nowy fryz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-02, 17:37   #1
Beti18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5
GG do Beti18

nowy fryz


hejka wizażanki, pomóżcie mi w doborze nowej fryzurki dla mnie, z góry serdeczne dzięki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beti18.jpg (124,9 KB, 3 załadowań)
Beti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 17:54   #2
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: nowy fryz

Hej. Słuchaj jakie Ty masz włosy? Kręcone, łatwo się układają czy po prostu lekko falowane? A czy grzywka jest takiej właśnie długości? Aha czy chcesz krótka fryzurkę czy raczej długą? Na tą chwilę mogłabym Ci poradzić tak: zapuść sobie grzywkę, żebyś mogła zaczesywać ją na bok, lub już teraz spróbuj ją tak zaczesać jak na zdjęciu, które tutaj dołączyłam (ta dziewczyna w różowej bluzce), włoski sobie wycieniuj tak przy buźce, żeby rysy troszkę Ci złagodniały. Załączam fotki fryzurek, w których moim zdaniem powinno być Ci dobrze (zarówno długich jak i krótkich włosów) Pozdrawiam pa
PS moja rada niezwiązana z włosami to wyreguluj sobie brwi. I masz śliczne oczka. pa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 17:56   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: nowy fryz

Masz naprawde ładne włosy i ciekawy kolor. Przede wszystkim odradzam grzywke bo "przytlacza" (nie wiem czy uzylam dobrego slowa) Twoje oczy. A je warto byloby wyeksponowac jakac fryzurka odkrywajaca czolo. Oprocz tego polecam regulacje brwi (juz po nich widze ze mocne ciemne i geste wlosy to natura ) Co do dlugosci to nie mam zdania.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 21:24   #4
Beti18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5
GG do Beti18
Re: nowy fryz

Włosy mam zupełnie proste, wogóle się nie kręcą, tylko na tym zdjęciu tak dziwnie się ułożyły. To zdjęcie jest sprzed dwóch lat, brwi mam już dawno wyregulowane, chodzi mi o fajną fryzurkę, taką do ramion, a jeśli chodzi o grzywkę to się do niej przyzwyczaiłam i raczej nie chciałabym jej zapuszczać, kiedyś nie miałam grzywki ale brzydko wyglądałam bez niej...
Beti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.