Itealna twarz 35-cio latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 20:26   #1
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema

Idealna twarz 35-cio latki


Kompletnie nie wiedziałam co wpisac w temacie.
Mam w tej chwili 32 lata
Obecnie jedynym problemem mojej cery są zaskórniaki, wągry i pryszcze przed @, na dzień przed @ moja broda jest pełna krost.
Jako nastolatka nigdy się nie borykałam z problemem pryszczy itp.
od paru lat szczególnie właśnie przed @ pojawiają się okropne krosty z czego 1-2 pozostawiają po sobie ślad na długo czego efektem są potem ciemne plamy, na szczeście nie mam blizn.
Rzadko uzywam podkladów i baz pod makijaż bo po nich mam całe mnóstwo białych krostek, zaskórniaków, wagrów itp.
choć kiedyś dostałam od koleżanki puder w kremie i po nim skóra była jak u niemowlaka.

A teraz do sedna sprawy.
Najprawdopodobniej jako 35 - cio latka będę wychodzić za mąż. Niby to długo, ale jak przyjdzie co do czego to czasu bedzie mało.
Napewno przybędzie mi zmarszczek z czego nie jestem zbyt happy. jak na razie się nie dopatrzyłam, choć podobno mi nie grożą - geny. Babcia ma prawie 80 lat i zmarszczek się nie doliczam, moja mama po 50 też nie ma zmarszczek. Zadna po kosmetyczkach nie chodziła i nie chodzi.
Kiedy najlepiej zacząć odwiedzać gabinet kosmetyczny, aby w dniu slubu twarz wygladala odrobine młodziej, bez skaz pryszczy, wągrów itp. Jakie zabiegi stosować, jak czesto, kiedy zaprzestać. itp.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:46   #2
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Wiesz z tego co wiem to tłusta skóra jest mniej skłonna do powstawania zmarszczak, widocznie masz cere tłustą za mamą i babcią jeśli nie mają zmarszczek ty też nie powinnaś ich tak szybko mieć, więc nie masz co się martwić ale związku z tym możesz teraz mieć te wypryski, często przy cerze tłustej wyskakują i to w różnym wieku....
Do kosmetyczki napewno nie powinnaś iść przed samym ślubem, tylko regularnie m.in pół roku przed zacząć chodzić... a kosmetyczka napewno dobierze ci odpowiedni zestaw zabiegów dla twojej cery tak aby w dniu ślubu wyglądać bajecznie
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:56   #3
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Upss. Błąd w tytule zamiast " Itealna" powinno być " Idealna".
Ale wstyd
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:11   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Jesteś na forum od 2 lat - powinnaś dostać punkty karne za nieużywanie wyszukiwarki, autentycznie.

Po kolei: ginekolog - badania hormonalne - tebletki antykoncepcyjne - dermatolog - preparaty doustne i preparaty z kwasami na twarz plus pielęgnacja którą polecamy na Wizażu (delikatny żel myjący, na dzień krem mocno nawilżający, na noc preparaty z kwasami/leki).

A zaskórniaki to oszczędności - na twarzy sa zaskórniki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:44   #5
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jesteś na forum od 2 lat - powinnaś dostać punkty karne za nieużywanie wyszukiwarki, autentycznie.

Po kolei: ginekolog - badania hormonalne - tebletki antykoncepcyjne - dermatolog - preparaty doustne i preparaty z kwasami na twarz plus pielęgnacja którą polecamy na Wizażu (delikatny żel myjący, na dzień krem mocno nawilżający, na noc preparaty z kwasami/leki).

A zaskórniaki to oszczędności - na twarzy sa zaskórniki.
Być może zrobiłam literówkę. Ale nigdzie nie pytałam jak i gdzie leczyć. Gdyby tak było to bym nie zakładała tego wątku.
Ja pytałam, kiedy zacząć chodzić do kosmetyczki przed ślubem.

A moimi hormonami zajmuje się endokrynolog - lekarz od hormonów - to tak na marginesie skoro łapiemy się za słówka
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:50   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Ja pytałam, kiedy zacząć chodzić do kosmetyczki przed ślubem.
Nigdy. Przed ślubem nie chodzi się do kosmetyczki, tylko dlugo przed ślubem idzie sie do dermatologa leczyć trądzik hormonalny i przeprowadzić zabiegi lecznicze i estetyczne.

Cytat:
A moimi hormonami zajmuje się endokrynolog - lekarz od hormonów - to tak na marginesie skoro łapiemy się za słówka
No średnio się nimi zajmuje skoro masz trądzik.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:44   #7
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Być może się mylę, ale 1-2 krosty raz w miesiącu to chyba nie trądzik który trzeba leczyć?
Dla mnie trądzik to cała twarz wysypana ropnymi krostami pozostawiająca po sobie pamiątki - blizny, których ja nie mam bo trądziku nie mam.
Zaskórniki to chyba nie trądzik
Wągry to chyba też nie trądzik

Coś się chyba źle doczytujesz
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 16:54   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

To jeżeli czujesz się z tym ok i z tymi plamami po pryszczach też to nie idź do lekarza. Lekarze dermatolodzy szkodzą, jak wiadomo. o I tym bardziej powinnaś użyć wyszukiwarki, ponieważ tematów o zwalczaniu zaskórników i wągrów jest mnóstwo. Cale podforum "Biochemia kosmetyczna" jest o tym, są również tematy jak zapobiegać zmarszczkom itp.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:53   #9
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Moje pytanie dotyczyło kiedy najlepiej zacząć chodzić do kosmetyczki aby w dniu ślubu mieć ładną, oczyszczoną cerę

Dowiedziałam się już w pierwszej odpowiedzi i to mi wystarczyło.
Dziękuję, temat zamknięty.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 13:15   #10
EVKUS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 68
GG do EVKUS
Dot.: Itealna twarz 35-cio latki

Radzę już przejść się do dermatologa. On doradzi Ci w spawie kondycji Twojej skóry. Jeśli nie będziesz miała jakiś większych "problemów" skórnych (to mogą być hormony, pokarm jaki spożywasz, źle dobrane kosmetyki) przejdź się do dobrej kosmetyczki i skorzystaj z jej rad. A za 3 lata buźka jak ta LALA. Ja bym nie czkała na ostatnią chwilę.Gorąco pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Ja mam prawie 35 lat ale mam cerę wrażliwą i suchą. Do kosmetyczki na oczyszczanie chodzę raz w roku, podejrzewam że przy Twojej cerze wizyt będzie troszkę więcej. Maseczki i peeling możesz sama robić w domku raz w tygodniu-POLECAM!!!!Ale najpierw musisz skonsultować to ze specjalistą!!!!
EVKUS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.