Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 16:29   #361
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

GRATULUJE!!! I Ty jeszcze to bierzesz? Piszesz, że wymiotujesz i masz depresje. Ja na Twoim miejscu widząc takie objawy odstawiąłbym to szybko, bo zdrowie masz tylko jedno. Co innego gdybyś nie miała efektów ubocznych, ale po takiej akcji? Podziwiam....
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 00:05   #362
Bogna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Alarm! Samoopalacz może Cię zabić

Groza! Naukowcy z USA wymyślili samoopalacz, który... wstrzykuje się pod skórę! Dzięki zawartemu w nim hormonowi skóra powinna nabrać ładnej opalenizny, nawet jeśli nie korzystamy z naturalnych kąpieli słonecznych, czy solarium. Problem w tym, że specyfik dostępny również na polskim rynku nie posiada żadnych atestów. Zaś jednym ze skutków ubocznych może być nawet śmierć!
Melanotan I i Melanotan II dostępne są głównie w internecie, ale można je nabyć także w niektórych solariach i salonach piękności. Oferowane w postaci: płynu do zastrzyków albo spreju kosztują od 90 zł (za 10 mg preparatu) do 430 zł (za 50 mg). Sprzedawcy reklamują je jako najlepszy samoopalacz, po którym nie trzeba nawet się opalać!

Wszystko dzięki zawartemu w preparacie syntetycznemu hormonowi melaniny odpowiedzialnemu za nadawanie skórze brązowego koloru. Aby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba najpierw zrobić sobie od kilku do kilkunastu zastrzyków pod skórę!

– Nigdy nikomu nie poleciłabym wstrzykiwania sobie takiego świństwa pod skórę, bo nie wiadomo jak to może się skończyć. Najlepiej opalać się na słońcu albo w solarium. Oczywiście z umiarem – mówi Iwona Gizara (40 l.) z wrocławskiego salonu Blumsien.
Skurtki uboczne, jakie mogą wyniknąć z reakcji organizmu człowieka na Melanotan, mogą być katastrofalne. – Ryzyko dla zdrowia jest bardzo wysokie, ponieważ nie zostały one przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, jakości i skuteczności, dlatego nie wiadomo, jakie mogą mieć działanie dla ludzi. Ich sprzedaż w Polsce jest nielegalna, za co grozi do 2 lat więzienia – ostrzega Zofia Ulz, Główny Inspektor Farmaceutyczny i dodaje, że nawet jednorazowe przyjęcie takiego specyfiku może zakończyć się śmiercią!
Melanotan zawiera groźny syntetyczny hormon melaniny. Specjaliści ostrzegają przed jego użyciem, ponieważ w Polsce, a także Unii Europejskiej nie został dopuszczony do sprzedaży. Nie posiada bowiem żadnych atestów, ani nie przeprowadzano żadnych badań laboratoryjnych na temat skutków ubocznych. Tym samym jest nielegalny. Nawet jednorazowe wstrzyknięcie sobie preparatu może zakończyć się utratą zdrowia, a nawet życia. Każdy, kto stosował specyfik powinien zgłosić się do lekarza.

http://www.fakt.pl/smierc-przez-opal...,181806,1.html

Edytowane przez Bogna4
Czas edycji: 2013-09-02 o 00:06
Bogna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 23:05   #363
dalikri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 20
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
GRATULUJE!!! I Ty jeszcze to bierzesz? Piszesz, że wymiotujesz i masz depresje. Ja na Twoim miejscu widząc takie objawy odstawiąłbym to szybko, bo zdrowie masz tylko jedno. Co innego gdybyś nie miała efektów ubocznych, ale po takiej akcji? Podziwiam....
To co opisuję, to są normalne skutki uboczne melanotanu, raczej za pierwszym razem byłam zdziwiona bo ich nie miałam. A moje pytanie odnosiło się do skuteczności tej wersji preparatu.
Poza tym zmniejszyłam dawkę i dziś czuję się już trochę lepiej
dalikri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 14:19   #364
agneeees
Raczkowanie
 
Avatar agneeees
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
GG do agneeees
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Praktycznie po wszystkim można mieć skutki uboczne - grunt to umiar!

Ja stosuję Melanotan II od kilku lat i nie miałam żadnych dziwnych objawów.. Trzeba tylko znaleźć dobrego sprzedawcę, bo sądzę, że niektórzy nie wiedzą, co sprzedają.
__________________

jestem najlepszą "rzeczą", która może Cię spotkać

agneeees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 03:11   #365
crystalALICE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

dziewczyny! szukam nowego źródła, mój ukochany sklep został zamknięty i nie mam żadnej możliwości kupienia melanotanu. przeszukałam pół internetu, pisałam wiadomości do dziesiątek sklepów, ale nikt nie odpisuje - wszystko pozamykane. używałam wersji w sprayu. będę ogromnie wdzięczna za wiadomość z namiarem na wiarygodne źródło. niedługo biorę ślub i nie chcę być biała jak moja suknia, a bez melanotanu właśnie tak będzie.
crystalALICE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:49   #366
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez crystalALICE Pokaż wiadomość
dziewczyny! szukam nowego źródła, mój ukochany sklep został zamknięty i nie mam żadnej możliwości kupienia melanotanu. przeszukałam pół internetu, pisałam wiadomości do dziesiątek sklepów, ale nikt nie odpisuje - wszystko pozamykane. używałam wersji w sprayu. będę ogromnie wdzięczna za wiadomość z namiarem na wiarygodne źródło. niedługo biorę ślub i nie chcę być biała jak moja suknia, a bez melanotanu właśnie tak będzie.
Proponuję opalanie natryskowe koszt okolo 100zł a utrzymana opalenizna jakies 2-3 mies Sama tak zrobiłam jak brałam ślub i wszyscy mnie pytali gdzie na wczasach byłam.
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 09:57   #367
agneeees
Raczkowanie
 
Avatar agneeees
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
GG do agneeees
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez crystalALICE Pokaż wiadomość
dziewczyny! szukam nowego źródła, mój ukochany sklep został zamknięty i nie mam żadnej możliwości kupienia melanotanu. przeszukałam pół internetu, pisałam wiadomości do dziesiątek sklepów, ale nikt nie odpisuje - wszystko pozamykane. używałam wersji w sprayu. będę ogromnie wdzięczna za wiadomość z namiarem na wiarygodne źródło. niedługo biorę ślub i nie chcę być biała jak moja suknia, a bez melanotanu właśnie tak będzie.
Ja zamawiałam na www.melanotan.li
__________________

jestem najlepszą "rzeczą", która może Cię spotkać

agneeees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 15:28   #368
Bogna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez crystalALICE Pokaż wiadomość
dziewczyny! szukam nowego źródła, mój ukochany sklep został zamknięty i nie mam żadnej możliwości kupienia melanotanu. przeszukałam pół internetu, pisałam wiadomości do dziesiątek sklepów, ale nikt nie odpisuje - wszystko pozamykane. używałam wersji w sprayu. będę ogromnie wdzięczna za wiadomość z namiarem na wiarygodne źródło. niedługo biorę ślub i nie chcę być biała jak moja suknia, a bez melanotanu właśnie tak będzie.
Czy nie dziwi fakt, ze juz nikt nie odpowiada na e-maile i maja pozamykana sprzedaż ????? To chyba oczywiste !!
Bogna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:55   #369
crystalALICE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

śledziłam przez kilka lat zagraniczne fora na temat melanotanu. dalej to robię. mam kontakt z ludźmi, którzy biorą go od kiedy w ogóle pojawił się w sprzedaży i nic im nie jest. ja też jestem po czterech buteleczkach - żyję i mam się dobrze. pozdrawiam
crystalALICE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 23:31   #370
Bogna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Kazdy jest odpowiedzialny za siebie i za to co przyjmuje, a jakie to bedzie znaczenie na zdrowie czy to teraz czy w pozniejszych latach, same sie o tym keidys przekonacie. Nie na darmo jest szum wokol przyjmowania tego specyfiku, ale kazdy jest kowalem wlasnego losu. Pozdrawiam i zycze zdrowia
Bogna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 22:54   #371
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
Proponuję opalanie natryskowe koszt okolo 100zł a utrzymana opalenizna jakies 2-3 mies Sama tak zrobiłam jak brałam ślub i wszyscy mnie pytali gdzie na wczasach byłam.
chyba 2-3 dni
takie opalanie natryskowe to na max 7-10 dni, ot zwykły samoopalacz chyba,że się nie myje to może i na miesiąc styknie

Fajna opcja, ale dla ludzi mających kasę...
__________________
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 11:36   #372
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Może u Ciebie tak działa, bo u mnie opalenizna utrzymyła się około 1,5 miecha a nie jakies 7 dni sorry ale jesli chodzi o higiene jak mozna sie nie myc?
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 14:15   #373
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
Może u Ciebie tak działa, bo u mnie opalenizna utrzymyła się około 1,5 miecha a nie jakies 7 dni sorry ale jesli chodzi o higiene jak mozna sie nie myc?
Jakim cudem?
Przecież to najzwyklejszy samoopalacz, który złazi jak każdy inny.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:30   #374
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jakim cudem?
Przecież to najzwyklejszy samoopalacz, który złazi jak każdy inny.
no o tym mówię taki efekt jest dobry na szybko, ale jest bardzo krótkotrwały...
__________________
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 14:00   #375
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jakim cudem?
Przecież to najzwyklejszy samoopalacz, który złazi jak każdy inny.
Mówię poważnie jak chcesz dam Ci namiary w Szczecinie gdzie ja byłam to się przekonasz
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:28   #376
OlivierT
Przyczajenie
 
Avatar OlivierT
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Hej,

Wiecie może, gdzie mogę zamówić ten melanaton 2, lub czy któraś z Was może robi jakieś zamówienia grupowe z USA?
OlivierT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 21:28:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.