BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 16:21   #3391
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny dostajecie zawsze potwierdzenie wysłania jak zamawiacie na ebay?
Bo jak brałam maseczkę to przyszła mi taka informacja że przedmiot już został wysłany,a przy BB już nie..
Zamawiałam jeden u skinfood2you i drugi u ruby (ale wystawiła komentarz).
Tylko tak myślę czy wgl je wysłali skoro nic sie w statusie nie zmieniło..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-01-18 o 16:23
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:32   #3392
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kachnaaa... nie zawsze ... niektorzy daja potwierdzenie... inni nie... jak im zawieje
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:38   #3393
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny macie jakies rady zeby missha pc nie warzyla sie po 2-3 godzinach od nalozenia? bo efekt zaraz po nalozeniu jest git majonez musze dodac, ze uzywam misshy od tygodnia i nie przybyla mi zadna niespodzianka na twarzy, a przy zwyklych podkladach, to mialam codziennie jakis nowy syfek do kolekcji tylko ta trwalosc...czytalam ze niektore z was pudruja jeszcze sypkim pudrem, ale ja nie chce miec maski na twarzy. siostra ostatnio kupila mi puder bambusowy z BU, ale nie mam smialosci wyprobowac, zeby czasem nic mi od tego nie wyskoczylo, bo teraz mam taka fajna skore po misshy
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:43   #3394
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies rady zeby missha pc nie warzyla sie po 2-3 godzinach od nalozenia? bo efekt zaraz po nalozeniu jest git majonez musze dodac, ze uzywam misshy od tygodnia i nie przybyla mi zadna niespodzianka na twarzy, a przy zwyklych podkladach, to mialam codziennie jakis nowy syfek do kolekcji tylko ta trwalosc...czytalam ze niektore z was pudruja jeszcze sypkim pudrem, ale ja nie chce miec maski na twarzy. siostra ostatnio kupila mi puder bambusowy z BU, ale nie mam smialosci wyprobowac, zeby czasem nic mi od tego nie wyskoczylo, bo teraz mam taka fajna skore po misshy
Ja przysypuje wszystkie BB pudrami i jakos nie mam zadnej maski na twarzy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:03   #3395
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies rady zeby missha pc nie warzyla sie po 2-3 godzinach od nalozenia? bo efekt zaraz po nalozeniu jest git majonez musze dodac, ze uzywam misshy od tygodnia i nie przybyla mi zadna niespodzianka na twarzy, a przy zwyklych podkladach, to mialam codziennie jakis nowy syfek do kolekcji tylko ta trwalosc...czytalam ze niektore z was pudruja jeszcze sypkim pudrem, ale ja nie chce miec maski na twarzy. siostra ostatnio kupila mi puder bambusowy z BU, ale nie mam smialosci wyprobowac, zeby czasem nic mi od tego nie wyskoczylo, bo teraz mam taka fajna skore po misshy
Smiało próbuj tego bambusowego ! ja nim pudruje każdy BB i każdy podkład .
A jak nie, to Vichy Dermablend

Mnie po Misshy Perfect Cover tez nic nie wyskakiwalo, aż w końcu mnie wysypalo ;/ a szkoda, bo jest świetna.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:17   #3396
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

recenzja korektora BB -> - Skin79 The Oriental Line Cover BB Cream Plus -
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:23   #3397
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

W takim razie dam bambusowi szanse po prostu nie lubie pudrowego widocznego matu na twarzy, wg mnie ladniej wyglada twarz, kiedy jest taki lekki glow
justkax3 - a ja juz sie cieszylam ze tak bedzie wiecznie ale co tam, ciesze sie chwila (bez pryszczy)
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 18:34   #3398
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a 1 i 2 na pudle zajął który?
Już dane się nieco zmieniły
http://www.beaute-test.com/fonds_de_teint.php

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Masz na mysli beaute test?
Świetna strona, często z niej korzystam
Nie mogłam jej znaleźć ponownie wcześniej, ale to ta.


Ze strony wynika,że Missha kosztuje 20Euro,czyli jakieś 80zł za 50ml
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:50   #3399
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
W takim razie dam bambusowi szanse po prostu nie lubie pudrowego widocznego matu na twarzy, wg mnie ladniej wyglada twarz, kiedy jest taki lekki glow
justkax3 - a ja juz sie cieszylam ze tak bedzie wiecznie ale co tam, ciesze sie chwila (bez pryszczy)
Ale może Tobie nie zapcha porów w końcu każdy ma inną buźkę i nie każdy ma tendencję do zapychania porów ;p. U mnie ogólnie po BB kremach buzia jest w lepszym stanie, szczególnie po Lioele
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:33   #3400
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Blablak - zawsze możesz użyć absorbentki jeśli nie chcesz się pudrować chociaż mi pudry nie szkodzą, szczególnie te na bazie krzemionki. A dziś uskuteczniłam test z pudrem pod bb tj na zasadzie primera jak w minerałach - zmatowiłam filtr który miałam pod spodem i na to na wierzch dałam bb. I powiem że też fajnie - nie musiałabym sie pudrować już na wierzch gdybym lubiła glow (ale nie lubię bo mam go w nadmiarze )

A teraz drobne pytanko - testowała może któraś z Was bb Jelly Skins HANSKIN? taki jak np tu http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...WNASIF:PL:1123
Zapowiada się ciekawie z konsystencji bo rzekomo pozbawiony tłuszczu. Tylko martwi mnie że w opisie przeznaczony niby do ciemniejszej skóry a ja raczej jasną mam więc boję się zakupić na test. Natomiast na zbiorczym zdjęciu wszystkich hanskinów wygląda jasno i do tego żółto. No i jestem w kropce

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:34
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:59   #3401
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
w październiku ubiegłego roku - SKIN79 pink wieczorem był ok - byłam na Bliskim Wschodzie
Wieczorem

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Dziewczyny czy Bellogirl podwyższyła ceny po tej całej aferze? Klikałam u niej na początku roku korektor BB który kosztował ok. 10 $ i nie była to jakaś promocja, a teraz ten sam przedmiot kosztuje ok. 20 $
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 21:17   #3402
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dla zainteresowanych ciekawy filmik swatchowy o BB kremach dwóch dziewczyn o kompletnie różnych odcieniach cery
http://www.youtube.com/watch?v=KU30z...eature=channel

Link wyżej to druga część
Tu 1-sza http://www.youtube.com/watch?v=MEuQO...1&feature=fvwp

Edytowane przez justysd
Czas edycji: 2011-01-18 o 21:19 Powód: dopisek
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 22:39   #3403
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kachnaaa... nie zawsze ... niektorzy daja potwierdzenie... inni nie... jak im zawieje
Ok,dzięki będę wyczekiwać dzielnie w takim razie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 23:12   #3404
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja czekam na jeden bb już 20 dni i nic Tak się zastanawiam, czy może awizo gdzieś wywiało,ale pewnie jak pójdę na pocztę zapytać, to babka powie,ze ona nie może sprawdzić,czy jest jakaś przesyłka i że mam czekać na listonosza
Wkurza mnie ta poczta. Giną przesyłki a oni się reklamują w TV i proponują bezczelnie branie rejestrowanych, czy tam 'śledzonych",które są droższe. (Do)płacisz = nic nie zginie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 06:12   #3405
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[QUOTE=Taszanta;24466606]Wieczorem

/QUOTE]
w ciągu dnia nawet nie staram się próbować nurkowanie, kąpiel w Morzu Martwym, Czerwonym etc - masz rację - jak nic, akuratne atrakcje dla użytkowania BB
a że spac nie chodziłam z kurami, to można powiedzieć że w upale testowałam BB - bo wieczorami było od 30 do 25 stopni.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2011-01-19 o 06:20
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:02   #3406
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Bellogirl podwyższyła ceny po tej całej aferze? Klikałam u niej na początku roku korektor BB który kosztował ok. 10 $ i nie była to jakaś promocja, a teraz ten sam przedmiot kosztuje ok. 20 $
Może i podwyższyła, nie wiadomo... albo miała z nielegalnego źródła, a teraz zaczęła sprzedawać oryginałki .

W ogóle rozwala mnie jej 'misja' ratowania koreańskiego przemysłu kosmetycznego i ochrony kupujących przed podróbkami...

Jak chcecie, to wrzucę Wam jej wynurzenia z facebooka [to już chyba po awanturze z Ł@siczką].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:10   #3407
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ona w ogóle naładowana emocjami jest i ma "misje"
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:21   #3408
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ona w ogóle naładowana emocjami jest i ma "misje"
Albo taka jest pazerna
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:22   #3409
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24472822]Albo taka jest pazerna [/QUOTE]
oczywiście że tak - napisałam to z przekąsem
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 09:24   #3410
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy Bellogirl podwyższyła ceny po tej całej aferze? Klikałam u niej na początku roku korektor BB który kosztował ok. 10 $ i nie była to jakaś promocja, a teraz ten sam przedmiot kosztuje ok. 20 $
też zauważyłam, ale to się stało przed aferą, może nagle miała ma niego więcej zamówień i podwyższyła

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może i podwyższyła, nie wiadomo... albo miała z nielegalnego źródła, a teraz zaczęła sprzedawać oryginałki .

W ogóle rozwala mnie jej 'misja' ratowania koreańskiego przemysłu kosmetycznego i ochrony kupujących przed podróbkami...

Jak chcecie, to wrzucę Wam jej wynurzenia z facebooka [to już chyba po awanturze z Ł@siczką].
chcemy

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ona w ogóle naładowana emocjami jest i ma "misje"
oj tak
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:25   #3411
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Bardziej bym przyklaskiwala PannieEwelinie

Estelle - jaka tam awantura, zwrocilam jej tylko uwage, ze jest bezczelna i bardzo, ale to bardzo naiwna, jesli mysli, ze takimi sposobami zjedna sobie wiecej klientow...



Jakby jeszcze jakas draka miala wyniknac, to ja sie oferuje do klocenia
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:43   #3412
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja u Bello zamawiałam czas temu ze 2 razy i jestem zadowolona, także o stronie technicznej nic złego nie mogę powiedzieć, przesyłki szybko docierały i z gratisami.
Ale teraz te jej zachowania są po prostu niesmaczne. Rynek ma swoje prawa,których ona nie zmieni,a taką polityką to sobie tylko może zaszkodzić :|
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:09   #3413
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
chcemy
Elaborat o misji:

When I had sold my korean cosmetic items on ebay, many korean sellers sell illegally distributed items on ebay for bigger buisness profits. Because illegally distributed articles are cheaper than official items. Actually I never want to sell illegally distributed items for my buyers. And Missha and Skin79 don't have wholesaler in korea. So only Missha and Skin79 Head Office has all publishing rights in korea. So I knew that many sellers sell illegally distributed articles on ebay. Actually one seller recommended that I sell illegally distributed articles with other sellers. But I rejected it. So I sell more expensive price. But I can't meet price of other sellers because my profit is so poor. Anyway...I had contacted Missha and Skin79 Head Office. And tey and I investigated many sellers. And we knew that many ebay sellers sell illegally distributed articles. And illegally distributed articles destroy official international price. Ex) Skin79 Hot Pink's official price (US) is 30 USD. But this item is sold at about 15 USD on ebay. This is very unfair. So many korean cosmetic companies officially announced that illegally distributed articles are FAKE. So we directly purchase all items from each cosmetic companies or win publishing rights for abroad selling. And we only sell officially distributed articles. So all choice is yours. I never inforce that you have to purchase my items. Because all choices are yours. I can't inforce. And I really hope that all sellers sell officially distributed articles on ebay and many buyers believe us. I will have to meet Missha Head Office's CEO for solving this problem. And I have duty for protecting all korean cosmetic companies. Because I'm korean cosmetic seller. But if I sell illegally distributed articles for selling with competitive price or bigger buisness profits, I will have to suffer a big damage to cosmetic companies. And I know that I get 2500 feedbacks within 1.5 years from my reliable friends. And this feature is lower than other sellers because I'm starter. But I have to protect many buyers from illegally distributed articles. Anyway...I don't want to fight with each other due to my contents. If you want to purchase items from other sellers, you can feel free to purchase items from them. But you will have to check their items are genuine articles that is officially and directly distributed from each cosmetic head offices. And I can assure my all buyers that my all items are supplied from Head Offices. I never want to fight with anyone who. And this space is for my friends. So if you want to fight with me and other friends, please click "unfriend". I'm so sorry. And I believe that my friends believe me and my real mind.

I notka dodatkowa, po tym, jak się sparzyła w dyskusji [foch]

Finally if you did not purchase my items or are not my friend, please click "unfriend". I really want to make better relationship with my friend. And this space is for my friends.
And I never mention other sellers anymore. Thanks.

Ma nawalone z tą przyjaźnią

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Estelle - jaka tam awantura, zwrocilam jej tylko uwage, ze jest bezczelna i bardzo, ale to bardzo naiwna, jesli mysli, ze takimi sposobami zjedna sobie wiecej klientow...



Jakby jeszcze jakas draka miala wyniknac, to ja sie oferuje do klocenia
No taka 'awantura' w cudzysłowie , bo masz 100% racji.
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24473310]Ja u Bello zamawiałam czas temu ze 2 razy i jestem zadowolona, także o stronie technicznej nic złego nie mogę powiedzieć, przesyłki szybko docierały i z gratisami.
Ale teraz te jej zachowania są po prostu niesmaczne. Rynek ma swoje prawa,których ona nie zmieni,a taką polityką to sobie tylko może zaszkodzić :|[/QUOTE]
Ja też zamawiałam u niej, najczęściej Lioele, bo miała najtaniej i obsługa bez zarzutu, ale po tym, jak otrzymałam od niej maila nt. podróbek, to mi się w głowie status na "neutral-unfriendly" przestawił . Jak można być tak bezczelnym, żeby grzebać komuś w komentarzach ...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:39   #3414
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hmmm...chyba zaraz zaloze sobie drugie konto na Fejsie i dokoncze ta rozmowe, co ostatnio z nia zaczelam
Chyba nie musze przypominac, ze zaraz po tym, jak zwrocilam jej uwage, wykasowala wszystkie moje posty plus swoje, oczerniajace innych sprzedawcow (podawala wprost nicki z Ebayu :/)

Zal.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:41   #3415
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

myślę ze wykasowanie postów oczerniających innych to był skutek czego innego i zrobiła to trochę wcześniej.
zresztą co to ma za znaczenie.....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2011-01-19 o 10:46
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:08   #3416
mela250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

w takim razie jakie kremy BB najbardziej polecacie bo już sie pogubiłam xD macie jakies linki z ebaya, gdzie można dostać próbki rożnych kremów BB?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

co sądzicie o Lioele Beyond the Solution?
mela250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:46   #3417
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

no to mam konto na ebayu i na paypalu alem zdolna , na razie nie mam pieniążków, to się na spokojnie zastanowię co i jak



w ogóle, że też Tobie się chce Łasiczko z tą kobitą użerać, od razu widać, że ona jakaś nawiedzona jest
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:07   #3418
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

" If you want to purchase items from other sellers, you can feel free to purchase items from them"

Jaka łaskawa
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:10   #3419
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

"But I have to protect many buyers from illegally distributed articles."

bo to jest misja przecież, nie może Cię do niczego zmusić, tylko wskazać jedynie słuszną drogę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:28   #3420
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to mam konto na ebayu i na paypalu alem zdolna , na razie nie mam pieniążków, to się na spokojnie zastanowię co i jak



w ogóle, że też Tobie się chce Łasiczko z tą kobitą użerać, od razu widać, że ona jakaś nawiedzona jest


Bo ja nerwowa jestem i jak mi zylka peknie, to nie moge sobie nie ulzyc
Zartuje oczywiscie...Ale powiem, ze troche mnie ubodlo to, ze oskarzyla ruby. Bardzo przypadla mi do gustu (ruby) i nie chce, zeby ja oskarzano tak bez zadnych solidnych dowodow


Maliniarko, jestem z Ciebie taka dumna
Masz juz wszystkie elementy potrzebne do rozpoczecia szalenstwa na EvilBay
Ja Cie bede ciagle czyms kusic, i bedziemy razem klikac, klikac, klikac
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.