Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 11:06   #571
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Nie, jest za gruby do linera. Moza nim zrobic gruba kreche cieniem ale do linera w plynie\kremie sie nie nadaje. Do tego swietny jest EDM Brow&Liner Brush.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:29   #572
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie, jest za gruby do linera. Moza nim zrobic gruba kreche cieniem ale do linera w plynie\kremie sie nie nadaje. Do tego swietny jest EDM Brow&Liner Brush.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, w takim razie wybiorę ten. Chciałabym żeby współpracował z eyelinerem EDM weeping willow
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 06:34   #573
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, moj flat top zacząl bardzo gubic włosy, po okolo pol roku uzywania. Działo się Wam cos podobnego?? Mam tez pedzel do korektora, rozu, cieni i kabuki i z nimi nic sie nie dzieje, a wszystkie prałam tak samo - szampon/płyn do naczyń i dziecięca oliwka Suszylam wlosiem do dołu, płukałam letnią wodą.... Coś robiłam nie tak?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2010-02-20 o 06:37
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:01   #574
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moj flat top zacząl bardzo gubic włosy, po okolo pol roku uzywania. Działo się Wam cos podobnego?? Mam tez pedzel do korektora, rozu, cieni i kabuki i z nimi nic sie nie dzieje, a wszystkie prałam tak samo - szampon/płyn do naczyń i dziecięca oliwka Suszylam wlosiem do dołu, płukałam letnią wodą.... Coś robiłam nie tak?
Ja mój mam rok. Myje tylko szamponem i nic sie nie dzieje, trzonek sie troche kolebie, ale po roku używania i prania po prostu klej puścił, wystarczy podkleic. Po umyciu kłade na reczniku papierowym do wyschniecia. Na wszelki wypadek niedawno zaopatrzyłam sie w kolejny. Plyn do naczyn to chyba za delikatny do pedzli nie jest Oliwki tez nigdy nie używałam, bo i po co ? Ale niewykluczone ze po prostu trafiłaś na wadliwy egzemplarz
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:06   #575
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Olowka dokladnie usuwa zanieczyszczenia i chyba tez troche pielęgnuje włosie...czesciej zreszta uzywalam szmaponu niz plynu do naczyn. plyn odkrylam niedawno - lepiej usuwa tłuszcz itp.
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:23   #576
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Olowka dokladnie usuwa zanieczyszczenia i chyba tez troche pielęgnuje włosie...czesciej zreszta uzywalam szmaponu niz plynu do naczyn. plyn odkrylam niedawno - lepiej usuwa tłuszcz itp.
Wiec może wadliwa partia , skoro z innymi nic się nie dzieje.Mój zgubił kilkanaście włosków, ale tylko na początku.
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:07   #577
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A ja odkryłam Everyday Eye Smudge Brush, ale do korektora. Jest świetny! Za pomocą tego pędzelka szybko i łatwo ukrywam przebarwienia. Wcześniej używałam jakiegoś doocznego oraz Chisel Detail Mini Brush - nadaje się na bardzo drobne przebarwienia.
Polecam również Angled Brow & Liner Brush. Nakładam nim cień do brwi oraz czarny cień do powiek i wychodzi bardzo ładna kreska. A pędzelki piorę w żelu babydream i na razie z włosiem nic się nie dzieje, ale zeszło mi logo z Long Kabuki
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 11:59   #578
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dumam nad tym pedzlem
http://www.sigmamakeup.com/products/714.html#
Na YouTube jest chwalony jako pedzel do podkladow tradycyjnych i sie zastanawiam czy z mineralami tez by sobie poradzil. Jest bardzo podobny do mineralnych flat top'ow, ktorymi tez sie swietnie naklada plynne podklady, wiec... Ciekawe na ile bylby podobny np. do EDM FT?

Edit.
I sama sobie odpowiedzialam
http://www.youtube.com/user/sunnishi...19/XQGgBwjkI1E

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-02-23 o 16:07
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:17   #579
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chciałabym sobie kupić 3 najniezbędniejsze pędzle do cieni EDM. Na pewno wezmę Eye blending i Eye and liner brush. Zastanawiam się nad Eye Kabuki junior i Eye Smudge. Który jest bardziej uniwersalny i przydatny? Czytałam na blogu Cathy, że najczęściej używa Eye smudge do makijażu oczu. Ale też ktoraś z dziewczyn chwaliła Eye Kabuki jr jako również pędzel do korektora...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:23   #580
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie kupić 3 najniezbędniejsze pędzle do cieni EDM. Na pewno wezmę Eye blending i Eye and liner brush. Zastanawiam się nad Eye Kabuki junior i Eye Smudge. Który jest bardziej uniwersalny i przydatny? Czytałam na blogu Cathy, że najczęściej używa Eye smudge do makijażu oczu. Ale też ktoraś z dziewczyn chwaliła Eye Kabuki jr jako również pędzel do korektora...

ja również uważam, że nakładanie korektora Eye Kabuki Jr jest bardziej precyzyjne i łatwiej 'wetrzeć' korektor w skórę niż przy pomocy Concealer Brush....
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:35   #581
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie kupić 3 najniezbędniejsze pędzle do cieni EDM. Na pewno wezmę Eye blending i Eye and liner brush. Zastanawiam się nad Eye Kabuki junior i Eye Smudge. Który jest bardziej uniwersalny i przydatny? Czytałam na blogu Cathy, że najczęściej używa Eye smudge do makijażu oczu. Ale też ktoraś z dziewczyn chwaliła Eye Kabuki jr jako również pędzel do korektora...
Ja mam smudge i tak naprawdę nie wiem co i ja mam nim robić używam go do nakladania/rozcierania cieni na dalnej powiece i trochę do rozcierania na górnej pod nad załamaniem powieki ale tutaj nie zawsze m ito wychodzi - jest taki bardzo zbity i za bardzo nie da się nim manewrować po powiece - przynajmniej dla osób początkujących (ja taką jestem ) Do korektora używam tego pędzelka CS - jest dość spory jak na pędzelek do oczu i mocno zbity

Zapomniałam dopisać - ELF ma dzisiaj darmową wysyłkę - zamówiłam sobie kilka pędzelków, w tym Studio Pawder Brush

Edytowane przez oki
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:40
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 17:46   #582
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny powiedzcie mi czy dobrze zrobię biorąc Everyday Eye Shadow Brush żeby używać go do korektora? Gdzieś mi się o oczy obiło, że jest lepszy niż Oval Concealer Brush.

A skoro to jest wątek o pędzlach to czy mogłybyście mi jeszcze powiedzieć jak powinien wyglądać pędzel do primera i "wykończeniówki"? Jest on taki sam jak do pudru mineralnego, tak? Nie ma różnicy? Dodam, że chodzi mi głównie o oprószenie twarzy primerem i potem to samo czymś wykończeniowym.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:19   #583
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a*a*a* pedzle dobieraj wedle osobistych preferencji.
Zarowno EDM Oval Concealer Brush jak i Everyday Eye Shadow Brush nadadza sie do korektora, roznia sie jedynie ksztaltem ale "proch" beda nabierac tak samo. Oval ma lekko spiczasty czubek dzieki temu chyba latwiej nalozyc go punktowo w malej ilosci - ja go mam i uzywam codziennie, bardzo go lubie.
Wtret ogolny - do nakladania korektora mineralnego nie potrzeba wcale specjalnego pedzla, wystarczy do tego pedzelek do cieni, najlepiej plaski, typu "koci jezyk", nie moze byc to jedynie pedzel z wlosiem nylonowym, bo bedzie slabo "chwytal" proszek mineralny, jest zbyt gladki i lepszy do plynnych\kremowych korektorow.

Do prmera\pudru wykonczeniowego najlepiej uzyc puchatego ale dosc "luznego" pedzla, niezbyt zbitego zeby moc oproszyc skore delikatna warstwa pudru, nie scierajac niczego wiecej.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 00:35   #584
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

vril dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Właśnie takiego uzupełnienia wiedzy potrzebowałam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:17   #585
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Od dawna gnebia mnie pedzle Sigma i mozliwosc ich zastosowania w kosmetykach mineralnych.
Obiecujaco wyglada zwlaszcza ich Flat Top Brush i Buffer Brush.
Napisalam do nich z kilkoma pytaniami, czy pedzle (te dwa i pare innych) nadadza sie do uzytku w parze z sypkimi mineralami. O ile przy pedzlach do cieni nie mam wiekszych watpliwosci, o tyle te do pudrow mnie zastanawiaja.
Ciekawa jestem co odpisza i czy w ogole sie odezwa
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:46   #586
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A ja chciałam pochwalić pędzel kabuki z TBS. Co prawda kosztuje koło 50zł, ale jest naprawdę niebo lepszy niż te z EDM. Uwielbiam go, jest gęsty, mięciutki i duży i w ogóle oh i ah Natomiast jeśli chodzi o pędzle kabuki EDM to mam dwa i jeden zgubił ok. 1/3 włosków, a drugi się rozpadł w taki sposób, że wyleciało całe włosie Całe szczęście ono jest sklejone na końcu i dało się je przykleić z powrotem, no ale co fakt to fakt. Ten pierwszy jest już z nowym logiem, a ten który się rozpadł jeszcze ze starym czyli teoretycznie "ten lepszy"
Ale naoczne to tylko EDM
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:07   #587
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a cos do minta? tylko z syntetycznego włosia
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:26   #588
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny,
Czy Duo Fiber Optic Brush z Blusche jest dobry? Szukam czegoś do primera, rozświetlacza i 5 $ CAD brzmi zachęcająco...
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:29   #589
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy Duo Fiber Optic Brush z Blusche jest dobry? Szukam czegoś do primera, rozświetlacza i 5 $ CAD brzmi zachęcająco...

ale jego już nie ma..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 22:49   #590
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
ale jego już nie ma..
A no właśnie nie jestem tego pewna. Na stronie niby normalnie nie ma ale jak wrzucisz w wyszukiwarkę "fiber" to się pojawia z informacją dla Filipin, że jest out of stock, ale dola Kanady wygląda jakby był in stock, daje się wrzucić do koszyka i przejść do płatności. Nie wiem jak to interpretować ale poprosiłam Cathy, żeby go spróbowała zamówić dla mnie. Sam w sobie kosztuje 5$ więc nie opłaca mi się zamawiać go samodzielnie bo doszłaby mi przesyłka +9$.


Czy ta minka oznacza, że dobry...?
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 23:12   #591
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy Duo Fiber Optic Brush z Blusche jest dobry? Szukam czegoś do primera, rozświetlacza i 5 $ CAD brzmi zachęcająco...
Ten pędzel to mistrzostwo świata uwielbiam go i można go zamówić. Ostatnio jak zamawiałyśmy w zbiorowym to tak samo było - Filipiny Out Of Stock, ale Canada jest dostępny
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 23:39   #592
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ten pędzel to mistrzostwo świata uwielbiam go i można go zamówić. Ostatnio jak zamawiałyśmy w zbiorowym to tak samo było - Filipiny Out Of Stock, ale Canada jest dostępny
dzięki za informację..właśnie próbowałam się w tym temacie rozeznać... Czyli jednak mozna go jeszcze zamówić...Spróbujemy w takim razie
wychodzi na to, że tylko ja nie lubię tego typu pędzla? A może po prostu ten z EDM mi nie odpowiada tylko
5 CAD powiadacie?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 23:41   #593
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

chyba dobry, niestety nie jestem posiadaczką, mimo kilku zamówień z blusche, nie wiem czemu poskąpiłam na niego, ale miałam okazję ..miziać

a co do dostępności, nawet nie patrzyłam jak jest na stronie, ale zwracali kaskę Aljace za bodajże jeden, bo skończyły się no ale nie chcę przesądzać, próbujcie
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 06:16   #594
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja się na niego skusiłam jakiś czas temu i oddałam - wypisz wymaluj skunks z EDM
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 06:52   #595
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
chyba dobry, niestety nie jestem posiadaczką, mimo kilku zamówień z blusche, nie wiem czemu poskąpiłam na niego, ale miałam okazję ..miziać

a co do dostępności, nawet nie patrzyłam jak jest na stronie, ale zwracali kaskę Aljace za bodajże jeden, bo skończyły się no ale nie chcę przesądzać, próbujcie
to ja już nic nie wiem...Bo teoretycznie Astro ma rację - skoro jest napisane, ze tylko w filipińskiej filii jest niedostępny, to teoretycznie z kanady powinna być mozliwość zamówienia go.
Ale skoro Aljace zwracali kasę z powodu braku...
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja się na niego skusiłam jakiś czas temu i oddałam - wypisz wymaluj skunks z EDM
o, to ja zdecydowanie się nie skuszę Skunks z EDM to jedyny pędzel, którego nie muszę prać w ogóle Nie używam go po prostu, ale trzymam na wypadek jakiś zmian... Gdyby się okazało, że nagle go polubiłam albo coś..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 06:55   #596
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ten skunks jest taki jak edm - dokładnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:23   #597
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jak my zamawiałyśmy to był dostępny Mam nadzieję, że go nie wycofali całkowicie Na szczęście jedzie do mnie jeden zapasowy To na prawdę fajny pędzel do rozświetlaczy.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:30   #598
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja się na niego skusiłam jakiś czas temu i oddałam - wypisz wymaluj skunks z EDM
moim zdaniem ten z EDM jest o wiele lepszy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:17   #599
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moim zdaniem ten z EDM jest o wiele lepszy
ale go niestety już nie ma
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:14   #600
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wcale nie jest identyczny do tego z EDM. Porównywałam pedzle ja i Wiedzma86. Na watku Blusche i chyba EDM.
Sa niesamowicie podobne, ale nie 100/%
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.