnościach. Natomiast DOBRE kursy na pewno tak, i oczywiście podejście pani do swojego zawodu. Tak samo jak we wszystkich zawodach tu też są osoby z pasja i powołaniem i takie które odwalają swoją robotę i idą do domu ( w tej sytuacji nawet najlepsze kursy nie pomogą)
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.